Komentáre

27.08.2018 19:04
 1. Lukáš | 27.08.2018
  Drahá pani Laura aj ja prosím pána Boha aby ste mali veľa síl aj pán Vladimír a nikdy sa nevzdám pána Boha pokiaľ budem žiť. Ste nám všetkým vzorom a ukážkou ako veľmi človek musí čeliť urážkam a ohováraniam a všetkému možnému čo robí zlo len aby Vás zastavilo. Len pár krát som bol na ich hnusnej stránke ale nedá sa to čítať pretože otáčajú číslo 9 na číslo 6 a robí im to veľkú radosť a z toho žijú. Neviem si predstaviť žiť taký život aby som sa tešil z toho ako ubližujem nevinným ľuďom. Ľuďom ktorý nás privádzajú bližšie k pánu Bohu a pomáhajú nám v našich životných problémoch. Mám veľa slabostí a mám čo odčiniť pred pánom Bohom a to sa budem snažiť robiť každý 1 deň a takýto ohovárači a neprajníci a živiaci sa na nešťastí a trápení iných ľudí nás nikoho nesmú zastaviť. Dosť ich je aj v mojom okolí ale nedá sa to porovnať s Vašim bojom. Ste žena ale silnejšia ako akýkoľvek chlap čo poznám. Nikto by to neuniesol to čo Vy. Obdivujem a prosím Otče Bože aby pani Laura bola deň čo deň silnejšia. Ďakujem Vám za všetko čo pre nás robíte. S láskou Lukáš.

 2. Duše sektárske

  Renata R. | 22.08.2018

   

  Láskavý Otecko milovaný z celej duše by som sa chcela poďakovať láska moja za tvoju pomoc len Ty vieš ako veľmi sa bojím lietať neskutočná vďaka za tvoju pomoc lebo strach ktorý ma prenasleduje je neskutočný som tu a ako ináč z dovolenky chorá. Ale to by som napísala až inokedy. Ako vždy sekta ja nechápem tieto ich pohnútky a čo týmto svojím osočovaním chcú dosiahnuť . Je to len pár ľudí a opakujem ľudí proti BOHU je to smiešne . P. Laura je pre mnohých ľudí pokladom a toto sa zmeniť nedá lebo láska k BOHU je jej životný cieľ a viem že ho už dávno dosiahla. Najlepšie na tom je keď nám všetkým chce niekto nahovoriť že ste nikdy neboli chorý alebo prekliaty ale že si to len namýšľame dokonca vymýšľame. Ja si už nepamätám kedy som bola u p. Laury prvý krát ale keby som si mala každú chorobu vymýšľať tak pardón ale ešte stále som človek , ktorý vie keď ho niečo bolí alebo si to len namýšľa alebo ma o tom chce niekto presvedčiť že keď ma niečo bolí a P. Laura mi dá liečbu a táto zaberie že ja si vymýšľam . Keď ťa niečo bolí ideš k lekárovi ale keď ideš k p. Laure tak ti nič nieje len si vymýšľam . Prestávam chápať tejto logike lebo nechápem a nebudem som ľudská bytosť žijem a bolesť cítim a zatiaľ viem iba o jednom človeku na tejto zemi , a to je p. Laura , ktorá mi pomohla už niekoľko krát tu nie je o čom to je realita a neriešim takýto ľudia vždy provokujú , urážajú a takto si budujú svoju nenávisť. Povedz pravdu a si najhorší a poviem aj ja poviem a do očí a hotovo. P. Laura je prorok a z celého srdca ju ľúbim . Láska Vám chýba sekta preto toľká nenávisť tak Vám jej prajem toľko koľko sa do Vás zmestí . Bože chápeš lebo ja môj milovaný som sa stratila v týchto Ľudoch bez citu a úcty . Ďakujem p. Laura p. Vladimír za všetko ste moji milovaní a vždy budete .

 3. Podpora
  Simona

  Dráha Laura,ano ak nie sms na vašom mieste tak sa nám ľahko mudruje,ale myslím si,že by ste sa mala na nich vykašľať aj keď je ro nesmiernej ťažké.Jednoducho sa s debilmi hádať nedá,lsbo sú natoľko hlúpi,že nikdy neustúpia a nepriznajú svoju chybu.Sú to ľudia, ktorých napĺňa šíriť zlo, osočovať a robiť vam zle. Robím veľa chýb,tak ako aj mnohí čo navštevujeme túto stránku,no vedzte, že pre nás ste ta najúžasnejšia a najsilnejšia žena akú poznáme.Ďakujem Vám za všetko všetucko.Najviac pánu Bohu,že nas tak mnoho učí..

 4. Naše svetlo naša nádej
  Jana

  Drahá p.Laura, je mi nesmierne ľúto,že sa znovu trápite a čelíte zlobe tých nenapraviteľných sprostých sektárskych bosoriek.Keby len vedeli duše hlúpe čo činia a akú veľkú bolesť vám spôsobujú týmto osočovaním a urážaním.Ja verím že príde ten deň zúčtovania a dostanú to čo si plne zaslúžia.Božiu spravodlivosť.Nechápem ako môže niekto osočovať a rozprávať o niekom koho ani nepozná a s kým sa nikdy osobne nestretol.Je to úbohé a choré.Choré ako ich hlavy a prázde duše plné zloby a nenávisti.Drahá naša Laura vedzte,že máte vždy našu podporu.Vždy budeme stáť pri vás a hájiť vaše meno a česť lebo si to plne zaslúžite.Pomáhate nám všetkým vo dne v noci nepretržite bez oddychu či jediného voľného dňa.A našu podporu si zaslúžite,ako nikto na celom tomto svete.Vaše náročné poslanie,ktoré svädomito napľňate denno denne je niečo čo sa nedá ani slovami opísať, že aký ste vzácny človiečik na tejto našej zemi.Keby to už pochopil celý svet,že to čo nás všetkých učíte je jediná nádej a záchrana celého ľudstva.Že láska a viera k Bohu jedinému je to čo sa nehľadá v tých zatuchnutých chrámoch,ale v ľudských srdciach a skutkoch.Ja ďakujem zo srdca Bohu za vás, lebo Vy ste tá,ktorá nám tieto pravdy odkrýva a učí nás,ako Boha milovať a ako správne žiť. Vďaka Vám máme možnosť Božie rady prijímať a svoje chyby naprávať. Ďakujem za všetko čo pre nás všetkých robíte.Robíte to s láskou a pokorou,ako to len Vy dokážete.Patrí Vám ten najväčší obdiv a úcta.Nedáme si Vás a vždy budeme stáť pri Vás až do úplneho konca.A raz príde deň,keď všedci tí čo Vám ublížili sa budú prosiť Božej milosti,ale bude neskoro.Možno vtedy pochopia čo je Boh a čo peklo.Je len na každom z nás akú cestu si zvolí.A potom v cieli každý uvidí kam patrí a čo si zaslúži. Tak, ako aj tie hlupoty sektarske, keď sa včas nezobudia a nezačnú prosiť a ľutovať čo činia.Držte sa drahá Laura a oddychujte koľko je len treba.My tu na Vás budeme čakať a nikdy sa Vás nevzdáme. Nech Vás Božíček chráni od zloby celého sveta a budeme sa modliť za Vás a Vašu ochranu.Ďakujem z celého srdca za všetko.Vážim si Vás a ľúbim Vás.❤️ Otče Bože ochraňuj našu drahú Lauru a jej manžela,ako aj nás všetkých od všetkého zlého. S láskou Jana

 5. Božia sila
  Renata R.

  Teraz už viem p. Laura a chápem čím viac Vás hania a ponižujú Tým viac sily a presvedčenia dostanete od BOHA. Ja sa o Vás nebojím lebo viem že ste silnejšia milión krát silnejšia ako mi ostatní ste pohon nás všetkých a ja pevne dúfam a viem že budete do hrnca trieskať ešte väčšou silou a týmto budete poháňať aj nás ostatných verím v Božiu spravodlivosť a viem že je za dverami tak blízko už ich treba iba otvoriť.Ste náš prorok a potrebujeme Vás tak veľmi tak budeme spolu na jednej lodi s láskou a božím požehnaním Ďakujem za všetko.

 6. Podpora
  Zuzana

  Milá Laurika. Vyprosujeme vám u Otecka, veľa ochrany od tupích hláv a veľa síl pri napĺňaní vášho poslania. My Bohu oddaní vieme, že Otecko si vás nedá a príde spravodlivý trest pre všetkých. Srdečný pozdrav posiela Zuzana s rodinou.

 7. Božia spravodlivosť príde
  Gitka

  Drahá Laurinka, chcem Ti vyjadriť svoju veľkú podporu v tomto pre Teba zlom období. Som na Tvojej strane a vždy budem stáť pri Tebe. Pán Boh si Ťa nikdy nedá a Božia spravodlivosť príde v pravý čas na všetkých ktorí Tvojej duši tak veľmi ubližujú. Všetci Ťa veľmi potrebujeme a sme radi že Ťa tu máme. Si naše žiarivé svetlo, náš poklad, bez Teba by sme tu boli stratení a blúdili by sme v tme. Prosím láskavého Pána Boha nech Ťa ochraňuje od všetkého zlého a požehná Ti dobré zdravie, veľa veľa duševných a telesnýh síl. S láskou Gitka

 8. Ste naše svetlo a naša záchrana!
  Miriam

  Drahá pani Laura, netrápte sa tými arogantnými sektárskymi hlupákmi, presne, ako ste povedala, im je úplne zbytočné niečo vysvetľovať, aj tak nič nepochopia a len všetko prekrútia tak, ako sa im páči. Oni raz zistia svoj obrovský omyl, v ktorom žijú, len nie som si istá, či to bude ešte počas ich života, keďže majú mozgy dočista zatemnené zlom a ich vlastnou zlobou. Ja len dúfam, že sa po prečítaní svojich predpovedí na Vašej stránke aspoň niektorí z nich zľakli a prestanú konečne vyrývať. Ja som šťastná, že Vás tu máme aj s pánom Vladom, že sa mi vďaka Vám otvorili oči a zistila som pravdu o Bohu a cirkvi. Mnohí ešte spia v hlbokom spánku, do ktorého ich uvrhla cirkev svojimi stáročia opakovanými bludmi a klamstvami. Verím, že čoraz viac ľudí sa začne prebúdzať a objavovať skutočného Boha vďaka Vašej úžasnej a nádhernej stránke a Vašej neoceniteľnej a obetavej práci a pomoci ľuďom. Modlím sa za Vás a pána Vlada každý deň, nech Vám náš láskavý Pán Boh požehná veľa veľa síl, pevného zdravia a lásky a nech naleje trochu rozumu do hláv tých hlupákov, nech Vám už dajú konečne pokoj. Držte sa, pani Laura, my si Vás nedáme!

 9. Boj za Boha a jeho lásku sa vždy oplatí!
  Michaela

  Drahá p. Laura a milý p. Vladimír, tie všetky hyeny zo sekty vôbec netušia o čo prichádzajú a rútia sa do priepasti, z ktorej sa už nevyhrabú. Satan ich drží vo svojom náručí. Kadejako sme sa im na ich stránke snažili vysvetliť pravdu, no oni ďalej len vyrábali zlo a pľuli po Vás. Nič svetoborné nedokázali len sa prikloniť k prízemnostiam a vulgárnostiam. Božia spravodlivosť ich neminie. Ja verím, že nás bojujúcich za Boha a p. Lauru-Božieho proroka je a bude stále viac a viac,nás tých ľúbiacich jediného Boha. To nám denno denne s veľkou námahou ukazujete a učíte nás p. Laura a vy p. Vladimír. Posielam Vám veľké ďakujem a prosím p. Boha, aby Vám dodal veľa síl, energie, pohladil, zahojil rany na duši od neprajníkov a požehnal krajšie dni.

 10. Božia spravodlivosť
  Peter

  Drahá pani Laura ,vďačíme Vám mnohí za pomoc ktorú ste nám vždy s láskou a obetou od Pána Boha jediného prijala a odovzdala, nepoznáte oddych, ktorý by ste veľmi potrebovali len preto aby ste stále celému svetu ukazovali pravdu a odovzdávali pomoc od Pána Boha všetkým trpiacim dušiam, ktoré o Božiu pomoc požiadajú.Preto je mi veľmi ľúto, že sú takéto špiny špinavé sektárske, ktoré vo svojej zlosti chcú zničiť pravdu a to čo nám Pán Boh požehnal ako najvzácnejší dar a to Vás naša drahá pani Laura ,no majú smolu mi vždy budeme stáť za Vami a vždy si Vás obhájime pred týmito satanskými dušami cirkevnými a vždy sa za Vás budeme modliť k Pánu Bohu aj za Pána Vladimíra, Vašeho manžela. No neviem kto sa bude modliť za tieto sektárky priblbnuté, keď príde spravodlivý trest Boží na ne za toľkú zlobu a nenávisť,to už im bude dobrý ten Boh v ktorého nikdy neverili a z Božích odkazov sa vysmievali a Vás drahá pani Laura urážali, aby im Boh pomohol v ich trápení, ale už ako nám Boh otecko nebeský odkázal pomoc nedostanú.Pani Laura, Vi si naozaj plníte Božiu vôľu na 1000% a mi Ktorí Vás poznáme a vážime si Vás to veľmi dobre vieme.Týmto chudákom cirkevným pravdu nikto nevysvetlí, vždy si budú mlieť svoje, až nakoniec padnú na samé dno, ale Boh už ich z tohoto dna určite nezdvihne no Vás vždy posilní a vašu dušičku čistú a láskavú naplní silou novou a nesmiernou v boji proti zlej katolíckej cirkvi a sektárom cirkevným.Drahá pani Laura, netrápte sa prosím s týmito troskami duševnými, oni to majú už zrátané, lebo ich ovládlo zlo a satan a vieme ako dopadnú. Vás ochraňuje a stráži Boh všemocný a to je nekonečná sila,nikdy si Vás nedá aj keby čo bolo a zlomí každý odpor a zlo smerované na Vás aj pána Vladimíra .
  Ste náš poklad na zemi a nikto ako Vy neexistuje a je to veľmi dobre viem a vždy sa za Vás budem modliť a nikdy si Vás nedám ,tak ako všetci, ktorým ste pomohla a odovzdala pomoc od Pána Boha a túto pomoc si vážia a ďakujú Pána Bohu za vyliečenie.Prajem Vám pani Laura aj pánovi Vladimírovi s celého srdca veľa, veľa síl a zdravia od otecka nebeského požehnané a aby čo najskôr utíchli jedovaté jazyky sektárske a cirkevné a aby ste v pokoji a v nesmiernej duševnej a telesnej sile mohla naďalej napĺňať Božiu vôľu.

 11. Prajem veľa síl
  Kristína

  Milá pani Laura, prajem Vám vášmu manželovi do života všetko dobré, veľa sily, zdravia, šťastia a veľa veľa Božej lásky. Ste dobrý ľudia a nezaslúžite si aby Vás takto ohovárali a hanili. My čo veríme vieme že vaša práca je veľmi dôležitá a vyčerpávajúca, vy sa nemáte za čo ospravedlňovať len ste sa bránili akoby sa bránil každý človek. Ste silná žena prajem Vám všetko dobré a veľa síl.

 12. Nezlomia Vás!
  renáta

  Drahá pani Laura, oni nepochopili, že Vás nemôžu zlomiť a že najviac škodia sami sebe. Je ťažké nechať sa urážať a byť pri tom ticho, Nebolo to príjemné čítanie, ale je dobre, že vieme, čo sa Vám deje, že musíte bojovať na viacerých frontoch. Neviem si predstaviť, aké to je ťažké, bojovať za pravdu a brániť sa. Ja sa cítim zlomená, keď cítim krivdu od jedného človeka, Vy ich máte proti sebe žiaľ viac, no ste silná a ja dúfam, že to už budú len dozvuky tých škreklúňov, čo sa potrebujú predvádzať, že to nebude horšie. Prajem Vám pokojné dni, Božiu ochranu a lásku, ktorá Vám pomôže zahojiť všetky rany.

Kontakt

045/540 1849

LAURA PRE VÁS

29.12.2018

ODVAHA

 

 • BOŽIA LEKÁREŇ

 • 26.12.2018

 • Kari korenie 

  • Ďakujeme Ti Bože

  • 26.12.2018

  • Vianočné sviatky

  • Vianočné želanie do Náruče Láskaveho Boha

  • Vianočný dar

  • BOH VÁM RADÍ

   05.12.2018 

   Olej z austrálskeho čajovníka odnášať bude z vašeho vnútra všetky zápalové získanosti.

  • LAURA PRE VÁS

   23.11.2018 

   Charakter alebo necharakter?

 • ŽIVOTNÉ PRÍBEHY

  20.11.2018 

  Moje životné rozhodnutie.