Keď som odchádzala z domu zjavila sa na oblohe dúha.

23.10.2015 12:54

Súvisiaci obrázok

Keď som odchádzala z domu zjavila sa na oblohe dúha.

Elena R.|23.10.2015

Otče Bože láskavý náš Pán jediný veľmi pekne Ťa prosím daj mi ešte šancu zbaviť sa kliatobnej záťaže uvrhnutej na moju dušu. Odpusť mi všetky moje hriechy, schybenia, moje pomalé konanie, váhanie a všetky nesprávne činy, ktoré boli proti Tvojej Božej vôli. Viem, že máš vo všetkom pravdu, veď Ty nás poznáš lepšie ako sa poznáme mi sami. Do tvojich rúk vkladám môj život aj život mojej celej rodiny ktorej som kliatbou na mňa uvrhnutou veľmi ublížila. Milujeme Ťa Bože a veľmi Ťa potrebujem, nezatracuj ma, prosím Ťa odpusť my. Budú tomu tri týždne čo som sa odsťahovala, viem,že je to už neskoro. Keď som odchádzala z domu zjavila sa na oblohe dúha. Veľmi ma to potešilo, v kútiku duše som dúfala, že to bolo znamenie od Teba Bože. Veľmi pekne Ťa prosím daj mi ešte Bože šancu. Prosím Ťa Bože o odpustenie. Prosím o odpustenie aj Vás pani Laura, veľmi ma to všetko mrzí a trápi.

Elena R.

Božia odpoveď:

Dokázateľnosťou nesmiernej cítenej duševnej ľútosti odovzdáva Boh láskavý tejto duši svoje Božie odpustenie, čo znamená že duša Laury môže s Božím zvolením jej dušu opäť k Božej pomoci prijať. Amen.

RE: Elena R. | 23.10.2015

Otče Bože láskavý, veľmi pekne Ti z celého srdca ďakujem za odpustenie. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír za všetko čo pre mňa robíte.

Jana V. | 9.11.2015

Veľmi sa teším z toho že aj tí ktorí sklamú Boha a neposlúchnu Jeho odkaz, tak napriek tomu po úprimnej prosbe o odpustenie sa im poskytne druhá šanca. Je to jasný dôkaz toho ako nás Boh nesmierne miluje a aj napriek tomu že ho nespočetne krát sklameme tak On nás nikdy nesklame a nikdy nás neopustí. Ďakujem že aj ja som dostala šancu a dostala som od Boha liečbu. Aj keď som tiež zapochybovala. A nielen to dostala som aj šancu zmeniť seba, svoj život, svoj pohľad na Boha a uvedomila som si že On je na prvom mieste. Viem že som sa k nemu nemodlila tak ako bolo treba ale viem že koľkokrát som Ho poprosila o pomoc tak mi pomohol. A viem že aj teraz tomu tak bude. Verím v Jeho nekonečnú dobrotu a viem že stále stojí pri mne a pri mojej rodine. Modlím sa k Nemu každý deň a naozaj sa snažím zmeniť sa. Viem že ak sa budem modliť tak moje modlitby budú vyslyšané. Ďakujem vám Laura a Vlado za to že ste mi ukázali cestu.