Keď som naplnila Božiu radu zdravotné problémy odišli.

10.06.2017 13:44

Keď som naplnila Božiu radu zdravotné problémy odišli.

Júlia P.|18.03.2016
Pred týždňom som dostala teplotu, ktorá niekoľko dní skákala od 37° až cez 39°C. Najnepríjemnejšie to bolo v noci, keď som už nemohla spať. Začala som však byť zúfalá, lebo som mala pocit, že sa neliečim, nezaberajú mi modlitby, čo u mňa nie je zvykom.  Rozhodla som sa, že napíšem pani Laure do nového formulára. Od Boha som nedostala, žiadnu liečbu, ale odpoveď, ktorú si vážim rovnako, ak nie aj viac ako tú liečbu, lebo mi otvorila oči. Boh mi touto chorobou musel otvoriť oči. Lebo som spravila veľkú chybu, za ktorú sa hanbím. Málo som mu verila, neposlúchla som Ho. Pridám sem aj poslednú Božiu odpoveď, dúfam, že smiem, keď nie, tak ju prosím nezverejnite, pani Laura.
 

Božia odpoveď:
Nakoľko táto duša aby bola šťastná nepočúva rady od Boha, ale len svoj rozum používa stáva sa odmietnutá Božej liečebnej pomoci z dôvodu vlastnej sebestačnosti ku všetkým zdravotným či životným problémom. Amen.
 

Hneď mi moje rozhodnutie, pre ktoré sa Boh na mňa hnevá, prišlo hlúpe. Ja som si všetko upravila podľa seba. Namiesto toho, aby som to vykonala, som začala hodnotiť, čo je správne, kedy budem šťastná a začala som hľadať okľuky ako spraviť  polku z toho, čo mi radí Boh a zvyšok podľa seba. Začala som opäť chodiť na Univerzitu, ale priateľa som sa nechcela vzdať. Ale pritom predposledná odpoveď od Boha znela jasne. Že sa mám vrátiť na cestu, ktorá mi bola určená, lebo prestávam byť šťastná. Bohu išlo o moje šťastie, vtedy keď reagoval na stránke na veľa ľudí, mne napísal radu a ja som ju takmer zahodila, kvôli tomu, že mi neprišla dosť ľahká? Teraz mi je jasné, že bola najlepšia, bola od Boha. Nemala som to hodnotiť, len prosiť Boha, nech to zvládnem. Bože, ono to vlastne všetko dáva zmysel, len sa nemôžem unáhliť, musím Ti viac veriť. Ty ma nenecháš padnúť a pomôžeš mi všetko zvládnuť, Bože. Len dúfam, že si znovu zaslúžim Tvoju pomoc. Nikdy, nikdy nechcem kráčať mojou cestou, vždy len Tvojou. Bez Teba nič nezvládnem a ani nechcem zvládnuť.
Ako náhle som čítala poslednú Božiu odpoveď, už som neváhala, že sa s priateľom na dobro rozídeme. Na druhý deň mi klesla teplota na normál.

Pane Bože, prosím Ťa o odpustenie, veľmi ma to mrzí. Dúfam, že už robím všetko dobre. Keď pôjdeš so mnou Bože, tak je to tá najlepšia cesta. Všetko, čo mi je súdené prímam a teším sa na to. Veď Ty si mi sľúbil, krásne veci, ďakujem. Budem Ťa prosiť o odpustenie dovtedy, kým bude treba. Bože Otče láskavý, bez Teba už nechcem žiť ani sekundu.

Marek M reaguje:
Pani Júlia mal som podobný problém.Mal som nervy úplne v háji a nato som dostal aj liečbu aj odkaz aby som sa do ničoho neplašil ale aby som sa uzdravil robil veci v kľude ,neznervózňoval sa zbytočne a podobne.No v práci sa mi začalo dariť nazbierali sa mi zákazky čo som bol veľmi rád a mal vidinu , že konečne sa začne dariť .No akosi som sa zabudol a nemyslel som na odkaz od Pána Boha.Tak ako som sa už tešil , že zarobím a naraz bum z asi 10 zákaziek sa mi ozvala len jedna pani čo ma ozaj ale ozaj mrzelo a keby málo bolo tak mi do auta natiekla voda...keď som si predstavil koľko peňazí budem musieť zas dať do auta a k tomu nemám ani zákazky tak ma to úplne položilo ..nemal som chuť absolútne nič robiť..vravel som si ta čo ma zase niekto preklial..nevedel som prečo to tak naraz prišlo..bol som z nervami v koncoch..úplne ma to vyčerpalo ..tak som napísal milej pani Laure a dostal som odkaz , (že mi Pán Boh zákazky pozastavil). No nie preto aby ma trápil ale aby som si uvedomil ,že sa musím uzdraviť. Ďakujem ti drahý Bože , že mi pomáhaš aj Vám pani LAURA za Vašu ochotu.

Júlia P. reaguje:
Máte pravdu, Marek. Pán Boh nám takto dal stopku, inak by sme si neuvedomili, že robíme chybu a nemohli sa napraviť. Nerobí to preto, aby sme sa trápili, ale aby sme napravili, čo robíme zle. Stále na nás dáva pozor. Ďakujeme Otče Bože.