Katolíci, čo už nedáte pokoj!

02.07.2015 10:56

Katolíci, čo už nedáte pokoj!

Kvetena|2.07.2015

Katolíci, čo už nedáte pokoj, tým Vašim papulám. Držte hubu, máte toho až veľa na svedomí. Málo zla ste spôsobili v celých storočiach? Budete sa zodpovedať pred Bohom. Ale Pán Boh Vás ani nepríme. Milióny ľudí ste povraždili a ten Váš pápež aj s celým Vatikánom nech ide hajzle čistiť. Koľko zla ste spôsobili a robíte stále. Prečo nepoviete pravdu ľuďom ako to v skutočnosti je. Prečo nepoviete pravdu národu, že Ježiš nie je, nikdy nebol a nikdy nebude Bohom. Je len jeden BOH, bol aj zostane na veky vekov a nikdy to inak nebude. Môžte sa aj posrať. To že sa zjavil ľuďom Ježiš, to je riadna hovadina, to Satan zobral jeho podobu na seba aby oblboval ľud a získaval pre seba. Nikoho Ježiš nevykúpil z hriechov, keby to tak bolo, tak na Zemi by bol RAJ. Žiadne modlenie otčenášov nepomôžu ani zdravas a točiť pátričky a spovede už vôbec nie. To je len pre Vás dobre, že viete kto čo urobil, kde čo ukradol oklamal, atď. A Mária? Môžte aj hlásnou trúbou volať Vás nepočuje, to všetko Satan, ktorý je tak prešibaný že zoberie podobu na seba, koho chce a klame z vesela. Prečo nepoviete pravdu ľudu že panna Mária počala tak ako každá žena na zemi. Spojenie muža a ženy. Nikdy sa nikde nezjavila sú to výmysly cirkvi. Tiež ste vymazali z biblie reinkarnáciu. Klamete a vedome zavádzate ľudí, lebo máte strach, bojíte sa. A dajte pokoj našej Laure, neotierajte si tie Vaše klamárske papuľe o ňu. Nemôžete prežreť že máme proroka? A posledného, mali by ste vedieť čo to znamená. Veď práve preto sa bojíte, máte strach, svojmu trestu neujdete a peklo Vás už čaká všetkých. Vyhnala by som Vás robiť a riadne ťažko, aby ste vedeli čo to je, nie len osočovať ľudí. Keď sa tomu hovno rozumieš tak neotravuj a daj pokoj. Od kedy je svet svetom najväčšie zlo robí a robila katolícka cirkev. Vždy ste sa mi hnusili. Vďaka Pánu Bohu, že som nechodila do kostola. Pán Boh daj, nech sa zrútia všetky kostoly na celom svete. Nepotrebujeme žiadnych kňazov, farárov a pápežov už vonkoncom nie. Máme Kráľa, ktorý bude vládnuť celému svetu, celému Vesmíru Je to Náš Pán BOH a nikoho iného nepotrebujeme.

Moja milá Laurinka, viem, že máte ubolenú dušičku i srdiečko, za to čo Vám spôsobil ten nečlovek bez štipky svedomia. Viete, všetko sa im to vráti. Každé zlo sa potrestá samé. Viete modlila som sa k Pánu Bohu a prosila som aby Vás naďalej ešte silnejšie chránil. Poplakala som si posťažovala Pánu Bohu a verím že trest príde a poriadny. Som veľmi rada a teším sa s Vami, že Váš manžel je v poriadku, zdravý. Ani pomyslenie na niečo zlé. Nepripúšťam to. Vy musíte byť spolu. Toľko dobra ste urobili pre ľudí a to je poďakovanie. Je to na grc. Horšie ako svine. Ešte raz, som šťastná, že ste, že ste spolu, že Pán Boh  Vám dá veľkú ochranu od takých vrahov. Áno sú to vrahovia, ktorí vedome, úmyselne robia to, že ani trocha ich to netrápi, že siahnu na život nevinnému človeku. Vďaka Pánu Bohu za  Vás aj Vášho manžela. Poslovia z Nebeského  Kráľovstva  a zástupcovia  Pána Boha tu na Božej Zemi. Moja drahá Laurinka, našla som na YouTube je to o Františkovi  pápežovi a o zverstvách katolíckej cirkvi  ako povraždili 50 až 100 miliónov ľudí. Je to video a je tam písané o ňom že je tá šelma, posledný pápež František. Nechcela som to písať, aj som si to začala vypisovať, ale potom som si povedala, že bez Vás nič neurobím. Tak ako rozhodnete Laurinka. Kto si to bude chcieť pozreť dá si YouTube a do kolonky si vpíše ten názov a tam sa všetko dočítajú. Človeku sa žalúdok obracia. Laurinka, prajem Vám obidvom požehnaný večer a ochranu Nebeského Otecka, ľúbim Vás, všetci Vás ľúbime, ktorí to úprimne myslíme. S láskou Kvetena

RE: Lucia | 3.07.2015

Pekne napísané, milá pani Kvetenka, s úprimnou láskou verím k poslednému nášmu proroku tu na zemi, našej milovanej láskavej pani Laurike a jej anjelíkovi pánovi Vladkovi. Je to veľmi smutné, čo sa stalo a znova to poukázalo na zákerné duše katolíkov, ktorí veria, že spievanie v kostole proroku Ježišovi Nazaretskému ich vedie do neba a nie ich láska k Najmilovanejšiemu Pánu Bohu a ich skutky. Miluj bližného svojho, áno, je to ťažké, lebo milovať bez rozdielu všetkých a všetko je ťažké, hlavne, keď sami nie sme milovaní. Uctievať sobotu je ťažké, ak je v tom človek sám hlavne, keďže napríklad v Nemecku ešte aj obchody sú v nedeľu zamknuté, kvôli cirkvi, aby ľudia nakupovali v soboty. Odkedy zavládla moc v Grécku a Taliansku katolíkov, s dákym pápežom, žiadnym takímto zástupcom v prikázaniach do potrebnosti ľudí nespomenutým v Biblii- v Starom zákone, lebo nie je potrebný, zavládlo na svete zlo a to je dielo zlého satana, nie milujúca skromná obetujúca sa silná žena s manželom, za ktorou stoja kolóny vyliečených nevďačníkov a pár dobrých ľudí, ktorí podotýkam bývali aj neveriaci. Pani Laurika vedie ľudí priamou cestou k Pánu Bohu, to je jediná cesta do neba a nie je ľahká, nestačí sa vyspovedať hriešnemu človeku v spovedelnici, lebo sa treba Pánu Bohu a tam sa nezatají nič a akí sme sa stále odhalí a verím, že všetci máme ďaleko od neba, lebo sme duše hriešne. Pán Boh len lásku k Nemu späť potrebuje cítiť, katolíci je to tak veľa?

RE: Renata Reinová | 4.07.2015

Laurinka naša milovaná Božou láskou obdarená dlho som nepísala na túto stránku veľmi veľa pracujem a tak som sa rozhodla, že budem na toto reagovať lebo moje srdce puká od bolesti, ktorú Vám spôsobujú ľudia ktorí Vás vôbec nepoznajú, nikdy Vás nevideli nepočuli ale všetko o Vás vedia. Keď idem k lekárovi musí mi zobrať krv aby vedel čo ma trápi, ale toto budú určite tí najlepší lekári nikdy sa s Vami nestretli ale vedia že ste satan. Asi nie sú z tohto sveta ja Vás poznám a záväzne prehlasujem, že som sa nikdy nestretla s láskavejšou dušou ako ste vy a Váš pán manžel. Ste slniečko, ktoré ma vždy obdarilo láskou a naučili ste ma skromnosti a vážiť si ľudí, vždy Vás budem milovať a ďakovať Vám za všetko čo ste pre mňa od nášho milovaného Otecka vypovedala a toto som nie jediná. Pane Bože milujem Ťa, iba Teba jediného môj milovaný. Ďakujem Vám pani Laura a ďakujem nášmu milovanému Oteckovi za to, že Vás máme. Všetkých na tejto stránke milujem a katolíci to nemôžu zmeniť, sú to ľudia obdarení alebo obarení, ja neviem proste kašlem na nich. Posielam Vám petíciu na Lásku a teraz ju podpisujem som za Božieho proroka Lauru a skláňam jej poklonu a Boha milujem a nikdy to nikdy nezmení tvoja verná Renata

RE: Peter | 8.07.2015

Skutočný satan je ten čo dokáže zneužíť a znásilniť nevinné dieťa a to sú všetko tí čo pi.. robia a len chodia vo svojich rúchach po kostoloch a odrbá.... a zmagorujú ľudí a to sú satani pedofilní a na tlo čierne duše čo sa budú v pekle škvariť! 
Nenávidím cirkev a milujem Pána Boha.
Potrbuje niekto cirkev? Len ďalší pedofil alebo človek čo nepotrebuje Boha, to je môj názor, lebo na to aby sme milovali Boha nepotrebujeme žiadnu satanom posadnutú cirkev!
TREBA SI prečítať 1. Božie prikázanie!!! a pochopiť to!