Je potrebné šíriť Božiu pravdu.

20.01.2016 02:49

Je potrebné šíriť Božiu pravdu.

Marta | 11.01.2016
Láskavý Bože, ak o Tebe a pani Laure rozprávam ľuďom, ich názory sú rôzne. Ľudia často znervoznejú, ak sa "dotknem ich cirkvi " iní ma zas považujú za blázna. Stretávam veľa hlupákov, ktorí nechcú pochopiť Božiu pravdu a presviedčajú ma o tom, že Boh je trojjediný, že cirkev a Boh je to isté a vravia podobné nezmysly. Niekedy mi je až smiešno z toho o čom sú presvedčení, no na druhej strane mi je smutno z toho ako sú ľudia vzdialení Bohu. Preto sa snažím rozprávať o Tebe, čo najväčšiemu počtu ľudí a verím, že aspoň niektorí to pochopia. Aj dnes si mi poslal do cesty človeka, ktorému som mohla o Tebe rozprávať a mala som pocit, že to nebolo len "hádzanie hrachu na stenu". Teda dúfam. Možno je to len malá kvapka v mori, ale verím, že to má zmysel a VŽDY budem šíriť Božiu pravdu!!! Milujem Ťa Otčinko a ďakujem za Tvoju lásku, ktorú cítim každý deň.

RE: Tomáš | 11.01.2016
Zdravím pani Marta, máte veľkú pravdu o šírení Božej pravdy a ty čo Vás považujú za blázna vôbec si ich nevšímajte. Mám tú istú skúsenosť že, s málo ľuďmi sa dá o tom rozprávať a veľa krát ak urazíte ich cirkev, tak začnú byť doslova zákerný. Ale hlavné je, že už vedia o svojej chybe, ako budú naďalej konať je potom vec ich.
RE: Marta | 11.01.2016
Aj ja Vás zdravím, pán Tomáš. Myslím si, že takúto skúsenosť máme všetci, ktorí hovoríme o Bohu. No ako píšete, vedia už pravdu a je na nich ako s tým naložia. Hlavné je, že my sme urobili to najmenej, čo môžme pre Boha urobiť. Pán Boh si zaslúži, aby sme o ňom hovorili a chválili jeho meno.
RE: Dominika C. | 11.01.2016
Veru treba šíriť Božiu pravdu, ale žiaľ málokto to pochopí. Každý si tvrdí stále to iste dookola a radšej umrú, ako by mali Božiu pravdu prijať. Mne zase moja rodina hovorí, že som v sekte a že som sa načisto zbláznila, no mne to je ukradnuté. Božiu pravdu budem aj naďalej šíriť a môžu sa všetci postaviť na hlavu.
RE: Peter | 12.01.2016
Pani Marta máte pravdu, ,je treba šíriť Božie pravdy ,my všetci ktorý vieme, ako to je a aká je naozaj pravda o cirkvi,musíme otvárať oči a uši tým,čo sú zmanipulovaný krvilačnou a mamonárskou cirkvou.Je jasné že za to budeme ponižovaný a budeme pre mnohých blázni,tak ako aj ja som si toho vedomý, že veľa ľudí si myslí o mne že som sektár a rúham sa Bohu a neviem čo všetko.zato nás ale láskavý a Dobrotivý Pán Boh odmení a bude nás chrániť, to je jasná vec, veď pomáhať Bohu v jeho pláne je to najsprávnejšie.No ale viem aj to, že tým ktorým som chcel poradiť a vysmiali ma budú asi už o niečo menší frajeri, keď budú potrebovať naozaj pomoc od Pána Boha ,vtedy, keď už všetko iné zlyhá a nebude žiadny liek na ich chorobu, vtedy už budú ochotný počúvať a prijať rady a modlitby od Pána Boha ,len či ich ešte Pán Boh bude chcieť počúvať a pomôcť im, to je už otázne.
Je ťažké vysvetliť katolíkom, že práve cirkev je sekta najväčšia na svete, čo pozabíjala a umučila nepredstavitelnými spôsobmi milióny nevinných ľudí, viac ako Hitler aj zo Stalinom....,že cirkev porušuje desatoro Božích prikázaní od 1 až po posledné 10, že kvôli tomu že si cirkev vymyslela celibát, aby sa majetok cirkvi nedrobil na rodinných príslušníkov kňazov, biskupov a vysoko postavených v cirkvi, je po celo svete znásilňovaných milióny nevinných detí...,Kto to zastaví ?!
Spamätajte sa a otvorte oči vy, sfanatizované ovce cirkvou akože svätou, čo len majetok najväčší má a Božie prikázanie :Miluj blížneho svojho ako seba samého, jej je akurát na smiech, keďže cirkev v stredoveku zabíjala a upaľovala ľudí aby všetok majetok mohla skonfiškovať a nemuseli títo ľudia nič spraviť, stačilo že mali nejaký majetok a cirkev sa už o to postarala....
Spamätajte sa vy duševný mrzáci, čo ste Boha zapreli a radšej než by ste sa v pokore v súkromí pomodlili k Láskavému Jedinému Bohu,ktorý Vás stvoril, radšej si nohy zoderiete, aby ste sa poklonili pedofilovi v kostole a ešte pred ním s nárekom volali že je to Boh, ako pred hnusným pedofilom, satanským Vaším milovaným Františkom pápežom!

RE: Jaro | 12.01.2016
Keď som si pred pár dňami objednal u nášho jedného božieho bojovníka letáky na rozdávanie, ľudia ktorým som o tom povedal reagovali všelijako. Prekvapila ma otázka že koľko mi zato pani Laura zaplatí že som si sám dal vyrobiť letáky a chcem ich rozdávať. Povedal som nič. Nič za to nechcem. Robím to presne tak zadarmo ako mi pomohla ona keď som to potreboval. Robím to pre Pána Boha. Aby ľudia vedeli pravdu. A aj pre to, aby som pomohol oddialiť koniec sveta ktorý sa veľmi rýchlo blíži lebo mám rád túto zem. Milujem ťa Bože.