Dajte si pozor!

22.03.2015 15:03

Dajte si pozor!

Jakub | 22.01.2015

Dajte si pozor, nenechajte sa oklamať. Pretože mnohí sa budú snažiť oklamať veľa ľudí. Prídu falošní proroci a budú mnohých klamať. (por. Mt 24, 5-9)

Deň Pánov nepríde prv, ako sa uskutoční veľký odpad. (por. 2 Sol 2, 3)

Prídu medzi vás falošní učitelia. Oni sa budú snažiť rozšíriť hrozné klamstvá a budú sa stavať dokonca aj proti Pánovi, ktorý ich zachránil. Mnohí ich budú počúvať a budú žiť ako oni, nemorálny život. Pre ich vinu bude kresťanská viera odsúdená. Z chamtivosti vás budú vydierať úlisnými slovami. (por. 2 Pt 2, 1-3)

 

RE: renáta | 22.01.2015

...áno, falošných učiteľov sú plné kostoly, šíria klamstvá, žijú nemorálny život a ich viera je odsúdenia hodná, sú chamtiví a vydierajú vás...a ty si si nedal pozor, nechal si sa oklamať...chudáčik! 

RE: Peter | 27.01.2015

Áno, prídu falošní proroci! Dáme si pozor!!! Budú nás učiť nepravdy! Len to, čo je pre nich dobré! Máš stopercent pravdu Palmer, bravó!
Stačí ísť do kostola a hneď farizej a falošný prorok, čo celú omšu káže lož a nepravdy a po omši znásilní nevinné deti, tak to je hnusný klamár a ešte aj pedofil a pravdepodobne zhorí v pekle, spravodlivé že palmer. Alebo keď pápež hovorí k davu a vyzýva ľud aby sa klaňali modlám a pritom dobre vie, že Boh je len jeden a nie traja, ale cirkev je postavená na klamstve, aby celá cirkev mala vďaka tomu obrovské bohatstvá a potom si tento pápež užíva svoju neobmedzenú moc a všelijaké pôžitkárske zvrhlé chúťky, ako všetci cirkevní hodnostári vo Vatikáne, máš pravdu palmer, musíme si dať na tento veľký odpad pozor! A riadne ho upratať do horúceho pekla, tam kam patrí!
Aj falošní učitelia sú! Áno palmer, veď ty máš zase pravdu! Máš ty len pravdu palmer, napríklad na náboženstve, kde už malé deti musia sa učiť lož a sú manipulované farármi a sestrami, aby na Boha zabudli a klaňali sa modlám, alebo na seminároch kde sú hrozné klamstvá, ako píšeš a nútia tam zdravých chlapcov, aby sa z nich stali homosexuáli a učia ich ako sa zmeniť z normálneho človeka na psychopata a pedofila .... A mnohí takýto chlapci ich budú počúvať a budú žiť nemorálny život : znásilňovať nevinné deti, ukájať sa na verejnosti a robiť orgije medzi sebou navzájom.... Tak máš pravdu palmer. Lebo za toto bude musieť byť kresťanská viera a cirkev odsúdená a ver tomu, že cirkev je chamtivá brutálne a vydiera už malé deti ako napríklad: nejdeš do kostola, tak zhoríš v pekle
:nejdeš do spovedelnice, tak pôjdeš do pekla
:nejdeš na sv.príjmanie do kostola, tak pôjdeš do pekla
Naozaj úlisné slová od farárkov čiže satanov!!!
No a tebe palmer radím navštíviť docenta Chocholúšika na psychiatrii, aby ti zrengenoval hlavičku makovičku a aby ťa začali liečiť, lebo zle nedobre to s tebou vyzerá.