Jakub, palmer, Dušan si falošný podliak.

22.03.2015 14:13

Jakub, palmer, Dušan si falošný podliak.

Bohuš | 23.01.2015

Píšem do tejto stránky prvý krát. Nemal som ani nikdy do nej v pláne písať, lebo sloh mi na ZŠ nikdy nešiel. Ale keď vidím tú nekonečnú faloš a podlosť od pisateľa palmera, Jakuba, Dušana, Thomassa – človeka v jednej osobe, ktorý ani nepoprel to, že je ten istý človek a to palmer, tak to vlastne potvrdil, že je to on sám. Už tu vidno na ňom tú jeho faloš a pokrytectvo, keď sa skrýva za mnoho iných mien. Hoci som nechcel, ale predsa som sa odhodlal tu napísať, lebo ten hnus a klamstvo, čo ide z jeho článkov mi vyráža dych. Ja aj so svojou manželkou sme tiež jedni z uzdravených Bohom cez pani Lauru. Bol som s rodinou u nej asi pred ôsmymi rokmi. Ja som mal jednu ťažkú chorobu a manželka niekoľko chorôb. Od tej doby sme zdraví a až na nejakú tú chrípku a nachladnutie v zime, čo považujem za drobnosti oproti tomu čo bolo, sme úplne zdraví a do dnešnej doby sa nám nič z týchto ťažkých ochorení ktorými sme trpeli nevrátilo za celých osem rokov. Palmer KLAMEŠ v tom, že uzdraveným ľuďom Bohom cez pani Lauru sa všetky choroby vracajú. Nemôžem hovoriť za druhých, ale mne a mojej manželke sa nevrátilo nič. Ďalej KLAMEŠ v tom, že hovoríš o Kristovi už nie že je Boh, ale prorok. Lebo čítal som pozorne aj všetky tvoje príspevky a v minulosti si tvrdil, že Kristus ako syn Boží je aj Boh. Buď si nepamätáš čo píšeš, alebo si tak zlý a podlý človek, že všetko pretáčaš ako ti pasuje. Ja mám stránku pani Laury, aj keď do nej nepíšem veľmi podrobne preštudovanú. Ona od začiatku vzniku tejto stránky tvrdila a tvrdí, že Ježiš Kristus nie je Boh ako tvrdí cirkev a to, že Boh je trojjediný, pozostávajúci z Boha, osoby Ježiša Krista a ducha svätého ako tvrdí katolícka cirkev. Vždy titulovala Ježiša Krista na tejto stránke ako Božieho syna – PROROKA a označila ho zároveň ako FALOŠNÉHO BOHA pre svet, za akého ho prezentuje kresťanská cirkev. Toto pani Laura tvrdí stále od začiatku až doteraz a nijako inak!!! Ty palmer, buď nepozorne čítaš jej stránku, alebo si tak sprostý, čo mi najviac pasuje a zároveň obyčajný podliak, ktorý len pretáča a klame v svoj prospech. Musíš byť veľmi zlý a nenávistný človek. Máš chorú dušu ovládanú satanom! Rob niečo so sebou, lebo za svoje podlosti skončíš v pekle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

RE: Zuzana | 23.01.2015

Dušan Jurčo, Jakub, palmer, „Ježišov učedník“ z Čiech a všetci im podobní, prečo navštevujete túto stránku? Chodíme snáď my na stránky vašich cirkví a vypisujeme vám? Ale ja viem, prečo ste tu stále – lebo v podvedomí cítite, že tu, na tejto stránke, je ukrytá jediná pravda, no vy ste tak zatvrdnutí, že to odmietate pripustiť, lebo veď čo by povedal pán farár, rodina aj kamaráti by ma vysmiali, že? A toto vás všetkých zvnútra požiera, bojíte sa pravdy, bojíte sa priznať si, že ste sa po celý ten čas mýlili a tak radšej budete aj naďalej kráčať so stádom hlúpučkých ovečiek za svojím pápežským pastierom, ktorý má dušu čiernu ako uhoľ a s klapkami na očiach kľačať pred farárkom a veriť tým bludom, čo šíri katolícka cirkev, tvárite sa ako kresťania, ale v srdciach máte jed! Prečo sa nedržíte toho hlavného prikázania, ktoré vám zanechal Ježiš – milujte sa navzájom ako som vás ja miloval? Však aj to hovorí biblia, či nie? Prečo nedáte Laure pokoj, čím vám ublížila? Máte choré mysle, hluché uši a slepé oči, no najhoršie sú vaše srdcia. Bijete sa do pŕs, hrdo sedávate v kostole v prvých radoch, aby vás bolo vidieť, akí ste veľkí kresťania, ale keď treba niekomu pomôcť, kam sa podeje vaša ochota a láska k blížnemu? Nepoznám väčších pokrytcov!
Tu sa vám ponúka pravda, čisté priateľstvá, liečivá pomoc od samého Stvoriteľa, ale vy, načisto zmagorení a modlám podliehajúci, pohŕdate čistou láskou, ktorá sa dá precítiť cez modlitby na tejto stránke, také krásne, až naskakujú zimomriavky! Prečo útočíte na Lauru, ktorej nesiahate ani po päty, súdite ju, pľujete na ňu a vysmievate sa jej? Citujete z biblie ako jej najväčší znalci a odborníci na svete a pritom ani základy gramatiky neovládate! Ale je zjavné, prečo to všetko. Volá sa to ZÁVISŤ, vložená do vás všetkých samým satanom. Kupovali by ste si topánky, keby ste nemali nohy? Asi nie. Chodili by ste ku kaderníčke, keby ste boli holohlaví? To asi tiež nie. Tak načo chodíte sem, keď vaše srdcia sú prázdne a dávno mŕtve.

A teraz sa do mňa pustite, úbohí chudáci a na pomoc si nezabudnite vziať aj ducha svätého a všetky sošky vašich takzvaných svätých! Nad vašimi urážkami, príspevkami a hlavne novými výmyslami sa len zasmejem. 

RE: Daniel | 23.01.2015

Zuzanka, super príspevok. Ja by som to lepšie nenapísal, čistá a stopercentná pravda. Nepoznám väčších zlosynov, ako sú tí, čo každú nedeľu kľačia v kostole pred Kristom na kríži. Samozrejme sú aj výnimky, ale tých je málo.

RE: Zuzana | 23.01.2015

Ďakujem, Daniel a máte pravdu, sú aj výnimky a ako sa hovorí, výnimka potvrdzuje pravidlo. A tiež je pravda, že takých je žalostne málo. 

Peter | 27.01.2015

Áno, prídu falošní proroci! Dáme si pozor!!! Budú nás učiť nepravdy! Len to, čo je pre nich dobré! Máš stopercent pravdu Palmer, bravó!
Stačí ísť do kostola a hneď farizej a falošný prorok, čo celú omšu káže lož a nepravdy a po omši znásilní nevinné deti, tak to je hnusný klamár a ešte aj pedofil a pravdepodobne zhorí v pekle, spravodlivé že palmer. Alebo keď pápež hovorí k davu a vyzýva ľud aby sa klaňali modlám a pritom dobre vie, že Boh je len jeden a nie traja, ale cirkev je postavená na klamstve, aby celá cirkev mala vďaka tomu obrovské bohatstvá a potom si tento pápež užíva svoju neobmedzenú moc a všelijaké pôžitkárske zvrhlé chúťky, ako všetci cirkevní hodnostári vo Vatikáne, máš pravdu palmer, musíme si dať na tento veľký odpad pozor! A riadne ho upratať do horúceho pekla, tam kam patrí! 
Aj falošní učitelia sú! Áno palmer, veď ty máš zase pravdu! Máš ty len pravdu palmer, napríklad na náboženstve, kde už malé deti musia sa učiť lož a sú manipulované farármi a sestrami, aby na Boha zabudli a klaňali sa modlám, alebo na seminároch kde sú hrozné klamstvá, ako píšeš a nútia tam zdravých chlapcov, aby sa z nich stali homosexuáli a učia ich ako sa zmeniť z normálneho človeka na psychopata a pedofila .... A mnohí takýto chlapci ich budú počúvať a budú žiť nemorálny život : znásilňovať nevinné deti, ukájať sa na verejnosti a robiť orgije medzi sebou navzájom.... Tak máš pravdu palmer. Lebo za toto bude musieť byť kresťanská viera a cirkev odsúdená a ver tomu, že cirkev je chamtivá brutálne a vydiera už malé deti ako napríklad: nejdeš do kostola, tak zhoríš v pekle
:nejdeš do spovedelnice, tak pôjdeš do pekla
:nejdeš na sv.príjmanie do kostola, tak pôjdeš do pekla
Naozaj úlisné slová od farárkov čiže satanov!!!
No a tebe palmer radím navštíviť docenta Chocholúšika na psychiatrii, aby ti zrengenoval hlavičku makovičku a aby ťa začali liečiť, lebo zle nedobre to s tebou vyzerá.

Musíš čo najskôr zavolať tomu chocholúšikovi, lebo už ti z toho prepína, na tejto stránke nie je nič písané pani Laurou jej slobodnou vôlou, ale Pánom Bohom, my všetci sme synovia a dcéry Božie. Nie len Ježiš a Boh pomohol všetkým ľuďom a uzdravil ich pomocou modlitieb a liečebných kúr, pani Laura len píše, čo jej Pán Boh diktuje, nečítaš túto stránku ani odkazy od Pána Boha a preto si mozgovo velice slabučký, treba najskôr pozorne čítať a pochopiť, no snáď to do dôchodku stihneš ty chudátenko...

ucednikjezise, no asi zavolám tomu docentovi Chocholúšikovi, aby si po Vás prišiel, lebo za 1: Ježiš bol Boží prorok a zomrel za svoje zlyhania kríži
2. Ježiš nestvoril ani zrnko ničoho na tejto zemi, pretože to bol človek ako my všetci ostatní a nie Boh.
3. treba si prečítať 1. Božie prikázanie
4. Boh nepríde z neba a nedá každému liečbu na jeho chorobu osobne, ale tu na zemi si stanoví svojho služobníka.
5. to že Boh neurčil žiadneho človeka čo má schopnosť liečiť skrze Boha hovorí cirkev a musím vám zagratulovať, lebo vás podviedla, aby ste naleteli a tak prispievali cirkvi a podporovali ju v jej klamstve, aby mala cirkev ešte viac majetkov a bola viac nenažratá.
Takže vážený ucednikjezise prestaňte sa rúhať Bohu a prestaňte sa klaňať modlám ako je Ježiš... kapišto!/!!