Ja tvoj Boh láskavý tvoje duševné vnútro poznám.

03.09.2018 11:43

02.09.2018

Ja tvoj Boh láskavý tvoje duševné vnútro poznám a poznám aj tvoje skryté pohnútky duše voči mne. Ak si tvoja duša myslí že utečie skrytá a uschovaná pred mojou Božou spravodlivosťou veľmi sa mýli. Ja tvoj Boh vidím čo tvoj tieň duševnej zloby nie. Pestuj svoju lásku ku mne Bohu ako ten drahokam najcennejší ktorý by si v svojom žití nechcela nikdy stratiť. Každý jeden deň rátaj ako Boží dar. Amen.

Pobyt tvojej návštevy na mojej zemi je moja vôľa a nikdy nie tvoja. Na to pamätaj duša nepoučiteľná ktorá chce svojou nevedomosťou zmeniť to čo píše Starý zákon. Amen.

 

Ani jedna tvoja duša dych nepodá ak to nebude moja Božia vôľa. S tým sa zmier. Laura je duša moja a milujem ju lebo vy duševní odpadlíci mojej Božej láske stratení ste našli svoju cestu ktorej smer riadi satan a posledný Boží prorok je tvojim duševným výsmechom, ale nikdy nie mojim. Smejte sa a hanobte donekonečna meno tej ktorá vaše duše učí ľúbiť a milovať jediného mňa Boha tvorcu a Pána celého sveta. Zomieraj v hlúposti svojej duševnej ale nikdy pred mojou tvárou falšou pohľadu neplač a nepros o zmiernenie svojeho utrpenia. Amen.

 

Komentáre:

 1. Julia L. | 11.09.2018
  Láskavy Môj Bože vďačne ďakujem za Božie Kréda sú pre moju dušu najvzácnejšie a veľmi poučne .Ďakujem Ti Láskavy Môj Bože za Najvzácnejšiu dušu p.Laury a jej Vladka ktorí nás vedú najsprávnejšou cestou k Tebe .Som nesmierne vďačná Pane Bože len Tebe že si našiel cestu k mojej duši tak hriešnej a že moja duša sa môže učiť z najvzácnejšiej stránky sveta a mať najvzácnejších učiteľov sveta .Za všetku pomoc a svoj život vrúcne Ďakujem len Tebe Môj Láskavy Bože láskou úprimnou u mojej duše .

 2. Marcel | 03.09.2018
  Pozdravujem Vás pani Laura a Vladko, chcem Vám len povedať, že som naozaj rád, že ste sa odpútali od stránky Sekta a že už viac nebudete reagovať na ich nezmyselné pripomienky a že už viac nebudete zbytočne mrhať svojim vzácnym časom nad ľudmi, ktorí si Váš čas NEZASLÚŽIA a ktorí Vás zbytočne oberali o Vašu energiu a vnútornú pohodu. Vy ste BOŽÍ PROROK a Vás počúvajú ľudia, ktorí Vás chcú POČUŤ a je úplne zbytočné zaoberať sa s ľuďmi, ktorí Vás nechcú počuť. BOH všetko vidí a všetko vie a jedine on vie aký osud čaká ľudí, ktorí Vás ohovárajú a robia si posmech, oni si však dobrovoľne vybrali svoju cestu na ktorej bude len plač a škrípanie zubov. Nehnevajte sa na mňa pani Laura, že som napísal tento príspevok, aj keď ste napísali, aby sme už viac nekomentovali sektu, ale som naozaj rád, že je táto etapa za Vami a že sa budete už zaoberať len prácou, ktorou Vás poveril BOH ako svojho PROROKA. BOH Vás žehnaj, opatruj a ochraňuj pani Laura a Vladko, prajem Vám zo srdca VŠETKO len to NAJLEPŠIE !

 3. Renata R. | 03.09.2018
  Láska moja najväčšia BOH môj milovaný nikdy nebudem od teba utekať si môj milovaný a preto si tvoju lásku budem vážiť ctiť a budovať múrom najsilnejším.Dal si mi šancu zmeniť môj život a ja Tebe BOH môj budem vďačná celý život na tejto zemi s bolesťou a radosťou p. Laura ďakujem za toto povzbudenie veľmi som ho potrebovala . Milujem ťa Bože a vždy budem s tebou naveky Amen.

 4. Marika | 02.09.2018
  Dakujem ti Boze za pani Lauru za krasne kreda a ponaucenia za to ze nas tak milujes a vedies nas tim spravnim smerom .Odpus mi prosim moje hriechy
  Milujem ta otecko nas .

 5. Peter K. | 02.09.2018
  Bože otecko skláňam sa pred Tebou v hlbokej úcte a pokore pred Tvojou Boźou tvárou a len Tebe patrí môj život, ktorý si mi len Ty Bože s láskou dal a požehnal.
  Bože otecko náš jediný si nekonečne láskavý a spravodlivý a vidíš do každého z nás, za dobro odmeňuješ dobrom a za zlo trápením a trestom Božím spravodlivým.ďakujem Ti Bože môj láskavý za všetko ,za každú pomoc v mojom živote ,za záchranu môjho života a za našu drahú pani Lauru, nášho posledného Božieho proroka ,Tvoje láskavé božie dieťa a za jej dušičku, ktorá Ti slúži najlepšie ako vie. Je krásne že môžem biť aj ja súčasťou Tvojej krásnej Božej stránky a s pokorou v duši vždy budem podporovať pravdy a odkazy Tvoje, Bože láskavý a dobrotivý a nikdy sa Ťa nevzdám Bože môj všemocný.

 6. Jana | 02.09.2018
  Ďakujem za krásne,ale hlavne poučné Božie kréda.Ďakujem ti Boh môj za našu drahú Lauru,lebo vďaka nej sme mnohí pochopili,ktorou cestou správne kráčať,ako správne žiť,ako chyby naprávať.Ona je tá,ktorá nás učí teba Bože milovať a cestu si k tebe hľadať.Niet väčšej moci ako láska k Bohu.Láska je liek na všetko. BOH JE LÁSKA. Milujem ťa Bože a ďakujem ti za všetko ❤️❤️

Pridať komentár