Hlúpa lucia ma nesklamala.

24.09.2017 18:53

Hlúpa lucia ma nesklamala.

Daniel|24.09.17

Keď som písal svoj včerajší príspevok, dúfal som že ho lucia vloží do svojej temnej stránky. Chvála Bohu nesklamala ma, je tam. Som rád, že moja kritika cirkevných podvodníkov, lucie a jej stránky nie je len na stránke pani Laury ale aj na jej čiernej a podvodnej stránke. Viac ľudí si môže prečítať o tom, aká je lucia klamárka a falošný človek. Lucia výnimočne ti ďakujem, lebo tvoja sprostosť je niekedy aj užitočná. Len tak ďalej. Dávaj viac vecí z Laurinej stránky aj do tej svojej temnotou vytvorenej. Robíš Laure a nám ostatným pravoverným perfektnú reklamu.

 

Komentáre:

 1. Simona|25.09.17

  Nechápem odkiaľ berie toľko energie aby neustále hľadala spôsoby ako napádať pani Lauru..je to úbohé a chore..a každý jeden kto to robí je idiot..ak neveríš Laure a Bohu ok,je to tvoja hlúposť,ale načo je dobré ich špiniť a neustále niečo riešiť.Ja keď raz niečomu neverím tak sa tým ďalej ani nezaoberám..Dajte jej všetci neprajnici svätý pokoj už konečne

 2. Daniela P.|25.09.17

  Toto jedno vôbec nedokážem pochopiť, aby človek vedome špinil niekoho... vytvoril si stránku, ukrýval sa pod viacero mien a šíril len zlo a nenávisť. Jedným slovom, "posadnutosť". To, čo robíš Lucia je choré. Môže Ti toto priniesť v živote uspokojenie a radosť? Ty si to neuvedomuješ???

 3. miro|24.09.17

  Ako Daniel dobre napisal,tym ze ta hlupana Lucia vsetko kopiruje na tu svoju primitivnu stranku,robi Laure reklamu. Mna by uz prekvapilo od Lucie iba jedine,a to keby dostala rozum. Uz ma prekvapit inak nemoze lebo jej ubohe myslenie je predvidatelne a citatelne a kazdemu je jasne ze Lucia nie je dobry clovek,ze je sama,nikto ju nema rad. Preto sama vytvorila stranku na boj proti Laure-uznavanej liecitelke a Boziemu proroku. Preto aj sama do svojej stranky vklada prispevky,sama sa z nich tesi a sama kuje pytle ako Laure uskodit. Jej ubohost je tak velka,ze ak sa k nej aj niekto prida,bude to iba z lutosti k nej. Rozumny clovek sam pochopi,ze Lucia je psychicky narusena,lebo inak nie je mozne aby niekto s takou vervou bojoval proti Laure,ktora ludom pomaha. A uz vobec ju nepochopi nikto,kto Lauru pozna. Lucia len mozno bazi po troske internetovej slavy a snazi sa ju ziskat osocovanim druhych ludi. Co moze byt ubohejsie? Lucia,slavu a pozornost ziskas,neboj sa dostane sa ti,ale v pekle medzi kotlikmi,dostanes tu najvacsiu varesku za tvoju nehoraznu podlost,necharakter a zlobu v svojej ciernej dusi!!
  P.S. a este nieco,Lucka prosim ta bud tak sprosta ako doteraz a skopiruj aj tento pravdivy clanok na svoju debilnu stranku,nech cely svet vidi kde je pravda a aka si hlupa.dakujem.

 4. Robo|24.09.17

  Lucia vytvára jeden trapas za druhým. Posledný jej trapas vyrobila keď napísala, že Dano je Vlado. Neprestávam sa čudovať a nikdy nepochopím jej primitivizmus ako dokáže takto neskutočne vymýšľať nezmysly. Dano je môj dlhoročný priateľ a spolupracovník. Takže viem kto to je. Najbližšie môže dať Danielovi meno aj Jozef, Fero, Paľo, Ignác alebo Laura. Ha-ha-ha. Výborne som sa pobavil na Luciinej blbosti. NESKUTOČNÉ!!!

  miro reaguje:

  Reagovat chcem este na Roba...vies Robo,lucia si preto mysli ze Dano je Vlado a neviem co este,lebo ona sama tak funguje. Takze sudi podla seba. Ona je sama a pise na svoju stranku pod roznymi menami a inymi alteregami. Preto take nieco moze vyjst iba z jej tupej hlavy. Presne podla teba sudim teba. A ak to tak bude dalej,tak si zacne mysliet ze ja som ty,ty si ja a ze vsetci sme jeden a ze Laura vlasne ani neexistuje. Ale pri nej diagnoze je vsetko mozne. Vravim,Lucia ma prekvapi uz len ked dostane rozum.

 5. right boy|24.09.17
  Doktorka Anna V. zo sekty. Nikoho nezaujíma tvoja viera alebo neviera v nejaké náboženstvo. To je tvoja osobná vec. Ale čo ľudí zaujíma je to, prečo píšeš kritické komentáre na pani Lauru do čiernej sekty. Ja ľuďom odpoviem prečo  tak robíš. Veľmi dobre poznám pozadie tvojej vzdialenej rodiny, konkrétne čo sa týka Mareka R. a jeho zdravotného problému z minulosti. On sám písal do tejto stránky ako si ho 20 rokov liečila z alergie na peľ, lúčne trávy, med....Ako si doňho 20 rokov pichala injekcie a 20 rokov hltal tabletky. Táto tvoja liečba mu len príznaky v lete zmiernila, ale alergia sa neodstránila. Ako vieme si imunológ-alergológ. Teba v svojej lekárskej pýche a ješitnosti žerie, že nakoniec jedna neštudovaná žena z dediny mu za pár mesiacov túto alergiu vyliečila a dodnes sa mu problém nevrátil, čo mi aj Marek R. sám povedal žeje šťastný človek a písal to aj do tejto stránky. Kto chce môže si ho vyhľadať v tejto stránke. Preto sa cítiš urazená a dotknutá, že ty ako študovaný lekár stojíš za prd. Lauru s jej schopnosťami posielaš do stredoveku a ešte jej aj praješ aby ju upálili ako to v stredoveku robili. Kde je tvoj charakter a ľudskosť? Pritom tvoje medicínske nanič schopnosti patria do stredoveku. Je zarážajúce, že pri svojom vzdelaní si nedokázala pomôcť ani členovi svojej rodiny a preto v svojej urazenosti očierňuješ pani Lauru v tej najposlednejšej stránke na internete aká vôbec existuje. Veľmi si sa zhodila. Lauru nepoznáš, nikdy si u nej nebola ale ohovárať dokážeš dokonale. Svoj diplom zahoď do koša! Si falošný človek a neschopný lekár. Obyčajná žena z dediny ťa strčila do vrecka. To čo teraz píšem sú fakty, ktoré sú potvrdené konkrétnymi článkami od Mareka R. tvojho pacienta  do tejto stránky a nie sú to klamstvá ako tvoje výmysly na adresu pani Laury. Že ti hanba neni osočovať verejne človeka ktorý ti nikdy neublížil a pomohol z choroby členovi tvojej rodiny, keď ty si zlyhala. Keby si bola slušný a dobrý človek, bola by si vďačná a ďakovala by si za pomoc človeku, ktorého máš isto rada keď si ho sama skúšala liečiť. Ale ty si len závistlivý a zloprajný človek. Tento článok píšem vážení čitatelia preto, aby sa odhaľovali klamstvá bezcharakterných ľudí na stránke sekta. Mám informácie, že ani jeden z tých asi piatich ľudí čo tam píšu u pani Laury nikdy nebol. Je to len ich zloba a nenávisť obrovských rozmerov. Lebo oni sami sú neschopní a v živote nikomu nepomohli. Tak sa v svojej úbohosti tak znížili, že dokážu len ohovárať a špiniť niekoho, kto im osobne nikdy neublížil. Nedokážu prežrieť to, že oni sami sú nuly a v živote nič nedokázali. Lucia bol by som rád, keby si aj tento článok vložila do svojej čiernej sekty. Nech aj tvoji sympatizanti a ľudia celého sveta sa dozvedia čo ste za spolok klamárov.

 6. Jana S. reaguje:

  Výborný článok. Nerada chodím na sektu, lebo mi je z tých klamstiev zle. Ako už tu niekdo do stránky písal, že keby klamali aspoň presvedčivo aby sa im dalo uveriť, ale tie ich klamstvá sú tak očividné, že sa im uveriť nedá.Naozaj len hlúpa Lucia môže takto priehľadne klamať a myslieť si ako len Laure neškodí ale pritom škodí len sama sebe. Lebo normálny človek tie klamstvá vidí. Bola som u pani Laury viac krát, pomohla mne aj mojim deťom. keby mi nepomohla povedala by som že je šarlatánka ako tvrdí Lucia. Ale ako môžem niekoho označiť za liečiteľa-podvodníka?! keď mi pomohol. Veď to je proti zdravému uvažovaniu. Takže klame Lucia a všetcia jej traja prisluhovači. Dobré je tieto ich klamstvá odhaľovať.

 7. Eva|24.09.17

  Daniel vo všetkom s tebou súhlasím, máš moju plnú podporu ale hlavne má moju podporu pani Laura a jej stranka.Už dávnejšie som sa čudovala tomu že Lucia dáva našu kritiku do svojej sekty. Musí byť naozaj hlúpy človek ten kdo dáva kritiku samého seba od druhých na svoju stránku. Ale potom čo som sa dozvedela žejej vlastná matka ju označila za sprostú už sa nečudujem.Rozum sa mi zastavuje nad toľkou hlúposťou.jedine psychicky chorý človek dokáže hovoriť že miluje Boha a očakáva prichod kristuška na zem aby nas spasil ako ona píše na iných strankach a pritom žije zo satanistom.mala by sa hambiť ale to ona pri svojom nizkom iq nedokáže.To je to isté ako ked farar kaže s kazatelnice o morálke čistom a bezuhonom živote a pritom v tajnosti smilní a zneuživa mladikov.Lucia na svojej stranke sekta odporúča svojim kritikom psychiatrickú liecbu.je to na smiech lebo ona by ju vo svojej vyšinutosti potrebovala ako prva aj so svojimi posluhovačmi.ona je na tom ale ešte horšie lebo jej už ani psychiater nepomôže.Počula som niekde na internete že už v minulosti bola liečená na psychiatrii lebo jej satanista jej porobil. Ale ako vidim nepomohli jej lekari.

 8. Pavol|24.09.17

  Čo sa týka Lucie sa len čudujem ako dokáže jeden človek sám seba takto verejne zhovädiť.