Falošná láska k Bohu.

21.06.2016 13:44

Falošná láska k Bohu.

Laura|21.06.16  13:44

Na zlo skrývajúce sa vo Vašich dušiach ste si tak zvykli mnohí z Vás, že je pre Vaše duše normál. Ja ale toto nemôžem pochopenosťou akceptovať. Preto som tu na tejto zemi, aby som odkrývala to, čo rozožiera Vaše duše pomaly, nenápadne ale isto a to sa volá zlo. Mala by som mlčať podľa mnohých z Vás a zavrieť si konečne tú svoju nevymáchanú papuľu. Ale keď tak urobím, len aby som bola s Vašimi dušami kamarát nikdy nepochopíte, že robíte zle, lebo zlo Vás už dostalo a ja mlčať nesmiem. To by som bola ako Vy. Držte sa Vy duše všetky lásky Boha čo aj robíte pred hnevom Boha zo strachu. Nakročíš zle ja to vidím a Tvoju dušu upozorním. Mám takýto dar. Odozva mojej pomoci k Vám sú kliatby každodenné ku mojej duši smerované a spĺňate poslušne do jedného čo satan od Vás chce. Aby som videla a pochopila vo Vašich ukážkach, že som zlá a nenávidíte ma za pravdu od Boha včas Vašim dušiam ukázanú, lebo toto chce satan. Aby som tento boj bojovať proti zlu navždy vzdala a my budeme všetci kamaráti aj keď falošní Božej ruky sa držiac pod neúprimnosťou Vašich citov k Jeho veľkoleposti, lebo Tvoje úvahy znejú: Boha milujem a On mi pomôže vždy. Lebo je to Boh a On musí! Je to pre Vaše duše taká poistka ktorej sa nechcete pustiť. A to sa nazýva pravým pomenovaním falošná láska k Bohu jedinému Vaša sebecká a nič viac len zištná. Takéto duše Boh nemá rád. Ale verte mi takto to v Božích zákonoch nefunguje. Láska k Bohu Tvojemu nestačí pokiaľ ju Tvoja duša bude zakaľovať zlými svojimi skutkami, čo Vaše duše ale baví, lebo sú presiaknuté zlom a Boha si držíte ako kráľa na zemi pre svoje šťastie a zdravie len vtedy keď ste v svojom živote v prdeli. Jednoduchá matematika. Boha svojeho láskavého budem ja duša milovať vždy a aj vtedy keby môj život na plnej čiare zlyhal. Ale sľúb svojemu Bohu, že svoje konanie zlé opravíš. Môj dobrotivý Pán Boh sľubujem Ti, že nebudem konať v svojom živote zlo a ubližovať nevinným. O toto Bohu ide, milujte ma ale držte sa každého jedného mojeho Božieho prikázania, čo porušuje každá duša z Vás nádejou, že Boh oslepol a tvoje zločiny nevidí. Miluj svojeho Boha ale zároveň konaj len dobro v svojom živote, lebo ináč lásku Boha stratíš navždy. Vaša Laura

Viera|21.06.16  17:43

Mám Vás rada a vážim si Vás práve pre takéto napomenutia. Pomáhate nám byť lepšími. Ďakujem.

Daniela P.|22.06.16  10:38

..súhlasím s tým, čo je tu napísané. Pretože ak by Vám na tom nezáležalo pani Laura, písali by ste nám krásne veci každému jednému, stránka by mala v tom prípade veľkú návštevnosť, ale o to Vám vôbec nejde. Pre porovnanie...človek ktorý ide k veštici sa dozvie o ľuďoch okolo seba, ako konajú, ale nikdy nedostane na mieste odpoveď, že jeho duša koná zle. Klientela by veľmi rýchlo klesla, to je pre mňa faloš. Radšej sa dozviem o sebe, aká som, pretože len to ma môže posunúť k náprave. Táto cesta je najťažšia, ale ak to človek myslí pred Bohom úprimne, pokročí duševne ďalej. Každý vieme a cítime, kedy konáme nesprávne. Veľakrát sme už skutočne presvedčení o tom, že to, ako konáme je normálne aj keď konáme zle. Je to naša tvrdohlavosť. Ale budem písať za seba. Niekedy mi vadia veci, ale skôr, než by som vydala energiu na to, čo ma presne hnevá, uzavriem sa a viním z mojich chýb ostatných. Veľmi veľa som sa dozvedela cez modlitby, aká som. Pretože pri čítaní som sa veľakrát hanbila sama pred sebou. Len toto poznanie a ťažoba na duši mi otvorila oči do vlastného vnútra. Viem, že sa v prvom rade musím zmeniť ja. Ak človek v živote urobil dobrý skutok, vie si predstaviť, aké sú pri tom nádherné pocity. Vo vnútri sa rozleje pokoj a láska. 
A pravdou je, že treba múdro vyberať, čo budeme vôkol seba vyžarovať a ostatným ľuďom rozdávať. Raz dáš rovnaké dostaneš.