Dve tváre Jána Pavla II.

21.02.2016 22:57

Dve tváre Jána Pavla II.

Daniel|21.02.16

Pred pár dňami prebehla v médiách správa, že predchádzajúci pápež Ján Pavol II. občianskym menom Karol Józef Wojtyla vyše 30 rokov počas svojho života udržiaval pomer s prostitútkou poľského pôvodu Irenou Kinaszewskou a má s ňou syna. Zazrel som to úchytkom v televízii, neviem už presne na ktorom kanáli, kde ukazovali aj ich spoločné fotografie z ich spoločného pobytu myslím že v Kalifornii. Kto chcete kliknite si na tento odkaz na tejto stránke už publikovaný, kde tiež jedna pisateľka uvádza článok z médií o tejto skutočnosti Karola Wojtylu – bývalého pápeža.

kliknite sem: Karol Wojtyla nás preklial

Ak katolíkom nestačí to, že je všeobecne známe zneužívanie detí katolíckou cirkvou, obrovské bohatstvo, zatajovanie ich hriechov a tajnosti skrývané vo Vatikánskych archívoch pred svetom...tak tu je ďalší dôkaz o podlosti až nechutnej u samotného ich hlavného náčelníka pápeža. Na tomto vidno aká je celá katolícka cirkev falošná a odporná, keď ich najvyšší predstaviteľ, absolútna špička ich cirkvi ktorá by mala ako prvá dodržiavať celibát podľa jej cirkevných samonadelených zákonov podviedla všetkých svojich podriadených duchovných ale hlavne milióny veriacich ľudí. Keď si toto môže dovoliť urobiť špička katolíckej cirkvi samotný pápež, tak čo potom asi robia obyčajní kňazi po celom svete a celé jeho podriadené duchovenstvo? Od samotných kardinálov až po obyčajných dedinských farárov. Nie nadarmo sa hovorí, ryba smrdí od hlavy a táto rybacia hlava vrátane celej ryby teda smrdí poriadne. Po tejto informácii sa budem čudovať každému človeku, ktorý bude ešte veriť katolíckej cirkvi a chodiť do kostola. Takýto človek musí byť podľa mňa úplne tupý a bez slobodnej vôle, ktorú mu vzala samotným satanom ovládaná katolícka cirkev. Akoby tej podlosti a falše nebolo dosť ešte ho jeho cirkev blahorečila za svätého, smilníka jedného. Až ma striasa od hnusu, keď si tieto súvislosti a fakty plne uvedomím. Odporné a na smiech!

Elena|22.02.16

Máš pravdu Daniel, ryba smrdí od hlavy! Je to hnus a rozum sa zastavuje, toľko klamstiev, faloše to by malo byť každému nad slnko jasné, že by sa mal každý jeden katolík zamyslieť, že toto už v poriadku nie je! Začať uvažovať, hľadať pravdu! Ale keď im ju aj povieme, tak ju nechcú počuť.
Jeden príklad, čo sa mi nie tak dávno stal. Povedala som Božie pravdy, aj kde ich nájde, na tejto Božej stránke a snažila som sa vysvetliť, argumentovať katoličke, ktorá vekom nebola stará . Odpoveď: Veď uvidíme, kto mal pravdu, či ty, alebo ja!  Popritom vie dobre, uvedomuje si, čo robia. Tam už z mojej strany niet pomoci, to už nechávam na Pána Boha.
Ďalší príklad: Snažila som sa vysvetliť, že Boh je len jeden a nikdy nebol z viacej súčastí. To mi ďalšia dotyčná povedala, že to vie! Tak som si pomyslela, že super. Povedala som jej o Božej stránke. Na druhý deň mi povedala, že ona sa na ňu nedostala, tak uzavrela, že tam nepatrí a nemá ju čítať. 
Podotýkam, že obidve majú zdravotné problémy. Takýchto príkladov mám fakt veľa.
Tak kedy sa zobudia?? Kedy pochopia, že to, čo sa okolo nás deje, je Božie odhaľovanie! Koľko už je zverejnených týchto prešlapov katolíckych hodnostárov od pápežov až po obyčajných pešiakov - farárov a stále im zožerú všetky klamstvá, čo rečnia v kostoloch. Ja si myslím, že keby aj samotný obyčajný farárko povedal, že Boh je jeden, že celá cirkev ich klame, od samého začiatku, tak ho udajú, že sa pomiatol. Sú tak ohlúpení, že už ich preberie iba jediný Boh, ale či to nebude neskoro!?!?
Na druhej strane si myslím, že im to vyhovuje! Robia to, čo robia ich cirkevný hodnostári, od nich to majú odpustené! Keď to urobia znovu, tak zase odpustené a stále sú dušami akože v čistom šate. 
Oni chodia do kostolov ako niekto do práčovni, preperiem, operiem a všetko je ok. Takto ich ohlúpila cirkev, kde sa len všetko točí o moci a peniazoch. Veď tým ľuďom ani nedochodí, že výplaty majú z našich peňazí, ale to sú aj ich školy, katechéti, rehoľné sestry, všetky kláštory ...........
Odporné, na smiech a potešenie satana, že im odobral rozum, slobodnú vôľu a zotročuje vo všetkom.

Kontakt

045/540 1849

 •  

  • BOŽIA LEKÁREŇ
  • 28.03.2019
  • Základná majonéza - základňa vloženej investície do dobrého vašeho zdravia.

  •  

  • ĎAKUJEME TI BOŽE
  • 27.03.2019

  • Ďakujem Bože za druhú šancu

  •  
  • BOH VÁM RADÍ
   20.03.2019 16:04
   Liečivostná obrovská sila tejto bylinnej tinktúry darovanej od Boha pre svet.
  •  

  • Liečiteľka Laura - Oficiálne stránky - Domov

   www.facebook.com/liecitelkalaura/

  •  

  • ĎAKUJEME TI BOŽE

   17.03.2019

   Vďačnosť Pánu Bohu za novú prácu

  • Poďakovanie za Božiu stránku

BOH VÁM RADÍ

09.02.2019

Veľkostná liečivostná sila kyslej kapusty v spojení s týmito ingredienciami do príchodu tejto zimy.

Mama ľúbim ťa