Duša nesúď bez právomoci Boha.

28.01.2017 16:39

46.

Duša nesúď bez právomoci Boha.

28.01.17  16:39

Myslíš si ty duša, že ja tvoj Boh skryté tvoje pohnútky nevidím? Ubližuješ svojim najbližším a kde tvoja cesta s týmto úmyslom počne. Ľúb a miluj svojich blížnych ako je to písané v mojich Božích prikázaniach. Neodsudzuj toho, kto ti je blízky nakoľko svoj sen o šťastí skončíš. Ľúb ich duše ako mňa Boha aj svojich blízkych a neoddávaj ich duše satanovi na portál svojou spätnou zlobou k nim. Hanbite sa každá jedna duša ohovárať a kliať na tých bezbranných, ktorí vám v živote chceli pomôcť. Ale aj keď ublížili nesúď ich ty duša sama a prenechaj právomoc na mňa Boha. Nepriateľom sa vyhýbaj a mňa Boha ľúb. To všetko čo ako skrivodlivosť cítiš vyriešim ja Boh sám. Opieraj sa o lásku svojeho Boha a nikdy nie o svojich falošných priateľov, ktorých smerovanie ide vždy voči tebe. Amen.

Jana|29.01.17  13:36

Krásne,pravdivé a zamyslenia sa hodné krédo. Ďakujeme ti Bože

Renata R.| 29.01.17  16:31

Milovaný môj Bože,
ďakujem Ti za každé krédo lásky k mojim blízkym mám veľkú rodinu ľúbim ich nadovšetko aj keď nieje všetko naj snažím sa pomôcť aj keď sa mi to nie vždy podarí nevzdávam to snažím sa a verím , že ti to všetko napravíš . Milujem svoju rodinu aj priateľov veď ja nie som dokonalá a vždy budem potrebovať tvoju pomoc lebo láska k tebe je pre mňa to naj. Ľúbim ťa Bože môj milovaný a chcela by som sa ti veľmi poďakovať za očistu nášho domova lebo u nás sa to láskou každé ráno začína milujem ťa a ďakujem za ďalšiu skúsenosť s tebou môj Bože . P. Laura ďakujem Vám za vašu Lásku a obetu a p. Vladimíra s láskou zdravím

Gitka|30.01.17  16:37

Dobrotivý Otče Bože, ďakujem Ti za ďalšie krásné, pravdivé a veľmi poučné krédo. Otče Bože Ty si spravodlivý ten najspravodlivejší na celom svete. Ty jediný všetko vieš, Ty jediný poznáš všetky naše myšlienky, úmysly, slová a skutky. Každému kto nám v živote ublížil treba vždy odpustiť a trápenie odovzdať na Tvoje plecia a pred tvár Tvojej Božej velebnosti. Ty všetko zariadiš a vyriešíš, nesmierne Ti za to ďakujem. Otče Bože, stoj vždy pri mne a veď ma aby som každý deň žila podľa Tvojich Božích kréd. Milujem Ťa Otče Bože a navždy budem. S láskou Gitka

Peter K.|01.02.17  18:58

Bože otecko môj milovaný,
Ty jediný naše duše vedieš k pokore a láske ku Tebe a ku svojom blížnym, cez krásne a veľmi poučné kréda od Teba dané cez našu láskavú pani Lauru.
Každý z nás má v živote trápenie ktoré mu niekto spôsobil a je dôležité odpustiť každému aj keď je to niekedy veľmi ťažké.Len s Tebou Bože otecko sa dá všetko zvládnuť a prekonať aj tie najťažšie prekážky v našich životoch a dá sa to vďaka láske, ktorú nám len Ty Bože otecko láskavý môžeš požehnať z nebíčka.
Len o Tvoju lásku sa Bože budem vždy opierať a len Teba prosiť na kolenách za odpustenie a lásku vždy budem,lebo len s Tebou dokážem žiť v láske,ktorá je ten najväčší dar od Teba Bože môj láskavý.
Milujem Ťa Bože najviac na celom tomto svete a ďakujem Ti za každé Božie krédo aj za toto, je krásne a pravdivé.