Do večného zatratenia na čele s pápežom.

18.06.2015 16:44

Do večného zatratenia na čele s pápežom.

Kvetena | 18.06.2015

Krásny požehnaný deň pani Laurinka, Vám aj Vášmu manželovi. Viete dosť som premýšľala o tom, či mám alebo to nemám napísať. Určite viem, že nie som sama, ktorá si pospevuje doma slová, ktoré spája a teší sa ako krásne vyjadruje Lásku k Stvoriteľovi. Spievam si to na rôzne melódie tanečných piesní a spokojná som so sebou, že takto vyjadrujem Lásku k môjmu Bohu. Aj keď mi bolo doma povedané, aby som to nepreháňala, že či si myslím že pôjdem do neba, že nie som duša bez hriechu a nejakými slovíčkami že sa nevykúpim. No nebojím sa toho, určite nie som bez hriechu, ale nejaké ťažké neviem nepamätám si. Viem, že vždy som mala každého rada, rada som starším aj starým ľuďom pomáhala a to ma teší a hreje pri srdci a keď sa domov vrátim, tam kde je moje miesto, do tej sféry do ktorej budem patriť, to určí mi len Boh a nik iný. Nemám strach, ja teším sa, lebo vždy som ľúbila Boha, ale ako sa začali diať v mojom živote tie bolestné diania, nesklonila som hlavu, kráčala som vpred ďalej, lebo verila som že keď budem padať, Boh ma chytí a dá ma kráčať s hlavou vztýčenou ďalej. Preto som Bohu tak vďačná, že kráča so mnou, vie že sa borím ťažkým životom, preto si vždy pospevujem toto:

Spievam si pieseň o mojom Bohu, ktorého ľúbim z celej duše, si moja Láska, láska jediná len Teba ľúbim jediný môj Bože. Moja pieseň k Tebe letí, že šťastná som, že Ťa mám, že som Božia bojovníčka, ach taká rada, taká rada som. Tak veľmi Ťa ľúbim a ďakujem Tebe, môj drahý Bože, láskavý Otče. Som taká šťastná, že som na svete, na tejto Zemi, tejto Planéte. Ach Bože drahý som Ti tak vdačná, len Ty to vieš, len Ty to vieš, že žijem v tomto čase, v tomto storočí na tejto Zemi, tejto Planéte. Dve letiace hviezdy letia smerom k Zemi, na Slovenskú Zem. Klaniam sa Bohu s pokorou a Láskou, ďakujem za všetko čo si nám dal a daroval. Vďaka Tebe drahý Bože, vďaka Tebe za ten dar, ktorý si nám sem poslal na tú Zem Slovenskú. Viem, že ma ľúbiš, ja Teba ešte viac. Dal si nám do vienka dve žiarivé hviezdy, jedna Laura - Prorok náš a tá druhá anjel strážny našej Laury. Svetlo naše, maják náš. S otvorenou náručou a srdcom plným Lásky prijíma nás, pre každého úsmev a láskavé slovo má. Chráňme si tie hviezdy, to je smer tej cesty, ktorý nám udáva, učí, radí, pomáha. Nedovoľme temnu zničiť naše hviezdy. Buďme silní, veď Lásku máme od Proroka aj od Boha. Láskou silnou a mocnou zničíme to temno, nemá žiadnu šancu a teším sa z toho. Prorok náš učí nás veľkej Láske k Bohu, dovedie nás domov k jedinému Bohu, milujme Ho všetci, to je život náš.

Tak toto si pospevujem doma a som šťastná a spokojná. Drahá naša Laurinka, ešte kúsok napíšem ohľadne toho Pápeža. Koľko zla je v ľuďoch, sebeckosti, zákernosti, pýchy. Kde to a kde smerujú tí, ktorí si myslia, že Božiu Lásku nepotrebujú. Do večného zatratenia na čele s pápežom a tými, ktorí sú ako ony. Myslia si, keď oblečú sa do drahých odevov zlatom, striebrom vyšívaným nasadia si tie komické čiapky, hotový cirkus. Sú tu na tejto Božej Zemi, ale smrdia peklom. Sú tuční, oddýchnutí, prepáčte vyžratí a koľko ľudí hladuje, detí, starcov, bezdomovcov, matky s deťmi aj samotné siroty. Z kostolov vyháňajú žobrákov ktorí stoja pri kostole a naťahujú ruku na nejaký peniažtek alebo kúsok jedla. A to si hovoria kresťania. Ja poviem, že sú to katolíci. Je to veľká pýcha, ktorá bude pokorená až do najhlbšieho temna. Veď Satan sa už o nich postará. Plné huby majú ako ony robia dobre na Zemi, ale zabudnú vždy povedať, že všetko robia v mene Boha a vo svoj prospech. Nezáleží im na ľudskom živote. Mali by tak robiť, ako by bol Boh na Zemi, no zatiaľ len samé bludy a pri ich prednesoch reči idú im z úst len samé jašterice a hady, samé jedy. Ich telesné schránky sú ako roboty, prázdne, bez duše, lebo keby mali dušu, nedokázali by to, čo robia. Veď dušu im už dávno Satan zožral. Len ľúto mi je obyčajných ľudí, ktorí doplácajú na takých hajzlov. No majú smolu. Nechcú nič počuť, nič vidieť, je to už len ich problém. Najviac sa mi hnusí keď vo Vatikáne reční pápež a hovie si aký má aplauz a Satan sa mu škerí, že ho má v hrsti pápeža, ktorý si tak hovie. Hanba všetkým, ktorí prznia deti, veď svojmu trestu neujdú. Ako veľmi sklamali Boha, hanba im, zasratou metlou by som ich vyhnala darmožráčov. A ony idú niekoho súdiť a odsudzovať? Nech sa pozrú na seba, špiny. Písala som, že si rada pozrem rozprávky na YouTube a ony asi schválne medzi tie krásne rozprávky dávajú tie ich bludy. Hnus. Nedáme Vás pani Laura, veď stále nás pribúda, veľmi veľa robíte pre nás, skutočne veľa. Temno by Vás chcelo zničiť, čo sa mu nepodarí, môžu písať čo chcú vždy Vás obránime, Boh V...

RE: Erika Ďugelová | 18.06.2015

Kvetena, je to krásne napísané. A aj ja chcem pridať môj komentár k pápežovi. Bože ako všetkých oblbujú a pritom vedia kde je pravda. Cirkev je prehnitá, skrz na skrz. Ako sa spieva v pesničke ODPADLÍCKA BANDA, JEDOVATEJŠÍ JAK MAMBA.
Pozdravujem všetkých bojovníkov.

RE: Lucia | 19.06.2015

Pekne napísané milá pani Kvetenka, tá pesnička je nádherná, ostatné je pravda. Pápež je klamár a namyslený neviem na čo, ako zástupca tu na zemi Pána Boha, keby ním bol, bol by skromný, nenosil by dobre že nie korunu na hlave, nenosili by ja neviem žezlá či čo to majú, palice, blbosti, len aby sa ukázať, akí sú oni krásní, nežil by so stropom v zlate vo Vatikáne, obrovskej budove, videla som ju z vonku, je ohradená ako palác, ako hrad. Ani sa tam nemôže ísť hocikedy pozrieť do vnútra človek, ta kde veď to nie je prístupné ľuďom. Obrovské plagáty boli okolo Vatikánu, akože svätého otca. A drahí spoluobčania, nie je to jedno, že oslavujete Máriu, matku proroka, čo dávno žil na zemi, všetci si proroka Ježiša Nazaretského vážime za jeho službu Pánu Bohu, nášmu najmilovanejšiemu, ale neprišiel pred rokmi učiť o trojici, prišiel poslaný Pánom Bohom na svet učiť lásku k Pánu Bohu, ktorá sa vytrácala z ľudí, tak ako teraz a teraz je ľudí ešte viac a satan číha ešte viac a vôbec to ťažké nemá, keď sme posadnutí sochami v kostoloch, chápete? To je modlárstvo. A ružencami a tak ďalej, to všetko stojí peniaze. Cirkev na Vás vždy zarábala, ešte aj za sviečku sa v kostole platí, žeby dať za dakoho koho ľúbite im tam, aby horela a dakde predávajú aj pohľadnice a to ste nevideli kostol v Barcelone a ja tiež nie, lebo treba zaplatiť za vstup drahí moji. Nemala som ani peniaze, aby prísť bližšie k Pánu Bohu, keby bol v kostole, lenže našťastie nie je a počuje ma stále.