Ďakujeme za odblokovanie celej stránky.

20.01.2016 02:01

Ďakujem za odblokovanie celej stránky.

Betka | 14.12.2015
Otče, chcem sa Ti poďakovať za odblokovanie celej stránky. Veľmi ma to potešilo. Rada čítam všetko, čo sa tu nachádza. Aj keď mi pani Laura odobrala prístup na stránku v máji, chodila som sem každý deň a hľadala som články a príspevky, ktoré neboli zablokované, aby som ostala v kontakte s Tebou aj takýmto spôsobom. Bože, veľmi ľutujem moje hriechy a to, že som stále odkladala to, aby som sa Ti poďakovala za odovzdanú liečbu a radu. Modlím sa a s pokorou Ťa prosím, aby si mi odpustil moje hlúpe hriechy a aby som si zaslúžila znova navštíviť pani Lauru.
S láskou a pokorou Betka

 

Vďaka, Bože.

renáta | 14.12.2015
Drahý Bože veľká vďaka za to, že nám mohla pani Laura odblokovať celú stránku. Až mi srdce od radosti poskočilo, keď som si to prečítala. Pane Bože, Tvoja láska k nám je naozaj nekonečná, lebo nám chybujúcim preukazuješ milosť aj v takejto podobe. Odpusti nám, ktorí Ťa milujeme naše omyly a prehrešky. Božinečku, vďaka Ti za Lauru, daj jej silu, aby mohla aj naďalej odovzdávať odkazy od Teba. Požehnaj jej pokoj, lásku, zdravie. Milujem Ťa, Pane Bože.
 

Vďaka za odblokovanie celej stránky.

Anna | 14.12.2015
Vďaka Ti Pane Bože za súhlas na odblokovanie celej stránky. Všetko to, čo dostávame od Pána Boha cez pani Lauru je v prospech všetkých, ktorí veria Bohu a pani Laure. Pane Bože žehnaj a chráň všetkých ľudí dobrej vôle.

 

Poďakovanie.
Jaroslav | 14.12.2015
Chcem sa ti otecko nebeský poďakovať za odblokovanie celej stránky. Niečo som si na sebe uvedomil. Ako som si včera lahol do postele a pozrel na tvoju stránku, zbadal som informáciu že je celá stránka odblokovaná. Hned ma napadlo že si idem pozrieť tú časť ktorá bola zablokovana. Ako som aj chcel prelistovať doteraz zablokované rubriky, napadlo ma že to nie je správne. Cítil som že by to bolo z mojej strany že by to bolo tak ako si predtým povedal aj kvôli čomu si zablokoval stránku, že sme si to nevážili a len nasávali pravdy teda využíval a nepublikoval či neďakoval. Ospravedlňujem sa za to. Bol som hlúpy. A preto som aj včera zatvoril stránku, pomodlil sa k tebe a šiel spať. A dnes píšem toto poďakovanie a až tak budem kludný že som určite šiel tou správnou cestou. Poprosím aj ostatných aby nezneužívali stránku len v svoj prospech ale aj prispievali, konali len v dobrom, myslím dobré skutky. Milujte blížneho svojho a hlavne Pána Boha. Ďakujem.

ĎAKUJEM TI BOŽE, LEN TY VIEŠ ČO S NAMI.
Valéria | 13.12.2015
Ďakujem Bože za odblokovanie stránky, veľká Ti vďaka. Ďakujem Bohu za radosti aj za starosti. Bože nech je to akokoľvek v mojom živote ťažké, ja budem bojovať, prosiť o odpustenie a pozdvihnutie. Bože ja verím, že všetko to čo sa deje, je PRAVDA, BOŽE VERÍM TI A NIKDY NEPRESTANEM, TY SA NIKDY NEMÝLIŚ!! Je to ťažké priznávam sa ale bez boja to nejde, aj keď duša smúti. Som odhodlaná bojovať. Navonok sme možno pekní ale vo vnútri sme zhnitý, plný nenávisti, zlých myšlienok, neprajnosti. Bože ja ťa chcem veľmi poprosiť o pomoc a silu aby moja duša nezlyhala a bola silná. Rešpektujem Otče tvoju Božiu vôľu, bojím sa tvojho hnevu. Vzdať sa nechcem. Vzdať sa nechcem. Ľúbim ťa Otče.

 

Poďakovanie.
Miro A. | 18.12.2015
Milá pani Laura,
ďakujem Vám za Vašu láskavosť, že ste mi umožnili prístup na Vaše stránky. Veľmi sa teším. Na Vašich stránkach vždy nájdem neoceniteľnú pomoc od nášho Pána Boha, veľmi veľa múdreho čítania, pekných slov a veľmi veľa užitočných rád, ktoré mi veľmi pomohli. Ďakujem Vám ešte raz a prajem Vám a samozrejme aj pánu Vladimírovi príjemné, pokojné, ničím a nikým nerušené požehnané vianočné sviatky a v novom roku len to najlepšie a hlavne veľa, veľa pevného zdravia, pokoja a rodinnej pohody.
Ešte raz ďakujem.


Komu sa otvorí srdce, tomu sa otvoria aj oči.
Marcel | 16.12.2015
Dobrý deň pani Laura a Vladko, som VEĽMI rád, že ste odblokovali Vašu stránku pani Laura a sprístupnili ste tak pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú cestu k BOHU, odkazy od nášho nebeského otca a budem aj ja tak môsť šíriť ďalej Božie odkazy cez socialne siete do celého sveta, pretože VY pani Laura a Vladko, ste MAJÁKOM, ktorý ukazuje všetkým dušiam tohoto sveta, cestu do bezpečného prístavu Božieho náručia. Ja viem, že to máte ťažke, pretože niektorí ľudia na Vás útočia cez internet, ale na takých ľudí netreba reagovať, aby ste tak ZBYTOČNE míňali Váš drahocenný čas a energiu ! Komu sa otvorí srdce, tomu sa otvoria aj oči a uvidí tak svetlo Vášho majáku ! Ešte raz Vám ĎAKUJEM a prajem Vám VŠETKO DOBRÉ !!! Boh Vás žehnaj !!!

Ďakujeme za stránku.
Miro | 15.12.2015
Bože Otče ĎAKUJEME Ti stále a opäť za Tvoje jedinečné múdre rady odovzdané a zapísané Laurou na tejto Božej internetovej stránke. Veľká Vďaka!

 

Ďakujem zo srdca.
Katarína | 27.12.2015
Ďakujem Vám pani Laura za všetky dostupné stránky.
Prajem Vám veľa síl,zdravia.
Ďakujem TI BOŽE OTČE za každú radu a modlitby a za pani Lauru!
Prajem krásne a požehnané sviatky.


Ďakujem.
jaro | 25.12.2015
Ďakujem Ti Bože aj Vám Pani Laura za sprístupnenie stránky.
Vďaka aj Vám Pán Vladko. Veľa to pre mňa znamená.
Vďaka.