Ďakujeme Ti Pane Bože.

18.09.2017 10:50

ĎAKUJEM TI NAJMILOVANEJŠÍ NÁŠ PANE BOŽE.
Lucia|10.08.2015
OTECKO si NAJLEPŠÍ. Mala som krásny pôrod s Bianečkou do vodičky, samozrejme bez chémie, ako som potom túžila, pomocníčku, ktorá nás nechala ako rodinku s Tebou Otecko si rodiť do vodičky, až kým bola Bianečka blízučko. Rodila som len ja a všetko dopadlo výborne. Nikto ma nenastrihával a trošilinku ma len zašívali aj to mi dali znecitlivenie a pri pišaní to necítim, takže som sa stihla krásne zahojiť po kamilkovom záleve. Aj si mi ráno poslal takú pomocníčku do rodenia, ktorá detičky nemá a ukázal, že si pri mne, ukázal mi ten rozdiel a manželovi tiež. ĎAKUJEM za nádhernú neoceniteľnú podporu nášho anjelika tu na zemi, nádhernú dušičku pani Lauriku, ktorá ma posilňovala celé tehotenstvo až do konca a neuveriteľne si to vážim. Som taká rada, že ešte aj popri pôrode som mohla katolíčke vysvetliť, že Pán Boh je jeden. Milujem Vás pani Laurika. Ďakujem Najmilovanejší Otecko, že koleginka z nemocničky už rodí. Mala chudinka strach o bábätko, že mu zle bije srdiečko. S láskou Lucia a Bianečka s OBROVSKOU VĎAKOU, aj milému pánovi Vladkovi, že nám anjelika stráži... Nedá sa opísať tá vďaka za dar, akým je dieťatko zdravé a zdravo narodené... 

Odobrenie.

Edo|21.09.17
Touto cestou sa Ti chcem môj Bože poďakovať za odobrenie riešenia v rámci kúrenia na domčeku ktorý sme kúpili pred časom, a za odobrenie firmy ktorá nám bude realizovať výmenu strešnej krytiny. Nebyť Teba a našej pani Laury určite by som si nevybral správne, pretože firma ktorá sa pozdávala mne by nás s úsmevom na tvári okradla. Veľká vďaka Otče Božinečku aj vám pani Laura.

Nekonečne ďakujem.

Elena|20.09.17
Nekonečne ďakujem láskavý Otecko za Tvoju lásku k mojej duši, za nenahraditeľnú starostlivosť, pomoc, požehnanie, ochranu, záchranu života , za každý okamih môjho života , za všetko čo mi poskytujes a mojej rodinke. Ďakujem aj za Tvoje dieťa Lauru, že si nám ju zoslal z Tvojej Božej náruče aj za jej manžela, sú to vzácne duše, plne lásky, obetavosti, trpezlivosti. Môj milovaný Otecko, si mi všetkým , nesmierne Ťa milujem, bezhranične dôverujem, Tebe všetko odovzdávam , len Tebe sa klaniam, velebím a pred Tvojom jedinou majestátnosťou s pokorou duše prosím o odpustenie mojich hriechov.
Pani Laura, Vladko veľké ďakujem za všetko čo pre nás robíte s laskou, trpezlivosťou .
Láskavý Otecko prosím Ta ochraňuj, pomáhaj , požehnavaj , dávaj silu našej vzácnej pani Laure v jej ťažkom duševnom poslaní aj Vladkovi a všetkých podľa Tvojej Božej vôli.
s laskou

Pohladenie na duši.

Mario a Zuzana|18.09.17
Otecko láskavý , najskôr Tebe posielam vrúcne poďakovanie za manžela , ktorý neovláda slovensky pravopis a poprosil ma v jeho mene o poďakovanie za liečebnú receptúru. Nekonečná vďaka Ti Otecko patrí aj za odkaz pre jeho dušu , ktorý ma dojal až k slzám a musela som si tie krásne slová lásky znova prečítať. Sme veľmi pokorne vďačný, že sa nám dostáva toľko lásky pre celú rodinu od Teba Otecko . Požehnal si nám zdravé deti, nad ktorými držíš svoje Otcovské ochranné ruky, požehnal si pre nás, ich rodičov liečby . Prosím Ťa pomóž nám ich zvládnuť do bodky. Vieš , že Tvojím liečbám veríme na 100% no my ľudské bytosti sme slabé. Moju liečbu na krvný zápal som nezvládla no teraz máme spoločnú liečbu s manželom a budeme sa vzájomne podporovať a Teba prosiť o pomoc. Milujeme Ťa Otecko . ❤❤❤ prosíme Ťa o požehnanie pre nášho proroka a jej ochráncu, daj im silu a energiu , aby mohli napĺňať poslanie Tebou určené. ĎAKUJEME

Veľké ĎAKUJEM.

Marta B|18.09.17
Tatičko Nebeský ďakujem Ti za každodennú ochranu a pomoc, ktorou nám neustále preukazuješ svoju Lásku. Lúbim Ťa a som šťastná, že Ťa poznáme tak ako mnoho ľudí ešte nie, ďakujem Ti za modlitby na tých to stránkach, ktoré pani Laura, Tvoj prorok neúnavne vkladá do týchto stránok. Chráň ju od všetkého zlého, žehnaj jéj prácu i prácu jej manžela Vladimíra. Bez nich by sme tu neboli v takej to zostave.
ĎAKUJEM za všetko.

Ďakujem.

Simona|02.09.17

Drahý Bože,
Cítim potrebu,sa ti nesmierne poďakovať za všetko čo v živote mám,za svoje zdravie,za rodinu,za priateľa a za milión vecí s ktorými mi pomahaš..Viem, že má vedies životom a celý ho vkladám do tvojej vôle..Možno ťa denne obťažujem mnohými vecami,no je to preto, že ti bezhranične dôverujem.Verím,že všetko má svoj dôvod a každá udalost nás niečo naučí..Sama robím veľa chýb,no učím sa,vážiť si všetko čo mám..
Milujem ťa

Ďakujem Ti Pane Bože.

Eva Č.|01.09.17

Milostivý Pane Bože chcem sa Ti zo srdiečka poďakovať za každý prežitý deň, za Tvoju ochranu a lásku ,ktorou má zahŕnaš za všetku pomoc a silu,ktorú mi davaš.Bez Teba Bože môj by bol život veľmi ťažký.Dnes som cítila veľké zlo v mojej blízkosti Ty vieš Otče o čom píšem už som si myslela,že vtom momente nechám všetko tak a utečiem.Strach má začal ovládať,ale v tej chvíli som si pripomenula Tvoje slová,ktoré si mi odkázal,že nemám strachu a zlu hneď podliehať ,ale dušou svojou zabojovať a ja som Otecko môj drahý zabojovala aj tento krát.Viem Bože,že som to zvládla len vďaka Tebe. Prosila som Ťa,aby si ma neopúšťal a mne po chvíli začali padať slzy pocítila som veľkú úľavu a pokoj na duši .Vedela som,že stojíš pri mne cítila som Tvoju lásku Tvoju prítomnosť .Pane Bože som Ti nekonečne vďačná za všetko,čo pre mňa aj moju rodinu robíš, za všetku pomoc,ktorú nám davaš.Vždy Ti budem ďakovať až do konca svojho života.Ľúbim Ťa Otecko náš nebeský.Ďakujem Ti aj za našu pani Lauru,ktorá nás naučila milovať Teba jediného pravého Boha.S láskou Eva.

Ďakujem Pane Bože za liečebnú receptúru!

Peter N|27.08.17

Pane Bože z celého srdca Ti Ďakujem za poskytnutie liečebnej receptúry na môj dlhodobý zdravotný problém zapríčinený skrytím krvným zápalom! Pomáhaj mi prosím Ťa počas celej doby napĺňania
liečby!Vám pani Laura Ďakujem z celého srdca za Váš drahocenný čas , ktorý ste obetovala pre mňa!S pozdravom a úctou Peter N.

Ďakujem Ti Pane Bože.

Dominika|24.08.17
Ocko môj nebeský chcem sa Ti poďakovať za bazalkovú receptúru. Veľmi mi pomohla a posilnila moje telo aj moju dušu. Ďakujem Ti za to, že som si vďaka tejto receptúre zvládla plniť svoje denné povinnosti s kľudom. Chuť tohto čaju bola veľmi príjemná a ľahká. Každý dúšok bol pohladenie pre moju dušu. Ďakujem aj za otruby, ktoré som užívala. Ďakujem Ti Bože za každú pomoc a aj za silu, ktorú mi dávaš a ktorú potrebujem, aby som mohla ísť ďalej.

Poďakovanie Bohu naj láskavejšiemu a drahej Laure.
Kvetena|27.08.17
Najdrahší Nebeský Otecko , s hlbokou láskou ,úctou a pokorou som Ti nesmierne vdačná za odkaz od našej láskavej Laurinky , ktorý si mi odoslal cez jej duševný príjem . Veľmi ťa ľúbim drahý Bože , si moje všetko ,to najvzácnejšie a najdrahšie v mojom živote . Môj všemocný , všadeprítomný , Vládca celého Vesmíru a Kráľ nad všetkými Kráľmi Si moja veľká bezhraničná láska, Svetlo môjho života . Drahá Laurinka veľmi som Vám vdačná za odkaz , od Boha najdrahšieho, bola som veľmi šťastná . Prosí viem ,že máte veľmi ťažkú prácu ,že to nie je len tak jednoduché , ospravedlňujem sa Vám za to . Mohla ste mi povedať aby som si to vybavila s tou ,ktorá mi píše také sms , ale Vy ste to neurobila opýtala ste sa na mňa , Nebeského Otecka, ste úžasný človek , ctím si Vás , mám Vás veľmi rada a aj Vám pán Vladko dakujem Vám že ste moju prosbu odovzdal Laurinke . , som Vám nekonečne vdačná . Božia láska nech Vás chráni , s hlbokou láskou a úctou kvetena