Ďakujeme za modlitby.

20.11.2015 14:18

Milí čitatelia.

Rubriku BOŽIE MODLITBY som dnes odblokovala a je prístupná pre všetkých čitateľov. Modlite sa k láskavému Pánu Bohu denne, vyznávajte mu svoju lásku, proste ho o pomoc v každom trápení, ľutujte denne všetky svoje zlé skutky a proste Pána Boha o ich odpustenie, ďakujte Bohu za všetko dobré ale aj zlé v svojom živote, lebo aj cez životné trápenie Vám Pán Boh pomáha a ukazuje Vašej duši čo v svojom živote musíte napraviť, aby ste sa netrápili. Boh Vaše duše miluje a potrebuje počuť Vaše duševné prosby k nemu, ktoré určite vždy vyslyší a naplní do vašej duševnej spokojnosti. Buďte duše dobré, láskavé, neubližujte druhým ľuďom zlým svojim slovom, skutkom ani zlými myšlienkami a verte tomu, že každý jeden dobrý ale aj zlý skutok je u Boha zapísaný a nezabudnutý, odmenený alebo potrestaný. 

Rubriky BOŽIA LEKÁREŇ a LAURA PRE VÁS sú tiež odblokované a prístupné pre všetkých čitateľov.

Vaša Laura

Ďakujeme za modlitby.

Renáta | 20.11.2015

Drahý, milovaný Bože, z celého srdca ďakujem za sprístupnenie modlitieb aj pre nás, ktorí sme Ťa sklamali. Prosím o odpustenie, o silu k náprave. Vďaka Božinečku, že nám dávaš nádej, aby sme sa mohli znovu vrátiť do bezpečia Tvojej náruče. Pani Laure a pánovi Vladimírovi posielam pozdrav a želanie všetkého dobrého.

Jaro | 20.11.2015

Aj ja dakujem Bože zato že mame sprístupnené modlidby a aj za to že si ...

Daniela P. | 20.11.2015

Drahá pani Laura,

prajem krásny den a ak by ste niečo potrebovali, som tu pre Vás..

S láskou Daniela

Betka | 20.11.2015

Drahý Bože, aj ja sa Ti chcem poďakovať za sprístupnenie Božích modlitieb a Božej lekárne. Určite to má svoj dôvod, prečo sa to stalo, ale to poznáš iba Ty.
Ďakujem aj Vám pani Laura za spravovanie tejto nádhernej stránky.
S láskou Betka

Anna | 20.11.2015

Úprimná vďaka Vám pani Laura za odblokovanie Božích modlitieb a Božej lekárne a Bohu za ich vytvorenie cez Vás pre nás.

Veronika | 20.11.2015

Drahý Bože, z celého srdca aj ja ďakujem za sprístupnené modlitby a Božiu lekáreň. Ďakujem aj Vám pani Laura aj Vášmu manželovi za krásnu stránku.

miro | 20.11.2015

Boh môj láskavý, musíš mať nás ľudí veľmi rád že aj cez chyby ktoré robíme nám dávaš stále šancu na nápravu a veríš nám, že sa zmeníme a budeme skutočne dobrí, dušou dobrí.
Vždy ma dojme keď si predstavím ako veľmi nás ľudí máš rád a ako veľmi nám veríš, toho dôkazom je aj to, že si dovolil pani Laure odblokovať rubriku, ktorá je neskutočne cenná a jediná na celom svete!
Verím že si to ľudia budú vážiť. 
Milujem Ťa Otče Bože a ďakujem Ti za Lauru, lebo tá ma naučila Ťa milovať...

Jarmila | 21.11.2015

Pani Laura, chcem sa Vám poďakovať za odblokovanie modlitieb z vašej stránky. Sú veľmi krásne. Ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa zdravíčka a nech Vás Pán Boh ochraňuje.

Dáša | 22.11.2015

Mily Boze, mila pani Laura. Aj ja sa chcem z celeho srdca podakovat za spristupnenie modlitieb a takisto aj za Boziu lekaren. Velmi si to vazim. Vsetko dobre Vam prajem, pani Laura aj panovi Vladkovi. Este raz DAKUJEM.

Eva H. | 22.11.2015

Dobrotivý Bože, ďakujem Ti za možnosť prezerať tieto odblokované rubriky. Predčasom, keď mi bolo oznámené, že nemôžem podľa pokynov Pána Boha už chodiť na zablokované rubriky mi bolo veľmi smutno ale rešpekovala som tom a vôbec som nemala zlé srdce na pani Lauru, bola som presvedčená, že to bolo podľa pokynov nášho Otecka. Ale musím sa priznať, že mi bolo smutno. Mala som niektoré vytlačené, ktoré som sa modlievala a povedala som si že veď tie modlitby sú také krásne a silné keď sa ich ich budem naďalej modliť nebude sa hádam náš Otecko hnevať. Nikdy som nešla na stránku so zlým úmyslom. A keď mi bolo smutno alebo som mala nejaký problém, môžem povedať, že človek si v nich listoval a čítal a odrazu prišiel taký pokoj a mier alebo prišla myšlienka ako to vyriešiť. Ešte raz z celého srdca ďakujem a teším sa, že si ich môžem čítať a modliť sa. Pozdravujem pani Lauru a jej manžela Vladka, ktorí sú nám obaja učiteľmi.
Eva

Marta Pokorná | 24.11.2015

Vďaka za všetko Pane Bože.

Drahý Bože a pani Laura ďakujem za sprístupnenie modlitieb a Božej lekárne.Otče môj dobrotivý modlitby, ktoré si nám poslal sú balzamom na moju boľavú dušu. Odpusť mi Pane Bože,že nedokážem byť lepšou dušou a neviem priviesť svoje katolícke kamarátky k Tebe. Ďakujem za všetko čo mi dávaš za zlepšenie zdravotného stavu.Páni Laura myslím na Vás,každý deň som šťastná,že som Vás spoznala a prosím Otca Nebeského,aby Vám dal veľa síl bojovať za zbabelcov ako som ja prajem pekný deň.