Vďaka Ti Bože za pomoc pre moju ubolenú dušu.

03.10.2017 16:55

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sunflower turning towards sun

Vďaka Ti Bože za pomoc pre moju ubolenú dušu.

Peter K.|07.10.17
Bože otecko môj nebeský ,s celého srdca sa Ti chcem poďakovať za pomoc na moju kliatobnú záťaž, ktorú si mi asi pred dvomi mesiacmi odovzdal cez našu láskavú pani Lauru.Bože môj jediný ani som nedúfal, že by pre mňa ešte existovala pomoc a že by som sa z tohoto trápenia niekedy dostal, tak veľmi to bolo silné a ťahalo ma to čím viac a viac k zemi na samé dno mojich telesných aj duševných síl.Keď ešte pani Laura nepracovala kvôli oddychu, ktorý tak veľmi potrebovala som už nevedel čo mám robiť a tak som pani Laura napísal a poprosil o akúkoľvek pomoc na môj problém, ale Pán Boh nedovolil v tej dobe pani Laure odosielať žiadnu pomoc ani radu, lebo ona sama potrebovala oddych a tak som len poprosil o odpoveď čo mi to vlastne ja a pán Vladimír mi oznámil, že na mňa ide veľmi silné zlo a zlá energia a že sa mám stále modliť k Pánu Bohu a prosiť ho a že pomoc určite príde keď bude zase pani Laura pracovať, čo sa aj stalo.
Bože môj najdrahší zoslal si mi z nebíčka tú najsprávnejšiu pomoc od Teba danú a ja Ti Bože otecko nekonečne za túto Tvoju Božiu pomoc ďakujem..
Mal som také pocity strachu, beznádeje a neschopnosti nič vykonávať a robiť, že sa to nedá ani popísať,cítil som sústavné pichanie a rezanie v hlave a hučanie v ušiach od ktorého som bol úplne dezorientovaný a nevedel som sa na nič poriadne sústrediť a ani logicky a rozumne uvažovať, ani myslieť.Začal som mať veľmi čudné pocity plné strachu a videl som svoju budúcnosť ako úplne zlomený a duševne na samom dne padnutý človek. Nevedel som sa nijako upokojiť aj keď som sa veľmi snažil, vždy sa mi vynárali nové negatívne myšlienky a stále so mnou lomcoval strach a beznádej.
V noci keď som si išiel ľahnúť ako tak som zaspal a po krátkom čase som sa zobudil na búšenie srdca a obrovský strach a nevedel som ani kde poriadne som a čo sa so mnou deje, mal som také pocity a výpadky pamäte, že som si myslel že mám alzhejmera, alebo že mi odchádza hlava.
Tieto stavy sa stále stupňovali a bolo to čím ďalej tým horšie, aj keď som išiel do práce tak som nevedel ani poriadne šoférovať a mal som obavy či autom nenarazím a v práci som bol úplne popletený ani som niekedy nevedel čo robím ,všetko som zabúdal a stále niečo hľadal aj keď som to mal pred sebou a nedokázal som sa poriadne na nič sústrediť,ale všetko som síce s ťažkosťami spravil s Božou pomocou správne ,vďaka Ti tatinko môj jediný.
Sám seba som sa pýtal čo to so mnou je a prečo sa mi to deje, ale jediné čo som dokázal bolo plakať pred Pánom Bohom a lúčiť sa zo životom,ktorý mi Boh otecko jediný dal, už som bol v takom stave že som sa chcel objednať na psychiatrii,vôbec som nevedel precítiť radosť a voľnosť a slobodu, len som cítil strach a beznádej ,Bože otecko láskavý len Ty jediný si videl môj srdcervúci plač a moje prosby ku Tebe odosielané,keď som pred Tvojou všemocnou Božou tvárou plakal, aby si mi pomohol a zbavil si ma tohoto trápenie s ktorého som sa sám nevedel nijako vyslobodiť.
Bože tatinko môj zoslal si mi tú najdokonalejšiu pomoc na moju kliatobnú zátaž , ktorá bola veľmi silná a dlho trvajúca, čo som aj cítil na svojom tele aj duši,ďakujem Ti tatinko láskavý za dokonalú modlitbu, ktorú si mi poslal z nebíčka, ktorá je presne ušitá na moje trápenie duševné a cítim jednoznačne že sa mi uľavilo a že už nepociťujem ten strach duševný a beznádej, aj tie bolesti v hlave úplne pominuli. Začalo sa mi vracať zdravé a normálne uvažovanie a myslenie a cítim že sa mi vrátila aj duševná sila a duševný pokoj a už nepociťujem tie zlé a slabomyselé myšlienky ako pred tým. A viem, že keď naplním až do konca túto tvoju Božiu láskavú pomoc,tak sa moja duše úplne zbaví tejto kliatobnej záťaže a úplne sa uzdraví.
Nebiť Tvojej pomoci Bože môj láskavý, už by som bol na dne a žil by som len v strachu a beznádeji. Chcem sa Ti preto na kolenách poďakovať za túto pomoc na zbavenie mojej kliatby a vždy Ti budem ďakovať a vždy Ťa budem nadovšetko milovať môj láskavý drahý Bože za tvoju Božiu láskavú pomoc.
Chcem odkázať všetkým, ktorý neveria že pani Laura je posledný Boží prorok a že nám od nášho láskavého Pána Boha odovzdáva Božiu pomoc pre naše choré telá a duše, že bez tejto Božej pomoci by som to nijako nezvládol a môj život by skončil nadobro, to viem na sto percent,lebo žiadne lieky ani doktori, ani nič iné by ma nedokázalo zbaviť tak silnej kliatby na mojej duši.To dokáže jedine Boh všemohúci jediný a láskavý, ktorému nadovšetko a nekonečne dôverujem a vždy veriť do konca života budem.
Chcem sa poďakovať aj pani Laure za prijatú pomoc pre moju dušu od Pána Boha a poďakovať sa za odovzdanie tejto liečby a poďakovať aj pánovi Vladimírovi, ktorý mi všetko podrobne vysvetlil ako mám liečbu napĺňať.Bože otecko môj nekonečne Ti ďakujem za nášho posledného božieho proroka pani Lauru aj pána Vladimíra, prosím Ťa aby si ich stále žehnal a ochraňoval, lebo nebiť našej drahej pani Laury, tak by som zostal bez tvojej Božej láskavej pomoci a v nekonečnom duševnom trápení, čo si mi aj v mojej liečbe od Teba...

Ďakujem.

renáta|04.10.17
Drahý Bože, zo srdca Ti ďakujem za vitamínovú liečbu, ktorú si mi po našej milej Laure odkázal. Bolo to dlhých 8 mesiacov nenáročnej liečby so zaručeným účinkom. Ty vieš najlepšie, že Ty Jediný, Bože, si mojim lekárom, na Teba sa spolieham a Tebe zverujem do rúk moje zdravie. Tebe, Bože, patrí aj moja duša, moja láska. Dnes som mala pocit, že som dostala malú ukážku priebehu jedného dňa, ako by vyzeral môj život bez Teba Bože. Nedarilo sa mi, aj keď sa nestalo nič hrozné, mala pocit bezmocnosti. Zo srdca ďakujem Bože, že si mi ukázal cestu k Tebe a ja môžem mať šťastný život, že sa o mňa prostredníctvom Laury staráš. Veľké ďakujem patrí aj Laure a Vladimírovi, bez ktorých by sme len blúdili životom.

Ďakujem za Božie odpovede.

Júlia P.|03.10.17
Posledné týždne ma trápilo zopár veci, ktoré som nevedela vyriešiť. Nakoľko som už u pani Laury bola aj osobne, a pomohli mi nielen všetky liečby ale aj rady, čo som dostala boli 100% pravdivé, tak som sa rozhodla požiadať o radu Pána Boha cez duševný príjem Laury.
Najprv som vyplnila formulár, potom som zavolala. Neskôr mi prišla SMS, že moja žiadosť o pomoc bola prijatá. Tak som sa potešila, lebo viem, že pani Laura nerozhoduje, komu pomôže, ale sa pýta vždy Pána Boha, či si dotyčný pomoc zaslúži. Preto som bola šťastná, že si pomoc zaslúžim, lebo nie vždy je človek vnútorne schopný pomoc prijať. Niekedy sa musíme hlbšie zamyslieť, začať lepšie rozmýšľať, byť pokornejší, nájsť Pána Boha vo svojom vnútri, nájsť lásku...
Týmto sa chcem verejne poďakovať Pánu Bohu za odpovede na moje otázky a pani Laure za ich zápis, za energiu a čas, ktorý príjmu venovala.
Pokúsim sa čitateľom trošku priblížiť v skratke niektoré odpovede. Pán Boh, mi v nich radí, ako sa správať k mojim rodičom, radí mi, že mám ešte ostať v ich blízkosti, lebo aj napriek tomu, že majú medzi sebou nezhody, ktoré ma zaťažujú, tak mi ešte veľmi pomáhajú, aby som sa mohla venovať štúdiu. Pán Boh mi poradil tak, že viem, keď budem konať podľa Jeho inštrukcií, tak ma ich problémy nebudú trápiť a oni si ich vyriešia. Ono som to tak trošičku cítila aj sama, ale nie natoľko, že by som si tým bola istá. Pán Boh mi vlastne ukázal smer, akým mám ísť, čo ma odľahčilo od veľa trápenia, nerozhodnosti, hádok a nezvládania štúdia. Patrí Mu obrovské ďakujem.
Ešte mi Pán Boh ozrejmil, že prečo mi bola nedávno zle. Nebolo to preto, že mi prišlo zle z očí ako som si myslela. Bol to môj vlastný strach, ktorý mám v svojej duši z určitých situácií alebo ľudí. Takýto strach ako ja má málokto a Pán Boh to samozrejme vidí.
Ak ešte niekto váha, či sa má objednať k pani Laure o Božiu pomoc, chcem mu povedať, že sa nemá čoho báť. Ako sa na stránke dočítate, pani Laura nás vedie láske k Pánu Bohu, učí nás Jemu ďakovať, prosiť, milovať Ho. Učí nás ako správne žiť. Liečby mám odskúšané, fungujú parádne, stačí ich dodržať ako sú napísané. Už poznám pani Lauru nejaké 2-3 roky a nemám na ňu nič zlé, čo povedať. Iba dobré, pretože je to skromná milá žena a spolu s pánom manželom zo srdca pomáhajú ľuďom.