Ďakujem Otecko.

05.09.2017 00:23

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt barra de flores vermelhas

Ďakujem Otecko.

Peter T.|05.09.17

Dobrý večer prajem nášmu oteckovi , pani Laure , Vladimírovi a aj všetkým čitateľom. Chcem sa poďakovať a zároveň aj podeliť o ďalší perfektný zážitok ktorý som mohol zažiť a ktorý mi zase raz pomohol. Niečo cez dva týždne dozadu mi začalo byť veľmi čudne , cez deň teploty , v noci som vôbec nespal, aj keď teploty už neboli ale ťažko sa mi dýchalo a zvláštny tlak na hrudi skoro až na odpadnutie .Na druhý deň to isté , neprechadzalo to a tak som otvoril Google a prečítal príznaky infarktu no a skoro úplne mi to sedelo. Okamžite som sa objednal k pani Laure a následne asi po hodine aj zavolal. Samozrejme som len čakal kedy ma ako sa povie klepne, ale na druhej strane som veril že skôr príde pomoc a rada z hora a tak sa aj stalo. Keď som zatelefonoval tak pán Vladimír mi povedal že sa čaká cca dva týždne , že ak chcem mám počkať alebo mám ísť k lekárovi . Nieže nemám rád lekárov ale Boh je môj najlepší lekár a stopercentný ,tak som povedal že počkám aj keď samozrejme keby prišlo na najhoršie tak by som zavolal rýchlu , ale veril som že ktomu nepríde. Myslím že neprešla ani minúta a pán Vladimír mi volal späť že pani Laura sa počas nášho telefonátu napojila na moju dušu a prijala premna odkaz od pána Boha že som zdravý ako ryba , ani neviem opísať tú radosť :-) Jediný problém bol že som bol dehydrovaný pretože som denne vypil možno liter vody a samozrejme z tohto som mal ten problém s dýchaním a skoro až kolabovanim. Začal som hneď poriadne piť a večer som už bol v pohode. Chcem sa z celého srdca poďakovať tebe Bože môj a tak isto aj pani Laure a Vladimírovi za pomoc a radu ktorú ste premna zase raz prijali, odovzdali a samozrejme za všetko čo pre nás robíte , aj keď si to veľa krát ani nezaslúžime , no vy ste tu pre nás stále a hlavne ty otecko môj. Ešte raz veľké ďakujem . S láskou a úctou Peťo.

Poďakovanie láskavému Bohu a láskavej pani Laure a láskavému pánu manželovi.
Lucia | 03.06.2014
Chcem zo srdca poďakovať za to, čo robíte pre ľudí. Za Váš čas a lásku, opateru, ako pomáhate ľuďom aj na diaľku pre ich rodiny, deti, ktoré sa dostali do zlej spoločnosti, zlých myšlienok, zlých plánov. Chcem poďakovať pánu Bohu za odpustenie, za to aký je trpezlivý s nami ľuďmi, ktorých stvoril s láskou. Za to, že nám dal Vás pani Laura a na ochranu Vás, Vám dal Vášho manžela Vladka, ktorý Vás tak veľmi miluje. Ďakujem za Váš čas. Je to veľká obeta. Ďakujem pane Bože za silu, v pokušení, v smútku, v beznádeji, za lásku v zapršaných dňoch. Za cestu, verím, že vždy je cesta zo smútku a Ty pane Bože sa snažíš nám ju pomôcť nájsť, lebo všetko vidíš, všetko vieš, ešte skôr než sa stane. Bože prosím Ťa pomáhaj nám naďalej nájsť cestu von z útrap a pomáhaj nám správne myslieť. Odpúšťať. Pomáhať iným nájsť cestu, pretože každý z nás ľudí je len smrteľník, slabý v svojej podstate bez Teba a robíme často chyby. Ale bez Teba sme nič Pane Bože, ako človek bez lásky, ako tisíce ruží bez vône, ako nepodarená báseň, ktorú nikto nepochopí, ako tŕň bez ruže, ako psík bez majiteľa stratený, osamelý. Len s láskou má život zmysel. S láskou Lucia

Neposlúchol som Pána Boha.
Martin | 12.06.2014
Pred dvoma rokmi cca som bol u pani Laury sa spýtať na moju frajerku lebo nám to neklapalo a dosť som sa trápil nad tým. Chcel som sa spýtať a poprosiť o pomoc práve ju. Bol som u nej a Pán Boh mi poradil, že sa mám na frajerku vykašlať lebo je zlá a neni to dievča pre mňa...Radila mi pani Laura, že okamžite ju mám opustiť, že je falošná a že ma neľúbi a ja som neposlúchol a ostal som s ňou aj naďalej, lebo som bol zaslepený láskou a nedokázal som to spraviť a časom sme sa aj tak rozišli a zistil som, že Boh a pani Laura mali pravdu úplne vo všetkom čo mi povedala a radila pani Laura. Až časom som zistil akú chybu som spravil, že som neposlúchol Pána Boha a celé dva roky ma to trápi a ľutujem svoju chybu Pane Bože. Prosím Ťa odpusti mi, že som Ťa neposlúchol a týmto Vám chcem všetkým povedať, že každý sa učí na vlastných chybách a pani Laura neklame a hovorí čistú pravdu. Treba proste veriť v Boha a nespravte tú istú chybu ako ja, lebo som veľmo trpel a mrzelo ma, že som Pána Boha neposlúchol...

Chrbtica.
Peter | 05.07.2012
Ja som tiež osobne navštívil pani Lauru a môžem každému iba doporučiť. Mal som problémy s krížami. Lekári mi povedali že na to mi už pomôže iba operácia platničiek. Ale pani Laura mi pomohla, žiadna operácia sa nekonala, dostal som liečbu na pol roka a dnes môžem bez pochyby povedať že nemám žiadne problémy. Nemusím chodiť na infúzie, nevykrúca ma, užívam si život. Každému kto má problém doporučujem sa zveriť do rúk pani Laure a tým pádom ste v Božích rukách, pretože liečbu ktorú dostanete to je liečba od pána Boha. Treba veriť Bohu a on vám v písme odkáže ako sa z danej choroby dostanete. A aj vtedy keď lekári nevedia ako ďalej. Ďakujem Bohu a aj Vám pani Laura za pomoc. 

Poďakovanie za správne smerovanie v podnikaní.
Janko a Milka | 23.05.2013
Veľmi pekne ďakujeme Pánu Bohu za to, že dal pani Laure schopnosť vidieť budúcnosť, ktorou nám pomohla pri podnikaní. Poznáme sa už 10 rokov a presvedčili sme sa, že má schopnosť nie len liečiť, ale aj predpovedať budúcnosť.Ďakujeme pani Laure a jej manželovi za trpezlivosť pri našich rozhovoroch.

Poďakovanie za vyliečenie päty.
Marta | 15.05.2013
Touto cestou chcem poďakovať Pánu Bohu a pani Laure za veľkú pomoc ktorú som dostala. Určité obdobie ma bolela päta pri chôdzi, hlavne ráno kým som to rozchodila, Nedalo mi to a tak som poprosila pani Lauru aby poprosila nášho otecka o pomoc pre mňa. A stalo sa. Dostala som cvik, a obklady na nohu, tiež prísľub , že do týždňa mi to prejde.Veľká vďaka Pánu Bohu, prešlo mi to už za 5 dní. Ešte raz vďaka aj pani Laure a Pánu Bohu za to že ju máme. :))

Poďakovanie.
Magdaléna | 24.04.2013
Ďakujem Bohu za milosrdenstvo, ktorým mi prostredníctvom liečiteľky Laury zlepšil zdravotný stav, zbavil ma strachu, depresií a kliatobnej záťaže, ktorá bola na mňa uvalená. Po tých ťažkých rokoch som už ani nedúfala, že mi niekto pomôže, až pani Laura mi vliala nádej, že prežívam tieto oslobodzujúce dni. Je to nádherný pocit a z celého srdca ďakujem pánu Bohu, že mi pani Lauru zoslal do cesty. Prajem všetkým ľuďom, aby sa mali len dobre a pani Lauru zo srdca pozdravujem.

Mala som alergiu na jablká a čerešne.
Renáta | 15.09.2013
Drahý Bože, drahá pani Laura, z celého srdca Vás milujem a ďakujem za liečbu, ktorú som pred mesiacom dostala na zápal krvného riečišťa. Môj zdravotný problém sa zdal byť celkom bežný, veď s alergiou žije veľa ľudí. Ja som prosila pána Boha o diagnostiku na alergiu na jablká a čerešne, ktoré som asi 3-4 roky nemohla jesť, spôsobovali mi nepríjemné svrbenie a opuch celej ústnej dutiny. Z obyčajnej alergie sa však vykľul oveľa väčší problém a to už spomínaný zápal krvného riečišťa, ktorý môže spôsobovať obrovské, až bežne neliečiteľné zdravotné ťažkosti. Pani Laura pre mňa prijala liečbu, koreninový nápoj, užívanie propolisu, čaj z tymiánu a cesnak. Aj keď ešte nie som na konci liečby, neodolala som čerstvej úrode jabĺk a s malou dušičkou som si odkrojila najskôr malý kúsok a čakala som, čo bude...a nič, žiadne svrbenie, opuch, nič, len šťavnaté jablko! Bola som prekvapená a veľmi šťastná, nečakala som takú skorú odozvu Božej liečby. Po upozornení, že to môže účinkovať až o niekoľko týždňov, som zostala takmer v úžase... Liečbu sa snažím brať pravidelne, poctivo a pred užitím sa modlím za požehnanie liečby. Pani Laura je pre nás veľkým pokladom. Možno si to ani neuvedomuje, ako veľmi ju potrebujeme. Je jediná, ktorá nám dokáže sprostredkovať všetky tie vzácne liečby, rady, odkazy, varovania, ale aj krásne slová plné lásky od nášho drahého Pána Boha. Pani Laure a jej manželovi zo srdca ďakujem, želáme im aj s manželom veľa síl a len dobrých ľudí do ich blízkosti priblížených. Veľká vďaka Pane Bože za Lauru, za liečbu pre mňa a manžela. Milujeme Ťa Pane Bože.