Čo sa o Laure píše na internete...

20.01.2016 02:22

Čo sa o Laure píše na internete...

Rado
Pán hucík to presne vystihol ja bi som len trochu pridal nakolko poznám nejaké osoby ktoré tam chodia si myslím ,že sú to blázni a poloblázni,ktorý potrebujú skutočnú pomoc. Je mi vás úprimne ľúto, lebo takto naletieť tejto chorej ženskej môžu, len naivné osoby z psychickým ochorením. Ved ako môžete verit ,že komunikuje z bohom a potom na svojej stránke používa slovník Grázla.

 

RE: Danny01
Za všetko vždy hovoria výsledky a nie trápne osočovanie dvoch primitívnych ľudí, menovite Lucia a Rado.
Výsledky, výsledky, výsledky!!! A tie sú jasné, vyše 500poďakovaní Bohu za uzdravenie na jednej strane a na strane druhej vaše dva tiché hlásky na tejto stránke ktoré skôr vyznievajú ako závisť než ako logické argumenty.
Takže každý rozumný človek nech si pozrie stránku pani Laury a potom nech posúdi. Za všetko hovoria výsledky. Nič viac k vašim komentárom netreba dodávať.

RE: Rado
Tie výsledky pomaly prichádzajú, ako napríklad trestné oznámenia vo veci vyhrážania sa fiktívnym Danielom, ktorý písal z ip adresy vašej takzvanej liečiteľky. Je tam toho viac nejdem predbiehat len okrajovo môžem ešte spomenút že o vaše milodary tej pani sa tiež zaujímajú príslušne orgány. Takže toľko k tým výsledkom,ešte spomeniem jeden výsledok poznám jednu pani,ktorá sa upla na túto liečiteľku, inak z milej usmievavej pani ,je teraz psychicky narušený človek,ktorý sa modlí všelijaké bludy ,ktorým ani ona sama nerozumie. Začalo to tým že, tá takzvaná liečitelka po telefonáte z tou pani povedala, že BOH jej zavrel nebeské brány a jej problém je ten že ja prekliata a preto ma danný zdravotný problém týmto sa chudera totálne psychicky položila. No ale po dvoch mesiacoch zázračne laura zvestovala že pán je dá znovu príležitost len musí príst k laure aby jej dal pomoc. A takto to ide už asi 3 roky stále do hlúpa dookola a žiaden progres v liečbe jej problému nenastal len jej tam pri každej návšteve nechá finančnú hotovosť nejaké jalítka alebo potraviny lebo chudiatko boží prorok ako si hovorí nemá čo zo svojím vydareným mužom papať. JE TO JEDEN Veľký PODVOD ASI TAKý AKO ROBIA šMEJDI NA Dôchodcov len ona to robí na psychicky slabých a naivných ľudí.A čo sa týka tej stránky tak pán Hucík to v prvom komentáre presne vystihol. Danny nič v zlom ale len primitív skočí a uverí tej stránke mal by si vyhladat skutočnú odbornú pomoc aj z ostatnými členmi vašej sekty,lebo nazívať sa božím bojovníkom je ozaj choré inak niečo podobné o sebe si myslia aj bojovníci z islamského štátu.

RE: Danny01
Aha ho, tichý hlások predsa len zakričal. Gratulujem.
Ale to by si sa musel veľmi veľmi snažiť aby si prekričal všetky tie poďakovania Bohu a všetkých uzdravených ľudí za tie roky. Na to by si potreboval niekoľko hlasiviek aby si to dokázal prekričať. Nepodarí sa ti to. Nemožné!
Opakujem, za všetko hovoria výsledky – zdraví ľudia, ktorých je musím opraviť môj posledný príspevok nie 500,ale ktorých je už vyše tisíc a to na jej stránku sa nepoďakuje každý. Takže v skutočnosti to musí byť niekoľko tisíc ľudí, ktorým pani Laura od Boha pomohla. K Danielovi len toľko… volal som pani Laure a povedala mi, že má nastavené formuláre tak, že všetky príspevky od druhých ľudí jej chodia do súkromnej pošty a ona po schválení na ktoré má ako autor a majiteľ tejto stránky plné právo ich vkladá na svoju stránku zo svojho počítača, takže všetky sú z jej IP. Tak ako Danielov, tak aj všetkých ostatných pisateľov a navyše ja som sa raz s Danielom stretol u pani Laury. Takže klameš.
A to, že nejaká pani u Laury nepochodila, je chyba tej dotyčnej. Lebo u Laury lieči Boh, nie Laura! A to, že tvoja známa je sklamaná, tak vinu musí hladať v sebe.
Viem aj kto je tá tvoja známa. Je to Júlia z Kysúc. Lebo len ona jediná za celú Laurinu históriu im priniesla tie tvoje “jalítka“ ako odmenu za pomoc, ktorú od Boha dostala u Laury. Znova klameš, lebo na tejto poslednej návšteve pani Laure ukazovala ruky ako Božou pomocou stratila z nich starecké škvrny a z tváre červené fľaky, ktoré ju dlhé roky trápili. Omladla Božou pomocou, opeknela a tešila sa z toho, ako sa jej život do lepšieho obrátil a že sa jej v živote darí. A za to, ako už na Laurinej stránke bolo písané Júlia Lauru prekliala a znenávidela. Na to sa jej opýtaj. Je to zlá osoba, ktorá sa navonok tvári milo a prívetivo, ale vo vnútri má zlú a chorú dušu.
Júlia môže byť sklamaná akurát tak zo seba, no nie z Laury. Lebo Laura iba odovzdáva Božie odkazy chorým ľuďom, a keď je niekto sviňa-človek, Boh to vidí a aj mu to odkáže. Uvidíš, môžeš sa presvedčiť sám, objednaj sa a uvidíš čo ti Boh odkáže…Až potom, keď budeš mať skúsenosti, potom sa znova ozvi a kritizuj pani Lauru, lebo takto budíš dojem človeka ktorý kritizuje niekoho koho sám nepozná a to je falošné a preto si myslím že tvoja útočnosť má skôr korene v závisti ako v pravdovravnosti. Takto v podstate nepíšeš ani vlastný názor len opakuješ čo ti druhý povedali. Chcete Laure ublížiť, ale to už skúšali mnohí pred tebou. Ja tiež môžem tvrdiť že ty smrdíš. Povedal mi to kamarát. A pritom ťa ani nepoznám, je to to isté!
Márne sa snažíš, Laura má dar od Boha a ten hravo sfúkne všetky tvoje trápne pokusy.

PS: Pravda je, že policajti sa zaujímajú o Lauru už dávno a to tak, že si chodia ku nej pre pomoc od Boha, keď majú zdravotné alebo iné životné problémy a nie je to jeden, ani dvaja. V tomto jedinom si mal pravdu, lebo inak si len klamár a podvodník ktorý prekrúca pravdu aby mohol Lauru očierniť. Len bohužiaľ pre teba si sám jediný ak nepočítam Luciu. Môžeš klamať ďalej, lebo viem že vy hnusní ohovárači si pokoj nedáte a zbytočné je vám hlupákom niečo vysvetľovať. Tebe samému aj tak nikto neuverí. Pre mňa osobne si len tichý prd do vody.
Veľa šťastie a Zbohom!

Daniel | 19.12.2015
Výplod Radovej chorej hlavy:
„nazívať sa božím bojovníkom je ozaj choré inak niečo podobné o sebe si myslia aj bojovníci z islamského štátu“.

Musím reagovať na tohoto somára, ktorý v svojej chorej hlave vypotil a skonštruoval takúto idiotinu. Ja myslím, že rozumnému človeku netreba nič vysvetľovať, lebo každý človek čo aj s minimálnym IQ nemôže zrovnávať priaznivcov pani Laury píšucich do tejto stránky s vrahmi islámskeho štátu. Ale tebe Rado keďže máš IQ dažďovky aj to takej čo prešiel bicykel to vysvetlím. My Boží bojovníci, ktorí sme na svoje pomenovanie hrdí len bránime dobrého a výnimočného človeka – pani Lauru, hovoríme medzi ľuďmi o Bohu, láske k nemu, láske k blížnym svojim….Len pre teba ak nevieš, bojovníci islámskeho štátu vraždia, znásilňujú a popravujú druhých v mene ich Boha. My sme ešte nikoho nezabili ani nepopravili a ani to nikdy neurobíme. A to je ty chorá hlava „sakra“ veľký rozdiel. Ty musíš byť totálny tupec, keď zrovnávaš tieto dve kategórie ľudí pod spoločného menovateľa. Ja myslím, že u všetkých rozumných ľudí ako aj u mňa si touto svojou skutočne chorou citáciou totálne klesol v ich aj mojich očiach. Si totálny magor, ktorý si ani nezaslúži pozornosť iných ľudí. Len naďalej píš takéto dristy a odpíliš sám seba u všetkých ľudí, ktorí chodia na internet a čítajú tvoje primitivizmy. Píšem o tebe tvrdo a neúctivo, ale ty si to plne zaslúžiš za tvoje kydanie hnoja na tak dobrého a láskavého človeka ako je pani Laura. V živote si nikomu nepomohol z choroby a pravdepodobne ani nijako inak a podľa toho ako pľuješ a kopeš do druhých ľudí ktorých ani osobne nepoznáš si myslím, že si človek veľmi zlý a skôr si ľuďom ublížil ako pomohol. Ty si ten posledný človek, ktorý má právo kritizovať pani Lauru. Ty nenávistný somár si absolútna nula podľa toho ako rozmýšľaš a píšeš, ktorá v živote nič nedokázala a preto nenávidíš ľudí, ktorí v živote niečo dokázali a sú v cti a charaktere neporovnateľne lepší od teba. Na záver som rád, že ľudia ako ty neveria v moju existenciu a považujú ma za fikciu. V mojej profesii sa mi to hodí, môžem lepšie robiť svoju prácu. Za to ti ďakujem, ale len za to. Máš pravdu, som fikcia, neexistujem!

RE: Tomáš | 19.12.2015
Ten Rado, nie je človek, prirovnal by som ho k orangutanovi, pretože oháňať sa tým, že bolo podané trestné oznámenie je smiešne, vlastne v tvojich očiach orangutan je pani Laura už vinná, pripomenul si mi úžasnú Inkvizíciu, ktorej stačilo obvinenie a dosvedčenie dvoch negramotných a primitívnych svedkov a mohlo sa upaľovať a vraždiť. Samozrejme dnes to tak na tvoju laickú škodu nefunguje. Čo sa týka IP adresy, zaujímalo by ma či vieš čo to je? Pretože moje príspevky ja osobne, som veľa krát posielal pani Laure na mail, ktoré ona následne odosielala na server, kde má vytvorenú stránku. Čo znamená, že moje príspevky boli umiestňované cez pridelenú IP adresu pani Laury, takže som fikcia..., príslušné orgány sa zaujímajú...., tomuto sa už len zasmejem, rovnako ako označeniu pána Daniela za fikciu. Vážne týmto pani Lauru ty očierňuješ? Si fakt taký retardovaný, kto len toto môže brať vážne? Bezmozeg ako ty, môže takým primitívnym obvineniam veriť. Človek nemusí byť ani inteligentný stačí priemerný a vidí ťa ako totálneho DEBILA, ktorý sa snaží zachytiť každý ritný chlp pred pádom do ritného otvoru do ktorého si sa sám dostal. Pani Laura hrá noty, ktoré jej BOH píše. Čo sa o tvojej skazenej Cirkvi povedať nedá, ktorej píše noty satan a ty jej riti aj s kamarátom Hucíkom slúžiš. Môžeš sa hanbiť ty hovädo za to, že si nás prirovnal k bojovníkom ISIS. Opäť to bol iba primitívny pokus o očiernenie. No použijem opačné garde a prirovnám k Islamskému Štátu tvoju Cirkev, ktorá sa svojimi čiernymi úmyslami od neho vôbec nelíši. Ste rovnaký extrémisti, ktorí sa skrývajú za BOH-a. Úplne verím tomu, že keby islamský extrémisti ovládli zem ako Cirkev cez krv, zmenili by históriu a stali by sa najbohatšou inštitúciou, ktorá sa nikomu nespovedá,....čo by sa asi stalo ,hmmm??? Veď scenár už je známy, 200 rokov na to by sme ich milovali a ovešali zlatom a tisícky rokov by šťastne vládli, krivo sa skrývali za BOH-a a šírili by tú svoju „lásku a ľudskosť “. Takže pripíjam na všetky zmagorené hlavy ( nedonosených Radov), ktoré tomu bláznovstvu pomáhajú, nech konečne si nalejú čistého vína. A nech nedopijú tú cirkevnú sračku až do dna, lebo ňou zaručene svoju dušu otrávia.
RE: Peter | 22.12.2015
Tento Rado to je typický príklad človeka ktorý je už prepchatý cirkevnými lžami a nevie si ani prečítať pozorne Božie prikázania a ich význam, ale radšej bude urážať a vymýšľať si nezmysli na nevinného človeka, našu láskavú Pani Lauru, ktorá cez všetky prekážky ukazuje tomuto oklamanému svetu pravdu o Bohu,Božích prikázaniach a tiež o darmožráckej cirkvi.
Si proste úplný trapko s tými tvojimi výrokmi a názormi, ktoré sú čistý výmysel a blud, lebo si obyčajný bludár.Daniel aj Tomáš majú úplnú pravdu, čo o tebe napísali, lebo to čo píšeš je klamstvo,takže si podaj s krvilačnou cirkvou ruky a choď sa klaňať soškám do kostolov a podporovať pedofilnú cirkev.Keby si si pozorne prečítal koľký ľudia ďakujú na tejto krásnej Božej stránke Pánu Bohu za uzdravenie, ako im Pán Boh pomohol a uzdravil ich z ťažkej choroby, alebo Božie kréda a Božie modlitby, tak by sa ti hádam osvietilo v makovici, ale ty asi čítaš len čo cirkev píše: evanjelium a cirkevné prikázania... tak potom sa ani nečudujem že si prekopnutý a nenávistný človek ,lebo cirkev tak učí, že treba nenávidieť a ublížiť každému tomu, kto nepodporuje a nesúhlasí s cirkvou a ešte si dovolia tí vrahovia napísať že svätou!!!
Si tak tupý,že si nevieš ani prečítať históriu cirkvi a jej zločiny, ktoré páchala na nevinných obetiach,radšej si budeš vymýšľať klamstvá ako taký farizej a prisluhovač satana, lebo to aj si to chudák,Takých ako ty bi mali vrátiť do doby temna,kedy cirkev mala najväčšiu moc a mučila a upaľovala nevinné obete, len preto že mali svoj vlastný názor verili v jediného Pána Boha a chceli len slobodne žiť, aby si videl aké otrasné činy konala cirkev na miliónoch nevinných obetí, aby sa ti osvietilo v tej zmanipulovanej a sračkami cirkevnými nakŕmenej hlave ty dilino! Nevieš nič iné len urážať nevinného človeka, ale fakty sú fakty, a Pani Laura má na konte tisíce a tisíce uzdravených ľudí láskavým Pánom Bohom ,tiež tam patrím a bol som u Pani Laury 4 krát a vždy my Pán Boh dal tú správnu a jedinú liečbu a všetky zabrali na 100ˇ% .
Takže svoje trápne drísty si pichni do zadku a neurážaj a neber si do huby človeka, ktorý má dar od láskavého Pána Boha,lebo ty si nič pre nikoho nespravil a nikoho neuzdravil a nedal pomocnú ruku, narozdiel od Pani Laury, lebo ona dala pomocnú ruku tisícom a ukázala cestu k Bohu a ukazuje ju celému svetu.
Ty si len choď za svojím Hucíkom, farárkom a nakúpte päťdesiat kilové mechy zemiakov a klaňajte sa im od rána až do večera, lebo to je to isté,ako keď sa klaniaš v kostole modlám ty pako! A keď budeš potrebovať pomoc od Pána Boha a liečbu na zdravotný problém nezabudni sa ozvať Pani Laure, že by si potreboval pomoc od Pána Boha a určite ti príde odpoveď,že pomoc pýtaj od toho mecha sa zemiakmi, ktorému sa klaniaš....
RE: Peter | 19.12.2015
Začínajú sa znova ozývať pokrytci. Čo ste to za hlupákov, ktorí tvrdia že pani Laura má sektu? Ktorý liečiteľ lieči zadarmo? Ha??? V kostole dávate peniaze za nič, a vadí Vám že u pani Laury sa platí??? Za Božie rady, rád zaplatím aj celým svojím majetkom!!! Najväčšia sekta je cirkev, a tej pcháte za hovno peniaze, tá ešte nikomu nepomohla tak ako Laura. To Vám ešte nedošlo??? U Laury je to za Božiu radu!!!Keď Ti každú nedeľu zvoní na veži zvon aby si sa prišiel klaňať Kristovi a Márii, to Ti nepríde ako sekta?
Konečne je tu na zemi človek, ktorý odhaľuje duševnú špinu na ľuďoch, a to Vám vadí? Ja som tomu rád, pretože viem o čom píšem. Konečne je tu človek na zemi ktorý hovorí a hlása spolu s Božími bojovníkmi pravdu o Bohu!!! Vám nedochádza že sa treba modliť len a len k Bohu??? Vám nedochádzajú veci, len kôli tomu, že nemáte poriadne prečítanú Božiu stránku! Len či máte poriadne naštudovaný Nový zákon, tam sú papaničky, to teda áno.
Lucia je príklad totálneho zlyhania, keď nemá ani najmenšiu snahu o pochopenie jej situácie, ba čo je horšie, ide úplne opačne, klame, kope a nabáda ďalších aby urobili chybu a otočili sa proti Bohu. Prečo by to ale robili, keď dobre vedie že dostali pomoc od Pána Boha cez prostredníka Lauru. Môže tvrdiť že majú peniaze, darí sa im, sú zdraví…ale to je všetko len preto, lebo ju zrejme opustil Boh, dostáva to, po čom najviac túžila,a to za službu proti Bohu…môžete 3x hádať od koho. Príde však čas kedy sa toto obdobie skončí, a ako nepotrebná, bude vyvrhnutá z papule zla, a dopadne tak ako každý, kto si myslí že má viac rozumu ako Boh a Laura.
Ty Rado hovoríš o nejakej pani. Máme však slobodnú vôľu. Rozhodla sa ísť Božou cestou, a je len na nej ako to celé skončí a zrejme skončí, podľa toho čo som čítal.
Pokrytectvo, Vás všetkých nemá hraníc, teraz ide obdobie Vianoc, keď sa budú všetci tváriť akí sú dobrý, ako pomáhajú, ako sa vyspovedajú z celoročných hriechov. To je hnus a faloš!!! Buďte taký celý rok, a nie len v jeden deň. To je moja výzva! Skúste pochopiť o čo tu ide. To, prečo je tu Laura, má ďalekosiahlejší význam ako si myslíte.
P.S. Navonok sa veľa ľudí tvári akí sú dobrí. Dušu človeka vidí len Pán Boh a s jeho dovolením i Laura. Že to tak je, niet ani najmenších pochýb. Existuje i duševná choroba, samotný lekári používajú toto slovné spojenie, avšak liečiť ju nedokážu! Na rozdiel od Pána Boha prostredníctvom jej služobnice Laury tu na zemi.
RE: miro | 19.12.2015
Daniel, Tomáš aj Peter, všetky vystrelené šípy z Vašich duší letia priamo do stredu terča! Ten terč sa volá Cirkev a treba ľuďom donekonečna vysvetľovať že bez cirkvi by sa tu žilo lepšie a že nám ju vôbec netreba! Ako si niekto môže vôbec myslieť že bez cirkvi by sa tu nedalo žiť?
Či tu bude alebo tu nebude. to je jedno. Boh je ten večný, Ten čo tu bude vždy. A aj tu vždy bol.
BEZ CIRKVI BY STE SA KOMU MODLILI???
KEBY TU CIRKEV NEBOLA, KTO BY BOL VÁŠ BOH???
RE: Peter | 22.12.2015
Miro ahoj ,ono je problém v tom že cirkev je dokonalí systém a to taký, aby každému človeku vygumovala mozog a aby každý podporoval cirkev a tak viedol aj svoje deti ,vnukov a pravnukov... proste kolotoč,
netrápi ich že porušujú Božie prikázania veď oni sami v Boha neveria a ide im len o majetok a moc,ale zabudli že Boh má všetko pekne zapísané a nikto sa pred Bohom nesková. Len nechápem tých katolíkov.... ,fakt budú stáť za cirkvou( svetučkou), čo na tom že dala dole milióny a milióny nevinných ľudí, tým že ich upálila, alebo umučila, to je v pohode a nedajú dopustiť na ich milého farárka, čo sa stále usmieva a je k nim priateľský, veď jasné že sa usmieva ,veď má okolo seba sluhov, čo zadarmo porobia všetko možné a to vás katolíci, má kopec malých detí ktoré môže beztrestne zneužívať vďaka vám katolíci,lebo mu ich vodíte do kostola a na faru, nemusí chodiť do práce a pracovať ako bežný človek, lebo ho vždy podporíte finančne, zase vy kresťania katolíci, proste dokonalí podvod. Dal by Pán Boh Nebeský, keby sa tým katolíkom, už zažala tá správna žiarivka v ich hlavách a pochopili by že cirkev nepotrebujú nikdy v živete, ale len Boha Otca všemohúceho vďaka ktorému chodia po tejto zemi ktorú on stvoril, dýchajú vzduch ktorý on stvoril a pozerajú sa na krásy tejto zeme a celého vesmíru na nočnej oblohe, lebo celý vesmír a aj nás samotných, Boh Láskavý a všemohúci jediný on sám stvoril!
RE: Peter | 22.12.2015
Peter to je dobre napísané, pekne si to trafil, všetci takýto sfanatizovaní a sračkami cirkevnými prepchatý modlári nabehnú v období vianoc do kostola až ide prasknúť a čakajú pol dňa na spoveď, ktorá je úplne na prd,potom sa nechajú pokropiť akože svätenou vodou a idú odpadnúť s toho, že si myslia aká som ja teraz čistučká dušička ,nabalia farárka s eurami, až mu ide kesička prasknúť a vyjdú z kostola s dušou ešte čiernejšou pokropenou vodou satanovov! a poďme zasa robiť zlo!ohovárať! kydať!,zle myslieť!...........a rúhať sa Bohu. Raz darmo.... Božie prikázania platia pre každého a dobrý človek vie si nájsť cestu k Pánu Bohu Otcu Všemohúcemu, no a zlý zloprajný človek si vie tiež nájsť cestu k vraždiacej, pedofilnej,nenažratej a majetníckej cirkvi, tak ako Lucia,Rado................., gratulujeme! je nám vás ľúto.