Cirkevný rozvod.

23.05.2017 22:58

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt свадьба на островах платье

Cirkevný rozvod.

Janka U.|23.05.2017  22:58

zdravím vás volám sa Janka mám 38 rokov žijem V Žiline V podnájme rozviedla som sa muž nás opustil pre mimo manželský pomer nútil má na potrat mám tri deti vzali sme sa V kostole som veriaca verte mi myslela som si že na celý život no pre jeho nevery klamstvá nestaral sa O deti bil ma fyzicky aj psychicky týral. .....Po 15 rokoch manželstva som sa rozviedla chcel sa rozviesť lebo už naše manželstvo nefungovalo A žil S inou ženou potom dva roky žil S mojou sestrou. ....šla som za jedným pánom farárom A ten má hnusným spôsobom vyhnal plakala som celú cestu A odišla bez akejkoľvek duchovnej pomoci. ....toľko poníženia neprajem nikomu. ...len preto že nechcem žiť V hriechu. ....chodím do kostola a učím K viere aj moje deti majú krsty príjmami A mm syna prípravu jem na birmovku prečo cirkev nepomôže mamičkám. .. som sklamaná .....kde je božia a láska ...máme si pomáhať navzájom pomáhať slabším. ......smutno mi je Z toho celého princípu hlavne tu na Slovensku. .....S pozdravom Janka U.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Peter B.|24.05.2017  13:14

No Janka, čo k tomu dodať, cirkev je v rodinných záležitostiach, a nielen v nich sprostá. Žiaľ, je veeeľmi málo prípadov, kde rozumný farár pomôže. Nečakaj od cirkvy nič. Radšej kľakni a popros Pána Boha nášho tatíčka aby Ti odbremenil. Nemodli sa ku Kristovi, len k Bohu-porozmýšľaj nad 1 Božím prikázaním, ak ho pochopíš, tak si vyhrala. A to sa týka každého človeka.

Daniel|24.05.2017  16:44

Pripájam sa k Petrovi a pridávam zlú skúsenosť jednej ženy s cirkvou. Je to jeden z mnoha príbehov ľudí ktorým cirkev nepomohla keď potrebovali a nevyhovela ich prosbe. Istá pani mi povedala ako jej miestny farár odmietol pokrstiť dieťa. Od tejto pani manžel odišiel počas tehotenstva a nežili spolu. To bol dôvod, prečo farár jej dieťa nechcel pokrstiť. Navyše ju ešte aj vyhrešil za to že s manželom nežije a kládol to jej za vinu, že nevedela udržať manželstvo pokope. Takže nie ste sama koho cirkev sklamala. Tí katolíci ktorí si potrpia na cirkevné obrady ako je krst, birmovka, sobáš.....sa môžu oprávnene pýtať, že čím sa previnilo to malé nevinné dieťa voči cirkvi tým, že nebude pokrstené?! Ako môže za nezhody svojich rodičov? Milá pani Jana, nechcem riadiť Váš život, ale na Vašom mieste by som silno pouvažoval či ešte niekedy vstúpim do kostola a budem žiadať cirkev o nejakú službu. Podľa môjho názoru a presvedčenia si myslím, že Vaše dieťa bude Pán Boh milovať a ochraňovať podľa toho, ako ho Vy budete viesť láske k Bohu a ako ho budete učiť robiť dobré skutky blížnym svojim a neubližovať druhým. Božia spása neprichádza cez cirkev, ale cez to ako žijeme, milujeme nášho láskavého Pána Boha, ľutujeme prípadné svoje hriechy a konáme dobro v živote. Krst či birmovka sú pre dušu človeka úplne zbytočné, lebo cirkev najmä katolícku Pán Boh rád nemá. Vy sama na svojej zlej skúsenosti ste sa presvedčila aká je cirkev falošná a zradná. Pani Janka rozmýšľajte!

Milka|24.05.2017  17:10

Milá pani. Zamyslite sa nad tým ako vám v živote farári pomohli aj so svojou cirkvou. Píšete ako chodíte do kostola, všetkým deťom zabezpečujete krsty, birmovky, v kostole ste sa sobášila a chodíte sa tam modliť. Čo vám to pomohlo keď ste nakoniec rozvedená, žijete na podnájme a ako som vycítila z vášho článku tak šťastná nie ste. Ako vám kostol a cirkevné procedúry pomohli ku šťastiu v živote. Nevysmievam sa vám ale otvorte svoje srdce k Bohu priamou cestou a nie cez zlú cirkev.

Marta M.|24.05.2017  18:25

Zdravím Vás všetkých čitateľov a pripajam sa k ostatným. Pani Janka, vykašlite sa na cirkev a milujte a modlite sa len k jedinému Pánu Bohu. A garantujem Vám, že sa Vám život úplne zmení a to k lepšiemu. A chcem sa týmto aj Vás, Boží bojovníci opýtať, či neviete alebo nemáte skúsenosť s tým ako vystúpiť z cirkvi? Moja duša patrí už len jedinému Pánu Bohu a nikdy sa to nezmení, ale bola som ako dieťa pokrstená atď. a nechcem patriť už ani na nejakom papieri do cirkvi. Vie niekto z Vás, či sa to dá?

Marta B.|26.05.2017  10:04

Dobrý deň všetkým. Tiež mám známu, ktorej babička chodila celý život do kostola a pchala tým darmožračom peniaze. No zomrela skôr ako jej stihli dať posledné pomazanie tak ju farár odmietol pochovať, musela mať civilný pohreb.
A na tú otázku, či sa dá vystúpiť z cirkvi? Áno, ale je okolo toho toľko birokracie a ceremonii a stálo by vás to toľko úsilia....
Je to samozrejme na vás či to chcete podstúpiť. V prvom rade treba ísť za kňazom a treba mu to oznámiť, a trvať na tom že chcete vystúpiť a budete vidieť čo vám povie.
Pani Jana nebuďte smutná z prístupu cirkvi, to vám len Pán Boh ukázal akí sú. Treba sa modliť len k Nemu a milovať len Jeho. Cirkev je len spoločnosť ľudí, ktorá slúži hlavne sebe, žijú z úsilia nás všetkých, z našich daní či milodarov. Jedno kážu a druhé robia a keď u nich hľadáte podporu, či pochopenie tak vás nepoznajú...
Boh je nadovšetko aj nad cirkev, On je prví a bude aj posledný, ktorý tu zostane....

Oliver|26.05.2017  17:20

Súhlasím so všetkými reakciami božích bojovníkov. Pani Marta, vystihla ste to úplne perfektne. Tej Vašej známej babička sa musí "v hrobe obracať" za to, že dávala celý život peniaze farárom a verila im a akú za to dostala odmenu alebo odplatu z ich strany po jej smrti. Keby toto bola vedela, tak radšej ani nezomrie. Sú to nenažraté svine.

Zuzana|26.05.2017  22:40

Milá pani Marta . Nieje to tak veľmi náročné vystúpiť z cirkvi. Stačí zájsť na stránku zbohom.sk a tam je formulár ktorý treba vyplniť. Potrebujete aj meno svedka ,ktorý vám to na záver podpíše, aby sa cirkev presvedčila či ste asi pri zmysloch. Potom to stačí poslať poštou na príslušnú faru. Ja som to bola zaniesť osobne a pýtala sa či musím znova prísť , aby som si overila , že ma vypýsali s knihy. No poštou prišlo ,že mi schválili požiadovku, ale dúfajú , že prídem na svoj omyl a vrátim sa niečo v takom zmysle. Prajem veľa šťastia. Je dôležité to spraviť , pretože cirkev za každú ovečku dostáva nemalú sumičku.

Marta M.|27.05.2017  12:19

Ďakujem pekne za informácie. Určite tak urobím. Všetkým prajem krásny požehnaný deň :)