Cirkevné lži a katolícke ovce.

31.03.2015 21:18

Cirkevné lži a katolícke ovce.

Peter|31.03.2015

Chcel by som poukázať, čo sa týka môjho názoru na  katolícku cirkev a jej oddané katolícke ovce. Ako všetci vieme katolícka cirkev je tá najmocnejšia a  najbohatšia inštitúcia na celom svete. Ale nebolo by tomu tak, keby nemala svoje ovce ktoré finančne podporujú cirkev, nedopustia kritiku zo strany verejnosti a nedajú na ňu dopustiť, nemohla by mať katolícka cirkev toľko nahrabané keby nemala podporu miliónov veriacich katolíkov, ktorí ju držia nad vodou už celé stáročia a podporujú ju v každom smere.

Prečo ale veriace katolícke ovce nezaujíma aké zverstvá cirkev po stáročia pácha a páchala na nevinných ľuďoch, hoci je toho plný internet a môžu si prečítať čo je celosvetová cirkev zač, lebo sú tak sfanatizovaní cirkevnými lžami, že už nedokážu prijať skutočnú a jedinú pravdu o Bohu na tejto úžasnej stránke, kde samotný Boh dáva všetkým spoznať skutočnú pravdu.

Prečo Vás katolíci netrápi to, že kvôli celibátu ktorý si cirkev sama uzákonila tak ako mnoho iných zákonov ktoré Boh nepožehnal trpelo a trpí milióny ľudí po celom svete. To že sú zneužívané tisíce a tisíce nevinných detí kvôli pedofilným kňazom a farárom po celej zemi. Hnus!

Tak asi Vás to netrápi, keďže stále podporujete cirkev a prehliadate tieto zverstvá páchané na nevinných deťoch a ste úplne oddaní cirkvi a bránite ju hoc je to úplné svinstvo. A keď aj nejaké takéto zneužívanie vyjde na povrch, tak deti ktoré boli zneužité sú zastrašované a opľúvané zo strany katolíckych oviec, len aby ich dobručkí milý pán farár zostal dobrej povesti a netrápi ich, že rodina zneužitého dieťaťa má zničený život, hlavne že ich farár nebude potrestaný a zasa môže v pohode kázať v kostole. Netrápi to ani toho farára, veď koniec koncov on je nevinný, lebo vidí, že vy katolícke ovce sa za neho vždy postavíte a jemu dáte za pravdu a navyše mu poupratujete faru, pokosíte trávnik, porobíte práce okolo domu a pán farárko si bude žiť ako v bavlnke a kúpi si auto za peniaze, ktoré s radosťou dávate do mešteka, pôjde na dovolenku a môže ďalej napĺňať svoje zvrhlé chúťky. 

Čítate bibliu a myslíte si ako dobre pre svoju dušu robíte a ako vás Boh má rád, ale opak je pravdou, lebo biblia bola písaná tak, aby to cirkvi vyhovovalo a vďaka nej mnoho oviec prilákala a tým pádom aj bohatla vašou finančnou podporou.

Cirkev postavila z vašich finančných zbierok za štvrťstoročie vyše 600 kostolov, aby tak do nich mohla nalisovať milióny ďalších ohlúpnutých oviec a tým pádom viac bohatnúť a mať ešte väčší tok peňazí a majetkov.

Ako som už písal, že internet je plný cirkevných zverstiev, rozhodol som sa uverejniť jeden článok z histórie cirkvi, aby si každý prečítal čo je cirkev zač:

 

Cirkev a zmysel:                                                          

Prvé základy náboženstva vznikali ešte v dobách, keď sa človek spoznával s prvými nástrojmi, už vtedy sa ľudia začali pýtať odkiaľ sú veci naokolo, prečo prší, prečo sa noc strieda s dňom a čo sa stane po smrti. Títo ľudia si začali vymýšľať príbehy v ktorých sa objavovali nadprirodzené postavy a tak boli vytvorené mýty. Mýty sa stali hlavným obrazom počiatku a ľudia ich začali slepo nasledovať, vytvorili si bohov, ktorí im pomáhali prekonávať každodenné nezodpovedateľné otázky a tak vznikli prvé náboženstvá. Náboženstvá sa stali mocné vďaka svojej priazni ľahkého, prostého, ľudu a začali sa miešať do politiky a určovať beh štátov, sila náboženstva je dnes vidieť v politike viacerých štátov. Dnes najsilnejšie náboženstvo, kresťanstvo, vzniklo v prvých storočiach nášho letopočtu z judaizmu. Oficiálne bolo akceptované rímskou mocou v 4 storočí. Filozofovia ktorí sa postarali o presadenie kresťanstva sa nazývali apologéti, boli to horlivci ktorí obhajovali myšlienku kresťanskej tolerancie na najvyšších miestach, ale človek ktorý sa najviac presadil na vzniku kresťanstva bol Augustinus Aurelius (ak nepočítame dnešnú superstar J.K) - filozof zobrazovaný dnes ako svätý človek a neuveriteľný dobrák.

Podľa záznamov bol vlastne prvý kresťanský inkvizítor v histórii. Veď i jeho prezývka kladivo na pohanov už dosť vystihuje. Kresťanstvo vzniklo ako viera v lásku blížnemu, ako viera ktorá káže akceptovať všetkých ľudí, ako viera ktorá zakazuje ubližovať.

Žiaľ Bohu, dnes už všetci vieme, že obraz kresťanskej a hlavne katolíckej viery nie je tak krásny ako nám ho veľa veriacich opisuje. Príkladom môže byť obrovské kvantum záznamov o vraždení, mučení a prenasledovaní ľudí zo strany katolíckej cirkvi. V španielsku boli za účelom presvedčovania ľudu postavené mučiarne, kde sa mali neveriaci zázračným prútikom zmeniť na veriacich. V týchto mučiarňach sa odohrávali také zverstvá, aké by človek nevidel ani v hororoch, namotávanie na koleso, španielske čižmy, nalievanie horúceho kovu do úst, trhanie časti tela kliešťami, pálenie a mnoho, mnoho iného. Ak si rozumný človek položí otázku "prečo?" sotva pochopí, je to totiž iracionálne.. predstavme si dogmatického katolíka, ktorý rozpráva o láske a milovaní, o vykúpení a iných cnostiach človeku ktorého práve mučia.. Ak chceš milovať ako my ostatných, musíme ťa mučením prinútiť veriť?!? Kto je väčšie zlo? Ten inkvizítor v mene Boha a milujúceho Ježiša mučiaci ľudí? Alebo obeť - neveriaci? Staň sa kresťan, roznášaj lásku, alebo zomri v nekonečných mukách, pretože nie si kresťan a nevyznávaš vieru lásky a pochopenia.... Veď cirkev má od stredoveku štatút neomylnosti, tak prečo by sa za tieto zverstvá mala ospravedlňovať. Katolícka cirkev má na svedomí toľko nechutných zverstiev ako nič iné. Počas druhej svetovej vojny posielala talianska, ale dokonca i slovenská cirkev deti do Hitler Jungen. Na konci vojny sa talianska cirkev starala o prepravu nacistov do exilu. Vďaka talianskej cirkvi sa napríklad nikdy nechytili ľudia ako Mengele.

V minulosti upaľovanie takzvaných bosoriek, surové vraždenie neveriacich, vraždenie ľudí iného vyznania bolo v stredoveku, dobe temna, na každodennom poriadku. Práve v stredoveku mala cirkev najväčšiu moc, čo sa dá i poznať ako stredovek prebiehal. Cirkev nechala upaľovať vedcov za to, že sa snažili podať obraz o našom živote i keď dnes môžeme vidieť ako sa farári, cirkevní hodnostári, mníšky s kľudným svedomím užívajú výdobytky vedy, používajú telefóny, počítače, autá atď, bol by som zvedavý v čom by sa vozili ak by kresťanstvo nezažilo v novoveku najväčší úpadok. Dnes sú ale fakty prehliadané a cirkev ako zneužitie masy v prospech politickej moci i naďalej slúži ľuďom, z ktorých väčšina nepozná pravú stranu mince. Totiž je jednoduchšie padnúť do kolien a celý deň sa modliť ako si sadnúť, otvoriť knihu a občas sa nad súvislosťami i zamyslieť.

Jeden pápež raz prehlásil, že kresťanstvo je najviac utláčané náboženstvo na svete, myslím že niektoré myšlienky by si ľudia mali vážne viackrát premyslieť kým ich vyslovia. 

Na Slovensku si môžeme dnes všimnúť ako nám cirkev opäť vnúka ich dogmy, je tu problém interupcií, sú tu poplatky ktoré musíme všetci platiť Vatikánu či už ste veriaci alebo nie, dokonca sa snažili pozatvárať na nedeľu obchody a prinútiť ísť ľudí do kostola, taktiež sú tu prípady zneužívania viery napríklad sa v jednom kostole pred poslednými voľbami snažil farár prehovoriť ľudí koho majú voliť, čo je absolútne nedôstojné. Fascinuje ma hlavne tá ich nevinnosť a ich sladké reči, no keď si predstavím farára ako mi hovorí o láske a potom si prečítam článok v novinách o farároch pedofiloch je mi na vracanie. Farár, ktorý dokáže zneužiť vyše 130 detí, to už je asi pravý kresťan - katolík.

Lásku akú nás stáročia učili títo poslovia Kristovho učenia, ukázala svoju tvár. Krásne slová striedajúce tvrdú realitu, klamstvá a odpustky to je história pre ktorú Ježiš zomrel? Môj osobný názor je, že ak Ježiš kázal všetko to "krásne" čo je v Biblii, nikdy by neprišiel na tento svet za nás zomrieť, pretože svojou smrťou sem doniesol obrovské zlo, ktoré následne vzniklo... a to zlo je pre mňa cirkev.

 

Takže aby som to všetko v krátkosti zhrnul:

 1. Cirkev ako prvá porušovala desatoro Božích prikázaní a tak sa Bohu najviac rúhala, pre cirkev by malo byť uzákonené podľa jej histórie nové desatoro podľa cirkevných zákonov a to : klaňajte sa len modlám a na Boha Otca zabudnite, Nemiluj blížneho svojho a nechaj ho trpieť, Zabi, Umuč, Upáľ, Zneužívaj, Zober od blížneho svojho toľko majetku koľko len unesieš až kým nebudeš mať majetok v hodnote ležatá osmička,..... To sú super cirkevné zákony čo katolícke ovce? 

 2. Celibát si vymyslela celosvetová cirkev aby zobrala ľuďom ako sú kňazi, farári, rehoľné sestry, ich vlastnú slobodu a aby tak mohli slúžiť cirkvi a privádzať tak ku cirkvi milióny katolíckych poslušných oviec, aby moc a majetky cirkvi mohli mnohonásobne rásť a cirkev tak mala kontrolu nad takýmito svojimi služobníkmi, lebo keďže nemohli mať partnerov v živote a ani si založiť rodinu museli len cirkvi prisahať vernosť a oddane jej slúžiť. Boh nikdy celibát nepožehnal, lebo Boh keď stvoril Adama a Evu tak im povedel: milujte sa a množte sa a to platí pre každého žijúceho človeka na tejto zemi. Veriaci v kostole sa modlia: Mária vždy panna, ako mohla byť vždy panna keď porodila tri deti vrátane Ježiša a splodila ich zo svojim v tej dobe zákonitým manželom Jozefom, ktorý bol jej manžel a žili spolu rovnako ako dnes žijú manželia. A Ježiš mal manželku Máriu Magdalénu a mali spolu dvoch synov. Tieto skutočnosti sú napísané v starých rukopisoch z doby kedy žil Ježiš a písané sú príbuznými Ježiša a Márie a je to skutočná pravda o živote Ježiša a Márie. Mimochodom je to uverejnené aj na internete a na svete je aj kniha v ktorej sú pravdivo zapísané tieto skutočnosti. Takže aspoň sa celý svet dozvie ako je cirkev celosvetová pretkaná lžami a klame celá cirkev až sa jej z huby práši!

 3. Miluj blížneho svojho ako seba samého pre cirkev určite neplatí, lebo cirkev svojimi lžami nahanobila za stáročia svojej existencie toľko majetku, že ani odhadcovia nevedia vypočítať presnú sumu.  Cirkev nezaujíma, že sú ľudia čo nemajú čo jesť a nemajú prostriedky na prežitie ako napríklad v Afrike, hlavne že oni majú mega majetky a mega moc a na chudobných sa môžu vykašľať. Tak ako Váš milovaný pápež Ján Pavol 2 tiež velice rozprával ako tam ľudia trpia a ako potrebujú finančnú pomoc, no on neposlal ani cent zo svojeho na pomoc v tejto krajine, ale len šíril klamstvá do celého sveta, aby tak zabezpečil cirkvi ešte väčšie majetky a bohatstvá, čo sa mu aj podarilo a šíril klamstvá o zjaveniach Márie po celom svete a mnoho ľudí tak od Boha odklonil a na cestu zatratenia ich priviedol, za čo po svojej smrti obýva sféry pekelné. A o chvíľu ku nemu poletí rýchlosťou raketového tresku aj Váš o nič menej milovaný pápež František, lebo jeho čierna duša sa len satanovi klania a Boh je pre neho veľkou neznámou.

 4. Boh je len jeden jediný, ktorý stvoril celý vesmír, podľa 1. Božieho prikázania sa nemáme nikomu inému klaňať len Bohu Otcu Všemohúcemu a nie ako káže cirkev že Ježiš je Boh a treba sa mu klaňať a nejakému duchu a všetkým svätým, to je Bohorúhačstvo a vymyslela to cirkev, aby vďaka týmto klamstvám Vás katolícke ovce držala v šachu a tak mala miliardové zisky vďaka Vám, Vy katolícke ovce ste tak sfanatizované, že než aby ste sa úprimne pomodlili doma k Bohu a poprosili Ho o Božiu pomoc radšej precestujete pol zemegule a zoderiete si nohy, len aby ste mohli na vlastné oči vidieť pápeža a od vzrušenia ho od hlavy až po päty vybozkávať a potom do konca života mať z toho dobrý pocit, no keby ste vedeli, že ste bozkávali samotného diabla v ľudskej koži asi by ste sa okamžite dovracali!

Dúfam že si tento môj odkaz prečíta celý svet a hlavne tí, čo nadovšetko veria cirkvi, podporujú ju a nedajú na ňu dopustiť, lebo to sú ľudia ktorí majú cirkevnými lžami tak pomútenú hlavu, až majú úplne vypálené žiarovky vo svojich mozgoch a nechcú prijať skutočnú pravdu o Bohu tu na tejto Božej stránke. Začnite s pokorou v duši čítať odkazy od samotného Pána Boha, Pánom Bohom diktované a čítajte pozorne aj príspevky od všetkých Božích bojovníkov, ako je hlavne: Daniel, Miro, Erika, Valéria, Ľuboš, Lucia..... a mnoho ďaľších, ktorí Pána Boha milujú, veria v Neho a hája jeho postuláty a prikázania, začnite chápať skutočnú pravdu ktorá je zapisovaná na tejto Božej stránke, aby sa vám tá vaša vypálená žiarovka vo vašej hlave znovu rozsvietila a aby ste pochopili, že ste žili v cirkevnej lži, ktorá vám zobrala vašu slobodu a vieru v jediného Boha Otca Všemohúceho. Amen.

 

Komentáre:

 • miro

  Ahoj Peter, pekne v krátkosti si to napísal:-) Ale veľmi pravdivo a pekne, dúfam že budeš súhlasiť a dáš mi práva na kopírovanie a šírenie tohto tvojho "krátkeho" príspevku. Môžem? Nechcem rozpisovať ČO s ním spravím, ale neboj, moje úmysly sú čisté...tak smiem? Veď ty tušíš možno čo.

 • Daniel

  Peter je to super napísané. Vidieť, dal si si záležať, absolútna pravda. Najviac ma pobavila absurdita, keď si písal o španielskej inkvizícii. Ja to zopakujem, ale tak trošku po svojom:

  Inkvizítor sa pýta mučeného. Si kresťan? Obeť odpovedá. Nie. Inkvizítor: keď nie si kresťan tak si kacír a preto ťa budeme mučiť, lámať ti ruky a nohy, páliť ťa žeravým železom až pokiaľ neprestúpiš na našu vieru a nebudeš šíriť okolo seba kresťanskú lásku, mier a nebudeš milovať blížnych svojich tak, ako to robíme my teraz s tebou. TO JE ABSURDITA!!! K tomu len toľko. Chcem Ťa poprosiť odpíš mirovi a daj mu súhlas použiť Tvoj článok podľa jeho vôle. Som presvedčený o mirovi, že je statočný bojovník a s Tvojim článkom nenaloží zle.

 • Betka, ďakujem Daniel 

  Miro, totálne sa stotožňujem s tvojimi myšlienkami! Aj ja sa snažím vysvetlovať mojim známym Pravdu. Viackrát sa stretnem s odmietnutím, ale to ma nikdy neodradí. Máš pravdu, s tým, že o Bohu hovoríme, otvárame ľuďom oči. Niektorí to pochopia rýchlo, hlavne tí ľudia, ktorí sa trápia už dlhšiu dobu bez ohľadu na to, či je to telesné alebo psychické trápenie. Keď ich sklamala moderná medicína a nevidia iné východisko... Keď viera v Boha je tá posledná šanca... Keď stretnú pani Lauru a pána Vladka a cítia, že prišli domov, toto hľadali celý život, len o tom nevedeli... Keď nás Nebeský Otecko drží v náruči, vypočuje si naše modlitby, pomáha nám a hlavne: má nás rád...
  Moja liečba trvá už tri mesiace, a všetci sa ma pýtajú, ako sa cítim. A neveria vlastným ušiam keď im poviem, že skvele. Ešte si pamätajú tie časy, keď sa ani pýtať nemuseli a predsa vedeli, že mám veľké bolesti. Ako je to teda možné, že mi je lepšie? Vtedy im porozprávam, že mi Pán Boh prostredníctvom pani Laury poslal liečbu a moja (modernou medicínou) nevyliečiteľná choroba bude za chvíľu minulosťou. Moja známa mi na túto moju vetu asi pred mesiacom a pol povedala nasledovné: “Dobre si zváž slová, však my sa stretneme o desať rokov...” 
  Je to take ťažké uveriť, že Náš Boh posiela “návody” na riešenie problémov hocijakého charakteru? Že nám neustále pomáha? Že EXISTUJE? Ako inak by vedeli vysvetliť, že lekári a operácie mi nepomohli, ale Boh áno… No nevedia! A vtedy sa stáva to, čo si písal ty: začnú sa zajakávať a koktať a hľadať slová.
  Ďakujem Ti Bože, že mi pomáhaš, vďaka Tebe je život ľahší, už sa nemusím zaoberať s nepodstatnými vecami, lebo viem: VŠETKO JE TAK, AKO MÁ BYŤ!
  Ďakujem aj pani Laure a pánovi Vladkovi, že sú tu pre nás.
  S láskou Betka

 • Lucia

  Peťko ďakujem, že si spomenul aj moje meno. Pekne si to napísal, dal si si ozaj záležať veľmi. Je to poučné. Ďakujem aj ja za to. Už len nech to pochopí celý svet, že zabíjať a nahánať napríklad Nostradamusa, lebo je žid a lieči a šíriť nenávisť k židom odkiaľ je Biblia, lebo oni chudáka nevinného dali ukrižovať je nepekné a nezaslúši si cirkev mať toľko hladných ovečiek, ktoré im papajú ich lži. A papajú bez rozmyšľania musím podotknúť. Oni majú totiž výklady od tých klamárov o trojitom pánu Bohu, ešte aj o starom zákone, tak nečudujem sa, že ako píšu milujú svoju katolícku cirkev, keď totálne im je jedno, kde je pravda. Neuveriteľné že? Evanjeliá sú od ľudí výmysly a starý zákon je história a budú sa s nami naťahovať, že to tak nie je.

 • Peter

  Veľmi pekne ďakujem Vám Boží bojovníci, že sa Vám Môj odkaz pre cirkev a ich poslušné ovce páčil a podporujete ho, hlavne ďakujem Pánu Bohu, že mi pomohol napísať to tak, aby to každému farárovi a kresťanovi čo si to prečíta nedalo spávať a začali rozmýšľať nad tým, čo je cirkev v skutočnosti zač. Vďaka ti Bože Otče môj láskavý. Miro kľudne môžeš použiť môj článok ako len uznáš za vhodné, lebo si tak isto ako Daniel a všetci ostatní, mocný Boží bojovník a ja sa z toho teším že nás je stále viac a viac, lebo musíme sekať cirkvi do jej hlavy tak ako Daniel napísal a modliť sa za tých, čo sú ohlúpnutí cirkevnými lžami. Mimochodom kritiku na cirkev a históriu o cirkvi som našiel na stránke: Dark Age, Cirkev a zmysel, ktorú som použil do svojho komentára.
  Prajem všetkým biskupom a kňazom aj pápežovi príjemné a ničím nerušené čítanie. :)))))