Chce Marián Kotleba dobre pre slovenský národ v porovnaní s inými predstaviteľmi politických strán?

10.06.2017 02:34

Chce Marián Kotleba dobre pre slovenský národ v porovnaní s inými predstaviteľmi politických strán ktoré sa dostali do parlamentu?

Ľubo|07.03.2016
Na Slovensku prebehli voľby a do parlamentu sa dostal človek Marian Kotleba, ktorého volilo okolo 200.000 ľudí a prezident ho nepozval ani na jednanie, lebo je vraj fašista, ale pritom som postrehol, že on ako jediný z lídrov víťazných strán sa verejne poďakoval Pánu Bohu za úspech vo voľbách. Volilo ho veľa mladých ľudí a mám pocit, že veľa jeho názorov je správnych. Chcel by som Ťa láskavý Bože poprosiť o odpoveď či tento človek dobrá duša a chce Slovensku pomôcť. Ďakujem Ti Bože za všetky informácie na tejto stránke. Sú pre mňa chlebom každodenným.

 

Božia odpoveď:
Kroky duševného postoja tohoto človeka stoja na hlbokých pravdách jeho vnútorného presvedčenia, ktoré sa v porovnaní s ostatnými politickými stranami stávajú správne a spravodlivé, no tnúce do živého, čo sa čierna pleť cigánskych tvárí nazýva a ostatní potentáti sa jeho odvážnych výrokov boja, nakoľko týchto vašich čiernych darmožráčov treba celý ich život živiť a staviať pre nich domy, aby mali čo rúcať a ničiť rozkrádaním, za čím stoja mnohé politické strany a zbytočne márnia čas ktorý mohli venovať problémom iným a dôležitejším. Kotleba dostáva od Boha súhlas k jeho mnohým návrhom vloženým ako svoje úlohy do cieľov jeho strany, nakoľko nebojí sa nahlas zakričať to, čo všetci dávno vedia a len mlčia lebo sa boja, no názor ako on majú rovnaký k témam ktoré hlása bez hanby, lebo cíti že sa nesú v pravde vypovedané a netreba tohoto človeka odstraňovať z vládnej politiky, ale pozornejšie počúvať jeho hlas, ktorého odvaha a priamosť zdvíhajú politických zbabelcov z vysokých kresiel obavou pred úniou, ktorej ciele ako pomôcť Slovensku sú na konci veľmi dlhého špagátu pospájaného z uzlov mnohých štátov a až na jeho voľnom a poslednom konci stojí za všetkými štátmi Slovensko, ktoré sa nikdy pre úniu nestane zaujímavou krajinou ale do počtu v prírastku ich politike sedí, lebo do spoločenstva vďaka Slovensku pribudlo. Celá únia sa nesie skorumpovaná a preto sa začína rozpadávať a speje k tomu dosť rýchlo. Za Kotlebovou dušou sa oplatí niesť svoj voličský hlas aj po voľbách a mal by sa stať príkladom pre ostatných politikov vládnych, ktorí zakrývajú svoje oči a uši pred videnou a cítenou pravdou, len aby neprišli o svoje kreslo ale jemu je jedno keby o to svoje aj prišiel. Vo vláde jeho názory mu nikto nezoberie a bude hovoriť aj bez postavenia v parlamente, čo cíti dokázateľnosťou svojich konaní pre dobro ľudí, čo je schopný naplniť aj bez hodnosti pomenovania pán poslanec, lebo táto vysoká kultúra vo všetkých štruktúrach sa mu nepáči v zradných ich pravidlách, no on bojuje kde ho postavia za okolností v ktorých sa momentálne bude nachádzať, ale nikdy nebude za práva dobrých a čestných ľudí mlčať len aby bol chválený a uznávaný poslanec, keď jeho duši ani najmenej nezáleží na titulovaní ale výsledkoch svojej snaživej práce v cieli bojovať za chudobných a prostých ľudí medzi ktorých leniví cigáni nepatria a v tom má aj podľa Boha veľkú pravdu, ktorú jediný odvážne hlása. Božie odoslané slovo bolo správnosťou zapísané Lauriným duševným príjmom. Amen.

Daniel reaguje:
Kiska urobil veľkú chybu, že neprijal Mariána Kotlebu. Myslel som že je prezidentom pre všetkých Slovákov. Tým že neprijal Kotlebu odkopol 200 000 svojich krajanov, čo je urážka týchto ľudí. A to sa nepatrí pre prezidenta Slovenskej republiky, aby urážal ľudí medzi ktorými je isto aj mnoho tých čo ho volili do jeho úradu. Škoda že si neváži voličov a Slovenský národ ktorý on zastupuje. Čo Pán Boh hovorí v tomto svojom poslednom odkaze je pravda! Stretávam sa a priatelím s mnohými osobnosťami našej politickej scény. Môžem potvrdiť, že mnoho z nich odsudzuje cigánsku menšinu a vidí zlo ktoré robia, ich neprispôsobivosť a podľa vyjadrenia niektorých z nich, najlepšie by ich bolo vysťahovať na pustý ostrov niekde v Tichomorí a očistiť Slovensko od tejto čvargy. Keď sa ich opýtam prečo to neurobia, veď silu moci na to v svojich rukách majú, odpoveď je vždy rovnaká. To sa nedá, čo by na to povedala Európska únia a ochranárske organizácie ktoré cigánov chránia a dotujú. Musím uznať že Pán Boh sa nemýlil ako vždy a nikto z majoritnej spoločnosti až na pár výnimiek ich nemá rád a najradšej by ich na ten pustý ostrov vysťahovali. Lenže naši vládni činitelia sú dlhé roky nečinní a zbabelí lebo sa boja všetkých okolo seba že by ich označili za rasistov. Pritom všetci títo mocenskí papaláši v hĺbke svojej duše rasistami sú. Len sa všetci boja a sú to zbabelci s výnimkou jedného ktorý sa volá Marián Kotleba. S cigánmi je to rovnaké ako s cirkvou. Tieto dve skupiny žijú len z rúk pracujúcich ľudí a nikto s tým nič nerobí. Slováci sú tak hlúpi a naša vláda tak neschopná, že s týmito dvoma skupinami darmožráčov nedokáže nič urobiť!

Renata R. reaguje:
Ďakujeme ti Otecko náš láskavý. Ja som nevolila p. Kotlebu a teraz to úprimne ľutujem. Pán prezident vlastne odkopol 200 000 tisíc ľudí a toto je jeho dúfam koniec. Ja som za Kotlebu a nehanbím sa za to. Bože môj milovaný kedy sa už aj mi Slováci dožijeme ľudskosti. Sme národ neprajný a pohŕdavý a preto dostaneme čo si zaslúžime prosím BOŽE ochraňuj nás všetkých.

Ronald reaguje:
Všetci politici hovoria, že pán Kotleba a jeho strana sú fašisti. Čítal som jeho volebný program a nič fašistického som v ňom nenašiel.
Slovensko je riadené z Bruselu. Náš štát nemá žiadnu suverenitu, zobrali nám hranice. Podľa môjho názoru každý štát by mal mať svoje hranice prísne strážené a utečencov posielať späť do toho štátu odkiaľ prišli. Bolo by po probléme. Ľudia čo cestujú za prácou do zahraničia by nemali až taký problém na hraniciach ako sa s tým straší. Lebo len malé percento dochádza do zahraničia denne. Drvivá väčšina ľudí, ktorí pracujú v zahraničí tam aj býva a domov chodia len raz za pár mesiacov. Ako dlho už utečenci chodia do Európy a Únia s tým stále nedokáže nič urobiť. Len rokujú a rokujú a nič ešte nevymysleli. Kým sa dohodnú na tom ako zastaviť príliv utečencov do Európy už bude celá nimi zaplavená aj s teroristami, ktorí ako Pán Boh odkázal pani Laure do tejto stránky čakajú na povel od svojich šéfov, aby spustili atentáty a bombové útoky. Celá Únia stojí za prd, rozbili všetko funkčné na Slovensku čo sa len dalo. Ako napríklad poľnohospodárstvo. Keď sa rozprávam so svojimi kamarátmi, kolegami v práci...každý druhý nesúhlasí s Úniou. Moje presvedčenie je, že keby v tejto dobe bolo iniciované referendum o zotrvaní Slovenska v Únii, myslím že by to bolo u nás podobné ako v Anglii. Preto sa naša vláda bojí niečo podobné urobiť, lebo sú poplatní Európskej únii a skorumpovaní. Je to presne ako s cigánmi, s ktorými sa nič nerobí. Všetci len držia hubu a krok a nič sa pre suverenitu Slovenska zo strany vlády nerobí. Kotleba má pravdu v mnohých veciach o ktorých hovorí a čo chce v parlamente presadiť. Preto je najľahšie a najjednoduchšie pre ostatné vládne strany, ktoré nechcú s cigánmi a ani s otázkou zotrvania alebo nezotrvania Slovenska v Únii nič urobiť, označiť Kotlebu za fašistu a tým to je vybavené. Najhoršie na tom je to, že hlúpi Slováci im na to naletia aj bez dôkazov o tom, že Kotleba fašista je. Keď bude sedem strán bojovať proti jednej strane, ktorá chce len presadiť väčšiu samostatnosť a suverenitu Slovenska a konečne urobiť poriadok s darebákmi a neprispôsobivými, ktorých musíme len my ostatní živiť, tak všetci tým siedmym uveria, lebo je ich mnoho proti jednému. Ja osobne volím Kotlebu. A to nie som mladý človek ako sa hovorí, že Kotlebu volia len prvovoliči a mladí ľudia. Mám cez 50 rokov. Ostatné strany sú slabingeri, ktorí potrebujú pohladkanie od Únie po hlave za to ako sa jej pchajú do zadku a chcú si len za štyri roky rýchlo nahrabať. Kašlať na ich eurofondy, keď sme si výmenou za ne nechali rozbiť celý štát a prišli o našu hrdosť a suverenitu. Zažil som obdobie po revolúcii predtým než sme vstúpili do Únie a odkedy sme v Únii necítim, že by som sa mal lepšie ako predtým.

Robo reaguje:
Tu si kliknite na stránku Kotlebu. Prečítajte si jeho programové vyhlásenie a hlavne si kliknite na videá, aby ste vedeli o čom hovorí.

www.parlamentne-volby-2016.sk/kotleba---ludova-strana-nase-slovensko_26.html
Podľa mňa je akurát odvážny a nebojí sa odkrývať vládne podvody na obyvateľoch Slovenska. Klobúk dolu pred jeho odvahou a nebojácnosťou. Ak je Kotleba fašista ako ho všetci označujú, tak ja som tibetský dalajláma. Vládni politici o ňom klamú aby ho mohli umlčať, aby nenastal poriadok v tomto štáte, v bordeli a bezpráví sa lepšie a ľahšie kradne. O nič iné im nejde. Hanba im.