Katolícka cirkev je potvora, čo požiera duše ľudí.

03.05.2015 10:43

Katolícka cirkev je potvora, čo požiera duše ľudí.

miro | 03.05.2015

Hovorí sa že ako sa vyjadrujeme o druhých, tak takí sme v skutočnosti my sami. A tu sa to krásne ukazuje, ako nás katolíci nazývajú satanistami, pritom my sme tí, čo sa modlíme Bohu. A oni sú tí satanisti, ktorí chodia každý deň a hlavne každú Nedeľu na znamenie zvonov do kostola, zvony začnú robiť bim-bam a oni už vykračujú do kostolov, kde sa všetci satanisti, cirkevní sektári, postretávajú, všetci väčšinou v ČIERNOM, nikto z nich nemá úprimne druhého rád, ale tvária sa že to tak je, nahrnú sa dovnútra do kostola a tvária sa akoby k nim prehováral samotný Boh. Vyjdu von, na obyčajných ľudí sa ani nepozrú, lebo iba oni sú tí svätí a dobručkí čo boli v tom ich prašivom kostolíku. Keby bola iná doba, prisahám že by som tie kostoly búral!!! Všetkých ohovoria a idú ďalej domov páchať zlo, lebo prečo by mali žiť dobre, keď farár im na omši aj tak odpustí.
VY KATOLÍCKE HOVÄDÁ STE OBYČAJNÍ PRAŠIVÍ POKRYTCI, nič iné! Jediné čo je na Vás pekné je to, že niektorí z Vás to myslíte skutočne dobre, chceli by ste milovať BOHA, ale NEMILUJETE HO! Milujete kostoly, farárov, pápeža, cirkev, celú tú ich frašku, bludy, výmysly, klamstvá a rozprávky, ktorými vás kŕmia odmalička!!! Neverte im!!!
Vedú Vás do pekla, spamätajte sa kým je čas, BOH to všetko vidí ako kľakáte pred Ježiša, vidí a počuje ku komu odosielate svoje modlitby!!! ON to vie a hnevá Ho to, tak už prestaňte veriť cirkvi a začnite milovať BOHA!!! Už je čas, načo čakáte???

Odkaz pre Božích bojovníkov: Nikdy sa nevzdávajte, bojujme ďalej, aj tak ako doteraz, aj keď presvedčiť katolíckeho fanatika o pravde Božej sa zdá ako nesplniteľná úloha, ono to raz príde, raz nám aspoň jeden z nich poďakuje, aspoň jeden medzi nimi je určite normálny, láskyplný človek, ja tomu chcem veriť, že nie sú všetci takí sprostí ako vyzerajú a ako sa správajú a ako píšu, ako sa vyjadrujú. Vždy ma prekvapí aké maily dostávam od týchto tupých cirkevných hodnostárov, vždy sa pýtam kde ich tak učia škaredo hovoriť, ale nečudujem sa už, lebo ak niekto verí cirkvi, nemôže byť normálny!

Aj dnes sa treba modliť proti satanovi, lebo včera bola Sobota a Pondelok je spln, takže dnes je tiež nebezpečný deň. Bojujme, aj keď je to ťažké, asi ako presviedčať vodcu talianskej mafie že má zbytočne veľa peňazí a zbytočne veľký vplyv, že sa ho ľudia boja, nie z rešpektu, ale zo strachu, že by mal prestať zabíjať ľudí a vydierať a ovládať ľudí pomocou falošnej moci. To by sme nikdy nedokázali presvedčiť ho o opaku, tak isto ako katolíkov o tom že Boh je jeden a katolícka cirkev je tá najohavnejšia potvora na svete, čo požiera duše ľudí!