Bohu najdrahšiemu.

10.08.2017 09:18

Splnená prosba.

Janulienka|22.08.17
Môj milovaný Pane Bože, chcem sa Ti z celého srdiečka poďakovať za vypočutie mojej túžby a prosby. Viem, že to bol Tvoj Boží zásah, pretože to, čo bolo pred mesiacom skoro nemožné, alebo veľmi veľký problém, tak tento mesiac nastal 360 stupňový obrat. Ja sama som bola príjemne prekvapená a nechápala som tú zmenu... ale som Ti nesmierne vďačná Pane Bože aj za Tvoju Božiu ochranu, ktorú mi neustále poskytuješ. Ty si moja viera, nádej a láska. S Tvojou Božou prítomnosťou v živote, je môj život plnohodnotný. Milujem Ťa Pane Bože a ešte raz ďakujem za vyriešenie môjho problému.
Moja vďaka patrí aj pani Laure s manželom. Sú to úžasní ľudia, ochotní si vás kedykoľvek vypočuť, povzbudiť a pomôcť vám. Tí, ktorí máte s nimi skúsenosti, viete o čom tu píšem a isto súhlasíte so mnou. Svedčia o tom aj mnohé poďakovania na tejto prenádhernej a múdrej Božej stránke. Viera v Jediného Pána Boha nám všetkým dáva nesmierne možnosti. Je to brána k lepšiemu životu, je to ako keby sme z lesnej čistinky vyšli rovno na diaľnicu... a samozrejme aj brána k príjemným zmenám v našich životoch.
Neviem, či treba ešte niečo niekomu dokazovať, ale Božie liečby, modlitby, rady, kréda, pravdy, presná diagnostika, či už aj cviky, lekáreň a Božie odpovede hovoria za všetko. Pane Bože, prosím Ťa, požehnaj všetkých ľudí, ktorí veria v Teba... ďakujem.

Bohu najdrahšiemu.

Kvetena|10.08.17
K Tebe sa modlím ,Teba o ochranu prosím, na dnešný večer a celú noc , pre našu Lauru ,proroka posledného na tejto Tvojej zničenej Zemi. Ten vzácny Dar , ktorý si nám dal drahý Bože,na túto Slovenskú Zem . Tá vzácna ľudská bytosť, ktorá nás učí láske, pokore ,úcte , vernosti a oddanosti k Tebe, k Bohu najdrahšiemu . Za všetko som jej veľmi vdačná , za záchranu života môjho a za všetky liečivá od Teba najdrahší Nebeský Otecko môj. Je to jedinečná ľudská Bytosť , ktorá toľko vytrpela , pre hlúposť ,závisť a nenávisť ľudí . Nepozná deň ani noc, sviatok ani piatok, všetko robí z radosťou , ochotou, láskou a úprimnosťou. Prosím najdrahší môj Bože, prosím ochraňuj proroka posledného , je to naše Svetlo , ten vzácny Dar od Teba Všadeprítomný môj Bože. To Svetlo nás vedie k Tebe, k Bohu jedinému , Bohu najdrahšiemu. Ochraňuj ju od zlých síl , od všetkého zla ,aby jej už nikdy nespôsobili nič zlého , aby sa každému vrátilo to , čo vysiela zlého , ako bumerang drahý Otecko Nebeský . Ochraňuj nášho proroka Tvojou veľkou bezhraničnou láskou , nech spí pokojným spánkom až do bieleho rána . Nech ju chráni ruka Tvoja Božia od všetkých neprajníkov zla! Daj im tú veľkú silu a ochranu aj pre jej manžela Vladka , ktorý jej vo všetkom pomáha s láskou , Mám ich veľmi rada obidvoch . Len Tebe verím drahý môj Otecko Nebeský , že sa postaráš o nich Lauru aj jej manžela .Bože Otče láskavý do konca môjho života Ti budem vdačná za drahú Lauru , proroka nášho , ktorá nás vedie k Tebe k Bohu najdrahšiemu , Bohu jedinému naj spravodlivejšiemu len tou jednou cestou ,lebo inej cesty niet S hlbokou pokorou ,úctou a láskou ,klaniam sa Tebe Všemohúci Bože a klaňať sa budem až na veky vekov , Veľmi ťa ľúbim môj drahý Bože , Ty si moje šťastie moja veľká bezhraničná láska , si prvoradý a najdôležitejší v mojom živote , Boh jediný a žiadny iný ! Božia láska nech Vás chráni drahá a láskavá pani Laura aj Vášho manžela . ľúbim Vás navždy , prorok náš !

Ďakujem Otecko nebeský.

Elena|08.08.17
Ďakujem Ti môj najdrahší Otecko, si pri mne a ja so všetkých síl sa budem snažiť kráčať k Tebe. Tvoja sila všemohúcnosti je bezhraničná. Ďakujem za Tvoj Boží dar, zázračnú liečbu a čo sa dnes deje, to je Tvoja sila a pomoc. Po ránu som Ťa poprosila aj o pomoc, aby si mi pomohol pri objednávaní liečiv k napĺňaniu liečby, s tým, že aby si to vybavil všade tak rýchlo, ako tu liečbu mám napĺňať. Ku každej objednávke, som zavolá a poprosila, či by boli ochotný mi zaslať objednaný tovar , čo možno najrýchlejšie. Ešte pri jednej objednávke sme sa aj zasmiali, lebo som sa telefonicky neskoro spojila, keď už sa mal každú chvíľu ozvať kuriér pre vyskladnenie tovar. Povedala, že nevie, či to stihne. Neotravovali som viacej a len so smiechom som dodala, že zvyknem hovoriť, že keď treba niečo rýchlo spraviť, tak poviem : "Rob , nech ti špica veje." Rozosmiala sa a rozlúčili sme sa s dobrým prianím . V tuto chvíľu čítam e-maily , všetko je už vyskladnenie , odoslané. Toto je len maličká pre nášho láskavého Boha ukážka Jeho všemoci, pre mna až dych vyrážajúceho zázraku.
Otecko môj najdrahší milujem Ťa nesmierne, ďakujem nekonečne , bezhranične Ti dôverujem, Si môj život a každý okamih v ňom . Prosím Ťa o silu Tvojeho požehnania liečieb a pomocí, ktorú napĺňam aj tejto, kde si všetko prednostne vybavil . Ďakujem nekonečne.
Pozdravujem , ďakujem aj vám pani Laura, Vladko , nech vás ochraňuje, pomáha, požehnáva , napĺňa silou nás láskavý Otecko nebeský.
S laskou

Stojíš pri mne vždy Pane Bože.

Michaela|22.07.17
Otče Bože najláskavejší chcem Ti z celej mojej duše poďakovať ako pri mne stojíš, ochraňuješ ma. Ukazuješ mi správnu cestu. Minulého roku som dostala vodičský preukaz, tak ako som sa veľmi bála skúšok, tak ľahko a hladko to prebehlo. Viem, že to bolo len a len Tvojou zásluhou. S manželom sa nám podarilo prišetriť na auto pre mňa. Je staršie, funguje, nekazí sa a to je podstatné. Aj za tým stojíš TY PANE BOŽE. Zakaždým keď si sadám do auta Ťa prosím, aby sa ma ochraňoval na cestách. Nespočetne krát som pocítila Tvoju ochrannú ruku, keď ako neskúsená vodička som mala strach v zákrutách, pri veľkých a hlavne rýchlejších autách. Vždy si zariadil, aby som správne zareagovala, aby som nespanikárila a zachovala si kľud a rozvahu. Tiež Ti chcem poďakovať za dovolenku pri mori. Tak som sa bála letov, boli kľudné. Aj počasie nám vyšlo. Keď už bolo veľmi horúco doprial si nám príjemné osvieženie v kľudnom mori, jemný dážď. Viem, že si nás strážil. Ochraňoval naše duše. Hneď vedľa v inom stredisku zahynuli dve osoby v mori. A nám sa nič nestalo. Aj to je Tebou Otče Bože. Velikánske ďakujem. Ďakujem, že si mi odpustil a doprial čítať Božiu stránku. Veľmi ma to napĺňa, dáva zmysel v živote a pomáha v živote s problémami. Ďakujem p. Laure a aj jej manželovi Vladimírovi, že sa nevzdávajú, ukazujú že TY Pane Bože si jediný, ktorý je láskavý, jedinečný, najmúdrejší náš ochranca. Prosím Ťa Bože daj im silu, trpezlivosť, vytrvalosť, pokoj, tvoje požehnanie aby ukazovali teba Bože, tvoju nekonečnú lásku. Nech aj iní zistia, tak ako som ja pred časom zistila, že ty Pane Bože si jediný. Nech pochopia, že cirkev a všetko čo sa k nej hlási je zlé, ovládané satanom. Ešte raz obrovské úprimné ďakujem.

Boží zásah.

Zuzana|16.08.17
Otecko môj zopakujem svoj priheh zo včera nakoľko som mala problem s internetom a neodoslalo mi ho. Už dlhšiu dobu pociťujem tlak v hrudi a mam pocit akoby mi srdce islo vyskočiť von. Ked som sa včera s manželom vracala domov autom , tak ma zas zovrel ten silny tlak v hrudi a bolo mi naozaj neskutočne zle. Jedine k čomu som sa zmohla bolo, že som manželovi povedala, ak sa mi náhodou niečo stane , tak žiadne nemocnice , ale nech volá pani Laure. Tiež sa očividne zľakol čo mi je a na jeho otázku som mu odpovedala, že neverím doktorom a jednoducho nechcem ,aby čokoľvek do mňa pchali. Že len Pán Boh pomôże najlepšie. V duchu som Ti Otecko povedala, že len Ty si môj doktor a len Tebe verím a Tebe sa zverujem. Netrvalo dlho prešli sme naozaj len pár kilometrov , keď som si uvedomila ,že mi je už dobre , bolesť v hrudi preč a neumieram. Vtedy som mužovi povedala, že už mi je dobre a s komentárom, že to bol Boží zásah, lebo som sa zverila len Oteckovi a on mi pomohol. Keď som mu to hovorila v tej chvíli som Ťa Bože môj cítila na celom svojom tele a nepochybovala , že si to Ty. Veľmi Ťa milujem Otecko nebesky.Povedala som Ti , že sa Ti poďakujem na stránke no akosi sa mi nechcelo a vybrala som sa spať. Vrtela a prehadzovala som sa skoro dve hodiny a nijako zaspať. Stále som mala pocit, že som niečo zabudla a nedalo mi to spať. Zobrala som telefón napísala Ti poďakovanie , pomodlila sa modlitbu proti nespavosti. A... ani neviem ako som zaspala a zobudila sa rano. Aj napriek tomu, že mi moje poďakovanie neodoslalo na stránku, si videl, že naozaj Ti srdečne ďakujem pred všetkými , a obdaroval si ma tuhým spánkom. Neskutočne ďakujem. Je krásne vedieť, že Ťa mam stále pri sebe vždy pomôžeš, aj keď viem , že moja duša je hriešna a preto ma hladí na duši , že pre nášho proroka, ktorej dušička je krásna si veľkorysý a stojíš za ňou. Je nádherné mať za sebou taký "oporný múr " ako si Ty. Za našu Lauru a Vladka sa vždy budem k Tebe modliť, aj keď viem, že Ty ich neopustíš. Ešte raz ďakujem za veľmi rýchlu pomoc Otecko môj. ❤❤❤