Boh mi ukázal tváre tých z mojej rodiny, ktorí ma prekliali.

10.06.2017 00:03


Boh mi ukázal tváre tých z mojej rodiny, ktorí ma prekliali.

Gitka|01.03.2016
Ahoj Lauri a Vladko,
Píšem vám pre informaciu... v stredu 24.2. som mala narodeniny 60-tku. Bolo na mňa vyslané od príbuzných zo Slovenska veľké zlo, oba rozmaríny úplně čierné, uschnuté na vyhodenie. Mne sa veľmi zhoršil zdravotný stav, slabosť na omdlenie, mala som problém zdvihnúť ruky, chodiť a pritom udržať rovnováhu, cítila som sa ako opitá a do toho som mala závierku v práci. Pohľadnice s falošným prianím manžel vybral zo schránky keď som bola v práci, roztrhal na kúsky a vyhodil hneď do kontajneru. Včera som mala kritický deň, ešteže som bola doma, ležala som v posteli a prosila Boha o pomoc. V nedeľu nad ránom mi Boh ukázal tvár sestry ktorá ma prekliala, jej dcéry a videla som tiež obe sestry mojho nebohého otca. Došlo mi, že mi Boh takto ukázal ich nekonečnú duševnú zlobu voči mne. Príbuzní zo Slovenska ma chceli takto potrestať, že som sa od nich navždy odpojila, nekomunikujem s nimi a aby som len v zlom spomínala na moju 60-tku. Nemať láskavého a dobrotivého Pána Boha v srdci a duši, asi by som tie ich útoky neprežila.

 

Zuzana reaguje:
Milá Gitka, to je tá pravá kresťanská láska. Myslím, že práve na vaše narodeniny som zaniesla papiere farárovi, že odchádzam z ich spoločenstva. Celý deň mi bolo akosi divne zle a večer som si prečítala varovný odkaz od Otecka, že som sa vydala smerom na mínove pole. Cítila som, že je mama sklamaná z môjho rozhodnutia, ale vysvetlila som jej jasne, že verím v jediného Boha a v žiadnu cirkev. Farár tiež po mne čudne civel, lebo v Terchovej farárom žerú z ruky a díval sa či som pri zmysloch. Cítim nenávisť a odmeranosť od viacerých ľudí, ale je mi to jedno, pretože za Pána Boha sa oplatí postaviť. Potom príde vždy to krásne pohladenie na duši buď vypočutou modlitbou alebo varovaním. Ďakujem Ti Otecko za všetko. Vám pani Gitka dodatočne všetko najlepšie a iba pekné spomienky na 60-tku, to zlé nech sa s Božou pomocou vytratí.
Gitka reaguje:
Milá Zuzka, veľmi pekne vám ďakujem za podporu a prianie k mojej 60-tke. Aj keď sa nepoznáme, budem k vám úprimná, potešilo ma to a pohladilo po mojej ubolenej duši. Máte pravdu, za jediného Pána Boha sa oplatí postaviť a milovať ho. Tiež vám prajem len to najlepšie, nech vás náš láskavý a dobrotivý Pán Boh vždy ochraňuje a žehná vám. S láskou, Gitka