Boh mi dnes pripravil šťastný deň.

24.02.2016 01:36

Boh mi dnes pripravil šťastný deň.

Katarína|24.02.16
Už dlhšie som mala v úmysle objednať sa k p. Laure, ale stále som to odkladala a nemala som odvahy. Viackrát som si položila otázku, že prečo nemám odvahu objednať sa? Mala som nejaký vnútorný strach, možno trému. Chcela som sa pôvodne objednať s inými problémami, ktoré potrebujem vyriešiť, ale dostala som sa do takej situácie, že konečne včera, som sa objednávala úplne s iným problémom.Predtým ako som zavolala p. Laure, som sa pýtala sama seba. Čoho sa bojím, prečo stále nemám odvahu zavolať? Koho sa bojím? Boha? Veď predsa Boha sa nemôžem báť, veď Boh nie je nejaké strašidlo, ktorého by sme sa mali báť, veď p. Laura a môžeme byť radi, že máme takúto osobu na Slovensku, mi dá odpoveď, alebo aj nedá. Pomyslela som si: Bože Otče všemocný..., keď ma má p. Laura prijať, nech sa dovolám a objednám sa. Nechávam to na Teba.Najprv som sa nedovolala, ale o chvíľu mi volal späť p. Vladko s tým, že p. Laura ma môže prijať, len keď to dovolí p. Boh, že o chvíľu mi dá vedieť. A o chvíľu mi oznámil, že p. Laura ma môže prijať, veľmi veľmi som sa potešila.
Milí čitatelia tejto stránky, chcem Vám len povedať, že keď Boh chce, tak zariadi, aby ste sa dovolali a objednali sa. P. Vladko bol v telefóne veľmi milý, všetko mi vysvetlil, čo bolo treba a môžem Vám povedať, že okrem toho, že som sa veľmi potešila, že už som konečne objednaná, ovládol ma akýsi pokoj v duši a už aj počas telefonického rozhovoru s p. Vladimírom som cítila veľmi dobrú energiu.Tento príspevok som sa rozhodla napísať pre tých, ktorí nemajú odvahu zavolať p. Laure a p. Vladkovi, nebojte sa, veď Boha sa predsa nemôžeme báť, veď Boh je láska a nie strašidlo.
Verte, že ak sa chcete objednať, Boh to zariadi a pripraví tak, aby ste sa k p. Laure dostali v pravý čas. Prajem Vám všetkým, aby Boh pripravil pre Vás šťastný deň. Ďakujem!

 

miro|24.02.16

Mila pani Katarina, je velmi dobre a uzitocne ze ste to sem napisali...aby si ludia predtym ako sa objednaju uvedomili, ze sa neobjednavaju k pani Laure, ale v skutocnosti sa objednavaju k Bohu. A aby si to dobre uvedomili predtym ako zoberu mobil do ruk...

Katarína|24.02.16

Milý pán Miro, ďakujem za Vašu reakciu na tento môj príspevok.
Vystihli ste to presne, jasne a stručne!
S pozdravom
Katarína