BOH JE LÁSKA.

01.08.2015 14:18

BOH JE LÁSKA.

Laura | 31.07.2015

Milí čitatelia. Viem, že moje príspevky Vaše duše unavujú a nemáte chuť reagovať. Už ste sa napísali na túto stránku dosť. Ale ja spať na vavrínoch nesmiem. Nie som tu pre srandu "králikov." Nemusíte písať už na stránku svoje reakcie, žiaden odkaz. Budem sa biť aj sama za všetkých Vás holými päsťami proti peklu. Boh nás ochraňuj všetkých, cítim, že niečo zlé sa stane. Nechcem strašiť nevinných, ale ja Laura cítim nebezpečie. Som slabá? Áno to som, len nie bezbranná. Svetu bije päť na päť. A vy cirkevní smradi robíte ovácie. Som späť v sile duševnej svojej. Utlčiem tie vaše katolícke hlavy do dna, ponorím ich na dno hlbokej vody a poviem ti, spovedaj sa Bohu, ty katolícky smrad. Svoj život máš rád, ale keď oň prichádzaš Boh je dobrý. Som Boh spravodlivý, to učíte svoje nevinné ovce, k cieľu aby vaše hlásané slovo počúvali. Prišla ale moja Laura na túto zem, nepáči sa? Skončila sranda pod tvojou falšou nevinným dušiam vedená cieľom satana. Cirkev katolícka? Zahoď svoj falošný odev a ukáž svetu svoju pravú tvár. Vaša s láskou, ľúbim Vás, Laura

 

RE: Dana K. | 31.07.2015 | Ľúbim Vás, Laura

Ľúbim Ťa Bože aj Vás pani Laura aj všetkých, ktorí milujete Boha jediného láskavého. Mám potrebu niečo urobiť ....nieviem čo... akoby všetci my, čo píšeme na túto stránku a milujeme Pána Boha, by sme sa mali stretnuúť všetci spolu v jeden deň a hodinu .....a pomôcť pani Laure a tomuto svetu skazenému .......Bože môj ochraňuj nás...Bože láskavý....čo máme urobiť...?

RE : maťa | 31.07.2015

Teším sa pani Laura, že Vaša duša je opäť silná. Mala som dnes dost nanič deň, ale po prečítaní Vášho príspevku mi je lepšie. Drahý Bože, ďakujem Ti, že sa Tvoja Laura cíti lepšie. Nič nie je dôležitejšie Otče môj, ako Teba milovať a bojovať za Teba s našou Laurou. Verím, že tí smradi katolícki prehrajú a každý jeden padne pred Tebou na kolená a všetko pochopia a budú prosiť o odpustenie. Milujem Ťa drahý môj Tatinko, ľúbim Vás pani Laura, určite nie sme unavení z písania na túto Božiu stránku, ktorá je posilou a výživou pre naše duše.

RE: Ľudmila K  | 31.07.2015

Pani LAURA všetky duše úprimne ľúbiace PÁNA BOHA, ľúbia aj JEHO PROROKA - píšem to čo vo svojom srdci a duši cítim - som pri Vás a inak to nebude. Ľúbim NÁŠHO NEBESKÉHO OTECKA aj VÁS: S láskou-Ľudmila.

RE: renáta a Ivan | 31.07.2015

Milá pani Laura, nie je čas, aby boli naše duše unavené z pravdy, naše duše asi len majú strach z toho, kam sa tento svet uberá. Nikto z nás nemá toľko odvahy a sily, aby sa postavil proti celému katolíckemu svetu tak, ako to robíte vy. Nikto z nás nevie lepšie ako vy, ako katolícka cirkev likviduje existenciu tohoto sveta. Čo môžeme urobiť okrem toho, že z celého srdca milujeme nášho Nebeského Otca, modlíme sa, prosíme Ho o odpustenie, ďakujeme za všetko, za Vás, pani Laura, ktorá ste jedinou nádejou pre záchranu nás všetkých? My sme vaši verní, môžete sa spoľahnúť, že aj keď sme ticho, naše duše sú s Vami a prežívajú Vaše pocity. Prosíme každý deň o silu, odvahu, lásku a pokoj pre Vás od nášho Láskavého Pána Boha, Jemu veríme a vkladáme Mu do Jeho silných Božích rúk naše životy. Pán Boh rozhodne, kto si zaslúži miesto na Jeho záchrannej lodi. Neviem, čo ešte potrebujú katolíci vedieť a vidieť, aby otvorili svoje zaslepené oči...potrebujú vidieť KONIEC?? ...ale to bude neskoro. Drahý Bože pomôž nám a zmiluj sa nad nami a nad našim svetom!

RE: Elena: | 31.07.2015

Pani Laura, nie ste sama na zemi!!!!!!!! Sme pri vás!!!! Boha sa nevzdáme!!! Pán Boh nám dáva ešte maličký, krátky čas!!!
Bože Otče, viem, že tento svet sa rúti do záhuby, tryskom do satanovej náruče, nie do Tvojej Božej! Toto narobila satanom riadená katolícka cirkev. Áno, priamo satanom!!! Preberte sa vy všetky katolícke ovce!!! Čas sa veľmi krátil!!!! Konečne začnite rozmýšľať!!! Je najvyšší čas!
Kto vás poslal na tento svet?? Z koho vôle si tu, duša zablúdená?? Kto ti dáva čas, každý tvoj nádych?? Každý tvoj deň? Kto ti zahasí sviečku tohto života??? Kto ťa bude súdiť?? Všetko máš od Jediného a vždy Jediného Boha!!! Prijímaš duša bludná  všetky dary od Boha a stále Boha odsúvaš na vedľajšie miesto, ba dokonca, nechceš počuť, že je!!! Spamätajte sa ľudia!!! Katolícka falošná cirkev vás všetkých hodila do náručie satana!! To chcete??? 
Laura sa nikdy nemýli, to Boh nedovolí! Ona je posledný Boží prorok!!! Konečne sa zobudte!!! Každá sekunda je už drahocenný čas pre naše duše!!! 
Katolícky hodnostári, nejde len o naše zadky, ale aj o vaše!!! Stále nechápete?!!? Pochopíte!!!! Zabúdate?!! Boh všetko vidí, nezabúda!!! Do kedy chcete skrývať pravdu!??!? Veľa z nás pravdu, Bohu vďaka a posledného Božieho proroka Laury pozná!! Je odhalené vaše zlo!!! 
Bože Otče, viem, že sa už na nás ťažko hľadí. Prosím pomôž nám, ochraňuj nás. Milujem Ťa Otče Bože celou svojou dušou. Pani Laura viem, že ste zoslabnutá útokmi od zlobou odetou do ľudskej podoby, ale máte pri sebe Boha! Boh dá vám silu a boj ešte nekončí!! Keď táto sprostá ľudská chasa nepochopí, tak Boží všemocný zásah pocíti!!! 
Pani Laura, mám vás rada aj vás všetkých. Ešte dýchame z Božej vôle a do posledného nášho nádychu vám budem tĺcť do hláv: BOH JE LEN JEDEN!!!!!!!!!!!! Všetko ostatné je modlárstvo!
S láskou  Elena

RE: Zuzana | 31.07.2015

Dnes je spln. Pri tej všetkej robote som si spomenula, až keď som videla mesiac. Je neuveriteľne veľký a muž aj deti tvrdia, že je modrý. Je to nejaké znamenie???? Asi áno, no to vieš len Ty dobrý Otče. Vieš, že Ťa veľmi milujem a obdivujem, že si to s nami vydržal tak dlho. Ľudia sú zlí, nemajú úctu pred Tebou, svojim Stvoriteľom. Odpusti nám. Ochraňuj nám nášho proroka. Ľúbime vás pani Laura, klobúk dole pred vami a všetkým čo pre nás robíte.

Jana | 1.08.2015

Drahá Laura také niečo, že nás Vaše príspevky unavujú si vôbec nemyslite. Je to práve naopak. Každý jeden príspevok nám dá niečo či už poučné, alebo niečo, čo nás ešte viac spojí do jednej veľkej rodiny Božích bojovníkov. Je mi cťou, že ste ma prijali do tejto rodiny a neskutočne si to vážim. A vedzte, že Vás nikdy nenecháme samú bojovať proti zlu, vždy sa postavíme za Vás keď bude treba tak, ako to robíte aj vy pre Nás. Budeme spolu s Vami bojovať dovtedy kým bude treba. To, že sem mi napíšeme pár príspevkov sa ani len štipkou nevyrovná tomu čo pre nás robíte Vy. Vaša práca a vaše poslanie je oveľa vyčerpávajúcejšie ako naše príspevky ktoré napíšeme. Drahý Otče Bože daj nám silu poraziť všetko zlo sveta, aby sme tento svet zachránili od záhuby, ktorá sa blíži. Vám drahá Laura želám veľa síl a ďakujem za všetko čo pre nás robíte. Nech Vás Pán Boh ochraňuje, ako aj nás všetkých. S láskou Jana

RE: Peter Tary | 1.08.2015

Bože som tu. A cítim z Tvojich posledných odkazov, že niečo sa deje. Cítim sa teraz nejako zvláštne, naozaj je koniec už tak blízko? Rátal som nejakých 10 - 20 rokov. Otče Bože Ty vieš, že za seba strach nemám, prijmem všetko, čo si spravodlivo zaslúžim, ale čo moje deti, čo ostatné deti a všetci tí...Otče Bože je mi to tak ľúto, prečo sme takí? No niečo mi hovorí, že prísť to už musí, lebo vzduch tohto vlčieho sveta je už niekedy nedýchateľný aj pre nás samotných hriešnikov a ako potom vyzeráme z hora? Bože zmiluj sa nad nami. Skurvená katolícka cirkev, všetko Ste s tým satanským hajzlom zničili. Obrátili ste svet proti Bohu, tak sa teraz dívajte. Mňa ste 33 rokov blbli a ohlupovali kokotinami a klamstvami, keby som len mohol teraz ísť do toho vášho zasratého Ríma. Na námestí Vatikánu by som sa vysral, vyšťal, odpľul si a potom by som asi plakal od ľútosti nad tým, ako ste celé stáročia mohli klamať, zavádzať, hanobiť majetky a rúhať sa tomu, ktorý vám dal dych života. Ako ste mohli? Učiť "kňazov" tých hlúpych nevinných chudákov také klamstvá, ktorí ich šírili po celom svete. Jedni v nevedomosti, druhí úmyselne. Vy hajzli vatikánsky, keby som len mohol vidieť vaše tváre, keď budete stáť pred všemohúcim Bohom. A stáť pred ním budete. Moja stará mama, ktorá bola celý môj život pre mňa stelesnením viery v Boha, teraz, od času ako ma Boh zachránil a vytrhol z pazúrov satanových a ukázal mi pravdu, cestu a vlastné ja, tak teraz o mne a mojej manželke a deťoch hovorí, že žijeme ako cigáni, lebo nechodíme už celé 2 roky do kostola, deti som odhlásil z náboženstva a denno denne im vštepujem lásku k Bohu stvoriteľovi, že za každú maličkosť majú byť vďačné len Bohu na nebesiach. O všetko majú prosiť Boha a dôverovať mu, milovať ho a byť láskaví k ostatným, pomáhať slabším, keď ich silní ničia....a čo deti? Sú úžasné, sú to stále len deti, ako všetky ostatné, no v dušičkách si už teraz nosia drahokam, o ktorom ani netušia. Rodina nás však poza naše chrbty určite ohovára, je mi to však 35. Už však prichádza chvíľa, keď sa im všetkým otvoria oči a ja Ťa Bože drahý prosím o silu tejto chvíle, aby som použil tie najsprávnejšie slová.

RE: Daniel | 1.08.2015

Peter, bravóóó! Tvrdé ale silné a pravdivé slová. Konečne niekto, kto sa ich nebojí ako ja a používa pre tieto svine tie správne výrazy. Prečo?! Preto, lebo obyčajný smrteľník keď pácha ťažké hriechy, dláždi cestu do pekla, ale len sám svojej duši. Ale títo vatikánski hodnostári okrem svojich duší vedú celé masy ľudí, ich duše do pekelných sfér tým, že ich učia modlárstvu – uctievaním Krista a Márie, ešte viac ako samotného Boha. Preto ako si napísal, vysrať a vyšťať sa pod vatikánsky balkón a napľuť do Františkovej pedofilnej tváre. Vodu káže a víno pije. Sviňa jedna úchylná. Hajzel nad všetkých hajzlov. Nemá ani štipku svedomia, charakteru a úcty k Bohu. Masy ľudí celého sveta sa mu klaňajú a on pritom zneužíva dve deti. Na jeho mieste by som sa bál zomrieť. Neviem to pochopiť. Jediné vysvetlenie je, že on sám neverí tomu, že po svojej smrti sa postaví pred tvár Boha, ktorý ho bude súdiť. Nedokážem a nikdy nepochopím tú nekonečnú faloš týchto skurvených vatikánskych pohlavárov. Oni si asi myslia, že keď celý život nosia sutanu a talár, že sa im to všetko po ich smrti prepečie. Ja som si na tisíc percent istý, že neprepečie LEBO BOH JE SPRAVODLIVÝ!!!

RE: Erika Ďugelová | 1.08.2015

Pani Laura - posledný BOŽÍ PROROK. Učí nás milovať len Boha. Vedie nás len tou správnou cestou. Neúnavne bojuje proti zlu. Áno ako píšu ostatní, vo svete je zloba a je jej čím viac. Budeme sa modliť. Chcela by som tu skopírovať vetu z Božích postulátov. VETU ktorá ma vždy nakopne.
Polož obe svoje dlane do hrude, v ktorej tvoje srdce neunaviteľne a stále celý život bije a zamysli sa, ktorá tvoja modla uctievaná rozpumpovala túto zásobáreň života a dokáže aj dostať tvojeho konca zastavenosťou navždy tlkotu tvojeho srdca.

RE: Helena | 1.08.2015

Pani Laurinka, neunavujete, je to Vaše poslanie. Vždy sa dobre číta, že ste plná sily, ako keď nevládzete ísť ďalej. Nech sa deje, čo sa má diať, nech nás všetkých Pán Boh chráni od všetkého zlého a Vás najviac, až naplníte svoje poslanie na zemi.

RE: Peter | 2.08.2015

Za každý príspevok od Pána Boha cez Vás, sme nesmierne vďační. Posledné príspevky však naberajú na obrátkach a myslím si že to cítime všetci. Sme tak trochu zaskočení, že sa to tak blíži....ale čakali sme niečo iné? Dobre vieme ako to je s ľuďmi keď im povieme pravdu o Bohu. Zadubení a sprostí cirkevníci!!! Inak sa to ani nedá nazvať...a všetko je to vina cirkvi. Keby priznali že Boh je len jeden, dalo by sa zrejme zabrániť tomu čo má prísť, to si myslím ja. Ale pre ich pýchu a mamon toto nikdy neurobia a preto budú trpieť všetci. Takže ďakujeme cirkev!!!

RE: Dominika Č. | 2.08.2015

Teším sa z každého príspevku, ktorý zverejníte na Vašej stránke pani Laura. Dáva nám to všetkým silu a odhodlanosť ísť ďalej a bojovať proti zlu a som vďačná za toto všetko. Ľudia sú zlí, veľmi zlí, sú nepoučiteľní a som nesmierne smutná z toho, že ničia našu krásnu zem. Už dlho cítim, že sa niečo zlé blíži, až tak, že ma nesmierny strach ovládne, ale viem, že to prísť musí. Boh sa na to už nemôže pozerať a divím sa, že mal doteraz s nami hriešnikmi toľko trpezlivosti. Je mi zle zo všetkých katolíkov, z celej cirkvi a zo všetkých tých neveriacich, ktorí sa smejú z toho, že Boh existuje. Keby sa tak chceli všetky kostoly zrútiť spolu zo všetkou katolíckou bandou. Bojujme proti zlu!!
Ďakujem pani Laura, že ste. Veľmi ma teší, keď vidím, že ste silnejšia. Mám Vás veľmi rada. Ďakujem aj Tebe Otecko môj nebeský, že máš so mnou a s ostatnými trpezlivosť. Neviem si môj život bez Teba predstaviť. Nebolo by to bez Teba ono, vždy by niečo hlboko v mojom srdci chýbalo. Milujem Ťa Bože z celého môjho srdiečka.

RE: Kvetena | 8.08.2015

Ľúbim Vás, Laura Bohu som rozprávala, keď nemohla som písať, že ako Vás veľmi ľúbim, aby zastavil tú veľkú krivdu čo Vám robia tie katolícke špiny. Mne nerobí problém reagovať, ale vždy som rada, keď môžem reagovať. Nikdy Vás nenecháme samú, viete, nech sa deje čo sa diať má, nemám z ničoho strach. Veď Vy píšete tak krásne príspevky, teším sa vždy a keď môžem reagovať, odpovedať. Ste silný človek, drahá Laura všetci Vás máme veľmi rady. Čítala som všetky reakcie, čo píšu Boží bojovníci a tu vidno ako Vás máme všetci rady. Nedáme Vás, ľúbime Vás. Každý Boží deň ďakujem najmilovanejšiemu Bohu za Vás aj za všetkých Božích bojovníkov. Veľmi ľúbim Boha a vďačná som mu za Vás, že ste. Mňa neunavuje písanie, len aby to pomohlo, v kútiku duše cítim že áno, veď všetci Vás ľúbime. Ale vo vzduchu cítiť nervozitu, zlé energie, niečo sa asi udeje. Cítia to aj tí z druhej strany a cítime to skoro všetci. Veď to čo spôsobila cirkev katolícka je horšie ako smrteľný hriech. Im už len horúce peklo pomôže. Zaslúžia si to, veď zradili Boha a zapredali svoju dušu satanovi vypočítavému. Počúvajú všetko to, čo im našepkáva. Bohu majú byť vdační za stvorenie a život, lebo len náš najmilovanejší a jediný Boh má tú moc. Drahá naša Laura, ľúbim Vás, všetci Vás ľúbime. Za všetko ďakujem Vám drahá naša Laura. S láskou Kvetena