Archív komentárov.

28.01.2018 18:03

 

 

 1. Úvaha.

  Ľubo Jurík | 23.07.2014
  ROZMÝŠĽAM NAD SPÔSOBOM AKO MÔŽME ZACHRÁNIŤ TENTO SVET.
  Čítam túto Božiu stránku už od jej vzniku. Všetky Božie odkazy sú originály. Myslím si, že nikoho kto číta z tejto stránky netreba presviedčať, že sú tu písané čisté Božie pravdy. Viem, že Laura je veľmi silná bojovníčka proti zlu, Bohom vybraná nie náhodne a svoju úlohu zvláda a bude zvládať dokonale. Stále rozmýšľam, kde má zlo slabiny a čo by výrazne nenásilne pomohlo presvedčiť davy a vniesť svetlo do ich myslenia. Myslím si, že ešte by trebalo skúšať oslovovať médiá, lebo tie vníma najväčšia masa ľudí a určite je aj dôležité akým spôsobom sa ľuďom tieto informácie dostanú do povedomia. Jedným z riešení je natočiť rozhovor v TV formou diskusie s Laurou a ľuďmi, ktorým Pán Boh pomohol, lebo ak je viac ľudí zainteresovaných má to väčšiu silu. Treba na to odvahu, lebo zo skúseností viem ako ľudia reagujú na takúto tému, ale človeku pri diskusii príde na rozum viac zaujímavých vecí a ľudia sa vedia navzájom dopĺňať. Alebo osloviť slovenskú osobnosť- vzor pre ľudí , ktorá má veľkú charizmu aby v rozhovore spomenula Lauru a poukázala na jej schopnosti, lebo takí ľudia si získavajú davy. Ja osobne si zatiaľ vytláčam letáčiky s Laurinou web- adresou a hádžem ich do poštových schránok neznámym, za stierače áut, alebo len tak okoloidúcim. SMS-ky, e-maily, FB atď. Tiež pomôžu, no veľmi málo ľudí sa na to chytá, lebo kto nečíta túto stránku poriadne, tak veľmi nerozumie. Najlepší je vždy osobný rozhovor a vysvetlenie na základe vlastnej skúsenosti. Skúšam to aj v nemocnici na onkológii. Oslovím ťažko chorých a odkážem na Lauru s vysvetlením, že aj mne pomohla prijatím Božej pomoci. Viem, že ťažko chorí ľudia zvažujú aj toto riešenie. Ako sa hovorí kvapka ku kvapke. Viem že to ide veľmi pomaly, ale za tie dlhé roky cirkevnej faloše sa rýchly zvrat v myslení ľudí nedá uskutočniť. Vzdávať sa netreba, čo treba je robiť osvetu, aby sme dosiahli výhru Božieho mena. Niekto si povie ako pekne sa to píše, ale skutek utek, no skúšať treba. Ďakujem Bohu každý deň za všetko čo pre mňa urobil a budem sa vždy snažiť naprávať svoje životné omyly. Čakám reakcie.

 2. Zmilovat sa môže len Boh a nie žiaden Ježiš!

  Simona | 07.01.2018
  Debilizmus

  Včera som na Facebooku zazrela obrázok s textom: Pane Ježišu zmiluj sa nadomnou a nad mojimi deťmi Amen. Pod textom komentáre od ľudí že amen!Tak ma to rozčúlilo,že som pridala svoj komentár v znení: Vám to... Zmilovat sa môže Boh a nie žiaden Ježiš!ešte k tomu pán Ježiš! choré..
  Samozrejme som nemusela dlho čakať a spustila sa reakcia ľudí,podotýkam akože veriacich ľudí,no nechápem čomu teda vlastne veria.
  Komentár od prvej pani na moju osobu znel: nekritizuj to, o čom nevieš ! Boh je trojjediný, Boh otec,Boh syn a Boh svätý duch !!!
  Moja odpoveď: Boh je len jeden!žiaden trojjediny..sa zamyslite trocha čo ste postavili nad Boha,sochy Ježiša a Marie!obycajne modlarstvo,na čele s prasivou cirkvou..takže sa zamyslite trocha vy..Boh je Boh a vždy bude!
  Komentár od ďalšej pani: Dnes je veľký kresťanský sviatok bohozjavenia, kedy Ján pokrstil Krista, vtedy sa otvorilo nebo a zaznel hlas: Ty si môj milovaný syn, v Tebe mám zaľúbenie a nad Ježišom sa zjavil Duch svätý v podobe holubice, preto Boh je trojjediný, Boh otec, Boh syn, Boh Duch svätý
  Ďalšej: Simona ty sa potom ani modliť neviešmodlí sa aj ... "Ježišu zmiluj sa nad nami". Na čo komentuješ niečo, čo nepoznáš

  Moja odpoveď znela: Jasné modlí...ja sa modlím len k Bohu,iného nepotrebujem..raz možno pochopíte,pekný večer..

  Pochopila som,že ja si pravdu obhajim ale týto ľudia sú tak strašne zaslepení,že jednoducho nechápu ale ani nechcú,vôbec sa nezamyslia ani trocha že čo som im vlastne povedala,Boh je len jeden! Veď si sami protirečia,ako môžu Ježiša nazvať pánom a modliť sa k nemu..
 3. Ďakujem Bože za Tvoju pomoc.

  Silvia | 30.12.2017
  Odkedy čítam túto Božiu stránku veľa som sa naučila.Asi pred dvoma mesiacmi som mala taký problém,že som potrebovala miesto v družine pre moju dcéru.Keďže tu v Rakúsku nie každá škola má družinu je to dosť velký problém,pretože som musela začať chodiť povinne na kurz z úradu práce,a škola pre prvákov je len do pol dvanástej a môj kurz minimálne do dvanástej.Problém bol na svete a mne nemal kto vyberať dieťa zo školy.V škole kam chodí moja dcéra miesto už volné nebolo.A nam na kurze povedali že nas skôr púšťať nebudú.Deň po tom ako v škole oznámili že miesto nemajú som bola na kurze a museli sme robiť interviu,sme tam samé ženy,mali sme sa čo to vedľa sediacej vypytovať hocičo z jej života a potom to pred všetkými porozprávať.Mňa sa moja vedľa sediaca opýtala kto ma sprevádzal pri mojích cestách svetom.Odpovedala som že Pán Boh a moja mama.Vzápäti som jej povedala nech tam necha len moju mamu,tak Pána Boha preškrtla.A mne to nedalo veď to čítam tu na syránke dookola za Pána Boha sa netreba hanbiť.Asi dve minúty mi to chodilo hlavou Silvia veď sú to cudzé ženy a Pán Boh sa z toho určite tešiť nebude ak ho zapreš.Tak som tej žene vedľa mňa povedala nech tam Pána Boha dopíše,tak ho dopísala.
  Strašne som sa za to hanbila pred Bohom celý čas som sa mu v duchu ospravedlňovala a prosila o odpustenie nech sa na mňa nehnevá.
  A keď som došla pre dcéru v ten deň mi Pán Boh urobil prekvapenie,v družine sa uvolnilo jedno miesto.Tak mi slzy vybehli.Veď to bolo ako lotériu vyhrať.Tak som sa Pánu Bohu poďakovala a asi mal zo mňa trochu radosť že som Ho nezaprela a svoju chybu napravila aj keď mi to chvílinku trvalo.A ten dôkaz v ten istý deň je toho dôkazom.Zázraky robí Pán Boh aj na počkanie.O tom sme tu na stránke už veľa krát čitali.Sľubujem Ti Pane Bože že odteraz sa mi to už nestane a nebudem váhať ani na stotinu sekundy priznať sa k Tebe.
  Ďakujem vám pani Laura že nás to učite,a ďakujem aj iným písateľom ktorí píšu svoje príbehy sem na stránku,veľa krát sú poučné aj pre iných.
  S láskou Silvia

 4. Pravda všetkých právd.

  Jana|01.10.17
  Aký je rozdiel medzi vierou a náboženstvom?
  7. Sep 2017 Lev Nikolajevič Tolstoj
  KeEGIo4oT-I„Skutočná viera nie je veriť v zázraky, tajomstvá, obrady, ale veriť v jediný zákon, ktorý je vhodný pre všetkých ľudí na svete.

  Pre pravú vieru nie sú potrebné chrámy, ozdoby, spev, ani veľké zhromaždenia. Naopak, pravá viera vstupuje do srdca vždy iba v tichu a ústraní.

  Pokiaľ chce človek vyhovieť Bohu, zapáčiť sa mu modlitbami, obradmi, to znamená, že chce oklamať Boha. Ale Boha nie je možné oklamať, klameš iba seba samého.


  Skutočná viera nie je v tom, vedieť aké dni sú pôstne, kedy chodiť do chrámu, kedy počúvať a čítať modlitby, ale v tom, vždy žiť dobrý život v láske s každým, vždy sa správať k blízkym tak, ako chcem, aby sa správali ku mne. V tom je pravá viera. A túto vieru učili vždy všetci praví mudrci a ľudia, ktorí žili svätým životom, všetkých národov.“
 5. Hallowen.

  Margita|05.11.17
  Hotová katastrofa je dnešné zmýšľanie a konanie ľudí. Údajný sviatok Hallowen už asi pomiatol mnoho ľuďom hlavu, oslavujú s maskami na tvári  s maskami diabla, umrčích hláv s rohami, je hrôza sa na to pozrieť keď to v televízii ukazujú,  chorí ľudia keď to vidia majú strach.Takto "ozdobení", v rukách vidly pochodujú po uliciach  a ani nevedia čo to je, bez rozmýšľania sa rútia do záhuby. Majú z toho zábavu nemajú pokory ani hanby a satan sa raduje, že opäť nachytal na svoj lep ďaľších  a našiel spôsob ako si ľudí k sebe pritiahnúť. Nerozmýšľať a zabávať sa.
  Pane Bože ochráň nás od temných síl, usmerňuj naše myslenie a činy.

 6. Spoveď jednej duše.

  Marek R.|31.03.2017
  Prajem Vám všetkým pekný a Bohom požehnaný večer. Volám sa Marek R. Pre tých, ktorí ma poznajú, je všetko jasné. No Vy, ktorý ma nepoznáte, ja som ten človek, o ktorom hovorili na krátko ostrihaný pán  a pani so zlatou retiazkou a naušnicami v relácii REFLEX na TV Markíza.  Na úvod chcem upozorniť, že píšem slobodne, pri plnom vedomý a bez akéhokoľvek nátlaku.  Pani Lauru poznám od marca 2015, keď mi odovzdala od Pána Boha liečbu na alergiu v trvaní štyroch mesiacov. Bol som alergický na letné a jesenné trávy a buriny a aj na med. Po ukončení liečby som začal postupne konzumovať med a nič sa nedialo. Žiadna alergická reakcia.  Mal som veľký strach, no bol som pevne rozhodnutý a aj moja žena sa veľmi bála. Viera v Pána Boha ma posilňovala. A samozrejme po príchode alergickej sezóny znova nič, bez akejkoľvek reakcie som si po viac ako dvadsiatich rokoch vychutnal vôňe leta a skorej jesene. Predtým som sa liečil stovkami injekcií do pleca (ktoré sú mimochodom všetky zdokumentované v mojom zdrav. zázname), tisíckami tabletiek a desiatkami balení kvapiek. Po tejto skúsenosti pre mňa nebolo inej cesty, len pokračovať v liečení iných chorôb. V októbri som dostal liečbu na tlak pozostávajúcu zo spomínaných dávok magnézia a cesnaku. Akosi však zabudla pani s retiazkou a náušnicami povedať, alebo nevedela o tom, že dávky sa postupom času zmenšovali. Vedieť to ani nemohla, lebo sa o tom so mnou nikdy nerozprávala.  A vôbec sa nerozprával so mnou ani na krátko ostrihaný pán. Len jeden krát sa ma v telefóne opýtal: "Veríš tomu, že je Laura boží prorok?" Ja som mu odpovedal otázkou "čo si myslíš ty?" Odpovedal mi "Asi áno". Ja som odpovedal stroho: "ANO." Ale vrátim sa k liečbe. Po deviatich mesiacoch a ukončenej liečbe sa môj stav zhoršil. Na moju otázku prečo, mi Pán Boh odkázal: " Tvoja falošná žena ti nedopriala liečbu, lebo bola finančne náročná a stálo vás to veľa peňazí". Na to som musel odísť od rodiny. Nechápal som, prečo musím odísť, keď milujem svoju ženu a svoje deti. Aj keď je pravda, že naša manželská láska vädla ako odtrhnutá ruža vo váze bez vody. Pripisoval som to kríze v trinásť ročnom manželstve. No odišiel som dúfajúc, že si uvedomí svoj postoj ku mne, kto vlastne som, že som jej manžel, človek, ktorý ju miluje a chce s ňou stráviť zvyšok života. Či by som zomrel, keby som neodišiel, vie len ON. Vydržal som 18 dní odluky. Manželka sa mi v tom čase priznala, že mala veľké nervy na moju nákladnú liečbu. Ale  kompenzovalo sa mi to zvýšením platu. Vtedy som aj pani s retiazkou a naušnicami povedal, čo som si o nej roky myslel. Chcel som to urobiť oveľa oveľa skôr, no z úcty a láske k svojej žene, ktorá ma stále prosila, aby som jej nevynadal, že nám pomáha, som to vždy nechal tak. Po mojom návrate mi Pán dovolil zopakovať liečbu. Snažil som sa zmeniť svoj prístup k rodine a prosil som manželku o odpustenie, lebo som si uvedomil svoje chyby a svoje zlé správanie sa k deťom a žene. Prosil som ju, aby sme sa k sebe správali lepšie, aby sme našli k sebe cestu a aby sme sa zmenili. Jej odpoveď bola vždy rovnaká. Ona sa nemá čo meniť a ja mám vyhľadať pomoc u lekára a mám sa ísť liečiť.  Postupne však vznikalo napätie medzi nami. Takto som vydržal do konca januára tohoto roka. Odišiel som od svojich milovaných detí a ženy. Každý deň som prosím nášho LÁSKAVÉHO PÁNA BOHA o skorý návrat k svojej milovanej rodine.
  29.3.- Podvečer som sa dozvedel o upútavke na dnešný reflex, že tam má byť Laura a nakrátko ostrihaný pán. Moju reakciu, náladu a myšlienky radšej nebudem komentovať. Keďže som bol v práci, reflex som si nepozrel v tv a v archíve ešte táto relácia nebola a vtom mi niekdo zvoní na byte. Otvoril som dvere a tam moja žena. Hodila sa mi okolo krku a zo slzami v očiach ma prosila. " Maňo Ty vieš, že ťa ľúbim. Skúsme to napraviť, zabudnime na celých trinásť rokov. Dajme si šancu a poďme znovu na prvé rande. Začnime odznova". Pocit šťastia, ktorý ma zalial sa nedá slovami opísať. Ďakoval som Pánu Bohu, no opýtal som sa jej, či vie o tom, že niekto z jej rodiny bol v telke a urážal pani Lauru. Povedala nie a že aj jej volala kamarátka o tom len po ceste ku mne. Na druhý deň som si pozrel obe relácie reflex. Pochopil som aké pocity má pani Laura, keď na ňu pľuje celý svet. Mňa osrali len dvaja, Vy ktorý ma poznáte veľmi dobre viete, kto to bol. Pre tých, ktorí ma nepoznajú to bola pani so zlatou retiazkou a naušnicami a nakrátko ostrihaný pán. Ako sa u nás hovorí: To čo Ťa nezabije, to Ťa posilní. Nehnevám sa na nich a aj im odpúšťam. Nehnevám sa a odpúšťam aj tretej osobe, ktorá však nevystupovala pred kamerou.
  Chcem Vás všetkých poprosiť čo veríte v Pána Boha a posledného Božieho proroka pani Lauru, nedajme si vziať to najcennejšie čo máme, vieru a LÁSKU K BOHU, k tomuto svetu, k druhým ľuďom, ale hlavne k samým k sebe.
  Vy čo tomu až tak neveríte, alebo čítate túto stráka len zo zvedavosti, zamyslite sa prosím nad týmto svetom nad hodnotami a ambíciami, ale hlavne sa prosím zamyslite sami nad sebou a životom, aký vediete. Nechcem nikoho súdiť a moralizovať, na to nemám právo, to v žiadnom prípade nie, len venujte chvíľu svojho času deťom, rodine a blízkym. Ja sám som toto často nerobil, čo teraz veľmi ľutujem.
  Bože pokorne prijímam všetko trápenie mojej duše, lebo viem, že je potrebné na nápravu mojich hriechov a karmickej záťaže.
  S pokorou a úctou Marek R.

 7. LÁSKA sa nedá ukradnúť, kúpiť ani privlastniť.

  Margita|09.04.2017
  Pane Bože ďakujem Ti za všetko čo pre mňa a moju rodinu si urobil a robíš, za liečby, za cviky, za megaštartér,za pani Lauru, jej manžela. Som šťastná že si mi poslal najdrahšie  dary do môjho života, nebolo to zlato ani drahokamy, ale je to pravda o Tebe Jedinom Bohu, ktorý môže a dokáže všetko, dať lásku,vypočuť prosby,modlitby, odovzdať rady, liečiť  rany a choroby. Za toto všetko ja ani neviem ako sa poďakovať, možno slovo ĎAKUJEM a ĽÚBIM ŤA BOH môj to vyjadrí.
  PANE BOŽE prosím o požehnanie pre mňa a moju rodinu a odpustenie mojich schybení.
  Vám pani Laura a Vladimír posielam veľa,veľa Lásky, vyprosujem požehnanie od nášho Tatíka. Chcem Vám povedať že si Vás vážim, mám Vás rada a ďakujem Vám za všetko.
  Na Božej stránke obrázky, ktoré vkladáte sú úžasné, medvedíca s malým medvedíkom prejavujú obrovskú lásku, cítim že aj Vy ste aj mne  touto cestou poslali veľa lásky. LÁSKA je  preveľmi dôležitá nehmotná vec v živote, ktorú mnoho ľudí nepozná a nedá sa ničím nahradiť. Naučili ste mňa milovať JEDINÉHO BOHA,ďakovať, odpúšťať a prosiť o BOHa pomoc a odpustenie. Toto už je dnes pre väčšinu ľudí na svete neznáma vec a je to nemoderné  a preto to je na svete tak ako to je.
  Reflex v Markíze som nevidela, ale chcem Vám iba povedať, aby ste si z toho nič nerobili.Ste Boží prorok a to ľudia nevedia "stráviť", to sa nedá ani kúpiť ani ukradnúť ani privlastniť. Vždy na svete to bolo tak že nešikovný  závidel šikovnému, šťastný šťastnému. A "Psí hlas" do neba nejde a tí ľudia, ktorí si zaslúžia vedieť pravdu o JEDINOM BOHu, PÁN BOH ich nasmeruje správnym smerom. Raz príde čas, keď títo neprajníci budú hľadať pomoc s prosiť o pomoc JEDINÉHO BOHa cez Vás pani Laura. Prajem Vám pokoj ,radosť,spokojnosť do  Vašho srdiečka. Posielam lásku a prosím BOHA o požehnanie pre Vás a Vášho Vladka aj ten to má tiež ťažké.
  S láskou, vďakou a pokorou Margita.

 8. Čistá pravda..

  Daniela P.|22.04.2016
  Drahá pani Laura,
  najradšej by som sa vyjadrila pod každú zázračnú modlitbu od nášho láskavého Pána Boha. Akurát som si išla nájsť modlitbu na uzrovnanie vzťahov so svojim šéfom, pretože to mám ma oddelení v práci dusné. Všimla som si, že môžeme napísať, ktorú modlitbu sa najviac modlíme. Mne pomohlo veľa modlitieb, ale hlavne Pán Boh a viera, že mi Pán Boh pomôže a pochopenie, že sa všetko deje z nejakej príčiny. Hlavne sa modlím celým svojim srdcom aj vlastnými slovami, viem, že každý môj krôčik Pán Boh vidí, je so mnou a pomáha mi. Viem, že robím kopec chýb, preto beriem s pokorou aj údel, ktorý tomu prislúcha. Je to zvláštne, ale čím viac pravdy viem, tým je to ťažšie. Napríklad, mávam vnútorný pocit, že u niekoho uvidím krížik s Ježišom. Ani nemusím vstúpiť do bytu či domu, krížik hneď uvidím. Mňa to moc nerozhádže, je mi však lúto, že ľudia slepo veria týmto veciam. Nedávno som telefonovala s pánom Vladkom, ktorému som vďačná za jeho čas. Povedal, aby som sa netrápila s trápeniami druhých. Kto chce, musí si pomôcť sám. Ja človeka viem len usmerniť. A je to skutočne pravda. Každý na to musí prísť sám. Teda, kresťania, keď si myslia, že im pomôže farárko v kostole, ateisti, že im pomôže lekár, je to ich voľba. Žiaľ, dochádzame na to, až keď je nám už najhoršie, že pomôcť v našom trápení vie len jediný Pán Boh. Tu sa začína iná, podľa mňa svetom nepoznaná a cirkvou utajovaná pravda! Jediná čistá a jednoduchá pravda, ktorou si človek pomôže aj sám ak sa nenechá klamať cirkvou a reklamným osadenstvom. Človek musí počúvať svoj vnútorný hlas, je to hlas Boží, ktorému ide len o naše dobro. Od začiatku musíme naprávať svoje chyby, bremeno, s ktorým inak budeme žiť po zvyšok tohoto života.
  Drahá pani Laura, ja sa vždy tak rozpíšem..Otecko môj, ty čítaš moje myšlienky, mám v nich teraz zmätok, veľa vecí sa deje, mení, plníš nám sny, ani neviem, či sa stíham radovať, ..rozhodovať správne. Nechávam to na Tvoju vôľu, prosím veď ma správne. Asi je to smutné, ale veľakrát je mojou jedinou a ozajstnou radosťou byť v kontakte od Teba stránkou cez Tvoju pracovitú včeličku pani Lauru. Ďakujem, že ste
  Otecko ďakujem za dnešný pokoj na duši, že som sa Ti mohla poďakovať.
  S láskou Daniela.

 9. Prečo ľudia neveríte, že Boh existuje?

  miro|17.05.2016
  Je strašné ako niektorí ľudia dokážu odmietať Boha. Dnes som sa musel až pohádať so zákazníčkou (čo ja nezvyknem) lebo nevedela pochopiť že Boh je. Asi to už nebude moja zákazníčka:-) Ale to je mi jedno.
  Najradšej by som bol v tej chvíli keby Boh zostúpil z nebies pred ňu a dal jej jednu "výchovnú" aby pochopila Koho vlasne zapiera. Kam sa z ľudí podela láska k Bohu? Otče Bože si si istý že si skutočne všetkým ľuďom vštepil poznanosť Boha do ich duší? Lebo pri niektorých ľuďoch mám zúfalý pocit že si na nich zabudol keď si všepoval do duší lásku k Tebe. Samozrejme to žartujem Bože, ja viem že áno.
  Aj keď na druhej strane, a to je na tom paradoxné, že ja som bol taký istý zarytý ateista ako tí, na ktorých mi to teraz vadí... Už len prísť na spôsob ako to tým ľuďom vysvetliť po dobrom, lebo keď im to začne "vysvetlovať" Boh, tak ich to bude sakra bolieť.

  Simona reaguje:

  Keď neverí ateista,ktorého sa snažíš presvedčiť tak to sa ešte dá pochopiť,no nerozumiem len jednej veci,v čo alebo koho veria ludia ktorí chodia do kostola,pretože nie raz sa mi stalo,že som sa dohadovala s takými ľudmi.Na jednu stranu tam chodia pretože sú akože veriaci ale na druhú stranu neveria.Tak sa pýtam o čom je to celé?Verím v Boha a neverím jeho moci,neverím v zázraky,neverím v nič..takáto je cirkevná viera-jedno veľké nič.
  Ja verím v zázraky každý jeden deň,pretože verím v Boha jediného,vládcu a stvoriteľa všetkého.Aj keď som ho sklamala nikto ma nepresvedčí o opaku a budem ho milovať celou svojou dušou celý svoj život a verím že aj ten ďalší,ďalšie ..
  Videla som pekný citát niektorý deň,ktorý ma oslovil a beriem si z neho príklad aj keď je to mnoho krát tažké,no našla som sa v ňom..,možno sa nájdete aj vy milí čitatelia..: ,,Nepros Boha aby zmenil tvoju situáciu,si v nej preto,aby si sa zmenil ty.."
  Milujem ťa Bože a ďakujem za všetko čo mám..
 10. Plačem..

  Daniela|10.06.2016
  Sú dni, kedy mi na dušu sadne bôl. Plačem už dopredu za všetkých, ktorých v živote ľúbim a raz v pozemskom živote stratím. Všetky pozemské sny ktoré sa stali skutočnosťou strácajú v mojom živote váhu. Ako vtedy ďalej? Nevidím v mojom svete nič pozitívne. Všetko je navonok pekné, len moja duša plače, že chce ísť už domov. Dnes som slabá, pozemským veciam vôbec nerozumiem. Moja duša je prázdna a potrebuje lásku, nádej, pilier. Aj keď som sama a nemá ma kto objať, myslím na tých, ktorých veľmi ľúbim. Myslím na ich šťastie. Vtedy je moje srdce doma. Láska je večná, bez hraníc...
  Ľúbim Ťa Pane Bože! Dnes cítim, že padám na dno svojej duše a to, čo bolo v mojom živote nepochopené, skryté v najhlbších temnotách, pomaly vystupuje na povrch. Je to bolestivé, je to tu. Stojím zoči-voči prázdnote, veľkému smútku nad tým, čo som kedy komu spôsobila. Bolí ma duša už len pri malom prehrešku. Som si všetkého vedomá. Odpusti mi Otecko, odpusti mi, nebola som vždy dobrým človekom.. Slzy tečú, som sama ale s Tebou Otecko.. odpusť :(

 11. ŽASNEM!

  Daniel|16.06.2016
  ĽUDIA, TO UŽ VÁM VŠETKÝM DRBE? Toto je moja reakcia na príspevok od Eleny. To už niet ani jedného statočného bojovníka, ktorý by nezlyhal v myšlienkach voči Laure? Všetci ste dostali priam zázračné pomoci a nie raz. To nedokážete dlhší čas ustáť v svojich názoroch na jednom mieste? Keď ste Vy chrapúni v sračkách, vtedy prosíte Lauru o pomoc a keď ste "za vodou" tak o Laure pochybujete. Ale sračky za čas prídu znova a Vy znova Lauru prosíte o pomoc. Neviem pochopiť ako nedokážete ustrážiť svoje myšlienky a charakter. Skutočne nechcem sa chváliť, ale aj keď si budete myslieť že sa chválim, je mi to jedno! Ja Lauru poznám 10 rokov. Vlada poznám od strednej vojenskej školy na ktorú sme spoločne chodili. Ale to nie je podstatné. Lauru som spoznal tak, že mi od Boha zachránila život a preto za celých desať rokov som o nej ani raz nezapochyboval, vždy som ďakoval Bohu za pomoc a pani Laure konkrétne že mi ju odovzdala. Neviem či som na tomto svete jediný čo som ešte nezlyhal, ale mám veľké obavy že asi áno. Nedokážem Vás pochopiť, musíte byť zlí ľudia, keď dokážete Laure byť vďační len keď ju potrebujete. Skutočne nepochopím!!! Každý z Vás by sa mal sám nad sebou zamyslieť, či si zaslúži pomenovanie Boží bojovník. Podľa mňa, jediný skutočný Boží bojovník je ona so svojim manželom. Vy ste všetci doteraz zlyhali. A priplazíte sa ako úlisní hadi vždy len vtedy, keď potrebujete Lauru využiť v svojom trápení. Nečudoval by som sa, keby ste nedostali ani jeden dôkaz Božej pomoci cez Lauru a vtedy by ste pochybovali. Ale tých dôkazov na svojom zdraví ste dostali viac než dosť a každému z Vás sa pomohlo. A preto sa čudujem, kde máte svoj rozum a slušnosť?! Asi v riti a nie v hlave! Ani raz Vás Laura nezradila a Vy ju zrádzate stále a každú chvíľu. Viem že mnohí z Vás naleteli na primitívne klamstvá luciferky. Ona Vám všetkým čo ste jej naleteli v živote isto "veľmi pomohla". Zamyslite sa kto Vám pomohol v živote keď ste boli v sračkách luciferka alebo Laura? Viete v čom Vám luciferka pomohla? Zviesť Vás zo správnej cesty!!!!!! Prečo keď máte choroby, životné problémy nejdete za luciferkou?! Prečo chodíte vtedy za Laurou. Viete čo ešte totálne nedokážem pochopiť?! Ako môžete veriť žene, ktorá ako bolo už v minulosti dokázané žije so satanistom, donca s ním splodila dieťa! To malé už teraz ľutujem. Čo myslíte, kým je ovplyvnená? Bohom alebo satanom? A preto sa Vám čudujem všetkým čo ste naleteli na jej klamstvá!!! Nie Laura je satan, ale satan riadi luciferku tak aby proti Laure bojovala a ju zničila, ako sa na internete sama vyjadrila. Laura sa vyjadrila, že luciferka zničila samu seba len o tom ešte nevie. Momentálne stojí na časovanej bombe ktorá ešte nevybuchla, ale jej čas k priamemu výbuchu odtikáva. Odpálila svoj život už teraz ako samovražedný terorista v mene Aláha. U nej to bude obetujem svoj život v mene satana! Tak všetci hlupáci, čo ste bez rozumu dôverujte jej naďalej. Stiahne Vás zo sebou, ale potom Vás čaká len plač a škrípanie zubov. Na ľútosť už bude neskoro! Dostali ste na výber a máte slobodnú vôľu, len neviem či ešte zdravý rozum!!!!!!!

 12. "Priľahnutie".

  Marek|04.07.2016
  Už som raz písal príspevok o " priľahnutí " no včera v noci som sa zobudil na zlý sen o 3:10 a hneď som cítil dosť silné priľahnutie. Doslova bolo počuť ako si "niekto"sadol na moju posteľ . Samozrejme som vedel ,že prečo a čo mám robiť lebo mi to pani Laura povedala.No niečo na tom bolo zaujímavé.Keď som to cítil na sebe a verte tomu,že citeľne to bolo dosť tak vravím : duša chceš aby som sa za teba pomodlil ? tak chod so mňa dole lebo sa nepomodlím lebo mi to je nepríjemné .No do 10 sekúnd som cítil ako ta duša so mňa zišla.Potom sa to zopakovalo asi o 10 minút zas a urobil som to  isté.Keby mi pani Laura nepovedala prečo sa mi to deje a čo mám robiť viem presne ako by to dopadlo ...celu noc by som nespal a nechápal čo to má znamenať..Pane Bože ďakujem Ti , že mi pomáhaš aj v tak takýchto problémoch a Vám pani Laura tiež ďakujem ,že ste mi vysvetlil čo mám robiť...
  Možno že viacero ľudí trápi ten istý problém ako trápil mňa.No nikdy nikomu neverte keď Vám bude rozprávať že sa modlite ku Kristovi,ku Márii alebo majte pri sebe ružence a podobne somariny lebo vám to hovno pomôže.Jediný kto vám pomôže je Pán Boh !!!

 13. Pred Bohom musíme mať rešpekt.

  miro|24.05.2016

  Pár príbehov, ktoré dokazujú že pred Bohom máme mať rešpekt. Jedine pred Bohom. Pred kým iným ak nie pred Bohom?
  Tancredo Neves (Prezident Brazílie)
  Počas jeho predvolebnej kampane povedal, že ak dostane 500,000 hlasov tak ani Boh nebude môcť zabrániť aby bol prezidentom. Dostal hlasy, ale ochorel a deň predtým ako mal byť vymenovaný za prezidenta, zomrel.
  Thomas Andrews – človek ktorý dal postaviť Titanic
  Po jeho konštrukcii sa reportér opýtal aký bezpečný je.
  S iróniou v hlase odpovedal:
  “Ani Boh ho nemôže potopiť.”
  …všetci vieme čo sa stalo s Titanicom… 1523 obetí tejto katastrofy.
  Campinas (v roku 2005, Brazília)
  Skupina priateľov, opití, išli vyzdvihnúť ďalšiu ich priateľku.
  Matka odprevádzala túto dievčinu k autu a bola veľmi znepokojená opilstvom ostatných, tak povedala dcére držiac jej ruku: “Moja dcéra, choď s Bohom a nech Ťa ochráni.”
  Ona odpovedala: “Iba ak by Boh cestoval v kufri, pretože tuná sme už plní.”
  O hodinu neskôr, matka sa dozvedela že sa stala vážna havária a všetci zomreli.
  Dokonca auto nedokázalo byť rozpoznané o aké auto išlo, ale kufor auta bol neporušený.
  Polícia dala informáciu, že si nevedia vysvetliť ako mohol kufor zostať neporušený.
  Na ich prekvapenie, vo vnútri kufra bola škatuľa s vajíčkami, ani jedno nebolo rozbité.

   

  Marta reaguje:
  Miro úžasné príbehy, naozaj človek musí dávať pozor na svoje výroky a pocity. Pripomenulo mi to pesničku, ktorú sme sa ako deti učili na nedeľnej besiedke, tak v skratke si dovolím napísať text: "Dávaj pozor malé oko kam hľadíš, dávaj pozor malé ucho čo čuješ, dávaj pozor malý jazyk čo vravíš, dávaj pozor malá ruka čo robíš, dávaj pozor malá noha kam ideš, Pán sa z neba pozerá aká je tvoja viera, dávaj pozor ......,
  samozrejme, že Pán bol myslený ako Ježiš, ale dá sa to upraviť, že Boh sa z neba pozerá aká je tvoja viera,.... atď.,tvoje príbehy sú vždy výstižné.
  Ďakujem Ti Pane Bože, že sa môžeme stretávať na tejto stránke, odovzdávať si rôzne postrehy, ĎAKUJEM BOŽE ŽE SI, aj vám pani Laura a Vladko za vašu obetavú prácu.
 14. Zaujímavý skutočný príbeh.

  miro|14.05.2016
  Dnes som si vypočul zaujímavý príbeh. Chcem ho sem teraz uviesť pre poučenie a výstrahu mnohým katolíkom ktorí viem že na túto stránku chodia. Schválne nebudem uvádzať mená ani príbuzenské vzťahy dotyčných v tomto príbehu, lebo by sa tu niekto mohol nájsť, keďže ide o aktuálny príbeh posledných dní.
  Ide o to, že jeden pán, silneveriaci mladý muž, katolík, vekom niečo cez 40 rokov, mal v živote jednu veľkú túžbu, a to stretnúť sa a vyspovedať sa naživo pred známym slovenským arcibiskupom Sokolom. Pre mňa nepochopiľné, ale pre tohto pána to bolo priam životne dôležité a všetci v jeho blízkosti, rodina, priatelia aj spolupracovníci o tejto jeho silnej túžbe vedeli lebo o tom často hovoril ako by to bol jeho jediný životný cieľ. Akoby iné nebolo, len vyspovedať sa pred spomínaným arcibiskupom. Bolo to pre neho natoľko dôležité, až cestoval za spomínaným arcibiskupom v snahe uskutočniť túto jeho veľkú túžbu. Opakujem, tak veľmi si to prial, že vyhlasoval: "Keď sa vyspovedám pred Sokolom, tak potom môžem už aj zomrieť."
  Vtedy asi nevedel že toto jeho "prianie" sa čoskoro vyplní.  Nedávno sa so Sokolom stretol a vyspovedal sa tak ako chcel. Pár dní nato zomrel nepochopiteľne na infarkt! Pritom  to bol zdravý, mladý človek, žiadne zdravotné problémy nemal. Toto je krátky skutočný príbeh ako Boh berie životy ľuďom,  keď kráčajú zlou, "cirkevnou" cestou a už niet pre takýchto ľudí nápravy zo zlého "katolíckeho" sna.

  Ronald reaguje:
  Veľmi poučné. Podľa môjho názoru tento človek urobil tú chybu a tá je, že jeho najväčšia túžba čo sa spovede týka mala byť spoveď priamo pred Pánom Bohom a jedine Pánu Bohu a žiadnemu človeku tu na zemi, čo by to mal byť sám pápež. Tento človek bohužiaľ si vážil viac arcibiskupa – človeka, ako samotného Pána Boha. Arcibiskupa Sokola postavil nad Boha. A preto si myslím, že keď jeho srdce tak túžilo spovedať sa arcibiskupovi a nie priamo Pánu Bohu s tým, že potom môže už aj zomrieť, tak Pán Boh jeho túžbe vyhovel a povolal ho po spovedi k človeku k sebe Bohu. Verím, že tam kde je teraz jeho duša určite pochopil svoj veľký omyl.

  Milka reaguje:
  Mirko teším sa že ste späť doma a môžem znova čítať Vaše pekné a výstižné príspevky. K Sokolovi a zomrelému modlárovi len toľko. Skoro všetci katolíci robia tú veľkú chybu, že uctievajú a klaňajú sa viac cirkvi a jej hodnostárom ako samotnému Pánu Bohu. Všimnite si keď je nejaký väčší cirkevný sviatok, jásajú a fanaticky plačú v Ríme na námestí keď sa im pápež zjaví na balkóne. Je to choré a veľké bohorúhačstvo. Mali by takto oslavovať Pána Boha a nie pápeža. Domnievam sa, že pre človeka ktorý dostal infarkt pár dní po spovedi pred Sokolom je trest od Boha za jeho bohorúhačstvo, že jeho túžba bola spovedať sa nie Bohu ale človeku v sutane a tá túžba bola až taká veľká, že to láskavého Pána Boha urážalo a preto ako píše Ronald mu vyhovel. Isto po ňom ostala rodina, pravdepodobne aj deti ktoré za ním smútia, ale má a dostal to čo tak preveľmi chcel.

  miro reaguje:
  Áno, máte pravdu, navyše on mal srdce tak zdravé ze infarkt nikto ozaj z jeho rodiny nečakal. Všetkých to prekvapilo, hocičo iné by čakali, ale nie infarkt u tak zdravého človeka.
  Podla mňa Boh dômyselne nechal visieť nad smrťou otáznik pre jeho pozostalých...otáznik: Boh alebo cirkev? Sokol, alebo Boh?
  No ja mám jasno.

 15. Nepoučiteľnosť katolíkov.

  Daniela P.|10.04.2016

  Čítam si stránku vždy keď sa dá, upokojuje ma a veľa sa z nej učím. Čítame si ju spolu s mojim priateľom, čo som veľmi šťastná, že aj on od mojej liečby začal veriť Pánu Bohu a ďakovať mu za všetko. On mu ďakuje viac zo svojho vnútra ako cez modlitby, pretože som mu jeden čas povedala, že ak nebol ešte u Vás, nemal by chodiť na stránku. Ale vždy, keď som sa o niečom dozvedela, tak sme sa o tom rozprávali. Pred mesiacom ako som začala napĺňať liečbu so šalviovým čajom, dovolila som mu túto liečbu napĺňať so mnou. Mňa vďaka Pánu Bohu choroba obehla, no priateľ dostal vysoké horúčky a ležal vyše týždňa v posteli. Keď sa mu blížila horúčka ku 40stupňov, povedala som mu, nech sa v duchu prihovára Pánu Bohu. Jeho mama u ktorej bývame však neberie na vedomie, že mňa vyliečil sám Pán Boh. Hovorila mu, nech si berie lieky, antibiotiká atď. Nakoniec z nich ostal v nemocnici, pretože na vírus lieky nezabrali, len mu oslabili imunitu. Po niekoľkých dňoch mu bolo už lepšie, síce bol slabý. Ale svojej mame povedal, že mu zabrala liečba, ktorú so mnou začal vykonávať, pretože dávnejšie, keď mával horúčky, bolelo ho celé telo a blúznil.
  Drahá pani Laura, znova som sa rozpísala, máte toho viac než dosť. Veľmi by ma mrzelo, ak som konala zle, ale chcela som naučiť priateľa ďakovať Pánu Bohu, nech je so mnou bojovníkom a vyvracia vieru v ktorej žije jeho väčšina rodiny. On sám mi hovoril, že ako bol susedovi na pohrebe, dobre počúval reč farára a bolo to o Ježišovi, duchu svätom, že málo tam bolo použité slovo BOH a keď áno, pre nich to bol Ježiš, ktorý skonal na kríži za naše hriechy. Raz sme boli spoločne na omši za jeho babičku, vyžadovala si to jeho mama, nechcela som, aby ma ohovárali. Celé to bolo jedno veľké fliasko, mne aj priateľovi bolo zle keď sme odchádzali. Všetko bolo len o cirkvi, čo oni ako pomáhajú, raz bolo spomenuté meno nebohej babičky. Bolo to hrozné. Priateľova mama bola nadšená z toho, že ju farár pochválil, že koľko veriacich prišlo do kostola. Vtedy som jej povedala, že ano, tešil sa ovečkám, ktoré mu dobre zaplatia. Boli sme na malej svadbe jeho bratovi. Chcel by ju zopakovať ešte raz v kostole. Nakoľko si nás vybrali za krstných rodičov, ja som odmietla ísť na svadbu do kostola. A už mi je jedno, kto si čo pomyslí.
  Nech už čím skôr bývame sami a hlavne, nech dostaneme našej láske požehnané. To jediné som poprosila priateľovu babičku na jej smrteľnej posteli.. Ešte som o Bohu ani netušila..ale znamenie pre mňa prišlo  hneď.
 16. Sem-tam aj farár rozum dostane.

  Monika|17.03.2016
  Kamarátkin synček mal včera narodeniny, tak sme boli pozvaní na oslavu do detského zábavného parku. Nie som v situácii, aby sa mi chcelo zabávať a oslavovať, no pozvanie som prijala kvôly svojim deťom, pretože oni nemôžu za prehrešky svojich rodičov a tak veľmi tam chceli ísť. Hrala som sa tam so svojim malým synčekom a pozerám a vedľa mňa si poletuje bývalý farár z našej dediny kde som pred tým bývala. Poletoval si tam krásne za svojim asi 6ročným synčekom.Tak šťastný a usmievavý. Tak mu to pristalo. Je to starší pán, ale pestovaný, šak od roboty sa nepretrhol. Celý život bol farár, toľko som sa ho musela napočúvať na náboženstve jeho somarín až sa jedného dňa zaľúbil, priateľka otehotnela a pekne krásne cez všetky dedinské pletky sa oženil, vymenil rúcho za mikinu a tepláky a prišiel sa hrdo hrať so svojim synčekom do detského parku.

  Ronald reaguje:
  Bodaj by všetci farári dostali takto rozum ako píšete Monika. Bodaj by všetci počúvali hlas svojho srdca a nie hlas satanom ovládaného Vatikánu. Verím tomu, že Pán Boh absolútne nevyžaduje od kňazov celibát aby sa trápili a celé noci prehadzovali v posteli ovládaní erotickými snami v horšom prípade pre nich pornočasopismi pod svojim matracom. Lebo ako je všeobecne známe každý kňaz je najskôr od prírody chlapom a až potom kňazom. Podľa toho ako ste písala, tento človek musí byť veľmi šťastný, že sa rozhodol vystúpiť z cirkvi a že má malého synčeka ktorý ho obdarúva v jeho živote veľkým šťastím a spokojnosťou, ktoré mu cirkev nedopriala. Bez urážky, lebo to bol Váš otec som sa dobre pobavil vo vašom predchádzajúcom článku na vašom konštatovaní ako sa matka modlila za to, aby Váš otec zaspal keď prišiel domov opitý aby nerobil „bordel“ a on zaspal ale naveky. Nehnevajte sa, ale myslím že Pán Boh matkine prosby vypočul dôkladne, raz a navždy.

  Peter reaguje:
  Zaujímaví príbeh pani Monika, to mi pripomína ako som sa minulý rok stretol s jedným mladým chalaniskom ohľadne nejakých stavebných prác a išli sme spolu autom pozrieť jednu prácu.
  Bol veľmi výrečný a o všeličom mi rozprával a hovoril že aj naše stretnutie nie je náhoda a že to tak malo byť a a mali sme sa stretnúť a podobne, tak som sa ho spýtal ako sa dostal ku stavebným prácam, keďže bol vyučený kuchár a naraz z ničoho nič začal robiť obkladačské a murárske práce a on na to, že pôvodne sa učil za farára a bol na seminári, tak som zostal trochu zaskočený a potom pokračoval, že po nejakom čase zistil, že ho to nenapĺňa duševne, že túžil mať v živote lásku a mať deti a niečo dosiahnuť a pracovať na sebe, proste opak toho čo by mal, teda nemal keby bol kňazom.
  Hovoril, že asi po troch rokoch odstúpil s tohoto seminára a ostatní čo študovali za kňazov ho odsúdili a hovorili o ňom že zišiel so správnej cesty a podobne .
  Po nejakej dobe sa stretol s jedným s týchto svojich kamarátov, čo študovali za kňazov a vyrozprávali jeden druhému ako sa im darí a ako sa majú. Tento dotyčný, čo som sa sním viezol v aute rozprával tomu druhému, už vyštudovanému kňazovi, ktorý slúži cirkvi, že sa oženil, má už 3 deti a postavil si dom a snaží sa stále napredovať a byť lepším a niečo dosiahnuť v živote a snaží sa pozitívne myslieť a verí Pánu Bohu a všetko sa snaží dosiahnuť cez pozitívne myslenie a Boha.
  A tento už farár mu hovoril, že nevie čo má robiť ,lebo tiež túži po láske a niečo v živote dosiahnuť a že proste žije svoj život v každodennom nepokoji a v depresii, že prečo sa tak zle v živote rozhodol ,lebo už nevie s tejto inštitúcie vycúvať a začať žiť svoj život normálne, tak ako normálni zdravý človek čo má svoju polovičku a majú spolu deti a spolu ich vychovávajú tak ako Pán Boh povedal :milujte sa a množte sa a naplnte túto zem.
  Takže aj tento mladých chalan pochopil, že keď chce byť šťastný a slobodný, musí sa rýchlo vzdať toho čo mu chce totálne vziať, jeho slobodu, jeho zdravý rozum a obrátiť ho proti Pánu Bohu a to je rímskokatolícka krvilačná a navždy mamonárska cirkev a on to pochopil... Vďaka Pánu Bohu, pochopil to skoro, skôr než na zlú cestu zviedol niekoho iného, keď už by slúžil cirkevnej moci ako farár.
  Ako píše Roland,bodaj by takýchto uzdravených farárov bolo tisíce a tisíce a dostali by rozum a prestali by veriť tej sekte meno cirkev a verím tomu, že by si partnerky určite našli ako tento chalan s ktorým sme spolu po ceste o týchto veciach rozprávali a nemusel by sa celý svet pozerať na nekonečné množstvo znásilnených nevinných malých detí pedofilnými kňazmi, vďaka cirkevnou mocou vymyslenému celibátu, ktorý slúži aj tak len na mamonárske účeli cirkvi, čiže je to pretkaná sieť diablom a nič iné ako zlo sa od tejto inštitúcie od jej vzniku, až po súčasnosť čakať nedá.
  Zbavte sa preto všetci, čo slúžite cirkevnej moci zla a cirkvi a bude aj váš život naplnený a plný Božej lásky, ak pochopíte, že len Boha potrebujete na to, aby ste boli šťastní a slobodní dušou každý jeden deň, lebo len Pán Boh všetko stvoril a nám všetkým život dal,
  on jediný a neverte viac tej sekte, ktorá upaľovala ,drancovala a mučila milióny nevinných ľudí, len aby mohla konfiškovať majetky a byť stále mocnejšia a vlastniť najviac na svete.
  BOH JE LEN JEDEN!!! Tak sa spamätajte všetci čo veríte nadovšetko cirkvi a rozmýšľajte nad tým aké kaleráby Vám táto katolícka prehnitá cirkev tlačí do hláv, aby Vás oblbla a odvrátila od lásky jediného a pravého Pána Boha!

 17. Aspoň s cirkvou to mám v hlave jasno na 100%.

  Monika|15.03.2016

  Keď som bola malá, nútili ma chodiť do kostola stále, nedeľa samozrejme, ale i cez týždeň. Najviac mi prišlo zle v októbri v tedy je októbrová pobožnosť, ani neviem čo to znamená, ale v kostole je každy deň. Už ako malé decko som neverila, že Ježiš je Boh a že jeho mamka Mária ,že do nej vstúpil duch svätý a tak otehotnela.Vedela som, že žiadne modlitby k ním nám nepomôžu, lebo boli tiež len ľudia vyhlásený cirkvou za svätých.Nešlo mi do hlavy ako môže človek človeka vyhlasiť za svätého.Čím si to tá Mária zaslúžila?Určite bola dobrá žena, ale i ja som poznala veľa dobrých žien ktoré sa starali o rodinu, boli čestné, mnohé si prešli ťažkým životom a ich nik za sväté nevyhlásil. Raz som našla článok v novinách, ktorý mama prečítala, že Máriu znásilnil Riman, otehotnela a že vtedy by ju za to ukameňovali preto si ju vzal Jozef za ženu.Pravda -nepravda mne ako decku to prišlo pravdivé, že to bol Riman a nie duch svätý.Keď som sa opýtala mami, čo si myslí , odpoveď znela nešpekuluj v kostole ťa i tak nič zlé nenaučia.Priznám sa kedže som mala otca alkoholika, bitky, cirkus každý deň, hocikedy som bola radšej aj v tom kostole, lebo tam otec nechodil a bol tam od neho pokoj.Miešalo sa mi v hlave prečo máme taký zlý život, hotové peklo na zemi, keď sme v kuse v tom kostole, čo sme take urobili?za čo?o karme som nemala ani šajnu.Teraz tomu chápem, trebalo sa modliť k Bohu a nie ku vš.svätým vlastne k nikomu. Mama vravela, ze sa vkuse modlila, aby otec keď príde domov opitý zaspal a aby ku hádke ani nedošlo no on fakt zaspal, ale naveky. Keď som mala 12rokov otec zomrel -cirhoza pečene. Opäť karma možno kliatba.Otec neveriaci a mama verila nezmyslom a my deti sme ich museli následovať -autorita. Krst, 1.sv. , birmovanie všetko mám.Teraz viem, že je to nezmysel.Moja prvá dcéra má krst, 1.sv. no teraz chodí na eticku a birmovanie sa nebude konať. Sama mi povedala, že tie bludy ju nebaví počuvať na náboženstve, lebo doma počuje iné a tam tiež iné a potom sa len háda s katechétkou. Zlatá moja:)Druhá dcéra má krst a nebude ostatné a maličky synček nemá ani krst. Zmierila sa mama aj každý. Museli, naše rozhodnutia, náš život, moje deti, moja rodina a našou autoritou je teraz Boh:)
 18. 1.sväté prijímanie.

  Silvia|15.03.2016
  Otče Bože laskavý ďakujem že si vypočul moje tiché volanie o pomoc. V poslednom kréde sa píše : odovzdajte svoj život dušou aj telom bez pochybovania do mojej Božej naruče.
  Pane vieš že moja duša Ti patrí a ako ti to dokázať aj telom? Veď do kostola nechodím keď nemusím. A teraz ma čakajú dokonca dve návštevy kostola. Mám dve krstné dcéry a teraz budú mať 1 sväté príjmanie. Pane Bože vieš aká som bola smutná že Ťa asi musím sklamať a ísť do kostola, veď to sú len deti a ja by som tam ako krstná mama mala byť. A Ty Pane si to zariadil inak. Nemusím isť do kostola. Moje prve krstniatko nebude mať príjmanie v kostole lebo je v rekonštrukcii a budu to mať v škole. To som sa dozvedela minulý týždeň. Bola som nesmierne šťastná, že aspoň tá jedna návšteva kostola odpadá. A tak som si pomyslela Pane Bože Ty si všemocný a ak bude tvoja vôľa tak aj ta druhá navšteva nebude nutná. A hľa dnes mi volala sestra a hovorí že pravdepodobne budem musieť byť vonku lebo že bude neskutočne veľa ľudí a ja s dvomi malými deťmi v preplnenom kostole neni žiadna výhra a asi by mi to detičky ani nevydržali. Takže návšteva kostola sa nekona a to su dve príjmania jedno v apríli druhe v máji. Aj keď to nebolo moje rozhodnutie tam neísť ale strach zo sklamania Pána Boha bol veľmi veľký. A takto sa Pán Boh stará o moju dušu aj telo. Ďakujem ti Otecko nebeský za tvoju veľku lásku ku mne. S láskou Silvia

  Daniel reaguje:
  Milá Silvia. Poviem Vám svoj názor na Váš článok. Nejde o to, že vy pôjdete na cirkevný obrad 1.svätého prijímania mimo kostol. Ide o to, že vôbec naň pôjdete. Je to cirkevný obrad, falošnou cirkvou vymyslený a riadený za prítomnosti kňaza, kde sa budú modliť k panne Márii, ku Kristovi a k Pánu Bohu čo najmenej. Keby sa tento obrad konal aj v Tatrách na Lomnickom štíte, nemala by ste naň chodiť. Ja Vám nechcem rozkazovať, máte slobodnú vôľu. Ale pokiaľ chodíte na túto stránku, veríte Pánu Bohu a tomu čo tu On prostredníctvom pani Laury vkladá, tak by ste nemala chodiť na žiaden cirkevný obrad. Či už je to krst, toto sväté prijímanie, birmovka......Keby sa konali kdekoľvek, v kostole alebo mimo neho, lebo sú to cirkevné výmysly ktoré riadi samotný satan. Pokiaľ sa bojíte toho čo si o Vás pomyslí Vaša sestra, ja byť Vami by som sa viac bál toho, čo si o mne pomyslí Pán Boh. Záleží na tom, komu dáte väčšiu prioritu Bohu alebo Vašej sestre. Pred kým máte väčší rešpekt a komu sa chcete viac páčiť? Rozmýšľajte, kto Vám vo Vašom ďalšom živote viac pomôže, Vaša sestra alebo Pán Boh? Berte si príklad zo Zuzany z Terchovej. Ako píše v svojom príspevku, myslím že keby mala v živote stratiť všetko a každého, tak vždy bude Pán Boh u nej na prvom mieste. Nikdy sa Boha nevzdá a myslím si že by nešla na žiadne 1.sväté prijímanie nikomu aj keby zožala hnev celej svojej rodiny. VŽDY MÁME NA VÝBER. BOH ALEBO ČO SI O NÁS POMYSLIA DRUHÍ!?

  Silvia reaguje:
  Milý pán Daniel.Ďakujem vám za váš názor.Ja sa nebojím toho čo si o mne pomyslí moja rodina.Ani sestra sa nabude hnevať sama mi navrhla že tam nemusím byť.Niesom sobašená v kostole,druhé dieťa nieje pokrstené,pretože sa snažím dodržiavať to čo nám odkazuje Pán Boh.Ďakujem vám že ste ma takto popodstrčili v uvažovani a vďaka vám som sa rozhodla nezúčatniť sa na žiadnom z týchto obradov.Viete pán Daniel ja som chcela byť prítomna len kôli deťom.Nevadí je to správne rozhodnutie.Ešte raz vďaka,som trocha smutná že ma to takto nenapadlo samú,ale vy svojím nazorom veľa krát usmerňujete ľudi na tejto Božej stránke.Ďakujem

 19. Drahá pani Laura...

  Daniela P.|03.06.2016
  každému sa všetko raz vráti, slová, činy ľudí sú namierené proti nim samým.
  Ja Vám prídem dať peniažky aj osobne, hoci-čo budete potrebovať. Prečo? Pretože už dva roky som neminula ani euro na lekára, vďaka Pánu Bohu mám lepšie platenú prácu a mám vlastne všetko, čo som si kedy priala. Zistila som však, že najväčšia radosť je pre mňa, keď viem urobiť niečo pre druhého, keď vidím šťastnú svoju rodinu, svojho psa, keď môžem zasadiť kvety, pozerať sa do neba a dýchať čerstvý vzduch s vedomím, že žijem a som tu a človek nevie, do kedy. Pána Boha nevidím, ale cítim cez vlastné vnútro. Čím viacej lásky mám, tým viac Pána Boha cítim, až mám zimomriavky. Vyzdravela som a stala sa šťastnou len jedným krátkym stretnutím a návštevou u Vás. Neviem si predstaviť, kto by toto dokázal, prijímať ťažko chorých, nešťastných ľudí. Dennodenne pracujete, píšete pre nás rady a liečby na stránku. Samotná stránka je tým dôkazom, koľko času jej venujete, cez víkendy prijímate ľudí do vlastného domu, za akýchkoľvek podmienok. My, obyčajní ľudia akurát tak premýšľame, ako zarobiť ťažké peniaze, ako mať najlepšie auto a kde sa vyvegetiť cez víkend pri vode. A aj tak sme nespokojní, stihneme poohovárať každého, čo prejde okolo..toto je realita dnešnej doby. Žijeme povrchne, naučene.. nepočúvame a nevidíme srdcom. Vy pani Laura nosíte toto bremeno ľudstva na pleciach a ešte ďalej nám pomáhate. Mojim želaním je, aby sa ľudia zobudili a uverili v Božiu silu a lásku.
  Drahá pani Laura, ste pokladom na tejto Zemi, máte pri sebe skvelého muža ale hlavne to najviac, čo si len človek dokáže predstaviť. Máte to najväčšie srdce, ktoré bije za nás všetkých. Pán Boh nech Vám žehná a dá veľa veľa síl !
  Asi to bude mať malú váhu, ale ja si veľmi vážim všetko, čo pre nás ľudí robíte.

  Nedám na Pána Boha dopustiť, na Vás a pána Vladka tiež nie!

  S úctou a láskou....

 20. Na kolenách spýtal som sa Boha, nech mi objasní zmysel utrpenia.

  Simona|03.06.2016
  Milí moji,velmi sa mi páči táto báseň tak som sa chcela s Vami o ňu podeliť, je velmi výstižná a krásna..
  Autor: Miroslav Detko
  Na kolenách spýtal som sa Boha, nech mi objasní zmysel utrpenia, a on mi znova láskyplne šepol:
  Keď príde bolesť a smútok a v tvojom srdci nastane búrka utrpenia, nechaj, nech len prší, nech leje a blýska sa, nech hrmí celou tvojou bytosťou. Nepripomínaj si múdre slová z kníh, nepomôžu ti, každá stránka z nich sa rozmočí v daždi tvojho žiaľu. Utrpenie musí byť precítené, nie prečítané. Vnímaj preto hurikán priamo v tvojom srdci, neboj sa zmoknúť do nitky duše, a keď už nebude jediného suchého miesta na duši, všetky nadbytočné kvapky samé stečú na zem...
  Buď si istý, že ešte nikdy nebolo tak veľmi zamračené, aby jedného dňa neminul sa dážď z mrakov ťažiacich tvoj svet a obloha sa náhle nevyjasnila. Veď i matka Zem preleje len toľko sĺz, koľko sama ponúkla cez teplo riek, morí a oceánov. Nikdy nie viac ani menej... Takisto ty budeš trpieť iba toľko koľko je potrebné k tomu, aby mohla nová rieka tvojho života naplniť koryto a unášať ťa oslobodeného od nadbytočných nánosov mysle. Lebo utrpenie, ak je prežité a pochopené do poslednej bunky bytosti, sa zmení na nespútaný vietor v plachtách.
  Utrpeniu i radosti je vždy cťou navštíviť silné srdce, bažiace po pravde a napredovaní. Najžiarivejší anjeli preto bývajú často tí, ktorí zakúsili peklo na svojich krídlach, nie takí, ktorí o pekle iba počuli. Je to práve peklo, ktoré spálilo ich závisti, nenávisti, žiarlivosti, túžby a naučilo ich súcitu s ostatnými ľudskými bytosťami a ich utrpením, ale i zdieľaniu ich radostí...
  Bolesť ťa učí vnímať hlbiny radosti a radosť ťa učí spoznať hĺbku a múdrosť utrpenia. Dopĺňajú sa rovnako ako nádych s výdychom. Čím hlbší nádych, tým dlhší výdych. Neboj sa preto vždy dýchať zhlboka a onedlho pochopíš, že oboje, radosť i žiaľ dejú sa na jednom plátne pozornosti.
  Potrebuješ dôvod na radosť i žiaľ, ale nepotrebuješ nič k tomu, aby si bol tým kým skutočne si.
  Večný pokoj a lásku v tvojom srdci, bytosť krásna.

 21. Sila myšlienok..

  Daniela P.|31.05.2016
  Otecko môj, v posledných dňoch si mi ukázal, aké silné sú naše myšlienky. Na čo som pomyslela sa zakrátko aj naplnilo. Najskôr to bola myšlienka, či sa môže zatvoriť rampa skôr, ako prejde auto. Premýšlala som nad tým z vlastného strachu zo šoférovania. Ako som sedela za šoférom, pípol kartičkou, rampa sa otvorila ale hneď aj padla naspäť skoro na kapotu auta. Ďaľší príklad, priateľ mi hovoril, že záves môže zlomiť konár oleandra. Bola som vnútorne nahnevaná, že ako ho mohlo niečo také nereálne napadnúť. Kvet som vysunula von na slniečko a o chvíľku naň padol vysoký slnečník a konár zlomil. Hneď ma napadlo, že to mám za to, že držím v sebe hnev a strach. Dnes som sa išla prejsť, pozerala som na oblohu a hovorila som Pánu Bohu..že som si už toľko povinností splnila a už ma nejak nič nenapĺňa, či ma na tomto svete ešte niečo dokáže nadchnúť, žijem tu životom, ale neviem, či ho žijem správne, lebo robím veľa chýb. Pozerala som na oblaky aj na krásnu oblohu a za mnou zapadajúce slnko. Dívam sa na oblaky a v duchu si hovorím, že mne by trebalo poza uši, alebo ukázať niečo z nebies, nejaký lúč, alebo dúhu? Som sa ani nestihla nad sebou zasmiať, pozriem lepšie a dúha tam v tých oblakoch bola :-) Ďakujem, ďakujem, 1000x ďakujem !!! Pán Boh ma ani raz nesklamal, nedám naň dopustiť, to ja ho častokrát sklamem :( Tak ako napísal Mirko, niečo si prajem a hneď sa to naplní. Pán Boh nás počúva..stále!
  S láskou Daniela.

  miro reaguje:
  Ahoj Daniela, motivovala si ma:-) aj ja budem konkrétny. Bol som na horách a vracal som sa domov pešo, povedal som si že naspäť pôjdem popri ceste, lebo som bol unavený a po ceste to bolo kratšie. Chýbalo už iba 5km domov, ale od únavy som si sadol na zvodidlo, pozeral som sa na nebo a vravím Bohu nech mi niekoho pošle kto ma vezme domov, že stopovať nejdem, nikdy som to nerobil, aleže ak mi Boh bude chcieť pomôcť, tak mi niekoho pošle:-) vydal som sa na cestu a po asi 300metroch mi zastal jeden kamarát že ide do mesta, že ma vezme ak chcem. Neváhal som ani sekundu:-) Včera ráno som čakal dvoch robotníkov čo mi mali ísť pomáhať s niečim, neprišli, volal som im, že sa nevedeli dostať do mesta. oprel som sa ... auto a akokeby som čakal čo sa bude diať...Opať som pozrel na nebo a vravím Bohu, nech mi pomôže, nech sa udeje čo sa má. Za 2 minúty išiel okolo kámoš ktorého som nevidel hádam polroka, tak sa pristavil a pýtam sa ho či má čas, čo ide dnes robiť, či mi ide pomôcť s niečim? On že má čas, jasné že ide, tak sme išli urobili čo bolo treba...
  Boh zasahuje niekedy fakt ako na počkanie. A niekedy to trvá dlhšie. Jedno je isté, vždy je tak, ako On chce, nie ako my. Nedáva nám vždy to čo chceme, ale to čo potrebujeme.
  ĎAKUJEME Ti Bože že nás vychovávaš a vedieš životom!

 22. Každému sa všetko vráti ...

  Katarína|12.03.2016
  "Zbaľte si svoje veci, odovzdajte kľúče, ukončujeme s Vami pracovný pomer"- tak zneli slová mojej nadriadenej.
  Dostala som vyhadzov v práci, na minútu bez udania dôvodu.  Bolo to dosť drsné a keď som sa opýtala, že prečo, dostala som iba odpoveď, že to nebude komentovať, že som v skúšobnej dobe. Áno, mali na to právo podľa Zákonníka práce. Ale mali na to právo aj podľa iného zákona, ako Zákonníka práce? Myslím tým, podľa Božieho zákona. Možno mali, možno nemali, to ja neviem a myslím, že ani nemám právo to posúdiť a vynášať nejaké súdy. Či mali na to právo posúdi spravodlivo len sám Boh.
  Môžem za seba povedať len to, že ja mám čisté svedomie - to som povedala aj pri mojom odchode nadriadenej - svoju prácu, som sa snažila vykonávať čo najlepšie a myslím, že som bola v nej "dobrá" - to nemám v úmysle sa sama chváliť /to by museli spraviť iní a tí to nespravia, pretože ma vyhodili, takže podľa nich som "dobrá" nebola/, ale píšem to sama o sebe preto, lebo okrem iného som sa v tejto práci mohla realizovať aj v poradenstve ľuďom, kde som využívala svoje poznatky a vedomosti z vlastnej životnej skúsenosti. Možno som v tom čase nejakým ľuďom pomohla a to mi stačí! Jedna mladá dievčina, ktorá išla len tak okolo, mi povedala, že dostala naraz toľko informácií, ktoré ani nečakala a o ktorých ani netušila, že si to musí všetko uložiť v hlave a že asi to tak malo byť a nie je to náhoda. Ja som si to myslela tiež.
  Ako som už povedala: ja mám pred Bohom čisté svedomie - Boh to vie a to mi stačí, možno som si ten vyhadzov za niečo  zaslúžila, a tak mi treba - OK, beriem! Možno ma chce mať Boh na inom mieste a muselo sa to stať.  Ale, keď to tak nie je, tak potom k tým, čo sa pričinili o môj odchod sa vyjadrím len toľko, že "každému sa všetko vráti" a to aj s úrokmi.
  Pre mňa je rozhodujúce a podstatné to, že Boh vie prečo ... a len on vie, aká je pravá pravda a len on má právo vyniesť spravodlivý súd, nikto iný. Tu platí jeho Boží zákonník a nie Zákonník práce.
  Rozhodla som sa napísať tento môj osobný príbeh preto, určite sa takéto niečo prihodilo aj iným, nielen mne, aby si tí, ktorí majú právo a moc - sú nadriadení a majú pod sebou svojich ľudí, uvedomili - možno niektorí z nich chodia na túto stránku - že majú pod sebou ľudské bytosti a nie handry, s ktorými môžu zametať, ako sa im zachce, a keď musia riešiť nejakú situáciu so svojimi pracovníkmi, aby si dobre predtým všetko dobre rozmysleli, preverili a utvrdili sa vo svojom rozhodnutí, prv než vynesú nejaký súd, ale hlavne nech pri tom rozmýšľaní poprosia Boha o pomoc, aby spravodlivo rozhodli.
  Ďakujem všetkým, ktorí si prečítali tento môj príbeh a prajem pekný deň.

 23. Moja osobná úvaha všeobecne o Bohu.

  Katarína|12.03.2016
  Kto je pre mňa  Boh? Je to pre mňa nadprirodzená bytosť, niekto zvláštny, výnimočný, čo sa nedá ani opísať, niekto koho nikto nikdy nevidel, ale pritom existuje, kto stvoril vesmír a celý svet, prírodu, kvety, zver, atď., niekto kto drží nad nami svoju ochrannú ruku, niekto na koho sa môžem obrátiť v každej situácii, niekto kto ma dokáže vytiahnuť z každej brindy, niekto, keď som už na dne a padám na kolená, ma znova dokáže postaviť na nohy, koho môžem požiadať o pomoc, keď sa na mňa všetci "vykašľali", niekto na koho sa obraciam v chorobe, trápení, v zlej životnej situácii, atď.
  Je to vyššia sila, ktorá zasiahne vždy vpravý čas a na správnom mieste-ja tomu hovorím boží zásah. Niekto komu sa môžem vyžalovať, vyplakať, zdôveriť so svojimi starosťami a trápením, ale aj skákať pred ním od radosti, niekto kto sa mi nikdy nevysmeje-oproti ostatným, ktorí si zo mňa robili posmešky - niekto kto ma berie takú aká som, aj s tými chybami a nedostatkami, ktoré mám, niekto kto ma vie odmeniť, ale aj potrestať - a niekedy to býva dosť tvrdé a ťažké, ale spravodlivé.
  Jediná spravodlivosť podľa mňa je spravodlivosť božia.
  A nezabúdajme, že je to niekto, kto nám môže zmeniť život a komu máme za všetko ďakovať.
  Podáva nám pomocnú ruku prostredníctvom p. Laury - božieho proroka, aby nám dal svoju božiu odpoveď, alebo aj nedal - keď si to nezaslúžime,
  na náš konkrétny problém. Vážme si p. Lauru a vážme si tieto stránky a modlitby, rady, božiu lekáreň, svedectvá ľudí, ktorí sa uzdravili a všetko ostatné na tejto stránke - je to veľmi vzácny dar, ktorý sme dostali od Boha tu na Slovensku!
  Na záver mojej úvahy:
  Drahý Pane Bože, ďakujem Ti za všetko, čo si pre mňa doteraz urobil, prosím Ťa nikdy ma neopusti a ešte viac posilni moju vieru v Teba.

 24. Boh na jazykovom kurze.

  Katarína|12.03.2016
  Keď ma len tak napadne nejaký príbeh z môjho života a je to jedno, či vo dne alebo v noci, ako aj teraz a mám čas, alebo sa mi nechce spať sadám za počítač a píšem.
  Keď som asi pred 14 rokmi navštevovala jeden jazykový kurz, vyučujúci začínal skoro každú hodinu približne týmito slovami, keď sa robila evidencia dochádzky: dnes nás je tu napr. 7 /započítal aj seba/ a s Pánom Bohom 8, niekedy povedal len: dnes nás je tu prítomných 8 a v skutočnosti reálne nás bolo 7, to znamená, že započítal vždy o jedného viac-aj neviditeľného Boha. Nikto sa k tomuto jeho výroku z prítomných na kurze nikdy nahlas nevyjadril a neviem čo si o tom kto myslel, ani ja som v tej dobe nevedela o Bohu to, čo viem dnes, ale vtedy som si to vysvetlila tak, že tento vyučujúci je niečím výnimočný, chce, aby Boh bol prítomný na jeho hodinách. Bol to veľmi múdry, vzdelaný a scestovaný vysokoškolský profesor, ktorý podľa mňa dobre vedel, prečo takto začína svoje hodiny. A verte, či neverte, naozaj to fungovalo. Bol to najlepší kurz, ktorý som kedy navštevovala, a to som ich absolvovala viacej. Napr. oproti minulému roku, to sa nedá porovnať. Nie, ako sa hovorí sto a jedno, ale tisíc a nula. Na jeho hodinách bola vždy veselá a dobrá nálada, pozitívna energia, žiaci tam nechodili nasilu, ale s radosťou a dobrovoľne, tešili sme sa všetci na hodiny a čo je podstatné, veľa sme sa naučili, za pol roka kurzu sme zvládli učivo, ktoré by sme sa učili podstatne dlhšie.
  Rozhodla som sa tento môj zážitok napísať pre tých, ktorí chodia na túto stránku a organizujú nejaké kurzy, prednášky a pod., aby skúsili začínať svoje hodiny prítomnosťou Boha a potom uvidia, čo sa bude diať na ich hodinách a veľmi ma poteší a dúfam, že aj ostatných, keď napíšu o tom príspevok. Verte, naozaj to funguje, mám to z vlastnej skúsenosti.
  Teraz ma napadlo, že vlastne som sa nepoďakovala Pánu Bohu za to, že mi dal možnosť zúčastniť sa takéhoto kurzu, a tak to činím teraz, dúfam, že mi prepáčiš, ale v tej dobe /pred 14 rokmi/ som nevedela, že sa treba za všetko poďakovať.
  Ďakujem Ti Pane Bože, že som mala príležitosť zažiť takúto skúsenosť.

 25. Každý jeden z nás by bol bez Boha stratený.

  Dominika|19.03.2016

  Chcem sa Ti milý Bože poďakovať za tento týždeň, v ktorom som mala veľa vybavovačiek a dalšiu skúšku, ktorú som s Tvojou pomocou ľahko zvládla. Veľmi som sa bála, či to všetko zvládnem a stihnem, či budem úspešná, ale potom som to všetko vložila do Tvojich rúk a poprosila Ta, aby si mi pomohol. Povedala som si, že nebudem mat strach, lebo verím, že si pri mne a že mi pomôžeš. A tak sa aj stalo, všetko mi išlo s ľahkosťou, ako keby to už bolo dopredu načasované. Cítim, že mi žehnáš veci, na ktorých mi záleží a za to Ti pekne ďakujem, veľmi veľa to pre mňa znamená! Nebola som doteraz veľmi na to zvyknutá, že mi vychádzajú veci, no viem, že začína obdobie, v ktorom budem vďaka Tebe štastnejšia. Sľúbil si mi to a ja Ti verím Bože, lebo Ty si jediný, ktorý nesklame! Milujem Ta Ocko môj nebesky!
  Bohu sa vždy oplatí veriť a aj keď nás strach sprevádza každý deň, ako náš vlastný tieň, musíme ho prekonať a poslať kade ľahšie. Veľa krát to nie je jednoduché, vtedy si človek musí vždy dookola opakovať, že sa nebojí a uvedomovať si, že Boh je stále pri nás, aj keď si to možno vždy neuvedomujeme. Musíme si to dovtedy opakovať, pokým to hlavne neprijme naše podvedomie. Ja viem je to veľa krát ťažké, ale som presvedčená, že človek, ktorý nechce žiť so strachom a s neustálou neistotou, je schopný zmeniť svoje myslenie a odovzdať sa len Bohu, pokým sa teda nechce ľutovať. Každý jeden z nás by bol bez Boha stratený, určíte si to uvedomujeme.!?
 26. Posvätená sviečka z kostola.

  Elena|20.02.16

  Mala som problém a nie malý, prišla som do práce a tam horela sviečka, na tom by nič nebolo, ale akože posvätená z kostola. Hneď mi padla do oka, ak som vošla do miestnosti a v tú chvíľu som sa spýtala, čo to za hromničnú sviečku? Nuž a bolo mi povedané, že to je posvätená z kostola. Len ma pot zalial a hodila som poznámku, že to nie je od Boha, ale že zdola. Ako pracovné hodiny odbúdali a mne pribúdali v tej miestnosti bolo mi každú chvíľu horšie, už som myslela, že do konca pracovnej smeny to ani nevydržím. Boha som prosila o pomoc. Na druhý deň som si pribalila sviečky, aby som videla čisté svetlo a prosila Otecka nášho nebeského, aby zastavil ten oheň z kostolnej sviečky. Bohu vďaka za vyslyšanie, pomoc, ochranu. Viacej tá sviečka nebola zasvietená.
  Otče Bože dobrotivý ďakujem za Tvoju pomoc, ochranu, vyslyšanie. Ďakujem, že sa o nás s takou láskou staráš. Nesmierne Ťa milujem Pane Bože.
  Pani Laura, Vladko ďakujem, nech vás Otecko nebeský ochraňuje, pomáha, dáva sily, aby ste túto ťažkú, namáhavú službu zvládali. Mám vás rada
  s láskou Elena

   

  Margita|20.02.16

  Sila bielej sviečky víťazí.
  Pozdravujem Ťa Pane Bože, Vás pani Laura aj Vás pán Vladimír. Chcem sa podeliť o zážitok. Pracujem v zahraničí a starám sa o veľmi ťažko chorú ženu. V rodine, konkrétne dcéry chorej matky každý deň zapaľovali sviečky- farebné, voňavé, čajové a naviac ich dávali do nádob, ktoré boli pomaľované, keď sviečky horeli ukazovalo to zvláštne tvary a veru nebolo to príjemné vidieť a hlavne večer keď zhasli svetlo. Opatrne som jednej z dcér sa snažila vysvetliť že nie je dobré páliť takéto sviečky, ale bolo to márne. Zdravotný stav ich mamy je vážny a ešte sa zhoršoval. Ja som každý deň prosila a aj prosím nášho Otecka-Pána BOHA o pomoc pri práci, ale aj o pomoc, odpustenie pre chorú ženu a jej rodinu. Keďže nepočúvali o sile sviečky, jedného dňa som zapálila bielu sviečku v izbe kde leží ich chorá matka, od vtedy nezapálili sviečku a zdravotný stav ich matky sa veľmi zlepšil. OTECKO môj DRAHÝ ďakujem Ti za pomoc pri práci a za úľavu, ktorú chorá žena pocítila. Aj takto si PANE BOŽE ukázal, že pri mne stojíš a ja viem že sila bielej sviečky je obrovská lebo je to LÁSKA od TEBA BOH môj.
  Pane BOŽE prosím ochraňuj nám pani Lauru jej pomocníka Vladka. Ďakujem za všetko.
  S láskou, úctou a pokorou Margita

 27. Temné útočné zlo nemá šancu zvíťaziť!

  Katarína|21.02.16
  Veď je to jasné, temné útočné zlo nemá šancu zvíťaziť nad láskou k Bohu! Vždy zvíťazilo a aj zvíťazí dobro nad zlom. Aj v každej rozprávke, ako všetci vieme, vždy zvíťazilo dobro nad zlom, vždy to tak bolo. A náš život je jedna veľká rozprávka a záleží len na nás, na ktorú stranu sa pridáme-či na stranu dobra, alebo zla, či naša láska k Bohu je taká veľká, aby porazila zlo, ktorého nástrahy sú na každom kroku, či dokážeme milovať Boha tak silno, aby bolo zlo navždy porazené, lebo temné útočné zlo nemá šancu voči našej láske k Bohu.

  Útoky zla.

  renáta|21.02.16

  Ďakujem Ti, Bože za všetky odoslané modlitby proti útokom zla. Týchto vzácnych modlitieb nám v poslednom čase odovzdávaš viac a núti nás to zamyslieť sa, že prečo. Sú tieto útoky v tomto období silnejšie, alebo je ich viac, ako inokedy? V každom prípade nám ponúkaš jedinečnú možnosť vyvarovať sa účinkom týchto útokov, za čo Ti drahý Bože patrí naša veľká vďaka, lebo sa s dôverou môžeme spoľahnúť na Tvoju láskavú ochranu. Ďakujem tiež vám, pani Laura za to, že nám odovzdávate tieto odkazy. Prajem Vám i pánovi Vladimírovi veľa síl a odvahy.

 28. Rozbité zrkadielko.

  Miriam|24.02.16

  Dobrý večer, pani Laura,
  ja by som Vás zo srdca chcela pozdraviť a povzbudiť vo Vašej obetavej práci.
  S manželom sme k Vám objednaní pre Božiu pomoc a trpezlivo čakáme na dátum návštevy.
  Vašu stránku som objavila vďaka rozbitému zrkadielku a keď som začala čítať ďalšie články, akoby mi padol kameň zo srdca a doslova sa mi otvorili oči. Je to úžasná stránka a ja som nesmierne vďačná, že som ju objavila. Dosť dlho som zbierala odvahu, kým som sa k Vám objednala a po prečítaní dnešných článkov už máme s manželom aj strach, čo sa dozvieme a či vôbec dostaneme Božiu pomoc.
  Tak či onak, všetko s pokorou prijmeme a akceptujeme. Ako už napísal pán Daniel, vždy je lepšie dostať od Pána Boha poza uši a dozvedieť sa, kde robí človek chybu a snažiť sa to napraviť ako byť ticho a pokračovať v svojich schybeniach.
  Ja rozhodne nie som žiadny svätec, ale je pre mňa nepochopiteľné, ako Vás môžu ľudia nenávidieť a ešte aj prekliať za Vašu pomoc.
  Vôbec sa nečudujem, že je náš milostivý a spravodlivý Pán Boh taký nahnevaný, keď vidí ten nevďak.
  Pani Laura, nevzdávajte to prosím a nenechajte sa odradiť od Vašej práce, cena ktorej sa nedá vyčísliť žiadnym materiálnym bohatstvom. Budem sa za Vás denne modliť, nech Vás Pán Boh ochraňuje a dá Vám aj Vášmu manželovi veľa síl do boja proti zlu, ktoré tu prekvitá.
  Zo srdca ďakujem Pánu Bohu za to, že poslal svojho posledného Božieho proroka práve na Slovensko a Vám a Vášmu manželovi, pani Laura, za všetko, čo pre nás robíte.
  Dúfam, že budeme mať tú česť spoznať Vás aj osobne.
  S láskou a úctou,
  Miriam
 29. Ako je to s mojou vierou v Boha?

  Vladimír D.|01.03.2016

  Dobrý večer pani Laura chcem sa opýtať či by ste sa opýtali Boha ako to vidí s mojou vierou k nemu nakoľko som bol u Vás 27.02.2016 a Váš manžel p.Vladimír mi zdelil Božie slovo o mojej diagnóze, že som v kliatobnej porobe. Lenže nemôže ma pán Boh vyliečiť respektívne podať liečebnú kúru, pokiaľ sa nezbavím kliatby a tej ma môže zbaviť len samotný Pán Boh. Áno viem že ubehlo odvtedy len páru dní, ale opäť som začal s modlitbami s prosbami o pomoc o vyliečenie môjho tela ako aj očistenie mojej duše. Len neviem kedy by mi bolo zdelené od p.Boha, že áno už je pravý čas na zbavenie kliatby a začatí liečby mojej choroby, ktorá sa bojím že ma začne pomaly zabíjať (Jedná sa o cukrovku 1.typu). Ďakujem Vám pekne že šírite osvätu do sveta a snáď raz bude na svete tak aby to tešilo aj p.Boha kdežto v tejto modernej dobe človek zabúda poďakovať za život ktorý mu sám p.Boh daroval. Sám som ten typ človeka, ale je čas na zmenu, veď nie nadarmo sa hovorí Pán Boh pomáha tým ktorí si pomáhajú sami. Ďakujem s pozdravom p.Vladimír D.

  Božia odpoveď:

  Ku dostanému tvojemu duševnému zobudeniu do konečného toho pochopenia, že Boh naozaj existuje a nie je vymyslená žiadna fantázia prišla tvoja duša naozaj veľmi neskoro a to až vďaka odmietnutiu Bohom odovzdať tvojej duši pomoc na zbavenie kliatby, nakoľko nedá sa prosiť Boha o pomoc vtedy, keď je pre tvoju dušu neviditeľná ilúzia. Do každého dňa sa teš, že si svojeho Boha našiel a nemusíš sa o svoje zdravie báť ak tvoja viera vydrží voči Bohu navždy. Amen.

  Vladimír D. reaguje:

  Zdravím Vás pani Laura ako aj Vášho manžela Vladka chcem Vám poďakovať za rýchlu odpoveď na úkor môjho zdravia a síce odpoveď nebola pre mňa až taká radostná ale na druhej strane som rád že moje zdravie bude uchránené a raz možno aj vyliečené vďaka mojej viere k Bohu ktorú som opäť obnovil a s radostného srdca môžem povedať že sa mi aj opláca nakoľko som mal v posledných mesiacoch menšie problémy ktoré sa behom tohoto týždňa dali pekne dokopy :).Každý večer som sa modlil k Pánu Bohu a prosil o pomoc následne som vždy poďakoval a verte či nie ono to vážne funguje všetko sa mi otáča tak ako si želám až tomu sám nedokážem pochopiť aká to je sila s nebies tým pádom sa chcem EŠTE RAZ POĎAKOVAŤ PÁNU BOHU že ma sprevádza na mojej ceste šťastia ktorú mám naplánovanú samými životnými cieľmi veď on sám vie po čom túžim tak nech ma ochraňuje aj naďalej :).Koniec koncov sa chcem poďakovať hlavne Vám že ste mi ukázali tú správnu cestu ktorú som mal už tŕnistú a veľmi zarastenú a otvorili mi ešte včas oči na jej upratanie.Ďakujem a prajem Vám všetko dobré do života (:
 30. Ctím si jedine Teba Otecko a nebudem uctievať žiadnu cirkev.

  Zuzana|14.03.2016
  Otecko som neskutočne vďačná, že Ťa mám. Dnes sa Ti už moja dušička vyplakala no nedá mi to nenapísať. Po dnešnom veľmi krátkom no stručnom telefonáte s rodičmi som pocítila nesmiernu ťažobu vo svojom vnútri. Jasne som im pred dvomi rokmi povedala, že milujem a ctím si jedine Teba Otecko a nebudem uctievať žiadnu cirkev. Neviem prečo ma teraz odsudzujú, keď som požiadala o výpis z matriky (škoda, že som to nespravila už pred 7 rokmi, keď ma vyhodili zo spovedelnice ako najväčšiu hriešnicu, dúfam, že sa Otecko nehneváš ,že mi to trvalo tak dlho). Keď som to bola zaniesť farárovi tak na mňa civel , či som pri zmysloch a hneď otázka či sú aj rodičia z Terchovej. Neviem či si ich pozval a zisťoval či som svojprávna a nevedno čo im natáral, no takú reakciu som nečakala. Ty vieš Otecko akú. Ja som len odpovedala, že presne tak sa zachová pravý kresťan katolík. Keď niekto nesúhlasí z ich názormi tak sa k nemu správa úplne rasisticky. Mne napr. tiež prekáža, že sa rodičia modlia k mŕtvym ľuďom a nie k Bohu no je to ich rozhodnutie a oni si za svoje rozhodnutia budú niesť kríž, no nepochopím keď ma budú súdiť a odhadzovať ako hnoj z topánky,že milujem a modlím sa k svojmu Stvoriteľovi,nášmu Nebeskému Oteckovi, ktorý nás stvoril a všetko okolo. Však predsa tu bol prvý Pán Boh on nám dal desatoro podľa ktorých máme žiť a to ,že za milioooooony rokov prišla nejaká cirkev , využila proroka Ježiša na svoje účinkovanie a pozmenila si desatoro to veľmi veľa ľudí nezaujíme,lebo radšej budú žiť v cirkevných bludoch ako slobodne uvažovať čo nám do daru dal Otecko. No pre mňa si to len Ty jediný a vybavuje sa mi Tvoj varovný odkaz , aby som Ťa dobre počúvala a neskočila na mínu,lebo to môže ukončiť môj život predčasne. Nebojím sa Otecko smrti už som pocítila tú voľnosť a pokoj na duši vo svojích snoch , keď som sa videla mŕtva no duša išla za svetlom a ten neuveriteľný pocit pokoja neviem to ani opísať,len viem ,že som sa nechcela zobudiť ale pokračovať za svetlom, ale sa bojím o svoje deti ,ktoré učím len láske k Tebe,že by ich po mojej smrti učili tie cirkevné bludy a oddialili ich od Teba . Možno sa za to na mňa hneváš, že sa modlím za to ak by som umrela a opustila tento svet ,aby som odišla so svojími deťmi, aby ich nik nemohol odkloniť od Teba. Ty si pre mňa Najvyšší a to učím aj svoje deti a navždy budeš pre nás jediný Boh. Milujeme Ťa.

 31. Celodenná poklona.

  Katarína|13.03.2016
  Keď som minulý piatok išla cez naše mesto okolo jedného kostola, na dverách bol nápis: Dnes je celodenná poklona. Zamyslela som sa nad tým - komu sa máme klaňať? No jasné, že iba jedinému Bohu! O tom niet pochýb. Vošla som dovnútra, bolo tam pár ľudí, ktorí sa modlili. Sadla som si do prvej lavice a v duchu som si pomyslela, Pane Bože komu sa títo všetci klaňajú, vedia vôbec komu? Určite nie. A čo si asi predstavujú pod pojmom celodenná poklona?  Dobre to majú v hlave pomotané! A začala som rozmýšľať nad tým, že čo viem ja o Bohu a čo vedia, resp. nevedia títo ľudia. Že ja som úplne niekde inde - ako sa hovorí na inej frekvencii - ako oni, za to Ti Pane Bože ďakujem. Vedľa mňa sedela jedna mladšia žena, ktorá neviem prečo neustále listovala v modliacej knižke a niečo hľadala. Pomyslela som si, Bože čo táto osoba stále listuje? Asi ani sama nevie čo v tej knižke hľadá.  Ja som si v duchu spravila celodennú poklonu po svojom - len jedinému a jednému Bohu a nikomu inému! a potichu som odišla.
  Týmto príbehom chcem povedať to, že nepotrebujem mať napísané na dverách kostola, že dnes je celodenná poklona, ja sa klaniam - o tom, že len jedinému Bohu, netreba ani hovoriť - kedy ja chcem, ako chcem a dobrovoľne. A ďakujem Pánu Bohu za možnosti - aj vďaka týmto stránkam - že som pochopila, komu sa mám klaňať. Ešte raz vďaka.

 32. Čo sa mi páči na Bohu.

  Katarína|13.03.2016
  Čo sa mi páči na Bohu? Práve jeho jednoduchosť. Všetko robí jednoducho, aby sme mu  rozumeli čo najjednoduchšie a najľahšie. Zoberme si modlitby z tejto stránky. Sú poväčšine  krátšie a dajú sa ľahko zvládnuť. Baví Vás takto sa modlit jednoducho a krátko? Mňa áno. Poviem Vám úprimne, že by sa mi nechcelo odrecitovávať dlhé citáty. Keď Vás niečo baví a teší, robíte to dobrovoľne a nie nasilu. A tak to má byť. Vtedy ideme správnym smerom.
  Ďalej ma napadá slobodná vôľa. Toto je moja obľúbená vlastnosť. Pán Boh nám dal slobodnú vôľu, môžme si v podstate robiť čo chceme, ale pritom dáva na nás pozor! a keď treba zasiahne a niekedy aj tvrdo.
  Dá sa na ňho spoľahnúť v každej situácii.
  Je trpezlivý, no a to musí mať "dobrú trpezlivosť" s nami, popri tom čo všetci povyvádzame.
  No a na záver ma napadá, že je pomocníkom, ktorý vždy vyrieši každú situáciu.
  Je najlepším priateľom.
  Čo si môžme viac priať?

 33. Je potrebné šíriť Božiu pravdu.

  Marta | 11.01.2016
  Láskavý Bože, ak o Tebe a pani Laure rozprávam ľuďom, ich názory sú rôzne. Ľudia často znervoznejú, ak sa "dotknem ich cirkvi " iní ma zas považujú za blázna. Stretávam veľa hlupákov, ktorí nechcú pochopiť Božiu pravdu a presviedčajú ma o tom, že Boh je trojjediný, že cirkev a Boh je to isté a vravia podobné nezmysly. Niekedy mi je až smiešno z toho o čom sú presvedčení, no na druhej strane mi je smutno z toho ako sú ľudia vzdialení Bohu. Preto sa snažím rozprávať o Tebe, čo najväčšiemu počtu ľudí a verím, že aspoň niektorí to pochopia. Aj dnes si mi poslal do cesty človeka, ktorému som mohla o Tebe rozprávať a mala som pocit, že to nebolo len "hádzanie hrachu na stenu". Teda dúfam. Možno je to len malá kvapka v mori, ale verím, že to má zmysel a VŽDY budem šíriť Božiu pravdu!!! Milujem Ťa Otčinko a ďakujem za Tvoju lásku, ktorú cítim každý deň.

 34. Odkaz pre všetkých, ktorí boli varovaní.

  Monika | 30.03.2014
  Chcela by som sa prihovoriť všetkým tým, ktorí boli varovaní, že sa hanbia za svoju vieru.
  Rovnako i mňa takto pred časom prostredníctvom pani Laury náš Pán Boh takto varoval: "Kroky duševného uvažovania tejto ženy začali byť nesené od Boha, nakoľko v jej pohľade nechce byť s Bohom nikto kamarát, čo z nej pred ľuďmi robí postavením blázna za čo sa začína hanbiť, keď do žiadnej k Bohu priazne zástancu nenašla a začala tvár svoju odvracať od Boha. Dokáž viac odvahy do duše svojej postaviť a neprestávať hájiť a odovzdávať Božie pravdy!"
  Moju prvú reakciu, pocity a nasledujúce dni som už popísala v príspevku "Ľutujem", v rubrike "Znamenie z neba".
  Teraz by som podrobnejšie opísala nasledujúce udalosti, aby ste vy všetci, ktorí ste podobné varovanie dostali, skúsili všetko lepšie pochopiť.
  Vrátim sa do dňa, keď mi pani Laura poslala mailom stručný odkaz od našeho Pána. Nič viac a nič menej. Len odkaz.
  Skutočne som sa cítila ako obarená, neschopná slova či pohybu. Potom prišli prvé emócie- urazenie sa, sebaľútosť a zlosť. Zašla som ešte ďalej a v mysli sa mi odohrávalo: "To určite pani Laura zle pochopila a poslala mi nesprávny odkaz..naučila som sa predsa pravidelne modliť, ďakovať Pánu Bohu za všetko, doporučovala som ľuďom navštíviť stránku i pani Lauru atď. Tento odkaz nemôže byť pre mňa..!" No napriek pochybnostiam som sa neopovážila volať či písať pani Laure a žiadať vysvetlenie. Vďaka Bohu mi pani Laura s pánom manželom zavolali sami a trpezlivým vysvetľovaním, za čo im vrúcne ďakujem, mi pomohli upokojiť sa a zamyslieť.
  Viete, nikto za nás nepríde na to, kde sme urobili chybu, ale už len prijatím faktu, že mám byť Pánu Bohu za každý odkaz vďačná a nepriečiť sa, som kľakla na kolená a prosila našeho Pána za odpustenie.
  A On je milostivý, nekonečne láskavý a trpezlivý. Vo forme obrazov v mojej hlave sa mi onedlho vynorili dve situácie, v ktorých som zlyhala v prvom Božím postuláte. Oba zážitky sa mi v mysli zobrazili do posledného detailu, videla som presne, kedy som zo strachu, či z pohodlnosti mlčala a Pána Boha sa nezastala. Bože drahý, opäť Ťa prosím o odpustenie.
  Aby som vás nezdržovala, opíšem len jednu, tú podstatnú situáciu. Bola som na návšteve u mojich rodičov- celoživotných realistov, ktorí ma navyše nikdy nebrali vážne a na ich otázku čo mám nové, som ako už celé mesiace predtým, začala hovoriť o napĺňaní Božích liečebných receptúr, po ktoré chodíme pani Laure a liečime sa celá rodina. Takmer okamžite som bola zahriaknutá a mama so sarkazmom a iróniou jej vlastnou sa ma opýtala: "A odkiaľ to tá pani asi vie?"
  V danej chvíli som nebola schopná všetko opäť a od začiatku vysvetľovať a zostala som ticho, iba som krátko a rezignovane poznamenala, že pani Laura VIE.
  Ako som už spomenula, náš Pán je milostivý a krátko po mojom "Ľutujem" som dostala šancu na reparát.
  Opäť sme boli na návšteve u rodičov, i keď bola prítomná len mama. Po jej opätovnom pokuse ma zahriaknuť pri zmienke o Bohu som vypenila a rázne a nekompromisne som sa Ho zastala, doslova som kričala, že verím v Božiu existenciu i v pani Lauru ako v Božieho proroka a nech ma už nikdy nezahriakuje a neprerušuje, pokým nedopoviem, čo mám na srdci.. Postupne som sa upokojila a požiadala som mamu o odpustenie, že som na ňu kričala. Ubezpečila som ju o svojej láske k nej no súčasne som ju požiadala, aby rešpektovala moju vieru.
  Ak si myslíte, že sa tento príbeh skončí happyendom a že sme si padli do náručia, ste na omyle. Pri odchode som mamu objala a opäť ubezpečila, že mi na nej záleží. Odvtedy sa mi neozvala (budú to už tri mesiace) a obaja rodičia s bratom so mnou prerušili kontakt.
  Viete, Pán Boh má za všetkým, čo nám v živote pripraví, vyšší plán. Tak je to i v mojom prípade, čo pochopíte, keď vám v ďalšom príspevku napíšem ako to celé s mojou rodinou dopadlo.
  Odporúčam všetkým, ktorí boli, sú, či budú podobne varovaní, aby sa upokojili, pretože emócie nás zavedú nesprávnym smerom a prijali Boží odkaz do posledného slovíčka. Potom padnite na kolená, úprimne oľutujte svoje konanie a proste Pána o odpustenie, či už ste pochopili kde ste pochybili alebo nie a verte mi, že s Božou pomocou čoskoro pochopíte.
  Sama si v tomto živote odpracúvam veľa hriechov zo životov minulých i tohto a k viere k Bohu som sa dostala až cez fyzické i duševné utrpenie. Vieru a lásku k Bohu si budujem kameň po kameni, deň čo deň. Učím sa Pána Boha milovať celou svojou dušou, celým svojim srdcom, celou svojiu mysľou a celou svojou silou. Už nehodnotim, či je to ľahké a či ťažké. Každému ako si zaslúži. Učím sa odovzdať Pánu Bohu absolútnu kontrolu nad mojim životom i životom mojich blízkych. Nie vždy sa mi dari, no ak sa tak stane, zastavím sa a prosím Pána Boha o odpustenie, o pomoc, o radu priamo alebo prostredníctvom pani Laury, Božieho proroka. A aj keď nie každému odkazu rozumiem, napĺňam ich a trpezlivo, s pokorou (ktorá mi vôbec nie je vlastná) čakám lebo pochopenie pride vtedy, ked Pán Boh uzná za vhodné.
  Odovzdajme život láskavému Bohu a nepochybujme o jeho slovách. Milujme Ho a dôverujme Jeho odkazom. Zo srdca vám želám, aby ste nezišli zo správnej cesty, nepochybovali o svojej viere a milovali svojeho Boha i jeho proroka aj naďalej.
  S láskou, Monika.

 35. Moja cesta 7.

  Peter Tary|08.02.16

  Dobrý večer pani Laura, pán Vladimír.

  Je až neuveriteľné, ako detailne naše životné kroky neustále sleduje náš nebeský Otec. Zažil som to už viac krát, že v období, keď som prechádzal určitým životným trápením a takzvanou „Božou výučbou“ v odstraňovaní svojich nedostatkov, svojich pokleskov, tak vždy ako sa hovorí „z jasného neba“ prišla prostredníctvom Vašej „Božej“ stránky, Božia pomoc, Či už radou cez príbehy iných ľudí alebo priama pomoc cez ďalšiu Božiu modlitbu na konkrétny problém. Je pre mňa zarážajúce, že deň alebo dva sa borím so svojou chybou, odstraňujem ju vedomím, odstraňujem ju samotnými skutkami počas dňa, borím sa, padám, vstávam a tak dookola a zrazu bum!!! Otvorím stránku a tam pomoc od Pána Boha ako „ušitá“ na presnú mieru môjho problému. Niekedy si hovorím, to nemôže byť pravda. Toľko ľudí, toľko príbehov, toľko karmických zaťažení, toľko prekliatí v tomto našom pozemskom svete. Že by práve mne, Boh znovu a znovu poslal pomoc? A potom? Potom už len bezbranne padám na kolená a podriaďujem sa Božej láske, Božej milosti pre mňa nepodareného, nepoučiteľného. No poviem Vám úprimne pani Laura, pán Vladimír, je to fakt unavujúce stále padať a dvíhať sa pod ťarchou svojich zlyhaní. Nikdy by som si nepomyslel v predošlých mojich „temných“ rokoch svojho života, že ja sám, že moja vlastná pýcha, nenávisť voči nepriateľom, závisť toho čo nemám a chcel by som mať, tvrdohlavosť, vzdor a sebeckosť, budú mojim najväčším protivníkom, mojím dennodenným súperom na ceste k svetlu, na tej boľavej ceste k Bohu. No sú aj krásne chvíle a to mi verte. Prichádzajú čoraz viac a častejšie, keď sa človek cíti dojatý, taký poctený, v prvom rade naším Bohom Otcom, ktorý sa so mnou neustále babre – viem to, lebo inak by som bol určite „death“. Po fyzickej stránke určite a po psychickej by to tiež asi nebola výhra „v druhom kole“. V druhom rade poctený Vami pani Laura, pán Vladimír, lebo aj naposledy Ste na mňa nezabudli a poslali Ste mi sms-ku, za ktorú Vám ešte raz nesmierne ďakujem. Chýbate mi pani Laura, trvá to už tak dlho, chýbajú mi naše hodinové konverzácie pán Vladimír. Prišiel mi na um jeden z Božích odkazov, ktorý sa týkal práve Vás pani Laura. Ten znel, že Vy posledný Boží prorok na tejto zemi, vôbec nemyslíte na seba, na svoje bolestivé zranenia z ťažkej autonehody, nemyslíte ani na bolestivé údery od kopajúcich katolíckych „oviec“ a všetkých neprajníkov a zloduchov tohto sveta, ktorí na stránku prišli, kopli si a zo smiechom odišli späť do svojich hovien, v ktorých žijú. Vy toto všetko v sebe potláčate a do popredia dávate nás ostatných, ktorí neustále potrebujú Božiu pomoc a tým pádom Váš životný čas, ktorý Vám plnými priehrštiami berieme a späť Vám dávame tak žalostne málo, že sa cítim hanebne. Spomínam tento Boží odkaz preto, lebo ma opäť posunul o veľký krok v mojej ceste vpred a tiež sa vrátim na začiatok tohto môjho duševného výlevu, lebo toto všetko patrí Tebe Otče. Za včerajšie (08.02.) dve modlitby „aj“ pre moju dušu. Týmito skromnými riadkami, som sa opäť pokúsil drahý Bože, dať Ti svoje srdce na Tvoj „oltár pravdy“, kde sa moja duša raz možno uloží v šťastí a láske a vyroní slzy šťastia pre lásku k Tebe, za lásku Tvoju Otče, za milosť, ktorú si mi preukázal, za Tvoju záchranu môj drahý Bože a navždy zastaví duševný ron tečúcich sĺz z nesplnených túžob a snov, lebo ona začína chápať, opäť začína žiť a nechce už umierať. Aj ja Teba milujem... aj ja Ťa ľúbim Otče.

 36. Moderná skazená doba.

  Dominika|09.02.16

  Milí čitatelia a nováčikovia tejto stránky, chcem sem niečo napísať, čo mi už dlho ide hlavou, len som sa nezmohla to sem skôr napísať. Článok, ktorý sem nie až tak dávno pani Laura dala, by si mal každý jeden z vás prečítať, aby ste sa trochu zamysleli nad životom a nad jeho smerom, ktorým sa vyvíja. Nie je to prvý a určite ani posledný článok, v ktorom nás láskavý Boh upozorňuje pred záhubou našej zeme.

  Veľmi ma to hnevá, že ľudstvo ničí túto zem pre biznis a moc, každý z nás prispievame ku zatrateniu, niekto minimálne a niekto maximálne. Ničíme túto krásnu zem pre niečo nepodstatné, niečo, čo privedie človeka len k chorobám a utrpeniu, no rozhodne nie k harmónii a ku skutočnej podstate v tomto živote.
  Pýtam sa tých, ktorým ide len o materializmus, peniaze, moc a tlačenie sa do zadku cirkvi, kedy sa konečne zamyslíte nad vaším životom a začnete prebúdzať vaše opantané mozgy? Ktorý farár alebo akože "svätý" v rúchu by vám cez nespočetne veľa odkazov od Boha hovoril, že naša zem sa každým dňom a rokom blíži ku zatrateniu, kvôli tomu, že si uctievate modly a páchate zlo na tejto zemi. Kto by vám len tak podával pomocnú ruku a Božie modlitby a nechcel by nikdy za to nič, len aby sa človek naučil milovať úprimne Boha. Predsa si každý všíma zmeny počasia, že to nebude asi normálne, keď na Vianoce svieti slnko a vy sa môžete prechádzať po vonku v tenkom svetri alebo tričku. Sami vidíte, že už roky neexistujú ročné obdobia, že príroda nefunguje ako by mala, že čím ďalej tým viac umierajú zvieratá a určité druhy pomaly vyhynú. Vy všetci sa tvárite, ako keby sa vás to netýkalo, nemyslíte pri tom na vaše deti a budúce generácie, poviete si a však čo ja môžem zmôcť proti tomu a prečo by som aj mal, keď sused alebo moje okolie na to kašle. Väčšina z vás, ktorá sem chodí na Božiu stránku si to všetko prečíta a ignoruje to ďalej, lebo tomu neverí, neverí Božím pravdám, robí si z toho srandu a smeje sa Laure a špiní jej meno, ale väčšinou to hovoria ľudia, ktorí majú nízke IQ, strach alebo nízku duchovnu úroveň. Pri tom cirkev podporujete a tvárite sa, ako veľmi veríte v Boha a milujete ho nadovšetko, lížete sračky všetkých farárov. Hovoríte, že veríte v Ježiša a modlíte sa k nemu, považujete ho dokonca za Boha, lebo tomu veríte, že bol Boží prorok, šíril pravdu o Bohu a rozdával lásku. Tomuto uveriť dokážete, tak isto veríte, že Mojžiš bol Boží prorok, ale to že Laura je ďalším a posledným na tejto zemi, tak tomu už nedokážete uveriť. Pýtam sa prečo? Ako by podľa vás mal vyzerať Boží prorok v tejto veľmi modernej a skazenej dobe? Mala by nosiť Laura sandalky, držať v ruke palicu, nosiť cez seba dlhu látku, ktorá by zakryla cele jej telo a mala by chodiť po svete všade pešo a zastaviť sa pri každom dome a hovoriť o Bohu? A povedzte keby aj, uverili by ste jej? Nie! Smiali by ste sa jej všetci do jedného a poslali ju na psychiatriu, že si tak vlastne ani neuvedomujete aký ste sprostí a zmagorení médiami. Pri tom ma dnes každý Facebook a Instagram, zverejňujete si tam cely váš život a delíte sa o vaše pocity, zdielate vaše novorodené deti, pri tom neviete ani ako im škodíte, alebo malé deti, ktoré by sa mali ešte na pieskovisku hrať si zverejňujú rôzne fotky a snažia sa zapadnúť. Skoro každý si robí selfie, vloguje, opičí sa po druhých a zapredáva svoju dušu Satanovi. V dnešnej dobe ma už skoro každý človek sociálny profil, tak prečo by aj Boží prorok nemohol mat v tejto dobe stránku prostredníctvom ktorej by šíril Božiu pravdu? Sú tu určité články, ktoré sám človek pri prvom čítaní nepochopí a musí si ich viac kráť prečítať, lebo sú veľmi namáhavé a zároveň krásne a pravdivé! Myslite, že si to Laura vymyslela, aby mohla upútať svoju pozornosť? A čo tak sa pozrieť na liečby a do rubrík, do ktorých napísalo už stovky a tisíce ľudí, ktorí sa uzdravili z chorôb, pri ktorých medicína nevedela pomôcť? Stále vám to asi nedošlo že? Máte bujné predstavy o živote a o jeho obraze, ako by mal vyzerať, ako veľmi by mal byť dokonalý. Myslite si, že život tu je pre naše vlastné potreby, aby sme si mohli užívať, rozkrádať všetko a manipulovať druhých a tým získať moc? Všetko toto je len ilúzia, ktorá vám braní vidieť skutočnú pravdu v živote. Jeden filozof, Friedrich Nietzsche raz povedal, že ľudia zabili našeho skutočného Boha a nahradili si ho tým, že si vytvorili vlastných Bohov, ako napríklad Boha moci, penazi, atd. Je to tak! Ľudstvo zapredalo a zradilo Boha a najväčšiu vinu v tomto nesie cirkev, ktorú ospevujete a podporujete. Byť manipulovaný celý život vám očividne nevadí, práve naopak, vy to skazené svinstvo ešte podporujete a zalepujete si oči lepidlom. Potom sa nedivím, že to je pre niektorých jedincov ťažké pochopiť skutočnú pravdu o Bohu. Nedokážete sa jej pozrieť do oči, lebo ste už načisto zmanipulovaní a zmagorení a ako bonus ste si ešte aj oči zalepili.

  Veľa ľudí sa presvedčilo na vlastných skúsenostiach, že existujú aj nadprirodzené sily a veci, ktoré neuvidí každý človek, lebo to tak má byť. Všetko to tak je od Boha dané, že pokým budeme žiť v ľudskom tele, tak budeme vnímať a vidieť len to, čo nám umožní. Náš mozog funguje len na malej percentnej úrovni, ktorý nám neumožňuje vnímať viac ako môže. To ale z ďaleká neznamená že, neexistuje Boh, duchovia, temné sily, ktoré nás pokúšajú, energie, kliatby, ktoré nevidíme ale bez pochýb pociťujeme, aury, dimenzie, atd. Lásku tiež nevidíte, ale cítite ju v srdci, tak ako my Bohu verní a veriaci v neho cítime jeho lásku a silu. Kyslík, ktorý je dôležitý pre náš život, tiež nevidíme, ale vieme že existuje. Ryby nevidia vodu, ale my ľudia áno. Zvieraťa nevidia všetky farby sveta, ale my áno. Mohla by som takto pokračovať ďalej. Ide len o to, že to čo nevidíte, nezažijete a nepocítite, neznamená ani z ďaleka, že to neexistuje. A preto nevidím dôvoď, prečo by Boh nemohol poslať posledného proroka na tuto zem, v tejto dobe, keď cele stáročia sa diskutuje o skutočných prorokoch, ktorí boli normálni ľudia a ktorí dostali schopnosti od Boha a tým aj veľmi ťažké poslanie, aby šírili pravdu o Bohu a naučili ľudí milovať Boha úprimne zo srdca. Skúste sa prebudiť a začať vnímať svet z iného uhla, nie je dôvoď sa báť nových veci a rodhodnuti, lebo pokým sa neodvážite a neskúsite, nikdy nebudete vedieť, čo by bolo keby.. Nestojte si v ceste, keď mate veľké trápenie v živote, najhoršie je, keď ste chorí a nikto na svete vám nedokáže pomôcť okrem Boha, možno skúsite určité liečby, ktoré vám na chvíľu pomôžu odľahčiť vaše trápenie, ale potom sa vrátia späť a možno aj v silnejsiom prevedení. Oddajte sa Bohu, my ľudia nemôžeme mat všetko pod kontrolou, to sa jednoducho nedá. Toľko zla je na tomto svete, viac než si dokážeme predstaviť a preto si aj uzatvárame naše srdcia, lebo sa bojíme niekomu alebo niečomu otvoriť, zo strachu, že by nám to ublížilo a sťažilo ešte viac náš život, ale myslím si, že je na tejto stránke až nadmerne veľa dôkazov na to, aby ste nepochybovali o Bohu a o Laure, že vám dokáže s Božou pomocou pomôcť. Nie je to náhoda, že vaše kroky smerovali práve sem na tuto stránku. Boh chce a dáva vám šancu, aby ste zmenili svoj život ku lepšiemu a boli šťastnejší. Materializmus vás nikdy neuzdraví ani neurobí skutočne šťastným, nedá vám krásne hodnoty tohto života a ani vám nepomôže byt lepším človekom. Čerpajte to, čo nám dáva príroda, čo nám dal Boh spolu s hodnotami, ktoré väčšinou nevidíme ale cítime a otvorte svoje srdcia k Bohu, on jediný vás nesklame!!!
 37. Poďakovanie.

  Ľubo|14.02.16

  Chcel by som sa Laure a Vladovi touto cestou poďakovať za ich veľké vynaložené úsilie pri detailnom vysvetľovaní Božej pomoci ľuďom, ktorí jej niekedy nerozumejú, v horšom prípade nechcú porozumieť, že s nekonečnou ochotou poskytujú bližšie informácie a vysvetľujú o čo ide aj keď je to niekedy veľmi namáhavé, vyčerpávajúce, náročné a ťažké, lebo ľudia niekedy nevidia, alebo nechcú vidieť Boží pohľad na vec. Pán Boh sa nikdy nemýli a ja zo skúseností viem, že napĺňať Božie odkazy treba okamžite a bez špekulovania, aj keď je to niekedy veľmi ťažké, lebo čím viac človek špekuluje aj tak nakoniec len sám so sebou vyšpekuluje a tým len sebe (svojej duši) priťaží. Každý deň budem taktiež ďakovať Pánu Bohu, že ma skrz trápenie učí byť lepšou a čistejšou dušou. Ešte raz veľká vďaka a úcta.
 38. Sobota ako Boží deň.

  Gabriela|14.02.16
  Dobrý deň. Predovšetkým sa chcem poďakovať Bohu za silu, ktorú dáva mne aj mojej rodine. Život našej rodiny je veľmi náročný - nemáme svoje bývanie, neustalý problém s financiami a prácou. Verím a viem, že kliatba má veľkú silu. Boh dopustí, ale neopustí, keď prosíme.
  Pred 3 rokmi by som nedala na katolícku cirkev dopustiť. Nedeľa - kostol, ruženec a modlitby k Ježišovi a k matke Ježišovej. Život sa nelepšil a mala som pocit, že nie som zlý človek. Odpoveď od farára bola aj Ježiš trpel tak aj ľudia majú trpieť......
  Boh mi poslal do života pani Lauru a začali sa mi pomaly otvárať oči. Modlitby, ktoré sa modlím k Bohu pôsobia na mňa ako balzam na dušu a cítim veľkú pomoc.
  Veľmi často sa mi stávalo, že keď pani Laura prijala odkaz od Boha napr. o bylinkách - koriander (vedci zistili veľké účinky - dokument ) alebo článok o jablčnom octe, ktoré len to potvrdili. Božie odkazy sú na 1000% pravdivé.
  Boh nám často zdôraznil, aká dôležitá je sobota, kde máme tento deň zasvätiť Bohu a modliť sa proti satanovi. Cirkev sa obhajuje tým, že apoštoli zmenili sobotu za nedeľu. Jeden veľmi zaujímavý dokument toto vyvracia: Pátranie po sobote vo Vatikáne na YooTube. Dr. Samuele Bocchiocchi - adventista siedmeho dňa - uznávajú sobotu ako Boží deň. Bol to jediný nekatolík, ktorý mal možnosť študovať na univerzite vo Vatikáne v rokoch 1971 až 1975 a obhajoval dizertačnú prácu - Sobota ako Boží deň. Mál možnosť nahliadnuť do Vatikánskeho archívu a našiel dokument, ktorý potvrdil, že do zač. 4. stor. bola sobota ako Boží deň. Pápež zmenil sobotu na nedeľu koncom 4.stor. Keď dokázal, že Katolícka cirkev nemá pravdu bola veľmi "pobúrená". Od vtedy na univerzite vo Vatikáne už nesmel študovať žiaden nekatolík.
  Je to nádherná výpoveď človeka, ktorý veľmi trpel tým, že rodičia, ktorí žili v Ríme uznávali sobotu ako Boží sviatok. Kňaz zakázal ostatným deťom sa s ním hrať, lebo je kacír. Veľmi odporúčam toto video, lebo viem že veľa ľudí hľadá pravdu.
  Chcem sa ešte raz poďakovať Otcovi Nebeskému, že mám možnosť poznať pravdu a pani Laure a jej manželovi Vladimírovi, za všetku trpezlivosť a ochotu pomáhať ľuďom.
  Boh nech Vás opatruje a ochraňuje od všetkého zlého.

 39. Sme blízko konca.

  miro | 17.07.2014
  Sme blízko konca a ja mám nutkanie vyjsť do ulíc a s každým človekom zatriasť a povedať mu to, ale cítim že je to márne. Viem to, vidím to dennodenne, lebo je fakt iba mizivé percento ľudí, ktorí spozornejú keď sa im hovorí o Bohu a o pani Laure. Oni aj niektorí počúvajú a tvária sa že ich to zaujíma - veď to isto všetci Vy tu Bohamilujúci ľudia poznáte, nemusím Vám to hovoriť. Ale skutočnosť je taká, že ich to možno aj zaujíma a počúvajú, ale to je tak všetko. Lebo keby tomu VERILI, tak by to šírili, lebo je to aspoň podľa mňa tá NAJVäČŠIA A NAJÚŽASTNEJŠIA vec na CELOM SVETE, ktorú treba šíriť ako vírus - ako dobrý vírus! ČO je na svete už len fascinujúcejšie a zaujímavejšie, ako skutočnosť, že BOH samotný nám zoslal do tejto skazenej doby posledného proroka na záchranu celého ľudstva???!!!
  Čo je viac? To že Nemecko vyhralo MS? alebo to že idioti vedci lietajú čoraz ďalej do vesmíru a pritom sa nevyznajú sami v sebe? Hlavne že na Marse je voda. Čo je viac ako BOH a jeho prorok??? Či to že zlacnela nafta, alebo že havarovalo lietadlo? Prečo o týchto veciach vie celý svet do 24hodín a o pani Laure hŕstka???
  Robte prosím všetci najviac ako môžete hneď od zajtra rána, všetkým to povedzte, kolegom, predavačke v obchode, susedovi, prosím, robme najlepšie ako vieme! Je nás málo, mám Vás všetkých rád, pani Laura, Vás mám najradšej, lebo bez Vás by mnohí z nás blúdili a nenašli BOHA. Otecko, Teba milujem a urobím pre Teba ešte veľa kým tu bude tento svet. Milujem ŤA!!! ahoj

  RE: Daniel | 17.07.2014
  Miro, moja reč. Presne si to vystihol. Ľudia hltajú televízne noviny a híkajú nad autohaváriami, katastrofami. V showbize s úžasom híkajú, že nejaká čiernovláska z Farmy má veľké prsia. Na Facebooku má 20 000 fanúšikov. Dokáže ona so svojimi „ceckami“ zachrániť našu planétu pred apokalypsou? Komu pomohla? Čo v živote dokázala? Ale takúto mladú hlupaňu bude celé Slovensko obdivovať. Je mi z toho zle. A teraz sa my ľudia čudujeme, že hrozí zánik sveta, keď celý svet obdivuje 20. ročné primitívne krásky s veľkými kozami ale neverí v Boha a vysmieva sa Laure. Vôbec sa nášmu pánu Bohu nečudujem, že to tu chce zhasnúť. Mám pocit, že celý svet aj s ľuďmi je postavený hore nohami, obdivuje, uznáva banality a nad podstatnými vecami mávne rukou. Nečudoval by som sa a nevinil Pána Boha, keby koniec sveta prišiel zajtra.
 40. Dôkaz že nádej existuje.

  Jaro | 09.07.2014
  Dobrý deň pani Laura a p.Vlado. Ako už vieme, každodenne sa stretávame nielen s dobrom ale aj zlom. Ja osobne s mojim kolegom lámeme jedného nášho kolegu na vieru k Bohu už dosť dlho, u ktorého sme začali strácať nádej kedže kolega pochádza z jehovistickej rodiny a názor na Boha má taký, že neexistuje a človek sa na seba musí na svete spoľahnúť sám a vôbec každá informácia o Bohu je preňho jeden a ten istý výmysel. Ale nedalo nám to a stále keď bola príležitosť tak sa z našej strany našla nejaká pripomienka hoc aj malá, ktorá poukazovala na existenciu Boha. A po určitom čase prišlo veľké prekvapenie ktoré som vôbec nečakal. Opíšem vám situáciu. Stáli sme v kuchyni a neveriaci kolega sa napil vody z pohára a povedal "ten, kto vymyslel vodu bol úžasný". A zo mňa bez váhania vypadlo, že "pán Boh vymyslel vodu". A teraz príde to prekvapenie. On odpovedal že, "Tak ďakujem pánu Bohu". Až som neveril čo som počul, ale bol som ticho a v duši som sa usmieval z radosti, že je tu nádej stále aj keď ju nevidíme alebo si to nemyslíme. Týmto stálym bojovaním sa nám asi podarilo zasadiť semiačko pravdy a lásky do tohoto neveriaceho človeka. Teraz aspoň viem, že snaha nebola márna. Teším sa z toho lebo je to dobrák ale jeho problém bol asi ten, že vyrastal v nesprávnom prostredí.
  Na záver chcem pozdraviť Boha a taktiež Lauru a Vlada.

  RE: Lucia | 09.07.2014
  To je krásny príspevok. Mne tiež sa dejú prekvapenia, keď chlapec z katolíckej rodiny mi poďakuje na facebooku za článok z tejto stránky, alebo ľudia pozitívne reagujú a ďakujú mi, alebo dajú na facebooku, že sa im páčia modlitby, alebo sa ma spýtal kamarát, že či milá pani Laurinka je naozaj Boží prorok na čo dostal odpoveď, že áno. Naposledy asi to dievčatko z Anglicka písalo na facebook, že týždeň nemôže spať a je jej veľmi zle, neskôr mi napísalo že zaklínalo a spievalo pri tom. Poradila som jej, aby poprosila nášho láskavého ocka, pána Boha o pomoc a zrobila to a upokojila sa. Je to dobré dievča, ona hneď rozumela všetko čo som je písala, len sa jej trošku pošmykla noha, keď skúšala inak dostať to čo chcela asi, ľahšie... Takže ďakujem krásne za tento príspevok, je veľmi inšpirujúci. Modlievam sa tiež pri manželovi, už na mňa ani nekričí, takže je dôvod konať dobro, ozaj. Ďakujem za prepísanie textu milej pani Laurinke, s láskou Lucia.
 41. Prosba k Bohu, a zároveň, Ďakujem!

  Dana K. | 09.12.2015
  Milí čitatelia,mám veľmi silnú potrebu napísať čo cítim. A tak píšem, ako to vnútorne ,kdesi až z hrude cítim..........Ako začať?....Píš...!........Bože prosím, Ťa zošli nám anjelov Lásky na túto zem a do našich sŕdc a duší.....veľmi nám chýba láska vrátane mňa.Lepšie povedané, slabo prúdi cez nás a z nás...Tvoja láska je tu stále, ale naše srdcia sú zatvorené , ustrachané doráňané,zlomené, zatvrdnuté neveriace.......tak to cítim z ľudí, keď sa ich dotýkam fyzicky ale aj pohľadom...cítim ich veľmi....len Ty jediný Bože môj láskavý,milostivý nám môžeš pomôcť a zachrániť nás....otvoriť svoje srdce a uvoľniť to napätie,strach , hnev, nenávisť......tie obrovské hrádze cez ktoré ľudia necítia ,alebo slabo cítia a neveria ,že Ty, jediný Boh stvoriteľ neba a zemi....si naša záchrana!!! Prosím Ťa otecko náš jediný, BOH na nebi aj na zemi....prosím Ťa veľmi o LÁSKU .....aby cez nás a z nás vyžarovala Tvoja silná nekonečná láska....medzi nami ľuďmi. Prosím Ťa otecko láskavý o vypočutie tejto prosby a o záchranu a pozdvihnutie nás všetkých do LÁSKY ...do takého sveta, kde je IBA LÁSKA.....a ja verím , že nás je veľmi veľa , ktorý v takomto svete chcú byť a žiť.... a veria , že je to možné zhmotniť takýto láskavý svet tu a teraz....... lebo on EXISTUJE....BOH EXISTUJE.....je vo Vás...je vo mne...je v nás......Otecko Náš,Boh Náš.....dobrý...pomôž nám prosím , aby sa zhmotnila Tvoja Láska cez nás, skrz nás..... Tu....na Zemi.....Tak ako v nebi, tak nech je i na zemi! ....ALELUJA BOŽE, ALELUJA ALELUJA ALELUJA!

 42. Božie skúšky.

  Ľubo | 11.12.2015
  Je veľmi ťažké zotrvať v silnej viere k Bohu počas celého života, ale kto zotrvá ten vyhráva. Čím viac sa človek k Bohu primkýna, tým viac ho satan pokúša a preto si aj Pán Boh jemu blízke duše skúša či v skúškach obstoja. Občas príde ťažšia úloha a je dosť pravdepodobné, že človek zapochybuje a zlyhá. Nikto si nemôže byť stopercentne istý, že v svojom živote Boha nikdy nesklame. Ja som si tiež nahováral, že som vo viere silný a že všetky Božie rady a skúšky splním bez väčších problémov. Ale predsa som časom sklamal, lebo prišla úloha, ktorá ma zaskočila a ja som ju nedokázal stopercentne naplniť. Samozrejme že som prepadol, sklamal som a nenaplnil Boží odkaz. Po takejto životnej prehre sa cítim veľmi nešťastný, utrápený a veľmi ma to bolí. Božie skúšky sú tiež niekedy boľavé, ťažké, strašné a bohužiaľ preto z nich ľahko prepadáme, ale až keď ich zvládneme pochopíme ich význam pre nás. Teraz v trápení mojej duše zo zlyhania mi ostáva len modlitba k všemohúcemu Bohu za odpustenie. Ale cez to všetko svoju vieru k Bohu budem naďalej pestovať, posilňovať a s pokorou svojej duše prosiť o zmilovanie sa nad mojimi hnusnými schybeniami. Musím sa z vlastných chýb veľmi poučiť, keď som sa nevedel poučiť s chýb druhých, čo je oveľa lepšie.
  Keď mi Pán Boh zachraňoval život, veril som mu bez váhania, ale keď mi neskôr chcel zachrániť manželstvo váhal som a nerozumel tomu a to bola veľká chyba. Bože Ty všetko vieš a vidíš a my ľudia sme hlúpy a slepí. Toto je príklad toho, aby ľudia neváhali a nepochybovali o Božích radách, lebo si tým skôr či neskôr len ublížia a pripravia sa o nádherný život žitý v Božej láske.
  P.S.: Ďakujem Ti Bože za všetky nádherné modlitby na Tvojej stránke, lebo sú mojou obrovskou oporou a istotou v ťažkých časoch. Ďakujem aj nádhernej žienke Laure za zapísanie všetkých vzácnych informácií ľudstvu prijaté od samotného Pána Boha. Ďakujem aj Vladovi za asistenciu pri nespočetnom detailnom dopĺňaní rád ľuďom v ich problémoch. Amen.

 43. Lorna Byrneová.

  Ronald | 25.09.2014
  Dobrý deň pani Laura,
  ja by som vás len informoval, že mi sem tam na mail posielajú články a videá rôznych osobností a liečebných metód a tentokrát to bolo o spisovateľke menom Lorna Byrneová, o ktorej je napísaný odkaz na Vašich stránkach. Ja som kedysi čítal jednu jej knihu, z ktorej som nemal najlepšie pocity a ani som na to neprišiel prečo až vtedy, keď som si o nej prečítal odkaz od Boha.
  Ako som dnes dostal email ako ju zbožňujú a že ako im prinesie pokoj a mier do ich duší, tak mi nedalo a využil som váš článok aby videli čo je skutočnosť.
  Keby niekto reagoval na vašu osobu, tak mi to prepáčte, viem, že toho máte dosť, ale beriem to na seba aj pred pánom Bohom, jemu tak či tak nič neujde, len chcem mať pokoj na duši, preto vám radšej píšem. Bolo tam asi 27 adries, na ktoré som to preposlal, väčšinu z nich nepoznám.
  Raz ešte dávnejšie v minulosti som bol u jednej pani, ktorá mi mala pomôcť z mojej choroby volá Mária Matisová. Odcestoval som ku nej do Prešova, ale potom som aj oľutoval, ešte to vyšetrenie by sa dalo proti tomu som nemal nič, ale neskôr mi tam začala blábolať o jej katolíckej viere, že treba chodiť do kostola, ako jej to úžasne pomáha, tak a tým som u nej skončil, keďže mňa už ako dieťa nevedeli dostať do kostola, aj starká ma tam chcela veľakrát dostať, ma tam ťahala, ale bránil som sa tomu ako ohňu, preto nie som ani pokrstený, teraz už môžem aj to povedať, že chvála Bohu.
  Chcem Vám popriať veľa sily do boja ako aj sama so sebou tak s okolitým svetom, ktorý je bohužiaľ skazený až priveľmi, ale vy to zvládnete som si istý, cítim to. Myslite na to, že sú aj ľudia, ktorí sú s vami aj keď len v duchu a neni potreba sa zaoberať zlými myšlienkami iných ľudí lebo tie boli aj budú a môžu sa raz zmeniť, keďže všetko sa v každej chvíli mení aj keď len trošilinku, ale predsa, veľa malých krokov vedie k jednému veľkému, možno vytúženému.
  Ja som pri Vás a verím, že nás bude stále viac a viac.
  S láskou a úctou a žehnaním od Nášho Pána Boha
  Ronald

 44. Toto som dnes našiel v jednej staršej Božej odpovedi.

  miro | 26.09.2014
  Zloba duší mnohých na tejto zemi je tak veľká a nemajúca strach ani z Boha, že ani varovné proroctvá nedokáže tieto duše od zatratenia zachrániť a do Božej pravdy budú súhlasiť, keď už budú zhorené naskrz ich duševné a boľavé na večnosť telá ale Božie zmilovanie do tohoto času pre žiadnu takúto dušu už nebude platné, odsúdenosť bude navždy večná a nikdy nezmeniteľná láskou Boha k tým, čo celý svoj život obsmievali a neakceptovali Božiu existenčnosť a nástup do otvorených brán pekla bude pre nich Božia spravodlivosť, v ktorej neskoro bude svoje duševné omyly z pekla volaním o pomoc Božej tvári priznávať a ľutovať, nakoľko ku predstihu tohoto duševného konca vás všetkých smrteľníkov varujem ja Boh sám cez slová mojeho vami nedoceneného a obsmievaného proroka Lauru, do ktorej výsmechu a hlasného pokriku mnohých "zastaviť a umlčať navždy" bude pravdivostná sila jej odkázaných slov od Boha pre vaše duše naplnenou navždy pravdou v ktorej čírosti začnete zakopaní v hlbokom horiacom pekle chápať, ako veľmi ste sa mýlili v svojom myslení životom na zemi a aj keď vaša duša nebude mať telesnú schránku ako naučený vašim žitím na zemi priliehavý šat, ostane vaše myslenie aj po telesnej smrti zachované v každej duši ako poznanie jej duševných omylov, ale pre žiadnu už nebude cesty späť, lebo Božie zákony nie sú menné a dodržiava všetky Boh v svojich Božích príkazoch.

  RE: Rado | 28.09.2014
  Tak poviem to len tak, že prečítaním týchto riadkov by si mali všetci posmeškári a neprajníci pani Lauri vstúpiť do svedomia a konečne dostať zdravý rozum a modliť sa k nášmu pánu Bohu v svojom vlastnom záujme, keď im skutočne záleží na ich budúcnosti.
  Miro vďaka, že si to sem dal.
 45. Ďakujem za myšlienku.

  miro | 02.09.2015
  Bože ďakujem za túto myšlienku, pomáha mi mať sa na pozore.
  Nič na svete nemôžeme mať radšej ako Boha. Ak sa pristihneme, že niečo alebo niekoho máme radšej ako Boha, alebo niečomu venujeme viac pozornosti a lásky ako Bohu, mali by sme si to čím skôr uvedomiť, lebo je to zle. Je to pasca. Vtedy nekonáme dobre. Je jasné, že keď to Boh vidí, je z toho smutný a žiarli. Predstavujem si že asi takto sa pýta:
  "Prečo máš ty duša radšej to a to ako mňa, Tvojho Boha, veď všetko to čo máš máš odo mňa, vďaka mne. Veď ja Boh ti pomáham celý tvoj život od malička, prečo si ma zamenila? Prečo mňa nemiluješ najviac?"
  Mali by sme si to uvedomiť. Možno to niekomu pomôže. Mne táto myšlienka pomáha, napísal som si ju preto aj fixkou na stenu, lebo ma drží ako tak na správnej ceste:-) teda dúfam:-)
  Keď si predstavím aký je Boh smutný, keď sa zhora na mňa pozerá a keď vidí, že svoj život obetuvávam niečomu inému ako prioritne Jemu, je mi z toho nanič a spamätám sa. Poviem mu prepáč, kľaknem, skloním hlavu a už viem, že je zle ale Boh ma vždy postaví na nohy. Našťastie. Vďaka Ti Bože!

 46. Problém pochopiť.

  Katka | 02.09.2015
  Chápem ľudí, ktorí majú problém pochopiť. Keď niekto dlhé roky žije v presvedčení, že cirkev je svätá a že Boh je trojjediný, tak je veľmi ťažké ho presvedčiť o opaku. Títo ľudia veria výlučne a výhradne svojej pravde a stávajú sa prirodzene podráždení, keď niekto útočí na ich pravdu. Nepripúšťajú iný názor. Nie som si istá, či niekto z tých, ktorí absolútne dôveruje cirkvi, bude niekedy schopný prijať inú pravdu ako je tá jeho. Možno iba vtedy, keď sa stane niečo, čo otrasie jeho vierou v základoch. Možno až potom zapochybuje a pripustí, že je to inak, ako si dlhé roky myslel. Človek je tvor ješitný a je ťažké si preňho priznať, že sa mýlil. Samozrejme, česť výnimkám. Ja som človek mierumilovný, a ja by som chcela len týchto ľudí poprosiť, bez zlosti, bez nevraživosti, aby skúsili popremýšľať nad tým, či naozaj Boh chce, aby sme sa klaňali v kostoloch... . Ja to vnímam tak, dovoľte mi zacitovať myšlienku niekoho iného, ale absolútne sa s ňou stotožňujem, - aby sme si vytvorili chrám vo svojom vnútri - .... konať a žiť dobro, milovať svojho blížneho a dokazovať to nielen slovami, ale hlavne skutkami. Verím, že sa môžeme stať kvapkou, ktorá sfarbí oceán. Verím, že láska je odpoveďou na všetky otázky. Ďakujem.

 47. Ľudia nepoučiteľní.

  Dominika Č. | 02.09.2015
  Ahojte Boží bojovníci, už dlho ma trápi, že v mojom okolí aj v rodine sú ľudia, ktorí sú tak zmagorení cirkvou aj s tým ich duchom svätým, že sa človeku až rozum zastavuje. Ide napríklad aj o mamu mojej strynky, ktorá sa robí veľmi svätou a pri tom nevie človeku ani úprimne od srdca pomôcť. Hrabe pre seba všade, kde sa len dá a nepodelí sa s nikým o nič. Keby sa dalo tak by aj žobráka ožobrala. Pri tom chodí každú nedeľu do kostola a spovedá sa farárovi a keď ide domov tak pácha ďalšie hriechy. Doma robí na rôzne sviatky omše z modlitebnej knižky a drží pri tom ruženec v ruke, ako keby jej ide o život. Raz som to dokonca zažila na vlastnej koži, keď mi zomrela starká. Sedeli sme za stolom a modlili sa za ňu, samozrejme nemala som na výber a tak som sa vždy iba Otčenáš pomodlila a v ostatných veršoch a modlitbách som bola ticho. Celá táto trápna udalosť trvala asi skoro hodinu. Každopádne dáva táto žena robiť omše farárovi za rodinu, aby boli zdraví a to najlepšie na tom je, že ho ešte za to aj zaplatí. Čiže mesto toho, aby kľakla doma na kolená a poprosila úprimne nášho Boha o pomoc, radšej uverí farárovi. Pri tom si myslí, že ju Ježíš Kristus, ktorý je pre ňu ten správny Boh, zbaví všetkých hriechov a pripraví pre ňu miesto v nebi hneď vedľa neho. Svoj názor som si povedala hlavne mojej strynke, pretože s ňou som častejšie. Rozprávala som jej o našej pani Laure, o tom ako mi Boh zmenil život, že sa treba len jedinému nášmu Bohu klaňať a prosiť ho. Taktiež som jej povedala o liečbe, ktorú napĺňam, aby si uvedomila, že človeku sa dá v rôznych chorobách pomôcť. Videla predsa ako mi bývalo voľakedy. Stačí si len uvedomiť pravdu Božiu a zabudnúť na ducha svätého a všetky omáčky, ktoré tlačí ľuďom cirkev do hlavy. Zdôverila som sa jej hlavne preto, lebo má silnú cukrovku a k tomu ešte iné zdravotné problémy, chcela som len pomôcť, ale ona si stále len to svoje zástava. Takýchto prípadov je bohužiaľ veľa v mojom okolí a snažím sa takým ľuďom vyhýbať. V jednom Božom Kréde jasne stojí že, ( Za každého nepriateľa zapíš do svojho duševného vnútra toho kto nemiluje a nechce veriť v existenčnosť Boha, lebo sa takáto duša stáva v pokúšaní satana ľahko prístupná jeho nástrahám.. ). Snažím sa vždy každému vysvetliť, že čo hlási cirkev je nezmysel a že sa tým čoraz viac k Satanovi odovzdávajú. Skoro každý si myslí svoje a mám pri mnohých ľuďoch pocit, že aj keby sám pedofilný pápež vyhlási pravdu svetu, tak by tomu niektorí neuverili, lebo sú už tak zmagorení a posadnutí cirkvou a ich trojjediným Bohom. Toto je už na silnú diagnózu. Pýtala som sa jedného známeho, že ako môže byt Ježiš Boh, keď svet už predtým dávno existoval a fungoval. Povedala som že v Starom zákone jasne stojí, že Boh stvoril túto krásnu zem, všetko čo je živé, že Boh nám všetkým dal život. Ten známy mi povedal, že veď predsa Ježiš je Boh, že on vstal z mŕtvych a on zostúpil z hora, aby nás očistil zo všetkých hriechov. Veď Boh a Ježiš je predsa to isté, tam neni žiadny rozdiel. Keď mi toto povedal, tak som mala dosť. Nevedela som či sa mam v tej chvíli smiať alebo plakať. Mne to pripadá tak, že mnoho ľudí vlastne ani nevie čoho presne verí. Boli vychovaní v katolíckej rodine, v ktorej sa chodilo každú nedeľu do kostola, boli nútení k tomu, lebo chceli vyhovieť rodičom alebo celej rodine a preto to ďalej ani neriešili. A potom sú aj takí, ktorí sú posadnutí cirkvou a chodia pápežovi päty lízať. Chcem tým povedať, že sa nájde máloktorý človek, ktorý miluje nášho Boha úprimne zo srdca. Napríklad aj môj priateľ, ktorý si prežil so mnou najhoršie obdobie v mojom živote, neverí v Boha. Nikto ho k tomu nikdy neviedol. Veľmi ma to trápi a bolí v srdci a snažím sa vždy poprosiť Pánbožka, aby začal v Neho veriť, veľmi často hovorím môjmu priateľovi o Laure a vždy si ju zastanem. V niektorých veciach mi dá za pravdu ale to najdôležitejšie si nechce priznať. Boha si nechce priznať. Viem že má strach, bojí sa ako ostatní neveriaci Tomášovia, no ja na nevzdám, budem aj naďalej bojovať za Božiu pravdu, budem ľuďom o Tebe Bože kázať, pokým to bude v mojich silách, lebo Ťa Ocinko môj nebeský z celého srdca milujem. Viem, že niektorí ľudia potrebujú viac času, aj keď sa im už kráti. Hlavne sa budem snažiť, na sebe pracovať a byť každým dňom lepším človekom. Nezdávajme sa milí Boží bojovníci, musíme pomôcť pani Laure a jej rodine a prebúdzať Slovensko a celý tento svet. Pani Laura prajem si, aby ste bola zdravá spolu s vašou rodinou ako ryba a silná, ako nikdy predtým. Ľúbim Vás a mám vás rada Boží bojovníci, píšete odvážne a pekne. S pánom Bohom.

 48. Pieseň od skupiny Eagles - Hotel California nikdy počúvať už nebudem...

  Daniela P. | 02.09.2015
  Dobrý deň pani Laura,
  dnes som sa dostala náhodou k jednému článku cez veľmi známu pesničku od skupiny Eagles – Hotel California. Táto pieseň sa mi roky páčila, aj keď vo mne vzbudzovala melancholickú náladu.
  Dnes som si dala slúchadká do uší a našla jej anglický text s prekladom. Pod textom sa písali zaujímavosti k piesni ako napríklad:
  Hlavnou líniou skladby je rozprávanie historky unaveného cestujúceho, ktorý zostal uväznený v hrôzostrašnom hoteli, ktorý sa spočiatku zdal byť lákavý. Text piesne je metaforou o pôžitkárstve a sebadeštrukcii v hudobnom priemyslejužnej Kalifornie, kde je Hollywood prirovnávaný k luxusnému hotelu, ktorý spočiatku víta a ponúka splnenie všetkých túžob, ale výsledkom je pasca pre jeho návštevníkov s ich sebadeštruktívnym požiadavkami.
  Celá pieseň oslavuje "Hotel California", čo je chrám satanovej cirkvi v San Franciscu, kde bol v roku 1969 na Californiastreet otvorený po tom, čo bol prestavaný z bývalého nevestinca. Na vnútornej časti obalu dosky je hlava Shandor LaVeye (Anton Szandor LaVey) veľkňaz tejto satanove cirkvi, s ktorým sa členovia skupiny Eagles zaplietli, aby im svojunadprirodzenú mocou zaistil slávu.
  Pieseň sama opisuje v náznakoch zrozumiteľných zasväteným satanistický rituál a obrat Night man by sa nemal vkontexte piesne prekladať ako vrátnik, ale skôr "muž noci" alebo "muž temnoty" .
  Zamýšľam sa nad tým, ako nás satanistické sily dokážu ovplyvňovať cez hudbu. Pri spomínanej piesni od Johna Legenda – All of me, ako nám Pán Boh dal vedieť cez Vás pani Laura, bola písaná pre speváka mocenskými silami...už teraz nemám pochýb. Pesnička sa mi vôbec nepáčila, ani som si ju nezvykla púšťať, ale veľakrát som sa prichytila pri tom, že si ju v podvedomí spievam.
  Ďakujem Ti milý môj Pán Boh za to, že si ma takto vystríhal pred navodením si ďalšieho smútku na moju dušu. Ďakujem Ti za oveľa viac ako len to... Stojím a bránim si Ťa a nikto ma o opaku viery v Teba nepresvedčí!
  S láskou Daniela

 49. Postreh, nerozmýšľanie ľudí.

  Valéria | 21.02.2015
  V článku o Ježišovi Kristovi, ktorého uznávali za Boha neprávom. Je dosť na zamyslenie fakt a teraz logicky, ak by bol Bohom a zomrel na kríži, tak potom neexistuje nič od vtedy, my by sme už nefungovali ako fungujeme, kto by bol naším pánom na Zemi, kto by všetko riadil? Na to by nemal nikto z nás. Je to dosť podstatná vec, ktorú si mnohí neuvedomujú ešte doteraz.
  Ľudia v cirkvi uznávajú Ježiša Krista ako Boha ale smutné je na tom to, že si neuvedomili, AKO MÔŽE BOH POCHOVAŤ SAMÉHO SEBA!!!! Na jednej strane ho uznávajú ako Boha a na druhej sa sám pochováva a svet funguje !!! Nebuďte už takí hlúpi a naivní a uvažujte konečne logickým rozumom a zamýšľajte sa nad skutočnou pravdou. Nebuďte ako opičky v cirkvi, ktoré niekto vycvičí a musia ísť podľa toho čo majú naučené. Všetci máme slobodnú vôľu a rozum tak HO ZAČNITE SPRÁVNE POUŽÍVAŤ!!!

 50. Každý si hľadá miesto vo svojom živote.

  Ľuba | 03.12.2014
  Každý si hľadá miesto vo svojom živote. A priťahuje k sebe veci, o ktoré má záujem. Nechápem načo niekto chodí na tieto stránky, keď nemá o ne záujem a nerozumiem im. Ja napr. nejazdím na motorke, tak ma ani nenapadne komentovať život motorkárov, keď neviem o čo ide a vkladať im tam svoje názory. Je to možno blbý príklad, ale týka sa to aj palmera. Keď ma niečo nezaujíma, neverím tomu, tak načo sa k tomu vyjadrujem. Vidím stránka a názory, ktoré mi nič nehovoria, tak klik a idem preč. Načo niekoho znevažovať, urážať a v koho mene? Táto stránka je predsa pre tých, čo sa chcú zmeniť, čo chcú veriť vo svojom živote Božej láske a jeho spravodlivosti a aj trestu, ak treba. Komentáre na tejto stránke by mali byť predovšetkým o vzájomnej podpore, láske k Bohu a nie o osočovaní, vulgárnosti a hlúposti. Je mi z toho smutno, lebo tak veľmi sa teším aj na príspevky všetkých, ktorí tu chcú byť a priznám sa nebaví ma čítať komenty od ľudí, čo ma pasujú za chudáka, či hlupaňu, že sem vôbec chodím. Mám doma príklad, kedy naozaj ten ruženec nepomáha a ani kľakanie pre Ježišom. Držte sa všetci a prosím Vás ignorujte také komentáre ako má dotyčný pán palmer.

 51. Bože nevzdám sa lásky svojej duše k Tebe ani v tom najväčšom trápení.

  Zuzana | 03.09.2014
  Pane Bože vidíš ako sa moja duša každý deň trápi a aj keď nechcem, ale zaťažujem si svoju dušu. Každý deň pozerám na moje prvé dve deti v urnách , potom myslím na to, ako som ďalšie tehotenstvo preležala doma a v nemocnici. Povedala som si, že momentálne nechcem druhé dieťa, aby som sa mohla venovať dvojročnej dcérke, ale Tvoja Božia vôľa bola, aby som ostala tehotná čo je pre mňa zázrakom doteraz, lebo bez liekov to predtým nešlo. Toto tehotenstvo ma priviedlo k Tebe a od vtedy som nesmierne vďačná, že môžem kráčať po Tvojej ceste. No nesmierne to moju dušu ubíja, keď moji najbližší nevidia ten zázrak pred svojimi očami ako vo mne rastie zázrak života a bez akýchkoľvek problémov. Vždy je z toho len veľká hádka, že mi šibe, že mám kráčať cestou akou som bola vedená od mala. No ja to Pane Bože nedokážem, nemôžem sa zas tváriť, akoby som nevedela, že len Ty si jediná tá správna cesta. Otec ma vyhodil z domu, manžel sa mi vyhráža rozvodom, ale aj tak sa nedokážem vrátiť k ospevovaniu a modleniu k ľuďom z ktorých cirkev spravila svätcov a Boha. Možno budem čoskoro rozvedená bezdomovkyňa, ale aj tak mi Ťa Bože nikto nevytrhne z môjho srdca a duše, lebo viem, že máš so mnou svoje úmysly a nikdy to nebude nič zlé. Verím v Teba Bože a v Tvoju dobrotu a lásku a chcem tu lásku ukazovať aj svojim deťom. Pomôž mi Bože otvoriť srdcia môjho manžela a rodičov, aby sa zachránili od pekelného ohňa a prišli tiež na Tvoju správnu cestu. Milujem Ťa Pane Bože a si pre mňa ten jediný, až do konca života.

  Božia odpoveď:
  Bezbožnosť tvojej celej nevereckej rodiny spadá do mojich Božích spravodlivých rúk. Neplač dieťa moje nad nevereckosťou tohoto sveta. Boh tvoju dušu má veľmi rád a požehnáva tvojej duši materstvo konečným úspechom naplnené. Zotri slzy zo svojej tváre a ži naďalej pre moju existenčnosť. Zrady sa nikdy nedočkáš. Milujem tvoju dušu odvážnu a ver tomu, že ja tvoj Boh láskavý tvoju dušu nikdy neopustím ako si svojou dušou doteraz neopustila svojeho Boha. Božie odoslané slovo bolo správnosťou zapísané Lauriným duševným príjmom. Amen.
 52. Spoveď.

  Ľubo Jurík | 25.07.2014
  Milá Laura, viem že každá veta ktorú tu napíšeš je pravdivá bez omylu. Všetko si čítam a príjmam s pokorou že je to tak. Viem, že som sa nezachoval správne vtedy keď som mal verejne vystúpiť v TV. Zmocnila sa ma veľká tréma a sabotoval som. Ja som hneď potom pochopil, že to bola moja veľká chyba a zároveň Božia skúška z ktorej som prepadol. Nie som ten typ človeka, ktorému je všetko jedno a keď vidí problém, tak sa mu otočí chrbtom. Keby som ním bol, tak som hluchý a slepý ku všetkému a viac sa neozvem. Všetky články pozorne čítam a rozumiem tomu. Veľmi by som chcel všetko napraviť, lebo žijem s pocitom sklamania aký som. Máme slobodnú vôľu a preto sa niekedy rozhodujeme slobodne zle. Niektoré veci by asi boli lepšie podávané rozkazom, aby som nemal možnosť zlého výberu. Boh mi zachránil život, vyliečil ma z rakoviny, o tom nikdy nezapochybujem. Pomohol mi tisíckrát aj po tom čo som Ho sklamal. Veľmi veľa ma naučil. Sám si vyčítam ako som sa tak mohol zmeniť, keď povaha sa v zásade nemení, no hľadám zase správnu cestu z ktorej som zišiel. Viem že mi zostáva už len modlitba k jedinému Bohu, na ktorého nikdy nesmiem zanevrieť. Nech je môj prípad odstrašujúci pre všetkých ľudí a poučia sa z toho.
  PS: Keď som dočítal Tvoj odkaz Laura, celú noc som mal výčitky svedomia a na druhý deň ráno mi prišlo tak veľmi zle, že som sa ledva postavil z postele a doplazil sa k záchodu pri ktorom som nevedel či mám do neho prv strčiť hlavu, alebo zadok. Strašne som sa povracal a posr.. Celý deň mi bolo veľmi zle. Nič nie je náhoda. Všetkých Vás milujem.

 53. Prosím pane Bože neopúšťaj nás hlúpych ľudí, nevidiacich Tvoje pravdy.

  Lucia | 09.06.2014
  Prosím pane Bože, neopúšťaj nás hlúpych ľudí, nevidiacich Tvoje pravdy. A odvráť od nás apokalypsu, a miluj nás takých ako sme. Snažím sa ľuďom ukázať pravdu Božiu. A milujem ľudí. Prosím pane Bože prinavráť k sebe neveriacich a zlých. Milujem Ťa a verím, že vždy budem. Ďakujem nesmierne pani Laurinka, za Vašu prácu, ktorá ozaj nie je sebecká, čo sa aj snažím vysvetliť ľuďom, veľmi som Vám vďačná a Vášmu manželovi Vladkovi. My ľudia sa často mýlime, ja ozaj neviem, či čo robím je vždy správne, ale snažím sa byť úprimná k sebe a ostaným okolo mňa. Tak dúfam, že som na dobrej ceste a darí sa mi prinavracať ľudí k pravému ich JA, plnému Boha a lásky, ktoré darom od pána Boha každý človek tu žijúci na svete dostal. Prosím pane Bože nedávaj na nás apokalypsu, mám ešte málo času, aby som ukázala ľuďom pravdu a môjmu manželovi, ktorého veľmi ľúbim. Prosím pane Bože, verím, že v mene veľa ľudí. Prosím pekne. Prosím pane Bože zľutuj sa nad nami. Hlúpymi ľuďmi. Prosím neber nám zem, ktorú si nám dal z lásky. Pomôž nám nájsť k Tebe cestu, odpusť nám hlúpym, nepoučeným. Bože ja Ťa tak veľmi milujem, prosím pomáhaj nám, nedaj si nás Satanovi ani žiadnemu zlu od Teba odkloniť. Ukazuj nám svoje kroky. Prepáčte pani Laurinka, že píšem s anglickou klávesnicou a to za mnou musíte prepisovať, je mi to tak ľúto. Prosím, Prosím, Prosím za odpustenie, pre ten náš nepoučiteľný svet ľudí, žijúcich v tme, ktorí tým sami sebe ubližujú. Len je nám ľuďom asi ťažké pochopiť, že my takí maličkí môžme zmeniť svet tak veľmi, ukazovaním pane Bože Tvojich právd pravdivých svetu. My Slováci. Ale ďakujem Ti pane Bože za ten dar. Musím sa poučiť a ešte viac sa snažiť ukazovať svetu a svojmu manželovi a rodine Tvoje pravdy. Prepáč mi prosím za nich a za mňa. Prosím. Je mi to veľmi ľúto.

 54. Môj Boh.

  Robo | 21.08.2014

  Pripájam sa k ostatným Božím bojovníkom v podpore našej drahej pani Laury. Nebojte sa pani, my bojovníci si Vás nedáme. Odkaz pre pani Elenku: Nebojte sa, my chlapci Vám dáme vedieť kedy a kde, ale zatiaľ ak dovolíte budeme na stráži pri pani Laure mi chlapi. Som presvedčený, že to zvládneme. Vy žienky sa zatiaľ len za pani Lauru a nás modlite. Ako píše Daniela, že aj tí, čo boli Bohu už naklonení sa po poslednom odkaze na pápeža zľakli, čudujem sa im! Nevychádzam z údivu, ako sa môžu pápeža báť. Nemôže ich zabiť za ich odklon od falošnej cirkvi ani dať zavrieť do väzenia, ani im inak v živote ublížiť! Čoho sa vlastne boja!? Títo vymetenci sa chovajú, ako keby spáchali trestný čin, za čo by mohli ísť do basy. Proste nechápem!!!!!!!!!! V dávnej dobe som bol ortodoxným katolíkom. Nebola nedeľa aby som nebol aj s rodinou v kostole. Denne som sa modlil k Márii, ku Kristovi s presvedčením, že Boh je trojjediný. Nedarilo sa mi! Mal som problémy zdravotné, v rodine to neklapalo, deti neposlúchali. O mojom podnikaní ani nehovorím. Sotva som prežíval. Zakaždým keď som dostal nejaký podnikateľský nápad chvíľku sa darilo a zrazu sek. O všetky investície som prišiel. KRACH. A to nie že raz alebo dva krát, ale veľa krát. Ale pritom nápady boli dobré. Kamarát ktorý začal v tomto podnikať, tomu sa darilo. Len ja som bol akoby začarovaný. Spoznal som Lauru, cez ňu Pána Boha, chvála Bohu uveril som a zanechal cirkev. Došiel som do takého štádia, že som oficiálne požiadal o vystúpenie z katolíckej cirkvi. Ale náš farár mi vysvetlil, že to nie je také jednoduché, je to určitý proces. Ale keďže nemám čas ani chuť sa tomuto venovať, tak s prepáčením seriem na celú cirkev. Modlím sa len k Bohu vlastnými slovami, vyznávam Mu lásku, že Ho veľmi ľúbim, prosím o pomoc a hlavne SNAŽÍM SA ROBIŤ DOBRÉ SKUTKY. Namiesto do kostola chodím k pani Laure a prosím Boha o pomoc a rady do života, na zdravie a takisto v mojom podnikaní, aby som uživil rodinu. Len pre zaujímavosť vypichnem to posledné – podnikanie. Pán Boh mi dáva rady, akú zákazku mám prijať, čo je lukratívne a čo nie, ako to mám robiť, odobruje mi právnikov. Každého svojho zamestnanca mi náš láskavý Pán Boh prelustroval, kto je dobrý charakterom a poctivo pracuje, kto ma okráda a fláka sa, tých som prepustil. Na každú maličkosť čo sa Boha opýtam v mojom podnikaní mi náš láskavý Pán Boh vždy dá odpoveď a radu. A JE TO SUPER! Náš láskavý Pán Boh mi žehná. Môj majetok sa niekoľkonásobne zväčšil. Darí sa mi ako nikdy. Aby som túto situáciu udržal robím to, čo mi naša drahá pani Laura poradila. Rozdávam peniaze druhým ľuďom – chudákom. Pomáham finančne svojim známym v rozbehu ich podnikania. Peniaze nepýtam späť. Zamestnal som v svojej firme bezdomovcov, ktorým som poskytol ubytovanie aj stravu. Samozrejme len tých, ktorých mi odobrila pani Laura a ktorí si to zaslúžia. Preto, lebo mnoho z nich má karmu a takto trpieť musia. Ako mi pani Laura s manželom vysvetlila, tam by sme rušili Boží plán. Pozoruhodné, čím viacej rozdávam, tým viac sa mi vracia späť. Napríklad poskytnem ako nenávratnú pomoc 1000 euro, do mesiaca sa mi vráti 3000. ŽASNEM AKO TO FANTASTICKY FUNGUJE!!!!! Len mi je ľúto, že som bol kedysi hlúpy a prišiel som na to až teraz. Polovicu svojho života som sa trápil a nemusel som!!! Pán Vladimír mi vysvetlil pri jednej návšteve u nich, prečo to je. Povedal: Čím viac rozdáš, tým viac dostaneš. Robíš dobré skutky, nie si lakomý. Toto Boh vidí. Po druhé: Miluješ Boha úprimne a nie len špekulatívne, aby si sa mal dobre a čo je podstatné, urobil si čin ktorý by málokto urobil, že si oficiálne požiadal o vystúpenie z katolíckej cirkvi. Aj keď sa to fakticky neuskutočnilo ale už len to, že si o to požiadal oficiálne, Boh videl Tvoju odvahu a odhodlanie, akoby sa stalo. O mojom zdraví a rodine ani nehovorím. Vyliečil som sa z cukrovky, mal som problémy so štítnou žľazou, ktoré úplne vymizli. Rodina je v poriadku. Samozrejme že deti sem tam pohnevajú, ale oproti minulosti sa to nedá porovnať. Milujem Pána Boha, mám rád pani Lauru a jej manžela a modlím sa k Bohu, aby som z tejto dobrej cesty nikdy nezišiel, lebo viem čo by nasledovalo. KRACH!!!!!!!!!!!! Ľudkovia dobrí, úprimne a z celého srdca Vám radím, tí čo sa dáte na správnu cestu a vieru v Boha, tí čo navštevujete pani Lauru a pýtate od nej Božiu pomoc nikdy nezlyhajte! Boha ani pani Lauru za ich pomoc nikdy nezraďte! Ja k pani Laure chodím už niekoľko rokov a z jej rozprávania viem, že mnoho ľudí Boha, pani Lauru len využilo a keď boli „za vodou“ tak ju opľuli, zradili a dokonca boli aj takí, čo ju označili za satanistku. Zaujímavé, že keď potrebovali pomoc tak im bola od „satanistky“ táto pomoc dobrá. To je faloš a ľudské svinstvo. Takých ľudí ja považujem za bezcharakterný odpad. Viem že chudera pani Laura sa pre takýchto zradcov veľmi trápila. Bola by sa pre nich rozdala, priam dušu vypľula a zožala len zlobu, odkopnutie a nenávisť. Ale ešte je tu náš spravodlivý Pán Boh, ktorý v svojej nekonečnej spravodlivosti týmto ľuďom späť ich trápenie vrátil a zbytok života ich čaká len nezdar a utrpenie. Preto ľudkovia radím Vám, dajte si pozor ako sa Bohu aj Laure za ich pomoc pre Vás v živote odmeníte. Zradou alebo láskou!!!!!!!!!!!!!
  Pápež je u mňa obyčajná nula, ktorá sa tu na zemi hrá na Boha. Obdivujem nesmiernu odvahu našej drahej pani Laury. Som presvedčený a viem že nie som sám, že pani Laura je posledným prorokom tu na zemi, keďže koniec sveta je „za dverami“. Nepochybujem o tom, že jedine ona jediná na celej našej Zemi drží v rukách kľúče od nebeskej brány, každého koho privedie k Bohu tým pádom mu poskytne duplikát, aby si po svojej smrti túto bránu mohol otvoriť. Je jediná, ktorá sa nebojí a vlastní neomylné poznania Božích právd. Pán Boh je pre mňa v rebríčku mojich hodnôt ten najvyšší šteblík – číslo1. Pani Laura je o šteblík nižšie, je to pre mňa jasná hviezda na tmavej nočnej oblohe, ktorá mi od Boha ukazuje správny smer krokov môjho života.
 55. Hlúposť ľudí je nekonečná.

  Mária | 21.08.2014
  Drahá Pani Laura, aj ja vás chcem podporiť vo vašej práci tak ako všetci ostatní a pevne verím že sa nedáte, pretože ľudia sú takí hlúpi a nepoučiteľní, že aj keby sa pred ich postavil samotný Pán Boh aj tak by stále neuverili. Veľmi vás obdivujem ako môžete zvládnuť všetky tie urážky, vyhrážky, všetky tie sprosté správy čo vám posielajú tí idioti, pretože ja by som nato nervy nemala a asi by som im niečo spravila. Sama dobre poznám aké to je keď niekomu rozprávate o Pánu Bohu pravdu, pravdu ktorá je čistá a nie zamazaná katolíckymi svinstvami ako si ju po celé stáročia sama formovala a nikto vám neverí, len vás uráža a posmieva sa vám že ste psychopat !!!Keďže ešte nie som celkom plnoletá a stále za mňa rozhodujú rodičia tak je až smutné že keď som mojej mame porozprávala o vás a o Našom Pánbožkovi pravdu tak sa mi začala vysmievať že ako vám môžem veriť, že som strelená! Bola som z toho až zronená že vlastná matka neverí svojmu dieťaťu ktoré by jej nikdy nechcelo zle! Do očí sa mi natlačili slzy a prosila som Pána Boha nech jej dá rozum, nech už konečne aj ona uverí a spozná čo je Božia láska. Ale jasné zdravý človek nikdy nepochopí ako sa cíti niekto kto to zdravie nemá, nikdy nepochopí to aké je to znášať to utrpenie, keď je človeku až tak zle že nevie či neumrie v tomto momente. Nikdy nepochopí tie stavy keď si človek môže byť istý že mu pomôže len BOH!!! Veľmi ma to ničí keď vidím ako sa mi niektorí blízki obracajú chrbtom a tak isto aj veľa kamarátov ktorým som rozposlala vašu stránku a vaše odkazy. Pochybujem že si ju vôbec niekto prečítal. Nikto to neberie vážne!.. Nikto nechce tomu veriť až kým nebude koniec, kým sa nestane to najhoršie až potom pochopia akú nesmierne veľkú ma Boh moc! Až potom ho budú prosiť o odpustenie ale on sa nad nimi nezľutuje! Všetci zhoria v pekle! Vy Pani Laura robíte čo sa dá, pomáhate naozaj každému komu Boh chce pomôcť, šírite Božie pravdy do celého sveta a nieže by sa ľudia tešili že konečne je tu niekto kto nám ukáže svetlo a pravdu, kto nás vyvedie z tej tmy a pomôže nám ale namiesto toho vás osočujú a urážajú, vyhrážajú sa vám lebo sa vás boja! Myslia si že ste nejaká bosorka, ale keby mali trocha zdravého rozumu tak by im aj samo docvaklo že žiadna bosorka by nikomu nechcela dobre, že by nikdy neospevovala Boha, že by nikdy nehovorila aby sme len jeho jediného milovali. Tento svet je taký zatratený a skazený že sa valí do záhuby a ešte sa čudujem že nám dáva Pánbožko stále čas aby sme sa spamätali. Pani Laura, všetci vieme aká je vaša práca nesmierne namáhavá a že už máte toho dosť, ale nevzdávajte sa. Vždy bude pri vás stáť Náš Otecko a my, a vedzte že my si vás nikdy nedáme a pôjdeme s vami do boja!!! Všetci vás máme radi a posielame vám našu podporu a lásku a veríme že dobro zvíťazí :)

  RE: Daniela P. | 22.08.2014
  Krásne a výstižne napísané!
  RE: Zuzana | 22.08.2014
  Veľmi výstižné. Ja mám doma rovnaký problém a nonstop počúvam, že mi šibe, že mám zachovávať čo sme generáciami boli učení. Lenže mňa na modlárstvo už nik neprehovorí. Je len jeden Boh , ktorého veľmi milujem a som nesmierne vďačná, že som sa mohla k Pani Laure dostať aj na tú správnu Božiu koľaj a našla som Boha ako vzácny drahokam a nedám si ho nikomu vziať. A modlím sa, aby ten drahokam našli aj všetci moji blízky. Pomôž mi v tom drahý Bože Otče Nebeský. Otvor srdcia všetkých ľudí, nech nájdu tú správnu cestu a tá sa volá Božia cesta. Drahá Pani Laura máme Vás radi a ďakujeme Pánu Bohu, že nám Vás priviedol do cesty nášho krátkeho života a mohli sme prostredníctvom Vás nájsť Pána Boha.
  RE: Rado | 24.08.2014
  Mária!
  Lepší prispevok, ktorý na mňa pasuje by som ťažko našiel...
  Chcem len povedať, že vsetko čo som prečítal pasuje ako uliate na mňa! Keď začnem rozprávať kolegom o Bohu tak viacerí sa začnú z toho smiať a neveria mojim rečiam, že náš Boh existuje a chráni nás a že je potrebné sa k nášmu pánu Bohu modliť a uctievať.
  Ked vravím o Laure tak sa z toho smejú ...Vysvetľujem im že pani Laura je po pánu Bohu druhý najdôležitejší človek na svete a treba sa modliť, aby jej náš Pán dodával silu a rovnako aj jej manželovi Vladovi.
  Ja len jedno vravím...keď niekto z nich bude mať problém či už zdravotný, psychický alebo iný vždy mu budem odporúčat našu drahú pani Lauru.
  Kašlem na nich!!!
  Ja verím a stále budem veriť, že Boh bude stáť na mojej strane a na strane mojej rodiny a pomôže mne aj manželke s našim problémom.
  ĎAKUJEM pane Bože a ĎAKUJEM Laura a Vladko!
  Modlím sa za Vás!

 56. Stretnutie s bývalým spolužiakom.

  Daniela | 18.09.2014
  Dnes ako som sa vracala domov od svojej mamičky, svietilo krásne slniečko...ako som cítila tú hrejivosť na svojich pleciach, usmievala som sa a hneď mi bolo bližšie k nášmu Oteckovi.. Zrazu som z diaľky zazrela známu ovalitú postavu, ktorá svoju váhu prenášala raz na jednu, potom na druhú nohu. Bol to môj bývalý spolužiak zo základnej školy. Mám 29 rokov, ale už od základnej školy som ho vnímala inak...napriek tomu, že je róm. Išla som mu naproti a prehodila pár slov, spýtala sa, či sa mu darí :) rozlúčila som sa s ním a priala som mu, aby ho náš pán Boh chránil. Cestou som sa znova usmievala, v tom som si na vás spomenula, žeby som vám chcela napísať tento príbeh a ako som si to predstavila...prešli po mojom celom tele zimomriavky. Tento príbeh som už raz napísala pre mojich spolužiakov na facebooku. Boli na neho pekné odozvy. Tak ma napadlo, že by som vám tento príbeh skopírovala na prečítanie. Snáď vás zohreje pri srdiečku.

  "Stretnutie s bývalým spolužiakom JOŽKOM POKUTOM".
  3. september 2014

  S Peťkom si podali ruky a chvíľku sa rozprávali, my s Jankou sme stáli trochu ďalej a tiež sme chvíľku bľabotali. Bolo mi už chladno, tak som hovorila, že teda, poďme k tej mame. S Jankou sme sa rozlúčili a Jožko išiel kúsok s nami. Pýtal si od nás nejaké drobné, ale obaja sme pri sebe nemali žiadne peniaze, potom Peťka napadlo, že má nejaké haliere 44 centov v dodávke, začal mu ich vyberať..
  Stála som s Jožkom ďalej od dodávky. Ja: „Čo Jožko, ako sa ty máš? Zdravie poslúcha?“ A vo vzduchu visela otázka, ktorú som sa ho chcela najskôr opýtať, len by to bolo čudné bez tých dvoch otázok predtým. Povedal mi s úsmevom, že sa má dobre a, že ako sa ochladilo, už mu tak nepuchnú nohy. (Berie lieky proti zrážanlivosti krvi, hrozí trombóza). Prišiel mi v tom jeho utrpení ( bez rodiny, len s jedným bratom na tomto svete, bez strechy nad hlavou, s igelitkou v ruke a vo vačku s halierikmi) celkom vyrovnaný a s úsmevom na tvári. Tak som sa ho to spýtala: " Jožko, ty veríš v Boha? "
  On, sa znova začal smiať a hovorí mi, že nech sa spýtam Peťka o čom sa teraz rozprávali. Povedal mi, že cíti, že ho niekto tam zhora chráni. Že bol minule v Tescu, išiel do samoobslužnej pokladne a mal platiť 4 eurá aj 2 centy. 2 centy mu však chýbali, a, že čo teraz? Pozrel nižšie a v zásobníku po niekom ostali 3 centy. Strašne sa potešil, že mu ešte jeden cent ostal, pre šťastie.
  Povedala som mu a vedela a cítila som, že ho pán Boh má rád a viackrát sme o ňom v noci viedli s Peťkom debaty..ako mu pomôcť, Peťko mu niekoľkokrát dal drobné, sem-tam mu dá brigádku v bare, pozamätať, vybaliť sedenia. Báli sme sa, že to časom začne zneužívať, ale ja som ho obraňovala a s malou dušičkou prosila Boha, aby sa tak nestalo.
  Tak som pri našej dodávke stihla ešte zodvihnúť dva vrchnáky pohodené na zemi. Jožkova reakcia: Zbieraš vrchnáky? Ja: „áno, stále nejaké nájdem“. „Pre niekoho na vozíku?“ Hovorím, že pre takého malého chlapca, ktorý potrebuje ísť na liečenie. On: „poviem každému, nech zbiera". Ja: „dobre Jožko, ďakujem Ti". A v duchu, Bože, tento chlapec to celé pochopil! Rozlúčili sme sa, pretože sa už stmievalo.. Jožko: „ páčila sa vám tá pesnička od Biagiho? ( Stretnutie s byvalým spolužiakom ( Concerto S.Siro Live) My: "fu, dokola sme ju počúvali, je krásna (to som nepovedala, že som mala slzy v očiach, keď som si ju vypočula) a hovorí: "tak vám ešte poviem ďalšiu, ktorá sa mi teraz veľmi páči: „Enigma - Goodbye Milky way" .
  Pýta sa Peťka: A môžem ešte povedať niečo Danke? Ja: "Pravdaže Jožko". Odkedy som ostal takto, že nemám kde spávať, nemám nič, začal som si vážiť také maličkosti, teším sa veciam, nad ktorými som nikdy nepremýšľal. Ja v duchu: Nádhera, uplne o tom to všetko je, Jožko. Nahlas: Jožko, treba ďakovať, tam hore, stále!
  Peťko ešte zopakoval: Milky way, to si bude Danka pamätať podľa čokolády. Jožko,“ áno, Mliečna dráha...náš domov." Nech Ťa Boh žehná Jožko, je málo ľudí s darom, aký máš ty!

  Po krátkom čase dostal Jožko prácu SBS-kára. Nadriadený je s ním spokojný. Plánuje si do zimy nájsť podnájom...Veľmi mu držím palce. Pani Laura, myslím, že aj keď je na svete toľko zla, pre takéto maličkosti sa oplatí žiť. Takýchto dobrých ľudí je medzi nami viacej, ale všetci sú radšej ticho, lebo byť dobrým sa akoby v tejto dobe "nenosilo". Treba ľuďom otvárať naďalej oči.. Vy ste na svoju prácu predurčená a máte najlepšieho "zamestnávateľa" :) samotného pána Boha :) Kiež by si to každý mohol povedať... Ja som zrejme prišla o prácu, tiež mám strach, čo bude ďalej...pán Boh má so mnou určite iné plány, skúšky, ktoré musím dokázať prekonať. Snažím sa všetko prijať s pokorou. Veľmi som vám vďačná za liečbu, že ste ma prijali aj moju mamičku... Ešte bojujem, lebo som ju začala prvý mesiac zle...ale výsledky už sú a čoskoro o nich napíšem celému svetu! :)
  Všetko čo robíte má význam a veľký!!! Verím, že sa pomaly naštartujete. Teraz oddychujte a robte to, čo vás teší najviac. Buďte silná :) Srdečne pozdravujem aj...
 57. Nebeská telefónna linka.

  Elena | 29.09.2015
  Jeden krásny nezabudnuteľný podvečer prebiehal telefónny hovor, debatovala som s našim Vladkom a pri ňom blízko sedela naša vzácna Laura. Do našej debaty vstúpil náš láskavý všemocný jediný Boh. S Vladkom sme stíchli a Pán Boh cez nášho posledného proroka pani Lauru hovoril mi nádherné slová, hovoril mi prenádherné slová, ktoré láskali moju dušu, oči vlhli slzami a ja som nemo načúvala Božie slová. Cítila som Jeho hladkanie, Jeho nenahraditeľnú lásku. Ten hlas bol plný nehy, lásky.
  Dostala som prekrásny dar od Pána Boha, nie zapisované našou vzácnou Laurou, ale som ich priamo počula. Bože Otče ďakujem za nezabudnuteľný telefonát, Tvoje láskavé slová. Nekonečne Ťa milujem, vrúcne ďakujem.
  láskou Elena

  Gabika | 30.09.2015

  Tečú mi slzy po tvári, respektíve lejú sa mi po tvári. Aj mne sa takto náš Otecko prihováral, bolo to niečo neopísateľne krásne, doteraz počujem tie slová “ neplač dievčatko moje už, ja ťa ĽÚBIM, VEĽMI Ťa ľúbim“. Ten láskavý tón hlasu mi stále znie v ušiach. Toto je zážitok na ktorý sa nedá nikdy v živote zabudnúť. MILUJEM ŤA BOŽINKU MôJ. ĎAKUJEM TI ZA VŠETKO.
 58. Poďakovanie za novú rubriku.

  Milka | 30.09.2015

  Milá pani Laura. Ďakujem Vám za vytvorenie tejto novej rubriky, kde môžeme aj my neregistrovaní voľne písať. Dlhší čas chodím na vašu stránku pravidelne. Bola som z toho smutná keď ste ju zablokovala kvôli neprajníkom, ale potešila som sa teraz keď ste mnoho rubrík znova odblokovala a túto najnovšiu zaviedla. Musím Vám povedať že Vás obdivujem a hoci som Vás ešte nikdy nenavštívila, mám Vás rada a veľmi. Preto lebo keď čítam túto vašu stránku, vidím a cítim z nej len čistú pravdu. Viem že veľa ľudí sa Vám smeje a dokážem aj mnohých z nich pochopiť. Lebo aj mne predtým než som spoznala Vašu stránku keby niekto povedal, že komunikuje s Bohom tak by som neverila. Pre obyčajného človeka to znie neuveriteľne. Ale keď som začala Vašu stránku čítať, nestačilo len raz. Čím viac som čítala a hlbšie vnikala do jej obsahu pochopila som, že Vy skutočne musíte komunikovať s najvyšším – Pánom Bohom, lebo toľko múdrosti a pravdy sa vymyslieť nedá. Stačí si len prečítať Božie kréda, prešla som celý internet a vstúpila na ňom kde sa len dá čo sa týka duchovna, ezoteriky, náboženstva a nikde som nič podobné nečítala. Ďalej to obrovské množstvo poďakovaní od ľudí ktorí dostali od Boha cez vás pomoc sa nedá vymyslieť. Pani Laura držím vám palce, prajem Vám veľa síl a dúfam že raz vás navštívim. Momentálne nemám dôvod, lebo môj život je vďaka Bohu relatívne dobrý až na nejaké maličkosti, ale s tými vás nemienim obťažovať. Chcem sa ešte vyjadriť k tej zlej žene, ktorá Vás za Božiu pomoc a tú Vašu ohovára po celom svete. Nepomôže si nijako, lebo za Vás hovoria vaše skutky, poďakovania od Vašich pacientov a Vaša prekrásna stránka. Ľudia ktorí majú zdravý rozum a dostanú sa na Vašu stránku, keď si porovnajú tie hodnoty ktoré do nej píšete s výplodmi chorej mysle tejto nenávistnej ženy musia prísť na to, kde je pravda. A tá pravda je u Vás.

  Miro, tiež stály návštevník a pisateľ do tejto stránky napísal 100% pravdu a to, že táto žena trpí duševnou poruchou, asi schizofréniou. Keď k Bohu sa modlí a v noci spáva so satanistom. Je absolútne choré cez deň sa modliť k Bohu a v noci ( použijem jej vyjadrovanie na internete) nechať do svojej zašívanej pindulky pchať satanistického vtáka. Som presvedčená o tom že preto má v živote toľko trápenia, lebo je to trest od Pána Boha pre ňu za jej životnú dvojtvárnosť. Duša tejto ženy je dočista skazená, zlá a nenávistná. Navyše je to človek na rozume postihnutý. Nemôže to mať v hlave v poriadku, podľa toho čo píše do celého sveta. Chudera, pravdepodobne si ani neuvedomuje ako sama sebe škodí a je všetkým na smiech.

 59. Bože Tebe budem vždy za všetko ďakovať.

  Dominika Č. | 13.11.2015

  Ocinko môj nebeský, ďakujem Ti zo srdca za všetko, čo pre mňa v živote robíš. Neviem prestať Ti za všetko ďakovať. Robíš ma šťastnou aj keď sa niekedy nachádzam v silnej búrke. Život s Tebou, je ako nekonečný krásny tanec v kráľovstve plnej lásky a rovnováhy. Tvoje prílivy lásky sú tak nežné a silne a ten pocit byť Tebou milovaná je nezaplatiteľný a jedinečný! Ďakujem Ti zo srdca za silu, ktorú mi posielaš, keď vidíš že som bezbranná a sa topím v starostiach, ktoré moju dušu zaťažujú. Tvoja sila mi dáva chuť znova žiť a vďaka nej zvládam svoje prekážky a nástrahy. Ďakujem Ti za pochopenie a za to, že ma berieš takú aká som. Ďakujem Ti za slobodu, vďaka ktorej mam pocit, že viem lietať. Snažím sa pomaly zahojiť rany, ktoré mi minulosť, či už v kliatbe alebo bez nej spôsobila. No keď si spätne spomeniem s akou bolesťou a nechuťou som žila a porovnám si to s dnešným dnom, tak som prešťastná a vďačná aj za to, čo momentálne mam. Ďakujem Ti, že si mi pomohol zvládnuť skúšku. Spolu to dotiahneme do úspešného konca. Verím Ti Bože. Prosím neopúšťaj ma a buď so mnou už navždy. V mojom srdci máš to najväčšie a najhlbšie miesto, ktoré Ti bude až do môjho posledného dychu patriť a nič a nikto toto vzácne miesto nenahradí. Si môj hrdina, moje svetlo v tuneli. Bez Teba by som nemohla existovat.
  Ďakujem za tu česť, že si nám poslal práve na Slovensko pani Lauru. Pani Laura je skutočný a posledný Boží prorok s krasným srdcom a najkrajšie na tom je, že je tak úprimná a skromná, že vy nevďačnici by ste na jej mieste už dávno od pýchy lietali. Držte sa pani Laura a pán Vladimír, lebo Vy ste tým základom a kľúčom ku skutočnému Bohu. S pánom Bohom.

 60. Za Boha a za Lauru.

  miro | 19.09.2014
  Boh môj aj sa Ťa bojím a aj som rád že už zachvíľu tento svet upraceš ako hovoríš v poslednom odkaze. Som rád že po konci sveta ktorý sa neodvratne určite blíži tu nastane pokoj, raj a budú tu len dobrí ľudia, dobré čisté duše. Nevadí že nebudú obchody, elektrika, voda, asi nebude nič, iba Láska ostane. My. A Ty, náš Boh. Dúfam že sa mi toho podarí zúčastniť, veľmi by som chcel:-) Viem že Ty budeš rozhodovať o tom kto si čo zaslúži. Robím čo môžem, klaniam sa Ti, dodržiavam prikázania, kréda, jasné že sem tam schybím, potom ľutujem a tak...bojujem za pravdy na tejto stránke a narážam ako každý z nás bojovníkov na skaly a prekážky v podobe sprostých ľudí. Je to ťažký boj, preto mám slzy v očiach vždy keď čítam tvoje odkazy o tom, že to tu už upraceš, že zmetieš neverníkov z tohto sveta ak omrvinky zo stola.
  Áno, prosím Ťa, nech sa ľudia obrátia, nech v Teba začnú veriť, inak urob tak ako musíš. Budeme Ťa všetci milovať nech urobíš čokoľvek. Lebo si náš Boh, jediný a najväčší! Pani Laure prosím pomáhaj aj modliť za ňu prosím všetci musíte aj ďalej, to že napísala článok ešte neznamená že dovolenka skončila! Modlime sa aj za ňu, aj za pána Vladka...Ďakujem Ti Bože za všetko čo mi dávaš, čo mi berieš!

 61. Nácvik konca sveta.

  miro | 14.09.2014
  Ahojte všetci, tak fajn. Dnes som mal suchý nácvik konca sveta. Dnes večer asi tak pred hodinou už bola tma len lampy a okná svietili v meste, išiel som sa prejsť a mal som sa s niekým stretnúť. Len tak si vykračujem a zrazu v celom meste v sekunde zhasli všetky svetlá. Vyhodilo v celom meste poistky. Nastala úplná tma, na chvíľu som fakt nič nevidel, iba čiernu tmu! Hneď som kľakol na chodník a začal sa modliť k Bohu. Myslel som si že to už prišlo, že je to už tu. Modlil som sa za seba a za celú svoju neveriacu rodinu: Otče Bože, tak už je to tu, prosím Ťa daj na mňa a moju rodinu pozor, nič im neurob, ochráň nás, prosím, milujem Ťa a navždy budem. Prežehnával som sa ako divý a zrazu šup a svetlá začali svietiť, lampy sa rozsvietili, obchody, vchody, okná,...Nebol to koniec. Ešte nie. Ale treba byť pripravený, lebo ako tak vidím reakcie a názory ľudí ktorým o pani Laure a o Bohu hovorím, my sa koncu nevzďaľujeme. My sa koncu sveta približujeme:-( Otče Bože, vydrž ešte s nami, robíme čo môžeme, ešte to možno zachránime, ja sa veľmi snažím, veď to vieš. Keď už nevládzem, dám si niekedy pár dní pokoj a potom znova. Vysvetľovanie ľudom o Bohu berie dosť energie a málokedy padne na úrodnú pôdu, ale keď áno, tak je to krása. Milujem rozumných a chápavých a pravdu cítiacich ľudí. Ach Bože ako ja mám rád takýchto ľudí!:-) aj Teba! najviac! aj pani Lauru, aj pána Vlada. aj Vás všetkých!

 62. Budíček.

  Simona | 22.09.2014
  Tak ako sa hovorí, na každého psa raz príde mráz. Každá ohlúpnutá, manipulovaná a nepoučiteľná duša raz príde na to kde je pravda. Kto stvoril všetko okolo nás, vďaka komu dýchame, cítime a predovšetkým žijeme. Jedine vďaka Bohu! Všetko čo sa v našich životoch deje má svoj význam, všetko je pre niečo a za niečo. Čím skôr to každý pochopí, tým lepšie. Aj ja som bola jednou z vás, hlúpa a sebecká. Ublížila som či už slovne alebo myšlienkami, no dnes už všetko chápem. Neverila som, že toto raz vyslovím, ale ďakujem ti Bože za trápenie, ktoré ma v živote postretlo, pretože len vďaka tomu sa každým dňom pomaly približujem k cieľu, ku tomu, aby som pochopila a oľutovala svoje schybenia, zmenila sa, navždy pochovala osobu, ktorou som nikdy nebola, našla zmysel svojho života a samú seba. Ešte mám pred sebou boj, nie je to ľahké, no nikdy sa nevzdám ani v tom najväčšom trápení viery a lásky cítenej k tebe láskavý môj Bože, pretože viem, že všetko pominie a budem opäť zdravou a šťastnou dušou len vďaka tebe. Preto dnes všetko s pokorou príjmam, keď sa trápim a pýtam sa prečo? Do kedy ešte? Vždy si odpoviem, že tak mi treba, zaslúžim si. Len vďaka tebe Bože mám dnes v duši pokoj a lásku, veľa lásky. Odpustila som všetkým ktorí mi v živote ublížili, necítim voči nikomu hnev, dokonca sa za nich modlím, pretože najväčšou zbraňou voči zlu je láska a musíme si odpúšťať tak ako Boh odpúšťa nám. Preto som toho názoru, že človek ktorý vo svojom vnútri nosí hnev nemôže úprimnou láskou milovať ani svojho láskavého Boha.
  Kým túto skutočnosť nepochopíte a nedostanete sa do tohoto bodu, nikdy nenájdete pokoj a šťastie.
  S láskou Simona

 63. Dáš - dostaneš!

  Daniela P. | 09.09.2014
  Náš pán Boh je úžasný! Ako je možné, že sa tu každý deň dozviem to, nad čím akurát premýšľam? Niekedy mám pocit, že odkazy sú smerované priamo na mňa. Odkaz od pána Boha o komároch som si nečítala, aj som na to myslela, že ma to veľmi zaujíma. Včera v noci som mala jedného hnusáka v izbe. Ešte som len v prelome mojej liečebnej kúry, ktorá je skutočne náročná. No, koľkokrát ma doteraz komáre doštípali, asi ani nezrátam. Môjho priateľa obchádzajú..zaujímavé..
  Pani Laura, liečba mi ide čoraz ťažšie...v polovici som to skoro vzdala, ale vidím, že stále treba bojovať a vy ste pre mňa, nás všetkých, štartovacím motorom!!! Znova som sa zamyslela nad tým, čo nám pán Boh odkázal. Musím mu veľmi ďakovať, lebo všetko riadi aj bez môjho pričinenia, veci od začiatku začali do seba zapadať, koľko som ho skúšala na maličkostiach, že dobre, keď existuješ, tak nech sa stane toto a potom toto...a stalo sa! Koľko trpezlivosti musel so mnou mať. Keď sa ohliadnem dozadu, presne viem, v ktorých momentoch ma postrčil, aby som zišla na tú správnu cestu. Je spravodlivý. Jednoznačne platí dáš – dostaneš. Aj za toto Ti chcem poďakovať Bože. Poslané peniažky sa mi hneď vrátili späť v inej forme :) Ja som urobila pre niekoho dobrý skutok, mne niekto iný pomohol. Modlím sa, aby som všetko zvládla do konca. Už teraz by som vedela písať o zázrakoch...ale ešte bojujem! Chcela by som týmto podporiť každého, lebo naša vnútorná sila a presvedčenie môže pomôcť, ba zachrániť životy iných. Máme ešte čo robiť na záchranu našej planéty. Bude to krásne miesto plné lásky. Ak pán Boh dá.

 64. Bol som na pokrajoch smrti aj v kóme a mnoho krát som kolísal na jednej a druhej strane.

  Andrej | 28.08.2014
  Úctivá poklona pani Laura. Som Andrej rád by som sa s Vami stretol rád by som Vás spoznal. S pánom Bohom sa od detstva rozprávam a vždy mi pomohol. Mal som a mám veľmi zaujímavý život a snažím sa pomáhať ľuďom. Posledné roky sa mi udiali rôzne podivné veci podelím sa s nimi. Obdivujem Vašu prácu a som zdravý aspoň sa tak cítim. Ale mám stále väčší strach o ľudstvo a strašne sa ma dotýka neprávo a povrchnosť a účelovo riadený systém, ktorým z ľudí robia doslova otrokov. A neznám duše. Pred nejakou dobou som si želal stretnúť niekoho, kto by mi pomohol v mojej práci pomôcť ľudstvu a teraz Vás poznám od človeka ktorého nazývam anjel. Cítim veci ktoré iní necítia, rozprávať o nich nemám s kým. A dušičku ktorú nazývam anjelikom mi ukradla chamtivosť a neovládanosť pudov egom, zverskosť človeka, ale je šťastná a mne šlo aby bola šťastná nemusím ju vlastniť, stačí mi že tu je v šťastí. No ukradli mi nakoniec najlepšieho aj priateľa s čím som sa v istom bode zmieril, keď som sa tak rozhodol. Ale povedal som si, že ak ucíti že mám fyzickú chorobu, čo je posledné štádium neporiadku duševna tak vystúpim, ticha do ktorého som sa utiahol. Mám dosť prace. No ucítil som jej chorobu ozval sa jej a nakoniec som mal pravdu. Keď som mal konečne čas Vás spoznať cez Vašu stránku spoznal som vo Vás niekoho koho som si želal spoznať aby som sa mal s kým rozprávať na inej úrovni. Po takmer 4 rokoch sme oživili opäť kontakt aj s kamarátkou. Ak tak sa rozprávame len v téme vašich stránok. Konečne uverila v Boha pritom je to jedna z najkrajších duší aké poznám, len niekedy mala pojem o Bohu ako akési asi svetlo, mne sa nato stala nehoda a nevedel som takmer, zvládnuť vlastnú existenciu a tak som ju jednoducho musel odpútať od myšlienky v istotu mňa, to som akosi zvládol ostali sme kamaráti no potom prišla spomínaná zákernosť zo strany, že vraj kamarátov tak mi vravia, keď sa hodí a spravili zo mňa niečo čo ma takmer stálo doslova život, zmizli mi hviezdy z neba stal som sa nespôsobilým a bol som na pokrajoch smrti aj v kóme a mnoho krát som kolísal na jednej a druhej strane no nebol som pripravený na to, že mi ukradnú ešte aj kamaráta v tejto duši. To ma doslova zlomilo a tak som jej nevedel dlho rozprávať o Bohu čo i najviac som chcel. A teraz v neho verím vďaka Vám a teraz po spoznaní Vás, po prečítaní modlitieb som Vás spoznal. Vás hľadám dlhé roky. Čítal som aj o Danielovi ktorý dobre vraví a mnoho krát som mal na jazyku jeho slová, no nikdy som nedokázal vysloviť z úst také slová ostré nahlas hoc to pravda je. Povedal som a poďakoval kamarátke že ma s Vami spojila povedal som jej aj o tom, že mám o Vás strach a dnes mi vravela, že ste niečo dnes aj napísala, že Vás niekde obmedzili na nete. Už som teraz, moc unavený a budem rád ak nezaspím pri čítaní niektorých z Vašich modlitieb tak sa na to pozriem v priebehu dní. Mám mnoho plánov pre uverenie v Boha študujem prah choroby ľudí a pokúšam sa skromne vstrebávať pocity, ktorým akým spôsobom by sa vzdal pozemskej choroby pohŕdačov. No proste mám veľa myšlienok o ktorých by som s Vami rád hovoril ako kamarát alebo žiak, tak ak by ste mala chuť sa stretnúť, tak by som za Vami rád prišiel bude mi cťou a budem moc rád. Milujem Vás dovidenia. Ďakujem pekne. S pánom Bohom. Posielam.