Americká internetová stránka, odkiaľ si už roky objednávam rôzne vitamínové prípravky a doplnky.

10.06.2017 14:25


Americká internetová stránka, odkiaľ si už roky objednávam rôzne vitamínové prípravky a doplnky.

Miriam|18.03.2016
Dobrý deň prajem, pani Laura,
Najprv sa chcem ešte raz zo srdca poďakovať Pánu Bohu za jeho pomoc, ktorú poskytol mne aj môjmu manželovi na zbavenie kliatby, veľmi si to vážime, Vám pani Laura za Váš čas a námahu vynaloženú na prijatie tejto pomoci a pánovi Vladovi za podrobné a dôkladné vysvetlenie všetkých krokov potrebných na zbavenie kliatobnej záťaže. Každý deň sa modlíme a spravíme všetko preto, aby sme obrady absolvovali v apríli bez najmenšej chybičky.
Píšem Vám však vlastne kvôli tomu, že som si na niečo spomenula. Ja som Vám pri našej návšteve chcela spomenúť jednu americkú internetovú stránku, odkiaľ si už roky objednávam rôzne vitamínové prípravky a doplnky. Možno ju už poznáte, je to
www.iherb.com/. Chcela by som ju odporučiť všetkým ľuďom, ktorí zháňajú nejaké vitamíny, pretože tam sa dá nájsť takmer všetko za podľa mňa skvelé ceny, keď porovnám so slovenskými lekárňami a vitamíny sa dajú nájsť aj v biologicky lepšie vstrebateľných formách ako ich zvyčajne dostať na Slovensku. Poštovné sú len 4 doláre a zásielka zvyčajne príde do 2 týždňov. Objednávam si len do hodnoty 22 Eur (zhruba $23-25), aby som nemusela platiť DPH.
Takže z mojej strany zatiaľ toľko, pani Laura, prajem Vám krásny deň, nech Vás aj Vášho manžela žehná a ochraňuje Pán Boh za všetko, čo pre nás robíte.
S láskou,
Miriam