Ako je to s mojou vierou v Boha?

09.06.2017 23:55

Ako je to s mojou vierou v Boha?

Vladimír D.|01.03.2016

Dobrý večer pani Laura chcem sa opýtať či by ste sa opýtali Boha ako to vidí s mojou vierou k nemu nakoľko som bol u Vás 27.02.2016 a Váš manžel p.Vladimír mi zdelil Božie slovo o mojej diagnóze, že som v kliatobnej porobe. Lenže nemôže ma pán Boh vyliečiť respektívne podať liečebnú kúru, pokiaľ sa nezbavím kliatby a tej ma môže zbaviť len samotný Pán Boh. Áno viem že ubehlo odvtedy len páru dní, ale opäť som začal s modlitbami s prosbami o pomoc o vyliečenie môjho tela ako aj očistenie mojej duše. Len neviem kedy by mi bolo zdelené od p.Boha, že áno už je pravý čas na zbavenie kliatby a začatí liečby mojej choroby, ktorá sa bojím že ma začne pomaly zabíjať (Jedná sa o cukrovku 1.typu). Ďakujem Vám pekne že šírite osvätu do sveta a snáď raz bude na svete tak aby to tešilo aj p.Boha kdežto v tejto modernej dobe človek zabúda poďakovať za život ktorý mu sám p.Boh daroval. Sám som ten typ človeka, ale je čas na zmenu, veď nie nadarmo sa hovorí Pán Boh pomáha tým ktorí si pomáhajú sami. Ďakujem s pozdravom p.Vladimír D.

Božia odpoveď:

Ku dostanému tvojemu duševnému zobudeniu do konečného toho pochopenia, že Boh naozaj existuje a nie je vymyslená žiadna fantázia prišla tvoja duša naozaj veľmi neskoro a to až vďaka odmietnutiu Bohom odovzdať tvojej duši pomoc na zbavenie kliatby, nakoľko nedá sa prosiť Boha o pomoc vtedy, keď je pre tvoju dušu neviditeľná ilúzia. Do každého dňa sa teš, že si svojeho Boha našiel a nemusíš sa o svoje zdravie báť ak tvoja viera vydrží voči Bohu navždy. Amen.

Vladimír D. reaguje:

Zdravím Vás pani Laura ako aj Vášho manžela Vladka chcem Vám poďakovať za rýchlu odpoveď na úkor môjho zdravia a síce odpoveď nebola pre mňa až taká radostná ale na druhej strane som rád že moje zdravie bude uchránené a raz možno aj vyliečené vďaka mojej viere k Bohu ktorú som opäť obnovil a s radostného srdca môžem povedať že sa mi aj opláca nakoľko som mal v posledných mesiacoch menšie problémy ktoré sa behom tohoto týždňa dali pekne dokopy :).Každý večer som sa modlil k Pánu Bohu a prosil o pomoc následne som vždy poďakoval a verte či nie ono to vážne funguje všetko sa mi otáča tak ako si želám až tomu sám nedokážem pochopiť aká to je sila s nebies tým pádom sa chcem EŠTE RAZ POĎAKOVAŤ PÁNU BOHU že ma sprevádza na mojej ceste šťastia ktorú mám naplánovanú samými životnými cieľmi veď on sám vie po čom túžim tak nech ma ochraňuje aj naďalej :).Koniec koncov sa chcem poďakovať hlavne Vám že ste mi ukázali tú správnu cestu ktorú som mal už tŕnistú a veľmi zarastenú a otvorili mi ešte včas oči na jej upratanie.Ďakujem a prajem Vám všetko dobré do života (: