9. strana

21.01.2016 01:18

Poďakovanie.
Dorota | 23.10.2013
Ďakujem pán Božko za pomoc,ktorú mi posielaš cez modlitby pani Laury. Verím,že liečebná kúra a modlitby mi pomôžu mám Vás rada.

 

Veľmi pekne ďakujem.
Elena | 18.10.2013
Velmi pekne dakujem ,vela,vela,vela a este viacej posielam lasky do Dvornikom k nasim vzacnym dusickam,ktore nas ucia k cistej laske k Panu Bohu a stale pomahaju a usmernuju nas v tomto pozemskom zivote.Pane Boze,dakujem za tento dar,ze si nam pani Lauru pozehnal,aby sme nebludili,neboli zavadzani.

 

Vďaka za modlitbu.
Marianna | 15.10.2013
Ďakujem ti Bože môj najláskavejší aj vám pani Laura z celého srdca za modlitbu na zlepšenie práce v podnikaní. Veľmi som ju potrebovala..... Ešte raz veľmi pekne ďakujem

 

Ďakujem pani Laura za pomoc pre môjho priateľa.
miro | 11.10.2013
Pani Laura veľmi si vážim Vašu pomoc pre môjho priateľa, ktorý skončil po nešťastných udalostiach v nemocnici na intenzívnej starostlivosti. Lekári mi povedali, že má malé šance na prežitie a že asi zomrie, ja som ihneď v tom momente ešte pred tvárou doktorky pozrel hore k pánu Bohu a začal som ho tam nahlas prosiť nech ešte nezomrie, nech ho ešte nechá žiť. Potom neskôr ste mi Vy prijali od Boha odpoveď kde bolo povedané od Boha že prežije, že jeho duša chce už z tohto sveta odísť nasilu, ale Boh ju hore ešte nechce...pekne ste mi to pán Vlado aj Vy vysvetlili, ďakujem Vám za to. Nakoniec ste mi dali modlidbu na posilu jeho duše a tá zabrala! pretože už na druhý deň vedel hovoriť, jeho stav sa zlepšil a lekári sa zase raz mýlili. Začínam mať pocit že v dnešnom svete je jediná istota a jediná pravda iba to, čo poviete Vy drahá pani Laura! Ste zázrak a je úžasné že Vás máme. Nechcem Vás prechváliť,ale zaslúžite si to a viem že Vám takúto pochvalu môžem dať a nemusím sa báť že by Vás pochvala zmenila, lebo Vy ste úžasne milá a skromná osôbka:-) Pozdravujem do Dvorníkov a ešte raz Ďakujem!!!

 

Ďakujem.
Elena | 07.10.2013
Pane Boze nas laskavy velmi ta milujem a nikdy neprestanem,vrucne za všetko dakujem za kazdy okamih mojho zivota a omyly mojho zivota uprimne lutujem a za odpustenie dakujem aj vam pani Laura,lebo len vy ste ma doviedli na spravnu cestu k Panu Bohu .Dakujem Pane Boze aj za kazdy odkaz,ktory nam posielas aj za velku lasku,ktoru nas zosielas

 

Veľký dar.
Mária | 04.10.2013
Som úplne obyčajná mamička ktorá miluje Pána Boha a svoju rodinu. Som Pánu Bohu vďačná za to že mi dal tak úžasnú rodinu a každý deň mu v modlitbách ďakujem za každý dar ktorým mi požehnal. Preto vám chcem opísať Božiu lásku, ktorú mi náš Otecko poslal prostredníctvom pani Laury, za čo mu nesmierne ďakujem. Taktiež aj pani Laure pretože bez jej pomoci by som v živote prišla o to najcennejšie čo existuje a to je zdravie svojho dieťatka.
Pani Lauru a jej manžela poznám už naozaj dlho a som im vďačná za veľmi veľa rád, Božích písiem, receptov, povzbudení a ich pochopení. Mám ich úprimne zo srdca veľmi rada pretože viem, že aj oni mňa. Sú to skvelí ľudia a to si veľmi vážime aj s manželom. Veľmi veľa krát som sa ku nim už objednala a poprosila ich o Božie písmo a rady od nášho Otecka. Pretože viem že jedine rady, liečby, usmernenia ktoré mi odovzdá pani Laura od nášho Pána Boha sú bez omylov a chýb. Koľko krát len počuť pani Lauru alebo jej manžela ma nesmierne teší a vždy pocítim silu že je správne byť dobrým a snažiť sa konať dobro, pretože Pán Boh to vidí a odmení. Každá rada ktorú som robila a dodržiavala vyliečila mňa, manžela ale aj moje deťúrence.
Raz v nočných hodinách mi zazvonil telefón a na ňom som videla že mi volá pani Laura. Ten telefonát bol odkaz od Pána Boha a ja doteraz v srdci žasnem ako mňa obyčajnú Máriu Pán Boh chcel varovať. Bolo to veľmi dôležité pretože život môjho syna bol ohrozený. Pani Laura mi odkázala, že moje dieťa je vo veľkom nebezpečenstve a má zrazeninu v hlavičke z tuku, ktorý mu telo nevie spracovať. Že má problém s pankreasom a pečeňou. Bola som úplne v koncoch ale vedela som, že Pán Boh mi to odkázal preto, aby mi ho zachránil. Prosila som ho v modlitbách aby som urobila všetko presne ako mi pani Laura povedala a nech mi Otecko Nebeský pomôže. Liečbu som mu nasadila, ale bolo mi povedané že musím ísť určite ku lekárovi, aby ho mali pod kontrolou a nech ho sledujú. Bola noc, takže som ho musela zobudiť a nasadiť mu presne to, čo pani Laura kázala. Vedela som, že musím, pretože to bolo neodkladné a nemohla som čakať do rána, pretože tak to odkázal Otecko Boh. Čo je úplne šokujúce, že malý mi predtým úplne odmietal stravu a to hneď od začiatku. Odkedy som ho začala prikrmovať nechcel vôbec nič jesť, čo trvalo dobré 2 mesiace. Už sa to ani mne nezdalo, lebo všetku stravu odmietal. A keď mi toto pani Laura povedala, vtedy som si uvedomila, ako to všetko do seba zapadá. Že mu nechutí nič papať pretože tým, že mu jeho telo nevie spracovať tuky v potrave čo prijíma, tak neni ani hladný a nechce vôbec nič jesť a úplne mu stačí, že je kojený.
Bol to veľmi ťažký pocit, naozaj veľmi. Priznám, že som musela zháňať po kamarátoch špeciálne odbery, lebo Pán Boh mi tak odkázal aj keď malý vyzeral, že je poriadku. Trvalo mi to asi 2 mesiace ale odbery sa podarili. A tam sa presne potvrdili slova od Pána Boha a to do každého jedného slova čo mi pani Laura odkázala. Ja som vôbec nepochybovala že to bude inak. Náš Otecko vie najlepšie čo nám je, s čím máme problém a ako na to. Vy čo chodíte ku pani Laure viete, že čo povie Pán Boh tak to je tak na 100%. A ja po tejto náhlej liečbe môžem povedať že mi môj Otecko Nebeský zachránil moje dieťa. Že nezostal postihnutý, prípadne niečo oveľa, oveľa horšie. On jediný vie aké kruté následky by to boli pre moju rodinu keby som neverila Pánu Bohu. On má u mňa prvé, hlavné a čestné miesto a to isté u môjho manžela. U nás sme mu oddaní a milujeme ho celým srdcom.
A ešte jedna podstatná vec sa prihodila predtým ako som nevedela o tom, že malinký má veľkú zrazeninu v hlavičke. Obliekala som ho do kočíka a našla som čapicu po staršom dieťati ktorú nosil, keď mal minimálne o rok a pol viac ako tento mladší a nedala sa mu natiahnuť na hlavu, bola mu malá. Ale pomyslela som si že veď každé dieťa má inú hlavu a neriešila som to. Po skončení tejto liečby od Pána Boha nám je tá čiapka voľná. To nie je len zázrak, to je DAR od PANA BOHA. A čiapka? Tá sa neroztiahla pretože sme ju nenosili. Keďže mu bola mala tak som mu ju nasilu nenaťahovala, Božia liečba nám nesmierne pomohla.
Úprimne sa pred tebou Pane Bože skláňam a z celého srdca ti ďakovať budem celý život za uzdravenie tohto malého zázraku ktorý si mi TY požehnal. Len vďaka tebe mám toto dieťatko, lebo keby nebolo pani Laury tak určite nemám tento Boží zázrak a to že si ma takto v noci varoval je pre mňa veľká odmena v živote. Milujem ťa Pane Bože a prosím odpusť mi každý sklz v živote ktorý sa mi nepodarilo ustáť. Stoj prosím pri mne a pri mojej rodine aby sme ťa milovali celý život, Ocinko náš. Milujem ťa a celé moje srdce, duša, myseľ prosto celá ti patrím. Chcem sa poďakovať aj vám drahá pani Laura a jej manželovi Vladkovi. Za to že ste mi zavolali a varovali ma. Ste úžasní a posielam vám veľa lásky zo svojho srdca a často krát odkaz v modlitbách posielam pánu Bohu aby vám pomáhal a ochraňoval vás.
Vaša Bohu oddaná Mária

 

Zásielka pre pani Lauru:-)
miro | 02.10.2013
Dobrý deň pani Laura, posielam Vám obrovské množstvo energie a lásky a radosti do života!!! Iba tak... za to že ste... a že nám všetkým pomáhate:-) a teším sa na ďalšie Božie odkazy cez Vás prijaté a pozdravujem Vás, modlím sa za Vás, dúfam že Vám Boh odovzdáva všetku tú lásku ktorú Vám posielam, mali by ste jej mať až až, ale lásky nie je nikdy dosť, preto Vás aj takto chcem podporiť aby ste vedeli že na Vás myslím a že Vás mám rád a Ďakujem za všetko Vám aj pánu Bohu. držkajte sa a opatrujte sa! Otecko náš nebeský, odkaz pre Teba: Dávaj prosím pozor na pani Lauru a pošli jej z neba veľa síl, určite ich potrebuje. Aj pánovi Vladovi.

 

Vďaka.
Monika D. | 29.09.2013
Dobry den pani Laura,
este v nas doznieva vcerajsia navsteva u vas a neviem, ci sme sa dostatocne podakovali za vasu pracu, ktoru ste pre nas urobili.
Panu Bohu sme dakovali celou cestou a vecer a v noci a rano....
Rovnako i Vam a panu manzelovi neskonala vdaka za rozsiahle liecby a vyklady a odpovede. Nevieme vam slovami vyjadrit nasu vdaku len vedzte, ze si vas velmi vazime a lubime vas a zo srdca DAKUJEME.

 

Poďakovanie.
Lukáš | 28.09.2013
Chcem sa z celého srdca poďakovať nášmu láskavému a všemocnému Pánu Bohu za jeho nekonečnú lásku k nám a za jeho každodennú pomoc v našich životoch. Chcem sa poďakovať za pomoc ktorú pre mňa Pani Laura prijala: Mal som na duši kliatbu. Keby som nedostal pomoc od nášho láskavého Pána Boha, skončil by som na psychiatrii. Kliatba účinkovala pomaly. Zo začiatku som si len všímal pohľady ľudí, potom som sa ich začal báť. Nikto nechápal prečo, ani ja sám. Prestalo sa mi dariť a prišla jedna prekážka za druhou. Niekedy som nevedel či je všetko okolo mňa skutočné alebo sa mi to len zdá (tie myšlienky sa nedajú vysvetliť). Nakoniec som dostal taký strach že som chcel ukončiť štúdium na škole. Ale objednal som sa k Pani Laure pretože nám Pán Boh už veľakrát pomohol cez Pani Lauru a dostal som pomoc - odklínanie. Pani Laura aj s Pánom Vladom mi vysvetlili že úľava na duši nepríde možno hneď po odklínaní, ale ja som sa začal cítiť lepšie už na tretí alebo štvrtý deň počas odklínania. Teraz sa cítim výborne, znova sa mi darí (aj v škole) a nerozmýšľam či si o mne niekto niečo myslí. A preto sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať Pani Larue a Pánovi Vladovi že nám pomáhajú aj keď to nie je ľahké. A nášmu láskavému Pánu Bohu, ktorý nás vždy vypočuje, pomáha nám, miluje nás, chráni a vedie vždy tou správnou cestou. ĎAKUJEM.

 

Božie odkazy.
Erika | 27.09.2013
ďakujem,ďakujem,ďakujem Bože môj láskavý za všetky odkazy ,a rady ,ktoré nám posielaš cez našu pani Lauru.

 

Poďakovanie za lásku.
Dana | 25.09.2013
Drahy milostivy pane Boze prijmi odo mna vdaku za to, ze sa mozem k Tebe utiekat, ked mam v srdci bolest ,prijmi odo mna vdaku za to, ze verim ze ma pocujes a vsetko o mne vies.Som velmi vdacna ze mozem s Tebou hovorit kedykolvek a ze Si tak blízko a milujes ma.Milujem Ta pane Boze!

 

Vďaka Bohu.
Renáta | 16.09.2013
Drahá pani Laura, hlboko sa skláňam pred Vašou odvahou postaviť sa zoči-voči tomu najstrašnejšiemu zlu. Veď to muselo vyzerať ako v hororovom filme, ktoré ja tak neznášam. Veľmi Vás obdivujem a prosím Pána Boha, aby Vás chránil a ďakujem Pánu Bohu za to, že Vám dal túto silu. To, čo Vy podstupujete pre záchranu ľudí je obrovským a pravdivým dôkazom Vašej lásky k nám. Veľká vďaka Vám, pani Laura a veľká vďaka Tebe Pane Bože!!!

 

Otče Bože, milujem ŤA.
miro | 10.07.2014
Za celých mojich 27 rokov ak to počítam od narodenia som nikdy nikdy v živote nebol šťastnejší a spokojnejší ako som teraz! nechcem sa chváliť, ja chcem chváliť Boha, lebo on za to všetko môže:-) úžasne mi je tu na zemi tatinko môj, veď ty vieš, každý deň ti to hovorím, ďakujem ti za to že sa mi krásne a ľahko žije, za to všetko ďakujem len Tebe, nikomu inému!!! iba Tebe otecko môj. neviem za čo to mám, ale je mi veľmi dobre a v živote som sa necítil lepšie ako v posledných mesiacoch. Stačí sa s tebou rozprávať celý deň, povedať ti dobré ráno, dobrú noc,ďakovať počas dňa, mať ťa ako kamaráta, najlepšieho priateľa ktorý je VŽDY poruke keď ho potrebujem, zdôverovať sa ti so všetkým, je to nádhera takto žiť, s tebou Pane môj! mám Ťa ako najlepšieho priateľa ale nezabúdam že si BOH, jediný a najväčší, nikto viac ako ty nie je! milujem ťa!

 

Začala som veriť, že môj život má ešte zmysel.
Marika | 14.07.2014
Dobrý deň milá pani Laura. Nedávno som bola u Vás a som neskutočne nadšená z Vás a Vášho manžela. Prišla som k Vám chorá, ale toľko energie čo ste do mňa vliali mi neskutočne pomohlo. Všetko čo ste mi od pána Boha napísali som si hneď aj objednala a keď mi rastlinky prídu okamžite ich budem používať. Ste neskutočne milí ľudia plní energie a lásky, ktorú plným priehrštím rozdávate nám chorým. Som neskutočne šťastná, lebo verím že môj život má zmysel, keď si ma otecko Boh vybral, že ma uzdraví. Ešte raz veľmi pekne ďakujem pani Laura aj Vám aj Vášmu manželovi. Nech Vám otecko Boh dá veľa zdravia a sily. Ďakujem Marika B.

 

Ďakujem.
Monika D. | 21.05.2014
Láskavý môj Bože,
z celého srdca Ti ďakujem za poslednú liečebnú radu pre našeho syna ohľadom ďasien a kože.
Náš syn má za sebou s Božím požehnaním polovicu roćnej liečby celého imunitného systému, popri ktorej užíva i ďalšiu koreninu a vitamíny. Ako nám Pán Boh odkázal, telo mu vyhadzuje vnútorný odpad cez rôzne prejavy tela. Raz to bol červený fľak na krku, potom mal chrbty dlaní začervenalé a suché až do krvi a naposledy sa pridali i zahnisané a zapálené ďasná.
Na každý prejav sme dostali konkrétnu liečebnú radu a každá jedna bola úćinná. Ďakujem Ti láskavý môj Bože, ľúbim Ťa a celý život Ti slúžiť budem.
Ďakujem i Vám pani Laura, pán Vladimír za prijatie a odovzdanie všetkých liečebných rád. Ďakujem, že STE.
S láskou, Monika.

 

Upozornenie pre Laurinho „fanúšika“.
Ivana | 20.05.2014
Pani Lauru už poznám dlhé roky. Začalo to tým, že som sa o nej dozvedela cez inzerát ako o liečiteľke. Dostala som informáciu, že vie predpovedať aj budúcnosť. Nahovorila som ešte dve svoje kamarátky a všetky tri sme sa ku nej vybrali na predpoveď, čo nás v živote čaká? Každá z nás sme dostali viacero predpovedí na ktoré sme boli zvedavé. Týkalo sa to oblasti zdravia, rodiny, vzťahov aj zamestnania. Ani jedna z nás neprikladala týmto predpovediam veľkú váhu. Brali sme to skôr ako spestrenie dlhej chvíle a zo ženskej zvedavosti. Asi tak ako keď v cirkuse idete náhodou okolo stánku s kartárkou, tak len tak zo žartu a zvedavosti si dáte vyložiť karty. Všetky tri sme kamarátky až doteraz a často sme sa stretávali a stále sa navštevujeme. Veľmi pozoruhodné bolo, že od návštevy pani Laury každá z nás po nejakom čase potvrdila, že Laurine predpovede sa plnia do písmena a do bodky. U niektorej z nás trvalo aj pár rokov, ale všetko dopadlo vždy tak ako bolo predpovedané. Preto chcem Laurinho „fanúšika“ od srdca a len v dobrom úmysle varovať. Nám trom sa všetko naplnilo, čo Laura pre nás od Boha ako predpoveď našej budúcnosti prijala. Preto keď som čítala posledný Boží odkaz pre „fanúšika“ zamrazilo ma po celom tele. Bojím sa, že sa naplní do bodky aj táto pre neho predpoveď. Preto mu znova z dobrého srdca radím, aby sa nad sebou rýchlo zamyslel, prestal urážať Boha a zosmiešňovať Lauru ak už ovšem nie je neskoro. Napíšem iba jeden príklad, keďže je spojený s predčasnou nečakanou smrťou. Jednej mojej kamarátke bolo Bohom predpovedané, že jej do roka zomrie niekto jej veľmi blízky z rodiny. Kamarátka sa z toho ešte po ceste domov v aute smiala, že veď všetci sú zdraví, dedkov a babky už nemá. Necítila v tom žiadnu pravdu. Do roka jej zomrela matka. Nemala ešte ani 50 rokov, behala ako srnka po lúke a tešila sa z dobrého zdravia. A predsa stalo sa!!! Viem, že sa naplnili všetky predpovede skôr či neskôr. Odvtedy som už u pani Laury bola viackrát a vždy mi pán Boh cez ňu poslal pomoc na všetky moje zdravotné a aj iné životné problémy. Ja byť na mieste „fanúšika“, triasla by som sa strachom o svoj život. Ja pani Laure bezhranične verím, čo povie a napíše vždy je pravda, lebo som sa mala možnosť v svojom živote viac krát o tom presvedčiť. Tak verím Bohu a samozrejme aj Laure, že čo od neho prijme je vždy pravda na 110% a nikto ma o opaku nepresvedčí. Tak neochvejne verím ako verím že nebeská obloha je modrá a nie zelená. Pani Laura má vskutku obrovský dar od Boha. Kto ju nenavštívil a nepotreboval pomoc nepochopí. Ja sama som sa o tom tiež a nie raz presvedčila na vlastnej koži. Pani Laura držím vám palce vo vašej ťažkej práci, ľudstvo vás bude isto ešte potrebovať. Ďakujem vám za pomoc, ktorú ste mi od Boha v mojom živote poskytla.


Moja cesta.
Peter | 20.05.2014
Bohu:
Bože, môj nebeský Otče. Ďakujem Ti, že si ma zachránil, že si ma nenechal ďalej nevedome blúdiť a ukázal si mi cestu. Bol som stratený ako milióny iných a Ty si si vybral práve mňa. Mňa psychického zúrivca, hriešneho, slabého, pyšného a sebeckého. Priviedol si ma k sebe cez moju pýchu, aby som našiel Tvoju Lauru. Dal si mi nádej na zmenu a ja ju už nepustím. Niet slov, ktorými by som Ti vyjadril vďaku Otče. Nech je môj nový život, moja nová cesta tou vďakou, ktorú k Tebe cítim. Z celého srdca si želám, aby si mal zo mňa už len radosť, Otče. Milujem Ťa Bože, môj Otče.

Ľuďom:
Pochádzam zo silnoveriacej katolíckej rodiny. Prešiel som si všetkým: krstom, birmovkou, miništrovaním v kostole, nedeľnými omšami, spoveďami… Prežil som bežné detstvo, mladosť, oženil som sa a mám nádherné deti, rodinu a všetko materiálne čo k životu treba. Som mladý a zdravý. Napriek tomuto všetkému, som aj tak bol len kopa zúrivosti, nevyrovnanosti a nepokoja, čo vyplývalo z mojich ťažkých hriechov. Navyše som začal strácať svoj „dobrý“ vzhľad a to začalo lomcovať s mojou psychikou natoľko, že som začal hľadať pomoc liečiteľov. Tak som našiel pani Lauru a v domnení, že opäť vrátim svoj vzhľad, teda svoju podlomenú pýchu a hrdosť do pôvodného stavu, som sa obrátil na pani Lauru s prosbou o pomoc. Takto to celé začalo. Boh mi následne cez pani Lauru nastavil zrkadlo a uvidel som svoju faloš a stratenosť duše. Ukázal mi to tým najjednoduchším spôsobom, že pani Laure zakázal pomôcť mi s mojim falošným problémom. V tom čase som cez túto stránku zistil, že Ježiš nezomrel za nás, že svätá trojica neexistuje, že namiesto Márie sa po svete zjavuje preoblečený satan, čo mi spočiatku zastavovalo dych, no zároveň som sa dostal do stavu, kedy pre mňa už nebolo cesty späť. Postupne som všetko pochopil, najmä čo sa týka mojich schybení, ale aj celoživotných pochybností vo viere, ktoré mi začali dávať zmysel. Pochopil som, že katolícka viera si protirečí každou tzv. „svätou“ omšou, každým obradom, každým slovom, ktorým uctieva Ježiša ako Boha a jeho matku Máriu ako Bohorodičku, čím porušuje prvé Božie prikázanie (Ja som Pán Tvoj Boh, nebudeš…atď), ktoré na druhej strane hlása a učí. Toto je však len jedna z vecí, je ich omnoho viac, stačí sa len zamyslieť nad všetkými cirkvevnými príkazmi, zákazmi, povinnosťami, spoveďami, peňažnými zbierkami…atď. Myslím si, že všemohúci Boh nechce väzňov vlastnej viery tzv. „otrávených fanatikov“, podľa mňa nás chce slobodných, milujúcich a pokorných vo viere k nemu ako k stvoriteľovi sveta a jedinému všemohúcemu Bohu s dodržiavaním 10-tich Božích prikázaní (Božích nie Ježišových prikázaní!). Nič viac nič menej. V tomto cítim jednoduchosť a krásu Boha a postupne nachádzam pokoru, pokoj a rovnováhu. A pýcha, hrdosť, sebeckosť? Tá sa ruka v ruke postupne vytráca.

Pozdravujem Vás pani Laura aj Vášho manžela. Neviete si predstaviť čo cítim pri myšlienke, že Vy tak milovaná samotným Bohom, ním vybraná a predurčená zachraňovať náš skazený a zaslepený svet, žijete tak blízko mňa a mojej rodiny. Ak to náš všemohúci Boh Otec dovolí a Vy budete o to stáť, veľmi rád Vás aspoň na chvíľu navštívim a pozdravím. Ďakujem Vám za Váš drahocenný čas.

 

Bože drahý, je mi to ľúto!
Monika D. | 13.05.2014
Bože drahý, je mi to ľúto!
Hlboko sa Ti ospravedlňujem Bože za to, že stále prehrávam boj s vlastnou pýchou a ambíciami. Odpusti mi prosím moju nekonečnú hlúposť!
Veľmi Ti ďakujem za každé upozornenie, ktoré mi s láskou a trpezlivosťou posielaš.
Ďakujem vám pani Laura a pán Vladimír za Vašu pomoc, bez ktorej by som nepochopila prečo sa mi po poslednej liečbe opäť pohoršilo.
Nedávno mi skolaboval nervový systém a mala som veľký deficit horčíka. Príznakmi boli: tŕpnutie šije a hlavy so silným šumom v ušiach, kŕče v nohách, silné návaly paniky.
Pán Boh mi požehnal liećbu, kde som okrem iného užívala vysoké dávky magnézia.
Okrem toho poberám i imunitnú liečbu, a tak som si predsavzala, že musím viacej pracovať na svojej láske k Bohu a viere a začala som veľa, veľa čítať. Napriek tomu, že som nechytila do ruky knihu, kde by autor nezačal a ďalej nepokračoval popri vlastných radách ućiť láske k Bohu som zišla zo správnej cesty. Bolo mi vysvetlené, že aj keď autor napíše veľa pekného i Bohumilého, vždy sa tam ocitne aj veľa čisto subjektívnych myślienok, rád a návodov ako "sa stať Bohumilejším, lepším, zdravším", no nie pre každú dušu vhodným spôsobom.
A ja v snahe byť múdrejšia ako mi prináleží som nerozlíšila zrno od pliev a ako mi pani Laura s manželom odkázali, naťahala som veľa zla do svojej duši.
Po ukončení liečby som opäť pocítila tie isté príznaky choroby ako na začiatku. Pýtam sa, čo sa deje? Veď som liečbu vzorne dodržala, prosila o požehnanie pri každej dávke liekov...
Bože dobrý odpusti mi prosím moju nadutosť a hlúposť. Pochopila som, že sa svojej pýchy, bez Tvojeho milosrdného odpustenia nezbavím a nemôžem takto svojvoľne postupovať.
Každodennou modlitbou Ťa budem i naďalej prosiť o odpustenie a pokoru.
Ľúbim Ťa Otče Bože a ľúbiť budem.


Celiakia.
Ingrid | 11.05.2014
Chcela by som sa poďakovať za vyliečenie svojho syna. Niekoľko rokov trpel nevysvetliteľnou bolesťou brucha a hlavy. Po rokoch neúspešného hľadania príčiny sme prišli k predbežnej diagnóze alergia na lepok a kravské mlieko. Napriek vyradeniu daných potravín, sa stav síce mierne zlepšil, ale bolesti brucha a hlavy neprestali. Po návšteve pani Laury sme dostali liečbu na krvný zápal. Po liečbe daného zápalu bolesti úplne ustúpili, brucha i hlavy. Je už skoro rok od liečby a stav je stabilizovaný a môj syn je zdravý! Ďakujeme z celého srdca Pánu Bohu a samozrejme aj pani Laure za túto úžasnú možnosť na uzdravenie!

 

Slnečné mesto.
Anonymná pisateľka | 09.05.2014
Milovaný Bože, drahá pani Laura, milý pán Vladko. Ďakujem Ti pane Bože, že si mi ukázal cestu, ktorou som sa dostala až k vám. Ani neviem kde začať, toľko lásky a vďaky cítim vo svojom srdci, to dobro, svetlo, radosť, vedela som, že odniekiaľ z vyšších sfér pochádza, sprevádza ma od mala, kedy som čítala rozprávku o Nevedkovi a jeho dobrodružstvách, kedy som ostala v tranze z toho, čo som vtedy cítila, slnečné mesto v ktorom sa ľudia na seba usmievali z očí im sálala čistá láska krásnych bytostí. To bola moja biblia, zázraky sa dejú, vždy, keď som Ťa potrebovala bol si pri mne, dával si mi pod nos dôkazy aby som verila, aby som mala oči otvorené a uverila. Teraz sa dívam na každú vec s úsmevom, dvíham hlavu k nebesiam a nahlas Ti ďakujem v oslovení najkrajšom "Milostivý Bože!" Pani Laura, ste úžasná osoba, s veľkým srdcom pomáhate tým, ktorí sa zamotali v tomto skazenom svete, prajem Vám aj pánovi Vladkovi veľa síl, bojovníci svetla. Síce som vás ešte osobne nenavštívila, už teraz je mi pomoci, ďakujem mojej kolegyni Janke a jej dcére, neverím, že sú v mojom živote náhodne :) Dúfam, že raz budem mať možnosť vás osobne spoznať, mám aj ja svoje problémy, no mám pocit, že mi s nimi pán Boh už pomáha, chcela by som však uzdravenie pre moju mamičku, ktorej sa akosi vrátil zmysel do života už len tým, že som jej vytlačila modlitby. Mne všetko dalo odpoveď a zmysel. Je to krásne a jednoduché. Milujem Ťa pane Bože, s najväčšou pokorou sa Ti klaniam. D.