6. strana

21.01.2016 00:10

Poďakovanie pánovi na nebesiach a Laure.

Mišo | 10.04.2013
Touto cestou chcem vrúcne a z úprimného srdca poďakovať pánovi na nebesiach, ktorý mi prostredníctvom Laury pomohol pri mojom zdravotnom probléme.
Pred niekoľkými rokmi som trpel zhrubnutím ciev na dolných končatinách pričom ma tieto cievy pri dotyku boleli. Nakoľko sme mali v rodine úmrtie v dôsledku ochorenia srdcovo-cievného systému v dôsledku artériosklerózy, mal som obavy, že týmto ochorením trpím aj ja.
Na podnet môjho priateľa, ktorý mal obrovské problémy z prítomnosti negatívnych entít v rodinnom dome a ktorému Laura veľmi pomohla, som sa aj ja obrátil na Lauru s prosbou o pomoc.
Laure som telefonicky povedal o mojom zdravotnom probléme a v dohodnutom termíne som prišiel za ňou do Dvorník.
Laura mi pri rozhovore povedala, že mám skrytý krvný zápal v tele (takýto zdravotný problém som mal podľa informácie, ktorú Laura získala zhora). Povedala mi postup liečenia a postup techník cvičenia, ktoré som mal vykonávať počas niekoľkomesačnej liečby.
Po niekoľkých mesiacoch intenzívneho liečenia a cvičenia mi zhrubnutie ciev rapídne ustúpilo a bolesti ciev plne ustúpili.

 

VRÚCNA A SRDEČNÁ VĎAKA.

Lucka | 09.04.2013
Z celého srdca by som sa chcela podakovať hlavne pánu Bohu a aj vám pani Laura. Od svojej návštevy u Vás sa na svet pozerám úplne inými očami dnes už viem že nič sa nedeje len tak všetko má svoj význam.Asi pred 7 mesiacmi môjmu milovanému psíkovy yorshirskemu terrierovi diagnostikovali šedý zákal a cukrovku. Šedý zákal bol v takom štadiu, že jedno očko boli odhodlaný vybrať a druhe ked sa podarí tak ho zoperuju ale aj to sa nemusí podariť a operácia by stala 900 eur a to by zachranili iba jedno oko a druhe by muselo ist vonku. Niektorý sa na mna pozerali ako na blázna ale láska nepozná hraníc.Samozrejme nasadiť dietu a každý večer jej pichať inzulin a psík sa strasne trapil strašne trpel a mna neskutočne bolelo sa len tak nečinne prizerať.Až jedného dna som sa dopočula o pani Laure a nevahala som ani sekundu ozvala som sa. Neuveriteľné moj psík zachránil mna pred týmito chorobami z čistej lásky ku mne stiahol všetko utrpenie pre seba hrdinsky bez najmenšieho zaváhania a liečba? 2 lyžičky škorice do granúl denne. Môjmu psíkovi to nesmierne chutí a veterinári len krútia hlavami zákal sa na jednom očku skoro uplne stiahol a druhé, ktoré chceli vybrat sa dá operovať uvidime časom či škorica nestiahne to celé uplne.Som nesmierne štastná dakujem pánu Bohu pretože je nesmierne láskavý a pomohol mi v mojom trápení a dakujem aj Vám naši anjelikovia na zemi.

 

Poďakovanie.
Slávka | 08.04.2013
Chcem sa aj ja poďakovať z celej svojej duše nášmu láskavému Pánu Bohu za jeho láskavú a obetavú pomoc, ktorú mi poslal cez dušu nebeskej pani Laury, ktorá mi túto pomoc odovzdala za pomoci vysvetlenia svojho láskavého manžela pána Vlada. Ďakujem Ti Pane Bože aj Vám pani Laura za záchranu môjho manželstva, za zbavenie mojej i manželovej kliatby, staršieho syna za zbavenie skoliózy chrbtice. za nájdenie vzájomného porozumenia s dcérou, mladšieho syna za zbavenie kožných problémov.
K tomuto dodávam, že hoci som pri napĺňaní Božej pomoci duševne schybila, čím sa mi začali vracať zdravotné problémy a po mojom usúdení, že liečba bola slabá, som zháňala pomoc u iných ľudí, avšak bez úspechu. Už keď som bola bezradná a zúfalá, odhodlala som znovu zavolať pani Laure s veľkými obavami či ma prijme. Na moje prekvapenie o dva dni som šla pre pomoc, ktorú mi láskavý Pán Boh zoslal. Týmto mi pán Boh ukázal aký je láskavý, milujúci a trpezlivý, kým ja neznalá duša pochopím, že náš láskavý nebeský Otecko nás nikdy nenechá spadnúť až na dno a v každom trápení nám podá pomocnú ruku. Pánu Bohu stačí, aby sme mu odovzdávali svoje trápenie v našich prosbách a modlitbách a vždy nám pomôže. Pane Bože ešte raz Ti z celého srdca ďakujem za pomoc aj Vám pani Laura spolu s Vaším manželom pánom Vladom - nech Vás Pán Boh požehnáva.

 

Ďakujem Bože za tvoje milosrdenstvo.
Miro | 06.04.2013
Ďakujem Bože za tvoje milosrdenstvo ktoré prostredníctvom Laury nám dávaš. Pani Laura je naším svetlom v temnote tohto sveta, prosím ťa Pane daj jej svoje požehnanie nech v sile života môže naďalej pomáhať nám biednym, dožič jej veľa síl. Ďakujem tebe Bože že si jej prostredníctvom zachránil moje manželstvo, ukázal mi smer v pracovnom živote , v obchodných činnostiach. Z celého srdca Ťa milujem Bože , prosím o odpustenie mojich hriechov, zo súčasného ale i tých predošlých životov mojej duše. Nech je zvelebená Sláva Tvoja...

 

Ďakujeme.
Mária | 02.04.2013
Nech Vas pani Laura a Vášho pána manžela Vladka žehná náš otecko všemohúci, náš pán Boh. Ste úžasní ľudia, toľko istoty a viery čo dodávate nám všetkým to je ozaj obdivuhodne. Ja som bola naposledy so svojim manzelom u vas a musim vam len povedat ze vam zo srdca veľmi ďakujeme. Dostali som odpovede a panom Bohom žehnanú liečbu ktorú ste mi pani Laura dala na moje padajuce vlasy a manželovi na bolave kríže. Uzivam ju necele dva tyzdne a veru uz zacinam pocitovat zmenu a to do konca mam este daleko. Som vam nesmierne vdacna ze ste mi takto pomohla a to nielen teraz ale vždy mi pomahate. Vďaka vám mám dnes krásneho a zdravého synčeka, zbavila som sa kliatby ktorá bola veľmi zla a ubližovala mi, vyliečila môjho staršieho syna a nemusel ist na operaciu. Panu Bohu ďakujem každý den, pretože mi dovolil spoznať vás a tým pádom som našla tu správnu cestu ku nášmu pánu Bohu. Veľmi si vás vážim za to čo robíte, je to úžasné. Celá táto vaša stránka je veľký dar pre každého lebo je tu veľmi veľa rád. Som tu pravidelne a každý den sa modlím tie krásne modlitby čo ste tam postupne pridala. Ste veľmi dobrý ludia a ja si vás veľmi vážim pretože ste mi nejeden krát pomohli a hlavne preto že viem že to čo robíte je správne. Vďaka ti pane Bože že nás tak miluješ a že nám takto cez pani Lauru sprostredkuvávaš takto vzácne rady, liečby a informácie. Mám ťa pane Bože veľmi rada a aj vás pani Laura a pan Vladko. Uprimne ďakujem za každú Bohom žehnanú liečbu a radu.

 

Ďakujem krásne za veľmi milé teplé prijatie vami pani Laura a vašim mužom, ste nádherní ľudia.
lucia | 31.03.2013
Chcela by som velmi pekne podakovat za pomoc a vypocutie a prijemne stravene chvile u vas pani Laura a vasho starostliveho manzela zelam Vam naozaj vela stastia a spokojnosti ako dusevnej tak aj financnej aby ludia si len vazili co pre nich robite a kolko energie vkladate do vasich dni ktore travite s nimi aby ste im pomohli , idem sa modlit teraz a verim v skore uzdravenie vdaka vasej pomoci a samozrejme pana Boha najmocnejsieho a jeho vecnej lasky citenej k nam ludom , dakujem pekne este raz

 

Ďakujem za túto stránku.
Lenka | 07.03.2013
Milá pani Laura, Vašu stránku som objavila iba nedávno, a odvtedy neprejde deň, aby som sem nenazrela. Modlitby, ktoré som tu našla, mi prinášajú veľkú duševnú aj telesnú úľavu, a taktiež sa vždy teším na nové otázky od čitateľov a Božie odpovede. Prajem Vám veľa síl a Božiu ochranu pri plnení Vášho náročného poslania.

 

Uzdravenie.
Jana | 05.03.2013
Chcela by som prostredníctvom tejto stránky poďakovať pani Laure a hlavne Bohu za uzdravenie. Mala som dlhoročné bolesti bedrového klbu a celej nohy. lekári mi nevedeli pomôcť, silou mocou mi chceli v mojich 47 rokoch vymeniť klb za umelý. Samozrejme, že som nechcela a tak som hľadala cestu kto by mi pomohol. Dostala som kontakt od známeho, ktorého Boh prostredníctvom pani Laury vyliečil z rakoviny na menovanú pani Išla som ku nej a pán Boh ma vyliečil. Pani Laura vyžiadala pomoc, odporučila mi bylinky, ktoré som užívala , bolesti prešli a ja už dva roky neviem čo sú bolesti , som úplne v poriadku, žiadny umelý klb nepotrebujem, lekári tomu nechceli uveriť, že som sa vlastne bez ich pomoci vyliečila. Každý deň ďakujem pánu Bohu a pani Laure za ich vyliečenie a pomoc. Ďakujem.


RE: lucia | 31.03.2013
ano je to pravda mozem to potvrdit mamka beha ako srnka bicykluje a to s vlastnym klbom ktory mal byt vymeneny, je to dozivotna vdaka, dakujem z celeho srdca

 

Chrípka? Na druhý deň bolo po všetkom :-)))
Peter | 03.03.2013
Nedávno som navštívil pani Lauru. Bol som nachladnutý a tieklo mi z nosa...skrátka katastrofa. Okrem iného mi pani Laura dala i liečbu na chrípku...Samozrejme po príchode domov som začal s okamžitou liečbou. Na ďalší deň bolo až zázračné ako mi začali symptómy úplne miznúť.Nasledujúci deň som bol "úplne pojazdný"!!! Skrátka neuveriteľné!! Nikdy som nebol očkovaný ale takýto hladký priebeh som nikdy nemal!!! Vďaka Ti Bože, vďaka Vám pani Laura!!!!!!

 

Ekzém na lakti zázračne zmizol za 5dní.
Miro | 03.03.2013
Neskutočne chcem hlavne pánu BOHU POĎAKOVAŤ za pomoc ktorú mi prostredníctvom milej a láskavej pani Laury zoslal, a to liečbu jednoduchú a mimoriadne účinnú po všetkých mojich pokusoch a vyhodených peniazoch za drahé krémy a mastičky, vyšetrenia, testy a lekárov. Príbeh krátko opíšem...po očistenej 7-dňovej kúre sa mi na lakti vyhodil ekzém, ktorý som mal ešte ako malý chlapec a tentokrát som sa ho zbavil pomocou mastičky z bambuckého masla. myslel som si že je koniec ale o pár dní znova na tom istom mieste ale tentokrát iný druh vyrážky sa mi vyhodil a bojoval som s týmto problémom vyše troch mesiacov (celú zimu). neúspešne. zúfalý som bol. Zavolal som pani Laure (dočítal som sa o jej schopnostiach v knihe) a vložil som do nej všetku nádej. po chvílke strávenej u pani Laury, cez ktorú ku mne Boh prehovoril tak láskavo až mi prišlo do plaču. Odporúčania od pána Boha som dodržiaval, modlil som sa aby mi lakeť a liečbu požehnal tak ako pani Laura povedala. Za 5 dní po hrozných vyrážkach a zjazvenom lakti ani stopy! Neuveriteľné, zázrak! vždy ked na to myslím mojim telom prebehnú zimomriavky a zaplaví ma pocit vďačnosti k pani Laure a hlavne k pánu Bohu, je to zázrak že to funguje naozaj tak jednoducho ako tu všetci píšete. naozaj zázrak. Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Veľa lásky prajem pani Laura, a Bohu ďakujem!

 

Ďakujem za mamku a dedka a babku a tetu a sestričku dúfam že aj bračeka čoskoro.
Lucia | 18.02.2013
zo srdca dakujem pani Laura aj Vasmu manzelovi a cez Vas tebe pane Boze vsemocnemu milovanemu davajucemu nam svojim detom lasku, dakujem za moju krasnu rodinku a jej vyliecenie, dobre rady, vypocutie a pomoc . Nech sa Vam dari pani Laura srdecna vdaka a laska k Vam smerujuca, nech Vas pan Boh pozehna.

 

Ďakujem...
Erika | 17.02.2013
Chcela by som sa v prvom rade podakovat Bohu ze mi do mojej cesty priplietol cloveka vdaka ktoremu som mohla spoznat pani Lauru...Mam epilepsie uz od svojho detstva,ked som bola dospela som si zacala klast otazku,na zaklade coho prave vznikla?Az po navsteve pani Laury som prisla na to,ze na zaklade prekliatia od mojej vlastnej sesternice ked mi to oznamila pani Laura bola som cely den este v soku z toho preco ona a preco mne...nic som tej osobe neurobila...bolo to pre mna velmi tazke...ale vdaka Bohu som sa tej kliatby z mojej duse zbavila a po ukonceni liecby som sa citila uplne super..zacala som sa na veci okolo seba pozerat pozitivnejsie a hned mi bolo na dusi a na srdci lepsie...bola to pre mna ulava aku som nikdy necitila...po ukonceni liecby som dnes zas navstivila pani Laura a nasadila mi od Boha liecbu na muju chorobu,verim ze bude Boh stat pri mne a pomoze mi vyliecit epilepsiu...Som velmi ale velmi vdacna Bohu a samozrejme aj pani Laure ze tak pomaha ludom zbavit sa chorob...

 

Ďakujem...
Bibiána | 17.02.2013
Ja by som sa chcela tiez pripojit ku komentarom a dat jedno velke ĎAKUJEM nielen Bohu ale aj pani laure ze mi pomaha zbavit sa strachu ktory ma sprevadza a choroby ktora ma tazi a tiez aj niecomu nadpozemskemu co v spravnu chvilu donieslo ku meno LAURA velmi velmi pekne dakujem a verim ze viera mi pomoze sa s toho dostat ....

 

Pán Boh zaplať za Vaše zoznámenie.
Fero Košice | 16.02.2013
boli sme u pani Lauri dnes a tešíme sa na dalšie Bohom obdarovane stretnutie.Boh Vám žehnaj,všetkým ľuďom dobrej vôle.

 

SILNÉ AKNÉ NA TVÁRI A RAMENÁCH.
Michal | 10.02.2013
Približne pred dvoma rokmi som navštívil pani Lauru s prosbou o Božiu pomoc zbavenia sa vyrážok na tvári a ramenách bola to moja posledná možnosť keďže antibiotika mi proti tomu vôbec nezaberali a okrem akné som mal zvýšenú teplotu viac ako pol roka postupne som strácal chuť aj čuch a antibiotiká ktoré mi predpísali doktori mojím zdravotným stavom ani nepohli vtedy som si povedal že mojou poslednou možnosťou bude liečba od Boha po troch týždňoch dodržiavania liečby od Boha sa môj zdravotný stav úplne zmenil k lepšiemu zmizlo mi akné, znížila sa mi teplota do normálu a tiež sa mi vrátil čuch a chuť od vtedy prešli dva roky nebol som vôbec chorý a akné som tiež nemal..Chcel by som poďakovať Bohu a pani Laure za pomoc ďakujem..:)

 

Ďakujem Pánu Bohu.

mirka | 06.02.2013
Ja som bola pri Laure asi tak pred 2 rokmi,bola som velmi spokojná, odstránila mi behom minúty 10 ročné bolesti -ťažké bolesti žalúdka.) a určite by som ešte chcela prísť:) som rada,že som objavila túto stránku..pozdravujem p.Lauru :))

 

Teším sa na uzdravenie.
Zuzana | 28.01.2013
Ahojte, ja som ešte nebola u pani Lauri, ale už mám termín a konečne som šťastná, lebo viem, že teraz sa uzdravím, veľa rokov trpím, môj zdravotný problém je premnožené kvasinky v črevách, v celom tele ktoré ma velmi svrbí, mám červené fľaky, ktoré sa hoc kde vyhodia, potom zmiznú, som unavená, nemôžem jesť, nič sladké, mliečne, kyslé ani nič z bielej múky, takže dietujem, natieram sa masťami, ktoré aj tak nezaberajú, beriem energy doplnky, vitamíny, proti plesnové prípravky, ale nepomáha mi to, aj tak nadalej trpím a lekári s tým nevedia nič robiť, chceli sme už dávno ešte jedno dieťatko, ale nedarí sa nám a to vdaka tejto pliage. Teraz prišla ku mne pomoc náhodne a ja sa z celej duše teším, lebo budem uzdravená cez nášho Pána a pani Lauru, Boh nás všetkých žehnaj...dakujem:)))

 

Ďakujem BOHU, pani Laure a jej manželovi.

Jana | 25.01.2013
Chcem z celého srdca poďakovať pani Laure, ktorá mi prostredníctvom pána Boha pomohla vyliečiť sa. Počas tehotenstva mi diagnostikovali alopeciu, vlasy mi zo dňa na deň začali padať úplne s korienkami až som mala polovicu hlavy holú. Liečbu, ktorú som dostala od pána Boha prostredníctvom pani Laury, mi pomohla a bolo mi odkázané, že hneď ako dieťatko porodím vlasy mi narastú, v ten deň keď som porodila, mi nevypadol už ani vlas a vlasy znova narástli. Tak isto mi odkaz od pána Boha pomohol keď som mala psychické problémy spôsobené stratou mojej dcérky, keby mi nebolo vysvetlené prečo sa niečo také muselo stať práve mne, do dnes by som sa s tým nevyrovnala. Najväčšia vďaka za pomoc ktorú mi poskytli pani Laura a jej manžel, ďakujem pánu Bohu za všetky jeho odkazy a za pomoc, ktorá sa mi dostala. Ďakujem.

 

Poďakovanie. 
František | 20.01.2013
Chcel by som sa v prvom rade poďakovať Bohu,Nášmu tatikovi nebeskému,Pani Laure a jej manželovi Vladkovi za ich pomoc ktorú mi vždy ochotne poskytli keď som mal zdravotné duševné psychické problémy čo sa týka mojej rodiny a detí. S mojich skúseností ktoré mám chcem každému odporučiť návštevu u Pani Laury , kto má záujem o liečbu a má vieru v Boha, lebo je to Boží služobník ktorý pomáha ľudom a nie je to Žiadny podvodník ktorý by okrádal ľudí o peniaze a o čas. Kto ju navštívi sám sa presvedčí a nebude ľutovať ;)

 

WPW SYNDROM.
Peťo Burica | 27.12.2012
Odkaz kde je vysvetlená táto choroba: http://www.wikiskripta.eu/index.php/Wolff%C5%AFv-Parkinson%C5%AFv-White%C5%AFv_syndrom

Pred viac ako 2 rokmi diagnostikovali našej 6 ročnej dcérke lekári WPW-Syndrom...ani sme netušili čo to znamená...Dnes má dcéra 9r. a o 2 týždne končíme s liečbou ktorú sme mali od pána Boha cez pani Lauru.
Liečba trvala 2 roky, a výsledok?Odkaz od pána Boha bol,že dcérka je zdravá a môže robiť športové aktivity tak ako každý jedinec, ktorý je zdravý....najťažšie je vždy olúčiť sa od medikamentov, ktoré predpisujú lekári...keďže ma osobne p.Laura vyliečila z mojich psych.a úzkostlivých stavov-viem o čom hovorím.Nieje vôbec srand zo dňa na deň seknúť s liekmi od psychiatra!
Čo je však najdôležitejšie, že som to zvládol, aj za pomoci modlitieb, ale hlavne po tejto skúsenosti som mal oveľa jednoduhšie rozhodovanie v liečbe pre našu dcérku!!!!
Som šťastný otec svojich 3 detí a šťastný že mám i manželku, ktorá má také isté pochopenie a sme obaja veriaci!

Ďakujem OTČE BOŽE, a žehnaj svojmu dieťatku pani Laure jej manželovi Vladkovi-ochraňuj ich Tvojou Božou rukou!!!