5. strana

20.01.2016 23:51

VEĽKÉ ĎAKUJEM.
Elena | 04.06.2013
Pane Boze velke dakujem,ze si mi poslal do mojho zivota pani Lauru s manzelom,ktorym tiez dakujem.Vsetko je teraz krasne ine a tesim sa z kazdeho dna,ktory mam dar od Teba.Dakujem za Tvoje odkazy,ktore mi pomohaju s Tvojim Bozim pozehnanim posuvat sa v duchovnom zivote dalej a blizsie k Tebe.Milujem Ta Boze Otce jediny! Nekonecna laska,viera Pana Boha pozehnany liecebny odkaz, tymto zvladnem ocistenie a oslobodenie od kliatby,lebo viem ze je pri mne všemohuci jediny laskavy Boh.Milujem aj toho cloveka,ktory to sposobil,lebo nikto na zemi nie je dokonaly.Dokonalost patri len nasmu Bohu.Milujem Boha a vsetko co Nim stvorene je k mojmu zivotu a posielam velke dakujem!!!!!!

 

ĎAKUJEM.
miroslav | 04.06.2013
pani Laura teraz máte toho tak veľa že aj poďakovanie skrátim aby som Vám ušetril čas:-) ďakujem že ste a že nám dušiam pomáhate nájsť cestu k Bohu. Milujem ho za to že to takto krásne urobil. Ľúbim Boha, milujem život, obíjmam celý svet od mravca po Boha každý jeden deň! vďaka Vám - ďakujem!!!

 

Vďaka.
Daniel a Monika D. | 03.06.2013
Láskavý Bože, ďakujeme Ti zo srdca za posolstvá a liečby, ktoré našej rodine prostredníctvom milovanej pani Laury odovzdávaš. Každé stretnutie s p.Laurou a p. Vladom je sviatkom pre naše duše. Ľúbime Ťa Bože náš a ešte raz ďakujeme!

 

Poďakovanie.
Daniela | 01.06.2013
Z celého srdca sa chcem poďakovať Bohu za poskytnutu pomoc pri kliatbe a následne za liečebnu pomoc. Aj Vám milá pani Laura vrelá vďaka! Som hrda na to, že poznam takeho užasného človeka ako ste Vy a Váš manžel.


Veľká vďaka.
Marta | 29.05.2013
Veľká vďaka PÁNU BOHU aj vám pani Laura za všetky tieto odpovede a odkazy ktoré nám veľmi pomáhajú a liečia. Som šťastná že máme takéto možnosti. Veľká vďaka.

 

Poďakovanie sa Bohu za pomoc cestou pani Laury.
Marcel | 28.05.2013
Týmto by som sa chcel z hĺbky svojho srdca poďakovať Bohu za pomoc, ktorú mi už dlhé roky posiela náš pán zakaždým keď požiadam o pomoc cestou pani Laury, ktorá mi vždy zaslala receptúru zaslanú Bohom na moje zdravotné problémy, ktoré sužovali mňa, ale i mojich najbližších príbuzných, ktorým táto receptúra vždy zázračne pomohla i napriek tomu, že v niektorých prípadoch boli aj lekári bezmocní a nevedeli si rady. Preto ešte raz ďakujem z hĺbky svojho srdca nášmu Otcovi Bohu, že sa o nás vždy postará cestou pani Laury, ktorá má ten vzácny dar požehnaný Bohom a cestou písma pomáha všetkým, ktorí ju o to požiadajú. Ďakujem Ti Bože a ďakujem úprimne Vám pani Laura za Vašu pomoc.

 

Zmiznutie červenej škvrny.
miroslav | 24.05.2013
Ďakujem pani Laure za liečbu danú pánom Bohom na môj ako mi bolo povedané "kožný defekt". Zľakol som sa lebo raz ráno som sa zobudil a mal som na vnútornej strane ľavého lakťa červenú škvrnu, pekne ohraničenú, asi 10x3cm. nevedel som čo s tým až kým mi nepovedala pani Laura že je to spôsobené Božou jarnou očistou, ktorú som si robil v mesiaci Marec, bolo to vyplavenie zbytku toxínov z môjho tela cez pokožku. natieral som si to 2xdenne tým, čo mi Boh poradil a za štyri dni ani stopy. Ďakujem!!!

 

Obrovská vďaka.
Maťa | 06.07.2014
Pani Laura, neviete si predstaviť, čo pre mňa znamená, že ste sa spýtali nášho Otecka Nebeského moju otázku. MOJU. Boh odpovedal duši, ktorú predtým dvakrát odmietol. A dokonca nechal pre mňa odkaz, že naozaj počúva moje modlitby a prosby. Nie jeden raz som pocítila jeho dotyk, no teraz mi to odkázal. Keby sa dalo, tak by som Vás poriadne vystískala. Vie, že sa modlím za odpustenie karmickej tiahy. Keď som dostala prvýkrát správu od pána Vladka, že Boh ma odmietol prijať a už nám nikdy nevolajte, nikdy a zložil... zostala som ako obarená, dostala som neskutočnú facku, ktorá bolela ešte dlho. Cítila som sa ako najhoršia, odpadlícka duša na tomto svete, ktorá si nezaslúži už nič. No veľmi som si priala Božie odpustenie. Posledná veta v odkaze pre mňa je, ...čo máš svojim duševným žitím na tejto pozemskej zemi naprávať ako dávne schybenia a že už čoskoro prídem na to, čo mám naprávať. Ďakujem Pani Laura za tento odkaz pre mňa, za ďalší posun mojej duši k Bohu, za to, že mám pocit, že nie som až taká zlá duša, aj keď ktovie, čo robila a aká bola v minulých životoch. Ďakujem za tento Boží odkaz pre mňa, ďakujem, že ste to pre mňa urobila, veľmi si to vážim. Práve som vyhrala LOTO, toľko to pre mňa znamená.
Nech Vám Nebeský Otecko dodáva silu, aby ste takto tešila každú jednu dušu, ako práve mňa. Ľúbim Vás a veľmi si Vás vážim. Maťa.

 

Mala som kožné problémy a svrbenie tela 12 rokov.
Zuzana | 04.07.2014
Ďakujem Pane Bože aj Vám pani Laura za moje vyliečenie. Mala som kožné problémy a svrbenie tela...veľmi som trpela skoro 12 rokov, chodila po vyšetreniach a užívala lieky ktoré mi vôbec nepomáhali. Raz som v zúfalstve nahlas vykríkla ...Bože prosím Ťa pomôž mi....a v ten deň som našla sama pani Lauru na internete...hneď ako sa mi otvorila stránka som vedela na koho kliknúť a poprosiť o pomoc. Náš Pán Boh milostivý mi odkázal receptúru ktorú som dodržala presne a ja som sa vyliečila. Neuveriteľné sa stalo uveriteľným...ďakujem Bože z celého srdca a ďakovať neprestanem a aj vám pani Laura. Bože veľmi Ťa milujem. Zuzana

 

Obrovská vďaka.
Andrea | 30.06.2014
Otče Bože láskavý, milá pani Laura. S úctou a pokorou v duši sa Ti Bože chcem poďakovať za pomoc v mojom trápení, za to, že si mi znovu pomohol a ukázal tú správnu cestu. Otče Bože milujem Ťa a navždy budem a budem Ťa stále prosiť o zmilovanie a odpustenie hriechov, ktoré som učinila a si ich do dostatočnej miery neuvedomovala. Prosím Ťa, stoj pri mne a veď ma tou správnou cestou, maj so mnou zmilovanie, učím sa stále viac. Ďakujem za všetko, čo pre mňa a moju rodinu robíš.
Som štastná, že si môžem čítat túto stránku, odkazy od nášho Boha, ktoré sú jedinou pravdou a poučením pre všetkých.
Ďakujem milá pani Laura, milý pán Vladimír za to, že ste, za Vašu obetavosť, za Vašu ochotu nám stále pomáhať. Veľa som pochopila, aj do budúcnosti a prosím Vás ak môžte, aby ste sa na mňa nehnevali. Určite sa ešte musím mnoho učiť, ale chcem byť lepšou. Ďakujem Vám zo srdca, že mi otvárate oči a ja môžem chápať všetky súvislosti.
Srdečná vďaka.
S úctou a láskou, Andrea.

 

Veľké ďakujem.
Monika Duchoňová | 29.06.2014
Drahá pani Laura, drahý pán Vladimír,
z celého srdca Vám ďakujem za náš rozhovor, v ktorom ste mi opäť raz pomohli pochopiť, kde stále v živote chybujem. Na základe Božieho výkladu viem, že to, čo moju karmu hriechom zaťazilo je moja pýcha, ktorou je moja duša opakovane posielaná do života. V tomto výklade som dostala i návod na život, aby som začala konečne odpracovávať svoju pýchu. No napriek tomu, že som sa snažila, pýcha má toľko odtieňov, že neviem kedy sa ako u mňa prejaví. A po poslednom zlyhaní, keď mi Pán Boh nepožehnal liečbu, mi pani Laura odkázala, že moja duša je stále zaťažená pýchou a ambíciami. No nechápala som prečo a ako...a hoci som veľmi ochorela, bála som sa zavolať a pýtať si radu. Až po našom poslednom rozhovore, som pochopila ďalšiu podobu mojej pýchy, ktorá je práve v tom strachu zavolať, veď čo keď ma odmietnu? Ako to "moja jasnosť" unesie...Viem, že ešte zďaleka nechápem všetko, no vedieť, že tu mám tak vzácnych ľudí ako ste Vy drahá pani Laura a pán Vladimír, ktorých smiem požiadať o pomoc, je pre mňa veľkou úľavou a cítim nekonečnú vďačnosť, že Vás Pán Boh požehnal darom pomáhať nám.
Ľúbim Vás a prajem veľa lásky a Božieho požehnania.

 

Poďakovanie za dobré učenie a za dobré vysvedčenie.
Juraj Bahúl | 29.06.2014
Drahý Otče Bože nebeský ďakujem ti za modlitbu k Bohu pre všetky tie detičky, ktorým sa ťažko v škole učí aby sa im ľahšie učilo. Ďakujem ti že si cez dušu Pani Laury dal na stránku túto modlitbu, lebo mi veľmi pomohla v tých ťažkých situáciách. Keď som ťa najviac potreboval vždy si stál pri mne a stále stojíš. Keď s niečím si neviem dať rady vždy mi pomôžeš aj pi písomkách, aj pri odpovediach. A ďakujem ti za dobré vysvedčenie, a verím že mi pomôžeš aj v ostatných ročníkoch. A ďakujem láskavej nebeskej Pani Laure a Pánovi Vladovi. Pani Laure ďakujem za to že prijíma od Nebeského Otecka všetky články modlitby, liečivé receptúry a Božie odkazy. Pánovi Vladovi ďakujem zato že všetko vie pekne vysvetliť. A ďakujem Pánu Bohu že nám požehnal do cesty naším životom Nebeskú Pani Lauru a cez ňu zmenil mne aj mojej rodine smer cesty naším životom.
Milujem Ťa Bože Otče s láskou Juraj.

 

Pred jedenástimi rokmi mi diagnostikovali vysoký krvný tlak a cukrovku.
Jozef | 28.06.2014
Milostivý, láskavý náš Otče všemohúci, z celého srdca sa Ti chcem poďakovať za všetko čo robíš pre mňa i pre moju rodinu. Ďakujem, že mi prostredníctvom pani Laury a jej manžela pomáhaš navracať zdravie.
Milí čitatelia pred jedenástimi rokmi mi diagnostikovali vysoký krvný tlak a cukrovku. Bral som veľké množstvo liekov, ktoré mi nerobili dobre, nielenže mi nevyrovnali tlak a cukor na zdravé hodnoty, ale ešte som mal z nich aj množstvo nepríjemných vedľajších príznakov. O pani Laure som sa dozvedel od dcéry, ktorej už pomáhala. Odhodlal som sa pani Lauru a jej manžela osloviť. Bol som milo prekvapený ochotou ma prijať. Prostredníctvom pani Laury som dostal liečbu na vysoký krvný tlak od Pána Boha. Okamžite som mal vysadiť lieky a dodržiavať určenú liečbu Pánom Bohom. Lieky som vysadil a dodržiavam celú liečbu.
Hoci som len v jej polovici, môj stav sa veľmi zlepšil a cítim sa podstatne zdravší. Krvný tlak si meriam pravidelne a už teraz ho mám taký dobrý ako za mlada, ba lepší.
Pane Bože, Otče Nebeský chcem sa Ti úprimne poďakovať za liečbu, ktorú som dostal cez pani Lauru.
Chcem sa aj pani Laure poďakovať za túto stránku, za jej modlitby a pomoc ľuďom aj keď sama často nemá čas na seba stále ochotne pomáha ostaným.. Veľmi mi pomáhajú a obohacujú ma všetky jej rady a modlitby.
Srdečná vďaka. Jozef

 

Ďakujem Ti láskavý náš Bože.
Monika Duchoňová | 27.06.2014
Milovaný Bože,
ďakujem Ti za lásku, za požehnanie i potrestanie, za odpustenie, za život, za mojich najbližších, za všetkých láskavých ľudí a ľudí Božej vôle.
Ďakujem Ti Bože drahý za Božie postuláty, modlitby a kréda podľa ktorých sa učím každý deň žiť.
Ďakujem Ti Bože náš za všetky vzácne rady a liečby.
Ďakujem Ti za pani Lauru s manželom, ktorí nám Tvoje láskavé odkazy ďalej odovzdávajú.
Ďakujem Ti Bože za ďalšiu a ďalšiu šancu žiť a pracovať v súlade s Tvojimi zákonmi.
Ďakujem Ti Bože drahý za to, že SI.
Ľúbim Ťa z celého srdca a ak mi to dovolíš, celý život Ti slúžiť budem.

 

Poděkování za mnoho dobrého.
Martin, Kutná Hora, Česká republika | 17.04.2013
Děkuji pánu Bohu za pomoc pro celou svou rodinu, za rady, za léčby, které od našeho milosrdného pána Boha dostáváme. Děkuji paní Lauře, a panu Vladkovi, za jejich oddanou a upřímnou práci, za jejich čas, za jejich trpělivost, za pomoc nasměrování životem, i když to není vždy jednoduché... Děkuji pánu Bohu hlavně za pomoc pro moji milostivou matku, kterou mám moc rád.. Děkuji za tyto stránky, které jsou asi jedinné, o kterých jsem přesvědčen, že je zde jen čistá pravda....

 

Poďakovanie za záchranu synovho zdravia v poslednej chvíli.
Slávka | 17.04.2013
Ďakujem Pánu Bohu úprimne z celej svojej duše i srdca za záchranu môjho syna a úprimne ďakujem aj našej nebeskej láskavej pani Laure a jej manželovi Vladovi.
Syn ako bábätko prekonal ťažkú infekciu, ktorú lekári nevedeli ani špecifikovať a keďže ho liečili silnými antibiotikami mal oslabenú imunitu a rôzne zdravotné problémy.Trinásť rokov chodíme po nemocniciach a vyšetreniach avšak bez úspechu.
Syn mi ochorel ako na bežnú chrípku s teplotami. Išla som s ním na pohotovosť a dali mu paralen na teplotu a kvapky proti nádche. Ale synovi sa pohoršilo a ja som mala nutkanie zavolať pani Laure, lebo mi v minulosti pomohla. Tak som zavolala, že sa aspoň presvedčím, že ide len o bežnú chrípku. Jej manžel, pán Vlado, mi povedal, že aj pani Laura je vyčerpaná a mám synovi dávať, čo mi lekári predpísali, tak som spokojne poďakovala a bola som rada, že je to len chrípka. O pár minút mi zvonil telefón od pani Laury, že jej to nedalo pokoj a predsa pozbierala svoje sily a opýtala sa Nebeského Otecka na zdravotný stav môjho syna. Okamžite sme museli utekať do nemocnice, lebo potreboval silné antibiotiká, pretože v tele mal infekčné ochorenie, ktorá mu pretrvávalo ešte od malička. Urobila som všetko ako mi pani Laura kázala a naozaj sa diagnóza potvrdila. Všetko čo mi pani Laura povedala bola do posledného písmenka pravda. A keby že ho lekári ihneď nehospitalizujú, alebo by som čakala čo len jeden deň, bolo by neskoro. Bol by dostal silnú meningitídu a následky na celý život. Hoci som sa čudovala, že musel dostať antibiotiká a nie bylinky, pani Laura ma upokojila, že Pán Boh zoslal takúto liečbu, lebo na liečbu bylinkami už nebolo času a zároveň Pán Boh osvecoval mysle lekárov a viedol ich k tomu, aby správne konali. A tak sa aj stalo, syn je po týždni z nemocnice doma a doliečuje sa liečbou od Pána Boha, ktorú zoslal cez pani Lauru.
Ďakujem ešte raz Pánu Bohu, že mi osvecoval mysel, aby som zatelefonovala k pani Laure a ďakujem aj za to, že dal silu pani Laure, aby pomohla môjmu synovi. Bože Otče láskavý žehnaj pani Laure a jej manželovi pánovi Vladovi a som šťastná, že si mi dal do cesty takýchto dobrých a láskavých ľudí.

 

Močové cesty, závrate, hučanie v ušiach, slabosť organizmu.
Mária 8 | 16.04.2013
K pani Laure som najprv išla s problémami močových ciest. Po vyliečení zasa s ďalším problémom: náhle bolesti hlavy, závrate, hučanie v ušiach a veľká slabosť organizmu po silnej chrípke.
Božia liečba má trvať 2 mesiace, ale už po 2 týždňoch nastali zlepšenia. Nemám závrate, bolesti hlavy ustupujú, hučanie v ušiach je oveľa slabšie, som silnejšia a popri tom všetkom sa mi zlepšil aj zrak. Viem, že to znie neuveriteľne, ale je to tak.
Ani by sa mi vo sne nesnívalo, že raz mne ako 76 ročnej žene bude poskytnutá liečba od Pána Boha, ktorá mi pomôže prežiť starobu v dobrom zdraví.
Moje obrovské poďakovanie za to patrí v prvom rade nášmu všemohúcemu a láskavému Pánu Bohu, ktorý nezištne pomáha všetkým ľuďom, ktorí veria v neho a poprosia ho o pomoc cez jeho dcéru Lauru.
Pani Laura, nech Vám Pán Boh žehná, ochraňuje Vás a pomáha Vám, aby ste mohli ešte mnohým ľuďom pomôcť z mnohých chorôb. Aby chorí ľudia nevysedávali s každou maličkosťou v preplnených čakárňach u lekároch a nemuseli sa "prepchávať" chemickými liekmi, ktoré im aj tak nepomôžu, len uškodia. Ale aby sa vyliečili raz a navždy Božou liečbou, ktorá je vždy žehnaná samým Pánom Bohom a vždy 100 % účinná.
Pozdravujem aj pána Vladimíra, ktorý oddane pomáha svojej manželke, je jej oporou a poradí každému, kto ich telefonicky požiada o radu.

Návštevu pani Laury s manželom vrelo odporúčam všetkým tým ľuďom, ktorým záleží na svojom zdraví...a tí ľudia, ktorí si svoje zdravie ešte stále nevážia, verte že raz si ho vážiť určite budú.
Z celej duše Ti Pane Bože za všetko ďakujem.

 

Poďakovanie.
Renata | 14.04.2013
Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať Pánu Bohu a pani Laure že nám pomohli pri našom probléme. Po viacerých neúspešných tehotenstvách sme sa obrátili ako poslednú možnú nádej na pani Lauru. Pani Laura mi povedala že je na mňa uvalená kliatba nejakou osobou, že z toho dôvodu sa mi nedarí donosiť zdravé dieťatko. Pani Laura mi od Pána Boha odovzdala modlitbu na zbavenie sa kliatby, ktorú som dodržiavala cca 1 mesiac. Po zbavení sa kliatby som o 3 mesiace otehotnela a úspešne donosila krásne zdravé bábätko. Dnes má 2 rôčky, je zdravé, krásne dieťatko. Sme veľmi šťastní, ďakujeme Vám, prajeme veľa zdravia. ĎAKUJEME

 

Vďaka.
Monika a Daniel D. | 14.04.2013
Draha pani Laura. Touto cestou by sme Vam chceli vyslovit nesmierny obdiv nad vasou pracou, ktoru vdaka Panu Bohu vykonavate. Denne travite hodiny nad odpovedami na nase otazky, dalsie hodiny venujete prijimanim odpovedi na nase liecby, okrem toho mate mnozstvo osobnej prace, ktora Vas tiez stoji vela sil. Pride vikend, kedy prijmate ludi, ktorym starostlivo a s laskou tlmocite Bozie rady a vecer opat zapisujete nove odpovede pre nas.
Dakujeme Vam i vasemu manzelovi z celeho srdca za to, ze ste.

 

V poslednú chvíľu.
Andrea | 12.04.2013
Požehnaný deň všetkým chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť. Pred 7mesiacmi som začala mať bolesti ľavej nohy navštívila som ortopéda absolvovala som 3 serie rehabylitacii 25infúzií,CT vyšetrenie,magnetickú rez. krvné testy vyšetrenie kostí no bolesti sa stupňovali lekári už na mňa doslova zazerali a tá neochota pomôcť. Bola som už veľmi zúfalá keďže na každom kroku dnes máte rakoviny a podobné choroby . Posledný týždeň som rezignovala a povedala som si že proste musím si na tú bolesť zvyknúť keďže podľa lekárov som úplne zdravá mladá a švindľujem to boli najčastejšie argumenty lekárov.Nedalo sa v práci keďže som kaderníčka som pri zákazníkoch sedela na barovej stoličke a vtedy mi Boh poslal anjela s číslom na pani Lauru večer som volala niekto im vypadol hneď o 2dni v nedeľu som ju navštívyla v neznesiteľných bolestiach .Privytanie bolo nádherné ...nebojte sa Pani Aďka bude dobre.A bolo,už po týždni mala so totižto otravu krvi .Dnes som po liečbe Pani Lauri som usmjatá úplne fit a nadšená že Boh nás ľúbi a dá niekomu taký dar aby nám pomohol.A preto ho milujem zo srdca ďakujem. Pani Laure len to najlepšie a veľa zdravia a sily prajem.