48. strana

22.06.2017 16:10

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt paisajes con arboles de cerezo

Ďakujem.

Simona|09.08.2017 16:59
Môj dráhy Bože,
Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za tvoju pomoc.Mala som problém so zdravotnou poisťovňou nakoľko som bola istú dobu v zahraničí narástol mi tu dlh za neplatenie poistenia.Pred pol rokom som priniesla potvrdenie o zamestnaní v zahraničí no na pobočke ma odbili neuznali mi to..
Minulý týždeň som išla znova na inú pobočku kde som natrafila na veľmi milú pani ktorá sa mi snažila pomôcť.. poradila mi aby som si skúsila vyžiadať ešte jedno potvrdenie zo zahraničia ktoré by mohlo pomoct.Tak som ho priniesla celú dobu sa modlila k tebe,dúfajúc že mi pomôžeš,pretože viem,že ak je v tvojej vôli dokážeš ovplyvniť myseľ ľudí.A tak sa aj stalo :)
Konečne budem mať pokoj...
Ďakujem a milujem ťa

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Milujem Ťa Bože môj.

Marta M.|08.08.2017 00:27
Otecko môj, chcem ti len povedať, že Ťa veľmi milujem. Si pre mňa to najcennejšie, čo mám. Nezaslúžim si Tvoju lásku, ale cítim ju každý deň, keď stojíš pri mne. A ďakujem, že pani Laura už môže a vládze pracovať a pomáhať ľuďom, lebo aj vďaka mojej hlúposti nemohla a potrebovala oddychovať. Opatruj ju aj jej manžela. Odpusť mi Bože moje schybenia.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem Ti Bože za tvoju ochranu na cestách.

Silvia|07.08.2017 07:53
Otecko môj nebeský,úprimne Ti ďakujem za tvoju ochranu na cestách.Prebrázdila som s dvoma malými ďeťmi celé Slovensko,bolo to náročne,ale pod Tvojou Božou rukou zvládnute bez jediného problému.
Aj keď pár krat sa stalo,keď som už bola unavená a moja pozornosť nebola 100% a bola by som spôsobila nešťastie mojou nepozornosťou,Ty Bože si držal nad nami svoju ochranú ruku.Ďakujem za modlitbu proti havarii stále pred dlhou cestou som sa ju modlila aj bylinky mam ešte na okne v aute.Účinok Tvojích kódovych modlitieb má svoju moc,a ja som prenesmierne vďačná že mám prístup k tomuto pokladu.
Vďaka pani Laura za tieto prekrásne modlitby.
S láskou Silvia

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Nekonečné ďakujem Bože Otče.

Elena|06.08.2017 21:50
Nekonečné , veľké ďakujem môj milovaný Bože Otče láskavý. Som nekonečne šťastná, vďačná za Tvoj Boží dar, zázračnú liečbu. Prosím Ťa moja jediná nesmierna Láska, môj Bože o Tvoje požehnanie tohto vzácneho daru, liečby. Teším sa nesmierne, že každým dňom mi bude lepšie. Ďakujem Ti za všetko, všetúčko, každý okamih. Milujem Ťa navždy Otecko nebeský.
Ďakujem vam pani Laura, za všetko čo ste pre mna urobili, pre mojich blízkych aj všetkých nás aj Vladkovi. Mám vás veľmi rada . Ste vzácny Boží dar. Láskavý Boh nech vás ochraňuje, pomáha, požehnáva , dáva sily .
s láskou, vďakou

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem Ti Pane Bože za záchranu života.

Marek M.|04.08.2017 20:25
Nadpis som nepísal obrazne ale doslovne..Včera keď som cestoval autom tak keď pri mne Pán Boh nestal tak potom už nikto..Cestoval som v noci no na určitom úseku šiel v zákrute oproti mne kamión no a za ním nejaký retard ktorý ho obehoval do zákruty a zrazu sa výrutil predomnou a keď ma zbadal tak v momente sa zaradil pred kamión tým že strhol volantom a ohrozil aj obmedzil vodiča kamiónu.No bolo to tak tesné že som ani nestihol zareagovať .Keby som v tom useku bol asi o10 sekúnd skôr tak by sme sa zrazili čelne a verím že nikto by to neprežil.Ďakujem Ti Pane Bože že si pri mne stál a dával na mňa pozor .

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem za odobrenie práce.

Marta B.|31.07.2017 21:16
Chcem sa tiež touto cestou poďakovať aj za odobrenie práce a nasmerovanie môjho života. Som veľmi vďačná za tieto rady, aspoň nemusím vyvíjať energiu na to čo by v mojom živote nemalo zmysel.
Ďakujem Ti Bože aj Vám pani Laura za vašu úžasnú prácu. Nech Vás Boh žehná a nech vám odľahčí z vašeho trápenia.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Dakujem Ti Pane Boze.

Andrea|28.07.2017 11:44
Milý pane Boze, chcem Ti poslat aj touto cestou moje velké podakovanie.
Uz dlhý cas ma trápia bolesti krízov, ktoré boli v poslednom case coraz intenzívnejsie. Az tak silné, ze som sa ráno nevedela v posteli pretocit na druhú stranu alebo normálne vstat. Skúsila som uz vselico, masáze, osteopatov a pod. Na to som si spomenula na obrovskú úcinnost kódových modlitieb a pred dvomi dnami som sa pomodlila modlitby proti bolesti krízov.
Je to úzasné Pane Boze, nechcelo sa mi ráno ani verit, ako bolesti ustúpili. Obrovská vdaka Ti Boze, velmi Ta lubim a dakujem Ti z celého srdca.
Verte, ze Boh nás pocuje a ked je to jeho vola, pomoze aj ihned.
Dakujem aj Vám pani Laura za vsetko, co nám od Pána Boha odovzdávate. Srdecne Vás pozdravujem, aj pána manzela a prajem Vám vela síl a len dobra okolo seba.
S láskou, Andrea

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Poďakovanie Pánu Bohu.

Eva Č.|28.07.2017 00:17
Drahý Pane Bože,chcem sa Ti z hĺbky duše poďakovať za liečebnú pomoc,ktorú si mi včera odovzdal.Čítala som ju cez slzy,pretože si popísal všetko ,čo ma trápi do poslednej bodky.Otče môj nebeský to je dôkaz toho,že ty najlepšie vidíš do našich tiel a duší a len Ty jediný vieš,čo nás trápi.Veľmi pekne Ti ďakujem za poskytnutú pomoc zato,že má ochraňuješ a sprevadzaš každý deň a dohliadaš na moju vystrašenú dušu.Veľa krát som si v duchu priala modlitbu,ktorá by mi pomohla prekonať môj strach a Ty Otecko láskavý si ma vyslyšal a modlitbu si mi poslal.Veľmi pekne Ti dakujem,len Teba po celý svoj život velebiť budem.Ľúbim Ťa.
Ďakujem Ti aj za pani Lauru,prosím ochraňuj ju a jej manžela a žehnaj im každý deň.
S láskou Eva.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Vrúcne Ti Bože ďakujem.

Daniela|26.07.2017 22:45
Otecko môj milovaný, zo srdca Ti ďakujem za poskytnutú liečbu na moje zničené nervy. Prosím, daj mi silu všetko zvládnuť a veľmi veľmi Ťa prosím, aby liek na moju ubolenú dušu čo si mi poradil zabral čo najskôr. Lobe to najväčšie Ti posielam do nebíčka a vedz, že Ťa nadovšetko milujem a dôverujem. Ďakujem drahá Laura za odovzdanie liečby❤️

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

ĎAKUJEM PANI LAURE ZA POMOC A PANU BOHU.

Ivana|24.07.2017 20:45
Pani Laura mi pomohla asi tak 10r dozadu.Mala som velke migreny až take že som ležala aj tri dni v posteli v bolestiach.Ale pani Laura mi povedala ze to bolo prekliatie od jednej osoby ktoru som poznala.Preto mi dala liečbu ktora mi pomohla a migreny zrazu zmizli a ja som sa citila ako znovuzrodena.Preto je zo srdca ďakujem za pomoc keby nebolo jej ktovie čo by bolo so mnou.ĎAKUJEM AJ PANU BOHU ŽE MI POMOHOL.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Nekonečné ďakujem.

Jana|23.07.2017 23:48
Drahý môj Boh láskavý. Chcem sa ti dnes z celého srdca poďakovať za liečbu na moje bolesti hlavy. Ani nevidš drahý Bože akú radosť som prežívala keď som jedného dňa čítala oznam,že už Tvoja a Naša Laura môže znovu pracovať a odovzdávať pre nás vzácne liečby,ktorým verím bez pochýb. Si pre mňa Bože ten najlepší lekár,ktorý vylieči všetko.Dušu,telo a akékoľvek trápenie v živote. A ty od nás žiadaš tak málo ,čo nestojí nič a predsa tak veľa znamená .Lásku ,Lásku k tebe Bože môj.Milujem ťa nekonečne.Ďakujem Vám drahá Laura za odovzdanie pomoci. S láskou Jana

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem ti Pane Bože za liečebnú procedúru.

Katka|23.07.2017 21:20
Moje dieťa je vážne choré, čo ma veľmi bolí, ako každú mamu. Chcela by som mu pomôcť, a preto som požiadala Pána Boha prostredníctvom pani Laury o pomoc. Pán Boh vo svojej nesmiernej dobrote mi poslal liečebnú procedúru pre syna. Ďakujem Ti Pane Bože láskavý za Tvoju pomoc, nekonečne Ti verím a budem Ťa navždy milovať. Si moja najväčšia opora, ochrana a nádej. Moja veľká vďaka patrí aj pani Laure, bez ktorej by sa ku mne táto receptúra nedostala.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Stotisíc krát ďakujem.

Simona|23.07.2017 09:01
Môj milovaný Bože,
Chcem sa ti z celého srdca poďakovať za splnenie sna.. Dúfala a verila som,že sa to jedného dňa podarí.. Ďakujem,že si mi vrátil možnosť mať opäť celú rodinu pokope,že sa moja milovaná mama a krstná mama môžu opäť stretávať.Je to neopísateľný pocit úľavy a šťastia.
Milujem ťa Bože môj najviac na svete.
Stotisíc krát ďakujem..

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Modlidby.

Maria|23.07.2017 01:22

Dakujem laskavemu oteckovi za modlidby ktore nam poslal dakujem aj vam pani lavra nech vas pan boch ochranuje

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Nový domov.

Edo|18.07.2017 10:33
Láskavý jedninečný Bože. Chcem sa Ti aj touto cestou veľmi poďakovať za to čo si pre mňa všetko za posledné mesiace spravil. Sľúbil si mi pomoc pri predaji i kúpe domu a tak sa aj stalo Na Teba sa dá vždy spoľahnúť, si moja jediná opora v živote, ktorá mi dáva to čo moja duša potrebuje. Občas po hlave, a to je dobre, pretože inak by som nevedel čo je správne.
Teraz si mi ukázal nový smer môjho putovania tu na zemi. Trvalo pár mesiacov kým prebehol predaj i kúpa, nového bývania, ale všetko dopadlo veľmi dobre, ukázal si na domček ktorý je čistý, a už týždeň v ňom bývam. Vďaka modlitbe na predaj domu prišiel kupca do týždňa, ktorý ho zobral.
V rámci úradníckych vecí mali trvať niektoré úkony týždeň, ale viem že Ty si zasiahol a bolo to doslova za páhodín vybavené!!! Za to Ti neskutočne ďakujem.
Držal si nadomnou ochrannú ruku pri sťahovaní....bolo to náročné, ale len vďaka Tebe sa nič neprihodilo, dokonca si zrušil i cestnú kontrolu 200m predomnou, ktorá by mi uštedrila určite pokutu za preťažené auto...
Ľúbim Ťa Tatinko, a verím že nový život na novom mieste bude to najlepšie pre budúcnosť všetkých..

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem ti Pane Bože.

Katka|17.07.2017 22:19
Drahý Pane Bože. Ja by som sa Ti chcela veľmi pekne poďakovať za Tvoju pomoc, ktorú som dnes tak potrebovala v mojej práci. Čakala ma náročná úloha, ale s Tvojou pomocou som to zvládla. Viem, že vďaka Tebe mám tie správne myšlienky, ktoré mi pomáhajú nielen v práci, ale aj v živote. Ďakujem pekne za pomoc Pane Bože. Ďakujem za Tvoju nekonečnú trpezlivosť. Ďakujem Ti Pane Bože láskavý za Tvoju ochranu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Vďaka Pánu Bohu.

Júlia P.|17.07.2017 13:10

Ďakujem Ti Pane Bože láskavý, že si mi pomohol zvládnuť písomku na prvý krát, jednu z najťažších v celom mojom štúdiu. Ďakujem Ti za to, že si ma viedol, že si mi vnukol nápady, aj že som na škole spoznala zopár fajn ľudí, ktorých si mi dával do cesty, až kým som sa s nimi nezoznámila. Tatičko, je to zvláštna radosť, človek sa veľmi teší, vyskakuje po plafón a nakoniec to všetko nadšenie opadne, lebo je to len škola a škola predsa nie je to najdôležitejšie v živote. Pane Bože, ale ja Ti ešte raz ďakujem, lebo si ma zachránil od mesiaca učenia na opravný termín a zbytočných stresov a smútku. To si veľmi vážim. Teraz to mám o niečo jednoduchšie. Pre mňa tieto dni jedna dobrá správa za druhou, lebo ma včera večer zahrialo pri srdiečku, že pani Laura opäť pracuje, že sa snáď už majú s pánom Vladimírom o niečo lepšie, že môžu pomôcť ďalším ľuďom zbaviť sa trápenia, že opäť pribudne vyzdravených od Pána Boha jediného. Priznám sa, že mi je teraz ľahšie, lebo sa môžem na nich časom aj ja obrátiť. Samozrejme, pomoc dostanem len ak si ju zaslúžim. Všetci vieme, že pani Laura má veľmi ťažkú prácu a preto jej prajem aj pánu Vladimírovi všetko dobré a dobrých pacientov, ktorí si budú vážiť liečby a rady od Pána Boha. S láskou Júlia

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem Ti Pane Bože.

Marek M.|06.07.2017 12:24

Pane Bože láskavý , veľmi pekne Ti ďakujem za každý odovzdaný odkaz .Popravde neviem čo by som bez tých odkazov robil ... ale asi pravdepodobne by som žil len v strese , v obavách a neistote.Nič mi neurobí taký pokoj na duši ako tvoje odkazy..Vám pani Laura tiež ďakujem už ste pre mňa urobili viac než dosť..

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem Ti Otče Bože, prosím, stoj pri mne naďalej.

Júlia P.|02.07.2017 23:01 

Chcem sa poďakovať Oteckovi Bohu láskavému, tentokrát aj za počasie, ktoré bolo počas môjho učenia sa na skúšku podľa môjho želania. Ďakujem, že si ma vypočul a hlavne deň pred skúškou bolo zamračené a pršalo. V tomto byte sa v horúčave dá len ťažko vydržať. Keď sa pozriem z okna tak je to jedna škaredá betónová džungla, bez jediného stromu. Tie sú až za rohom. Takže sa mi to tu pekne rozpáli. Ďakujem Bože, že si mi pomohol ku koncu zabrať a že som to zvládla ako som zvládla.
Ďakujem Ti Tatinko za bazalku, je to moja záchrana. Cítim obrovskú silu a pomoc.
Tatíčko, prosím, pomôž mi naprávať moje chyby, pomôž mojim rodičom, modlím sa za nich len dva dni modlitbu a už som si dnes všimla rozdiel. Je pre mňa stále ťažké vidieť ich sa trápiť. Ja som sama z nich často nervózna.. Veď ich k Tebe Tatičko môj. Nech mama pochopí, že potrebuje len Teba a nie kostol. Nech otec pochopí, že Ty existuješ. Veď moje myšlienky a slová. Milujem Ťa Otecko Bože a ďakujem za všetky maličkosti, ktorými mi počas dňa pomáhaš, lebo tieto maličkosti robia krásny celok.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Ďakujem Ti Pane Bože.

Dominika|26.06.2017 14:55

Chcem sa Ti pane Bože poďakovať za prácu, ktorú som si na pár hodín našla. Presne niečo také som si hľadala a potrebovala. Ďakujem Ti aj za silu a pomoc, ktorú mi posielaš a dávaš. Ostan Bože prosím pri mne stáť aj keď robím chyby a ked sa nie vždy viem správne rozhodnúť. Ďakujem Ti aj za modlitby na alergiu. Tento rok ju mám veľmi silnú a trápim sa dušou, keď sa celá vyhadzujem. Viem ,že keď si to zaslúžim, tak aj toto trápenie s Tvojou pomocou odíde.
Ďakujem Ti Bože za všetko čo pre nás robíš a ďakujem aj pani Laure za pomoc.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt gify láska

Poďakovanie Stvoriteľovi najdrahšiemu.

Kvetena|23.06.2017 21:06
Najdrahší môj Bože ,s veľkou úctou , hlbokou láskou i pokorou som Ti veľmi vdačná za vypočutie mojej úpenlivej prosby k Tebe , za prijatie môjho vnuka na vysokú školu . Minulý týždeň bol na pohovore aj písomných skúškach . Teba som prosila ,požiadala aby to zvládol , veľmi chcel ísť dalej do školy , aby mohol niečo v živote dokázať . Včera som mu preberala poštu - oznámenie o prijatí do školy. Prijali ho drahý môj Nebeský Otecko , oznámili mu že veľmi dobre zvládol písomné skúšky z 200 otázok vypracoval 160 aj ústne pohovory mu dopadli dobre . Len Tebe môj drahý Bože budem dakovať že ťa mám a ľúbiť ťa môžem . Drahý Bože, Tvoja láska je silnejšia ako vietor, je vyššia ako najvyšší štít je hlbšia ako dno oceánov a zmenila mi celý môj život ! Tak veľmi ťa ľúbim najdrahší môj Bože ,len Tebe som za všetko vdačná , že mi pomáhaš , chrániš moju dušu , nikdy ma neopúšťaš si so mnou aj s každým . Si moja nádej ,si moja viera,si moja láska bezhraničná. si moja pieseň, si moje slnko ,si moje všetko na svete , za všetko som Tebe vdačná za všetky požehnané liečivá , za všetku pomoc a ochranu , ľúbim ťa a ľúbiť budem až na veky vekov a nikdy inak . s láskou kvetena