47. strana

09.06.2017 19:27

obrazek

Ranný zázrak.

Silvia|22.06.2017  06:35

Už dlhšiu dobu pociťujem silnú bolesť v ramennom kĺbe.Samozrejme že sa to každým dňom zhoršuje.Viem že pani Laura nepracuje,tak jej nebudem vyvolavať,musím si pomôcť sama.Dnes ráno po prebudení sa v myšlienkách rozprávam s Pánom Bohom ako každe ráno,ďakujem za pokojnú noc a prosím o všeličo možné ....prebieha myšlienkový rozhovor,a samozrejme spala som na mojom boľavom ramene a vedela som že bolesť príde,aj prišla v neskutočnej sile,rukou som nevedela skoro ani pohnúť.
A tak si myslím Božineču moj,bolesť je silná,sama som.si na vine,určite musím niečo podniknúť možo cvičiť...
Ale aj keby som neviem akú bolesť mala prežívať,aj keby som o ruku mala prísť Teba Bože si nikdy nedám,ľúbim Ťa...
A myšlienkový rozhovor prebieha a snažim.sa rozhýbať rameno a tu zrazu bez bolesti krúžim celou rukou ,jedným smerom,druhým smerom hore dole všelijako,bolesť je preč...
Pousmiala som sa a poďakovala Bohu za tento zázrak na počkanie,zázrak hneď po prebudení.Viem,že rameno ma bude ďalej bolieť to nevadí,ale tá Božia láska a sila,ten malý zázrak dnes ráno len pre mňa,Ďakujem Ti Otče Bože si úžastny.
Ľubiť Ťa budem do konca môjho života.

Drahý Otecko Nebeský, z celého srdca sa ti chcem poďakovať.

Mária|16.06.2017  19:26

Drahý Otecko Nebeský, z celého srdca sa ti chcem poďakovať. Tak veľa toho je, že ani neviem kde začať. Každý deň nás ochraňuješ a pomáhaš nám, je to úžasné koľko pomoci som od teba dostala. Nesmierne ti za to ďakujem a milujem ťa celým srdcom.
Pani Laurika a Vladko, sme šťastní že Vás poznáme a že cesta Božia nás nasmerovala ku Vám. Bohu som nesmierne vďačná, pretože ma zachránil a pomohol nám v živote. Ale Vám patrí obrovské ďakujeme za Vašu pomoc ktorú ste nám vždy odkázala. Keď ste aj nepracovala a dostala ste odkaz ktorý patril mne, alebo mojej rodine, neváhala ste ani sekundu a pomohla nám. Veľmi Vám za to ďakujeme.
Rada by som sa podelila aj s Vami o zopár Božích rád, ktoré pomohli či mne alebo mojej rodine. Jednu obyčajnú noc v týždni nám zvonil telefón a pani Laurika nám odkázala čo počula. Že naše bábätko je vo veľkom ohrození a že pri hlavičke sa mu tvorí veľká zdurenina. Synovi telo nevie spracovať tuk a je v nebezpečenstve a môže to dobadnúť veľmi zle. Doteraz si pamätám tú beznádej, ako som sa pozrela na syna do postieľky a on tam bezbranne spinkal. Bola mi daná liečba v podobe vitamínov ktoré by lekári hneď zavrhli lebo tie lieky sa mohli užívať až vo vyššom veku. Ja som neváhala ani sekundu, lebo viem že Božia rada je nadovšetko a začala mu podávať vitamíny. Boh ale chcel, aby som aj napriek liečbe išla k lekárovi. Malému navonok nebolo nič. Išla som, jasné že bezúspešne. Tak som si cez známu vybavila špeciálne odbery, ktorej som všetko porozprávala ako mi Boh odkázal cez pani Lauriku odkaz na malého. Sama táto známa bola hotová, bábätko vyzeralo úplne v poriadku, ale hodnoty naznačovali 10 násobné zvýšenie hladiny v krvi. Táto známa sa mi až pri výsledkoch priznala že tomu neverila, ale výsledky ju presvedčili.
Môj druhý syn je mal problémy s prstami. Najprv to začalo jedným prstom, kde sa mu začali robiť puklinky. Boli drobné a prešiel istý čas a tie puklinky sa zmenili na veľké bolestivé praskliny na všetkých prstoch a aj na nohách. Nevedel udržať pero v ruke, nič nechytal a jedného dňa pri kúpe nového bicykla si trochu narazil palec. Bol to hrozný pohľad, celý palec sa mu zlúpal z kože, ako keby si ho celý oskalpoval. Bolo to strašné a ako veľmi bolestivé, plakal pri každom prebalení prstu. Poprosila som láskavého Otecka Nebeského o pomoc a pani Laurika nám odkaz odovzdala. Bola to kliatba, zlá a neprajná, strašná a takto sa prejavovala. Malý musel zvládnuť všetky tie koreniny, čaje, olej...no prosto všetko čo bolo odkázané. A môžem len povedať že ti Otecko Bože ďakujem, lebo si ho úplne uzdravil. Koža sa dlho regenerovala, ale je úplne zdravý. Pri každom užití sme ťa prosili o to aby to zvládol vypiť a ono to nejako šlo. Bolo to ťažké, ale syn vedel že Boh mu to odkázal cez pani Lauriku a že musí.
Tieto dva príbehy sú len malou odrobinkou v našom živote. Tak veľa rád a liečieb sme za tie roky Otčinku dostali, že opísať sa tu ani všetky nedajú. Ešte však jednu radu ktorú mi môj drahý Otecko Boh poslal za ktorú patrí tebe Otcko Bože zo srdca veľké ďakujem a ktorú vám chcem napísať.
Pre rokmi som dostala radu o Pána Boha, že mám zobrať prácu ktorá sa mi ponúkala. Ja som vtedy mala malé bábätko ktoré nemalo ani rok. Poviem vám tá situácia a to, čo sa odohrávalo v mojom vnútri bolo strašné. Nechcela som malého nechať a ísť pracovať. Chcela som byť s ním, venovať sa mu, ale rada od Boha bolo povedaná a ja som našla schodnú cestu. Manžel s nim zostal doma a ja som teda šla. Bolo to náročné, veľa nového, aj slzy boli, aj sťažovanie sa môjmu mužíčkovi a aj Pánu Bohu. Ale išiel čas a ten ukázal ako veľmi mi Boh svojou radou pomohol. Bol to od Pána Boha dar, tá práca ktorú teraz mám a za čo mu ďakujem, veľmi ďakujem. Veľmi si to vážim a aj budem, bez Pána Boha by som tú prácu nikdy nezobrala. Ja viem nevedela by som o čo som prišla, ale teraz už viem že tento jeho dar vo podobe roboty bola jeho odmena pre mňa. Boh už pred rokmi vedel, že keby ju nezoberiem, tak to bude pre mňa a celú moju rodinu naozaj veľmi ťažké.
Otčinečku zo srdca ti ďakujem, veľmi si mi pomohol a prosím z celého srdca ťa prosím, daj aby som zotrvala v tejto práci, aby som si vždy vážila všetko čo si mi dal a čo mi dávaš. Si moje všetko na svete, milujem ťa. Ďakujem ti za manželíka ktorého si mi požehnal. Môj život pri ňom je niečo neopísateľné. Aj on sa zmenil, ale urobil to z lásky ku tebe Pane Bože, lebo si ho ty tak smeroval. Tú lásku ktorú cítim v jeho srdci ku mne, je to čo dávaš iba ty. A za to ti nesmierne ďakujem. Ďakujem ti aj za ochranu mojich chlapcov, že si nás oslobodil od zloby môjho bývalého manžela, ktorý nám chcel veľmi ublížiť. A iba pomsta bola jeho jediný zmysel. Ja viem, že bez tvojej Božej pomoci by sa mi to nikdy nepodarilo. Si náš život a sme radi že si členom našej rodiny. Ďakujeme

Poďakovanie Pánu Bohu za pomoc.
Gitka|16.06.2017 16:57
Dobrotivý Otče moj Bože láskavý, chcem Ti poďakovať, že si vypočul moju prosbu o pomoc a naplnil ju. V utorok mi už od rána nebolo dobre a k večeru som mala teplotu 38.3. Bolelo ma celé telo, všetky kĺby, kosti, svaly a cítila som veľkú slabosť. Hneď som si spomenula na zázračné Božie liečivé modlitby na vzácnej a prekrásnej Božej stránke a začala sa modliť a prosiť Pána Boha o požehnanie modlitby. Pred polnocou som sa zobudila a teplota už klesla na 37.5. Modlila som sa ešte v stredu, teplota v priebehu dňa postupne klesala do normálnej hodnoty a bolesti tela tiež pomaly začali ustupovať. Nepotrebovala som na teplotu vziať ani jeden acylpyrin, pomohla mi modlitba. Ďakujem Ti Otče Bože z celého srdca za Tvoju pomoc. Milujem Ťa Otče Bože nadovšetko, klaniam sa len Tebe a vždy, navždy budem. Ochraňuj prosím nášho posledného Božieho proroka Lauru a jej manžela, žehnaj obom každý deň života a stoj vždy pri nich. S láskou Gitka.

Všetko zlé je na niečo dobré.

Marta M.|16.06.2017 14:17
Včera som si povedala, že ak urobím dnes skúšku, tak sa Ti Bože verejne na stránke poďakujem. Skúšku som neurobila, ale aj tak som Ti Bože za všetko vďačná. Myslím si, že sa netreba len modliť, veriť a milovať Boha, keď je všetko fajn, ale aj keď je zle. Veď sme na tomto svete, aby sme sa aj trošku potrápili a myslím si, že to malo nejaký význam, že som skúšku neurobila. Ja síce ešte teraz neviem aký, ale časom sa mi to určite vyjasní. Som Ti vďačná, že som zdravá, šťastná a milovaná. Čo viac si môžem priať. Ďakujem Ti Bože môj jediný a posielam Ti bozk do nebíčka.

Napriek všetkému som šťastná, lebo cítim Božiu lásku.

Marta M.|15.06.2017 20:32

Chcem Ťa Pane Bože pozdraviť. Mala som veľkú potrebu napísať na stránku...Mám veľmi ťažké obdobie, zajtra idem na opravný termín na skúšku, ktorú som neurobila. A budúci týždeň mám 2 skúšky. Nič nestíham, z práce prichádzam večer, nestíham sa učiť a keďže pracujem krátko, prvú výplatu dostanem až koncom júna, takže cez víkendy ak sa dá, chodím robiť aspoň za smiešnych 10€ do smradľavej krčmy k alkoholikom. Už som vyčerpaná, ani spánok mi nepomáha. Nič sa mi nedarí. Obaja rodičia mi namiesto pomoci zneprijemňujú život. Povedala som si ,,Na všetko som sama". A potom som si uvedomila, že to nie je pravda. Nie som sama, Ty Bože si vždy so mnou. Stojíš pri mne a viem, že ak by sa udialo v mojom živote čokoľvek, nič nie je podstatné. Jediné, čo je dôležité si Ty Otčinko môj. Milujem Ťa najviac na svete a celý život vkladám do Tvojich rúk. Nech sa stane Tvoja vôľa. A aby som nezabudla. Predsa si ma nenechal na tomto svete bez človeka, ktorý stojí pri mne. Vybral si mi toho najlepšieho partnera. Jarko mi veľmi pomáha, aj finančne aj psychicky. Ďakujem Bože za Tvoju lásku a tiež za jeho lásku, lebo nebyť Teba, nikdy by ma nemiloval. Napriek všetkému som šťastná. Nič mi nechýba. A vďačím za to Tebe Bože môj.

Z celého srdca ďakujem.

Margita|15.06.2017 14:52

Z celého môjho srdca ďakujem Tebe BOŽE môj, len Ty môžeš robiť zázraky, ktoré nás robia šťastnými v živote. Ďakujem Ti z celého srdca za pomoc, ktorú si poskytol môjmu synovi pri štátniciach. Vedela som že ho neopustíš, že budeš pri ňom stáť, ale že to urobí na 3 A čka mňa ani nenapadlo. Ty BOH môj si viedol jeho ruky pri písaní diplomovky a Ty BOH môj si usmerňoval jeho myšlienky pri obhajobe a odpovediach. Z celého srdca Ti BOŽE môj ďakujem, tečú mi slzy šťastia - od radosti, ktorú si mi do doprial.
Zároveň TI BOH môj Jediný ďakujem za všetky liečby, ktorými si mi vyliečil choroby, ale najviac ma trápil vysoký krvný tlak, ktorý je už ustálený a ja nemusím bral žiadne farmaceutické lieky proti vysokému tlaku.
Vám pani Laura a Vladimír takisto nekonečne ďakujem, lebo Vy ste mňa naučila milovať BOHA, prosiť o pomoc, modliť sa a ďakovať za všetko.
BOH Vám žehnaj.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Ďakujem ti Otče Bože.

Martin|14.06.2017 23:40
Ďakujem ti Bože Otče láskavý za pomoc, ktorú mi každý deň poskytuješ, za to že pri mne stojíš aj v tých najťažších chvíľach a pomohol si mi zvládnuť toto náročné obdobie. V uplynulých dňoch som len vďaka tebe úspešne absolvoval záverečné štátne skúšky. Bolo toho na mňa veľa, povinnosti, práca, učenie a písanie diplomovej práce. Nestíhal som sa učiť na štátnice, nevedel som ako a o čom mám písať diplomovú prácu a do toho som bol zavalený prácou. Privádzalo ma to do zúfalstva. Prosil som ťa o pomoc, o osvietenie a silu aby som to všetko zvládol. Ty si tu pre mňa zasa raz bol, vypočul si moje prosebné slová a podal mi pomocnú ruku. Len vďaka tebe Bože Otče som to všetko zvládol a ustál. Úprimne ti z celého srdca za všetko ďakujem. Za lásku ktorou ma obklopuješ, za pomoc ktorú mi poskytuješ, za silu ktorú mi každý deň dávaš. Veľmi si to všetko vážim a veľa to pre mňa znamená. Milujem ťa Otče Bože. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vlado, lebo aj vďaka Vám sa mi to všetko podarilo úspešne zvládnuť. Boh Vám obom žehnaj.
S láskou Martin

Pichanie v kolene pri turistike a behaní.

miro|13.06.2017 19:19
Dobrý deň všetkým, rád by som tu napísal môj najnovší príbeh - liečbu, ktorú som od pána Boha dostal a ktorej pozitívne výsledky už teraz cítim a to som iba v polovičke liečby!
Prednedávnom som si asi zaslúžil pomoc od pána Boha, lebo mi ju poslal cez pani Lauru. Počkať, začnem pekne od začiatku:-)
V Decembri 2016 sme boli na turistike s kamarátom. Vyrazili sme ráno o šiestej a okolo obeda sme mali byť na vrchole hory, bolo to asi 30-35km cez horu. Predtým som nikdy nemával problém, ale túto túru som nedokončil, lebo ma neskutočne začalo pichať v ľavom kolene. Až tak, že som už nemohol kráčať ďalej a museli sme to vzdať. Po hodine oddychu, som akotak mohol pokračovať, ale s tým, že som skoro išiel iba na jednej nohe až domov. Hrozné.
Na druhý deň ma to nebolelo, začal som pomaly cviciť drepy a cviky na nohy, jesť potraviny ktoré by mi mali pomôcť na posilnenie kolena. (v tom čase som mal zakázané kontaktovať pani Lauru, musel som si poradiť sám ako som vedel)
O 2 týždne sme tú túru naplánovali znova. Bolo to v Januári, v tú noc keď padli rekordné mrazy až -29st.C.
Nás to neodradilo, a ráno sme sa vydali zababušený opäť dobyť vrchol hory:-) Vyzeralo to ako krásne dobrodružstvo.
Neveril som tomu, keď ma približne na tom istom úseku ako minule začalo pichať tentokrtá ale v druhom kolene.(cvikmi a stravou som si asi posilnil to slabé koleno a teraz mi odišlo to druhé)Taká istá neznesiteľná bolesť. Sadol som si, bolo mi do plaču.
Kamarát sa už ale nechcel vzdať, chcel ísť na vrchol. Ja som ale nemohol, tak sme sa rozlúčili a išiel sám. Ešte som mu podával rukavice, lebo on nemal a už nemohol hýbať ani prstami. Rukavice odmietol a rozlúčili sme sa. Mne už čaj v termoske zamrzol, tak som ho cucal cestou ako som kríval a ťahal nohu za sebou až do dediny.Pripadalo mi to ako večnosť. Tam som sa modlil nech ma niekto odvezie domov. Za pár minút som stopol auto a chlapík ma zviezol domov.
Kamarát túru dokončil, ale s omrzlinami na rukách. zliezla mu koža a vyše mesiaca mu rástla nová koža na rukách. pevnejšia a silnejšia.
Ja som s turistikou skončil. - Myslel som si.
Hľadal som ľudí s podobným problémom a aj som našiel. Traja ľudia opisovali na internete tento istý problém a lekár im tam radil operácie skrížených svalov v kolene.
Stránku som zrušil, lebo lekárom neverím. Vedel som že Boh by toto dokázal vyliečiť aj bez operácie. Len som sa musel zmeniť, aby som mohol Božiu pomoc dostať. Vďaka Bohu sa tak stalo, pomoc prišla, liečbu som od pani Laury dostal, Boh sa nado mnou zľutoval a pomohol mi.
Liečbu napĺňam...chodím po horách, bicyklujem, dnes som bol po dlhej dlhej dobe behať a nič. kolená fungujú na 100%. S liečbou ale pokračujem, tak ako mi bolo povedané....až do konca.
Dnes som napísal na tú stránku tých trom ľuďom že im viem pomôcť, lebo som mal ten istý problém, nech sa ozvú. Uvidíme či sa ozvú. Nič viac som nenapísal, len že im viem poradiť.
Bože ďakujem že stále máš so mnou trpezlivosť, prepáč že som niekedy nepoučiteľný a opakujem chyby z minulého života. Už si to viac uvedomujem a vidím to na sebe. Pracujem Bože na tom, aby som sa ti páčil. ďakujem, ahoj!

Moja duša patrí Tebe...

Marta B|12.06.2017 08:36

Chcem sa Ti poďakovať Tatičko za všetky chvíle v našich životoch, v mojej rodine, Ľúbim Ťa Bože, moja duša patrí Tebe a vždy bude.
Nech sa vo svete k Tebe obracia čo najviac ľudí a spoznajú Tvoju Lásku. Ďakujem.

Poďakovanie najdrahšiemu Bohu.

Kvetena|11.04.2017

Jedného dňa som išla na bicykli popri záhradkách a železničnej trati , ináč tade chodím dosť často , ale v ten deň som cítila krásnu vôňu . Zastala som , zišla z bicykla a pozrela som sa po stromoch . Prvé čo bolo, bola moja myšlienka patriaca Pánu Bohu. Podakovala som že mi ukázal a zastavil ma , aby som sa poobzerala po tej vôni . Povedala som si, ako to , že som to nevidela či necítila , určite preto , že hlava plná starostí a človek niekedy nevie čo skôr a neberie ohľady na seba a svoje zdravie . Bol to agátový strom , ani si neviete predstaviť aká som bola šťastná , že Pán Boh ma zastavil jeho vôňou .. Sadla som na bicykel , prišla som domov , zobrala plátenú tašku a vrátila som sa späť. Ešte raz som sa podakovala najdrahšiemu Bohu ,že svoju vdaku neviem ani vyjadriť , cítila som veľkú lásku k Nebeskému Oteckovi tú bezhraničnú . Každý deň si robím čajík a cítim sa super , viem prečo ma zastavil najdrahší náš Nebeský Otecko, lebo som to potrebovala . Aj ked teraz píšem , cítim tú veľkú lásku od najdrahšieho Boha . Chcem , týmto mojím príbehom poukázať na to, ako veľmi nás náš Stvoriteľ ľúbi . Som veľmi šťastná Bože ,že ťa môžem ľúbiť a vstávať s myšlienkou a pozdravom do nebíčka len Bohu najdrahšiemu a večer podakovanie za celý prežitý deň z celej hlbky duše i srdca . Je to nádherné milovať Boha a byť vdačný za všetko za každú non sekundu na tejto drahej Matičky Zemi našej Gaji . Len Tebe sa klaniam Bože a klaňať sa budem vždy len Tebe . S hlbokou láskou , vernosťou a oddanosťou môjmu Bohu kvetena.

Ďakujem Bože za pomoc pri práci.

Zuzana|9.6.2017 (13:03)  

Otecko môj najdrahší. Chcem sa Ti poďakovať za pomoc pri práci.  Sú to dva týždne čo som začala chodiť do práce. Najskôr to bolo za pomoci kolegyne no tento týždeň som bola na to sama. Mala som stres či to zvládnem a hlavne streda je najťažší deň. Pri práci som Ťa stále prosila , aby si stál pri mne a všetko som zvládla a naozaj ja som to s Tvojou Božou pomocou zvládla. A už nestresujem lebo viem, že si pri mne a pomáhaš mi. Ďakujem nekonečne. Veľmi Ťa milujem. Prosím o požehnanie pre nášho proroka Lauru a jej ochrancu Vladka daj im silu, energiu .

Po dlhej dobe som prvý krát spala spánkom bez prerušenia.

Elena|8.6.2017 (15:59)  

Obrovské ďakujem Bože láskavý. Veľmi sa teším a som Ti vďačná, za Tvoju Božiu pomoc, len a vždy sa na Teba spolieham, len Tebe bezhranične dôverujem. Bože môj láskavý ja som po dlhej dobe  prvý krát spala spánkom bez prerušenia a to len vďaka Tebe, Tvojej Božej rady ,požehnania akú bylinku si mám vziať do  izby, kde spím. Prvá noc a ja som spala spánkom, po ktorom som túžila. Ďakujem za Tvoj Boží zázrak a za všetko , každý okamih života. Milujem Ťa nesmierne a vždy budem. Ďakujem za všetko, za všetkých  aj Vám pani Laura.

Prosím Otče Bože ochraňuj, požehnavaj  , pomáhaj pani Laure aj Vladkovi. Nech len láska je medzi nami všetkými.

s laskou

Ďakujem Ti láskavý Tatinko, že si mi pomohol predať dom a kúpiť nový. 

Edo| 5.6.2017 (11:44)

Ďakujem Ti láskavý Tatinko, že si mi pomohol predať dom a kúpiť nový.

Pred časom som písal že sa modlím modlitbu na predaj domu.

 Všetko má svoj čas, a ja dnes vidím že to tak je.Určité veci som musel dokončiť aby som sa mohol pohnúť vpred a presťahovať sa. Nový dom má Božie číslo 9 po súčte všetkých čísiel ktoré má ako číslo domu. Vidím ako mi Božinku pomáhaš, viem že chceš pre naše duše vždy to najlepšie, i keď sa nám to mnohokrát nezdá...

Pani Laura s manželom si nepotrpia na ovácie, ale bez nich by som sa nikdy nedozvedel od Tatinka nášho Nebeského že dom v ktorom bývam nieje určený pre mňa. Preto aj im touto cestou ďakujem.

Ďakujem Ti Bože za Tvoju lásku. 

Gabika|5.6.2017 (11:10)

Milovaný Bože, s celého srdca sa ti chcem za všetko poďakovať, pomáhaš mi na každom kroku, každý deň cítim, že si pri mne, že na mňa neustále dohliadaš a pomáhaš mi. Bože už dlhé roky som chcela aby môj manžel začal robiť tu na Slovensku, aby bol so svojou rodinou a teraz sa mi to konečne splnilo, ďakujem Ti za pomoc, pomôž nám prosím Bože aby sme to ako rodina zvládli a aby sme mali dostatok práce, aby už nemusel za prácou cestovať tak ďaleko.

Milovaný Bože odpusť mi prosím moje schybenia, veľmi Ťa prosím veď ma tou správnou cestou. Milujem Ťa Bože nadovšetko na svete

Znovu je za čo. 

Marta B.|2.6.2017 (19:57)

Ako vždy Tatičko Nebeský znovu je za čo Ti ďakovať.

Veľmi si nám pomohol svojimi radami,ukázal si nám cestu.

Ďakujeme Ti za všetky kúry, ktorými si môžeme pomôcť a ochrániť svoje zdravie.Znovu nám ukazuješ ako bdieš nad našimi dušami.

Ďakujeme Ti z hĺbky duše. 

Požehnaj život prosím pani Laure a jej manželovi, nech je ich život plný lásky a radosti.

Zuzana a Mario|1.6.2017 (20:51)

Chceme sa Ti Otecko poďakovať za medovú receptúru , ktorú sme včera ukončili. Bola sladká

Dnes by som už asi ani nechodila.

Ingrid K.|28.5.2017 (12:34) 

Drahý Bože. Som ti nesmierne vdačná a každý deň mi žitý Ti ďakujem  za svoje uzdravenie. Už je to vyse 4 roky keď si mi ukázal cestu k pani Laure a tá mi pomohla vyliečiť sa z choroby, ktorú nikto iný z našho sveta nevedel liečit..Dnes by som už asi ani nechodila a moj život by bol úplne iný, horší, smutnejší. Bože ,kazdý deň sa k Tebe modlím a ďakujem Ti za pani Lauru a jej manžela, ktorí mi pomahaju už roky. Srdečná vďaka. 

Patrí Ti Bože moja najväčšia vďaka a úcta!

Daniela|27.5.2017 (18:18) 

Láskavý Bože, zo srdca Ti ďakujem za všetko, čo si pre mňa urobil. Ďakujem, že mám Tvoju otvorenú náruč, ďakujem za Tvoju lásku pre mňa, ďakujem za Tvoj súcit pre moju ubolenú dušu a ťažobu na srdci. Podal si mi pomocnú ruku a vlial nádej na lepší zajtrajšok. Nezabudnem na to..nikdy sa Ťa nevzdám a strašne Ti ďakujem. Prosím Ťa láskavý Bože, daj veľa veľa sily Tvojej láskavej dcére Laure, požehnaj pre ňu už len radosť a hlavne odhodlanie, aby nás aj naďalej viedla v tomto neľahkom bytí. Božíčku môj,Tvoja Laura a jej manžel sú najväčším požehnaním pre nás tu na Zemi. Vďaka za nich. Milujem Ťa Bože celou dušou a srdcom.

Vďaka Bože za rozmarín. 

Júlia P.|23.5.2017 (22:52)

Chcem sa Ti Otče Bože poďakovať za rozmarín, ktorého účinky pre naše telá a duše si nám nedávno vysvetlil. Veľmi mi pomohol prekonať toto moje obdobie. Nedalo sa ani porovnať ako som sa cítila pred a počas prvých dni užívania. Ďakujem Ti za požehnanie. Aj keď počas užívania prišlo ešte zopár ťažších vecí do našej rodiny, všetko som vďaka Tebe zvládla.

Budem sa síce opakovať, ale musím povedať, že to, že poznám Božiu pravdu a túto stránku je pre mňa to najkrajšie, čo sa mi kedy stalo. Už si ani nechcem predstaviť, že by som chodila počúvať do kostola tie hrozné reči. Ježiš sem, Mária tam a Boha len tak občas ako mimochodom spomenúť.

Ja sa klaniam navždy len Tebe Pane Bože, len Teba velebím a milujem! Si mojim všetkých. Ľúbim Ťa. Iba Teba potrebujeme a nie žiadnu skazenú zvrátenú panovačnú hlúpu cirkev.

Ďakujem Ti aj za všetky preventívne liečby, ktoré nám posielaš cez pani Lauru. Vďaka ním ja a mnohí Teba milujúci roky nepoznáme, čo je to ísť k lekárovi. Odkrývaš nám silu, ktorú si vložil do prírody a učíš nás ju najsprávnejšie používať. Ešte nás aj posilníš tvojimi nádhernými Božími krédami.

Ďakujem pani Laure za všetko, čo nám odovzdala a odovzdáva od Pána Boha, za všetko jej úsilie. Prosím Ťa Otče Bože, požehnaj pani Laure aj s manželom zdravie, lásku, pokoj a silu.

Prajem si nech ľudia spoznajú pravdu o Tebe.

Za všetko. 

Marta B.|22.5.2017 (13:16)

Ďakujem Tatičko za každú sekundu v živote, za vypočuté modlitby a požehnané liečby, ďakujem Ti aj za vypočuté modlitby mojich detí, že im ukazuješ svoju Lásku.

Prosím žehnaj svojou Láskou svoju dcéru Lauru a jej manžela Vladimíra, aby mali dostatok síl na svoje poslanie.

Bez Tvojej Lásky a ich práce by sme neboli tam kde sme.

Ďakujem