46. strana

09.06.2017 18:45

Úspešné zvládnutie skúšky. 

renáta|8.5.2017 (18:00)

Zo srdca Ti drahý Bože ďakujem za pomoc pri zvládnutí skúšky. Prosila som Ťa o to, aby som si vytiahla tretiu otázku...a ja som si ju naozaj vytiahla!! Hneď som pochopila, že to nie je náhoda, ale že Ty, Bože, si moje prosby vypočul. Prosila som o úspešné zvládnutie skúšky a ja som ju zvládla, aj keď ma skúšajúca dosť potrápila. Môj Bože, zase som sa presvedčila, že pri mne stojíš, že keď prosím, pomôžeš mi. Milujem Ťa, Bože. Ochraňuj prosím našu drahú Lauru i Vladimíra.

Viróza s teplotami. 

Peter B.|6.5.2017 (22:32)

Ďakujem Ti láskavý Božinku za to, že môžeme čerpať zo zablokovaných sekcií rady a liečby.Chytila ma viróza s teplotami a nepríjemným nosným výtokom tak ako to pozná každý z nás. Siahol som po prvej pomoci od Teba láskavý môj Tatinko a teplota bola do 24h fuč, rady na doliečenie od Teba Bože dokonávajú boj s nepríjemným výtokom, a ja som šťastný že po pár presmrkaných dňoch fungujem a nemusel som navštíviť žiadneho lekára ktorý by do mňa ihneď nasúkal antibiotiká. Týka sa to v podstate celej mojej rodiny, a ja som Ti láskavý môj Otčinku nesmierne vďačný za to že si nám toho toľko cez Tvoju a našu pani Lauru odovzdal. Ľúbim Ťa.

A pre tých ktorý váhajú či sa registrovať, odkazujem len jedno-BOŽIE LIEČBY A RADY FUNGUJÚ NA 1000%!!!

Ďakujem Bože za všetky modlitby na ochranu pred urieknutim. 

Zuzana|6.5.2017 (22:32)

Chcem sa Ti Otecko poďakovať za všetky modlitby na ochranu pred urieknutim a pred nepriateľmi a na ochranu duší. Dnes som musela s celou rodinou vojsť do ''včelieho úľa'' no vďaka Tvojím modlitbám som tam šla bez strachu, lebo som vedela , že Tvoje modlitby nás ochránia. Ďakujem Otecko za nášho proroka, vďaka ktorému sa môžme ochrániť od zla. Ďakujeme za Lauru, ktorá nás učí láske len k Tebe jedinému. Ochraňuj nám ju a požehnaj.

Ďakujem Bože za vyliečenie kolena môjho syna. 

Katka|6.5.2017 (20:34)

Bože drahý, láskavý. Chcela by som sa Ti veľmi pekne poďakovať aj touto cestou za vyliečenie kolena môjho syna, ktoré súviselo s nedostatkom vápnika v jeho tele. Liečbu sme pred pár dňami ukončili. Bolesť kolena ako aj problémy, ktoré s tým súviseli, zmizli. Vďaka Pánu Bohu a pani Laure, ktorá nám liečbu sprostredkovala,  sme mohli pomôcť  chlapcovi. Chcela by som povzbudiť aj ostatných – ak ešte stále pochybujete, nemusíte, nebojte sa poprosiť Pána Boha o pomoc a zažijete niečo neuveriteľné...  Verím Pane, že Ty si jediná istota a na Teba sa dá vždy spoľahnúť. Ty si tu stále pre nás - vo dne, v noci, pomáhaš a vedieš naše životy tým správnym smerom. Všetko čo mám, mám vďaka Tebe. Všetko čo viem, viem vďaka Tebe. S Tebou som sa prestala báť. Ďakujem za všetko Pane. Ďakujem pani Laura aj Vám za Vašu pomoc nám všetkým.

Ďakujem otče Bože. 

Gabika|6.5.2017 (15:29)

Ďakujem ti Bože

Bože, chcela by som sa Ti poďakovať za každú tvoju pomoc, za každú liečbu, za tvoje nádherné modlitby pre nás – každá jedna je nádherná a zázračná, doslovne zázračná. Bože ďakujem, že mi tak pomáhaš aj keď si to vôbec nezaslúžim. Ďakujem, že si pri mne a stále ma ľúbiš, cítim Bože každý deň že ma počúvaš, aj pri modlitbách mám zimomriavky po celom tele, mám pocit ako keby si ma objal v tej chvíli,. 

Milujem Ťa nadovšetko na svete a vždy budem

Vďaka Bože za energetický nápoj. 

miro|3.5.2017 (15:40)

Boze, chcem sa Ti podakovat za medovo-cukrovy ranajsi energeticky napoj obohatený o liečivo, ktoré s nim uzivam. Chuti mi a citim sa super,skoda ze uz tato kura pre mna o par dni konci. Kiez by boli aj ine kury taketo chutne:-) Dakujem ti ze som zdravy uz piaty rok a bez navstevy u lekara. Ked idem do nemocnice,tak je to bud len s babkou,alebo kvoli zasobovaniu. Naposledy jedna obvodna lekarka mi ponukla aby som si k nim doniesol svoju kartu,ze mi kadeco rada predpise ked budem potrebovat. Potesilo ma to,ale musel som jej povedat ze ja chory ozaj nebyvam. Ze poznam vybornu liecitelku a vdaka nej ani neviem vlastne kde tu svoju kartu mam,lebo ju nepotrebujem. Ale myslim ze este u detskej doktorky bude.

Láskavý Bože, zas a znova sa ti musím poďakovať.

Marta M.|1.5.2017 (15:42)   

Láskavý Bože, zas a znova sa ti musím poďakovať. Od detstva som znášala otca alkoholika a jeho správanie - hádky, bitky, rozbíjanie nábytku, "návštevy" policajtov atď. Trvalo to až kým sme sa od neho neodsťahovali a snažila som sa mu vyhýbať. Ale včera som bola na oslave narodením synovca a prišiel aj oco, samozrejme opitý a opäť robil peklo. Nemal zábrany ani pred hosťami. Opäť mi to všetko pripomenul a bola som taká rozrušená, že som ako astmatička nemohla dýchať. Viem, že sa už nezmení, má ďaleko od viery v Teba Bože (je ukážkový kresťan) a veľmi ma to trápi, ale Bože aj tak sa ti chcem za niečo poďakovať. Celé tie roky som na to bola sama, sama som sa cez to musela preniesť, ale včera nie. Poslal si mi do života môjho priateľa, ktorý pri mne stojí, je mi oporou, stará sa o mňa, ochraňuje ma a viem, že to robí z lásky. Ja viem, Bože môj, že ty si vždy pri mne bol a aj si, že na mňa dávaš pozor, ale doprial si mi aj človeka, ktorý ma môže objať, ktorý aj fyzicky je pri mne a pri kom sa cítim v bezpečí. Bože, som ti nesmierne vďačná, že si ma nenechal samú a že si mi vybral takého úžasného človeka po mojom boku. Otčinko moj, milujem Ťa najviac na svete a za všetko ďakujem. Bez Teba a Tvojej vôle by som nemala nič. S láskou Marta M.

Simona|1.5.2017 (15:30) 

Chcem sa ti drahý moj Bože srdečne poďakovať za ďalšiu liečbu ktoru som vďaka tebe dokončila..Ďakujem za všetko,za kazďú radu,pomoc..nekonečne ťa milujem

Poďakovanie Pánu Bohu za novú prácu.

Jaro B.|18.4.2017 (20:42)  

Poďakovanie Pánu Bohu za novú prácu.

Bože Otče láskavý chcem Ti poďakovať za novú prácu a za "bezbolestný" odchod z doterajšej práce. V sobotu mi Pán Boh odkázal cez pani Lauru, aby som okamžite odišiel z práce. Ak tak urobím, tak mi Pán Boh požehná hneď novú prácu. Dnes t.j. 18.4.2017 som z práce odišiel a hneď dnes mám aj novú prácu.

Nesmierna Vďaka Ti Bože. Aj Vám pani Laura a pán Vladko za všetkú prácu, ktorú pre nás robíte. Chcem veľmi poďakovať za celú svoju rodinu, za všetky rady, liečby a za všetko.

Napĺňať Božie rady sa vždy a za všetkých okolností oplatí.

Bože Otče veľká vďaka.

Jaro B.

Veľmi Ta milujem Otecko môj Nebeský a dakujem za všetko. 

Marta P.|13.4.2017 (16:44)

Ďakujem Ti drahý Bože môj,že som zvládla pol ročnú liečebnú kuru s Tvojou Božou pomocou v pohode.Ďakujem aj Vám pani Laura za odovzdanie,každý deň v modlitbách ďakujem Tebe Otecko môj,že si mi ju poslal do života.Pani Laura prajem Vám aj manželovi veľa zdravíčka a síl a prajem pekný deň nech Vás milý Pán Boh požehnáva.S pozdravom Marta P.

Odkryl si mi Bože môj zdravotný problém, ďakujem Ti. 

Marek M.|16.5.2017 (15:34)

Pane Bože chcel by som sa Ti poďakovať za každú liečbu ktorú si mi poslal za každý odkaz ktorý si mi odovzdal . Odkryl si mi aj môj zdravotný problém .Už istý čas mi pri fyzickej námahe dosť rýchlo bilo srdce ale veľmi som sa tým akosi nezaoberal .No myslel som si , že to nieje nič vážne.Ale opak bol pravdou dôvod prečo mi bije srdce tak rýchlo je , že mi zle pracuje chlopňa..a v budúcnosti by mi hrozil BY PASS ..Ani vo sne by také niečo nenapadlo...Ďalší problém ktorý si mi odkryl je že mi pomaly odumierajú svalové bunky..Vysvetlím : keď som šiel cvičiť neurobil som ani celé série lebo som začal pociťovať zvláštnu slabosť..a to nie raz..dokonca som o tom hovoril aj mame keď sa ma pýtala či som už docvičil tak som povedal, že nemám nejak chuť ani sa mi zrazu nechce ...niekedy som to až nechápal ..Nehovoril som to ani pani Laure ani pánu Vladimírovi .No náš Láskavý Pán Boh mi odkryl môj zdravotný problém.Veľmi pekne Ti ďakujem Pane Bože za každú tvoju pomoc aj odovzdané liečby.

Veľmi pekne ďakujem aj Vám milá pani Laura za Váš čas a nesmiernu láskavosť .

Poďakovanie Bohu.

Simona|15.5.2017 (21:44) 

Moj drahý milovaný Bože,

Chcem sa ti velmi poďakovať za vyslišanie prosby..,v sobotu mal moj snúbenec veľmi dôležitý zápas,je profesionálnym zápasníkom..prosila som ťa aby v zdravý vyhral zápas ktorý by mu pomohol v napredovaní v jeho kariére..verím,že si nám pomohol nakoľko zápas vyhral a tým sa mu otvárajú nové dvere..

Milión krát ďakujem,tak ako ďakujem,že si mi ho poslal do života,veď ty vieš ;-)

Pán Boh vypočul moje prosby o poslanie Božej sily a pomoci môjmu vyčerpanému telu.

Gitka|15.5.2017 (13:52)   

Láskavý a dobrotivý Otče Bože chcem Ti z celého srdca mnohokrát poďakovať za Tvoju nesmiernú pomoc pri liečbe detoxu mojho rokmi zaneseného tela. Užívala som 3 mesiace jablčný ocot a súčasne k tomu pila 2 mesiace Bohom odporučený liečivý čaj. Po ukončení liečby prišla na mňa nadmerná únava a slabosť dosledkom hlbkovej očisty celého tela z odchodu všetkých nečistot. Cítila som sa totálne fyzicky a psychicky vyčerpaná, bez energie a sily, v noci som nespala. Posledné dni som ležala v posteli a prosila som nášho jediného Pána Boha niekoľkokrát denne o Jeho nekonečnú všemohúcu Božiu silu pomoci, ktorej absolútne bezhranične verím a doverujem. Stále som Pánu Bohu hovorila, že nikto iný na celom svete okrem Neho mi pomocť nedokáže. Všetko sa dá zvládnuť len a len s jeho Božou milostivou a milosrdnou pomocou. Pán Boh vypočul moje prosby o poslanie Božej sily a pomoci mojmu vyčerpanému telu a mne sa pomaly začína vracať energia a sila. Otecko Nebeský, láska moja nekonečná, nesmierne Ti ďakujem za Tvoju pomoc a nikdy Ti ďakovať neprestanem. Len Tebe jedinému patrí OBROVSKÁ VĎAKA, ktorú Ti touto cestou posielám do nebíčka k Tvojej milostivej všemohúcej Božej tvári. Otče Bože chcem Ťa ešte poprosiť o poslanie Tvojej nekonečnej Božej sily a pomoci do Dvorníkov pani Laure a jej manželovi Vladkovi. Prosím prosím ochraňuj ich, stoj vždy pri nich a žehnaj im každý deň. S láskou Gitka

Srdečná vďaka Ti Bože za modlitbu za predaj domu.

Eva Č.|14.5.2017 (19:29) 

Láskavý náš Otecko nebeský,chceme sa Ti poďakovať za všetku Tvoju pomoc a ochranu,ktorú nám davaš,za všetky Tvoje predčasné varovania aj napriek tomu,že sa dopúšťame chýb. Ty jediný vidíš všetky nástrahy zla,ktoré útočí zo všetkých strán.Srdečná vďaka Ti Bože za modlitbu za predaj domu a za  všetky Tvoje nádherné priam zázračné modlitby,ktoré nám nesmierne pomáhajú v akomkoľvek trápení.Vďaka Ti Otče drahý za všetku Tvoju lásku,ktorou nás zahŕňaš  za trpezlivosť,ktorú s nami máš.

Srdečná vďaka aj Vám pani Laura a pán Vladko za Vašu pomoc a obetavosť ,nech Vám Pán Boh dá veľa síl zdravia a nech Vám žehná každý deň.

S láskou Eva s rodinou.

Nezabúdajme na Boha nikdy. 

Jaro|12.5.2017 (17:11)

Chcel by som vás všetkých poprosiť o to, aby ste prosili jedine nášho pravého Boha o pomoc. Iba Boh dokáže vypočuť naše prosby a pomoc nám. Stalo sa mi pred pár dňami, že som stratil zväzok kľúčov od auta. Hľadal som ich na predpokladanom mieste 3 dni v pol metrovej tráve a márne. Prechádzal som kade tade a nič. Keď som tak hľadal so smútkom že už ich asi nenájdem, poprosil som Pána Boha aby mi pomohol. Aby mi našepkal, alebo ma otočil tým správnym smerom. A asi po treťom kroku od prosby som zbadal vo vysokej tráve na zemi celý ten zväzok kľúčov. Hneď som pozrel do neba a s veľkou radosťou som zvolal „Milujem ťa Bože“. Je úžasné ako dokáže vypočuť a pomôcť hneď, keď to človek potrebuje. Nikdy neváhajte prosiť Boha o pomoc. Nezabúdajte sa s ním rozprávať. Každý deň sa k Bohu obracajte, lebo je to váš najlepší priateľ ktorý je stále pri vás a pomáha vám a ochraňuje. Milujte ho ďakujte mu za všetko a celý svoj život vkladajte len a len do Božích rúk. A život bude ľahší a krajší.

Ďakujem Ti Bože za úžasnú modlitbu. 

Gabika|12.5.2017 (15:05)

Ďakujem Ti Bože za úžasnú modlitbu k tebe Bože do takého naplnenia, aké očakávam do svojich vytýčených snov týmto dňom dostať s Božou pomocou ako reálnu skutočnosť svojich splnených a vykonaných skutkov. Je to nádherná a úžasná modlitba, ďakujem TI Bože za to že mám pristup k tejto úžasnej stránke a k tvojim radám a modlitbám.Keď sa ju pomodlím, sa mi všetko tak darí, že sa nestíham diviť, na každom kroku mi Bože pomáhaš. ĎAKUJEM TI BOŽE, MILUJEM ŤA

Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír za každú pomoc a obetu

Pomôž mi Bože naučiť sa počúvať svoj vnútorný hlas.

Zuzana|12.5.2017 (15:00) 

Keď som  ráno volala so švagrinou a povedala , že sa necíti dobre , má bolesti hlavy , tlak ... a pomyslela som na Teba , premohli ma zimomriavky po celom tele ,hneď som vedela   , že mi naznačuješ, že je to niečo veľmi vážne. A skutočne je , pretože výsledky ukázali zákernú meningitídu pri ktorej človek ak sa nelieči umre do 48 hodím  alebo sú trvalé následky. Ja Ťa len Otecko prosím pomôž jej sa vyliečiť , nech to prekoná bez trvalých následkov. Drž svoju ochrannú ruku pri nej a aj celej rodine pretože je to nákazlivé ak bola nosičom tejto choroby. Ďakujem Ti Otecko, že ma usmerňuješ, naznačuješ potrebné . Nehnevaj sa ak ešte neviem správne určiť svoje pocity a to čo mi naznačuješ. Pomôž mi prosím Otecko sa zlepšovať a naučiť sa počúvať svoj vnútorný hlas ,ktorým mi prehováraš do duše . Milujem Ťa celým bytím,celým JA.

Ako nám pán Boh cez intuíciu pomáha. 

miro|9.5.2017 (12:47)

Bože ďakujem že si nám ľuďom dal intuíciu, je to super vec, len keby sme ju vedeli naplno využívať:-)

Zrovna dnes som mal šťastie a intuíciu som zachytil. Tak sa chcem Ti chcem poďakovať Bože. Plánujem totiž od včera ísť na nákup do skladu s koreninami, kde potrebujem nakúpiť len dve koreniny ale vo väčšom množstve. Bol som si istý, že nebude problém, sú to len dve položky, mali by to mať skladom si vravím.

Ale dnes ráno som mal pocit že  by som tam mal predsa len zavolať, nech to nachystajú, nech mám istotu. Tak som tam zavolal, povedal im o čo mám záujem a či to majú. Vedúci skladu mi povedal že jasné, že mám prísť, budú to mať. Mne sa to zdalo akoby ma chcel iba odbiť a ani poriadne nepočul čo mu hovorím, tak som ho poprosil nech ma počúva, že si chcem byť istý či to majú. Zopakoval som mu koreniny a on prekvapený že jedno majú ale druhé nie. Hneď ale zareagoval, že zrovna dnes je deň, kedy chodia do hlavného skladu pre koreniny a že ešte tam majú auto, ktoré práve nakladajú, že hneď tam ide zavolať a vybaví to, aby som to štvrtok mal prichystané. Veľmi pekne som mu poďakoval že bol ochotný a Tebe Bože ďakujem teraz. Lebo to bola čisto vec intuície a tá je od Teba! ďakujem

Medíková liečba. 

Renata R.|9.5.2017 (12:42)

Milovaný Otecko láska môjho života ďakujem Ti za medíkovú liečbu , ktorú som úspešne skončila. Milujem ťa Otecko môj láskou vesmírnou a nekonečnou. Cítim sa vynikajúco energeticky nabitá ako baterka . Pani Laura veľmi pekne Vám ďakujem Za túto liečbu zvládam svoju prácu, záhradu aj všetko ostatné úplne bez problémov . Milujem Ťa Otecko milovaný a ďakujem Za všetko už som pripojila žihľavu , mag. a ocot veľká vďaka Bože klaniam sa Ti z celej duše: Pani Laura prajem Vám všetko krásne na tomto svete veľa lásky a spokojnosti Vašej duši.a samozrejme a p. Vladimírovi vrelá vďaka. S láskou v srdci Amen.

Ďakujem Ti Bože. 

Marta B.|8.5.2017 (21:26)

Tatinko Láskavý, tiež sa chcem poďakovať za všetky liečby, ktoré sú na tejto stránke.Pomáhajú nám v každom ohľade a už je to doba čo nepoznáme antibiotiká, som šťastná že nemusím po nich siahať a máme po ruke Tvoje úžasné liečby.

A znovu ďakujem obetavej práci pani Laury v ďaka ktorej máme i my prístup k Božím liečbam a modlitbám.

Ďakujem