45. strana

09.06.2017 17:40

obrazek

Pán doktor.

Miriam|22.3.2017 (21:47)

Pane Bože, chcem sa Ti zo srdca poďakovať za to, ako si môjmu manželovi zariadil návštevu u lekára. Manžel chodí kvôli operácii mozgu na pravidelné kontroly do nemocnice zhruba raz za 2 roky. Chodí k už staršiemu lekárovi, takže je stále otázne, či tam ešte bude pracovať. Tento týždeň chcel za ním ísť, ale nevedel kedy, bol celý nervózny, že či bude môcť zobrať paragraf a či tam pán doktor ešte vôbec bude a tak som mu navrhla, aby sme sa v nemocnici zastavili po práci a jednoducho sa spýtali službukonajúcej sestričky, či tam pán doktor ešte pracuje a ak áno, kedy za ním môžeme prísť. A tak sme okolo šiestej večer dorazili na oddelenie neurochirurgie a skoro sme spadli z nôh, keď sme na chodbe stretli nášho pána doktora. Povedal manželovi, nech za ním príde v sobotu, takže nakoniec manžel ani nemusí zobrať paragraf. Bolo to pre nás niečo neuveriteľné mať také šťastie, ale my vieme, komu za to vďačíme – nášmu najláskavejšiemu Oteckovi. Veľmi ťa ľúbim, Bože Otče a zo srdca ďakujem, že nám tak pomáhaš aj za všetky Tvoje rady a liečby, ktoré si nám poslal prostredníctvom pani Laury a jej manžela. Ochraňuj ich, prosím, a požehnaj im zaslúžený oddych a odpočinok. Ešte raz ďakujem 

Moji rodičia sa ľúbia.

Júlia P.|21.3.2017 (16:12)

Otče Bože láskavý, chcem sa Ti poďakovať, že mi pomáhaš zvládať viacero vecí, ako som bola zvyknutá, ďakujem, že ma učíš využívať lepšie čas a dávaš mi silu prekonávať stres. Ďakujem, že si mi dal možnosť privyrábať si doučovaním u príjemných ľudí. Opäť viem, že to nie je náhoda, prečo doučujem práve u nich. Ale to Ty vieš, že ja na náhody neverím :)

Jedna z vecí, čo ma najviac teší je, keď vidím, že moji rodičia sa napriek všetkým ťažkostiam v živote ľúbia. Nemali spolu ľahký život, z môjho pohľadu ako ešte malého dieťaťa hrozný.  Ale ďakujem Ti Otecko z celého srdca, že si vyslyšal moje prosby a je to medzi nimi oveľa lepšie. Ďakujem Ti, aj za odkaz, ktorý si mi ešte dávnejšie dal, lebo si mi vysvetlil všetko tak nádherne a ukázal si mi, to čo som nevidela, že si navzájom pomáhajú a ľúbia sa. Teraz to môžem len potvrdiť.

Otče Bože, chcem ešte spomenúť, ako som rada, že poznám pravdu o Tebe, ako veľmi Ťa milujem, ďakujem Ti za túto stránku, prosím Ťa, nech čo najviac ľudí pochopí, že Ty si Tatinko jediný, spravodlivý, všemohúci a že si láska.

Ďakujem Ti aj za pani Lauru a pána Vladimíra, prosím, buď stále pri nich, žehnaj im, daj im silu, lásku a radosť do života.

Ukázal si mi Bože cieľ.

Edo|20.3.2017 (15:31)

Láskavý môj Bože. Chcem sa Ti poďakovať za všetučko čo pre mňa a moju rodinu robíš. Liečiš naše ubolené telá, duše, srdcia...trestáš a odpúšťaš, keď je to na mieste. Chcem sa Ti poďakovať za to čo si mi povedal a kam smeruješ moju rodinu. Ukázal si mi cieľ, sľúbil si mi pomoc, pretože sám dobre vieš čo všetko nás čaká.

Ja Ti chcem sľúbiť, že sa budeme zo všetkých síl snažiť aby sme Ťa nesklamali, aby sme už neurobili žiadne nezmyselné chyby. Pretože nás to stojí príliž veľa času, keď ich musíme naprávať. Veľmi Ťa ľúbime...všetci koľko nás je. 

Nebyť Teba Bože,našej pani Laury a jej manžela...všetci sme už dávno v kýbli... Lásku pre Vás!!!

Silný vietor.

Zuzana|19.3.2017 (16:51)

Láskavý Otecko chcem sa Ti veľmi poďakovať. Vieš ,že moja malá dcérka sa veľmi bojí verta a pred spaním tak fúkal, že strecha na dome veľmi hlasno buchotala. Jej slová k Tebe boli '' Pane Bože prosím Ťa daj nech prestane ten vietor , veľmi Ťa ľúbim , viac ako maminku, prosím Ťa.'' Potom otázky na mňa, že prečo Pánbožko poslal tak silný vietor?? Povedal som , že sa Pánbožko hnevá , lebo je na svete veľmi veľa zlých ľudí. Nakoniec zaspala a nepočítala som presne no možno ešte 2 krát silno zafúkalo , zapršalo a je ticho. Úplné ticho. Viem, že si ju počul a dopraješ jej kľudné spanie, lebo pri tom buchotaní od vetra by vôbec nespala. ĎAKUJEM Otecko . puska do nebička.

Bol to Boží zázrak.

Martin|15.3.2017 (11:54)

Pane Bože ďakujem ti za každodennú silu ktorú mi dávaš, za to že pri mne stojíš aj v tých najťažších chvíľach a za pomoc ktorú mi každý deň poskytuješ. Prechádzam aktuálne trošku ťažším obdobím, práca, škola, povinnosti a starostlivosť o fungovanie domácnosti. Som v poslednom ročníku štúdia a počas skúškového obdobia som nemal dostatok času aby som sa na jednotlivé skúšky dostatočne pripravil. Prežíval som veľký stres a mal som aj obavy, lebo som v poslednom ročníku a rád by som to úspešne dokončil. Prosil som ťa o pomoc a ty si tu pre mňa bol a pomohol mi. Ani neviem slovami opísať ako veľmi si to vážim, ako veľa to pre mňa znamená a ako som ti veľmi vďačný. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vlado že ste mi pomohli a poskytli modlitbu. Bez Vašej a Božej pomoci by som to nezvládol. Aby som to upresnil,  skúšok bolo viac, na niektoré som sa úprimne ani nestihol pripraviť. Na skúške som dostal otázky ktoré som predtým vôbec nevidel, úspešne som ich napísal a skúšku urobil. Boli to skúšky na ktoré sa bežne študenti učia viac ako 3 dni v kuse.  Bolo to ako keby si mi šepkal čo mám písať, pretože ja som naozaj nemal ani len potuchu čo v jednotlivých otázkach má byť popísané a o čom to vlastne je. Bol to Boží zázrak a úprimne ti zaň z celého svojho srdca ďakujem. Milujem ťa Bože Otče a prosím ťa stoj pri mne aj naďalej. Žehnaj a ochraňuj pani Lauru a pána Vlada a prosím daj im silu aby to zvládali aj naďalej. Ešte raz ti Bože ďakujem.

Martin

Upchaté a zanesené dutiny.

Gitka|11.3.2017 (08:51)

Milovaný Otče Bože, chcem Ti mnohokrát poďakovať za všetky liečby, ktoré som postupne od Teba dostávala Tvojou láskavosťou a dobrotivosťou na moje 30 rokov úplne upchaté a hlienami zanesené dutiny plné zápalov a infekcí. Lekári ma v minulosti dlhé roky liečili antibiotikami, čím viac liekov som brala tak mi bolo horšie a horšie až sa mi všetko v hlave upchalo. Nevylúčené nečistoty a škodliviny ma v dutinách veľmi tlačili, boleli a znečistili mi kanálky k zubom (niekoľko zubov mi museli vytrhnúť) aj ušné kanálky následkom toho mi začal slabnúť sluch a zhoršili sa mi aj oči. Antibiotika zápaly len zaliečovali, ale bohužiaľ nevyliečili. Predtým, než som poznala našu milú liečiteľku pani Lauru tak som bola na dvoch  operáciach dutin, ktoré ale problém nevyriešili. Dnes vďaka Božím liečbám mám dutiny uvoľnené, nečistoty mi z celej hlavy postupne odchádzajú a čistia sa mi tiež rokmi zanesené priedušky a pľúca. Pre mňa to je Boží zázrak, pomohol mi najlepší liečiteľ na svete, ktorým je náš láskavý jediný Pán Boh. Otče Bože patrí Ti za to moja OBROVSKÁ VĎAKA, ktorú Ti touto cestou posielám do nebíčka. Zároveň chcem poďakovať pani Laure a jej manželovi Vladkovi za ich obetavosť, ochotu a čas, ktorý mi s veľkou láskou a trpezlivosťou venovali. S láskou, Gitka

Poďakovanie Pánu Bohu za pomoc a záchranu.

rod.Bahúlová|9.3.2017 (11:28)

Bože Otče láskavý chceme ti poďakovať za pomoc pre celú našu rodinu. V prvom rade za záchranu a oslobodenie mojej duše od zla, pretože v minulosti som hlboko duševne schybila. Ďakujeme Ti Bože aj za záchranu manželstva, za návrat dcéry, za všetku tvoju Božiu láskavú pomoc,liečby a rady, ktoré nám všetkým odovzdávaš. Ďakujeme Vám Pani Laura a Pán Vlado za prijatie, vysvetlenie a odovzdanie Božej pomoci a za všetko čo pre nás robýte.

Ďakujeme

Ďakujem Ti Bože za zvládnutie skúšky .

Júlia P.| 8.3.2017 (08:28)

Chcem sa poďakovať Pánu Bohu za pomoc v minulom semestri a za zvládnutie dnešnej skúšky. Bol to môj posledný pokus, v nedeľu som mala poslednú možnosť sa odhlásiť, ale cítila som veľký pokoj, že ju zvládnem, že už veľa viem a ten zvyšok sa doučím. To som brala ako znamenie od Pána Boha, že sa nemám čoho báť a na skúšku mám ísť.

Som šťastná, že som ju konečne zvládla, aj že sa dokážem vďaka Bohu toľko učiť, lebo nie som ten typ, čo sedí rád dlho nad knihami. Prišli také otázky, ktoré som cítila, že prídu aj na chybu ma Pán Boh včas upozornil, hneď som si ju opravila a počítala správne ďalej.  Ďakujem Otče Bože. Dôverovala som Ti. Viem, že si bol celý čas pri mne.  Milujem Ťa.

Poďakovanie najdrahšiemu Bohu .

Kvetena|7.3.2017 (07:42)

Otče  Bože najdrahší , som Ti nesmierne vdačná  , za   radu, ktorú si nám poslal pre naše telá . Veľmi ťa ľúbim , si najdôležitejší v mojom živote . Aj  Vám  láskavá naša pani  Laurinka , dakujem za prijatie tejto rady  pre naše telá . Ctím si Vás a ľúbim Vás . Boh  Vás  žehnaj 

Nespravodlivosť.

Marta M.|3.3.2017 (13:53)

Drahy Bože, opäť som Ti dlžná poďakovanie. V januári počas skúškového obdobia som si v práci zobrala dva dni voľna, aby som sa mohla učiť. Teda povedala som nadriadeným, že som chorá, pretože som vedela, že inak by som voľno nedostala. Ale ani to sa im nepáčilo a tak som hneď dostala výpoveď. Síce to bolo nespravodlivé, lebo predtým ak ma potrebovali,tak som išla do práce aj keď som mala mať voľno, ale už nado mnou vyriekli ortieľ. Kým som Ťa Bože nepoznala a ak sa mi stalo niečo podobné, tak som bola smutná, sklamaná a nahnevaná sama na seba, že som nemožná atď. Nevedela som si vážiť samu seba, svoju prácu a čas. Ale tentoraz nie. Z práce som odišla s úsmevom na tvári a s myšlienkou na Teba, že to presne takto malo byť a že máš pre mňa prichystané niečo lepšie. A ty si opäť nesklamal. V pondelok nastupujem do novej práce, v ktorej budem mať lepší pracovný čas, v ktorej budem mať ešte vyššie platové ohodnotenie(vieš, že škola ma stojí strašne veľa a s peniažkami vychádzam len tak tak) a ja verím, že sa mi tam bude páčiť a dúfam, že mi pomôžeš naučiť sa všetko tak, aby boli so mnou spokojní. Naučil si ma brať život s pokorou a už viem, že to, čo dnes vyzerá zlé môže byť už zajtra to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Stojíš vždy pri mne a kým mám Teba, všetko zvládnem. Milujem Ťa Bože a ďakujem, že Ťa mám. S láskou Marta M.

Ďakujem, že si mi otvoril oči, Bože môj.

Marta M.|12.4.2017 (13:19)  

Drahý Bože, ďakujem, že si mi otvoril oči. V poslednej dobe som mala klapky na očiach. Nevedela som zanechať minulosť a užívať si prítomnosť. Myslím v súvislosti s mojim priateľom...tým, že ma v minulosti sklamal som mu nedokázala dôverovať. Odkázal si nám, že nám požehnávaš náš vzťah a ja hlúpa som mu neverila, že ma naozaj miluje a že sa zmenil. Prejavoval mi lásku, správal sa ku mne ako ku princeznej a ja som ho stále "spláchla". Moja nedôvera zašla až tak ďaleko, že mi prestal prejavovať lásku ako doteraz. A nečudujem sa mu. Stále je ku mne dobrý a milý, ale robil pre mňa veci, ktoré bežne chlapi nerobia a ja som si to nevedela vážiť. Vtedy som si uvedomila, že mi to chýba a že tie maličkosti boli dôkaz jeho lásky ku mne. Ach, aká som hlúpa. Vybral si mi toho najlepšieho muža na celý život a ja som sa k nemu takto správala. Odpusť mi Bože. Sľubujem, že sa vykašlem na to, čo sa stalo v minulosti a budem si užívať prítomnosť, Sľubujem že nebudem minulosť ťahať do prítomnosti a že mu budem celý život dôverovať a prejavovať lásku. Teba Bože milujem najviac na svete, ty si pre mňa všetkým, si na prvom mieste a vždy budeš a po Tebe Bože, z ľudí milujem najviac jeho. Ďakujem, že si ma takto obdaril. Ďakujem, že si ma nenechal v omyle a v minulosti a že si mi dal príležitosť uvedomiť si moje chyby. Milujem Ťa Bože celým svojim srdcom.

Ďakujem Ti Otecko za všetko .

Zuzana|8.4.2017 (17:24)

Ďakujem Otecko ,že sme úspešne dokončili trojmesačnú liečbu mojej malej dcérky. Samozrejme posledný týždeň bol o to ťažší, že dostala vysoké teploty a akoby jej hlasivky pri kašlení odišli niekam veľmi ďaleko. Samozrejme, že som pridala čaj na suchý kašel , ktorý pila každú hodinu k tomu trojdňovú liečbu na teplotu a samozrejme modlitby úprimé prisiace o pomoc. Kašel bol večer už úplne iný mohla už vykašlať a teplota zmizla hneď na druhý deň. Úspešne sme to zvládli. Ty si náš lekár ,náš ochránca , naše všetko. Včera teplotoval aj malý synátor. Rovnaký scénar :teploty vyše 38' a nenormálny kašel pri ktorom sa dusil . Bol to hrozný pohľad. Čajík mu pomohol  no horšie to bolo s teplotou pretže  zázračný biely liečik na teplotu mi nechcel jesť. Večer mal teplotu 38,4 a samozrejme okolie malo problém , že každý by šiel k doktorovi no ja niesom ten každý ja mám Teba Otecko Ty si náš lekár nik nemá tak zázračné lieky a modlitby  ktoré zaberú na 100%len Ty . V noci keď mu bolo horšie som si sadla a modlila sa modlitby proti teplote a upchatým dutinám a po hodine som mu zmerala teplotu tak mu klesla a spal do rána v pohode . Ďakujem Ti Otecko za všetko ešte Ťa prosím ochráň nám nášho proroka a aj Vladka od všetkého zlého od všetkých zlých duší ako Lucia . Daj im silu energiu ,aby mohli napalniť svoje poslanie a priviedli tento svet na cestu kde Ťa nájdu všetky blúdne duše. Milujem Ťa Otecko.

 Srdečný pozdrav posielam pani Laure aj Vladkovi

Bože ďakujem, nemám to zlomené!

miro|6.4.2017 (17:34)

Bože ďakujem, nemám to zlomené! Bál som sa lebo včera večer som veľmi nešťastne skočil na schod až tak že sa mi nachvílu zahmlelo pred očami od bolesti. Myslel som že som si zlomil nohu, členok, alebo isto nejakú kostičku niekde v okolí členka. Bál som sa modlil som sa, večer aj v noci, len aby to dobre dopadlo. Ráno som sa už nemodlil, ale pýtal som sa Ťa že či to ozaj bolo nutné zlomiť mi nohu? Lebo takéto veci sa dejú ako také výkričníky od pána Boha, že žijeme zle, ako dnes aj Peťo T. už písal. Ráno som bol ešte v tom že to mám určite zlomené. Boha som sa celé doobedie pýtal že či sa to nedalo inak, ale dospel som k záveru že to určite bolo nutné, lebo Boh predsa vie čo robí a zaslúžil som si to. Pánovi Vladovi som sa dovolal až okolo druhej, chcel som od pána Boha cez Lauru počuť nejaku diagnostiku, aj keď s pocitom viny že ruším Bohom nariadený oddych pani Laury, ale skúsil som podľa mojej zásady: "Najprv Boh až potom doktor". Pán Vlado mi poradil ísť na rontgén, ja by som tam sám od seba nešiel.

Tak som sa teraz vrátil domov, doktorke som ani neveril že to nemám zlomené, až tak, že mi musela ukázať rontgen aby som uveril. Bože ďakujem ti za túto skúsenosť a za to že Si mi nezlomil nohu. Polepším sa aby to nabudúce nedopadlo horšie, keď ma budeš napomínať. Ďakujem ti a ako som ti dnes povedal, idem sa zamestnať v nemocnici. Hned ráno im pošlem životopis, vraj potrebujú ošetrovateľov. Tam budem aspoň osožný, lebo tento môj terajší život ma už desí.

A navyše doktorka bola môj ročník a bola pekná a bez prstienka, takže o jednu motiváciu viac:-)

Bože som hlúpy, ale ľúbim Ťa a nikdy nikdy neprestanem.

Odkaz pre neprajníkov a neznabohov.

Peter T.|6.4.2017 (15:21)

Drahý Otče. Si môj jediný Pán, Všemohúci Boh. Pred 6 mesiacmi si mi odkazom cez Tvojho proroka Lauru poslal odkaz z neba, že moje telo potrebuje veľa vitamínu C na zimné obdobie ako zásobu do budúcna. Ďalej sušené oregáno na posilnenie mojej mysle a odporúčanie začať konečne jesť v mojom živote mastné mäso od kosti, huspeninu, tlačenku...atď. lebo mi dochádza tzv. "olej" v kĺboch a väzivách, teda kolagén. Kto ma pozná, dobre vie, že som mastné mäso nejedol ako žijem, nedal som to proste do úst a tiež vie, že mám v posledných rokoch problém s bolestivymi kolenami. Bože priznám sa, že s tým mastným som si ešte poriadne nepotykal, no budem sa snažiť, lebo milujem šport a pohyb a nechcem zostať chromták. Je to však už teraz omnoho lepšie, lebo hrám futbal a hokej bez kolennej bandáže, behám tiež bez nej, veď túto nedeľu som v Bratislave zabehol polmaratón 21 km v čase 1:48 hod. bez akejkoľvek bolesti a bez nejakého veľkého vyčerpania. To preto Otče, lebo si bol po celý čas so mnou, lebo mám takú imunitu po užití C vitamínu, že žiadne chripkové stavy kolegov v práci, mojich blízkych v rodine, ľudí na ulici, ma celú zimu obchádzali, som zdravý ako repa, neviem čo je horúčka, antibiotiká, nebol som ani len prechladnutý, čo kto ma dobre pozná, najmä môj zdravotný záznam vie, aké množstvá antibiotík a týchto chorôb som od mala prekonal. Ranné ľadové sprchy z postele, za tie sa Ti chcem môj drahý Bože obzvlášť poďakovať, takisto za očistu môjho hrubého čreva od toxínov klystýrmi, z ktorých som mal neskutočné obavy, no teraz je to prirodzená súčasť môjho života, ktorých sa nikdy nevzdám a neprestanem s nimi, lebo tráviace problémy, ktoré som mával, to už 6 mesiacov nepoznám. Mali Ste pravdu pán Vladimír, už s prehľadom dávam 2 litre. Proste Otče Bože si úžasný, jediný kto naše telá pozná do poslednej bunky, lebo si ich tvoril do poslednej bunky a preto len Ty jediný poznáš účinnú receptúru na náš akýkoľvek zdravotný problém. Som Ti nesmierne vďačný za všetky Tvoje liečby, ktoré som už podstúpil, za tie v ktorých som lenivý sa Ti ospravedlňujem a viem, že keď nastane problém pred ktorým si ma varoval, za ten si budem vinný vždy ja len sám a nik iný, čítate ľudia? Chápete Vy neprajníci, neznajbohovia, že treba vždy hľadať v sebe? Vždy začať od seba, keď ma v živote postihne nejaký zdravotný alebo iný problém? Že som musel niečo v živote pohnojiť? Niečo pokaziť, zle sa chovať, zle zmýšľať, konať, či hovoriť? To je príčinou všetkého, keď sa nám v živote stane niečo zlé, či už zdravotného alebo iného charakteru. Chápete, že treba ten problém začať hľadať najskôr v sebe a nie kopať, kydať,obviňovať všetkých a všetko, len aby nevyšla pravda najavo na svetlo Božie, že som sa choval tak alebo onak, že som činil zle, že som myslel zle, že som ublížil, že som bol lajdák k pomoci a pochopeniu druhých ...atď. Vrátim sa však k Tebe Otče, snažil som sa dodržať celú Tvoju liečbu z pred 6 mesiacov, ďakujem Ti z celého srdca za jej požehnanie, lebo mám imunitu akú som nikdy nemal, pocit fyzickej a psychickej sily, aký som nikdy doteraz nemal, lebo mám Tvoje riešenia na moje problémy uložené v hlave, lásku a vďaku v srdci a môj život viem, že je len v Tvojich Božích rukách. Prosím Ťa o duševnú silu, lebo "vlci" tejto doby, Tí, ktorí v Teba neveria, tých mám okolo seba všade, kam sa pohnem, v týchto dňoch už aj tých, ktorí ma nenávidia, pohŕdajú mnou, odsudzujú ma a nič o mne v skutočnosti nevedia. Daj mi prosím silu ich všetkých chápať, odpustiť im ich nevraživosť a ďalej kráčať svojim životom, aby som mohol naprávať to, čo mi ešte zostáva. Ďakujem za šancu tohto môjho života zmeniť sa, napraviť staré hriechy a vrátiť sa ... domov. Amen.

Splnená túžba.

Elena|31.3.2017 (14:42)

Bože Otče môj nesmierne milovaný , ďakujem Ti za tak krásny dar, keď som sa ráno zobudila a prečítala email , ktorý má dojal k slzám . O mojej túžbe si vedel len Ty jediný . Túžba sa stala realitou. Neregistrovala som sa na stránku, lebo som nechcela vyťažovať Tvoju služobnicu Lauru žiadnym telefonátom, že prosím Ťa o sprístupnenie celej stránky. Ďakujem veľmi, veľmi, veľmi za všetko. Milujem Ťa celou svojou dušou, bezhranične dôverujem, všetko odovzdávam do Tvojej Božej vôli.

Pani Laura, vážim  si vás a veľké ďakujem za všetko čo pre nás robíte  za vašu lásku, obetavosť , vašu namáhavú  prácu . Láskavý Pán Boh nech vás ochraňuje, požehnáva, dáva duševnej aj telesne sily vo vašom ťažkom duševnom poslaní . Nech Božia pravda zvíťazí , Boh nám pomáhaj

Otčinečku ĎAKUJEM ti, veľká vďaka.

Mária a Peter|27.3.2017 (21:08)

Drahý Otecko Nebeský, ďakujem ti za to, že si ma priviedol na správnu cestu a ukázal si mi akú chybu robím. Som ti nesmierne vďačná, že viem a som ti vďačná že si nám pomohol. Náš chrústik malý je už v poriadku a to nie je zázrak, to je tvoja Božia pomoc. Otčinečku ĎAKUJEM ti, veľká vďaka.  Je to neskutočné ako vidíš do našich duší a ja som nesmierne vďačná za rady a pomoc v živote. Tak veľa rád sme od Teba Otčinečku dostali a za to sa ti chceme z celého srdca poďakovať. Otecko Boh buď prosím stále s nami v našej domácnosti, buď hlavou našej rodiny. Milujeme ťa, neskutočne a celým srdcom.  Drahá pani Laurika a Vladko sme šťastní, že Vás poznáme a vážime si Vás a Vašu namáhavú prácu. Každú jednu radu alebo liečbu ktorú ste nám odkázali boli obrovským Božím darom a mali neskutočnú silu. Ďakujeme Vám a pozdravujeme do Dvorníkov.

Ďakujem Ti, drahý Bože za ochranu, za každodennú pomoc.

Renáta V.|27.3.2017 (17:44)

Ďakujem Ti, drahý Bože za ochranu, za každodennú pomoc, za vypočutie mojich prosieb a splnenie aj takých želaní, ktorým až tak nevenujem pozornosť a len mi preletia hlavou. Zo srdca Ti ďakujem za pekné chvíle v mojom živote, za rodinu, za pani Lauru a Vladimíra, ktorí nám aj napriek svojim problémom neustále pomáhali. Daj im prosím energiu a silu, aby po pracovnej prestávke mohli v plnej sile pokračovať v záchrane duší, zdravia a životov. Požehnaj im, prosím, pokojný odpočinok. Drahý Bože, ĎAKUJEM, milujem Ťa.

Mám zdravého syna .

Peter B.|27.3.2017 (17:37)

Chcem sa touto cestou poďakovať našemu láskavému Bohu, za to že vyliečil nášho syna.

Pred 2 mesiacmi mal veľmi vysoké teploty, ktoré boli okolo 40 stupňov. Viete si predstaviť aký má rodič strach o 7r. dieťa v takýchto chvíľach. Trvali takmer týždeň, ale to som už neriešil rady lekárky, ale volal som a pýtal pomoc od nášho Tatinka Nebeského. Odpoveď znela: Bolerióza z uštipnutia komárom.

Všetci neprajníci, zbystrite , je to tak!!! Jedna z najťažších vecí čo mal chlapec jesť, bolo 5x denne 2 lyžičky mletého zázvoru a 50 pangamínov...v prvé dni chlapec zvracal. Modlili sme sa a prosili aby nám Pán Božko pomohol, lebo sme vedeli že lekárka nám syna do poriadku nedá. Nikdy by nepriša na túto diagnózu, a nikdy by ho nevyliečila, dočítal som sa že medikamenty ktoré ľudia postihnutý touto chorobou dostávali, boli slabé, a preto sa vlastne nevyliečili.

Liečby od Pána Boha sú však trvalé a na 100%. Môžem to potvrdiť opäť, zas a znova že je to tak.

Boh videl že s chlapcom v začiatku bojujeme a snažíme sa do neho dostať akýmkoľvek spôsobom liečbu, a asi o 3 dni, sa v ňom niečo zlomilo, prestal zvracať, pochopil že to inak nepôjde. A dnes? Dnes som najšťastnejší otec keď vidím jeho žiariace šibalské očká, kde už niet stopy po teplote, chorobe. Môj láskavý Tatinko som Ti vďačný za to všetko...za lásku...Ľúbim Ťa. Odpusť mi prosím....

Gitka reaguje:

Úžasné, radujem sa s Vami z uzdravenia syna. Pán Boh je najlepší liečiteľ na svete, pre neho nič nie je nemožné. Prajem veľa zdravia.

Renata R. reaguje :

Nádherne napísané som neskutočne šťastná v tvoju pomoc Otecko milovaný ďakujeme Ti za všetko a Vám p. Laura za Vašu pomoc s láskou k Bohu sa dá všetko .

Vďaka Bohu predám dom.

Edo|27.3.2017 (17:08)

Písal som nedávno, že mne a mojej rodine, láskavý Pán Boh, ponúkol zmeniť život odsťahovaním sa do inej lokality...

Chcem napísať, len toľkoto: Ani týždeň sme nemali v realitke na predaj náš dom, a našiel sa kupca. Ja dúfam že je to ten pravý. Istota je až vtedy, keď máte peniaze na účte. Tak mi to povedal jeden známy z tejto oblasti.

Čo však chcem povedať, je to , že sa modlíme s manželkou modlitbu na predaj domu každý deň, a viem že Pán Božko mi pomáha, pretože neprešiel takmer ani jeden deň, aby sa u nás nezastavil nejaký potenciálny kupca.

Láskavý môj Božinku, ďakujem za Tvoju pomoc...bez Teba by som to nezvládol tak rýchlo.

Danuša B.|23.3.2017 (09:25)

Drahý Bože,

aj keď som od Teba dostala cez pani Lauru pre mňa nie príliš pozitívne odkazy, verím, že máš moju dušu rád a že mi pomáhaš. Bolo v poslednom období viac takých situácií, ktoré by bez Tvojho zásahu dopadli v našej rodine veľmi zle. Ďakujem Ti drahý Bože, že si bol pri mne, že som sa dostala na odborné vyšetrenie srdca, čo mi možno zachránilo život.

Bože môj, prosím Ťa o odpustenie za moje schybenia, ako si mi odkázal, za malú dôveru v Tvoju pomoc. Veľmi sa budem snažiť zmeniť určité veci v mojom živote. Len Ťa prosím Bože môj, buď pri mne a veď moje kroky, ak je to Tvoja vôľa.

Moja vďaka patrí aj pani Laure a pánovi Vladovi za ich ochotu a trpezlivosť.

Milujem Ťa Bože.