44. strana

09.06.2017 17:01

obrazek

Svokra.

Zuzana|9.2.2017 (17:04)

Ani neviem ako začať, no podstatné je že sa Ti chcem Otecko poďakovať za pomoc pri operácii svokry. V utorok ju opreovali a podľa slov lekára by mala ostať 8 až 10 dní v nemocnici. Dnes ju premiestnili s intenzivky na izbu, kde mala byť do stredy. Večerná vizita prebehla v nadmiernej spokojnosti, pretože už zajtra ju prepustia domov , že sa super zotavuje , nekrváca a nieje potrebné , aby tam ostávala. Viem, že si ochrannú ruku viedol pri zákroku Ty Otecko Nebeský a len Tebe do nebíčka ďakujem za jej ochranu. Ty si jej dal šancu a ja len dúfam, že ju využije a budeš pre ňu na prvom mieste v jej srdci a duši. Milujem Ťa Otecko môj.

Náhody neexistujú.

Gitka|6.2.2017 (19:16)

Otče Bože chcem Ti moc poďakovať za včerajšiu pomoc. Ráno mi nebolo dobre a čakal ma náročný deň. Bola som objednaná na interné oddelenie nemocnice na kontrolné vyšetrenie štítnej žlázy. Predtým som musela ísť ešte k praktickej lekárke pre výsledky odberu krvi. Je to z jedného konca mesta na druhý koniec a tak som mala doprovod manžela, ktorý ma všade viezol autom. U nemocnice bolo voĺné jedno jediné parkovacie miesto a tak sme sa s manželom veľmi radovali, že nemusíme hľadať  miesto kde zaparkovať. Na internom oddelení som čakala len 15 min. než ma lekárka prijala. Od lekárky som musela ísť na hlavnú poštu si vyzdvihnúť obsielku do vlastných rúk. U pošty bolo voĺné zase len jedno jediné parkovacie miesto ako keby určené pre nás. Na pošte sa čaká bežne aj ½ hodiny na poradie u prepážky podľa prideleného čísla, ja som bola vybavená do 5 min. Keď som prišla k autu manžel tomu nechcel veriť, že už som hotová. Potom som sa musela zastaviť ešte v bývalej práci v mzdovej učtárne (bola som objednaná na včerajší deň) kvoli daňovému odpočtu za rok 2016. Aj tu všetko dobre prebehlo bez akýchkoľvek problémov a ja som konečne mohla ísť domov odpočívať a napĺňať Božiu liečbu. Nič z toho čo píšem nebola náhoda, pretože náhody neexistujú! Všetko v našom živote každý deň riadi náš láskavý a dobrotivý jediný BOH. Otče Bože posielám Ti do nebíčka za Tvoju pomoc OBROVSKÉ POĎAKOVANIE. Otče Bože milujem Ťa a vždy budem. S láskou Gitka

Božia pomoc na moju preťaženú myseľ a mozgové centrá.

Peter K.|6.2.2017 (19:07)

Bože môj láskavý,

chcem sa Ti poďakovať z hĺbky svojho srdca za Tvoju pomoc pre mňa, ktorú si mi poslal ešte minulí rok  na moju preťaženú myseľ a mozgové centrá,cez našu pani Lauru a zachránil si ma. Bože otecko môj drahý len Ty jediný vieš ako som potreboval Tvoju pomoc a len Ty vidíš  všetko jasne a zreteľne a povedal si mi cez našu drahú pani Lauru, že ma máš rád a že si mám oddýchnuť a vypnúť od všetkých starostí a práce.

Navyše som dostal od Teba liečivé bylinky a liečivé cviky. Plakal som lebo som Vedel že Ty si ma potreboval zastaviť, aby som si neublížil a aby som sa spamätal a našiel pokoj vo svojej duši a v mysli.

Veľmi Ti ďakujem, že si mi poslal aj ďalšiu liečivú kúru na posilnenie imunity a aj celého tela v zimnom období, kedy si Bože otče vedel, že budem pracovať v zime vonku, aby som to všetko zvládol a neprechladol.Odporučil si mi piť čajík s liečivých byliniek a vitamíny a pomohlo mi to veľmi.

Som Ti nesmierne vďačný za Tvoju pomoc a vždy budem len Teba navždy milovať a klaňať sa Ti Bože otecko môj drahý a jediný.

Bože Otecko môj,len Tebe každý deň odosielam svoje prosby a trápenia aj v slzách a ľutujem pred Tvojou všemocnou Božou tvárou svoje chyby a len v Teba nekonečne dôverujem, že mi Ty jediný pomôžeš vyriešiť každé trápenie v mojom živote a vždy Ti budem s láskou ďakovať a milovať Ťa najviac na celom svete, lebo viem, že len s Tebou všetko ťažké vo svojom živote dokážem prekonať.

Milujem Ťa drahý Bože môj a odpusti mi prosím moje zlyhania v mojom živote a veď ma cestou lásky ku Tebe a ku svojim blížnym,lebo len s láskou a s pokojom v duši môžeme byť šťastný.

Som nesmierne vďačný,že mi pomáhaš Bože otecko a že môžem byť súčasťou tejto nádhernej Božej stránky a že sa ku Tebe môžem modliť krásne a zázračné modlitby Tebou diktované našej drahej pani Laure.

Milujem Ťa Bože môj a vždy budem to Ti sľubujem.

Liečba na zanesené cievy.

Peter B.|5.2.2017 (18:38)

ĎAKUJEM!!! Toto jediné slovo nestačí na to ako by som sa Ti chcel poďakovať za priam zázraky ktoré pre nás robíš Otče Božinku. Pre mňa a moju rodinu určite.

Dostal som liečbu na zanesené cievy, cítim že mi je lepšie, nevedel som identifikovať, čo mi je, ale Ty mi opäť zachraňuješ do budúcna doslova môj život. Viem to Tatinko, vždy si mi stál prepáč za výraz "za zadkom", a v najhoršom si zasiahol. Tak sa stalo i teraz, všetko zo všetkým súvisí.

Živí ma čiastočne 1cm2 na mojich perách. Sú pre mňa teda veľmi dôležité. Dostal som liečbu na moje pery, už po niekoľký krát, trápim sa s týmito ťažkosťami takmer raz za rok. NA DRUHÝ DEŇ SOM POCÍTIL SILU TVOJEJ LIEČBY.

Láskavý môj Bože, nenachádzam slová vďaky za to všetko. Nebyť Teba a Tvojich vyslancov tu na zemi p.Laury a jej manžela Vladimíra, som si istý že by som neskončil dobre už dávno!!! Preto Ťa prosím, za mňa a moju rodinu, aby si im splnil každému aspoň jedno malé želanie, ktoré nosia v srdciach. Ďakujem Ti môj najláskavejší Otče! Ľúbim Ťa.

Vypadávanie vlasov.

Oľga|5.2.2017 (18:16)

Viac ako 18 mesiacov som trpela veľkým vypadávaním vlasov, ale až tak, že ráno som sa bála vziať do ruky hrebeň a česať sa, alebo vždy po umytí sa pozrieť na dno vane. Tento problém som pripisovala nadmerného psychickému zaťaženiu a pravdu, neriešila som to v ordinácii u lekára, ale užívaním liekov a vitamínov, ktoré mi boli odporučené v lekárňach. Samozrejme nič nepomáhalo. Slzy šťastia ma zaliali, keď som na mobile videla, že mi bez predchádzajúcej prosby, ide pomôcť milostivý Bože prostredníctvom pani Laury.

Liečba spočívala vo 4-mesačnom užívaní nadmerného množstva vitamínov. Najprv som priznám to, mala strach prehltnúť ráno a večer za plnú hrsť liekov, nakoľko predpísané dávkovanie na obaloch bolo 1 až 2 ks, ja som ich užívala po 8 až 10 ks z každého druhu ráno a večer. Po určitých hodinách som si uvedomila, že predsa dobrotivý a láskavý Bože sa nemôže mýliť, veď mi pomáha už necelých 14 rokov, odvtedy, ako som spoznala pani Lauru a jej manžela. Každý deň v modlitbe ďakujem, že mi práve oni dvaja ukázali cestu k Bohu.

Teraz po skončení liečby koncom januára som vyrovnanejšia, vypadávanie vlasov takmer až na pár, sa skončilo a ja som dlžná Ti Pane Bože láskavý vysloviť slová veľkej vďaky za pomoc.Viem, že len Ty jediný dokážeš pomôcť, dokážeš poradiť Veľká vďaka patrí pani Laure a manželovi Vladimírovi, ktorí túto pomoc tlmočia nám. Ďakujem za každý deň, za každú hodinu, za každú minútu, lebo viem, že si pri mne a pomáhaš mi. MILUJEM ŤA LÁSKAVÝ PANE BOŽE A VEĽKÉ ĎAKUJEM.

Máte upchatú tepnu na ľavej strane a veľmi vysoký cholesterol.

Margita|3.2.2017 (14:35)

PANE BOŽE posielam Ti pozdrav do nebíčka  a ďakujem TI , že si ma ponechal naďalej žiť.

Dovoľ mi Pane Bože opísať  môj zážitok, ktorého autorom si bol TY BOH môj.

Pracujem v Rakúsku ako opatrovateľka. Viac ako pred mesiacom,  som bola  v práci. Vždy každú noc idem môjho pacienta skontrolovať. Tak to bolo aj v jednu noc- bolo 3,00 hod a ja som po kontrole si ľahla spať, o 3,20 hod. ma zobudil veľmi silný treskot, akoby niekto zdvihol veľkú skriňu naloženú taniermi, pohármi a iným porcelánom a pustil ju naspäť na zem/ takú skriňu v rodine majú vo vedľajšej   miestnosti/. Bol to neuveriteľný treskot. Ja som vyskočila na rovné nohy, šmykla som sa na koberci, spadla som na zem, rýchlo postavila a išla som sa pozrieť na pacienta. Ten spokojne spal. Bola som veľmi prekvapená, myslela som že spadol z postele. Napodiv  som vôbec nemala zrýchlený pulz,  lebo pri zľaknutí sa vždy zrýchli  človeku pulz. Po  tomto zážitku som si myslela, že to je nejaký „ohlas“ ako to moja mama hovorievala, ale nikto v rodine nezomrel. Stále tento môj zážitok mi vŕtal v hlave, až mi OTECKO NEBESKÝ pred dvoma týždňami poslal odpoveď po pani  Laure. Odpoveď bola máte upchatú tepnu na ľavej strane a veľmi vysoký cholesterol. Takto mi vysvetlil náš JEDINÝ a VŠEMOHÚCI BOH prečo urobil v noci taký veľký treskot- aby som vstala z postele, aby ma ponechal žiť.

Skoro každý človek vie že keď je upchatá tepna je to veľmi nebezpečné a až smrteľné.

PANE BOŽE s pokorou v srdci TI ďakujem že žijem, ďakujem Ti za liečbu vlastne liečby, lebo je ich viac, za cviky k liečbe a za všetko čo pre mňa a moju rodinu robíš. Ďakujem Ti za pomoc v mojej náročnej práci – zamestnaní.

PANE BOŽE viem že len Ty môžeš zmeniť všetko, len TY robíš zázraky, len TY vidíš všetko a všetkých, len TY môžeš zachrániť život  - ĎAKUJEM.

OTECKO môj prosím o odpustenie mojich schybení, prosím o usmernenie mojich myšlienok, slov a skutkov. Prosím o ochranu mojej rodiny, požehnanie a ochranu pani Laury a jej sekretára.

Pani Laura nesmierne si vážim Vašu ochotu, obetavosť, mám Vás rada. Pozdravujem Vás a aj Vášho Vladimíra.

 S láskou, vďakou a pokorou  Margita

Otčinko, ďakujem, že mi pomáhaš pri štúdiu .

Marta M.|29.1.2017 (19:09)

Láskavý Bože, opäť sa ti chcem poďakovať. Dnes som mala najťažšiu skúšku z celého semestra. Modlila som sa modlitbu z rubriky "škola" a má obrovskú moc. Ako všetky modlitby... Tesne pred skúškou si mi poslal myšlienku, aby som si ešte prečítala jednu konkrétnu tézu a potom na skúške si viedol moju ruku a potiahla som si presne tú istú tézu a tak mám skúšku úspešne za sebou. Viem, že to bol len Tvoj zásah. Len vďaka Tebe zvládam štúdium, len vďaka Tebe sa dokážem naučiť potrebné učivo, len vďaka Tebe premôžem únavu a niekedy aj lenivosť, len vďaka Tebe nie sú profesori zákerní... ešte som nevedela, či urobím skúšku, ale už včera večer, keď som cestovala vo vlaku na druhú stranu republiky, som vedela, že aj keby som skúšku neurobila, tak moja cesta mala zmysel. Vo vlaku som sa dala do reči s neznámou pani a povedala som jej o pani Laure a o Bohu a ešte som to nestihla navrhnúť a sama si opýtala kontakt na pani Lauru. A to mi urobilo veľkú radosť. Snažím sa Božie pravdy šíriť kde sa len dá, veď to je jediný spôsob ako sa Ti Bože môžem odvdačiť za všetko, čo pre mňa robíš. Ďakujem, že mi pomáhaš a staráš sa o mňa. Cítim veľkú radosť zo života s Tebou Bože môj. Nezaslúžim si to a Ty napriek tomu stojíš pri mne a prejavuješ mi svoju lásku. Ďakujem za Tvoju lásku Bože môj. Milujem Ťa celým svojím srdcom. S láskou Marta M.

Žiaden lekár by nevidel do krvného riečišťa našeho dieťaťa tak ako to vidíš Ty láskavý Bože.

Marta a Peter B.|27.1.2017 (15:45)

Najdrahší a najláskavejší náš Bože. Žiaden lekár by nevidel do krvného riečišťa našeho dieťaťa tak ako to vidíš Ty. Žiaden lekár by nevidel že má boleriózu v počiatočnom štádiu, my sme už nevedeli ako ďalej, báli sme sa o 7r syna. Dnes je tomu týždeň čo si nám z nebíčka poslal liečbu pre nášho "chlapa" malého, nedokážeme nájsť tie správne slová vďaky, pretože vidíme účinnosť liečby, i keď nás zo začiatku prekvapila spavosť malého bojovníka. Sme Ti veľmi vďačný za to všetko čo pre našu rodinu robíš, ľúbime Ťa, a budeme sa snažiť ísť stále Tvojou cestou. Chceme sa poďakovať za neskutočnú obetavosť Pani Laury a Vladimíra, pretože sme volali v neskorých večerných hodinách, a i cez obrovskú únavu Vás oboch, ste sa postarali aby sme mohli hneď ráno chlapca liečiť. Sme Vám veľmi zaviazaný-NECH VÁM ŽEHNÁ BOH za to všetko!!!   

Ľúbime ŤA BOŽE, ľúbime Vás oboch. P+M a naše deti 

K  Tebe som sa láskavý Bože  modlila o  prácu pre moju  dcéru.

Kvetena|26.1.2017 (23:32)

Slová  nestačia  pre  ten  pocit  ktorý  cítim ,môj jediný Boh, veľmi ťa  ľúbim a len  Tebe  chcem  a  budem  verne  slúžiť  až  do konca  môjho života. K  Tebe som sa  modlila a o  prácu pre moju  dcéru  prosila , bola už tri mesiace bez práce . Ty  Boh  môj  najdrahší  si ma  vypočul  , volali jej z holandskej  firmy , že majú pre ňu  prácu .  Už bola podpísať  zmluvu a od pondelka už ide do práce . Hned ako mi to napísala , píšem aj ja Tebe najdrahší môj  Bože , veľmi som  plakala od  šťastia že má  robotu .  Najdrahší nebeský  Otecko , veľmi ťa ľúbim , nikdy ťa nezradím nezapredám svoju  dušu , , nezapriem  Tvoje  meno , na perách ho nosím a len o Tebe budem rozprávať o Bohu jedinom ,najdrahšom  ,najspravodlivejšom ,Poznám  Tvoj  láskavý  mocný hlas, v modlitbách k Tebe, počúvam ho , som šťastná  že ťa mám a ľúbiť ťa môžem .  Si  moje  šťastie , si moja  radosť  .  I  vo  svojom  srdci  ťa  mám  a moje srdce  je  nádherný  vesmírny  chrám .  V telesnej  schránke  , Bohom stvorená , moje  srdce  klopká  a volá   ľúbim  ťa  ,ľúbim ťa  , nikdy  ťa  nezradím  .  Nech v mojom srdci  stále je mier , nech ,nech nikdy  v ňom  nie je  zloba  , nech lásky  stále  mám  i  ked   zlá  je  doba.   Nebeský  Otecko  som  Ti  bezhranične  vdačná   ,že si  ma vypočul  , moju  prosbu , klaňať s pokorou  a úctou  sa budem  vždy len  Tebe . Tú  radosť  a to  šťastie  ,že  ťa  mámm  neviem  ani  vyjadriť  , ale  keby  bolo treba aj  život za Teba  dám  , lebo si to  najdrahšie  , najvzácnejšie  čo  človek  môže  mať .  Vždy  ťa  budem  ľúbiť   čistým  srdcom  naplneným   láskou   ,vierou ,  nehou  k  Tebe   Otecko môj  nebeský  až na veky,  vekov                  s láskou  k môjmu jedinému  Bohu                  kvetena

Ďakujem Ti Bože za liečbu pre moju dcérku.

Zuzana|26.1.2017 (23:32)

Otecko môj chcem sa Ti poďakovať za liečbu pre moju dcérku. Včera sme ukončili veľmi ťažký trojtýždňový boj so sódou a ešte nás čakajú dva mesiace s vitamínmi a zázvorom , no viem, že s Tvojím požehnaním  to zvládneme. Verím , že sa vylieči a aj jej pokožka bude zas pekná bez fľakov. Hlboko v duši dúfam, že aj ja a manžel dostaneme Božiu liečbu na rovnaký problém a potom budeme môcť bozkami zasypávať svoje deti. Ach Otecko Nebeský veľmi Ti ďakujem, že si nám tu dal nášho proroka , bez pani Laury by sme boli stratený. Ochraňuj nám ju aj Vladka ,daj im sily, energie, zdravia a pomôž im pri napĺňaní prorockého poslania.

Ďakujem Ti Bože, že ma v predstihu chrániš od mojich zdravotných problémov,..

Peter B.|3.3.2017 (09:32)

Chcem sa poďakovať Tebe láskavý môj Bože, za to že ma v predstihu chrániš od mojich zdravotných problémov. Videl si že moje telo sa trápi a bojuje. Videl si čo mi je, len ja som to nevedel identifikovať. Nepýtal som si liečbu, lebo niesom hypochonder, a nežiadam o liečbu na každú boľačku. Ty si však usúdil že ju potrebujem, a sám si mi ju poslal. Som Ti za to neskutočne vďačný, som vďačný za to že pani Laura i navzdory svojho odpočívania a problémov s jednou hlúpou dušou, mi jej manžel zavolal a odovzdali mi od Teba liečbu. Vieš Tatinko môj láskavý, prežívm nádhernú etapu môjho života s mojou rodinou, keď som z deťmi a vidím že mi vynahrádzaš obdobie keď som musel pracovať, stavať dom, chodiť na fušky...a deti mi takmer vyrástli. Užívam si to, a vážim si nesmierne že vnášaš lásku do našej rodiny. Je to pre mňa najviac, čo si môžem želať. Prosím Ťa Otče Božinku, daj pani Laure silu, aby sa nad to všetko povzniesla a bola ešte silnejšia v jej postavení, ktoré si jej Ty dal, aby to všetko zvládala, pretože ona jediná dokáže tento svet urobiť lepší s Tvojou pomocou. Ďakujem tisíckrát, ľúbim Ťa. Peter.

Ďakujem Ti Bože..

Simona|27.2.2017 (00:26)

Drahý moj milovaný Božíček,

Chcem sa ti z celého srdca poďakovať,viem že náhodu neexistujú a že si zasiahol :)..moj priateľ si kúpil nové auto a včera dostal novú ŠPZ..moja krstná mama mi hneď povedala keď ich uvidela,že lepšie znamenie ako toto smw nemohli dostať,že si nám požehnal,pretože on je z Nových Zámkov,ja z Galanty a ŠPZ je v tomto tvare : NZ 342 GA,čiže súčet je kraaaaasnych 9 :)

Ďakujem Bože a milujem ťa najviac na svete..

Zdravie mu to nevrátilo..

Janulienka|27.2.2017 (00:23)

Prečo zbytočne oberáte pani Lauru o energiu?     Pane Bože, odpusť prosím všetkým tým hlupákom, ktorí nepoznajú pani Lauru a bezdôvodne ju osočujú, obviňujú, ohovárajú, závidia, píšu nezmysly, vymýšľajú si o nej hlúposti a zbytočne jej tým iba ubližujú. Ja ani neviem, ako správne nazvať človeka, ktorý odsúdi osobu, ktorá má nádhernú webovú stránku s nespočetnými poďakovaniami, Božími krédami, radami, modlitbami, diagnostikou, lekárňou... Nepoznať človeka a ohovárať ho na fórach je svinstvo najhrubšieho zrna. To môže len človek bez charakteru a bez zdravého úsudku.

     Ľudia, prosím vás, prečo to robíte? Vy sa Boha nebojíte? Prečo zbytočne oberáte pani Lauru o energiu, ktorú by mohla lepšie využiť a to na liečbu chorých ľudí, ktorí si Božiu pomoc zaslúžia??? Dosť dlho nepracuje, potrebuje oddych a kadejakí tupci jej nedajú nikdy pokoj a len zapárajú do nej. Robíte to aj iným liečiteľom? No asi nie, ich necháte na pokoji a prečo? No, lebo oni aj tak nič nevyliečia, nie sú konkurenciou lekárom, ale pani Laura áno. Veď koho potom budú liečiť lekári, no nie???

     Lekári si myslia, že akú veľkú pomoc poskytujú ľuďom, ako im pomáhajú, ale opak je pravdou. Pchajú do nich nespočetné množstvo liekov, ktorými do ľudských tiel zasievajú ďalšie semienka iných oveľa horších a nebezpečnejších chorôb. A kto raz začne užívať lieky, tak ten sa ich už nezbaví, pretože je to istý kolobeh problémov a človek už nikdy nevyzdravie. Ľudia to dobre vedia, ale aj tak vysedávajú u lekárov. Mám jedného známeho, ktorý mal okolo 40 rokov, lekár mu predpisoval také lieky, že odvtedy chodí každý týždeň  2-3 krát na dialýzu. Skončilo to na súde, ale zdravie mu to nevrátilo. Ale stalo sa to lekárovi, tak je to v poriadku. Lenže viete si predstaviť situáciu, keby sa to stalo liečiteľovi? Bolo by to na titulných stránkach vo všetkých denníkoch aj v televízii, no proste hotová katastrofa. Na Slovensku je nespočetné množstvo liečiteľov. Ja osobne som niekoľkých navštívila a nikto mi nepomohol, jedine zbytočné nádeje, čas, energia, peniaze a finálny výsledok žiadny. Mám aj knihu, v ktorej je 96 liečiteľov, ale len jeden jediný mi vedel a dokázal pomôcť a pre mňa je a vždy bude ten najdokonalejší liečiteľ na svete a tým je náš láskavý a milostivý Pán Boh, ktorý zachraňuje naše zdravie cez posledného Božieho proroka a tým je pani Laura, liečiteľka Laura, ktorá je milá a dobrá k ľuďom, ktorí si to zaslúžia. Sála z nej pozitívna energia, láska, pokoj a dobrota. Je mi ľúto tých ľudí, ktorí ju nepoznajú a nemali možnosť to zažiť a stretnúť sa s ňou, pretože každý nenávistník by zmäkol a v zlomku sekundy zmenil svoj názor na ňu.

     Takže vážení a milí závistlivci a ohovárači, zaraďte spiatočku a začnite používať vaše mozgy aj na prospešné veci a nenabaľujte si viac na svoje duše karmické nánosy vašich zlých rozhodnutí.

      Ja len chcem podotknúť, že mne pani Laura nie raz, či dva razy, ale mnohokrát už pomohla a nielen mne, ale aj mojej rodine. Odstránila sa kliatba na zdravie, viacerým rod. príslušníkom Pán Boh vyliečil skryté krvné zápaly, vyliečila sa mi kŕčna chrbtica, prestali ma bolieť nohy, ktoré ma predtým bolievali, rôzne prechladnutia, dostali sme preventívne liečby, kde hrozili rôzne chrípkové vírusy, celé rodiny boli choré, zavreté školy a my sme neochoreli a k tomu ešte Pán Boh zachránil aj nášho psíka... Ešte stále si niekto myslí, že pani Laura si píše poďakovania do rubriky: „Ďakujeme Ti Bože“ sama??? A načo by to robila??? Veď mať takéto schopnosti, ako má ona, je dar Boží a preto je tŕňom v oku iných ľudí, lebo to nevedia stráviť, že obyčajná žena dokáže pomocou Božích receptúr vyliečiť aj tú najzákernejšiu chorobu, však??? Živým príkladom je pán Karol, ktorý si za tri mesiace vyliečil rakovinu prostaty, Miro, ktorý vymenoval príklady Božej pomoci pre neho a nespočetné množstvo iných poďakovaní na Božej stránke. Ja už ozaj nechápem, že aké dôkazy ľudia ešte potrebujú, aby prestali osočovať pani Lauru. Takže ja na pani Lauru nikdy nedám dopustiť a vždy ju budem brániť a hájiť pred každým a beda tomu, kto sa o nej nie pekne vyjadrí!

     Ešte na záver chcem podotknúť, že od tej doby, ako som začala chodiť k pani Laure, môj život nabral iný smer, začala som spoznávať nových ľudí, cítila som Božiu prítomnosť v mojom živote, Božiu ochranu a pomoc, začala som sa riadiť Božími krédami, prvým Božím prikázaním, prestala som chodiť do kostola, začala som viac pomáhať iným, začala som byť lepším a milším človekom, z ktorého vyžaruje pokoj, dobrota a láska k ľuďom (vo všetkej skromnosti), čo sa odzrkadľuje aj na mojom okolí, pretože všetko to čo vyžaruje zo mňa sa mi vracia niekoľkonásobne naspäť. A za toto všetko môžem poďakovať Tebe Pane Bože a pani Laure s manželom, ktorí sa mi ochotne venovali vždy, keď som to potrebovala. Ďakujem veľmi pekne za pomoc a veľmi si to vážim. Mám vás rada.    

Poďakovanie Bohu.

Zuzana|21.2.2017 (20:57)

Otecko Nebeský chcem sa Ti veľmi poďakovať za dobré výsledky svokry. Zistili jej rakovinu, prebehla ryýchla operácia a najdlhšie čakanie na výsledky. Veľmi som Ťa prosila , aby výsledky boli dobré. Možno je to z mojej strany aj sebecké, no vieš , že sa konečne s manželom plánujeme osamostatniť, čo by v prípade zlých výsledkov a následnej chemoterapie nebolo možné.  Veľmi Ti ďakujem za ňu , ale aj za seba. Milujem Ťa Otecko môj.

Poďakovanie za úspešnú operáciu

Marta P.|14.2.2017 (22:43)

Očinku môj drahý ďakujem Ti za vyslyšanie mojej prosby pri operácii očí môjho manžela, ktorá dobre dopadla kedže som Ta o to v modlitbách prosila. Ďakujem Ti, za zariadenie toho, že dali cenovú akciu a platili sme štvrtinu z plnej sumy. Ďakujem Ti Pane Bože, za ukázanie cesty k pani Laure. Pozdravujem pani Lauru a jej manžela a prajem im veľa zdravíčka a síl v ich ťažkom poslaní.

S láskou Marta P.

Poďakovanie.

Viera|14.2.2017 (18:52)

Posledná jeseň a zima viac ako inokedy potrápili ľudí vírusovými ochoreniami. Aspoň sa mi tak zdá. Boli chorí dospelí aj deti, a choroba sa mnohým vrátila, aj keď už skončili s maródkou. Som Ti vďačná, Bože, že tento rok sa mi vírusy vyhýbali, resp. nebola som nútená ísť maródiť. Verím, že je to len vďaka Tebe Pane a Tvojej preventívnej ochrany pomocou kyslej kapusty. Bože, Tvoje rady sú úžasné a jedinečné. Ďakujem Ti, že sa s nami prostredníctvom Laury s nimi podelíš.

VEĽKÉ ĎAKUJEM je málo za to všetko.

Marta B.|14.2.2017 (18:47)

Tatičko Nebeský zas a znovu mi zachraňuješ môj bezcenný život, viem  že si nezaslúžim  ani ten kyslík, ktorý dýcham.Napriek tomu mi pomáhaš a liečiš ma, aj VEĽKÉ ĎAKUJEM je málo za to všetko.Viem, že si musím odpykať svoj trest, inak by to nebolo spravodlivé a ty si Láskavý ale hlavne Spravodlivý. Ďakujem Ti za všetky výchovné metódy, ktorými nás naprávaš na správnu cestu....dúfam, že raz budem hodna Tvojho odpustenia. Ďakujem

Ďakujem za zdravie.

Silvia|12.2.2017 (22:42)

Otče Bože úprimne Ti ďakujem za ochranu zdravia môjho aj mojej rodiny.Veľa ľudí v okolí je chorých.Ako aj kamarátky a ich detičky,dookola sa striedaju už dobrých par týždňov.A my sme zdraví,viem Pane že to len Tvoja Božia všemocná ruka vštky choroby od nas odháňa a chráni na každom kroku.Ďakujem Ti Otec nebeský,a nielen za to,ale za všetko čo mám,viem že je to len z Tvojej lásky k nám.

Pani Laura ďakujem vám za vašu namahavú prácu,za to všetko čo pre nás robíte.

Milostivý Pane Bože,prosím Ťa,ochraňuj pani Lauru a Vlada jej manžela,od každého zla,aby naďalej mohli vykonávať svoje posolstvo.

S pozdravom Silvia

Pomohol si mi vždy, ráno, na obed, večer, aj v noci, dokonca aj počas Vianoc.

miro|10.2.2017 (23:58)

Otče Bože, dňa 21.2. to budú presne štyri roky čo som prvýkrát navštívil Tvoju pani Lauru. Dosť dobre si na to pamätám. Večer už po tme som prišiel s vyše hodinovým meškaním k bráne pani Laury. Prvé čo som kričal a ešte som ani poriadne z atua nevystúpil, bolo: Prepáčte to meškanie, zablúdil som a veľmi ma to mrzí. Na to som z poza bráničky počul pána Vlada, ktorý ma priateľským a milým hlasom privítal a upokojil, že sa nehnevajú a že je všetko v poriadku. Odviedol ma do prijímacej miestnosti a tam som dostal na papieri od Teba Bože moju prvú liečbu. Vtedy to bolo na kožné vyrážky na lakti. Píšem "moju prvú liečbu", lebo od toho dňa, za tie štyri roky si mi Bože pomohol:

- 3x na kožné vyrážky (lebo sa mi vrátili, zle som urobil liečbu, chcel som Ťa prechytračiť)

- vyriešiť partnerský vzťah

- povedal si mi o mojej duši

- poradil si mi pri kúpe auta (ktoré mi bez problémov slúži dodnes, a to je 17ročné! nové autá sa kazia a Ty si mi dal takéto staršie, ale lepšie ako nové)

- poradil si mi v akej oblasti mám podnikať

- vyliečil si mi pravé zápästie

- bolesť v palci na pravačke

- slabé kolená

- bolesť v pravom členku

- pomohol si mi pribrať presne 10kg ako si mi odporúčal (z 82kg na 92kg)

- dal si mi do poriadku trávenie, pečeň, 2xžalúdok

- 2x si mi naprával stred chrbtice cez špeciálne cviky

- a 1x tak, že som opakoval cviky po pani Laure

- odblokoval si mi čakru

- pomohol si mi so zapálením kože v oblasti kde som si vytiahol kliešťa (pani lekárku som slušne poslal dokelu, že mne pomôže Boh - a Ty si mi pomohol)

- dal si mi cviky na prekrvenie mozgu, zlepšenie pamäti

- narovnal si mi krčnú chrbticu - posunutá platnička

- dal si mi cviky na boľavú pätu

- keď som mal nervové vypätie, dal si mi liečbu na nervy

- keď som mal duševnú bolesť v hrudi a krku, dal si koreniny a bol som opäť pokojný

- poradil si mi s bytom v cudzej krajine aby som si ho neprenajal

- poslal si mi odkaz o mojej mŕtvej prababke aj o starých otcoch

- napravil si mi rameno, lebo som mal jedno o čosi nižšie

- zbavil si ma neúprimných a zlých kamarátov

- poradil si mi ktorí sú tí dobrí

- vysvetlil si mi kto v mojej rodine ma má úprimne rád a kto nie

- poradil si mi nepožičať peniaze bratovi (teraz s odstupom času viem že to bolo dobré)

- poradil si mi ako sa dostať k peniazom ktoré mi dlžili ľudia (nedávno mi ich konečne vrátili)

- viedol si moje podnikanie k správnym zákazníkov a preč od zlých

- varoval si ma pred boreliózou, ktorú som mal v tele a dal si mi hneď aj liečbu

- dal si mi byt, dokonca s číslom 63 (6+3=9 = Božie číslo) špz na aute si mi dal tiež 234, čo je tiež 9.

- dal si mi tichých susedov, ani neviem že tu sú, dokonca suseda je vedúca v školskej jedálni a nosí mi obed domov. (tiež Tvoja práca určite, lebo nerád varím)

- radil si mi so stravovaním, čo jesť, čo nejesť, čo škodí, čo mi chýba v tele, atď...

- v predstihu si ma upozornil na slabé brzdy a poslal si ma do servisu. (o týždeň na to som potreboval dobrzdiť v meste a zastal som tesne za autom, nebyť dobrých bŕzd, tak som v ňom)

- upozornil si ma na dni, keď mi malo ísť o život a mal som radšej ostať doma. (v týchto prípadoch sa neoplatí skúšať či máš pravdu alebo nie)

- dal si mi cviky na lakte, lebo som ich mal oslabené z častého šoférovania a po cvikoch som sa cítil lepšie

Pomohol si mi vždy, ráno, na obed, večer, aj v noci, dokonca aj počas Vianoc. Nerátal som množstvo vitamínových a koreninových kúr, ktoré ani neviem presne na čo boli, ale viem že tieto 4 roky som u doktora nebol, iba čo chodievam po doktoroch s mojou babkou. Taktiež som nerátal modlitby, krátke odkazy áno/nie, nespočetné hodiny telefónatov, rád pána Vlada, pani Laury a Teba Bože.

Myslím že Ti to čo si pre mňa za tieto 4 roky urobil nikdy nesplatím a myslím že je na čase a je za čo Ti Bože poďakovať. Ďakujem veľké ako svet Ti posielam...

Viem že momentálne som ťa sklamal a neviem čo bude zajtra, neviem čo bude ďalej, bojím sa, ale za tie krásne štyri roky Ti ešte raz Ďakujem!

Ďakujem aj tvojim služobníkom pani Laure a pánovi Vladovi, že mi vždy ochotne a dlho vysvetlovali liečby, cviky, Tvoje odkazy, až kým si neboli istý že všetkému rozumiem správne. Mnohokrát som sa cítil ako ich dieťa, lebo som z nich cítil lásku a záujem mi skutočne pomôcť.

Budem sa snažiť žiť najlepšie ako viem, ako Si ma naučil, budem bojovať a vrátim sa. Inej cesty niet, ale odpusť že som taký hlupák hlúpy a darebný a že som zradil. Nezaslúš si to, tak ako si ja nezaslúžim toľko tvojej lásky.  Ahoj.

Rakovina prostaty.

Karol|10.2.2017 (23:58)

Začiatkom novembra minulého roku som na internete objavil stránku s názvom sekta – liečiteľka laura podvod. Bol som zvedavý, čo je to za zlého človeka táto laura a preto som si vyhľadal jej stránku. Ostal som prekvapený s tých stoviek ďakovaní od ludí ktorým pani laura pomohla. Krásne píše o Bohu a všetko čo do svojej stránky vkladá hlavne o katolíckej cirkvi dava logiku. To obrovské množstvo ďakovaní od ludi za pomoc a uzdravenie v živote ma presvedčilo a okamžite som sa objednal k pani laure aj napriek tomu, že nepracovala a mala oddychovať. Pri telefonate s jej manželom som bol na túto skutočnost aj upozornený, ale môj zdravotný stav bol natoľko važny, že nezniesol odkladu a pani laura mi aj napriek tomu že nepracovala pomoc pre mňa od Boha prijala. V tej dobe som mal rakovinu prostaty v počiatočnom štadiu a velmi som sa bál zhoršenia a smrti. Pani laura mi povedala, že je dobre keď som sa tak skoro ozval lebo neskor keby sa moj zdravotný stav zhoršil by bola liečba náročnejšia, obtiažnejšia a v konečnom štádiu rakoviny už zvyčajne niet pomoci. Liečbu som dostal na 3 mesiace vrátane zbavenia sa kliatby. Dva dni nazad po ukončení liečby som bol na vyšetrenie na onkológii. Výsledok vyšetrenie je že po rakovine niet ani stopy. Doktor mi povedal že to vyzerá tak, ako by som rakovinu ani v živote nikdy nemal. Skláňam sa pred Bohom a ďakujem za jeho zázračnú pomoc mojmu telu. Ďakujem prevelmi pani laure že mi túto pomoc od Boha poskytla. Musím sa podakovať aj tej osobe ktorá vytvorila stránku sekta....lebo bez tejto nepravdivej stranky by som sa k pani laure nedostal. Preto radím všetkým ludom ktorý sa na stránku sekta dostanú aby si vyhľadali stránku liečitelky laury a ak majú nejaký problém aby pani lauru vyhľadali. Mna sa to oplatilo! Žijem a som zdravý!!!!A prosím vás neverte klamstvám ktoré sa na stránke sekta o pani laure píšu.