42. strana

09.06.2017 15:54

Ďakujem Ti láskavý môj Pán Boh.

Zuzana

V prvom rade ďakujem , že nam konečne naskočil internet a možem sa Ti Otecko poďakovať za majonézu - šalát bol výborný a všetci si pochutili, za ranné sprchy ktoré ma preberú , za ranné cviky po ktorých som plná energie za ocot ktorý čistí moje telo, za modlitby a recepty ktoré okamžite zaberú a hlavne ďakujem za pani Lauru ,ktorá sa o nás všetkých stará a rozdáva lásku do sveta a učí nás všetkých k láske k jedinému Tebe Otecko. Požehnaj nám ju a aj Vladka,daj im sily , energie , zdravia a pomôž im v ich náročnej úlohe ,aby Nový rok začal v láske , harmónii a pochopení toho pravého učenia , ktoré hlása náš prorok do sveta. Pani Laura všetko len to naj a v Novom roku už len samá láska nech vládne po svete. Ľúbime Vás....

Nekonečne Otče Bože Ti ďakujem.

Elena

Ďakujem Otecko, že mi pomáhaš, že Ťa mám stále pri sebe. Je to to najkrajšie, najúžasnejšie. Ďakujem, že mi pomáhaš aj cez krásne modlitby, aj keď Ťa poprosím svojimi slovami o všemohúcu pomoc. Je to najväčšie  šťastie, že vždy sa môžem s prosbou, s radosťou obrátiť na Teba, Ty jediný máš na všetko pre mňa liek, presne  taký, akú v tú chvíľu potrebujem. Si moja láska najväčšia, najsilnejšia, ničím nenahraditeľná. Všetko Otecko odovzdávam Tebe. Prosím Ťa veď moje myšlienky, slova, skutky a prosím Ťa odpusti mi, čo som napáchala v tomto, aj v minulých životoch, lebo aj tomto živote vždy to nebolo správne. Milujem Ťa Otče Bože neskutočne a tak skutočne.

Pani Laura ďakujem vám obidvom za všetko, čo pre nás robíte nehľadiac na čas, vyčerpanosť a cez všetko čím v živote musíte prejsť. Vážim si vás, mám vás rada.

 Láskavý, dobrotivý Otecko nebeský prosím Ťa ochraňuj ich pred každým zlom a od každej choroby a dávaj im sily kráčať v ich ťažkom duševnom poslaní. Ďakujem

Krásne, šťastné a veselé Vianoce.

Monika a Ľubo

Pani Laura a pán Vlado prajeme Vám krásne, šťastné a veselé Vianoce a aby sa Vám len a už len darilo a samozrejme za všetko Vám a Pánu Bohu Ďakujeme.Držte sa.

Sme šťastní láskavý Bože, že Ťa máme.

Mária a Peter

Drahý Otecko Bože, detičky sme uložili do postele a my máme priestor sa ti touto cestou prihovoriť a z celého srdca sa ti poďakovať za dnešný prekrásny deň. Tak krásny spoločný a pokojný deň sme s tebou strávili. Bolo nám nádherne, tá láska, tá radosť a pokoj v duši ktorý sme mali, bol darom od teba. Sme šťastní že si tu, že ťa máme a že si nám doprial tak krásny deň.

Chceme sa ti obaja z celého srdca poďakovať  za obrovský dar, ktorý sme od teba obaja dostali a to je naša LÁSKA. Dovolil si nám cítiť lásku z hĺbky duše, že pri tomto pocite chceme zostať do konca nášho života. Žiť jeden pre druhého a pre svoje krásne deti. Ďakujeme ti Otecko Náš,  že si nám požehnal zdravé a šťastné detičky a že nám ich ochraňuješ.

Drahá pani Laurika a pán Vladko, Vám patrí obrovské Ďakujeme za pomoc v živote, za každú Božiu radu a odkaz, za vypočutie našich trápení. Nech Vás Otecko Nebeský ochraňuje a nech Vás  v tomto náročnom období odbremení od ťažôb  ktoré máte. Dostávame často odkazy ktoré sú náročné, ale vieme že zlyhať v nich nemôžeme. Odkaz ktorý dostaneme od našej pani Lauriky je veľký dar od teba Otecko Náš  a preto sa chceme z celého srdca poďakovať . Máme Vás veľmi radi

Poďakovanie.

Katarína M.

Milá pani Laura. Chcela by som sa prostredníctvom Vašej stránky poďakovať Nášmu drahému oteckovi, za ochranu, ktorú mi každodenne preukazuje. Aj dnes je štedrý deň, každý každému praje šťastné a veselé Vianoce. Ja som dnes vlastne mala šťastné, lebo nebyť nášho dobrotivého Otca mohlo to všetko dopadnúť oveľa horšie ako to dopadlo. Bola som účastníčka dopravnej nehody a len vďaka Pánu Bohu, ktorý nado mnou stále má ochrannú ruku sa mi nič nestalo. Chcem sa poďakovať za všetko,čo pre mňa náš drahý Nebeský Otec robí, ako ma stále na každom kroku ochraňuje. 

Pane Bože ďakujem ti za najkrajšie Vianoce.

Andrea V.

Citim láskavý môj Bože, že stojíš pri mne.

Pane Boze chcem sa ti velmi pekne podakovat prostrednictvom tejto stranky. Slovo dakujem je strasne slabe aby vyjadrilo tu skutocnu vdaku ktoru citim k tebe pane Boze. Ty vies ze sa kazdy den k tebe prihovaram a snazim sa spytovat si svedomie a snazim sa byt lepsim clovekom hoci robim chyby. No to za co ti chcem podakovat je predovsetkym moj krasny zdravy syn ktoreho neskutocne milujem som nesmierne stastna ze si ma obdaril tolkym stastim, tolkou laskou a aj zdravym nas oboch. Citim ze stojis pri mne a vkladas mi myslienky do hlavy ktore mi velmi pomahaju pred nastrahami zla alebo ma nutia pozriet sa na seba a zamysliet sa nad tym ci robim chybu alebo ci som niekomu neublizila a nutis ma prehodnocovat svoje ciny a hlavne ma milujes tak ako aj ja milujem teba si moja najvacsia laska. Dakujem ti Boze za seba za svoj zivot ktory mas vo svojich rukach a taktiez aj za zivoty ludi ktorych milujem svoju rodinu ale aj za ludi ktorych nepoznam ale ziju na tomto svete a robia nieco prospesne a citia tvoju lasku. Jedno co by som si priala je aby ludia nasli v sebe lasku vieru v teba Boze a prestali byt kruty, majetnicky a bezcitny. Este raz dakujem. Milujem ta Boze

Vrúcne poďakovanie za všetko láskavý Bože.

Eva

Bože,

Chcem sa Ti takto poďakovať za všetko čo si pre mňa a moju rodinu urobil. Otec Bože Ty najlepšie vieš čím všetkým si pre mňa. Ľúbim ťa z celého srdca a duše. Keď vstávam si prvý na koho pomyslím a deň nemôžem začať bez modlitby, tak ako večer keď si líham a som veľmi unavená poviem aspoň ďakujem Ti Otče za prežitý deň, že som všetko zvládla. Tento rok bol pre mňa moju rodinu veľmi smutný. Odišla osoba pre nás dôležitá. Aj keď ju ľúbime až potom si to naplno uvedomíme čo pre nás znamená. Otče Bože ďakujem Ti za to že si ma podržal a aj pri tom smútku som nikdy nepomyslela na Teba s výčitkou, prečo sa to takto stalo. Viem, že to tak muselo byť. Čítala som vtedy veľa na tejto stránke a našla som odpovede a veľmi mi to pomohlo ísť ďalej. Ďakujem Ti, že, že sa na Teba môžem hocikedy obrátiť, pretože Ty mi vždy poradíš a usmerníš ma ktorým smerom je potrebné ísť. Si pre mňa mojím rodičom, ktorých už tu na zemi nemám, si mojím poradcom i utešiteľom, Pomáhaš mi a usmerňuješ ma. Viem, že s Tebou nájdem vždy nejaké riešenie. Otče Bože ďakujem Ti za silu, ktorú mi dávaš každý deň aby som mohla kráčať ďalej, pracovať a starať sa o rodinu a vnúčatká, ktoré tu zostali bez svojej mamičky. Som o tom presvedčená, že bez Teba by som to nedokázala. Som šťastná, že som Ťa našla a môžem sa s Tebou deliť o svoje starosti i radosti. Otče Bože ďakujem Ti, že mám prácu, že mám svoj domov a ľudí okolo seba, ktorí dokážu pomôcť a potešiť. Ďakujem Ti, že sa môžem deliť s Tebou a svoje myšlienky, radosti a j pochybnosti. Viem, že pred Tebou nemusím skrývať nič, pretože Ty vieš o mne všetko, poznáš ma, moje horšie aj lepšie stránky a prosím Ťa usmerňuj ma aj ďalej. Prosím Ťa o lásku aby som ju mohla dávať ďalej vnúčatám, ktorým nahrádzam ich mamičku. Prosím Ťa ochraňuj ich a ochraňuj aj mojich najbližších aby sme držali spolu a pomáhali si navzájom. Je to veľký dar od Teba Otecko. Ešte sa Ti chcem poďakovať za pomoc pri vybavovaní na úradoch. Konečne sme už skončili so všetkým vybavovaním. Ďakujem za silu pri riešení týchto otázok. Otčinku náš prijmi za to odo mňa moje preveľké ĎAKUJEM a sľubujem Ti že nezídem s tej správnej cesty a budem sa snažiť stále sa zlepšovať a žiť podľa Tvojich Božích prikázaní. Ľúbim Ťa Otče Bože.

Veľké moje poďakovanie patrí aj Vám pani Laura, za Vašu prácu pre nás, že sem na túto krásnu stránku povkladala všetky tie nádherné modlitby a rady od nášho Pána Boha. Ďakujem Vám, bez Vás a možnosti chodiť na túto stránku by som si nevedela predstaviť, ako to všetko zvládnem. Tu som našla tie utišujúce modlitby aj tie povzbudzujúce myšlienky od nášho Otecka. Ešte raz Vám takto chcem vyjadriť poďakovanie, že aj vaším pričinením som našla silu ísť ďalej. Prosím aj touto cestou nášho Otecka, aby Vás ochraňoval pred zlom a dával Vám silu isť ďalej bojovať. Veľmi si vážim Vašu náročnú prácu pre všetkých, ako pomáhate a liečite a je mi úprimne ľúto za ten nevďak, ktorý dostanete namiesto poďakovania. Ďakujem aj Vášmu manželovi, že Vám pri tomto náročnom poslaní pomáha.

Eva

Poďakovanie láskavému Pánu Bohu.

Marta B.

Milovaný Bože,

Ďakujem Ti Bože, že môžem pociťovať Tvoju Lásku každý deň.Ďakujem Ti za všetky tresty, vďaka ktorým som pochopila. Ľúbim Ťa Bože a som šťastná že Ťa mám pri sebe. Ďakujem i Vám pani Laura za vašu lásku a trpezlivosť s nami hlupákmi a vášmu manželovi prajem skoré uzdravenie,a nech už nikdy z našej strany necítite zlo ale len LÁSKU. Ďakujem

Poďakovanie láskavému Pánu Bohu za liečbu.

Peter B.

Tatinko môj nebeský, chcem sa Ti poďakovať za cviky na moju psychiku. Tak ako si mi povedal, žiaden lekár by mi nedal cviky, ale len tabletky by do mňa pchali. Ty máš odpoveď na každú našu bolesť, Ty si môj jedinečný Otec, Ty si môj život. Nedokážem sa Ti za to všetko odvďačiť čo pre mňa robíš. Dostal som zákazku o ktorej som ani len nesníval, staráš sa o mňa, aby sme s manželkou utiahli rodinu, i keď do práce nechodím. Liečiš naše duš i telá. Ľúbim Ťa Božinku.

Otecko môj nebeský, chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za všetko čo si urobil pre moje dieťatko a pre mňa.

Veronika R.

Urobil si ma jednou z najšťastnejších žien na svete. Veľmi som túžila po dieťatku a Ty si nám Bože požehnal a to nie je všetko. Ešte kým som bola tehotná, naša drahá pani Laura mi odovzdávala od Teba Otecko môj nebeský liečby pre moje dieťatko. Staral si sa o jeho zdravie už keď bolo v brušku. Dnes som šťastná mamička ktorá Ti bude celý život vďačná za život a zdravie môjho dieťatka. Je to ten najkrajší dar za ktorý som Ti nekonečne vďačná. Ľúbim Ťa Bože a vždy budem. Jednu liečbu pre môjho synčeka ešte stále beriem a s pokorou mojej duše Ťa prosím Bože o požehnanie aj tejto liečby. Ide o postihnutie, ktoré mu hrozí pretože je to geneticky dané a môže sa prejaviť až za pár rokov ako mi pán Vladko vysvetlil. A je to tak v našej blízkej rodine už veru máme dieťatko s takým postihnutím. Som ti nesmierne vďačná Bože, že aj na toto som dostala od Teba liečbu pre synčeka. Plne Ti dôverujem Bože a verím tomu , že mi môjho synčeka vyliečiš a bude zdravý. Cítim Tvoju lásku Bože každý deň, veľmi mi v živote pomáhaš a teším sa keď budem môcť môjmu synčekovi rozprávať o Tebe o všetkom čo si nás cez pani Lauru naučil. A zároveň Ťa prosím, aby si ma naučil byť dobrou matkou, o tvoje vedenie vo výchove aby som synčeka vychovávala tak ako je to tvoja Božia vôla, aby ti v živote robil len radosť.Život celej mojej rodiny Pane odovzdávam do Tvojich Božích rúk, nech je Tvoja Božia vôľa. A chcem sa Ti Otecko náš ešte poďakovať za našich dobrých, milých a vždy ochotných pani Lauru a pána Vladka, ktorí nám tak veľmi pomáhajú a prosím ťa ochraňuj ich od všetkého zlého. Ďakujem Ti Bože, že si ma k nim priviedol a môj život má konečne zmysel,pretože som našla Teba BOŽE, čo ma veľmi teší, napĺňa a posilňuje.

Ďakujem za Tvoju lásku Bože a za všetko krásne, čo mi v živote dávaš.

Marta M. 

Láskavý Bože, chcem sa Ti poďakovať za lásku. Za Tvoju lásku. Budú to už skoro tri roky, čo som sa o Tebe dozvedela. A aby som bola úprimná, bola som človekom, ktorý nevedel povedať "milujem ťa" ani Tebe ani ľuďom. Zo situácii z detstva som mala strach milovať, aj keď som v kútiku duše túžila po láske. Poslal si mi do cesty človeka, ktorý ma naučil milovať Ťa a keď som ho prvýkrát počula ako sa k Tebe modlí a s akou láskou, vtedy som si povedala "aj ja chcem Boha takto milovať" a konečne som ti dokázala povedať "milujem Ťa Bože". A láska k Tebe je to najkrajšie a najdôležitejšie v mojom živote. Ty vieš, že som sa neskôr zamilovala práve do človeka, ktorý mi ukázal lásku k Tebe. Odkázal si mi, že je pre mňa ten pravý do života. Ale on ma nemiloval a počas tých rokov sme obaja urobili veľa chýb a najväčšia bola, že sme Ťa zradili a ublížili Tvojej Laure. Oľutovali sme to, ľutujeme dodnes a vždy budeme. Ale niečo ma to naučilo, pochopila som, že len Ty musíš byť na prvom mieste, Ty si ten najdôležitejší a v prvom rade musím a chcem milovať Teba a až potom ľudí okolo seba. Si neskutočne milosrdný a napriek nášmu zlyhaniu si nám dal druhú šancu. Druhú šancu opäť sa Ti priblížiť a tiež druhú šancu pre nás dvoch. Dnes už viem, že ma Jarko miluje a môžem len povedať, že vďaka nemu som začala milovať Teba Bože a vďaka Tebe začal on milovať mňa. Bez Teba a Tvojej vôle by som nebola milovaná. Ďakujem za Tvoju lásku Bože a za všetko krásne, čo mi v živote dávaš. Aj keby som o všetko v živote prišla o Teba nechcem nikdy prísť. Môj život by bez Teba, láskavý Bože, nemal zmysel. Tebe za všetko vďačím a túžim po tom, aby si mal zo mňa radosť, aby som bola lepším človekom a sľubujem, že urobím všetko preto, aby som už nikdy nezlyhala. Milujem Ťa Bože tou najväčšou láskou a nikdy sa jej nevzdám. S radosťou vykričím do celého sveta, že Ťa milujem. Tiež Ti ďakujem za pani Lauru a za všetko, čo pre nás robí. Ochraňuj ju aj jej manžela, prosím. S láskou Marta M.

Milujem ťa Bože môj milovaný.

Renata R. 

Otecko milovaný,

ďakujem Ti za všetko čo si pre mňa v živote vykonal. Ja by som sa Ti chcela ospravedlniť za svoju lenivosť pri poslednej liečbe , ktorú som nesplnila tak ako som mala . Milujem ťa Bože môj milovaný a prosím za odpustenie za všetky moje hriechy z tohoto života . Snažím sa veľmi a keď niečo pokazím mrzí ma to. Ja neviem bez teba žiť Otecko môj prosím ťa o odpustenie prosím ťa o tvoju lásku a budem sa snažiť o nápravu seba . Milá p. Laura Vám ďakujem za všetko v mojom živote ďakujem Vám za všetko .

Moja cesta 9.

Peter T. 

Bože Otče všemohúci. Chcem sa Ti pred celým svetom ospravedlniť za seba, za duševné svoje schybenia, ktoré som v poslednej dobe napáchal a ktorými som sa voči Tebe znovu previnil. Chcem Ti povedať, že v Teba pevne verím, že ma nezlomí žiadna ľudská nenávisť a zloba z môjho okolia, aj keď ma oslabila. Prepáč mi Bože, že som Ťa nedávno nebránil viac, že som nebol tvrdší a silnejší. Cítim, že ma čakáš, kedy sa postavím a znovu pevne vykročím ďalej: neochvejne a so zdvihnutou hlavou s odpustením v duši a s pokorou v srdci. Toto obdobie života ma zmáha a tlačí k zemi, priznávam Otče. Diabol pozná moje slabé stránky a robí to fakt dobre, čo sa týka mňa. Ty Bože Otče, mi ho však pomáhaš rozpoznávať a preto opäť vstávam a vykračujem ďalej, lebo Ty Bože si mi odľahčil môj svetský - materiálny život. Ten je v porovnaní s mojou minulosťou, len ľahkou prechádzkou, lebo si ma toľko o tomto našom pozemskom bytí naučil. Posilnil si ma, aby som bol schopný viesť a naprávať ten dôležitejší - duševný život. Prejavil si mi tým, toľko lásky. Stále si však spomínam na začiatok, kedy si ma zachránil a rozmýšľam dokola prečo? Prečo som ja ten, kto si zaslúžil toľko Tvojej lásky a pozornosti, že si ma vytrhol z katolíckej tmy a postavil si ma pred zrkadlo pravdy – Tvojej Božej nemennej a jedinej pravdy. Pravdy jediného BOHA stvoriteľa. 

BOŽE MILUJEM ŤA ZA TVOJU LÁSKU KU MNE, ZA LÁSKU KU VŠETKÝM TAKÝM NEPOSLUŠNÝM AKO SOM JA. ZA ZLO, KTORÉ PORÁŽAŠ SVOJOU DOBROTOU, ZA KRIVDY, KTORÉ NAPRÁVAŠ, ZA DRUHÚ ŠANCU, KTORÚ SI MI PŘED 3 ROKMI DAL, ZA ODPÚŠŤANIE MOJICH POKLESKOV, ZA MILOSŤ, KTORÚ PREUKAZUJEŠ NAĎALEJ TOMUTO SKAZENÉMU SVETU. 

RADŠEJ ZOMRIEM, AKO BY SOM ŤA MAL ZNOVU ZRADIŤ. NIKDY TVOJE MENO NEZAPRIEM, ANI KEBY SOM MAL ČELIŤ SMRTI, LEBO V TEBA VERÍM BOŽE. CÍTIM TVOJU LÁSKU KAŽDÝM DŇOM. KEĎ PADÁM K ZEMI, TAK LEN A LEN ZA SVOJE SCHYBENIA A SVOJE HRIECHY Z TOHOTO ALEBO MINULÉHO ŽIVOTA. VIEM, KTO SOM V MINULOM ŽIVOTE BOL BOŽE, LEBO SI MI TO POVEDAL TY. POČUL SOM ŤA BOŽE VĎAKA TVOJEJ LAURE.

CEZ TVOJU LAURU SOM SA VŠETKO DOZVEDEL, CEZ TVOJU LAURU SI MA ZACHRÁNIL, UZDRAVIL A VEDIEŠ MA ĎALEJ. VERÍM V JEJ POST NA TEJTO ZEMI A VIEM, ŽE JE POSLEDNÝM TVOJIM PROROKOM. DAJ BOŽE OTČE, ABY SOM JEJ JEDNÉHO DŇA BOL HODNÝ TO VŠETKO VRÁTIŤ A POMOCŤ JEJ V POSLANÍ, KTORÉ JU ČAKÁ. 

Pani Laura pozdravujem Vás, aj Vášho manžela. Želám Vám len a len zdravie, duševné šťastie Bohom požehnaných všetkých ďalších dní Vášho života a nezlomnú silu v odolávaní zla a klamstva tohoto sveta. 

Drahý Bože, z celého srdca Ti ďakujem za pomoc.

renáta 

Drahý Bože, z celého srdca Ti ďakujem za pomoc, ktorú som od Teba dostávala počas náročných dní. Za posledných niekoľko týždňov som mala veľa práce a povinností, ktoré by som bez Tvojej Božej pomoci určite nezvládla. Dostávala som energiu a silu od Teba drahý Bože a s odstupom času si uvedomujem, že jeden človek to snáď ani zvládnuť nemôže. Riadiš celý môj život a ja som šťastná, dostávam od Teba všetko, čo potrebujem. Ďakujem Ti Bože za moju rodinu, za zdravie, za lásku, za domov, kde mi nič nechýba, za úspechy, ktoré si mi požehnal. Najdrahší Bože, veľmi Ťa milujem a prosím Ťa o požehnanie dobrého ďalšieho roka, o zdravie, pokoj a silu pre našu drahú Lauru a pre Vladimíra, o požehnanie pokojného a šťastného života pre všetkých ľudí, ktorí milujú Teba jediného Bože.

Milujem Ťa Otče Bože a navždy budem.

Gitka 

Otče Bože chcem Ti nekonečne poďakovat za všetky liečby, ktoré si mi posielal svojou laskavosťou a dobrotivosťou v priebehu celého roku 2016 a že ich málo nebolo. Bez Teba Otče Bože by som určite všetky tie moje psychické, fyzické a pracovné problémy nebola zvládla. Obrovská VĎAKA patrí Tebe Otče Bože a tiež Laurinke a jej manželovi Vladkovi za ich čas ktorý mi venovali a všetko vysvetlili, za ich veľkú ochotu pomáhať, trpezlivosť a lásku. Otče Bože ďakujem Ti, že si ma ochraňoval, posilňoval, utešoval v beznádeji, usmerňoval, viedol a držal na správnej ceste len k Tebe pravému jedinému Bohu. Verím v Tvoju všemocnú silu, verím v Tvoju všemocnú pomoc a ďakujem Ti za všetko. Otče Bože prosím Ťa o Tvoje požehnanie a ochranu každého dňa v novom roku 2017 pre mňa, moju rodinu, Laurinku a Vladka. Milujem Ťa Otče Bože a navždy budem. S láskou a úctou Gitka

Ďakujem Ti Bože za každý nový deň.

Mária 

Láskavý môj dobrotivý Bože. Dakujem Ti za každý nový deň za uzdravenie za zdravie a dobro mojej rodiny a aby sa mojim detom v zivote darilo a za moju jedinu vnučku nech ma stale pomocnu ruku pri sebe nech sme všetci zdravý,sľubujem Ti, že Ti budem celý život slúžiť najlepšie ako len dokážem.

Srdečné Ďakujem posielam Tebe BOH môj za všetko čo si pre mňa urobil.

Margita 

Srdečné Ďakujem posielam Tebe BOH môj za všetko čo si pre mňa urobil, liečil, pomáhal v každodennom živote, ochraňoval, usmerňoval. Tvoja Láska ma hriala a dávala mi silu fungovať. Aj tento krát Ťa prosím o odpustenie a o požehnanie pre mňa a moju rodinu.

Vyprosujem do nového roka 2017 aj pre nášho posledného proroka pani Lauru a jej Vladka požehnanie - zdravie,silu,pohodu a všetko čo potrebujú. Bez nich by sme boli stratení, ďakujem za nich.

S láskou, úctou a pokorou Margita

Drahý Pane Bože, chcem sa ti na záver tohto roka poďakovat za všetko čo pre mňa a pre moju rodinku robíš.

Peter T. 

Drahý Pane Bože , chcem sa ti na záver tohto roka podakovat za všetko čo premna a pre moju rodinku robíš a po celý rôčik robil ale hlavne ako si sa o nás staral a dával na nás pozor, že sme boli zdraví a spolu , pretože vieme ak by si mi nepomohol aj v tomto tak by som nemohol byt so svojimi najbližšími, nakoľko som urobil v živote vela chýb a zlého čo dodnes ľutujem ale ty moj Boh si mi odpustil a ukázal tú správnu cestu,dodal veľa síl ist dopredu a nepozerat sa už viac dozadu.Aj ked som len človek a stále robím chyby a hreším no snažím sa žit správne a poučit sa zo všetkého.Otecko moj , ty si to najcennejšie na celom svete čo možme mat, ty si premňa všetkým , stojíš pri mne každý jeden den pri každej maličkosti, ked ta poprosím o pomoc nebolo ani raz aby si mi nepomohol a nevyslišal ma :-) Niet krajšieho ako lásky Božej pretože bez nej by sme nežili naozaj a preto si ju musime strážit ako ten najcennejší drahokam a nestratit ju, aj ked zlo na nás číha všade a priznám sa sú chvíle ked sa mu podarí ma zblbnút ,snažim sa bojovat a snažím sa z toho poučit.Viem že všetko zlé je na niečo dobré a to je to aby sme sa poučili , takže ti dakujem Otecko aj za tvoju Božiu spravodlivost pretože bez nej by som vo vela prípadoch ani nevedel a neuvedomil si že som konal zle a nesprávne. Pani Laura a Vladko Vám patrí tak isto velká vdaka! Bez Vás a Vašej pomoci a mravenčej práci by bola velmi malá šanca aby som sa ja a myslím že aj plno dalších dali na tú správnu cestu, verili a odovzdali sa len jedinému a tomu pravému Pánu Bohu :-) Na záver Vám prajem všetko len to najlepšie do nového roka hlavne vela síl, energie ,Božej ochrany a lásky . S láskou a úctou Peto Miška a Kubko :-*

Otče Bože, chcem sa Ti poďakovať za zdravie, ktoré mi požehnávaš.

Júlia P. 

Otče Bože, chcem sa Ti poďakovať za zdravie, ktoré mi požehnávaš. Chorobám sa vďaka Tebe úspešne vyhýbam. Včera som však zalúžene dostala vysoké teploty. Cez deň som sa modlila túto modlitbu: „Modlitba k Bohu na zastavene vysokej teploty, bolesti celého tela, kĺbov a krútenia hlavy.“  Nedala som si žiadne lieky, pretože tie nepotrebujem, odovzdala som sa Tebe. Aj keď som išla spať s teplotou, vedela som, že ráno sa zobudím bez nej. A tak sa aj stalo.

Vieš, že včera som Ťa prosila o fyzickú aj psychickú silu, a obidve si mi dal. Otecko láskavý, Tebe patrí všetká moja vďaka a láska. Môj život má zmysel iba s Tebou a patrí Tebe. Milujem ťa.

Ešte ma vždy poteší, keď mi pripomínaš veci, na ktoré by som ako zvyčajne úplne zabudla a skomplikovala si deň. Viem, že tie myšlienky prichádzajú od Teba, pretože prídu presne v správnej chvíli.

Vďaka Ti Bože a vedz, že Ťa milujem nadovšetko a navždy.

daniela 

Ďakujem Ti Otecko môj za to, že sa o moju dušu vždy postaráš , keď to potrebujem. Ďakujem za svoju rodinu , za strechu nad hlavou, za svoj domov, dakujem za každodenný chlebík na našom stole. Ďakujem, že počúvaš moje prosby  ďakujem za požehnanú od Teba každučkú pomoc. Ďakujem za Tvoje dieťa Lauru, bez ktorej by sme sa tu celkom stratili, bez ktorej by sme sa nič nenaučili, lebo len vďaka nej nepatríme medzi sprosté cirkevné ovce. Vďaka nej Ťa milujeme a uctievame tak ako si nám to odkázal. Je to najviac, čo si môžeme želať. Mať Tvoju lásku, požehnanie a otvorenú náruč. Vďaka Ti Bože a vedz, že Ťa milujem nadovšetko a navždy.