41. strana

09.06.2017 15:16

Poďakovanie pánu Bohu za Karmickú lútosť Duše.

Lukáš

Pane Bože z celého srdca Ti ďakujem za odoslanie tejto prenádhernej Tebe odosielanej sa ľútosti, ktorú sa môžem k Tebe modliť. Často sa mi stáva, že pri tejto modlitbičke veľmi plačem a nemôžem sa ju niekedy aj domodliť. Týmto Ti chcem ešte o to viac poďakovať za ten plač, pretože len Ty jediný vieš ako som znášal utrpenie a nedalo sa mi plakať. Preto si to tak veľmi vážim, pretože na počudovanie možno viacerých, to že mi pán Boh dovolí plakať je pre mňa veľkým darom a ďakujem otče Bože za každú slzu, ktorú môžem pri tejto modlitbičke vyroniť, a tak neskutočne sa mi po tom uľaví. Viem, že si to všetko zaslúžim ťažkou karmou a ďakujem Ti, že len vďaka Tebe otče Bože si ju môžem odčiňovať, prosím Ťa pane Bože stoj pri mne stále. Milujem Ťa otče Bože a nikdy neprestanem. Srdečná vďaka samozrejme patrí aj Vám drahá pani Laura za odovzdanie tejto modlitbičky. Veľmi si to vážim. S láskou Lukáš.

Ďakujem Ti láskavý Bože.

Kvetena

Milovaná a láskavá pani Laura,z celého srdca a z celej hlbky svojej duše Vám za všetko dakujem ! Ste jedinečná ľudská bytosť a veľmi vzácna ,! Ste naše SVETLO , ktoré nás vedie po ceste Pravdy k Bohu jedinému , k Bohu najdrahšiemu . Boh Vás žehnaj ! Nech je požehnaný každý Váš krok , mám Vás veľmi rada , nikdy Vás nezradím s láskou a úctou k Vám kvetena

Ďakujem Ti láskavý Bože.

Silvia

Otecko nebeský,ďakujem ti z celého srdca za pani Lauru a za túto Božiu stránku.Ďakujem že môžem čítať všetky Tvoje modlitby,rady,liečby.Ďakujem za všetkých ľudi čo sem prispievajú,veľa krát sa v tých ďakovných príspevkov sama nachadzam a myslím si,ani ja by som to lepšie nenapísala.Páči sa mi keď niekto vie svoje pocity vyjadriť slovami.Ja ich neviem,ale čítam ich v Tvojích Božich modlitbach.Tam su opísane pocity mojej duše k Tebe Bože.A preto ďakujem Ti milostivý Bože za pani Lauru ktorá vedie túto stránku,pretože má nevyčisliteľnú hodnotu.

Pani Laura ďakujem vám za všetko čo pre nás robite,nech vás aj s pánom manželom náš milostivý Pán Boh ochraňuje a dodáva vám silu bojovať proti zlu.

S láskou Silvia

Zázraky na počkanie.

Zuzana

Otecko môj ďakujem Ti každým dňom za každučký zázračik. Je to naozaj čarovné , keď búrkové mraky a dážď doslova okolo nás len krúžia a Ty počuješ moje prosby, aby sme s deťmi nezmoli a zasvieti mi slniečko do tváre, alebo som niečo stratila a prosila Ťa nech to nájdem a pocitmy si ma nasmeroval na miesto kde som to stratila aj ked predtým tam hľadala sestra a nič nenašla.... Ďakujem aj za čarovné modlitbyčky hlavne na teplotu a upchatý nos , ktoré mi pomohli s dcérou a k tomu liečivo a bolo po vysokých horúčkach aj bez liekov. Ty si Otecko náš lekár , ochránca , náš správny smer , naše všeto . Veľmi Ťa milujeme a za všetko ďakujeme. Pusa do nebíčka Tebe Otecko.

Podakovanie najláskavejšiemu a fantastickému Pánu Bohu.

Kvetena

Vie, že je nedeľa ,že by sa nemalo nič robiť čo sa dá urobiť aj v týždni . Ale Tebe najdrahší môj Bože dakujem ,že vyšlo slniečko . potrebovala som oprať môjmu vnukovi veci ,mal už toho dosť chodí na brigády a ja som si nachystala sušiak do izby ,že mu to tam dám .Aj som povešala plný sušiak a pozrela som sa von oknom videla som ,že sa trocha trhajú mračná a tak som sa prihovorila Pánu Bohu, požiadala som Ho keby vyšlo slniečko ,aby som to mohla vyvesiť na balkon ,aby to prádlo uschlo a mohla som mu to ožehliť. A slniečko vyšlo ,mračná sa rozišli na južnej strane a ja šťastná a veľmi vdačná najdrahšiemu môjmu Bohu za slniečko ,že ma vypočul . Je to zázrak skutočný zázrak a som za to veľmi vdačná . Prádlo uschlo a už som aj požehlila aby mal na další týždeň. Až do konca môjho života ťa budem ľúbiť drahý Bože ,ved Ty si najdôležitejší v mojom živote . Si môj život ,moje šťastie, moja radosť skrátka všetko , ľúbim ťa a navždy budem.

Ďakujem.

Simona

Drahá pani Laura,

Chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za Vašu neskutočnú ochotu a obetavosť.Včerajší telefonát nás naplnil pokojom a láskou,ktorú ste nám odovzdala..,znela ste tak dobrosrdečne a milo,napriek tomu,že máte svojho trápenia vela.Volali sme Vám ako rodina preto aby sme sa opýtali ako sa máte,no vy ste nám o sebe povedala v piatich minútach a namiesto toho aby ste nám len povedala ako sa máte ste sa pýtala vy nás či nemáme zdravotné problémy.Povedala ste,že pracovať budete pravdepodobne až v januáry no vy ste okamžite každému z nás dala liečebnú radu,a to nie jednu..Moja drahá pani Laura,

Ešte raz sa chcem srdečne poďakovať za včerajší telefonát s Vami,neviem opísať aky kľudný a dobry pocit ste mi navodila,ste ako anjel,ako také slniečko ktoré stačí počuť a zahreje moju smutnú dušu napriek tomu,že sa sama trápite a máte toho na ramenách viacej ako taká mulica..patrí Vám moja obrovská vďaka a úcta..

Naša drahá Laura,nesmierne Vám ďakujem a tebe pane Bože patrí tá najvačšia vďaka,lebo bez teba by nebolo ničoho.

Ďakujem a lúbim Vás a vždy aj budem..

Skoré uzdravenie pánovi Vladimírovi..

S láskou..

Poďakovanie.

Gabriela a Jozef

Srdečne ďakujeme Vám pani Laura, za Vašu ochotu a liečbu poslanú od najmilostivejšieho Pána Boha . Ďakujeme aj za všetky liečby, ktoré posielate na Vašu stránku pre nás všetkých. Nesmierne ďakujeme Pánu Bohu že sa nad nami zmiloval a pomáha nám s našími problémami. Veľká vďaka Vám aj Vašemu manželovi za váš čas, ktorý nám obetujete. Prajeme Vám všetko dobré a veľa zdravia.

So srdečným pozdravom,

Gabriela a Jozef

Vyznanie lásky.

Margita

Môj Milovaný PÁN BOH, JEDINÝ,VŠEMOHÚCI STVORITEĽ všetkého živého i neživého, Ďakujem Ti za všetko čo si pre mňa a moju rodinu a podnikanie urobil , požehnal, vyliečil, upozornil, že si na mňa nezabudol. Som nesmierne vďačná za všetko, ale najviac mňa potešilo že si mi splnil moje tajne prianie v mojich myšlienkach, aby si sa mi prihovoril cez pani Lauru. Ani som sa nenazdala a TY BOH môj si mňa príjemne prekvapil keď si mi povedal že ma máš rád, že svojou náročnou prácou, ktorú robím s láskou a kľudom odčiňujem karmu a mnoho iného si mi odkázal, tak som pochopila to čo naša drahá pani Laura nás ľudí učí a prečo nás učí – učí MILOVAŤ TEBA JEDINÉHO BOHA a odovzdať celý svoj každodenný život do TVOJICH BOŽÍCH RÚK, každé ráno TEBA BOŽE pozdraviť keď otvoríme oči / ešte v posteli/, prosiť o pomoc a prosiť o odpustenie, naučiť sa pokore a odovzdávať lásku. Je to úžasné a slovami neopísatelná radosť so zimomriavkami na tele a zároveň tečúcimi slzami šťastia, keď cítim ako mi pomáhaš každodenne doma aj v práci, kde to mám teraz náročnejšie. TY BOH môj počúvaš moje prosby aj v práci keď ŤA prosím – PANE BOŽE prosím ŤA daj kľudné spanie môjmu pacientovi a zobuď mňa v noci keď to bude potrebné –vždy mňa zobudíš 3 minúty pred tým než musím vstať, aby som pomohla človeku na toaletu, o ktorého sa starám, lebo inak by môj pacient spadol z postele.

PANE BOŽE ďakujem za modlitby, za Božiu stránku, liečby, cviky ktoré si mi poslal prostredníctvom nášho posledného proroka pani Lauru.

PANE BOŽE MILUJEM ŤA a moja LÁSKA patrí TEBE a vždy bude.

Vám pani Laura chcem Vám povedať že Vás mám rada, vážim si Vás aj Vášho Vladka. Zo srdca Ďakujem Vám za Vašu vynaloženú silu, čas a energiu pre mňa. Vyprosujem pre Vás oboch BOŽIE POŽEHNANIE do každej oblasti Vášho života, nech Vám Pán BOH žehná, pomáha a ochraňuje.

S láskou, vďakou a pokorou Margita

Pána Boha treba uprednostňovať pred všetkým a neodkladať HO nabok..

Valéria

Láskavý Bože, keď Ti píšem a rozmýšľam nad všetkým čo si pre mňa kedy urobil, ako si mi pomohol, pomáhaš, vrátil si mi plnohodnotný život, naďalej sa na mňa pozeráš a nenechávaš ma samú kráčať. Som TI BOŽE vďačná už len za to, že môžem žiť na Zemi, poznať Tvoju Lauru, byť súčasťou božej stránky, z ktorej sa mám stále čo učiť. Učiť svoju dušu aby na teba nezabúdala, neodkladala ťa nabok kvôli povinnostiam, ktoré nie sú dôležité. Mrzí ma to a nechcem to tak robiť, TY vieš Bože, že ma to trápi a myslím na TEBA, každodenné povinnosti zaberú kopec času a keď konečne si chcem nájsť na teba čas je večer a už zaspávam. Ľubkam ťa Bože a chcem aby si vedel, že TY si prednejší pre mňa a budem ti to dokazovať každý deň. Keď TY, BOH si vieš nájsť na moju nezbednú dušu čas a pomáhať mi stále, ja všetko nepotrebné nechám bokom a pôjdem za tebou, ktorí mi daroval život. Chcem sa ti BOŽE ospravedlniť za toto moje hlúpe konanie, som rada, že si to uvedomujem. Budem na teba myslieť stále, nie len tie dni kedy mi je ťažko alebo som smutná. Ty Bože si zaslúžiš omnoho viac a prajem si aby si bol na mňa hrdý a mal ma rád a ja budem na TEBA spomínať otecko častejšie ako len večer cítim to tak a ako každý, potrebujem aj ja teba aby si mi ukazoval správnu cestu a nerobila chyby ako v posledných dňoch. Ďakujem BOHU za všetku Lásku a Opateru za Tvoj pohľad na mňa OTČE. ĎAKUJEM ľúbim ťa, s láskou Valéria.

Pane Bože ďakujem Ti.

Viera

Pane Bože ďakujem Ti, že držíš nado mnou a mojou rodinou svoju ochrannú ruku, aj keď si to možno ani nezaslúžime. Prosím Ťa, veď naše kroky správnou cestou a odpusti naše duševné zlyhania. O milosť prosím. Len k Tebe sa utiekam, len Teba zbožňujem, lebo Ty si môj jediný Boh.

ĎAKUJEM TI OTECKO.

Elena

Otecko nebeský, niet na zemi tak krásnych slov, ako by som Ti chcela povedať, ako Ťa nesmierne milujem, ako Ti za všetko nekonečne ďakujem, ako Ti bezhranične dôverujem. Ty si najvzácnejšie, čo v tomto živote mám, potrebujem. Vždy Ti pokorou slúžiť budem.

Pani Laura, ďakujem za tú veľkú námahu, obetavosť, trpezlivosť......... ste tá najláskavejšia duša, akú som mala možnosť v živote stretnúť, ďakujem aj vášmu Vladkovi. Mám vás rada, vážim si vás.

Prosím Ťa Bože o zdravie mojej babky.

Marta M.

Láskavý Bože, ďakujem Ti za všetko, čo pre mňa robíš. Sklamala som ťa a ty napriek tomu stojíš pri mne. Si neskutočne milosrdný. Vo všetkom mi pomáhaš a ja cítim tvoju prítomnosť. Si pri mne, keď som šťastná, ale aj vtedy keď som smutná. Vieš, že som teraz veľmi smutná, lebo babka, ktorú veľmi ľúbim je chorá. Viem, že všetko je v Tvojich rukách a ja odovzdávam celý život do Tvojich rúk, lebo viem, že ty chceš pre mňa to najlepšie. Viem, že tu na Zemi nikto nemôže byť večne, ale chcem ťa poprosiť o jej zdravie. Stále chcela pre mňa len to najlepšie a neraz mi veľmi pomohla. Stále mi ako najmladšej vnučke vravela, že nemôže zomrieť kým nebude spievať na mojej svadbe. Veľmi túžim po tom, aby to ešte zažila, ak mi to raz doprajes. Takú babku mi nikto nenahradí a ja som vďačná, že je práve moja. Ochraňuj ju Bože prosím. A tak isto pani Lauru a pána Vladimíra. Nechávam všetko v Tvojich rukách. Milujem Ťa Bože. Marta M.

Ďakujem Ti Bože za modlitby a recepty na zlepšenie zdravotného stavu.

Gabriela

Ďakujem Ti Bože za modlitby, ktoré našej rodine dávajú veľkú silu a nádej, že náš život zvládneme v súlade s Božími zákonmi. Otecko Nebeský chcem sa veľmi poďakovať za modlitby, ktoré nám dávajú silu a nádej do ďaľšieho života. Každý deň nachádzam útechu v modlitbách, ktoré vnímam ako veľkú radosť pre moju dušu. Keď sa modlím modlitby, ktoré máme od Pána Boha už nemám taký strach zo života, lebo viem, že BOH mňa a moju rodinu ochraňuje.V duši cítim veľkú radosť.

Často som si dávala otázku, prečo je moja duša tak nešťastná. Často som chodievala na spoveď, myslím, že som sa snažila byť dobrým človekom, niekedy sa mi to darilo viac inokedy menej. Bolo to zvláštne koľko ružencov som sa modlila a množstvo návštev kostola, kde som žiadala pomoc od Márie od Ježiša, aby som sa v živote cítila byť šťastnejšia a spokojná so svojím životom. Odpoveď som nedostala až, keď Boh zasiahol a dozvedela som sa od pani Lauri o Jedinom Bohu. Modlitby, ktoré sa teraz modlím prenikajú celým mojim srdcom a dušou.Dozvedela som sa o reinkarnácii,( podvedome som tomu už dávno verila) karme a hlavne o kliatbe, ktorá tak ničí našu rodinu.

Môj manžel, ktorý moc kostol nemusel teraz sa snaží modliť každý deň a keď som sa ho pýtala, že či cíti niečo pri tých modlitbách tak mi povedal pokoj a nádej, že jedine Boh nám môže pomôcť. Stáva sa mi, že pri modlitbách mám pocit akoby mi celým telom prešiel elektrický prúd.Verím, že Boh nás veľmi ochraňuje, lebo satan na nás veľmi útočí.Finančné problémy, zdravotné problémy, vzťahy s ľuďmi niektorí si myslia, že sme v sekte.Ale sekta má názov Láska k Jedinému Bohu.Sme veľmi radi, že nám Boh ukázal túto cestu.

Taktiež sa chcem poďakovať pani Laure za recepty, ktoré nám s láskou a ochotou odovzdáva. Ja a manžel sa snažime pravidelne užívať jablčný ocot. Ja s dcérkou, ktorá má 6 rokov užívame recept s kapustou. Je úžasne pozorovať ako zvláda kapustu a všetky ďalšie liečivá s ňou. Myslím, že aj sama cíti, že nám to pomáha. Často zakričí mamka dajme si liečik od Pána Boha.

Ďakujeme pani Laura za ochotu pomáhať ľuďom taktiež pozdravujeme Vášho manžela Vladimíra.

Máme Vás veľmi radi

Gabriela s rodinou

Prosím Ťa o úplné vyzdravenie Otče.

Peter T.

Ďakujem Ti Bože, že som sa dnes ráno vôbec postavil na nohy. Som prechladnutý ako dlho nie, no viem, že som si sám na vine, za svoju hlúposť. Včera večer pri našom rozhovore a mojich modlitbách som cítil, ako sa mi teplota z tela a bolesti v hrdle strácajú. Ďakujem Ti Otče, lebo viem, že dnes ráno by som bez Tvojej pomoci skončil na pohotovosti. Nechcem antibiotiká, lebo viem od Teba drahý Bože, aké je to svinstvo. Prosím Ťa o úplné vyzdravenie Otče. Budem si už na seba dávať pozor a budem zodpovednejší. Ďakujem aj za ochranu a pomoc na kurze, ktorý musím teraz absolvovať ďaleko od svojej rodiny. Si stále so mnou, aj keď ja som sa pod návalom toho všetkého, často krát pustil Tvojej Božej ruky a nechal sa zlákať partiou. Preto viem Bože, že som túto chorobu dostal za svoje chyby, na prebudenie sa a vlastne Ti za ňu ďakujem. Posielam Ti do neba pozdrav: Otče môj dobrotivý, už nebudem taký somár a vraciam sa späť do Tvojej Božej náruče, ak ma Ty prijmeš a bude to Tvoja vôľa.

Ďakujem Bože Otče za ponaučenie.

Elena

Otecko milovaný ďakujem za záchranu života, za každý okamih života aj za ponaučenie. Som šťastná duša,ďakujem Otecko, že si blízko pri mne, celej mojej rodinke aj tejto vzácnej rodinke, ktorá sa stretáva tu na Božej stránke, pri Tvojich Božích slovách, modlitbách. Ďakujem za tento balzam na dušu, celú Božiu stránku, všetko čo obsahuje aj za našu vzácnu Lauru, celý tento svet. Vždy, keď otvorím Božiu stránku, tak si v duchu poviem: "Idem domov."

Otecko ďakujem aj za moje ponaučenie. Spravodlivé, láskavé, len u Teba sú tieto krásne cnosti spojené a všetko v Tvojej dokonalosti, majestnátnosti, všemoci, jedinečnosti.

Priznávam, je to veľmi ťažké každou hodinou, dňom niesť to, čo som si sama spôsobila svojou hlupotou, sebeckosťou, nezodpovednosťou. Bola som nekonečne hlúpa, tak hlúpa, že Tvoje Božie dary - liečby,za ktoré Ti ďakujem, som si nedokázala zapamätať, ba dokonca zapísať poriadne a vždy som sa niečo vypytovala, oberala som našu vzácnu Lauru o jej duševnú silu,aj pre nich v týchto ťažkých chvíľach, keď má oddychovať. Bolo to odo mňa sebecké, nezodpovedné. Všetko je len moja vina a toto moje bolestivé trápenie si ponesiem, pokiaľ to bude Otecko Tvoja vôľa. Som presvedčená, že si nepomôžem ani ja sama, ani lekári, od ktorých nechcem už žiadnu pomoc. Neverím im, aj napriek tomu som bola a ich pomoc má toľko zaznamenaných nežiadúcich účinkov na mojom tele. Má to takto byť, aby som sa ponaučila do konca pozemského života, čo som sa riadne ponaučila. Úprimne, nesmierne, silno ľutujem svoje chyby previnenia. Ľutujem, ľutujem, ľutujem............Sľubujem Otecko nebeský, že keď bude Tvoja Božia vôľa a zmiluješ sa nad mnou, tak liečbu budem napĺňať s vďačnosťou, vierou, pokorou,prosbou k Tebe aj zodpovednosťou, bez dodatočného vyťažovania našej trpezlivej Laury, Vladka, bez mojej sebeckosti, hlupoty.

Otecko ďakujem, že si vyslyšal modlitbu pre moju dušičku a pomohol si mi aj v túto dobu. Ďakujem

Otecko nebeský nesmierne Ťa milujem, nekonečne Ti ďakujem, len Tebe bezhranične verím, Ty si môj záchranca, Ty si môj ochranca, Ty si môj učiteľ, Ty si môj sudca... v Tebe a u Teba mám všetko. Ďakujem

Pani Laura, ďakujem vám za tú námahu, obetavosť, trpezlivosť, lásku ........... a túto prenádhernú stránku, o ktorú sa staráte s láskou, mravenčou prácou ........Mám vás rada, vážim si vás.

Otecko prosím Ťa ochraňuj nám ich, pomáhaj, požehnávaj, aby nám boli zdraví a mali veľa duševnej energie kráčať touto ťažkým duševným poslaním a prosím Ťa a tto isté prosím aj pre každého v tejto rodinke a ore všetkých podľa Tvojej Božej vôli.

s láskou, pokorou

Láskavý Bože chcem sa Ti poďakovať, že pri mne vždy stojíš napriek tomu, že som Ťa sklamala.

Marta M.

Láskavý Bože, už trikrát som chcela niečo napísať na stránku a akosi to nešlo. Dúfam, že tentoraz to už pôjde... chcem sa Tebe Bože a tiež pani Laure poďakovať za odovzdané kréda, rady, receptúry a tiež za radu ohľadom vody, že ak nám nechutí, nie je dobrá. Okrem toho sa ti Bože chcem poďakovať, že pri mne vždy stojíš napriek tomu, že som Ťa sklamala. Pomáhaš mi vo všetkom. Popri práci chodím do školy a púšťam sa do napísaní vlastnej knihy. Mám toho veľa, ale len vďaka Tebe to zvládam a všetko stíham. Dúfam, že s Tvojou pomocou raz budem učiteľka a budem sa môcť venovať detičkám, ktoré zbožňujem. Všetko je v Tvojich rukách, viem, že bez Teba nič nezmôžem. Ty na mňa dávaš pozor a ochraňuješ ma, si dokonalý, presne ako si nám odkázal, nie si ako my ľudia, Ty si DOKONALÝ. Ľudia nás sklamú, zradia, opustia, ale Ty Bože nikdy. Cítim Tvoju prítomnosť a som vďačná, že si pri mne. Si to jediné, čo mám. Niekedy sa cítim sama a Ty potom zasiahneš. Napríklad, bola som minule v práci a bolo mi smutno a tak som si povedala "Bože chýbaš mi " a zrazu mi do predajne vbehlo malé dievčatko, asi 2 ročné, povedalo "Čau" usmialo sa na mňa a odišlo späť k svojej mamke. Určite si to bol Ty, prišiel si ma pozdraviť. Vždy si tu pre mňa. A ja som Ťa tak veľmi sklamala, ublížila pani Laure. Hanbím sa za to doteraz. Môj život sa mal uberať iným smerom, no niekto ho ovplyvnil a ja musím ísť inou cestou, nič nebude také aké malo byť, akú budúcnosť si mal pre mňa nachystanú. No najviac ma mrzí, že som Teba sklamala a vzdialila sa Ti a to je len moja chyba. Odpusť mi Bože, prosím. Ľutujem to a dúfam, že nie je neskoro. Milujem Ťa Bože a budem sa snažiť Ťa už nikdy nesklamať. Ani pani Lauru. Prosím, ochraňuj ju aj jej manžela. S láskou Marta.M.

Bože, veľmi Ťa milujem a ďakujem ti za všetko.

Gabika

Bože, ja viem, že nie som veľa krát hodná tvojej lásky, prepáč mi prosím, ja Ťa už nechcem nikdy sklamať. Nechcem sklamať ani Vás pani Laura, mám Vás veľmi rada. Ďakujem ti Bože, za celú moju rodinu, za každučký okamih, keď Ťa cítim pri sebe, keď viem ako nám pomáhaš a ochraňuješ nás, keď mám zimomriavky po celom tele keď sa modlím, keď mi ukazuje správnu cestu... Ďakujem. Milujem Ťa Bože

Otče Bože Ty si moje jediné šťastie.

Júlia P.

Otče Bože, píšem tak, ako som sľúbila, ako vďaku za malý zázrak od Teba pre mňa.

Nedávno sa mi spravili zapálené kútiky na ústach. Neprikladala som tomu nejakú dôležitosť, dala som si na nich trošku alpy, lebo to mi vždy pomôže a hneď zmiznú. Lenže nezmizli. Dala som si aj mastičku a bolo to ešte horšie. Po dvoch týždňoch si hovorím, že aká som hlúpa, veď stačí poprosiť Pána Boha o pomoc a oni zmiznú. Tak sa aj stalo, poprosila som, na ďalší deň bolo lepšie a druhý už zmizli. Podobne bolo aj s mojimi očami. Mala som popraskané červené žilky na očiach, tiež asi dva týždne. Najprv som si ani neuvedomila, že tak dlho. Ako s každým problémom ,ktorý mám, mi pomôže Pán Boh, tak som verila, že aj s týmto mi pomôže. Veď kto iný. Dnes, dva dni na to ako som poprosila, mám oči opäť biele, nie viac červené.

Ďakujem Ti Otecko môj za všetko, za veľké aj malé zázraky, ktoré pre mňa robíš. Ďakujem, že si pri mne a prosím, buď stále, nech sa deje čokoľvek, lebo na všetkom s čím sa mi darí, mi vôbec nezáleží v porovnaní s tým, ako mi záleží na Tvojej láske. Ty si moje jediné šťastie.

Otče Bože ďakujem.

Gitka

Otče Bože, chcem Ti veľmi poďakovat za našeho posledného Božieho proroka Lauru, ktorú si nám poslal na túto Zem, aby nás učila milovať Teba jediného láskavého a dobrotivého Pána Boha, ukázala nám správnú cestu ktorou máme vždy odhodlane a odvážne kráčať len k Tebe pravému Bohu, aby sme sa dozvedeli Božiu pravdu a neverili zkorumpovanej, mocnárskej, nepoučiteľnej katolíckej celosvetovej cirkvi, ktorej ide len o mamon a vedie ľudí do večného duševného zatratenia k večnému utrpeniu. Otče Bože ďakujem Ti za všetky Tvoje Božie kréda, ktoré sú pre nás tou jedinou a pravdivou Bibliou, ktorej sa máme celý živoť pevne držať a podľa nej každý deň žiť. Otče Bože ďakujem Ti za všetky liečby, modlitby, Božie rady, Božie odkazy a tiež za túto prenádhernou Božiu stránku, ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu. Milujem Ťa Otče Bože a vždy budem.

Poďakovanie Bohu môjmu jedinému.

Lucia K.

Pane Bože Otče náš všemohúci, touto cestou prostredníctvom pani Laury, sa ti chcem poďakovať za moju druhú šancu. Za to, ako mi pomáhaš v ťažkých životných situáciách. Ale aj za radosť a lásku, ktorou nás obdaruvávaš. Každý sa vo svojom živote dopusti niekoľkých chýb a omylov a ja ti ďakujem za odpustenie, za tvoju lásku. Ďakujem ti, že mi dodávaš silu, vieru a nádej, že mi nedovolíš sa vzdávať. Ďakujem ti, za tvoje vyslišania, za tvoje dary. Ďakujem ti za každé ráno ktoré sa môžem zobudiť a za každý večer ktorý si môžem líhať. Ďakujem ti za to, že dávaš pozor na mojich najbližších. Ďakujem ti, že si mi do cesty môjho života zaslal muža, muža môjho života aj vďaka ktorému som sa dozvedela o pani Laure a panovi Vladovi. Aj keď vás osobne nepoznám, ale aj Vám chcem povedať jedno veľké ĎAKUJEM.

Milujem ťa Božinko náš.