39. strana

09.06.2017 13:11

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ดอก ซากุระ สวย ๆ

Dlho som čakala na pomoc, lebo som zlyhala.

Oľga

Po dlhých rokoch žitia bez partnera, som stretla človeka, ktorého

som veľmi ľúbila a verila mu. Obetovala som mu takmer všetko.

Po 9-mesačnej známosti, keď sa mi niečo na ňom nepozdávalo,

som zavolala pani Laure a dostala som od pána Boha túto odpoveď:

Kroky duševného skrytosťou nevidených jej duši nečistých úmyslov,

dokazujú pravdivosť jej obáv, nakoľko k nej svoju lásku len predstiera, falošnými slovami necítenej lásky jej dušu opíja.

Nechcela som tomu veriť, neskončila som tento vzťah, až po niekoľkých mesiacoch a škaredo som dopadla. Tento človek vytiahol odo mňa veľké peniaze a počastoval ma nepeknými nadávkami. Až neskôr som si uvedomila, že pán Boh sa na mňa nahneval, lebo som ho nechcela počuť.Akúkoľvek pomoc, ktorú som v priebehu 4rokov potrebovala, som od neho nedostala.

Teraz ju už konečne mám, potrebujem sa dať zdravotne do poriadku a až mi bude dopriate - nájsť si lásku človeka, ktorý si zaslúži opätovanie citov.

PANE BOŽE ĎAKUJEM, MILUJEM ŤA a pani Laure a manželovi prajem pevné zdravie a spokojnosť vo svojom živote. Ďakujem, Oľga.

Ďakujem Ti Bože za odpustenie a za pomoc, ktorú si mi poskytol.

Dominika s mamou

Neviem si to ešte stále uvedomiť, čo sa deje okolo mňa, cítim zlobu na mojej duši. Prosím pomôž mi nájsť cestu spät k Tebe, lebo už dávno nie som sama sebou, moje myslenie je choré. Pomôž mi zbaviť sa všetkého zla, ktoré ma ničí cele mesiace.

Drahý pane Bože aj ja sa Ti chcem poďakovať z celého srdca,ze si sa zľutoval nad mojou dcérou

a vypočul si moje prosby.Kazdy deň som Ta prosila na kolenach,aby si ju zbavil zlých myšlienok

a toho strašného zla,ktore ju ovladlo.Dakujem Ti drahý Otce,ze si mi dával každý den silu ísť ďalej,

lebo neni nič horsie,ako vidiet svoje dieta trpiet.Moj milostivý Otec ja verim,ze s Tvojou pomocou to zvládneme aj ked zlo veľmi útočí nielen na moju dceru,ale aj na mňa človek sa ide z toho zblaznit.Dakujem ti Boze za Tvoje zázračné modlitby sú balzamom pre dusu,bez nich by to bolo ťažké,veľmi mi pomáhajú a ďakujeme Ti aj za sprístupnenie stranky.Lubim Ta Boze,zivot bez Teba nie je na nic.

Pani Laura ,Vám patri tiež veľká vďaka aj Vášmu manzelovi,zato čo pre nás robite,ked ste nám zavolali boli sme v šoku od prekvapenia.Bol to ten najkrajsi telefonat v mojom zivote.Dakujem Vam este raz za vsetko nech Vás pán Boh ochranuje.

Ďakujem Ti Bože za šancu k náprave.

Gabriela

Drahý Bože, ďakujem Ti za všetko, za všetko, čo si mi vzal aj dal, za lásku, ale aj pokarhanie a taktiež odpustenie. Bože ja viem, že som Ťa riadne sklamala, sklamala som aj samú seba, padla som na samé dno, uvedomila som si , že bez teba som absolútne nič. Nechcem Ťa už nikdy viac takto sklamať, nechcem stratiť Tvoju lásku už nikdy viac. Prepáč mi prosím Bože, milujem Ťa. Ďakujem Ti za šancu k náprave, budem robiť všetko preto aby som to dokázala. Nechcem sa už viac vyhovárať ako to nejde, prepáč mi prosím. Ďakujem za liečbu, ktorú si mi dal, a ja si ju pritom vôbec nezaslúžim, ďakujem. Prepáčte mi prosím Pani Laura, strašne sa za seba hanbím.

Ďakujem Ti Bože že mi posielaš liečby cez pani Lauru.

miro

Otče Bože ahoj, chcem sa ti dnes verejne poďakovať... Ďakujem Ti že som zdravý a že sa mi vo všetko tak parádne darí. že mi vždy so všetkým pomôžeš, že mi dávaš do života správnych ľudí, ktorí mi pomáhajú. že ráno vstanem a spievam si, že sa mi darí v práci, že nemám nepriateľov, lebo všetkých si včas rozpoznal a pomohol si mi zbaviť sa ich. Ďakujem že mi posielaš liečby cez pani Lauru, že som nebol u doktora odkedy poznám pani Lauru, že som najzdravší z celej našej rodiny, že si mi dal dobré auto, že ma policajti nezastavili odkedy mám v aute tvoju ochranu, že sa vždy v poslednej sekunde vyhnem dopravnej kolízii, že som sa nedávno vyhol dopravnej nehode, ktorú by som spôsobil ja, nebyť tvojej ochrany. Za dobrých nových susedov, za pokoj na duši, za túto stránku, za modlitby, ktoré sa síce nemodlím, ale ty vieš prečo a hádam sa nehneváš. Ďakujem aj za super kamarátku, ktorá je síce ďaleko, ale mám ju rád a je úprimná a dobrá. Ďakujem aj za to že mám kopu voľného času.

Ďakujem že vždy keď zavolám pánovi Vladovi, je ochotný mi pomôcť, viem že sa na neho a pani Lauru môžem spoľahnúť v živote. A hlavne na Teba.

Viem aj to, že sa môže stať že o toto všetko čo som napísal prídem a budem zvedavý či by som aj tak zvládol Ťa milovať, lebo je ľahké ťa milovať keď má človek všetko. Verím že sa ťa nevzdám ani keď mi toto všetko vezmeš Boh môj, lebo Ty mi tie veci dávaš, takže máš plné právo mi ich zobrať. Som len človek, ale som Tvoj a patrím Tebe. Zober si všetko čo si mi dal, ale moja láska k Tebe mi ostane naveky.

Páčilo sa mi dnes veľmi ako pani Laura napísala že je ochotná sa vzdať svojho života pre Teba. A tak by to malo byť u každého z nás. Vzdať sa aj života pre pána Boha.

Veľmi som sa nad tým zamyslel ako som to dnes čítal. A je to veľmi pekné. Je v tom veľký kus pravdy.

Otče Bože, ja sa pridávam, tiež by som sa vzdal života pre Teba. Lebo BOH je viac ako celý svet.

Veľká vďaka, drahý Bože za liečbu.

Renáta V.

Pred viac, ako tromi mesiacmi som dostala od Láskavého Pána Boha odkaz s liečivým receptom. Obsahoval rôzne vitamíny, čaj, ale i maškrty v podobe mletých mandlí a medu. Čaj som si mala pripravovať z rastlinky, ktorú asi 99% ľudí považuje za burinu, rastie popri ceste a od nedávna aj hojne v našej záhrade. Manžel sa pri kosení zamýšľal, kde sa tá rastlina u nás berie a onedlho na to mu to došlo...Pán Boh zabezpečil dostatok tejto liečivej rastlinky v mojej blízkosti, aby som ju nemusela hľadať. A rástla taká veľká, akú som ju nikde inde nevidela! Veľká vďaka, drahý Bože, za liečbu, za pomoc pri liečbe, ktorá mi pomohla prejsť nepríjemnou fázou života. Po ukončení liečby ťažkosti pominuli. Vedome aj podvedome odmietam návštevu lekára, lebo za jediného a najlepšieho môjho lekára považujem milovaného Pána Boha a do Jeho rúk odovzdávam svoj život, svoje zdravie. Len Tebe Pane dôverujem a milujem Ťa navždy. Ďakujem Ti.

Libuša

Dakujem ti Bože za uzdravenie môjho tela i duše i mojich blízkych.

Čo ani automechanik nevidel.

miro

Chcem sem dnes napísať jeden aktuálny dnešný príbeh, ktorý by sa mohol nazývať kľudne aj "ako pani Laura zase odhalila niečo, čo ani automechanik nevidel" alebo "Boh automechanikom" :-)

Otče Bože to len tak žartovne myslím samozrejme, nech už pani Laura nazve tento príspevok akokoľvek, dôležité je že Si mal zase raz 100% pravdu.

Asi tak 3 týždne dozadu mi zavolal pán Vlado - Laurin manžel (ak ho niekto náhodou ešte nepozná:-) a odovzdal mi po telefóne varovanie - výstrahu, aby som si dal na aute skontrolovať brzdy. Povedal, že Laura mi odkazuje: Daj si skontrolovať brzdy na svojom aute v servise, lebo niečo nie je v poriadku so zadnými brzdami a hlavne s ľavou zadnou brzdou a hrozí ti v blízkej dobe nebezpečenstvo, úraz, alebo smrť v dôsledku slabej funkčnosti bŕzd. A že túto vadu na prvý pohľad neodhalia ani v servise.

Tak som bol minulý týždeň v servise aby sa mi na tie brzdy pozreli, v akom sú stave. Zhodnotili, že zadné brzdy sú trochu "zaseknuté", hlavne lanká ručnej brzdy, ale že ostatné je v poriadku.

Dal som teda objednať lanká zadných bŕzd a dnes keď mi ich menili, s prekvapením zistili, že ľavá zadná brzda je úplne zodratá a čudovali sa, ako si to nemohli predtým všimnúť! Ja som sa len usmieval, lebo to bolo to ľavé zadné koleso, pred ktorým ma Boh varoval. Všetko pekne vymenili, namazali, očistili a už to šlape ako hodinky.

Takže sa zase raz potvrdilo, čo Boh odkáže cez Lauru - čistá čistočistá pravda a nič iné len pravda!

Naopak, čo cirkev tvrdí, to sú len kecy, dristy a klamstvá...

Vraj idú Máriu Tereziu vymenovať za svätú na základe toho, že činí zázraky aj po smrti. Dnes som to zachytil v tom servise v rádiu. Vraj sa už dvaja ľudia uzdravili z nádorov len vďaka modlitbám k tejto Terézii. Takže na svete pribudne ďalšia nová modla, ďalšie zlaté tela, ďalšia socha. Biznis s modlárstvom sa môže ešte viac roztočiť, nové sochy po svete môžu pribúdať, takže kresťania majú o zábavu postarané. Ale o zábavu v pekle po ich smrti! Za to strašné modlárstvo ktoré činia. Bože prosím daj im rozum aby dokázali rozoznať pána Boha od sochy!

Daroval si mi Bože rodinu ktorá ma miluje.

Mária a Peter

Drahý a milovaný Ocinko Nebeský. Nesmierne ti Ďakujem a Ďakovať Ti budem do konca života. Daroval si mi rodinu ktorá ma miluje. Skvelého a milujúceho manžela, robotu ktorú mám od teba požehnanú a zdravie, vzácne zdravie na ktoré si mi odkázal cez drahú pani Lauriku už neskutočne veľa liečieb. Veľké ĎAKUJEM ti chcem poslať a s pokorou sa skláňam pred každou Božou receptúrou, ktorú si mi poslal. Každá rada bola zlatom v mojom živote. Zachránil si ma Otčinečku môj milovaný, zachránil. A to nielen, mňa ale aj moju rodinu. Ani neviem ako vysloviť tie slová čo mám v srdci. MILUJEM ŤA, ĎAKUJEM TI za všetúčko čo si mi dal. Ako ochraňuješ celú moju rodinu. Z celého srdca si želám aby láska k Tebe Otecko Nebeský bola v ľuďoch tu na zemi. Aby ich bolo veľa, veľa. Ak by milovali teba, bolo by tu viac lásky a dobroty. Tak veľmi to tu na zemi cítiť, tú závisť, zlobu, neprajnosť. Otčinku som šťastná že ťa mám a že ti to môžem napísať. Nechceme už žiť bez teba, som šťastná pretože si členom našej rodiny. Našou hlavou rodiny. Ty všetko vieš, ty nás vieš usmerniť, poradiť nám a ochrániť nás. Ty si Boh a my si nič viac v rodine neželáme, len žiť navždy s tebou. Ďakujeme Ti a nesmierne Ťa milujeme PANE BOŽE Otčinku Náš drahý.

Gabika

Pane Bože, Pani Laura, z celého srdca Vám ďakujem. Neviem slovami vyjadriť, ako veľmi som Vám za všetko vďačná. Ešte stále tomu nemôžem, alebo sa asi bojím uveriť. Ja som si ešte neodpustila, a ani neviem ako to mám spraviť. Strašne ma to stále mrzí. Mám Vás veľmi rada, ste úžasná dušička. Pane Bože prosím pomôž mi aby som Ťa už nikdy nesklamala. Milujem Ťa Bože a vždy budem

Ďakujem Ti milovaný Bože.

Renata R.

Milovaný môj Otecko láskavý ďakujem , že si mi včera poslal ten najkrajší pocit . Viem , že som v poslednej dobe nebola tá naj ale snažím sa a neskutočne ťa ľúbim a veľmi ti ďakujem za všetko čo pre mňa robíš veľmi ťa ľúbim láska moja najväčšia . Pani Laura ďakujem Vám za vašu lásku k nám všetkým pozdravujem pána Vladimíra posielam Vám veľa lásky ďakujem.

Nemusela som užívať antibiotiká.

Veronika R.

Otecko Náš nebeský, chcem sa ti s celého srdca poďakovať. Pred mesiacom

a pol si ma cez našu drahú pani Lauru upozornil, že dieťatko ktoré čakám

ma oslabenú imunitu a následne si mi poslal aj liečbu a to nielen pre

moje dieťatko. pani Laura mi ešte povedala,že to vylieči aj môj zápal močových ciest a tak sa aj stalo. A ja som nemusela užívať antibiotika ktoré mi doktorka predtým predpísala. Nekonečná

vďaka Ti Boh môj, že sa tak staráš o moje dieťatko a ešte aj o mňa. Minulý týždeň keď som

s pani Laurou telefonovala povedala mi, že Pán Boh povedal, že sa zle

stravujem a preto moja krv nie je v poriadku a práve tá je pre dieťatko

veľmi dôležitá a hneď mi pani Laura odovzdala aj ďalšiu liečbu. Vtedy som si aj uvedomila, že naozaj sa nestravujem správne, padali mi aj vlasy a to práve preto.

Rozhovor s pani Laurou bol tak

krásny, že ja ešte cestou domov som sa musela stále

usmievať od radosti. Urobila ma tak šťastnou a spokojnou , dala mi

mnoho rád a povzbudzujúcich slov. Ďakujem Ti Pane Bože za všetko čo pre mňa robíš a aj Vám pani Laura nekonečná vďaka za všetko, aj napriek tomu, že ešte nepracujete sa o nás stále staráte.

Ďakujem Pánu Bohu.

Veronika R.

Drahá pani Laura, len som chcela, aby ste vedeli, že som Vám nekonečne

vďačná za všetko. Viem , že nerada odovzdávate zlé správy. Ale ja už

viem, že od vás je aj zlá správa dobrá. Teraz mam aspoň šancu všetko

zmeniť a odovzdali ste mi opäť liečbu pre moje dieťatko a viem, že zvyšok je už na

mne. Naučili ste ma dôverovať Bohu a to je dôležité. Ved mne už Pán Boh

cez Vás poslal tretiu liečbu pre dieťatko,preto viem, že on mi pomôcť

chce, ale musím sa snažiť aj ja. A ja sa budem. Ďakujem Pánu Bohu, Vám pani Laura a aj Vášmu manželovi Vladkovi.

Božia neprekonateľná všemohúcnosť.

Elena

Každý šofér pozná, že sa rosia okná už v tejto dobe v autách.Mala som cestu k lekárovi a pri mojom probléme nemá byť spustená ventilácia. Otecko nebeský zasiahol svojou neprekonateľnou všemocnou silou a nám sa nezarosilo ani jedno okno na aute počas celej cesty.

Bože Otče nekonečne ďakujem, že sa postaráš aj o tieto záležitosti, ktoré by mi ani na rozum nezišli, kým som nepochopila Tvoj Boží zásah.

Otecko nebeský, nesmierne Ťa milujem celou svojou dušou, za všetko, každý okamih života Ti nekonečne ďakujem, Tebe jedinému verím, dôverujem, všetko odovzdávam Tebe, ďakujem za vyslyšanie modlitieb, pomoc, liečby, ochranu, požehnanie, za záchranu života. Otecko si moje všetko, čo potrebujem.

Pani Laura, ďakujem za všetko, čo pre nás robíte a za vašu nekonečnú obetavosť, trpezlivosť ,že nás vediete k Jedinému Oteckovi nebeskému, cestou ťažkou, ale jedinou správnou. Ďakujem aj Vladkovi, že má trpezlivosť s nami aj za veľkú pomoc pani Laure.

Lukáš

Slovami sa nedá opísať to čo cítim, pretože to je neskutočná vďaka za všetko čo pre nás robíte. Ostávajte pod Božou ochranou do dlhého života prosím pána Boha. S pozdravom a veľkou láskou k Vám Lukáš.

Ďakujem Bože Otče.

Marta P.

Ďakujem Bože Otče za veľkú lásku k mojej duši a liečbu, ktorú si mi poslal aj napriek tomu,že pani Laura nepracuje prijala pre mňa liečbu za ktorú Tebe Bože môj a pani Laure veľmi pekné ďakujem.Prosím Otčinku nebeský požehnaj a pomôž mi naplniť tuto liečbu.Pani Laura prajem Vám veľa zdravíčka a síl samozrejme aj pánu manželovi skoré uzdravenie.Marta P.

Otče Bože vďaka za dovolenku.

Peter B.

Otče Božinku, chcem sa Ti touto cestou poďakovať za dovolenku a oddych ktorý si nám (mne a mojej rodine) odporučil. Chcem sa poďakovať za bezpečnú cestu tam i späť, (oregáno bolo v aute na správnom mieste, a modlitba proti haváriam pomohla).Ešte stále mám pred očami tú nádheru, prostredie, všetky tie zážitky a rodinnú pohodu...nedá sa to popísať. Touto cestou sa chcem poďakovať i Vám pani Laura, i Tebe Vladko. Za všetok čas ktorý ste mi obetovali, námahu. Ja viem že príde čas keď sa Vám budem môcť odvďačiť...

Za posledný rok a pol si mal môj Bože so mnou a mojou manželkou veľmi veľa práce...Ja som VEĽMI šťastný, Tatinko môj Nebeský za záchranu môjho manželstva. Reštart prišiel a záchrana v poslednej sekunde. Pani Laura o to vie dobre...

Už som tu o veľa veciach písal, ako putujem týmto životom, ako mi Pán Boh pomáha,napráva ma a smeruje. Každý z nás máme svoju púť, prešiel som kus cesty, a viem že to nikdy jednoduché nebude. Opieram sa o Tvoje plecia Bože, a prosím Ťa aby som zvládol všetko, tak ako sa patrí. Nemám nikoho Otče Bože okrem Teba, Laury, Vlada, mojej manželky s kým by som sa vedel podeliť o svoje radosti, ale i trápenia. Vždy mi budete mojou rodinou.

Boží bojovníci držte sa. Všade naokolo to zúri. Ja tvrdím každému že kostol je dobrý len pre chlapov čo idú z krčmi aby videli koľko je hodín na veži. To čo sa deje za tými múrmi je hrozný omyl a faloš.

S pozdravom Peter B.

Otče Bože som vďačná veľmi za Tvoju pomoc.

Valéria

Pane Bože, ďakujem Ti z celého srdca za pomoc a podporu, za zvládnutie ťažkýh dní, za to že ma neopúšťaš. Ďakujem za zdravie, za liečku zinkom. Som vďačná veľmi za Tvoju pomoc, vidíš všetko čo sa deje okolo nás aj keď som smutná a neviem si rady stále si pri mne a ukážeš mi akou cestou sa vybrať. Žiť v láske je to najkrajšie čo si kedy ľuďom dal. Som šťastná a vďačná za všetko čo mi dávaš každý deň keď ráno vstanem. Veľké ďakujem Ti patrí Bože za starostlivosť a liečbu tela. Milujem Ťa Bože.

Otecko môj milovaný, chcem sa Ti zo srdca poďakovať za pomoc.

daniela

Vypočul si moje motlitby a moja bolesť hlavy a krčnej chrbtice sa vytratila hádam behom desiatich minút. Strašne si to vážim a ďakujem že sa o mňa takto postaráš, keď mi je na nič. Si mojim jediným, najlepším lekárom a ja verím len a len Tebe! Motlitby sú zázrak a fungujú zaručene. Ďakujem za tento zázrak pre moju dušu Otecko môj milovaný. Ďakujem za všetku opateru a liečby pre moju dušu, ďakujem za zbavenie kliatby, ďakujem za mnohé veci, čo ma Tvoja Laura naučila, lebo táto stránka je jeden veĺký, vzácny a nevyčísliteľný dar pre nás všetkých.Milujem Ťa veľmi a ďakujem.

Ďakujem Láskavý Otecko za vzácnu našu p. LAURU.

Júlia

Laskavy Moj Otče Bože Velmi Ti chcem Podakovat za Laskave a obetave srdce nasej p. Laury cez ktoru mi posielas pomoc ,liecky pre moju choru ubolenu dusu za posledne dni.Vsetko co p.Laura mi odovzdala sa plni do uplnej bodky este aj moj pobyt v Tatrach si mi vycislil a skutocne tolko aj stal .P.Laura Velmi Vam Srdecne Dakujem za tel. hovory ako mi to krasne viete podat laskavym ,pomalym ,usmiatym slovkom .Pocuvala by som vas stale su to pre mna najvzacnejsie hovory .Dakujem Vam p. Laura za vasu ochotu ,trpezlivost ,lasku ,odpustenie za vsetko co ste ma naucila pri osobnych navstevach aj s p.Vladkom pre moju dusu to boli najvzacnejsie skolenia na ktore sa nezabuda a nikde sa nepokytuju len u Pana Boha .Dakujem Vam p.Laura za vas cas najvzacnejsi ked v tomto case nepracujete a mne z vasho vzacneho volna mi cas darujete velmi si to vazim a Vdacne Dakujem za ochotu .Zelam Vam pevne zdravicko ,vela trpezlivosti ,pokoja ,lasky, bozej ochrany co najmenej hlupakov .P.Vladkovi Velmi Dakujem za tel. hovory som stasna ze pocujem razneho generala fantasticky ,razne to vie odovzdat ze hned vies dusa ktora bije.P.Vladko zelam Vam skore uzdravenie ,vela trpezlivosti az co najskor ste fit .Velmi Pekne Laskavo Milion Krat Dakujem Laskavemu Bohu za Laskavu p.Lauru a p.Vladka su to najvzacnejsi ludia sveta LUBIM VAS Pekny Vecer

Ďakujem Bohu a pani Laure.

Marek M.

Drahá pani Laura ste asi jediná osoba od ktorej je poďakovanie naozaj úprimné...Vy ste mi pomohli bez toho aby som pomoc od vás pýtal a sama od seba..a nie raz...a nepýtali ste odo mňa nič ....pomohli ste mi v ťažkých chvíľach keď som mal nervy v keli a poupchávané cievy okolo srdca atď.atď..pomohli ste mi veľa krát...momentálne nepracujete no to neznamená že na vás zabudnem...neexistuje...

Marek