38. strana

09.06.2017 04:53

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Ti drahý Bože za novú prácu.

Simona

Drahý Bože,

Chcem sa ti poďakovať za to,ako vieš všetko naplánovať v tú správnu chviľu,ako na mňa dozeráš a počúvaš ma..V poslednej dobe som nespokojná,akosi sa neviem nájsť..začala som byť nespokojná v práci ktorú som mala rada,už som sa pár krát zamýšľala,že tým praštím a dám výpoveď,no vždy som to odkladala pretože som si kládla otázku či nájdem niečo lepsie,vieš aká som bojazlivá a neistá keď mám urobiť nejakú zmenu..asi tri týždne do zadu som si prečítala pár krát modlitbu za novú prácu,ale priznám sa,že som si v duchu kládla otázku,za čo sa to vlastne modlíš ked ani nevieš čo chceš.No pár dní potom som dostala istú pracovnú ponuku,ktorú som nemohla odmietnuť až som tomu neverila,a povedala som si,že takto može zariadiť veci len pán Boh..,tá istá práca akú mám teraz,ktorú mám rada,len za oveľa lepších pracovných aj platových podmienok.Ďakujem ti Bože moj milovaný za všetko čo pre mňa robíš aj keď si toho veľa mnoho krát nezaslúžim.Milujem ťa a vždy budem...

Nesmierna vďaka a dlžoba Tebe môj láskavý Pán Boh.

Peter T.

Milostivý a láskyplný Boh Otec. Včerajší deň 25.07.2016 sa mi vryl do pamäti a navždy zostane v mojom srdci dňom Božieho milosrdenstva ku mne. Dostal som toľko Božej lásky, pochopenia a nádeje, že tomu stále neviem uveriť. Skutočne sa z toho neviem doteraz spamätať. Je mi ťažko zo seba niečo vypudiť, lebo som taký poctený Otče, že až sa musím štípať, či to nebol sen. Obdobie od augusta 2015, bolo pre mňa jedno z najťažších. No prišiel včerajšok. A ja sa znovu začínam nadychovať z plných pľúc. Pocta Otče, nesmierna vďaka a dlžoba, ktorú Ti túžim splatiť svojou nezlomnosťou, sú moje terajšie pocity. Prepáč mi, že sa neviem tzv. "vykoktať". Skúsim takto: Aj ja Teba milujem Bože. Cítil som sa taký opustený a sám. Mal som chvíľami pocit, že pomaly rezignujem, no vstával som a hľadal Ťa, bránil Ťa a ukazoval Ťa iným, ako som najlepšie vedel. Viem, že sa mi to vždy nedarilo, viem o svojich zbabelých minútach ticha, o chvíľach zla, kedy so mnou diabol mával, ale ustáli sme to, môj drahý Bože. Máš to so mnou zložité, ospravedlňujem sa a budem makať ďalej. Nikdy to nevzdám. Nič a nik na tomto svete, mi Ťa nevezme Bože Otče, nech príde v mojom živote čokoľvek. Pani Laura, Vy Ste vošla do môjho srdca a navždy v ňom máte svoje miesto. O Vašom poste tu na zemi a roli, ktorú zohráte, som nikdy ani v kútiku duše nezapochyboval. A nič sa na tom "vážený pán satan", meniť nebude, ty smrad, skurvený had, plaz sa pri mojich pätách, tam je tvoje miesto. Áno cítim, štípeš ma, bolí to mňa a aj moje okolie. Bitky vyhrávaš, ale vojnu prehráš a to Ťa serie, čo? Na "žer".

Nekonečná vďaka Pane Bože.

Martin

Draha páni Laura, ďakujem milión krát že ste naša spojka medzi nami ľuďmi a našim laskavym pánom Bohom, a že napriek všetkému ste tu pre nás. Nekonečná vďaka Paneboze že pri nás stále stojis a pomahas nám, a vypocujes nás vždy keď ta najviac potrebujeme!!!!!!!!!! :)

Otče Bože ja duša Ťa milujem a prosím neopusti ma nikdy ani na sekundu.

Gitka

Láskavý a dobrotivý Otče Bože chcem Ťa poprosiť o odpustenie, že som na Tvoje varovanie, že nemožem zamestnávať pani Lauru svojimi koľkokrát banálnými problémami zase opakovane a sebecky žiadala o pomoc na moju boľavú nohu. Táto pomoc mi Pánom Bohom bola právom odmietnutá a dostala som zaslúženú lekciu. Dnes už viem, že ma noha bolela preto, aby som si došla k lekárke pre pracovnú neschopenku a tak mohla začať riešiť moj daľší veľký problém, ktorý si vyžiadal neodkladne ukončiť moje zamestnanie. Otče Bože chcem Ti poďakovať, že si ma vlatne zachránil pred neuposluchnutím ukončenia dobre plateného zamestnania, ktoré som už prestala zvládať z dovodu úplného psychického a nervového vyčerpania celého organizmu čo by pre mňa mohlo mať do budúcnosti aj smrteľné následky ako ma pán Vladko informoval. Otče Bože patrí Ti za to OBROVSKÁ VĎAKA, ktorú Ti posielám do nebíčka. Otče Bože chcem Ťa ešte poprosiť o poslanie Tvojej Božej sily na uzdravenie mojej veľkej psychickej vyčerpanosti a preťaženého nervového systému. Otče Bože bez Tvojej pomoci to sama nezvládnem! Otče Bože ja duša Ťa milujem a prosím neopusti ma nikdy ani na sekundu. Touto cestou chcem poďakovať našej milovanej Laurinke a tiež jej manželovi Vladkovi za ich obetavosť, ochotu a drahocenný čas, ktorý mi venovali. S láskou a úctou Gitka.

Ďakujem Ti Bože za pomoc pri zvládnutí skúšky.

Júlia P.

Ahoj Otecko náš. Ďakujem Ti za Tvoju lásku a pomoc. Sľúbila som Ti, že napíšem na stránku, keď zvládnem pre mňa prelomovú skúšku, posledný pokus. Viem, zbytočne som sa bála, lebo Ty si všetko do poslednej bodky zariadil tak, aby som prešla. Veľmi mi pomohla modlitba: „Božia pomoc do každého, kto duševne dostať svoje štúdium úspešnosťou zakončené chce,“ ktorá ma sprevádza a bude až do konca štúdia.

Cítim, že mi na tejto ceste pomáhaš, lebo mi je súdená. Aj štipendium som dostala o chlp, čo mi pomáha prežiť po finančnej stránke. Aj za to a iné zázraky, Ti ďakujem.

Naučil si ma, že na ničom nezáleží viac, ako na Tebe Otecko môj láskavý. O všetko som ochotná prísť, len o Teba nie. Ty si to najcennejšie, zmysel môjho života. Ty vieš, že smútok cítim, veď som človek, ale všetko všetučko s Tebou zvládnem. Som šťastná, že Ťa mám, hneď sa mi ľahšie žije. Milujem Ťa.

Ďakujem Bože Otče.

Silvia

Ďakujem Bože Otče.

Ďakujem Ti za pani Lauru nášho posledného Božieho proroka na zemi.Ochraňuj ju aj jej manžela Vladimíra každučký deň.

Ďakujem ti za môj život za všetko v ňom,dobré aj zlé.

Ďakujem za celú moju rodinu blízku i vzdialenú.Za všetkých ľudi ktorých som doteraz mohla stretnuť a spoznať.

Ďakujem za túto prenadhernú Bożiu stránku,lebo je to môjmu srdcu najdrahšie .

Ďakujem že mám na túto stránku prístup.Ďakujem že nás každý deň ochraňuješ od všetkého zlého,a aj v noci bdieš nad nami.

Ďakujem že Si stále pri nás,za Tvoju nekonečnu lásku k nám.Ľúbim Ťa Otče Bože celým svojím srdcom a celou svojou dušou a navždy budem až do konca svojho života.S láskou Silvia

Milujem Ťa Otče Bože nesmierne.

Elena

Bože Otče láskavý, ďakujem TI, že mi pomáhaš, požehnávaš, staráš sa o mňa, ako o jedináčika. Viem, že s Tebou zvládnem všetko. Milujem Ťa nesmierne a vždy budem, až skonu posledného.

Pani Laura,Vladko ďakujem aj za vašu nezištnú pomoc, láska a prijatie toľkých Božích výkladov, čo ste pre mňa, moju dušu prijali.Mám vás rada a vážim si čo pre nás robíte a aké dôležité, ťažké duševné poslanie na tejto zemi máte.

​s láskou

Kde je vôľa tam je cesta. Kde je cesta tam je cieľ.

Jana K.

Drahý Otče Bože,chcem sa ti dnes poďakovať za úspešné ukončenie mojej liečby na krvný zápal. Zvládla som to len s tvojou pomocou a cítila som že stojíš pri mne,lebo bez teba by som to nezvládla. Je to náročná liečba,ktorá si žiada veľké sabazaprenie, ale s tvojou pomocou sa dá zvládnuť všetko,aj čo sa nám zdá veľakrát nemožné. Je to už druhá moja liečba od teba Bože môj,ktorá ma vyliečila z ďalšej choroby,ktorú naši pozemskí lekari vyliečiť nedokázali. Ďakujem ti Bože nekonečne z celèho srdca a hľbky svojej duše za všetko čo pre mňa a mojich blízkych robíš.Ďakujem nekonečne za to,že si mi dal možnosť tvoje vzácne liečby napľňať a že si ich vždy žehnal.Milí moji spolubojovníci dôverujte Bohu a odovzdajte sa mu so všetkým trápením a verte že zvládnete aj tú najnáročnejsiu liečbu,ktorú mnohí zvládnuť nedokázali. Stačí pochopiť len to,že keby sme ju zvládnuť nedokázali tak by nám ju Pán Boh nezoslal. On jediný vidí všetko o každom jednom z nás. Drahá Laura Vám patrí tiež obrovská vďaka za odovzdanie liečebnej pomoci a za tú všetku obetavosť a čas ktorý venujete tejto náročnej práci. Ďakujem z celého srdca za všetko. Nech Vás žehná náš láskavý Božiček milovaný,nech Vás chráni od všetkého zlého.Vážim si všetko čo pre nás robíte. Ďakujem,že môžem byť súčasťou tejto Božej rodiny a za túto stránku plnú pokladou. Ľúbim Vás❤️ Milujem ťa Bože môj❤️ ĎAKUJEM.

Ďakujem Bože za liečivé recepty.

Margita

Srdečná vďaka Pane BOŽE za liečivé recepty pre naše telá na naše ozdravenie - klinčeky, žihľavový nápoj. Užívanie týchto liečiv je nenáročné a príjemné. Žihľavový nápoj má výbornu chuť, klinčeky veľmi osviežia. Ďakujem srdečne. Vám pani Laura ďakujem za prijatie rád od nášho TATÍKA, za Vašu silu, obetavoť a návod ako pripraviť žihľavový nápoj. Je to super, opäť sa teším a ďakujem ako za všetky lieky- dary, ktoré som dostala.

S láskou Margita

Ďakujem Ti Bože.

Andrea

Láskavý Pane Bože,

moja obrovská vďaka patrí Tebe Otecko môj Nebeský za všetko, čo pre mňa a mojich blízkych robíš. Ďakujem Ti za všetko, čo sa v mojom doterajšom živote udialo, za to dobré, aj to menej dobré. Ty jediný vieš, čo je pre nás správne a potrebné, aj keď to musí byť niekedy formou trápenia. Ty nás učíš, vďaka Tebe rastieme, ty nám otváraš oči, aby sme pochopili.. Ďakujem Ti Pane Bože, že aj keď som Ťa sklamala, si ma neopustil a dávaš mi opäť cítiť Tvoje Božie pohladenie.

Ďakujem Ti Pane Bože z celého srdca za vyslyšanie mojich modlitieb, sprístupnenie Božej stránky, za pani Lauru s manželom a ich neutíchajúcu obetu pre nás všetkých. Moja viera v Teba Pane Bože ostane neoblomná, nikdy sa Ťa nevzdám.

Ľúbim Ťa Pane Bože a ďakujem Ti zo srdca.

Ďakujem pani Laura srdečne samozrejme aj Vám a pánu manželovi za všetko, za Vašu neutíchajúcu obetu a pomoc. Pozdravujem Vás a želám všetko dobré, hlavne veľa zdravia, síl a pokoja.

S láskou Andrea

František V.

Pane Boze Ďakujem ti za odpoved na moju otázku a usmernenie do života a vám pani Laura za namahu ktoru ste pre mna vynaložili.

František

Dobrotivý Bože chcem Ti poďakovať.

Gitka

Otče Bože chcem Ti poďakovať za nášho posledného Božieho proroka pani Lauru, ktorá nám ukazuje cestu a učí nás nesmiernej láske len k Tebe jedinému pravému, všemohúcemu, vševidiacemu a všadeprítomnému Bohu. Bez pani Laury by sme boli tu na zemi stratení, nevedeli by sme pravdu o katolíckej cirkvi, Ježišovi, reinkarnacích a ďalšie. Ježiš nikdy Bohom nebol, nie je a nikdy nebude, bol človekom tu na zemi rovnako ako jeho matka Mária. Dobrotivý Otče Bože chcem Ti tiež poďakovať za všetky liečebné receptúry, Božie pravdy, odkazy, varovania a prenádhernú Božiu stránku, na ktorej sú doslova nevyčísliteľné poklady. Volala mi pani Laura, hovoril ku mne sám Boh cez jej ústa a tak som mala tú veľkú česť počúvať Božie slova a odkazy určené pre mňa a moju rodinu. Pani Laura o ničom nevedela, keď Boh ku mne hovoril ona bola v tranze. O mojich súkromných veciach tu teraz písať nechcem, ale chcem Vám napísať a informovať vás, že Boh mi povedal toto. “Pani Laura je dobrá duša, verná Božia služobnica a ja Boh sám jej diktujem všetky Božie receptúry, odkazy pre celý váš svet slovo po slove a ona to všetko s veľkou láskou a trpezlivosťou zapisuje a odovzdáva vám moju pomoc“. Pani Laura a jej veľmi náročná práca pre nás je zatiaľ nedocená, niektorými ľuďmi doslova opľúvaná a vysmievaná, ale jej čas veľkej slávy určite príde len treba ešte počkať a bude o nej počuť a vedieť celý náš svet. Ona bude silnejšia ako celý tento náš svet.

Pane Bože odpusť mi, prosím.

Veronika R.

Otče Bože láskavý, dobrý a spravodlivý, z celého môjho srdca a s pokorou

mojej duše Ťa prosím Pane Bože odpusť mi, prosím. Odpusť mi, že som ťa

sklamala a ublížila Ti a prosím o odpustenie aj Vás pani Laura, sklamala som

Vás a ešte Vám aj ublížila mojimi zlými myšlienkami. Veľmi ma to všetko mrzí, ľutujem to z celého srdca a prosím o odpustenie. Viem, že som zlá duša a som si vedomá, že už si mal so mnou Pane Bože aj tak až príliš veľa trpezlivosti. Ale Ty vieš Pane, ako veľmi chcem byť dobrou dušou a už nikdy nechcem nikomu ubližovať. Pane Bože veľmi Ťa prosím, odpusti mi a prosím ochraňuj dieťatko ktoré nosím pod srdcom.

Poďakovanie za liečbu.

Peter

Láskavý môj jedinečný Tatinko. Chcem sa Ti poďakovať za liečbu ktorú som od Teba dostal a s okamžitým neskutočne rýchlym nástupom tejto liečby ktorú som pocítil hneď v prvých hodinách. Láskavý Bože, chcem sa Ti poďakovať i za sled udalostí posledných dní, lebo sám by som na veľa vecí v živote neprišiel. Mám tajnú túžbu, že dokážem pomôcť ľuďom okolo seba, na ktorých mi s ťažkým srdcom a smútkom v duši záleží. Tak ako verím v Teba a Tebe, snažím sa veriť sebe že to s Tvojou pomocou dokážem. Modlím sa za to, modlím sa za Vás pani Laura, modlím sa za Teba Vladko, lebo bez Vás by sme nevedeli čo páchame a akí sme...budem sa modliť aj za dušu rock and roll-ového kráľa aby to zvládol S pozdravom Peter.

Ďakujem Ti Bože za to, že si ma vrátil spať na tú správnu "cestu"...

Michaela

Sama neviem ako začať. Ako opísať ten pre mňa strašne silný a do konca života nezabudnuteľný zážitok. Pokúsim sa to zhrnúť. Pre svoju ľahkovážnosť a v tomto smere nezodpovednosť som istým sposobom ohrozila zdravie a správny vývin svojho syna. Má rok a pol a stále ho kojím. Kedže materské mlieko je pre neho to najlepšie. Áno, bolo by,keby som sa ja stravovala ako mám, prijímala všetky potrebné látky aby som ich zabezpečila aj jemu. Ja som však práve naopak nejedla a keď aj áno, bolo to zanedbateľné... V jedno popoludnie mi pani Laura s Vladkom zavolali že pre mňa majú odkaz. Ten odkaz znel, že nášmu synovi hrozí choroba, pretože sa ja nestravujem správne. Konkrétne mi Laura položila otázku," Pre koho chceš byť chudá?". V tej chvíli ma mala prečítanú ako knihu. Pán Božko jej ukázal a povedal všetko. Cítila som zahanbenie, strach o syna.A všetko len mojim neuváženým konaním. Počas telefonátu s Vladkom som hovorila aj s pani Laurou a prostredníctvom nej sa mi prihovoril ešte niekto Tým ktorí skutočne veria a cítia lásku k Bohu to vysvetľovať nemusím.Bol a je to pre mňa zážitok do konca života. Toľko lásky, nehy, pochopenia,povzbudenia som si asi ani nezaslúžila. Nedá sa to opísať. Každému by som to priala, úprimne a od srdca. Pán Božko nám prostredníctvom Laury nadiktoval prevenciu, čo máme synovi dávať aby to neprepuklo. Aj mne ako opàť naštartovať zaspatý a hladný organizmus. Liečba spočíva v podávaní vitamínov, v ich kombinácii.

Pane Bože, z celého srdca ťa milujem a strašne ti ďakujem že na nás dávaš pozor. Ďakujem ti za to, že si ma vrátil spať na tú správnu "cestu"... Pani Laura a Vladko, nesmierne si vážim to čo robíte, vaše poslanie a vás oboch ako ľudí. Nech máte len krásne dni plné lásky a pokoja. Milujem ťa BOŽE

Ďakujem Ti Pane Bože.

Margita

Ďakujem Ti Pane Bože.

Za pomoc počas celého roka. Počas celého roka si mňa Pane Bože ochraňoval, pomáhal si mi pri užívaní liečby na zníženie krvného tlaku. A teraz posledné 2 mesiace pri cvičení špeciálnych cvikov na napravenie posunu mojich hrudných stavcov, čo mi spôsobovalo bolesti medzi lopatkami. Cviky som cvičila 2 krát denne dva mesiace. Keď som začala cvičiť všetko ma bolelo cítila som sa akoby som sa zosypala zo schodov. Každý deň som prosila nášho Jediného Boha o silu zvládnuť odcvičiť cviky a o požehnanie správne ich odcvičiť. Verila som že mi to odstráni bolesť, tak ako mi Pán Boh odkázal. V predposledný deň cvičenia som mala veľkú svalovicu, bolesť medzi lopatkami , nemohla som vstať zo zeme. Ráno mňa Pán Boh zobudil, tak ako som HO prosila. Vstala som a bola som bez akejkoľvek bolesti, akoby zázrakom, presne tak ako mi to Pán Boh odkázal prostredníctvom pani Laury. Myslím si že to bola skúška či vydržím. Všetky receptúry, ktoré mi Pán Boh poslal boli náročné zvládnuť –nielen užiť liečivá, vydržať ,ale aj odháňať temné sily, ktoré sa nám snažia všetko skomplikovať. Presne tak ako nás to učí naša drahá maminka pani Laura. A vyplatí sa počúvať jej učenie. Moja najľahšia a najúčinnejšia obrana je keď poviem MOJA LÁSKA PATRÍ LEN BOHU A VŽDY BUDE!!!!!!!!!

Pane BOŽE prosím ŤA zober mňa aj moju rodinu do TVOJEJ BOŽEJ NÁRUČE a nepusť nás, usmerňuj našu myseľ, slová, činy a veď nás cestou len tou správnou. MILUJEM ŤA BOH môj a ďakujem Ti za všetko.

Drahá pani Laura a pán Vladimír Vám takisto zo srdca ďakujem, za vynaloženú silu, ochotu, za lásku, obetavosť. Veľmi si to vážim. Vyprosujem pre Vás oboch POŽEHNANIE od nášho PÁNA BOHA v každej oblasti.

Zároveň Vás pani Laura chcem poprosiť nevzdávajte to, ste Pánom Bohom žehnaná a preto nedovoľte aby sa radovali zlí. Ja verím, že Vaším učením a odozdávaním receptúr od Pána Boha nájde ešte veľa ľudí správnu cestu –cestu k JEDINÉMU BOHU. Každá práca je náročná, ale najnáročnejšia práca je Vaša, ktorú by nik okrem Vás nezvládol. Ďakujem Vám za nádhernú a poučnú BOŽIU stránku, oddýchnite si, načerpajte novú silu.

S láskou, úctou a pokorou Margita

Ďakujem Ti Pane Bože.

Ivan

Drahý Pane Bože , chcem sa ti poďakovať za nečakanú pomoc , ktorú si mi poslal cez pani Lauru a poďakovať sa chcem aj jej zato, že mi venovala svoj drahocenný čas. A prečo nečakaná? Moja manželka telefonovala s pani Laurou a som ju nechal pozdravovať. Stalo sa, čo som ja vôbec nečakal, pani Laura si ma vypýtala k telefónu. Patrím tiež k tým, ktorý sklamali nášho Nebeského Otca , nedokázal som naplniť Božie pravdy pri zbavovaní kliatby. A pani Laura mi aj tak pomohla, Božou pomocou ma zachránila pred operáciou kolena , ktorú som mal absolvovať. Aj tu ukázala svoju láskavosť a ochotu vždy pomôcť. Patrí jej moja vďaka, no v prvom rade Pánu Bohu.

Prosím Boha o odpustenie už dlhú dobu, ale zatiaľ som nepresvedčil. Je mi to ľúto Bože, že som sklamal, som si vedomý svojej chyby, odpusti mi . Som len obyčajný chlap, ktorý sa snaží žiť Božími krédami, myslel som, že mne sa to nemôže stať - sklamať, ale mýlil som sa. Bože ochraňuj nás pred nástrahami zla a daj nám silu správne pochopiť Tvoje odkazy. Nebeský Otče, prosím ochraňuj pani Lauru a jej manžela pred všetkými zlými ľuďmi a ďakujem za sprístupnenie stránky, veľmi som sa potešil. Bože ďakujem, čo pre mňa aj moju rodinu robíš.

Veľmi pekne Ti Bože ďakujem za vyliečenie.

Veronika

Otče Bože môj láskavý, chcela by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za

liečbu makovými zrnkami. Pred pár mesiacmi som začala pociťovať bolesti

v spodnej časti chrbtice .Keď som ráno

vstávala z postele alebo pri nejakom pohybe akoby nejaký nerv. V tom

čase si nám poslal cez pani Lauru liečbu makovými zrnkami. Ale po čase som mala

zablokovanú stránku, pretože som sa previnila a veľmi ma to mrzí. A tak

som s liečbou ani nezačínala, pretože som vedela že si to nezaslúžim.

Ale časom sa bolesti zvyšovali a ja som sa odhodlala, ale s tým, aby mi

liečba pomohla len ak by si mi ju požehnal Bože a ak by to bola tvoja

vôľa. Veľmi som sa potešila už po pár dňoch, pretože bolesti zmizli. A po ukončení celej kúry sa mi už viac bolesti nevrátili.Veľmi pekne Ti Bože ďakujem za vyliečenie a aj Vám pani Laura za sprostredkovanie a za celú vašu prácu.

Viem, že som veľmi sklamala, ale budem sa snažiť aby som to napravila.

Nekonečné ďakujem.

Elena

Bože Otče láskavý, môj Pán,môj Boh, moje všetko, všetko čo potrebujem, všetko je ukryté v Tebe, v Tvojej dokonalosti, láske, milosti, všemohúcnosti, sile, prozreteľnosti.... Môj Bože, ďakujem za Tvoje dary, milosti pre moju dušu. Bez Teba sa žiť ani prežiť nedá. Ďakujem Ti za záchranu

života, pri ktorej som našla drahokam vo svojej duši a to nesmiernu, nekonečnú, ničím na tejto zemi nenahraditeľnú lásku k Tebe, bezhraničnú vieru a dôveru v Tvoju Majestnátnosť, nekonečnú vďačnosť Tebe Jedinému Bože. Ďakujem Ti za všetky Tvoje Božie dary, ktoré sa z nebeských výšin

lejú ako neutíchajúci blahodárny dážď na moju dušu a moje telo. Bože ďakujem Ti za prenádherné modlitby, ktoré si nám zoslal z kráľovstva nebeského aj za Tvojho Božieho proroka Lauru, záchrankyňu pre naše duše aj za celú stránku Tvojich Božích právd, ktoré sú nemenné ako Tvoje

prikázania, postuláty. Bože ďakujem Ti za pozemskú lásku, ktorá je tiež Tvoj dar, ďakujem Ti za všetko čo ma obklopuje, krásy prírody, kde vo všetkom je Tvoja láska dokonalosť ukrytá aj zjavená. Ďakujem nekonečne

Bože Otče do posledného dychu na tejto zemi si nemiernu lásku k Tebe nedám nikdy ničím vytrhnúť zo svojej duše a bezhraničné vieru a dôveru k Tebe.

Prekliala som pani Lauru.
Ospravedlnenie.

Marta M.
Milí čitatelia, po dlhom čase a osobne pre mňa neskutočne dlhom čase by som rada napísala pár riadkov. Dnes mi volal pán Vladimír, ani neviem, či som sa mu pozdravila, lebo som bola v šoku. Nemala som slov. Odovzdal mi odkaz, že mi Pán Boh odpustil...V marci tohto roku som dostala od Pána Boha odpoveď, ktorá sa mi nepáčila, resp. ktorú som nedokázala prijať. Odpoveďou bolo, že môj "pravý " partner do života už nie je pravý. Prekliala som pani Lauru a veľmi si pohnevala Pána Boha. Neskôr som si to všetko uvedomila a oľutovala, ale bolo už neskoro. Od tej doby som sa veľmi bála. Bála som sa Pána Boha. Čakala som na trest. Už som si nevedela užívať život. Bola som v neustálom strachu. No mohla som si za to sama. Ale Pán Boh je neskutočne milosrdný a odpustil mi a ja som mu za to veľmi vďačná a už si ho nechcem pohnevať. Prosím ho odpustenie za to, čo som spôsobila pani Laure a tiež za to, že aj keď sa s dotyčným nekontaktujem, neviem uhasiť v srdci lásku k nemu. Je mi to veľmi ľúto. Mám veľa chýb a napriek tomu mi Pán Boh odpúšťa. Vďaka Bože. Tiež sa chcem ospravedlniť čitateľom, ktorí čítali moje príspevky a ja som takto zlyhala a veľké ospravedlnenie patrí najmä pani Laure a jej manželovi. Prepáčte.