37. strana

09.06.2017 03:40

Otecko Bože láskavý, ďakujem Ti .

Dana K.

Môj Bože dobrý, ďakujem Ti z celej duše a zo srdca, že môžem tu byť, tak blízko pri Tebe, keď aj mne si dal prístup na celú stránku. Je to pre mňa niečo čo ani neviem slovami povedať. Ano, je to byť doma ....tu som doma s Tebou Bože môj na tejto vzácnej stránke pri vzácnych a dobrých ľuďoch, pri pani Laure Vladimírovi....Danielovi ... a ostatnych.....potešilo ma ako nás privítal pán Daniel: Vitajte doma... ..áno som doma Tu pri Tebe Bože Láskavý. Odpusti mi prosím, Bože, je mi to tak ľúto mrzí ma, že Ťa mojím myslením a konaním rozhnevám... odpusť mi Božinku. Želám si byť silná pevná vo viere, neochvejná, tak ako si nám odkázal po pani Laure neochvejná a bezhraničná viera v Teba a láska. Ľúbim Ťa Bože! Bez Teba sa nedá žiť a viery v Tvoju všemohúcnosť....Otecko Bože láskavý, ďakujem Ti, že aj mňa miluješ.....ďakujem Vám milá pani Laura a Vladimír ste úžasní ľudia...mám Vás rada...Ďakujem!!!

Súvisiaci obrázok

Poďakovanie Bohu.

Zuzana

Drahý Otecko chcem sa Ti veľmi poďakovať.... Dnes som úspešne skončila desiaty deň mojej liečby . Musím sa priznať, že je to pre mňa veľmi náročné, vieš, že mam niekedy problém len zo zubnou kefkou a toto je uff... No doteraz som to zvládla a ja viem, že len vďaka Tebe, že si pri mne a pomáhaš mi. Prosím Otecko môj , stoj pri mne naďalej aj napriek mojím chybám a zlyhaniam a pomôž mi to zvládnuť. Nechcem Ťa sklamať, chcen Ti dokázať, že Ti verím a že všetko s Tvojou pomocou zvládnem a naplním liečbu bez chýb a celú. Nehnevaj sa Otecko môj, vieš , že bez Tvojej náruče sa topím a tápem. Veľmi Ťa ľúbim a som vďačná za liečbu a verím , že Ťa nesklamem.

Nehnevajte sa pani Laura ak vás oberám o čas no mala som potrebu sa poďakovať a samozrejme veľké ĎAKUJEM patrí vám,pretože bez vás posledného proroka by som dnes žiadnu liečbu nenapĺňala. Ďakujem.

Súvisiaci obrázok

Pozdrav JEDINÉMU môjmu BOHU a poďakovanie.

Margita

Pozdravujem ŤA BOH môj aj touto cestou BOŽEJ stránky. Ďakujem TI za zbavenie kliatby, za liečebné kúry, ktoré som už skončila -liečba krvného zápalu, mak, šalvia s celaskonom, Ďakujem TI že počúvaš moje prosby, ďakujem že mám prístup na BOŽIU stránku a môžem tak dostať od TEBA BOŽE stále nové dôležité rady, že dávaš silu pani Laure nášmu poslednému prorokovi, ktorá neúnavne pracuje a odovzdáva nám vzácne informácie od TEBA pre nás zvedavých a hriešnych ľudí. Ďakujem TI BOH môj za to že si mi zabezpečil všetko k tomu, aby som mohla napĺňať liečbu na zníženie krvného tlaku, ktorá trvá rok a že som to skoro zvládla- chýba mi už len necelý mesiac. Musím priznať že liečba bola náročná z hľadiska prípravy, ale TY BOH môj si vždy zabezpečil všetko tak aby som mohla bez problémov pracovať a aj užívať od TEBA Božie lieky.

PANE BOŽE prosím ŤA nepusť mňa z Tvojej BOŽEJ náruče, usmerňuj moje myšlienky, slová i skutky, lebo len tak môžem všetko zvládať. Teraz už viem že nemám žiadny strach z ničoho lebo viem, že keď ráno všetko odovzdám do TVOJICH BOŽÍCH RÚK nemusím sa báť ničoho.

PANE BOŽE prosím o odpustenie mojich hriechov z tohoto života ale aj z minulých životov.

Pozdravujem aj Vás pani Laura a Vášho manžela, vyprosujem pre Vás oboch BOŽIE požehnanie v každej oblasti- len JEDINÝ BOH vie čo potrebujete najviac.

S láskou,vďakou úctou a pokorou Margita.

Súvisiaci obrázok

Poďakovanie.

Silvia

Dakujem Ti Bože za spristupnenie tejto stranky!

 

Poďakovanie za pomoc proti alergii.

Tomáš

Chcem sa veľmi poďakovať pánu Bohu a pani Laure, za liečbu na alergiu, na peľ, ktorú som dostal. Aby som priblížil, že sa nejednalo o nejakú ľahkú alergiu, trpel som ňou od narodenia. Bolo to veľmi nepríjemné hlavne cez obdobia Jar, Leto, kedy aj po užití liekov, ktoré mi to trocha zlepšili. No nie o veľa a nebudem preháňať ak poviem, že každých 15 minút som kýchol. Pravidelne ma svrbeli oči, keď bolo viac peľu aj celé telo. A na lúke som sa cítil ako keby som bol 5000 m nad morom. Spánok tiež nebol jednoduchý. Na moje veľké prekvapenie alergiou ktorou som trpel celý život. Odrazu zmizla. naozaj som nečakal, že to potrvá len niekoľko mesiacov. Pán Vladko mi vravel, že to môže chvíľku trvať, že možno to zo začiatku pociťovať nebudem až tak ale, že to zmizne, ak spravím liečbu naporiadok. Naozaj na začiatku Jary som, ešte alergiu prvé 2 týždne pociťoval, ale bolo to podstatne slabšie než roky predtým. A teraz aj keď idem na lúku alebo do prírody ju môžem naozaj vychutnávať naplno. A vôbec vonku keď som, symptómy alergie nepociťujem a k tomu lieky neužívam už vôbec. Veľká vďaka!!!! Nech hovoria nejaký neprajníci čokoľvek stále sú to len závistlivci a neprajníci, mne liečba zabrala. A dosť výrazne mi pomohla v mojom živote.

Daniel reaguje:

Tomáš pozdravujem Ťa. Dlho si sa neozýval, nevedel som čo je s Tebou. Som rád, že vidím zas po dlhšom čase Tvoj príspevok a to ešte ďakovný. Vždy som Tvoje príspevky rád čítal, boli super. Som rád že sa Ti pomohlo a že sa Ti darí – dúfam! Chcem sa vyjadriť k tým závistlivcom a špinavcom, čo Lauru ohovárajú a píšu že je klamárka a podvodníčka. Ľudia na tejto stránke čítajú ďakovné príspevky, upozorním iba na posledné dve ďakovania a to je Ernest ako mu Pán Boh prostredníctvom pani Laury odstránil "Parkinsona" a na Teba Tomáš ako Ti Pán Boh cez pani Lauru pomohol vyliečiť sa z alergie ktorú si mal od narodenia. Zamyslite sa všetci čo čítate tieto riadky, ako môže byť naša pani Laura klamárka a podvodníčka!? Takýchto poďakovaní do tejto stránky sú stovky. To že pani Laura skutočne ľuďom pomáha, sa nedá ničím vyvrátiť a nijako poprieť. Takže klamári a podvodníci sú tí špinavci, závistlivci a ohovárači ktorí toto tvrdia o Laure!!!!!!!!!!!!!

Tomáš reaguje:

Pán Daniel ďakujem a tiež dúfam, že sa Vám darí a ste zdravý. Na stránku budem prispievať častejšie . Stránka si zaslúži kladné zároveň pravdivé príspevky je tu odvedený veľký kus dobrej práce, ale musím povedať, že som sa naozaj nevedel dočkať kedy tento konkrétny ďakovný príspevok napíšem, pretože vedel som, že alergia mi zmizne po liečbe. Keďže už v minulosti som mal niekoľko kúr od pani Laury, ktoré tu dávala verejne, boli veľmi účinné, a naozaj si ich mohli ľudia odskúšať a presvedčiť sa, nie veriť, nejakým klebetám, ktoré po internete šíri istá nešťastnica a hlupáci, ktorí u pani Laury ani neboli. Naozaj, ja po týchto radách som napríklad nebol celý rok chorý a aj cez zimu, kedy všetci smrkali a drhli sa kašľom, ja ešte k tomu som si dával ráno ľadové sprchy a potom som do tej aj zimy šiel a bol som i tak v poriadku. Vďaka Božím radám som si pred zimou vybudoval vynikajúcu imunitu. A myslím, že to boli tak silno účinné rady , že aj keby som chodil po vonku v slipoch, bol by som zdravý.

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Pánu Bohu za veľkú pomoc v mojom živote.

Martina

Pane Bože láska moja ďakujem ti z celého srdca že máš ma rád a že mi veľmi pomáhaš v mojom živote a s mojím trápením. Bez teba by som bola stratená. Ďakujem za to že som mohla sa dostať na tuto stránku. Pane Bože ty si moje všetko milujem ťa láska moja a dakujem aj za tvojho proroka pani Lauru. Prosím ochraňuj ju aj jej manžela. Ďakujem ďakujem ďakujem.

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Pánu Bohu za máčne zrnko.

Marek M.

Dlhší čas som pociťoval slabosť v rukách .Bola to zvláštna slabosť lebo keď som stlačil päsť tak som ju nepodržal ani 10 sekúnd ako keby som mal preťažené svaly a strácal silu.Šiel som k známemu lebo som potreboval jednu dosku ale bola založená za ostatnými tak som ju chcel vytiahnuť( predtým som tak vyberal dosky bezproblémov ) no keď som ju chytil mal som tak oslabené ruky ,že som s ňou ani nepohol .Ešte mi známy hovorí ,že mám čas že on to bude držať aj hodinu a sa zasmial no mne nebolo do smiechu a v duchu som si vravel to čo mam s rukami.Nakoniec som ju vytiahol ale s trápením.Mal som pocit ako keby sa mi "rozpadali svaly" .Prečítal som si odkaz o máčnom zrnku a si vravím "to ako keby pre mňa bol ten odkaz".A to najlepšie na tom bolo keď som začal užívať mak tak pod 2 dňoch !! sa mi vrátila sila do rúk.Veľmi pekne Ti Ďakujem Pane Bože za tvoju pomoc.

Ani vo sne by ma nenapadlo akú liečivú silu má v sebe mak.

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Ti Bože za uzdravenie môjho syna od búšenia srdca.

Peter C.

Zdravím Vás drahí Bojovníci Boží.

A samozrejme aj Vás, neprajníci, lebo určite čítate túto krásnu Božiu stránku!!!

Chcel by som zareagovať na reakciu Daniela a pripojiť sa k jeho slovám. Poznám pani Lauru a jej manžela už roky a prešli sme si spolu aj s mojou rodinou už všeličím. Sú to stovky dní liečby, ktorú pre moju rodinu pani Laura prijala.

Nepchá do nás žiadne lieky, nepredáva liečivá, nezarába na nás, proste len prijíma Božie rady a povie na rovinu, ako to je. A je len na nás, či to budeme napĺňať.

Už neraz nám zachránila zdravie a naše životy. Spomeniem len posledný prípad, náš chlapec, ktorý športovo pláva. Zo dňa na deň sa mu rozbúšilo srdiečko pri plávaní. Nevedel plávať, dýchať, veľmi ho to bolelo. A čo myslíte, že by vám doktori povedali? Podávali by si ho ako kus mäsa po všetkých oddeleniach, a potom by mu povedali, nech radšej nepláva, nebude mu búšiť srdce a hotovo.

A preto doktorom nechodíme, pretože máme Boha a on nám dal svojho proroka, ktorý prijíma písmo od samotného Boha všemohúceho a zato veľmi ďakujeme.

A verte tomu, len vďaka bylinkám a vitamínom, ktoré dostal náš syn od pána Boha cez pani Lauriku, opäť pláva ako rybička, zbiera medaile a robí nám veľkú radosť.

Preto neprajníci, čítajte teraz pozorne!!!

Pán Boh nám dal slobodnú vôľu, celému svetu. Nemusíte vlastne nič, keď nechcete. Ale na ohováranie a klamstvá, nato máte chuť vždy, však?! A pritom väčšina z vás pani Lauru ani len nevidela. A preto sa vás pýtam, podľa čoho ju teda tak hnuste súdite? Kto vám dal na to právo? Lebo jedna LUCI(A)FERKA povedala!!! Môžete sa hanbiť!

Jedno si však pamätajte, Boh si to pamätá a súdi spravodlivo nás všetkých!!!

Drahá pani Laura, Vám sa chcem úprimne poďakovať, že ste taká statočná, a stále veríte v lepší a krajší svet. Kiež by bolo takých ľudí, ako ste vy s manželom viacej.

Ďakujem Bože v menej celej mojej nádhernej rodinky, ktorou si ma odmenil, za všetko čo pre nás robíte, za všetky rady, liečby, prosby.

Pani Laura, nech Vás pán Boh ochraňuje, ľúbime Vás.

Oliver reaguje:

Pridávam sa k Tebe Peter, Daniel, Tomáš a aj k ostatným. Zdieľam ten istý názor ako Vy všetci, ktorí ďakujete na tejto stránke za Božiu pomoc cez pani Lauru nám poslanú. Klamári a podvodníci sú všetci tí, čo pani Lauru takto označujú. Mne a mojej rodine pani Laura nespočetne krát pomohla v chorobách a aj iných životných problémoch. Keby bola klamárka, tak by sa nám nepomohlo ale práve naopak, pomohlo sa vždy. Môj otec mal silnú cukrovku. 4x denne si pichal inzulín. Po niekoľko mesačnej liečbe ktorú mu pani Laura dala, postupne inzulín vysádzal. Teraz berie už len tabletky 2x denne a to ešte nie je na konci celej liečby. Z mesiaca na mesiac sa cíti lepšie a fyzicky silnejšie. A to je človek ktorý má už 60-ku za sebou. Nebudem spomínať ostatných členov svojej rodiny, ani sám seba lebo nechcem čitateľa unavovať mnohými v niektorých prípadoch až zázračnými príbehmi o našich uzdraveniach. Každý súdny človek ktorý číta túto stránku, prípadne pani Lauru navštívil musí uznať, že na to že nič neštudovala ani sa inak v liečiteľstve nevzdelávala má naozaj dar od Boha, lebo inak sa to nedá vysvetliť. Ako môže táto obyčajná "nevzdelaná" žena ale so zlatým srdcom liečiť také choroby, s ktorými si "študovaná medicína" nevie dať rady. Ďakujem Bohu aj Vám pani Laura za všetko čo ste pre nás urobili. A Vy hlupáci, ktorí len z nenávisti a závisti pani Lauru ohovárate proste Boha na kolenách, aby do vašich hláv vniesol trochu zdravého rozumu a otvoril Vám oči. Lebo to zlé čo o pani Laure hovoríte sú len sprosté klamstvá.

Elena reaguje:

Pripájam sa aj ja k vám!!! Pani Laura je Boží prorok, aj keď už posledný, toto mi nevymaže nikto z mojej mysle. Cez jej duševný príjem od nášho láskavého jediného Pána Boha, Otecka nášho nebeského som sa uzdravila, za čo Bohu budem vždy, do posledného dychu na tejto zemi ďakovať, za Jeho pomoc a požehnanie aj za našu vzácnu pani Lauru, že ju máme. Pre všetkých nás je u nej jedna veľká poliklinika. Na príjme Vladko, láskavá zdravotná sestra pani Laura , lekár a liečby od nášho Stvoriteľa, milovaného Pána Boha. Diagnóza správna, liečba tak isto, precízna, prevencia prenádherné modlitby k Bohu a Božie rady.Nikto z nás nechodí po lekároch nezháňa ordinačné hodiny. Boh vždy bdie nad našimi dušami aj telesnom zdraví.

Rozmýšľajte trošku! Prosili by sme Pána Boha o pomoc, cez pani Lauru, kedy sme sa čo len jediný raz sklamali?!? Keby sme boli ďalej chorý, chorľavejší? Určite nie! Lenže mi vieme a sme presvedčený svojim zázračným Božím uzdravením, kde už medicína zlyhala na plnej čiare a Boh viedol naše kroky k pani Laure po Boží odkaz, liečbu, pomoc.

Pár jednotlivcov špiní jej meno, jej službu, čo je pre takého človeka len ešte väčšia zloba, lebo bol odmietnutý Bohom, aby si uvedomil svoje zlé životné a charakterové kroky, ale z toho sa mal poučiť, nie otočiť zlobu a špinu na pani Lauru. Vám všetkým, ktorý svoju zlobu, pľuvance odosielate na Lauru- Božieho proroka, šírite nehorázne klamstvá je to vaša nekonečná duševná zloba. Hanba vám! Pamätajte! Boh nezabudne na nič a na nikoho! Boh je spravodlivý sudca!

Otče Bože za všetko Ti ďakujem a prosím Ťa ochraňuj nám tvoju služobnicu Lauru aj jej pomocníka Vladka,tie statočné duše, ktoré nám s takou láskou, pokorou, trpezlivosť odovzdávajú, vysvetľujú Tvoje Božie liečby, ďakujem Ti Otecko, že ich máme aj za Tvoje zázračné liečby pre mňa, mojich synov.

Pani Laura, Vladko ďakujem za vašu vynaloženú energiu, drahocenný čas, čo všetko pre nás robíte aj za krásnu obsiahlu Božiu stránku Božími odkazmi. Mám vás rada.

Renata R. reaguje:

Tiež sa pripájam k tejto debate a veľmi pekne ďakujem za každú liečbu ktorú som od nášho p. Boha prijala cez našu milovanú Lauru. Prijala som liečbu viac krát a aj inú pomoc som jej nesmierne vďačná pretože ma naučila pokore a láske skrz nášho milovaného otecka a každá liečba mi pomohla a teraz mám ďalšiu liečbu na pol roka a po dvoch týždňoch tejto liečby sa mi zlepšil stav na 50 percent . Miluj BOHA a dostaneš všetko vo svojom živote čo budeš chcieť samozrejme s pokorou a láskou. Laura je veľmi vzácny človek je milá a veľmi pokorná .Ľudia neveria ničomu a nikomu stráca sa láska a pomoc . Ja ťa môj OTECKO vždy budem milovať a za pani Lauru ďakovať . Lucia je veľmi chorá osoba a netreba sa ňou zaoberať. Ja p. Laura Vám verím každé jedno slovo od p. Boha poslané a verte mi nie vždy to tak bolo a teraz a celý môj život to tak bude lebo láska k BOhu je pre mňa všetko na tomto svete milujem ho a nikdy to ináč nebude . P. Vladimír je je veľmi starostlivý a pomáha našej Laurinke ďakujeme p. Vladimír za všetko čo pre nás robíte . Som bojovníčka a budem vždy bojovať za všetko čo je dobré a to je naša Laura .Ďakujem Bože za našu Lauru z celého srdca

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Ti Otče Bože aj za negatívné správy, lebo sú pre mňa veľkým poučením ako sa stať lepším človekom.

Gitka

Otče Bože dobrotivý, chcem Ťa poprosiť o odpustenie, že som ja hlupaňa spravila veľkú chybu keď som zase opakovane a sebecky žiadala o pomoc a tým porušila Tebou dané pravidla, ktoré platia pre všetkých. Hanbím sa za moje schybenie a nekonečne Ťa prosím o odpustenie a tiež Ti ďakujem za lekciu, ktorú si mi právom uštedril. Zaslúžila som si to a prijímám to s pokorou a poďakovaním. Potrebovala som poriadne dostať za uši, aby som si to uvedomila, poučila sa a chybu už neopakovala. Každý chceme byť Bohom pochválený a počuť o sebe len to dobré, ale treba si uvedomiť, že jediný Pán Boh vie, čo je pre nás najlepšie, nie to čo mi chceme. Ďakujem Ti Otče Bože aj za negatívné správy, lebo sú pre mňa veľkým poučením ako sa stať lepším človekom. Nech je nám príkladom náš posledný Boží prorok naša milovaná Laurinka. Za tie dlhé roky čo ju poznám som nestretla čistejšieho, skromnejšieho, odvážnejšieho a obetavejšieho človeka ako je ona. Ďakujem Ti Laurinka za prijatie nie práve pozitívnej správy, ale pre mňa to je a bude veľmi poučné a životná skúsenosť do budúcnosti. Ďakujem aj jej manželovi Vladkovi, ktorý mi všetko podrobne vysvetlil kde som spravila chybu, aby som to dobre pochopila. Mohli by sme sa hnevať na Boha, ale prečo keď si vlastne za všetko možeme sami. Na záver… aj negativné správy nás možu posunúť smerom dopredu k nášmu láskavému Pánu Bohu, ale je treba si chybu priznať a poprosiť Pána Boha o odpustenie. Otče Bože, prosím Ťa odpusti mi všetky moje schybenia, zlyhania, omyly, všetky vedomé aj nevedomé hriechy, ktoré som napáchala v svojich minulých a tiež v súčasnom živote. Zmiluj sa nad mojou hriešnou dušou a odpusti mi. Milujem Ťa Otče Bože a vždy budem po celý svoj pozemský život. S láskou, úctou a pokorou Gitka.

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Ti krásne Pane Bože.

Jaroslav

Dakujem ti krasne Pane Boze za spristupnenie stranky pre moju dusu. Neskutocne si to vazim a dakujem. Priznam sa ze ma telefonat od Vladka vylakal ale zaroven potesil. Ospravedlnujem sa z hlboka za moje zlihania a ohavstva ktore som sposobil a dakujem. Jedineho coho sa v zivote bojim si ty a teba si uz znepriatelit nechcem a vsetky moje zlyhania chcem napravit .Pane Boze, nikdy si ta nedam. Milujem ta a tak isto aj P Vladka a P Lauru

Súvisiaci obrázok

Bože daj ľuďom šancu poznať Ťa.

miro

Otče Bože, ďakujem Ti že mi každý deň pomáhaš prekonávať prekážky. Si niekedy až veľmi rýchly...len si pomyslím a už to mám:-) Bože, čím dlhšie Ťa poznám a čím som starší, zisťujem že mi netreba veľa. Hlavne si prajem byť silný vo viere, byť statočný a mať vždy v rukáve argumenty ako Ťa obhájiť pred ľuďmi ktorí v Teba neveria. Prajem si ešte aby Teba a aj túto Tvoju stránku poznal celý svet, nech sa to jedného dňa rozpŕchne do celého sveta že je tu Laura - posledný a jediný Boží prorok na zemi. Lebo keď to praskne, tak pri dnešnej rýchlosti akou sa šíria informácie, to bude otázka 24 hodín a bude to v celom svete známe. Ešte si prosím aby pán Vlado a pani Laura mali vždy veľa síl pokračovať a aby to nikdy nevzdali. Bože daj im veľa síl, mne daj prosím Ťa argumenty a odvahu, ľuďom šancu poznať Ťa a kresťanom rozum. Amen.

Súvisiaci obrázok

Zázrak na počkanie.

daniela

Ďakujem Ti Bože.

Otecko môj milovaný, požehnal si pre mňa liečbu na môj zapálený prst na päť dní a ja Ti zo srdca nesmierne ďakujem..ešte včera som si myslela, či nebudem musieť v liečbe pokračovať, či som cvičila správne, či som niečo nepokazila...ale keď si povedal päť dní tak päť dní!!! Dnes piaty deň a ja nemám na prste žiadny náznak zápalu...zázrak na počkanie za pár dní, za ktorý Ti zo srdca ďakujem!! Tvoja dokonalosť a láskavosť je neopísateĺná. Dá sa len prežiť a precítiť..Veĺmi veľmi ďakujem môj jediný a najlepší lekár na svete..Milujem Ťa, uctievam Ťa a nikdy nepochybujem!! Drahá Laura a Vladko aj Vám vrelá vďaka!!

Súvisiaci obrázok

Poďakovanie za liečebnú receptúru na zníženie vysokého tlaku a pomoc pri jej zvládnutí.

Margita

PANE BOŽE môj z celého srdca Ti ďakujem, že si mi poslal liečebnú receptúru na zníženie vysokého tlaku a že si mi celý rok pomáhal zvládnuť ju naplniť. Bolo to veľmi náročné hlavne v prvom polroku, kedy som užívala surový cesnak a ešte ďalšie vitamíny a bylinky to bolo asi to najnáročnejšie, v druhom polroku to bolo veľmi jednoducho pripraviť. Ďakujem Ti že som vždy mala dostatok liečiv a že si mi pripravil pracovné prostredie v práci, kde som nemala problém pripravovať si potrebný recept pre užitie. Už na začiatku liečby sa mi krvný tlak upravil a počas celej liečby som mala len dva krát 142/87 a to práve v prvom polroku, dnes som užila poslednú dávku, môj krvný tlak je 127/75 +,- 10 celý druhý polrok, je to ako v mladosti. Pred liečbou som mala krvný tlak 170-190/110.

V dnešnej dobe veľa ľudí trpí vysokým krvným tlakom, užívajú lieky, ktoré sú pohodlnejšie, nezaberú veľa miesta a ľahšie a rýchlejšie sa dajú užiť, ako bylinky od Pána Boha, ktorých treba väčšie množstvo a treba si receptúru pripraviť, s láskou užívať a prosiť o požehnanie. Farmaceutické lieky však musia ľudia užívať doživotne a lieky od nášho Jediného Pána BOHA len Ním určený čas. Pre mňa to bol jeden celý rok. Bolo to náročné ale dalo sa to s BOŽOU pomocou zvládnuť.

Z celého srdca TI BOH môj ĎAKUJEM za teraz spomínanú liečbu, ale aj za ďalšie – šalvia+ celaskon, žihľava, klinčeky a tiež za BOŽIE cviky pre moju hrudnú chrbticu, ktoré ešte cvičím, za zbavenie kliatby, za liečbu krvného zápalu. Pane Bože prosím Ťa pomôž mi zvládnuť správne docvičiť cviky, aby som mala silu a nerušený čas cvičiť tak ako to bolo doteraz.

Pane BOŽE Milujem ŤA a srdečne Ti ďakujem za všetko čo si pre mňa urobil a robíš, že stojíš pri mne. Prosím ŤA usmerňuj moje myšlienky, slová, činy len tým správnym smerom. Ochraňuj našu drahú pani Lauru a jej Vladimíra, nedopusť, aby bola smutná.

Veliké ďakujem patrí Vám pani Laura, vážim si Vás, ste úžasný človek, ďakujem že som mala tú možnosť Vás osobne spoznať a že ste prijali pre mňa liečebné receptúry veľmi náročné na zápis a odovzdali mi ich.

S láskou, úctou a pokorou Margita

Súvisiaci obrázok

Drahý Bože ďakujem Ti.

renáta

Drahý Bože, ďakujem za odkaz odovzdaný prostredníctvom drahej pani Laury, ktorý som nečakane dostala na včasnú liečbu ešte neprepuknutých ochorení. Je to nádherný pocit, vedieť a pocítiť, že mám takú silnú ochranu mojej duše aj tela priamo z nebies. Neviem, čím som si to zaslúžila. Po dnešnom odkaze viem o ďalších svojich ochrancoch, ktorými sú zomrelí predkovia z mojej rodiny, ktorých som ani nepoznala, no oni ma ochraňujú, vyprosujú pre mňa u Láskavého Pána Boha milosrdenstvá, sú to moji anjeli. Môj pohľad na život sa mení odkedy poznám pani Lauru a dozvedám sa vďaka nej úžasné skutočnosti o živote medzi nebom a zemou, že existuje aj neviditeľný svet, ktorý ovplyvňuje ten náš pozemský život. Pripadám si ako v rozprávke, aj keď samozrejme, sú aj ťažké chvíle. Ale teraz už viem, že nie som na to sama, že mám oporu a ochranu v láskavých dušičkách mojich príbuzných. Odkaz, ktorý mi odovzdali bol naplnený láskou, takou silnou veľkou láskou, že som plakala dojatím...a nebola som sama priatelia.

Všetci, ktorí neveríte, že pani Laura je prorok, že vidí do každej duše až na samé dno, že dokáže komunikovať s neviditeľným svetom, ktorý nás obklopuje...myslíte, že život je len práca, rodina, auto, nákupy, zábava?...tak to mi je vás ľúto, lebo je tu niečo oveľa dôležitejšie a raz tomu aj vy neverci uveríte.

Z celého srdca ďakujem pani Laure za jej obetavú vyčerpávajúcu a nenahraditeľnú prácu a pánovi Vladimírovi za trpezlivosť, ochotu a čas, ktorý mi venoval. Drahý Bože ochraňuj týchto svojich najvernejších služobníkov, daj im do života pokoj, ktorý tak veľmi potrebujú.

Súvisiaci obrázok

Vrúcne a nekonečné poďakovanie tebe Bože.

Jana

Ani neviem opísať dnešnú radosť z odblokovania Božej stránky. Otče Bože milovaný ďakujem ti z celého srdca a z hľbky svojej duše za radostnú správu, že znovu môžem čítať tvoje odkazy a vzácne rady. Vážim si to veľmi Bože môj ako aj všetko čo pre mňa a mojich blízkych robíš. Vypočul si moje prosby a motlitby za odpustenie zlihaní a schybení a hlavne za svoju milovanú dcérku. Ani neviem opísať tú obrovskú radosť a úľavu na duši. Keď mi pán Vladko zavolal a oznámil úžasnú správu roztriaslo sa mi celé telo a tisli sa mi slzy do očí. Teraz viem, že si nás neopustil a stál si pri nás aj napriek našim zlyhaniam. Sľubujem ti Bože môj, že ťa nikdy nesklamem a budem si ťa chrániť a ctiť do konca svojho života. Bez teba život nemá zmysel je bez svetla prázdny a smutný. Pre mňa je táto Božia stránka ako šperkovnica plná vzácnych a nezaplatiteľných drahokamov, ktoré môžem nosiť vo svojom srdci. Ďakujem Otče Bože aj Vám drahá Laura a Vladimír za všetko čo pre nás robíte. Lúbim Vás a vážim si Vás. Milujem ťa Otecko nebeský môj. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Súvisiaci obrázok

Pane Bože ďakujem ti zo srdca.

Peter B.

Môj láskavý Bože.

Touto cestou sa chcem poďakovať Tebe Pane Bože, za to že som dostal dnes možnosť mať odblokovanú stránku.Po dlhej dobe som počul tie známe hlasy v telefóne, na ktoré do svojej smrti nezabudnem...Viem že musím svoju životnú cestu Otče Božinku šliapať tak ako mi ju ukážeš, v dobrom ale i v zlom. Som Ti vďačný za to že poukazuješ na naše chyby. Vážim si nesmierne čo si pre mňa všetko spravil. Ja som Ťa však za to neskutočne sklamal. Tatinko, ľúbim Ťa...

ODKAZ PRE VŠETKÝCH NEPRAJNÍKOV PANI LAURY: Na základe mojich dlhoročných, áno - dlhoročných skúseností s liečbami, odkazmi, modlitbami od Pána Boha, ktoré sprostredkúva pani Laura nám ľuďom tu na zemi, zodpovedne prehlasujem, že ani jeden jediný raz sa nepomýlila v odkazoch od nášho nebeského Pána Boha!!! Dávam 3 výkričníky, pretože, nebyť jej zodpovednej mravenčej práce, nedýchal by som. Možno by som robil do zeme úplne niečo iné! To sa týka mojich detí, manželky, a koniec koncov v poslednom období i môjho manželského života.

Čítajte pozorne túto stránku, a dočítate sa prečo neveriť vešticiam/veštcom. Sám som hľadal pomoc u takýchto ľudí skôr ako som poznal pani Lauru, a sám som prišiel o nemalé finančné prostriedky - vraj za odkliatie. Ktoré sa však vôbec nekonalo! Nebyť Božej rady cez pani Lauru, ktovie či by som nebol v psych. ústave.

Rady ktoré sú typu: čo chceš počuť to Ti poviem, by mali byť zadarmo - také dostanete u kartárov a iných darmožráčov nielen z obrazovky...Šarlatáni sú ľudia ktorý pre svoj vlastný osoh - samozrejme finančný, pýtajú nemalé peniaze od nešťastných ľudí, ktorý blúdia a nedokáže im pomôcť žiaden lekár...

TU pani LAURA odkazuje PRAVDU, NIČ LEN PRAVDU. Aj keď je niekedy tvrdá, ale nikdy nie nezvládnuteľná. A ja sa pýtam: Nie je lepšie počuť pravdu ako lož? Veď to všetci chceme, nechajte teda pracovať pani Lauru, jej výsledky hovoria za všetko. Je to závisť keď na ňu kydáte? Minimálne závisť... nebojíte sa Božej spravodlivosti?

Súvisiaci obrázok

Takú radosť som už dávno necítila.

Betka

Drahý Otče, chcem sa Ti zo srdca poďakovať za sprístupnenie Tvojej vzácnej Božej stránky. Keď mi zazvonil telefón, a videla som, kto mi volá, som sa celá triasla, aj od radosti, ale aj som sa bála, či nedostanem znovu Boží výprask Ale našťastie mi volal pán Vladimír, že mi bola odblokovaná tá najvzácnejšia stránka na svete...! Som nesmierne vďačná! Takú radosť som už dávno necítila. A až večer som si uvedomila, že po tejto radostnej správe ma prestala bolieť hlava, ktorá ma bolela dva dni... Ďakujem Ti Bože, že sa o nás neustále staráš, že nás miluješ aj napriek našim schybeniam. Ty vieš, že začínam chápať súvislosti v mojom živote, že aj to zlé je na niečo dobré, a všetko je len pre naše dobro. Ďakujem Ti, že si mi otvoril oči, a modlím sa, aby si mi odpustil moje zlyhania. Bez Teba už nedokážem žiť. Milujem Ťa

Súvisiaci obrázok

Ďakujem za Božiu lásku.

Gabriela a Michal

Ďakujem za Božiu lásku, ktorá je tak nesmierna. S veľkou radosťou sme prijali správu od pána Vladimíra, že máme prístup na celú stránku.

Náš Otecko nebeský ma upozornil, že píšem veľa krásnych slov, ale že viera je slabá. Veľmi túžim po tom, aby moja duša úplne dôverovala Bohu.

S láskou a úctou Gabriela a Michal

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Bože.

Marta

Bože LÁSKAVÝ

ani neviem ako začať, ani si nezaslúžim toľko lásky, ktorú mi preukazuješ, ĎAKUJEM!!! za túto možnosť znovu čítať tieto stránky,ĽÚBIM ŤA Bože.

Všetkým, ktorí stále pochybujú: ak milujete Boha a chodíte do kostola,modlíte sa k Ježišovi a panne Márii,platíte kňazom ktorí možno práve zneužili deti...Koho vlastne milujete? Boh nepotrebuje cirkev...,ani kostoly znesvätené modlami (Ježiš a Mária)...,Boh chce chrám vo vašom srdci,kde sa modlíte len k nemu,spovedáte sa mu,ďakujete a prosíte, nemusíte nikde chodiť,nikomu platiť,stačí šíriť Lásku k Jedinému Láskavému Bohu tak ako to robil aj Ježiš.Ďakujem aj Vám pani Laura a Vladko za všetko...

Súvisiaci obrázok

Ďakujem Bože za sprístupnenie stránky.

Júlia P.

Chcem sa aj ja poďakovať, za sprístupnenie stránky. Ďakujem, ďakujem, ďakujem Pane Bože. Ďakujem za všetko. Si najdokonalejší a najlepší Otecko, aký len môže byť. Ty najlepšie vieš ako na svoje deti. Vďaka Tvojmu zamietnutiu mi stránky, varovným odkazom, som si uvedomila veľa vecí, o ktorých som ani netušila, že robím zle. Uvedomila som si, aké je to žiť bez Teba a nechcela som tak pokračovať. Život bez Teba je to najhoršie na svete, Bože. Nie je väčšej straty. Ty vieš, že ľutujem, ako som Ťa sklamala. Teraz si veľmi vážim, že sa na mňa už nehneváš a že mám prístup k Tvojim radám, liečbam ale hlavne k Tvojej láske. Milujem Ťa Otče Bože. Prajem si byť Ti vždy verná a plne odovzdávam môj život do Tvojich rúk. Viem, že som ešte nevyhrala, o Tvoju lásku musím bojovať každý deň. Kým žijeme, nemôžeme povedať, či sme vyhrali alebo prehrali, lebo každá naša myšlienka, náš skutok mení naše duše. Mám chyby, ktoré si neviem predstaviť zvládnuť sama, ale verím, že keď Ťa budem úprimne prosiť, tak spolu to zvládneme.

Nedá mi to nepoďakovať aj pani Laure a pánu Vladkovi. Oni sú len ľudia, ktorí odovzdávajú nám ľuďom Božie pravdy, liečby a rady. Ale z nás všetkých majú najbližšie k Bohu a každý odkaz prejde cez ich ruky. Ďakujem im za ich trpezlivosť, ochotu pomôcť a statočnosť. Veľmi si ich vážim.