36. strana

09.06.2017 03:11

Poďakovanie.

Silvia

Milostivý Otecko nebeský ja sa ti chcem úprimne poďakovať za pani Lauru,za to čo všetko pre nás robí.Za jej ochotu a trpezlivosť.Za to že nám otvára oči ,píše pravdu o katolíckej cirkvi,o Pánu Bohu ako ho milovať.Ako sa modliť ako prosiť o pomoc.A s láskou sa odovzdať len Pánu Bohu.Ďakujem vám milá pani Laura,za to že môžem čítať túto Božiu stránku.Je to mojou vznácnosťou.

Pane Bože milostivý ochraňuj nášho posledného Božieho proroka aj jej manžela každý deň,od všetkého zlého.

S láskou Silvia

Marcel

Ďakujem Ti dobrotivý Bože, aj Vám pani Laura !

Ďakujem Otecko.

Zuzana

Ani neviem ako začať. Prežila som skoro 4 mesiace v tme , sebaľutovaniu... Mám svoju rodinu no aj tak som sa netešila z dní ktoré prichádzali, lebo sa bez Teba Otecko žiť nedá. Veľmi ma bolelo, ako som klesla a mohla zle myslieť na pani Lauru , za čo sa vám veľmi ospravedlňujem. A dnes... stal sa zázrak... Ty môj Otecko si mi odpustil môj prešlap ? ďakujem , ďakujem neviem ani vyjadriť aká som šťastná. Ach Bože môj drž pevne opraty nadomnou nech už nespadnem. Chcem byť dobrý a silný bojovník, podržať nášho proroka v náročnej práci . Milujem Ťa Otecko a ďakujem za odpustenie Tebe ,ale aj pani Laure a Vladkovi. Uvedomila som si, aký si veľkodušný a vieš odpustiť tak neodpustiteľnú vec , keď my ľudia máme problém odpustiť drobnosti. Ďakujem pán Vladko za telefonát ... S láskou a pokorou Zuzana ❤

OTECKO ĎAKUJEM

Elena

Otecko môj nesmierne milovaný si moje všetko všetúčko. Len ku Tebe chcem kráčať, k Tebe sa približovať. Všetko mám v Tebe.

Chcem Ťa objímať, bozkávať, láskať, držať sa Ťa pevne za ruku. Všetko Tebe Otecko odovzdá vam.

Ďakujem nekonečne, milujem Ťa nesmierne celou svojou dušou do posledného dychu, bezhranične Ti verím, dôverujem.

Otecko všemocný, láskavý, dobrotivý prosím Ťa stoj pri mne, veď moje myšlienky, slová, kroky, prosím Ťa o pokoru, dobrotu v mojej duši, týchto cností nikdy v duši nie je dosť. Prosím Ťa ochraňuj ma, celú moju rodinku, všetkých aj tých, ktorí Ťa nepoznajú, veď ich cestou k Tebe jedinému, aby boli šťastný, spokojný. Otecko prosím Ťa ochraňuj, pomáhaj, všetko čo je v Tvojej všemoci našu vzácnu dušičku Lauru, Vladko.

Pani Laura, vám veľmi ďakujem, za vašu obetavosť, za všetko, čo pre nás robíte aj Vladkovi.

Ďakujem Bože za odpustenie.

Júlia

Mila pani Laura Chcela by som podakovat LASKAVEMU PANU BOHU za odpustenie na stranku ak mozem ale nemam pristup ak mi to bude umoznene tak podakujem na stranku ak nie Dakujem Panu Bohu kazdy den za vsetko co pre moju dusu hrienu robi a za vsetky pozehnania a dary kazdeho dna velmi vdacne Dakujem .Pani Laura velmi vam dakujem za vsetko co pre mna robite a ze ste mi odpustila tu hrozu co som sposobila vam aj psikom trapi ma to mrzi ma to lutujem to .dakujem vam za odpustenie velmi .Ste pre mna njvzacnejsi ludia na svete VELKE DAKUJEM PANU BOHU ze mi ukazal k vam cestu moj zivot sa velmi zmenil ako vas poznam .Dakujem Panu Bohu za trpezlivost ,dobrotu ,laskavost pri mojej hriesnej dusi a dakujem aj vam pani LAURA ze ste pres to vsetko mi odpustila co som vam sposobila moja cesta k Panu Bohu je jedna velka prekazka tazka skuska púrs to vsetko verim Panu Bohu a nikdy sa nevzdam lebo na konci ked to clovek dokaze Bozie Fanfary su najkrajsie.

renáta reaguje:

Júlia, pamätám sa na vaše počiny, ktoré pani Laure tak veľmi ublížili. Nemám právo súdiť a ak vám Laura odpustila, svedčí to o jej veľkom, naozaj VEĽKOM SRDCI. Kto z nás obyčajných ľudí by vám to, čo ste jej spôsobila odpustil?! Neviem, či vôbec niekto. Pane Bože, drž nad našou Laurou ochrannú ruku, aby nemusela pociťovať nezmyselné údery od ľudí, ktorým pomohla. Drahá pani Laura je nám svojim životom príkladom, svojou pokorou, láskou. Pozdravujem do Dvorníkov.

Vďaka Pane Bože za včasné varovanie pre moje dieťa.

Monika

Veľmi pekne Vám Ďakujem Pani Laura za ďalší odkaz od Pána Boha,ktorý ste Nám odovzdali a ktorý sa samozrejme potvrdil.Hneď na druhý deň som utekala so synom k lekárke,ktorá si do teraz nič nevšimla a tak ako ste mi kázali som ju upozornila na ľavú nohu malého a tá odrazu videla všetko už videla, že malý zle došľapuje aj na druhú nohu.Dala mi papier k ortopédovi,lenže ten má objednal až o mesiac. Tak funguje naše zdravotníctvo. Prišiel deň D a ortopéd zistil,že maličký má vrodené ploché chodidlo ľavej nohy,členok a pätu tlačí dovnútra a tým začína zle došľapovať aj na pravú nohu. Potvrdené. Dúfam, že časom sa to dá do poriadku . Keď ste nám volali okamžite som mala výčitky kde som urobila chybu? Kupujem kvalitné topánky a aj tak,že som to nevedela ovplyvniť ,čo už aj také musí byť.Ešte raz Veľká Vďaka Vám a Pánu Bohu, pretože sa predišlo skolióze a iným deformáciám chrbtice. Prajem pekný slnečný deň.

BOH môj nekonečne ĎAKUJEM.

Margita

Pane Bože ďakujem každý deň a za všetko, hlavne za pani Lauru, nášho posledného proroka tu na našej zemi, lebo bez nej by som ja a ani ostatní ľudia nepoznali pravdu o Ježišovi,pravdu reinkarnácii, pravdu o našom zdraví,pravdu o láske,pravdu o našej karme,čo je to kliatba a mnoho iného- dôležitého pre náš život. Ja teraz chcem Tebe Boh môj poďakovať za všetky liečebné receptúry, ktoré si mi poslal - hlavne za liečbu na zníženie vysokého krvného tlaku. Vysoký tlak si mi vyliečil mám to potvrdené -meriam si každý deň krvný tlak a mám 135/75 ako v mladosti,nezvýšil sa ani pri horúčavach aj keď som bola niekoľko hodín na slnku a niekoľko dní po sebe, vykonávala som aj namáhavú prácu a krvný tlak je v poriadku.

Teraz užívam kari korenie a musím povedať, že mám sily ako sa hovorí ako"drak"

Vám pani Laura ďakujem za to že plníte Božiu vôľu, prijímate odkazy pre nás a tým sa uzdravujeme, je to úžasný pocit - cítim sa zdravá plná duševnej aj telesnej sily a to len preto že Pán Boh mňa nasmeroval k Vám a Vy ste mňa naučili to čo mňa nenaučil za viac ako 50 rokov nikto. Láska, pokora, vďačnosť,úcta, dobroprajnosť ktoré vychádzajú úprimne zo srdca sú cnosti, ktoré Náš Jediný Milovaný Pán BOH oceňuje. Ja Ti za to BOH môj nekonečne ĎAKUJEM

Pani Laura a Vladimír ešte raz srdečná vďaka za všetko,BOH Vám žehnaj veľa zdravia, a už len vďačných pacientov.

S láskou,vďakou a pokorou Margita

Milujem ťa drahý Bože a ďakujem za všetko.

Simona

Ďakujem za najkrajší večer po dlhej dobe plný zimomriavok..

Keď mi dnes zazvonil telefón s číslom pani Laury zmocnil sa ma pocit mierneho strachu,vždy mám obrovský rešpekt keď mi volá..v telefóne sa ozval nám známy hlas našeho pána Vladimíra,ktorý mi oznámil tú najkrajšiu novinu..,povedal mi,že pani Laura dostala informácii od pána Boha,že už nastala tá mnou dlho očakáváná chvíľa a ak budem potrebovať pán Boh mi odovzdá liečebnú pomoc..,vidí že svoje chyby skutočne úprimne ľutujem a odpustil mi..Celým telom mi prebehli zimomriavky a bolo mi do plaču.

Bože moj milovaný,neskutočne ti ďakujem za túto chvíľu,bolo to 6 mesiacov smútku,bezmocnosti ale aj nádeje.Každý deň som prosila o odpustenie a hovorila,že sa nikdy nevzdám aj keby to malo trvať roky,nevzdám sa tvojej lásky lebo je to to najcennejšie čo v živote máme.Viem,že mám mnoho chýb a že sa nesprávam vždy ako by som mala,no svoje chyby vidím a snažím sa ich zmeniť..,preto som tu na tomto svete aby som sa učila a napredovala a keď ak zlyhám nikdy sa nevzdám.Keď mi je najhoršie vždy si zopakujem vetu: sily zla do duše mojej lasku k Bohu nikdy neodkloníte! A to platí ! Milujem ťa drahý Bože a ďakujem za všetko.

Ďakujem Ti Bože z celého srdca, že mi začínaš znovu veriť .

Peter N.

Dostať "popaluli" , ale hlavne neprestať veriť a pekne denno denne prosíť o Odpustenie!!!! Náš milovaný Pane Bože , Ďakujem ti z celého srdca ,že mi začínaš znovu veriť , Ďakujem o spristúpenie tejto krásnej Tebou požehnanej webstránky ,ktorá nám pomáha denno-denne a môžme sa z nej učiť ,žiť tak ako si nás stvoril a nie tak ako chce (prepač!)“SKURVENÁ CIRKEV“! Pani Laura , Vám veľmi pekne ďakujem za sprostredkovanie a za všetko čo pre nás robíte aj s .p Vladkom a budem sa snažiť všetko robiť na 110%!!!Ešte raz sa Tebe Milovaný Náš Pane Bože , Vám p.Laura a p. Vlado ospravedlňujem za to že som bol lenivý a nevďačný a bral som to všetko na ľahkú váhu a tým som Vás okradol o drahocenný čas a nervy ! p.Vlado , Vám Ďakujem za náš minuloročný telefonát , keď ste mi „fajne naložili“ lebo som to fakt potreboval a ďakujem že ste mi otvorili oči , (o čo som vlastne prišiel) a začal sa správať zodpovednejšie! Ešte raz veľmi pekne Ďakujem za všetko a prosím o odpustenie ! Nie som dobrý pisateľ ,tak mi to prepáčte, radšej sa vykecávam! S veľkou vďakou ,láskou a pokorou Peter

Otče Bože, nikdy Ťa neprestanem ľúbiť.

Edo

Môj milovaný Bože, neskutočne Ti zo srdiečka ďakujem.

Otče Božinku, chcem sa Ti poďakovať za odpustenie, chcem sa Ti poďakovať za liečbu ktorú som dostal narýchlo, a zabrala ako mávnutím čarovného prútika, ďakujem Ti že sa o mňa tak staráš a ukazuješ mi neskutočnú lásku k nám niekedy nehodným dušiam. Potrebujeme dostať občas po hlavách, lebo si to zasluhujeme. Sme niekedy ako zaslepené kone, ktoré potrebujú usmerniť. Otče Bože, nikdy Ťa neprestanem ľúbiť za všetko čo si pre mňa spravil, a nikdy Ťa neprestanem prosiť o najtajnejšie priania, lebo viem, že pre Teba nič nieje nemožné. Máme to v našich životoch niekedy ťažké, ale Ty jediný si nám tu na zemi oporou. Tvoj Edo.

Prepáč mi Pane.

Marek R.

Ďakujem Ti Pane za riadny preplesk ktorý si mi dal. Prepáč mi Pane za to aké som hovädo. Odpusti mi ak sa to dá odpustiť. Prepáčte aj Vy pani Laura. Aj Vám pán Vladimír sa ospravedlňujem. Potreboval som takú po papuli. Ospravedlňujem sa Vám a prosím o prepáčenie.

Ďakujem Ti môj dobrotivý Bože.

Marta

Ďakujem Ti láskavý Bože za liečbu, ktorú si mi poslal, ani som si nepýtala, myslela som si, že si ju ešte nezaslúžim.No ty si ma počul a poslal si mi ju. ďakujem Bože,si najlepší otec akého môžeme mať.Ďakujem aj vám pani Laura za odpustenie a lásku,ktorú nám týmto prejavujete. A ďakujem aj za vašu prácu a úsilie bez ktorého by sme tu už neboli...

Spoznala som skutočného Boha.

Michaela

Milá p. Laura,veľmi ma bolí a ťaží v srdci náš posledný rozhovor.Chcem Vás poprosiť o prepáčenie.Tak to cítim,že Vám to musím napísať.Vo svojej duši som Vám veľmi vďačná za to, že som prostredníctvom Vás mohla spoznať skutočného Boha. Aj keď je to ťažké ukazovať a žiť Božie pravdy v tomto svete plnom cirkevných faloší,zla,snažím sa.Mám boj vo vlastnej rodine,pretože sa nechcem sobášiť v kostole pred kňazom,ale na úrade a pred Bohom si chceme sľúbiť lásku našimi úprimnými slovami. Je ťažké pozerať na vlastného Otca ako slepo verí cirkvi.Viem však jedno ako ste mi povedali: Verte Bohu,robte dobré skutky a dodržiavajte desatoro Božích prikázaní.Ďakujem Bohu a Vám,že som vo svojich 30 - tich rokoch mohla začať žiť v pravde a nie v klamstve, ktoré mi bolo vtĺkané od detstva. Z celého môjho srdca VÁM ĎAKUJEM. Michaela

Laura reaguje:

Prišla si ku mne Laure Michaela pýtať pomoc od Pána Boha. Nevieš sa vynaďakovať za to, ako Tvojej duši Pán Boh pomohol. Odišla si s Božou pomocou napísanou na papieri a ani si sa neopýtala čo si dlžná. Máš ma za obyčajný hnoj, ktorý treba vidlami odpratať. Slušnosť poukazuje na niečo iné. Si zdravotná sestra, ktorá nemá rodinu a ani deti zatiaľ. Ale veď Božiu pomoc si dostala a si lakomá. Dobre vieš, že peniaze od ľudí nepýtam a chytila si sa tejto vety ako kliešť. Hanbi sa ty zradná očná sestra a nech tvoju dušu lekár vyplatí takou platbou akou si sa odmenila nie Laure ale mne Bohu svojou lakomosťou a vyšpekulovanosťou. Máš čo ľutovať a za tvoj duševný prístup k mojej Božej pomoci ja Boh nebudem pri tvojej duši stáť. Narazila si. Opýtaš sa na koho?Na mňa Boha! Lakomosť tvoju dušu úplne pohltila a viem, že nie si chudobná ale zradná a vyšpekulovaná! Ako tvoja duša ohodnotila moju Božiu pomoc, tak isto a ver tomu, že tak isto budem tvojej duši pomáhať ja tvoj Boh. Som milostivý ale spravodlivý. Lauru nenechám ako si ty myslíš svojim myslením, že je odpad! Lakomica nevážiaca si mojeho Božieho slova odčiňuj svoje hriešne skutky! Ja Boh som spravodlivý voči tým, ktorí ma nevidia a medzi nich spadáš aj ty so svojou duševnou špinou a necharakterom duševným. Tvoj partner ti zakáša už teraz. Vezmi si ho za manžela a presvedč sa. Je to zlodej ako aj ty si zlodej a špekulant. Všetko sa ti vráti, to ti ja Boh sľubujem!

Otvorenie Božej Brány.

Júlia

Dakujem Ti Laskavy Moj Dobrotivy Bože za otvorenie božej brany .Dakujem Velmi pekne milostivo Laskavy Moj Bože za tvoju dobrotu ,laskavost ,odpustenie ,trpezlivost k mojej velmi hriesnej dusi .Co Boha urazila rozhnevala a Pani Laure ublizila .Pane Boze milion krat Velke Dakujem za vyslysanie moju hriesnu dusu .Pane Boze nechcem Ta uz nikdy nahnevat a pani Laure ublizit .Kazdym dnom sa moja dusa ospravedlnovat a lutovat bude svojmu Panu Bohu za to co vykonala .Pane Boze som velmi hriesna dusa na tomto svete som taky hlupak .Pane Boze velmi si zelam ist po tvojej Bozej ceste je velmi tazka prekazky su obrovske kazdym dnom ale verim Pane Boze Tvojej sile,pomoci ,podpore si moja pevnost ,ochrana,dovera,najvzacnejsia skola zivota s Tebou zvladnem vsetko Verim Ti Doverujem Ti Velke dakujem za vsetko co pre moju dusu robis nikdy sa nevzdam Pane Boze Lubim Ta a zdolam vsetky tazke prekazky v mojej ceste k Tebe Pane Laskavy.Velmi pekne laskavo milostivo Dakujem za odpustenie za zdvihnutie mojej duse do noveho prudu bozej ocisty.Lubim Ta Moj Boze a chcem zostat len pri tebe navzdy .Dakujem milion krat Velke Dakujem

Boži Pobyt v Tatrach.

Dakujem Ti Laskavy Moj Boze za Boži Odkaz a pobyt v Tatrach kde si vyslal moju dusu nacerpat energie a sily z tvojej Bozej prirody do mojej hriesnej duse a mojho tela .Velke Dakujem milion krat Laskavy Moj Boze za nabitie oddych nacerpanie sily bozej energie slniecka toho uzastneho ticha a len sum vodopadov ,vtacikov ,stromov vsetko spievalo Panu Bohu a moja dusa to tak citila len sediet v tom bozskom tichu na obrovskych kamenoch pri vodopadoch cely cas neskutocne uzastne slniecko sa usmievalo cely cas pobytu na moju dusu Velmi Vdacne Dakujem Laskavy Moj Boze za Boziu kuru ktoru si mi tam dal vodicka bozia z vodopadov bola velmi ladova ale dalo sa to vydrzat kamienky vo vode pri vodopade aj miesto ako keby Panbozko pripravil pre moju dusu Fantazia Bozie vodopady nabijali aj s kamenmi kazdy den neskutocne moju dusu hriesnu choru Velke Dakujem Laskavemu Mojmu Bohu kazdym dnom mi Pane ukazujes a ucis ma Miluj Svojho Boha a len on Ta povedie nik iny a je to tak Moj Pane .Pane Boze Velmi Dakujem za sprievodkynu ktoru si mi dal na pobyt viedla ma po kamienkoch kazdy den a drzala za ruku ako si kazal bolo to zvlastne malo to svoj vyznam verim tomu .Dakujem Ti Pane Boze Laskavy za vsetko co robis pre moju hriesnu dusu milion krat vdacne vdacne .Kazdy den Ti Laskavy Moj Boze posielam vdacnost ,lasku za vsetko vsetulinko co posielas k mojej dusi Vdacne sluzit chcem len Tebe Jedinemu Mojmu Bohu a nechcem Ta Pane Boze viac hnevat budem sa snazit z celej mojej duse aby si ma mal rad Lubim Ta Moj Bozinko

Vdacnost za Bozie odkazy .

Pane Boze chcem Ti Velmi Pekne Podakovat za Tvoje Bozie odkazy pre moju hriesnu dusu za posledne dni ked Pani Laura nepracuje a predsa si mi poslal liecivka ,otvoril si mi Boziu skolu Velmi pekne Ti Laskou Dakujem z mojej duse Moj laskavy Boze Dakujem Vdacne milion krat za vsetko co posielas k mojej dusi Laskavy Dobrotivy Moj Boze Dakujem Snazim sa vsetky Tvoje Bozie odkazy moj Boze Laskavy naplnit su pre moju hriesnu dusu uzdravujuce a oslobodzujuce Vdacne laskou Dakujem

Ďakujem Ti,láskavý Bože.

Helena

Ďakujem Ti za otvorenie cesty k Tebe a tým aj k pani Laure.Spoločne sa nám cesta s Juliou zatvorila a spoločne si nám ju aj otvoril...Poslal si ju do hor a ja som mala byť jej sprievodca.Užasne ako si to naplánoval,nikde nechodím po horách a tento rok som bola v Tatrách 3 krát a v robote bola akurát dlhšia odstávka,tak to do seba zapadalo,počasie bolo nádherné a moje ruky skrze teba objednalo ubytovanie priamo v horách,posledná voľná izba,vodopády sme počuli priamo do izby,cez deň sme presedili pri nich na skalách a zaplavili naše duše pokojom.Určite si to zopakujeme,dal si toľko krásnej prírody a my ju hlupáci nevyužívame,pritom v nej Teba skrze ňu cítime.Ďakujem ti ešte raz z celého srdca...Potom mi volal pán Vladko,volali sme ohľadom stránky a pani Laura mi povedala,že mám nejaký blok v hornej časti chrbtice,mala pravdu už dlhodobo ma bolí krčná chrbtica,pretože som mala ťažkú prácu.Pani Laura mi dala cviky,ale ja som nerozumela poriadne čo mám robiť a vtedy si zasiahol Ty,všemocný a dobrotivý Bože a skrze ňu si mi odkázal,že okamžitá výpoveď,povedal si mi aké zdravotné problémy nastanú,ak neposlúchnem.Niektoré už mám,presne ako si povedal ale ja som sa bála,aby som neprišla o prácu.Dobre som zarobila,preto som tam tak dlho vydržala...Sama som si potom uvedomila,že keby si nebol taký rázny,špekuľovala by som.Máš pravdu som tam nedocenená,nájdem si prácu menej platenú,ale v noci sa vyspím a uberem z tempa,monotonne pohyby zmením za iné,zdravie je prednejšie.Poslúchla som a odišla zo zdravotných dovodov,išlo to ĺahko s Tvojou pomocou,aj ti poviem že normálna úľava.Aj keď ma prepadáva strach, obavy,potkan čierny,blbá moja povaha,Verím Ti,že si so mnou,že si vo mne a spolu sa pohneme len k lepšiemu.Nehnevaj sa,keď ťa hnevám,som niekedy ako nepoučiteľne dieťa,ale keď zavrieš cestu,je to také prázdne bez teba,aj keď ma sleduješ,ale ja to cítimOtvor moje srdce a vieru,tak ako predtým,viem aké je to keď požehnávaš,je to také krásne,ale všetko si musíme zaslúžiť,nič nieje len tak,je to veľká odmena pre človeka.Ďakujem ti ešte raz zo srdiečka....Pozdravujem pána Vladka,pani Lauru dúfam že sa uvidíme,cviky už cvičim ,je mi lepšie s krkom už lepšie hýbem a že Vám to nejako vynahradím,pekný deň....

Pane Bože musím Ti povedať že som šťastná a spokojná.

Margita

PANE BOŽE ďakujem Ti za upozornenie mojej nesprávnej chôdze, čo mi spôsobovalo bolesť v nohách – v „nárte“. Pani Laura TVOJ odkaz úsmevne odkázala chodíte ako koza. Cvik, ktorý si mi BOH môj odporučil mi napráva svaly na nohách a tým ustupuje bolesť. Učím sa správne našľapovať lebo aj na to si mňa upozornil PANE BOŽE. Okrem toho ďakujem aj za ďalšiu liečbu na moje telo.

Pane BOŽE ani neviem aké slová by som napísala, aby som TI vyjadrila vďačnosť za všetko čo si pre mňa urobil za dva roky ako som sa dozvedela o našej vzácnej pani Laure – nášho posledného proroka tu na našej zemi. Zmenil sa mi život k lepšiemu, ozdravil si moju dušu i telo. Ukázal si mi cestu života, zariadil si pre mňa prácu, vysvetlil si mi mnohé veci, ktoré som nechápala, nevidela, a možno aj nezaujímala, dal si nám kódové modlitby.Toto všetko si zariadil excelentne- všetko si nielen mne ale aj ostatným ľuďom odkázal cez našu pani Lauru a cez nádhernú Božiu stránku.

Veľmi ŤA PANE BOŽE prosím ochraňuj pani Lauru aj jej manžela a nedovoľ, aby boli smutní. Veľmi mňa potešilo keď mi pani Laura zavolala pred nedávnom a mala „usmievavý “ hlas. Bolo to príjemné a mala som pocit že počujem TEBA BOH môj. Pane Bože musím Ti povedať že som šťastná a spokojná a to len preto, že si na mňa nezabudol a počúvaš moje prosby, pomáhaš mi znášať aj životné „boľačky“, vyriešiš všetko tak ako je to pre mňa a moju rodinu najlepšie. Len TY to vieš lebo si JEDINÝ VŠEMOHÚCI BOH. Preto ŤA BOH môj prosím nepusť mňa a moju rodinu z TVOJEJ BOŽEJ NÁRUČE lebo len u TEBA je to najbezpečnejšie. Prosím usmerňuj naše myšlienky, slová a skutky.

Prosím ŤA PANE BOŽE o odpustenie mojich schybení a hriechov z minulých životov.

S láskou, vďakou a pokorou Margita.

Nekonečna vďaka Ti Pane Bože.

Veronika R.

Nekonečna vďaka Ti Pane Bože a aj Vám pani Laura. Ďakujem za odpustenie

a za povolenie prístupu na stránku. Bola to tá najlepšia správa akú som mohla

dostať. A to nie je všetko, povedali ste mi, že dieťatko ktoré čakám má

slabú imunitu a o potrebnej liečbe. Nedá

sa slovami opísať tá vďaka ktorá Vám patrí.

Už nikdy Vás nechcem sklamať ani Vám ublížiť. Pane Bože odovzdávam celý

môj život do Tvojej Božej vôle,veď ma prosím. Chcem život taký ako je tvoja Božia

vôľa. Aby som kráčala len tou správnou cestou, cestou ktorá vedie k

Tvojej láske Bože a k očisťovaniu mojej hriešne duše. Ďakujem

Otecko láskavý ďakujem Ti.

Elena R.

Otecko môj láskavý Boh môj jediný,ďakujem Ti veľmi pekne,že si mi odpustil moje previnenie a dal si mi povolenie na sprístupnenie Božej stránky.Len s Tvojou pomocou dokážem žiť môj život v súlade s Tvojou Božou vôľou,prosím Ťa veď ma nech konám správne,myslím a hovorím správne nech žijem život taký aby sa Ti páčil Bože.Ďakujem Ti Bože aj Tvojmu Božiemu prorokovi pani Laure. Elena

Erika

Bože,ďakujem za odblokovanie stránky,som nesmierne šťastná,že som tu.Bez Teba žiť nechcem.Pani Laura aj Vám ďakujem za všetko.

Marta

Ďakujem Pane Bože,ĎAKUJEM za LÁSKU, ktorú mi preukazuješ, touto cestou sa chcem verejne ospravedlniť pani Laure za kliatby,ktoré som na vás odoslala, hanbím sa a z hĺbky duše ľutujem všetko zlo,ktoré som svojimi nesprávnymi myšlienkami spôsobila.OSPRAVEDLŇUJEM SA! Ďakujem Pánu Bohu za zachovanie mojeho manželstva. ĽÚBIM ŤA BOŽE.