35. strana

09.06.2017 02:34

Ďakujem Bohu a aj pani Laure za jej námahu.
Margita
Pozdravujem ŤA PANE BOŽE ďakujem Ti za všetko čo si pre mňa urobil a že stále pri mne stojíš. Ja teraz chcem poďakovať aj nášmu poslednému prorokovi pani Laure za jej námahu nielen Božie odkazy prijať, vložiť do stránky, ale aj nádherné obrázky kvetov, prírody vložiť, ktoré veľmi skrášľujú Božiu stránku a mne osobne veľmi spríjemnia deň. Ďakujem Vám pani Laura za Vašu energiu a chuť pre nás hriešnych ľudí sa obetovať. BOH VÁM VÁM ŽEHNAJ aj Vášmu Vladimírovi.
S láskou Margita

Ďakujem Ti Otče Bože za všetko, čo pre mňa robíš.
Elena
Otecko môj láskavý, ďakujem Ti za Tvoju pomoc, požehnanie a veľkú pomoc, úľavu na mojej duši pri napĺňaní liečby. Bez Teba by som bola stratená, bez Teba tento život nedáva zmysel, to by bolo len prežívanie. Ty si môj Otecko, Ty si môj priateľ, Ty si môj ochranca, Ty si môj záchranca, Ty si môj ........ môj, môj. Ďakujem za všetko, čo pre mňa robíš, ako sa o mňa staráš, ako ma ochraňuješ, ako mi našepkávaš...... Nekonečne Ťa milujem za všetúčko Bože Otče môj ďakujem.
Pani Laura, Vladko ďakujem vám, za váš drahocenný čas, energiu, čo všetko pre nás robíte. Každý deň sa teším na Božiu stránku, do ktorej nám vkladáte Božie pravdy, liečby............ Je prekrásna a aj teraz keď mi bolo smutno, našla som krásny odkaz od vás "Pekný deň maj a stále sa usmievaj" a ten úsmev prišiel, teším sa každý deň , že si ju môžem otvoriť a čerpať z nej Božie slová a učiť sa správny smer môjho života. Veľké ďakujem pani Laura, Vladko.

Ďakujem že ma počúvaš Bože.
Simona
Ďakujem, že ma počúvaš aj keď si to Nezaslúžim drahý moj Bože.
Viem, že sa nič v živote nedeje náhodou, všetko riadiš ty Bože. Pred určitou dobou som ,,požičala ´´ peniaze určitej osobe,ktorá ma trochu sklamala..,či sa mýlim, či nie, to vie len pán Boh no minulý týždeň som sa zamýšľala nad tým, že som sa cítila využitá a chcela by som aspoň určitú čiastku naspäť..,hneď na druhý deň som dostala presne tú istú sumu peňazí na ktorú som pomyslela do daru. Viem, že to nebola obyčajná náhoda, ďakujem Bože.
Luuuuuuuuuuuuuubim ťa.

Velikánske ďakujem!
Ernest
Toto velikánske dakujem patrí vám pani Laura a tak isto pánu Bohu. Pred pol rokom som bol u vás, asi si ma už nepamätáte. Som postihnutý parkinsonovou chorobou. Liečbu som od Vás dostal na jeden rok a po pol ročnom liečení sa mi choroba ustúpila tak, že mi už chveje iba končekami prstov a trochu hlavou, ale aj to nie stále len asi raz, dva krát za deň na pár minút. Musím povedať, že pred pol rokom mi triaslo celým telom a stále v jednom kuse. Asi štrnásť dní nazad keď som bol na poslednej kontrole v nemocnici lekári mi povedali, že moja chorobu ustúpila asi o 80% a prognóza do budúcnosti podľa toho je dobrá. Tak trochu sa aj vychvaľovali a hladkali svoje ego, že ako mi len ich liečba po dvoch rokoch začala konečne zaberať. Ja som bol ticho. Neviem čo by povedali, keby som im ja povedal že všetky lieky čo mi dávali za dva roky čo trpím touto chorobou mi moju chorobu iba zhoršovali a pred pol rokom som ich začal hádzať do koša a napĺňal som Božiu liečbu. Výsledok je ten, že teraz Vám môžem napísať, lebo sa konečne trafím prstom na klávesnici do toho správneho písmena, lebo pred pol rokom by som toto nedokázal tak mi triaslo rukami. Pani Laura nesmierne si Vás vážim a milujem nášho pána Boha za to, že mi takúto pomoc poskytol. Nepochybujem o tom, že za ďalšieho pol roka budem tak zdravý ako za mladi. Obrovské ďakujem Bohu aj Vám. Nech Vám Boh žehná a ochraňuje Vás aj Vášho manžela. Neviem ako by som dopadol keby Vás nebolo. Istotne dobre nie!

Bože ty to tak dokonale všetko riadiš.
Simona
Môj drahý Bože,
ďakujem ti za všetko čo pre mňa a moju rodinu robíš, vďaka tebe sme sa už štyria dostali z kliatby a verím, že s tvojou pomocou zvládneme aj tento ďalší boj proti zlu, verím že pomôžeš aj môjmu otcovi a že všetko spolu zvládneme. Bože ty to tak dokonale všetko riadiš, ty vždy vieš ako naše duše nasmerovať tou správnou cestou. Stačí ti len bezhranične dôverovať a milovať ťa. Ďakujem za každú liečebnú radu a pomoc ktorú si mne a mojim milovaným odovzdal.
Ľúbim ťa, ľúbim ťa, ľúbim ťa Otče môj milovaný.
PS:ďakujem aj za dnešok..,ty vieš, tá pokuta..,na ceste k našej pani Laure nás zastavili policajti, hrozili pokutou vo výške 150€ ale vďaka tebe sme dostali len 20€.
Ďakujem aj Vám drahá Laura a Vladimír

Bože veď ma cestou pravou.
Renata R.
Milovaný môj Bože moja láska k tebe je nekonečná a milujúca. Posledné 2 dni si mi ukázal kto si a kam siahajú tvoje sily. Ešte všetko neskončilo ale ja viem Bože môj milovaný, že stojíš pri mne a pomáhaš mi ďakujem ti a prepáč že som dnes takto zazmetkovala. Ľúbim ťa a prosím veď ma cestou pravou iba tou tvojou láskavý milovaný OTECKO.

Vďaka Tebe láskavý Bože som konečne našla správnu cestu.
Júlia P.
Otče Bože náš láskavý. Ty vieš najlepšie, aké sú moje myšlienky a skutky, aká je moja láska a viera k Tebe. Chcem sa Ti teraz aj verejne veľmi poďakovať, že si ma priviedol na tú správnu cestu. Dal si nám všetkým slobodnú vôľu a ja som vďaka nej zistila, že najšťastnejšia budem, keď na mojej ceste ostanem. Bola som hlúpa, keď som si myslela, že moje šťastie je niekde inde. Ďakujem Ti, za to čo sa stalo, že si mi ukázal, že láska existuje aj tu vo svete a že nie je pre Teba najmenší problém, dať mi do cesty človeka, ktorý tam patrí. Pane Bože, ja viem, že nič a nikto, koho som stretla nebolo náhodne. Je krásne, keď vidím ten význam. Aj keď som často nechápala, prečo sa to deje, prečo mám ísť tým smerom a bola som smutná, vždy sa mi neskôr ukázalo, že to bolo najlepšie riešenie a bola som šťastná, že som Ťa poslúchla. Je nad slnko jasné, že Ty riadiš naše životy, aby sme sa naučili, presne to, čo potrebujeme a dostali to, čo si zaslúžime. Pre Teba nie je nič nemožné. Veď Ty si náš stvoriteľ.
Pane Bože, je mi neskutočne ľúto, že som Ti tak málo verila a myslela som si, že viem niečo lepšie ako Ty. Veľmi ťažko sa mi to priznáva, až som teraz začala plakať nad svojou hlúposťou, že som bola niečoho takého hrozného schopná. Dúfam, že mi odpustíš, len si to musím zaslúžiť. Ale hlavne, si ma veľmi veľa naučil, malo to pre mňa neskutočný význam. Chcem sa z toho navždy poučiť.
Ďakujem Ti aj za ten pokoj, ktorý cítim, že si napriek všetkému pri mne. Bože, Ty vieš, že sa snažím žiť správne a chcem to všetko odčiniť. Ďakujem Ti, za týchto krásnych pár dní, keď som pri cestovaní vlakmi a autobusmi natrafila na tých ľudí, ktorých bolo potrebné, ktorých si nie náhodou posadil vedľa mňa.
Milujem Ťa, Pane Bože a ďakujem, že nám otváraš oči.

Moja láska patrí len tebe Otče Bože.
Margita
PANE BOŽE môj z celého srdca Ti ďakujem za odpoveď na moju otázku na moje ubolené telo. Veľmi Ťa Bože môj prosím pomôž mi zvládnuť cviky, ktoré si mi poslal. Teraz vidím, že moje telo je veľmi boľavé a Ty mi ho postupne uzdravuješ. Som nesmierne šťastná, že mi pomáhaš zvládnuť všetko. Bez Teba BOH môj je nemožné žiť. Len Ty si Vševidiaci, Všemohúci, Pomáhajúci náš OTECKO - BOH. Chcem TI Pane BOŽE ešte povedať že moja Láska patrí Tebe A VERÍM LEN V TEBA - JEDINÉHO BOHA, ktorý dáva i berie dych života.
Vám pani Laura ďakujem za vynaloženú obrovskú silu pre mňa a vyprosujem Vám od Pána BOHA požehnanie v každej oblasti.
S láskou Margita.

Nečakane rýchla Božia pomoc pre môjho otca.
Simona
Drahý Bože,
Chcem sa ti srdečne poďakovať v mene môjho otca, pretože nemá prístup na internet..
Rozpíšem to kvôli čitateľom aby vedeli podrobnosti. Minulý týžden som navštívila pani Lauru so svojim otcom, ktorý mal veľké bolesti nohy, ktoré boli každým dňom horšie. Nemohol dostať ešte liečbu na svoj problém, pretože má kliatbu na duši ktorej ako iste viete sa musí najprv zbaviť a dokáže to jedine s Božou pomocou.
Verte a modlite sa k pánu Bohu, pretože on jediný nás úprimne miluje a pomáha nám. Dnes mi môj otec, podotýkam ktorý sa ešte nezbavil kliatby s radosťou povedal, že od kedy sa modlí a to nie je ani len týžden sa mu polepšilo, dokonca mu bolo lepšie hneď na druhý deň.
Ďakujeme ti pane Bože za všetko čo pre nás robíš aj keď si to mnoho krát nezaslúžime.
Milujem ťa.

Poďakovanie láskavému Pánu Bohu za pomoc.
Eva
Touto cestou ďakujem pani Laure a jej manželovi za sprostredkovanie pomoci. Liečba podľa receptúry na krvný zápal je náročná, ale účinná. Na začiatku to bolo veľmi ťažké...Bolesti hrdla a kĺbov postupne ustupujú. Som v polovici, zlepšenie je výrazné. Ešte raz ďakujem. Ak hľadáte pomoc, oslovte pani Lauru.
P.S. Bohu ďakujem každý deň.

Milión krát ďakujem pane Bože.
Simona
Drahý Bože,
Už dlhšiu dobu som smutná,no najväčší smútok som pocítila až vtedy keď mi bol odobratý prístup na stránku,pretože si sa na mňa právom hneval..,dokonca boli dni keď som mala pocit, že sa moje vnútro, moja duša rozpadá a je rozbitá na milión malých kúskov..,cítila som neznesiteľnú prázdnotu, osamelosť, taký je pocit byť bez teba. Všetky svoje chyby, hriechy, zlé myšlienky a konania úprimne ľutujem a prosím ťa o odpustenie. Každý deň a to hlavne tento týždeň som si v duchu hovorila, že snívam o dni keď mi raz pani Laura zavolá, že mám opäť prístup na stránku. Dnes sa moj sen stal skutočnosťou, zavolal mi pán Vladimír a oznámil mi úžasnú správu :))milión krát ďakujem pane Bože, viem že toho musím ešte vela napraviť ale padol mi kameň zo srdca, mám pocit, že som na dobrej ceste, aj keď je velmi dlhá...
Milujem ťa z hĺbky mojej duše Bože moj tak velmi ako len viem..
S láskou

Poďakovanie za otvorenie Božej stránky.
Janulienka
Ďakujem Ti môj milovaný Pane Bože, pani Laurinka Vám aj spolu s manželom za splnený sen otvorenia Božej stránky. Aj predvčerom mi vypadli slzičky od ľútosti jej zavretia pre mňa a už som ani nedúfala...ale Božia vôľa robí zázraky a ja slovami ani neviem vyjadriť tú veľkú radosť na mojej duši..., nesmierne si to vážim a z celého srdiečka a z celej duše ďakujem môjmu milovanému Pánu Bohu, aj vám obidvom Božím poslom na tejto Zemi. Ďakujem, ďakujem a prosím Pána Boha, nech vám pošle svoje Božie požehnanie.
Vždy som tvrdila iným o vás, že ste dobrí ľudia a teraz sa mi to znova iba potvrdilo. Ďakujem vám za to, že STE, môj život znova nabral iný smer. Nemohlo ma pred tromi rokmi nič lepšie postretnúť, ako to, že som vás objavila, lebo ako som vám už v minulosti napísala, to VY ste ma naučili milovať Pána Boha, nikto iný, lebo cirkev isto nie, ani to, že som musela chodiť do kostola, to ma od Boha len vzďaľovalo a nenávidela som proti svojej vôli chodiť do toho kostola a až keď som spoznala vás, Božích poslov, až potom som spoznala pravú vieru a lásku k nášmu milostivému a láskavému Pánu Bohu. Pane Bože, ďakujem Ti za to, že si moje kroky doviedol k týmto úžasným ľuďom, ktorí statočne a bravúrne zvládajú svoje poslanie, aj napriek mnohým neprajníkom. Prosím Ťa o Tvoje Božie požehnanie pre nich. Milujem Ťa Pane Bože a budem Ťa milovať až do konca svojho života a dovediem k nim toľko ľudí, koľko bude v mojich silách a bude mi jedno, či budem u cirkevníkov v nemilosti. A keď sa postaví proti mne celý svet, aj tak mi bude záležať vždy len na Tvojej Božej láske a na Tebe Pane Bože môj. Prosím Ťa Pane Bože, veď ma cestou pravou, cestou tých, ktorých si obdaril svojou milosťou, nie však cestou tých, na ktorých sa hneváš a tých čo blúdia. Amen. Milujem Ťa.

Ďakujem Ti Bože a už ťa nechcem sklamať.
miro
Ahoj Bože, píšem ti sem po dlhšej dobe a chcem Ti poďakovať že si mi znovu sprístupnil stránku. Po mojich chybách a duševných schybeniach sa ešte čudujem že máš so mnou trpezlivosť. Bože ja sa snažím. Snažím sa byť dobrým a žiť správne. Žiť tak aby som sa Tebe páčil.
Ale niekedy to Bože nejde, niekedy je tok života príliš rýchly a prúd udalostí príliš silný na to aby to človek ustál. Pre mňa je ľahko zísť z cesty, zablúdiť a nahnevať ťa. Ale ťažšie je to napraviť, znovu ťa presvedčiť že mi môžeš veriť, že som ten ktorý ťa miluje a ctí. Prosím ťa
nehnevaj sa na mňa už a odpusti mi, lebo mi chýbaš a bez Teba je môj život ako jedlo bez soli. Je dobré, ale nechutí.
Prosím Ťa vezmi si všetko čo si mi dal, ale Ty odo mňa neodchádzaj Bože, nebaví ma život bez Teba!
Bol som pár mesiacov úplne mimo, ani plakať sa mi nedalo, ale za týchto pár minút ako píšem tieto riadky tak iba plačem. Ďakujem že znova môžem plakať pri pomyslení na Teba a tvoju lásku. Verím že raz budem taký silný že sa na mňa budeš môcť úplne spoľahnúť.
Už ťa nechcem sklamať Bože.
Posielam ti hore do neba vtip ktorý som teraz vymyslel, dúfam že Ťa pobavím a že sa aj zopár anjelov zasmeje...
Človek je hlúpy, môže schybiť, môže zísť z cesty. Ale nikdy by nemal byť natoľko sprostý aby vošiel do kostola.

Poďakovanie.
Gabriela a Jozef
Mila pani Laura,
dakujeme velmi pekne za spristupnenie Vasej stranky. Dakujeme Panu Bohu, velmi si to vazime.
Pozdravujeme aj Vasho pana manzela a prajeme Vam obom vsetko dobre a vela sil vo Vasej narocnej praci.
So srdecnym pozdravom,
Gabriela a Jozef J.

Môj drahokam si TY BOŽE a budem si ho chrániť, lebo to je najcennejšie čo mám.
Margita
Pozdravujem Ťa PANE BOŽE na tisíc krát aj Vás pani Laura aj Vášho manžela. Pane BOŽE z celého môjho srdca TI ĎAKUJEM za špeciálne cviky, ktoré mi pomáhaš cvičiť, za to že si mi pripravil podmienky, aby som ich mohla cvičiť, aby som mohla napĺňať všetky recepetúry, ktoré si mi poslal. Lásku, vďaku, ktorú cítim k Tebe BOH môj neviem ani slovami opísať. Som šťastná, že si mňa naučil prostredníctvom nášho proroka pani Laury Teba milovať, Tebe sa do Tvojej Božej náruče odovzdať. Takto s Tebou ide život ľahko a príjemne.
Ďakujem za úžasnú modlitbu proti bolesti duše. Myslím, že každý človek má obdobie kedy má bolesť duše z rôznych starosti, touto modlitbou si PANE BOŽE môj upokojil moje srdce a postupne vyriešil moje trápenie.
PANE BOŽE nekonečne TI ďakujem za VŠETKO, prosím o odpustenie mojich schybení a prosím nepusť mňa zo svojej BOŽEJ NÁRUČE, usmerňuj moje myšlienky, činy a skutky.
Vám pani Laura a pán Vladimír ďakujem za vynaloženú silu a trpezlivosť. Vyprosujem pre Vás Božie požehnanie.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Môj drahokam si TY BOŽE a budem si ho chrániť, lebo to je najcennejšie čo mám.
Elena
Nekonečné veľké ďakujem Bože Otče, zase si sa o mňa postaral, na môj bôľ máš ten najlepší v ničom nenahraditeľný liek, Tvoja láska, Tvoja Božia náruč, Tvoje modlitby, rady, pomoc. Otecko ďakujem, že sa s takou láskou staráš, že si stále pri mne. Ďakujem Ti aj za ďalšiu Tvoju pomoc, liečbu na moju ubolenú dušičku a aby si dušička odľahčila, bolelo telo. Ty vieš, že som chcela pomoc a odmenili sa mi zlobou duše. Všetko odovzdávam Tebe Otecko môj a ja viem, že moja dušička sa rýchlo vylieči z tohto trápenia, lebo čokoľvek zlé bude smerované k mojej duši, Tvoja láska ma ochráni, Ty ma Bože ako po mnohý krát vyliečiš.. Otecko milujem Ťa nesmierne až do skonania, vždy a navždy. Môj drahokam si TY a budem si ho chrániť, lebo to je najcennejšie čo mám. Ďakujem Bože Otče.
Pani Laura, Vladko ste moje poklady na tejto zemi, odovzali ste mi kus seba, svojho času, svojej lásky, trpezlivosti. Mám vás rada, vážim si vašu denno dennú, nočnú námahu pre nás, vážim si vašu oddanosť k Oteckovi aj napriek veľkým bôľom od zloby duší, ktoré keď dostanú Božie odoslané slová svoj hnev obracajú na vás, nie aby sa zamysleli nad sebou. Bohu vďaka, že si vás Pán Boh chráni, lebo to zlo vysielané takýmito dušami by vás už dávno zabilo. Ďakujem vám pani Laura, Vladko
s láskou, vďakou

"Veľké a vrúcne ďakujem Bože."
Eva
Drahý môj Bože, slovami ani neviem vyjadriť veľkú lásku a vďaku, ktorú k Tebe cítim. Chcem sa Ti poďakovať za možnosť navštevovať celú stránku a učiť sa láske k Tebe. Prosím Ťa veď ma ďalej na ceste, ktorou kráčam. Cítim a teraz už aj viem, že idem Tým správnym smerom, pretože Ty Bože ma robíš lepšou, chápavejšou a láskavejšou. Otváraš moje srdce láske. Som veľmi rada a beriem to ako poctu, že sa môžem učiť, sledovať a čítať Tvoje rady, upozornenie a odkazy, ktoré nám prostredníctvom Tvojeho Božieho proroka Laury odovzdávaš. Vždy keď otvorím stránku, tak cítim ako z nej sála pokoj a láska.
Ďakujem Bože za všetko čo robíš pre mňa a moju rodinu. Milujem Ťa z celého srdca a jedno viem, že nechcem o Teba prísť.

Otče Bože ďakujem Ti za všetko.
Mária
Drahý môj Otecko Nebeský. Každé ráno vstávam s myšlienkou na teba pretože viem, že iba s tebou chcem stráviť celý deň. Je úžasné ako mi dokážeš celý deň pomáhať, počúvať ma, zhovárať sa so mnou. Túžim ťa stále držať za ruku a všade kráčať s tebou, pretože viem že mi vždy pomôžeš, že ma ochrániš. Božinku môj obrovské ĎAKUJEM ti posielam za to čo si mi dal, to čo mám a to si TY. Daroval si mi úžasnú rodinu, milujúceho manžela, krásne zdravé deti, prácu v ktorej vďaka tvojim modlitbám sa teraz cítim ozaj dobre. Pane Bože len vďaka tebe vidím to krásne čo mám, ale často krát cítime aj to zlé. Vždy sa s manželom o tom rozprávame, že ako nám vnesieš do našej duše pocit na ľudí a snažíme sa v tom vyznať. Je to obrovský dar, aj keď často nevedome nepochopíme odkaz od teba na vnútorné pocity ktorými nás niekam vedieš.
Nesmierne ťa milujem a ďakujem pani Laure a pánovi Vladkovi za ich pomoc ktorú nám dávajú. Pani Laurika, ďakujem Vám za všetko, veľmi ste mi v živote pomohla. Odkazmi od Pána Boha ktoré ste mi napísala a pripravila, ste mi zachránila život, naučila ma ako sa modliť, prosiť, ako ďakovať Pánu Bohu. Obrovské ďakujem za každý odkaz aj keď mnohé odkazy boli ťažké, náročné, nie také aké by sme chceli. Boh vždy vidí a vie to, čo my absolútne netušíme. Vaše úsilie vložené do tejto stránky je ozaj pre nás darom. Vy nám vždy v Božom odkaze ukážete smer cesty, akým máme kráčať aby nás náš Otecko Boh ochránil. Obrovské ďakujem.

Otče Bože ďakujem Ti zo srdca.
daniela
Láskavý Bože, hoci Ti ďakujem každý deň za všetko, čo mi poskytuješ, nedá mi nepoďakovať takto za dnešnú obrovskú úľavu od bolestí, vďaka ktorým som od včera prežívala muky a trápenie. Ďakujem z celého srdca, že si pri mne, že počúvaš moje prosby a modlitby a najmä dnes si spravil pre mňa zázrak! Vážim si to a som šťastná, prešťastná, že v tých ťažkých chvíľach stojíš pri mne!! Milujem Ťa nadovšetko!! Ľudia, verte mi že ak veríte Bohu, zázraky sa dejú!!! Od včera som prežívala znova tie ukrutné bolesti hlavy a krčnej chrbtice. Viete, taká bolesť vás úplne odrovná, nemáte chuť na nič, v hlave stále tá tupá bolesť a v očiach slzy...Tak som zobrala do rúk modlitby a pár krát sa pomodlila...Počas hodiny som badala, že tá bolesť postupne odoznieva, až sa mi úplne uľavilo. A potom znova slzy, ale od šťastia, dojatia a radosti. Pre mňa to bol zázrak!!! Ďakujem zaň Bože! a aj za požehnanie liečby pre moju dušu.

Poďakovanie.
Miriam
Otče Bože, z celého srdca Ti ďakujeme za takú nádhernú odpoveď, akú som vôbec nečakala, až mi slzy vyhŕkli. Vám pani Laura patrí naša neskonalá vďaka za Váš čas a námahu, ktorú ste kvôli nám vynaložila a ešte raz sa ospravedlňujem, že to bolo tak narýchlo, nabudúce už určite napíšem v predstihu.
Nech Vás aj pána Vlada náš láskavý Pán Boh ochraňuje každú sekundu pred každým zlom a požehná Vám veľa sily, zdravia a lásky.
ĎAKUJEME.
S láskou,
Miriam