34. strana

09.06.2017 02:14

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt 家居 插花

Ďakujem Ti Bože, že mi pomáhaš zvládnuť ťažké situácie.
Marian J.
Ďakujem Ti Otče za to že si ma doviedol až sem na Laurinu stránku. Ďakujem Ti za krásne modlitby. Ďakujem Ti za to, že si súčasťou môjho života. Ďakujem Ti za to, že som súčasťou Tvojho Božieho plánu. Kiež som vďačný za všetko čo pre nás robíš. Kiež som schopný slúžiť ako dobrý kráľ Amen.

Ďakujem Ti Bože, že mi pomáhaš zvládnuť ťažké situácie.
Margita
Pozdravujem Ťa Pane BOŽE aj touto cestou Božej stránky. Chcem sa TI poďakovať za všetko čo pre mňa robíš. Dnes som potrebovala vyriešiť jednu záležitosť veď Ty BOH môj vieš o čom hovorím a mala som trochu pocit strachu, ale keď som toto všetko odovzdala do Tvojich Božích rúk, strach opadol. Takto mi pomáhaš zvládnuť ťažké situácie, v ktorých niekedy neviem čo mám robiť, ale Ty PANE BOŽE mňa vedieš k tomu čo mám urobiť, čo povedať, aby bola vec naoko nepriaznivá situácia vyriešená Vždy to zariadiš aby to bolo k mojej spokojnosti.
PANE BOŽE Milujem Ťa, ďakujem Ti za všetko a prosím ŤA neopusť mňa, chráň moje myšlienky, slová a činy, aby som Ťa nikdy nesklamala. Prosím ŤA Otecko o odpustenie mojich schybení zo súčasného života ale aj z predchádzajúcich životov. Ľutujem všetko čo si pamätám, veľmi ma to mrzí, ľutujem to.
Pani Laura a pán Vladimír Vám chcem
takisto poďakovať za obrovskú pomoc, vážim si Vás a vyprosujem Vám u Nášho Pána Boha požehnanie.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Boh robí zázraky na počkanie.
Elena
Nedá mi nepoďakovať sa Pánu Bohu, že ma vypočul. Otecko ďakujem.
Cez týždeň som oprala veľa prádla, ani nie tak ja, ako práčka. Spokojne som na ráno išla do práce, že prádlo vyschne. Na obed sa začala zaťahovať obloha na dážď. Keď som to cez okno videla, tak som len zopla k sebe dlane a poprosila som Pána Boha, aby nepršalo. Nahlas pred spolupracovníčkami, lebo za Boha a vieru a dôveru k Bohu sa nikdy nehanbím. Otecko ma vypočul a každou chvíľkou sa obloha rozjasnila a nespadla ani kvapka. Boh sa o všetko postará, Boh robí zázraky na počkanie.
Pán Boh počuje každé naše jedno slovo, každú jednu myšlienku.
Otecko ďakujem, za všetko a Ty si moje všetko. Milujem Ťa nesmierne.
Takto mi ukázala cestu naša vzácna Laura, Boží prorok a pravdy na Božej stránke , Božie slová. Ďakujem vám pani Laura, že ste mi ukázali cestu k Božím zázrakom, cestu k nášmu nebeskému jedinému Bohu, ktorý je vždy pri nás, keď mi chceme byť čo najbližšie pri Ňom už tu na zemi. Aj vďaka Vladkovi, ktorý jej pomáha v tejto neľahkej službe Božieho proroka.
Ďakujem, mám vás rada, vážim si vašu každodennú námahu, čo vynakladáte pre záchranu duší, ktoré sa často za nenahraditeľnú od Boha pomoc odmeňujú tou najhoršou odmenou a to zlými myšlienkami, kliatbami.

Pán Boh mi pomáha a stále pri mne stojí. Ďakujem.
Gitka
Ahoj Lauri, pred chvíľkou mi prišla do mailu pomoc od láskavého Pána Boha. Prišlo to v poriadku, všetkému rozumiem a od šťastia plačem ako veľmi mi Pán Boh pomáhá, ako stále pri mne stojí a neopúšťa moju ubolenú dušu ani na krátkú chvíľu ako ho v modlitbách každý deň prosím. Otče Bože nekonečne Ti ďakujem za pomoc a Laurinka zlatíčko moje, Tebe ďakujem za tak rýchlé prijatie pomoci. Dnes si všetko objednám. Prajem Vám tiež pekný deň, Gitka

Božia pomoc na srdce.
Miro, Nitra
Otče Nebeský ďakujem Ti za Tvoju pomoc, ktorú si mi poskytol prostredníctvom pani Laury. Bola to už druhá liečba od Teba, trvala jeden rok a úspešne som ju zvládol. Bola zameraná na ozdravenie môjho oslabeného srdca. Ďakujem aj Vám pani Laura a tiež Vášmu manželovi Vladimírovi za všetko čo ste pre mňa urobili.

Ďakujem Ti Bože za liečbu na moju slabú imunitu.
Renata R.
Milovaný OTECKO ďakujem Ti za tvoju pomoc a liečbu na moju slabú imunitu. Myslím že, som ju zvládala veľmi dobre. Pani Laura ďakujem Vám za Vašu pomoc a vysvetlenie. Je mi už omnoho lepšie a viem že sa mi ešte polepší, lebo ťa BOŽE môj milujem z celého srdiečka. Moja duša pracuje milovaný môj na ozdravení a budem sa snažiť myslieť iba na príjemné myšlienky tak ako si mi odkázal po našej milovanej Laure. Ešte raz ďakujem Otecko môj milovaný.

Ďakujem Ti Pane Bože za všetko.
Margita
Ďakujem Ti Pane Bože, že si mňa zobral do svojej Božej náruče, že riadiš moje myšlienky, slová a skutky. Len Ty vieš že som mala smutné srdce a Ty Boh môj jediný si mi ukľudnil moje srdce, vyriešil si môj problém, v ťažkej práci si stál pri mne a riadil všetko tak, aby som sa nebála, len Ty Bože vieš ochrániť od temných sil. Ďakujem Ti Pane Bože za všetko, prosím Ta nepusť mňa z Tvojej Božej náruče, riaď moje myšlienky, slová i skutky podľa Tvojej vôle. Ochraňuj a požehnaj našu pani Lauru a jej manžela,
S láskou a pokorou Margita

Pane Bože môj ďakujem Ti za odpoveď na moju otázku
Margita
Pane Bože môj ďakujem Ti za odpoveď na moju otázku, Vám pani Laura za ochotu a vynaloženú silu prijať pre mňa tak veľmi dôležitú informáciu.
Pane Bože ďakujem Ti za upozornenie, ktoré je tak veľmi dôležité pre mňa a pre môjho syna. Plačem, ale na druhej strane som šťastná lebo si mi odhalil pravdu. Až teraz som si uvedomila koľko chýb som urobila, ďakujem Ti Bože za upozornenie, prosím Ťa pomôž mi to napraviť. S láskou Margita

Ďakujem Ti láskavý Bože za požehnanú pomoc od Teba pre moju dušu!
daniela
Ďakujem Ti láskavý Bože za požehnanú pomoc od Teba pre moju dušu! Už sa veľmi teším, ako Ti budem onedlho znova ďakovať za moju vyliečenú krčnú chrbticu nekonečnú bolesť hlavy. S Tebou je život taký zvláštny Otecko môj, aj bolesť bolí menej...Som šťastná, že Ťa mám!

Ďakujem ti Bože za pomoc a požehnanie mojej liečby.
Jana
Drahý môj Otče Bože, ďakujem ti z celého srdca že stojíš pri mne v mojej náročnej liečbe a že mi ju žehnáš. Nesmierne som za ňu vďačná a neskutočne veľmi si to vážim. Som v polovici mojej liečby, ktorú by som bez teba nezvládla. Boli to dva mesiace veľkého sebazaprenia a boja, ale s tvojou pomocou to išlo oveľa ľahšie. Veľakrát sa ma zmocnil pocit, že ako sa to všetko dá dostať do tela, že sa viem vžiť do mnohých čo to nedokázali. A vtedy ako som sa zamýšľala nad tými čo liečbu nezvládli ma napadla jedna myšlienka, ktorá ma posúvala vpred a k cieľu. Náš láskavý Otecko vie predsa najlepšie či to zvládneme inak by nám ju neposlal a nežehnal. Takže všetko je to o dôvere k Bohu a o sebazaprení a hlavne o tom, aby sme sa vyliečili z chorôb ktoré naša moderná medicína vyliečiť nevie. Ešte ma čakajú do konca liečby ďalšie dva mesiace ktoré sú už jednoduchšie a menej náročnejšie. Pre mňa boli najťažšie prvé dva, ale verte Bohu dôverujte mu a s jeho pomocou je všetko zvládnuteľné aj to čo sa nám zdá, že je nezvládnuteľné. Ďakujem ti Otecko môj za všetko čo pre mňa a mojich blízkych robíš. Aj Vám drahá Laura a manželovi patrí veľká vďaka úcta a obdiv za náročnú prácu, ktorú pre nás robíte. Ľúbim Vás a vážim si Vás. Milujem ťa Otče Bože.

Ďakujem Ti drahý Bože.
Lenka B.
Dakujem Ti drahy Boze ..cely tento tyzden bol pre mna dost psychicky narocny ;ale v kazdej situacii si ma podrzal a ked uz som bola na pokraji SIL dal si mi vnutorny pokoj...viem Ze v niektorych situaciach zlyhavam ale ucim SA kazdym dnom ..Dakujem ti velmi Ze si PRI mne prosim ved ma spravnou cestou Boze !!

Ďakujem Ti láskavý Bože, že usmerňuješ môj život.
Margita
Pozdravujem Ťa PANE BOŽE z celého môjho srdca. Chcem sa TI poďakovať v túto neskorú hodinu nočnú za všetko čo pre mňa robíš, za správu, ktorú si mi poslal, za to že si mňa zobral do svojej BOŽEJ náruče a usmerňuješ môj život. Len TY BOH môj vieš ako si mi potešil srdce. Opäť som si uvedomila, že je nutné počúvať TVOJE rady v každej oblasti a netreba sa báť odohnať myšlienku pochybnosti, lebo len TY PANE BOŽE vieš čo je pre každého prospešné. Ďakujem TI BOH môj za všetky odpovede, liečby, rady, za pomoc v práci -za všetko.
Vám pani Laura ďakujem že ste tu a prijali ste vykonávať BOŽIU VOĽU úlohu posledného proroka na zemi a ste ochotná vynakladať tak obrovskú silu pre nás všetkých ľudí. Pán Vladimír Vás takisto pozdravujem a ďakujem.
Milujem ŤA PANE BOŽE z celého srdca.
S láskou, vďakou a pokorou
Margita

Ďakujem Ti láskavý Bože za očistu tela.
Elena
Otecko môj nebeský, láskavý, moja nesmierna nekonečná jediná duševná láska, ďakujem Ti za Tvoju pomoc a vysvetlenie, čo je príčina mojich nepekných fľakov na pokožke a pálenie chodidiel. Veľmi sa teším, že ich mám a čím ich viacej bude, tým sa viacej budem tešiť a stále Ti za ne ďakovať, lebo viem z Tvojho nádherného odkazu plný Tvojej lásky, že to tak má byť, lebo mi žehnáš kúry, ktoré s láskou, s vierou a pokorou napĺňam a takýmto spôsobom sa moje telo čistí, čo si nám cez našu nenahraditeľnú pomocnicu a Tvoju služobnicu vzácnu Laura poslal na naše lepšie zdravie.
Ty vieš, že som ešte ani neotvorila Tvoj Boží odkaz pre mňa som Ti hneď poďakovala a hneď aj prijala, že nech to bude čokoľvek, všetko Tvoje slová naplním, tisli sa mi slzy do očí od šťastia, že som tak rýchlo dostala pomoc od Teba a že si pani Laura našla toľko času, aby mi Tvoje Božie slová prijala a odovzdala.
Otecko ďakujem za všetko všetúčko.
Pani Laura, som aj vašim stálym dlžníkom za toľkú pomoc, ochotu, vašu lásku k nám, lebo ja všetky liečby dostávam z lásky, z čistej lásky, lebo moja odplata Božiemu prorokovi je moja čistá láska, modlitby k jedinému Pánu Bohu. Ďakujem
Tu na zemi nemám majetky, ale mám bohatstvo nenahraditeľné a to láska a plné priehrštia darov od Pána Boha a lásku mojich blízkych a preto mám nesmierne bohatstvo.
Ďakujem Bože Otče aj vám pani Laura, nesmierne si vážim, ako sa obetujete pre nás, čo všetko pre nás robíte. mám vás rada aj vášho Vladka.
​s láskou

Moje poďakovanie Tebe Bože sa nedá slovami vyjadriť.
Peter T.
Ďakujem.
Drahý Bože, drahá Laura a aj Vladko. Moje poďakovanie sa slovami ani nedá vyjadriť. Dnes som od Teba Otecko náš dostal odpoveď na moju otázku ktorá ma potešila asi najviac v živote až sa mi tlačili slzy do oči a klepal som sa od šťastia Obrovské a úprimné ďakujem z celého srdca a duše pane Bože že stojíš pri mne vo všetkom a že na mňa dávaš pozor. Nesmierne Ťa milujem Otecko náš a si pre moju dušu všetkým Veľká vďaka patrí samozrejme aj Pani Laure a Vladkovi Ešte raz ďakujem. S láskou Peter

PANE BOŽE, obrovské ĎAKUJEM!

Michaela K.
Ďakujem za to, ako ochraňuješ moju rodinu a vedieš naše životy tým správnym smerom. Naďalej budeme verní a oddaní len Tebe Pane Bože. Úprimne a z celého srdca Ťa milujem.
Pani Laura. Prajem Vám z celého srdca veľa sily a zdravia. Spoločne s Vladkom stojíte za šťastím nás všetkých, ktorí milujeme len jedného jediného nášho Boha. 

Ďakujem ti Bože za ochranu mojej rodiny.
Peter C.
Drahý Otčinečku, chcem sa ti pekne poďakovať, že ochraňuješ našu rodinu. Mali sme posledné dni náročnejšie, ale s tvojimi radami a modlitbami, sme ich zvládli. Náš najmenší synček mal teploty nad 40, ale modlitbami sa nám to podarilo rýchlo prekonať. Manželku aj so starším synom obchádzal nejaký vírus a opäť sme si vedeli rady a horúce soľné kúpele nôh ich z toho dostali. Ja som mal úraz, keď som spadol do jamy a udrel som si celé telo a hlavu. Neuveríte, ale až na bolesť som nemal žiadne vážne zranenie, dokonca ani len jednu modrinu. To je neuveriteľné, nato, že som tu už nemusel byť. Ďakujem za úžasné cviky pre naše telá, ktoré s manželkou cvičíme každé ráno. Cítim, že moje telo je omnoho pružnejšie a pevnejšie. Ďakujem BOŽE, že nás chrániš, že si nám dal pani Lauru a jej manžela a prostredníctvom ich stránky, si vždy vieme pomôcť. Ďakujeme Vám, ste naše všetko! Peter s rodinou.

Moje zdravotné problémy sa vytratili a som bez liekov.
Elena R.
OTČE BOŽE NEBESKÝ
Ďakujem Ti za všetko čo pre mňa robíš,že ma ochraňuješ aj celú moju rodinu a pomáhaš nám. Ďakujem že si ma priviedol na Božiu stránku kde sú odpovede,rady,liečby a modlitby od Teba Bože, ktoré nám posielaš cez pani Lauru a veľmi pomáhajú,len sa ich treba modliť s úprimnou láskou a vierou v Teba Bože.
Bývala som veľmi často chorá mávala som zápal dutín,hrdla,priedušiek,strašne ma boleli kosti, kĺby a svaly. Bola som stále na liekoch, ktoré mi niekedy vôbec nezaberali. Mala som zlé pečeňové výsledky. Prekonala som infarkt a bola som operovaná na srdce.Vďaka Božej stránke som pochopila kde robím chybu.
Prestala som chodiť do kostola a začala som sa modliť len k Bohu. Objednala som sa ku pani Laure a prosila som od Pána Boha liečbu. Dostala som odpoveď,že je na mňa uvalená kliatba. Pán Boh mi s odklínaním pomáhal, zbavil ma kliatby a moje zdravotné problémy sa vytratili a som bez liekov, začo Pánu Bohu ďakujem z celého srdca. Ďakujem aj pani Laure a pánovi Vladimírovi. Za všetko veľká vďaka.

Ani tisíckrát ďakujem by nestačilo...
Daniela P.
Otecko môj Ďakujem Ti za tieto, už skoro dva krásne roky, plné zdravia, lásky, duševnej pohody, ale hlavne sily v životných skúškach, ktoré teraz s ľahkosťou zvládam. Po týchto dvoch rokoch sa mi zmenil môj život vo všetkých smeroch. Zverila som sa do Tvojich láskavých rúk a prijala všetko, nech už sa stane čokoľvek, bola som tak dlho zo starostí vyčerpaná. Ty si ma zodvihol a svietiš mi hrejivým svetlom do duše, aj keď je vonku zamračené. Som tak šťastná za:
- zbavenie krvného zápalu, ktorý mi vyliečil:
- už po 2 týždňoch nepravideľnú menštruáciu (rok pred liečbou po vysadení antikoncepcie som žiadnu nemala, lekár to chcel riešiť ďalšími tabletkami)
-na ľavom vaječníku som mala cysty, chceli mi ich odstrániť laparoskopicky, pred nedávnou návštevou gynek.mi tam nenašiel žiadnu cystu.
-odstránenie reumatických bolestí (najviac ma bolievali boky keď som ležala, neskôr pri chôdzi, mala som problém chodiť, nohy som mala slabé, nemala v nich cit keď som sa po dlhšom sedení postavila zo stoličky). Dnes som bez bolestí, pri cvičení dokážem robiť drepy s ťažkými činkami.
- moja imunita bola na bode mrazu, neustále angíny liečené antibiotikami, lekári to chceli vyriešiť výberom mandlí, ktoré už neplnili svoju funkciu. (od liečby som nebola chorá, prípadne som mala pár dní soplík a potom dobre).
- angíny ma položili minimálne na 10dní na lôžko, neustále som chcela spať a bola unavená nonstop. Radovať zo života sa jednoducho nedalo. Moje telo sa rýchlo pri všetkom unavilo.
- neustále nezhody v mojej rodine, ako v začarovanom kruhu. Mamičku tretíkrát v priebehu 15. rokov navštívila rakovina. Prvýkrát sa to nezaobišlo s chemoterapiou a hormon.liečbou. Vďaka Pánu Bohu ju tu stále pri sebe mám. Nedávno si našla hrčku v prsníku, už už ju lekári chceli poslať domov, že tam nič nevidia, ale neodbili ju. Nakoľko moja mama nedokázala uveriť, že po zbavení sa kliatby od svojej sestry jej život dal do poriadku Pán Boh, liečbu na túto chorobu u Pána Boha nedostala. Tak jej to oznámil pán Vladko do telefónu po pani Laure. A ja, keď som mamičku videla, ako to v tom momente pochopila, bolo pre ňu vtedy neskoro. Ale potrebovala toto duševné odhalenie, od toho dňa prosila vo svojom vnútri Pána Boha o pomoc. Vyoperovali jej hrčku, ktorá bola v prvom štádiu, čo bolo dobré znamenie. Bola nervózna, keď čakala od lekárov verdikt, či bude musieť absolvovať chemoterapiu. Ostalo to iba na ožarovaní a krátky pobyt v nemocnici. Len vďaka viere v Pána Boha to všetko prešlo s ľahkosťou.
Neskutočne Ti Otecko ďakujem, za Tvoju pomoc, ja musím chodiť len s úsmevom na tvári a ukázať, ako nám dennodenne pomáhaš.
- vďaka modlitbe na zlepšenie práce akú som vtedy činila sa stal v krátkom čase zázrak za zázrakom.
Počas liečby ma kontaktoval kolega z inej firmy s kt. sme spolupracovali, že sa uvoľnilo u nich miesto. Že on odchádza, či nechcem vyskúšať, nakoľko som bola dlhodobo PN a z mojej vtedajšej práce sa už roznieslo, že majú miesto mňa náhradu. Kvôli rečiam vtedajších kolegovcou som si prerušila PN a prišla do práce. Žiaľ, nebola som schopná behať a vybavovať všetko v sklade, ako bolo zvykom sama, kym si kolegovci vonku pofajčievali. Na pohovor som sa bála, nevedela som, či bude v angličtine, nepripravovala som sa naňho. Nechala som všetko na Pána Boha, odchádzala som však s dobrým pocitom a s úsmevom. Po dlhej dobe sa mi ozvali, že si ma vybrali spomedzi 9 uchádzačou. Náhoda? Nastúpila som ešte počas liečby od pána Boha, prvýpolrok bol veľmi náročný v práci, môj nadriadený bol arogantný a vôbec ma nerešpektoval. Premýšlala som nad odchodom a hladala silu sa ho opýtať na to, prečo je ku mňe taký. Našla som si modlitbu na urovnanie vzťahou so svojim šéfom. A výsledok? Zavolala som si ho do druhej miestnosti, zatvorila dvere a spýtala som sa ho, čo proti mne má. Toto bol bod zlomu, do ktorého ma chcel dostať zrejme sám Pán Boh, dôverovať mu, že pri mne stojí ale len ja musím nájsť odvahu vzoprieť sa tomu, čo ma trápi. V tom čase som volala s pánom Vladkom a v krátkosti som sa zdôverila s mojim problémom, ale nechcela som ich tým zaťažovať, veď sú tam ľudia, ktorí ich viac potrebujú. V tom v pozadí počujem hlas pani Laury, ako hovorí, že nie som žiadny zbabelec! Pán Vladko mi to zopakoval, že mi Pán Boh skrz pani Laury toto odkazuje, pritom som môj problém veľmi v telefóne nerozvádzala. Zkladala som so slzami v očiach a tieto slová počujem do dnes, keď mám čeliť niečomu pre mňa v tej chvíli nezvládnuteľnému.
Tu je malá ukážka, ako mi Pán Boh od začiatku pomáha. A to sa odo mňa nič viac nechcelo, len ho bezpodmienečne začať milovať. Modlitby sú nádherné, čisté a múdre. Milujem každú jednu z nich, sú plné lásky, porozumemia. Sú od Pána Boha, pretože je v nich vždy niečo ukryté, čo zrovna neviete pomenovať, ale nájdete sa v tom, akoby boli šité pre vás na mieru. Moje modlitby boli vypočuté veľmi rýchlo. Pochopila som, že aj udalosti predtým riadil Pán Boh :) Dnes je pre mňa každý deň božím zázrakom. Už toľko nereptám na ťažký život, prijímam ho s väčšou pokorou, pretože hlavne to, s čim som bojovala a chcela tomu uniknúť ma posunulo ďalej.
S láskou Daniela

Moja cesta k Bohu.
Simona
Práve v týchto dňoch sú to presne 2 roky, čo som sa vďaka Božej pomoci dostala zo zajatia kliatby. Spätne sa zamýšľam ako veľmi ti pane vďačím a pani Laure tiež, ako veľmi si odľahčil môj život. Človek si uvedomí hodnotu všetkého čo má až keď o to prichádza. Keď si teraz predstavím, že by som sa mala ocitnúť v tej istej situácii ako vtedy naháňa mi to hrôzu. Preto si to budem pripomínať každým dňom aby som nezabudla za čo všetko vďačím.
Nikdy som nebola nejak extra šťastnou osobou, no jedného dňa sa môj smútok začal stupňovať a objavila sa choroba ktorá ma postupne ničila a rozožierala moju dušu. Ochorela som na poruchu príjmu potravy čo malo za následok príchod mnohých ťažkostí a depresie. Bolo to hotové peklo, tri najhoršie roky môjho života. V najväčšom zúfalstve keď už som bola na pokraji síl som nemala vôľu žiť, dokonca mi napadla aj myšlienka na samovraždu. Strávila som 16 týždňov v nemocnici no nepomohlo mi to vôbec. Nemohla som pochopiť kde sa stala chyba, ako sa z normálnej ženy stalo to čo zo mňa bolo..,chodiaca kôpka nešťastia. Počula som o pani Laure,no pri zmienke slova Boh som sa automaticky odvrátila a považovala som ju za nejakú cirkevnú sektu. No časom som sama dostala vďaka pánu Bohu silné nutkanie ju navštíviť a to bolo najlepším rozhodnutím môjho života. Nikdy nezabudnem na ten deň keď som sa ocitla pred tým skromným príbytkom, vstúpila do vnútra a zahľadela sa do jej očí..,v tej chvíli sa ma zmocnil pocit absolútneho pokoja, bola som si istá, že som na správnom mieste. Príčinou môjho trápenia bola kliatba ktorej som sa vďaka pomoci pána Boha zbavila, v ten deň som cítila zimomriavky na celom tele, ako keby zo mňa niečo opadlo.
Dostala som liečbu ktorú som napĺňala pol roka, no keďže telo a psychika potrebuje na uzdravenie dlhšiu dobu trvalo ešte niekoľko mesiacov kým som sa úplne uzdravila. Po dlhej dobe trápenia som si nevedela predstaviť prácu ktorá by ma bavila a hlavne kde by som bola bez stresu. Pán Boh ma nasmeroval a vďaka nemu mám prácu, ktorá ma baví, no aj keď za menej peňazí ale zato bez stresu a v príjemnom prostredí.
Bola mi odovzdaná následne ďalšia liečba na oslabené cievy.
Pane Bože ďakujem, že mi denne pomáhaš a že napriek všetkým mojim zlyhaniam stojíš pri mne.
Budem sa snažiť naprávať svoje chyby, a keď ma napadne reptať nad svojim osudom pripomeniem si čo všetko by som mohla stratiť a hneď sa uzemním.
Milujem ťa otče Bože najviac na svete..

Otče Bože láskavý ďakujem Ti.
Elena
Otecko najláskavejší ďakujem Ti, že môžem čítať túto prenádhernú stránku právd od Teba. Pre mňa je to veľký dar od Teba. Ďakujem
Pani Laura ďakujem, za sprostredkovanie Božích slov a prekrásnu, obsiahlu Bohom diktovanú Božiu stránku.
Milujem ťa Otecko nekonečne a ďakujem za každý okamih môjho života, lebo mám čo naprávať a veľmi dlho, lebo moja hriešna duša má čo odčiňovať. Ďakujem aj za moju rodinku, že si pri nás.