33. strana

15.02.2016 11:19

Vďaka ti Bože.

Martin|19.02.16
Pane Bože Otče všemohúci, ďakujem ti za všetko čo pre mňa a moju rodinu robíš. Ďakujem ti za ukázanie pravdy a správnej cesty, za pomocnú ruku ktorú mi každý deň podávaš, za lásku ktorou ma obklopuješ, za šťastie ktorým ma každý deň napĺňaš, úprimne a zo srdca ti zato všetko ďakujem. Ďakujem ti aj za pomoc v podnikaní a taktiež za pomoc pri výbere a kúpe auta, nesmierne si to vážim. Milujem ťa OTČE BOŽE a prosím ťa stoj pri nás i naďalej, veď nás tou správnou cestou a žehnaj našim krokom. Ďakujem taktiež aj pani Laure a jej manželovi pánovi Vladovi, za ich cenné rady, za pomoc a ochotu, za všetko. Prosím ťa Bože Otče ochraňuj a žehnaj pani Laure a pánovi Vladovi a daj im silu aby to všetko zvládali a pomáhali nám aj naďalej.

Krásny a požehnaný deň všetkým dobrým ľuďom. Martin :)

 

Vďaka Pánu Bohu za zbavenie urieknutia.

Michaela|16.02.16
Náš syn má rok. Od jeho narodenia, resp. od kedy sme s ním začali chodiť von, medzi ľudí, musím povedať že zakaždým sme po príchode domov riešili jeho nevysvetliteľný plač, nepokoj...
Keďže pochádzame z východu, u nás sa tomu ľudovo hovorí " z očí " inak urieknutie. Jediné čo stále zabralo bolo hádzanie zápaliek, uhlíkov. Je síce pravda že mu to skutočne vždy pomohlo, ale len pokiaľ sme s ním nešli opäť niekam. Až po rozhovore s pani Laurou sme sa dozvedeli, že by sme to robiť nemali. Neriešili sme prečo je to tak, jednoducho sme poslúchli pani Lauru a Pána Boha a začali sa modliť modlitbu proti urieknutiu(ktorú sme našli na tejto Bohom požehnanej stránke) zakaždým keď sme sa so synom niekde chystali. Pomodlili sme sa, dali mu krížik na ochranu a v priebehu 3 týždňov sa mu to nestalo ani raz.
Týmto chcem z celého srdca poďakovať Pánu Bohu, pani Laure a v neposlednom rade aj Vladkovi za pomoc. Za pomoc nám, ale hlavne nášmu synovi. S modlitbami neprestaneme, vo viere v jediného Pána Boha samozrejme tiež nie. Je mojou povinnosťou šíriť to ďalej. Šíriť aká veľká je sila modlitby a viera v Pána Boha. Ešte raz Ti Bože z celého srdca ďakujeme.

 

Najväčšia devíza na tomto svete je LÁSKA k JEDINÉMU BOHU, POKORA, ÚCTA a VĎAČNOSŤ.

Margita|14.02.16
Najväčšiu lásku odosielam Tebe PANE BOŽE. Ty si môj každodenný Tešiteľ môjho každodenného života, ja TI za to nekonečne ďakujem. Pomáhaš mne a mojej rodine v každej sekunde nášho života, v každej veci do ktorej ja nevidím, usmerňuješ naše kroky, počúvaš a spĺňaš naše prosby. Ďakujem TI OTECKO za to že si na mňa nezabudol v čase, keď som nepoznala PRAVDU, a SPRÁVNY SMER, ďakujem Ti za pani Lauru, ktorá mi Tvoje všetky  odkazy pre mňa  odovzdala. Zbavil si ma  kliatby, vyliečil vysoký krvný tlak, upozornil si ma na dôležité veci, doprial si mi vždy novú prácu, keď pôvodná skončila, vždy to bolo aj  je k mojej spokojnosti. Len Ty Jediný Boh vieš čo je pre mňa prospešné, ja viem že moja duša Ti bude vždy denne ďakovať, prosiť o odpustenie, prosiť o usmernenie, prosiť o požehnanie. Len s Tebou PANE BOŽE je život KRÁSNY. Vyprosujem BOH môj Jediný pre nášho proroka pani Lauru a jej manžela všetko to čo najviac potrebujú k ich spokojnosti a to Ty JEDINÝ BOH, STVORITEĽ vieš najlepšie.
Pozdravujem Vás pani Laura a aj Vášho sekretára VLADKA. Ďakujem, že napĺňate BOŽIU  VOĽU, učíte nás milovať JEDINÉHO BOHA, upozorňujete nás na chyby, odovzdávate nám vzácne DARY, ktoré sa nedajú kúpiť v žiadnom obchode. BOH Vám žehnaj.
S Láskou, pokorou, úctou a nekonečnou vďačnosťou Margita.

 

Pre Pána Boha pozemské zákony neplatia.

Elena|29.01.16

Otecko nebeský ďakujem, za Tvoju pomoc, vyslyšanie z mojich duševných prosieb. Bože Otče na Teba sa dá vždy spoľahnúť, vo všetkom. Všetko odovzdáme Tebe a problém prestane byť problémom. Veľké ďakujem. Verte Bohu a ste vždy ako sa tu na zemi hovorí, všetko v pohode. Môj syn žije mimo republiku a snaží sa pomôcť a ukázať cestu k Bohu a k poslednému prorokovi Laure. Jeho známy boli si po Božiu liečbu, tak im prekladal a zistili, že u nich všetko nezoženú, tak  ostatné sme zohnali tu, aby mohli napĺňať Božiu liečbu. Nepodarilo sa nám žiadnou spoločnosťou poslať produkty. Boh určite na to dohliadal, tak znovu syn prišiel po všetky vitamíny. Bolo ich dosť, že na hraniciach by to asi nevysvetlil. Keď sme o tom prevraveli pár slov, tak povedal: " Nič som neukradol, všetko je na Božiu liečbu, je to pomoc pre druhých, tak bude všetko Ok. Ja som Pána Boha poprosil o pomoc." a s Božou pomocou vyrazil na cestu späť. Nad ránom v poriadku dorazil, bez najmenších problémov a ja som spokojne spinkala, lebo som vedela, že Boh sa o všetko postará. 
Nášmu Pánu Bohu nič nie je nemožné, pre Neho pozemské zákony neplatia, lebo je BOH!
Bože Otče nekonečne ďakujem za Tvoju lásku, starostlivoť, ochranu, požehnanie pre celú moju rodinku. Milujem ťa.
s duševnou  láskou, pokorou a vierou k Tebe
Elena
Nie malú zásluhu má na tom aj naša Laura, lebo nám v našich dušiach poliala semienko lásky, viery v Jediného Boha, aby začalo klíčiť a toto semienko každý človek  v duši má priamo od Boha, keď nás poslal na túto zem očistiť svoju dušu. Pani Laura ďakujem, mám vás rada a som Bohu vďačná, že Boh nasmeroval moje kroky k vám a že vás poslal na túto zem zobudiť ľudí k Jedinému Bohu, čo je veľmi namáhavé, ťažké.

 

Ďakujem.

Rado|26.01.16

Pane Božičku môj najmilší.
Zo srdiečka ti ďakujem znova a znova že možem byt tvojou sucastou a sučastou tejto krasnej komunity super ludi, ktorí vedia že TY existujes a velebia ta.
Ľúbim ta z celeho mojho srdca a dakujem ti za vsetko fakt za vsetko co pre mna a pre moju rodinku robis.
Kazdy den ti Božičku moj ďakujem za zdravicko a silu ktoru davas mne a mojim blizkym.
Chcem ti velmi podakovat za pani Lauru, Vladka a Elenku Golianovu, ktora mi pripomenula ten krasny odkaz na dnesny den 26.01.2016.
Bože verim že ťa nesklamem, lebo ty vies a ja viem tiez čo som robil zle a ver mi, ze som sa z toho poučil.
A odkedy sa nam narodil moj synček zivot sa mi zmenil a dakujem ti za vsetko co mam.
Bože prosim ta, aby si ochranoval nasu pani Lauru ktora nam dodava tvoje krasne odkazy pre nas a aj nas vsetkych tvojich vernych kamaratov na tejto zemi.
Ďakujem za vsetko.
Rado T.

 

Bože ďakujem že si pri mne.

miro | 24.01.2016
Bože neskonale Ťa milujem! Bolo mi dnes od rána ťažko na duši, ale teraz večer, až teraz keď som mal po celom dni čas, som si zapálil sviečku, kľakol si a pomodlil sa dve modlitby ktoré sa nezvyknem modliť, ale teraz sa hodia. Uvedomil som si po modlení, že to prečo sa trápim vlasne nie je až také zlé. Vyšli mi slzy od šťastia keď viem že si pri mne aj v zlých časoch. Mám Ťa Tatinko môj veľmi rád, lebo mi pomáhaš. Stále si pri mne a pomáhaš mi. Bez Teba by sa mi už ani nechcelo žiť. Bez Teba život ozaj nemá význam. Ani bez lásky, ani bez Teba.
Na ničom inom nezáleží tak ako na Tebe a na láske.
ďakujem že si mi to dal pocítiť.
Pán Vlado, pani Laura, aj Vám ďakujem, viete za čo! 

 

Poďakovanie Bohu.

Dominika Č. | 22.01.2016

Sľúbila som ti Bože, že sa Ti poďakujem za tvoju pomoc, ktorú si mi poskytol pri maturitnej skúške zo psychológie, ktorú som urobila na jednotku. Veľmi som sa bála, aj napriek tomu, že som sa veľa učila. Ďakujem Ti za tvoju pomoc a lásku, ktorú mi každý deň posielaš. Ľúbim Ta velmi.

 

Vďaka Bože.

Ingrid | 20.01.2016

Skoro každý deň čítam nové príspevky na tejto stránke. Vždy keď zdielam články od pani Laury, ale aj mnohé príspevky od vďačných ludí myslím na to, že aj ja som nesmierne štastná, že mám nielen pána Boha, ale aj našu pani Lauru pri sebe. Som neskonale vdačná za to, že možem aj ja čerpať nové poznatky a som vdačná i za veľkú duševnú pomoc do každodenného života. Bože ďakujem Ti za túto možnosť čítať túto užasnú stránku a za pomoc, ktorú si mi doprial a stále praješ.

 

Iná stránka daru pani Laury.

miro | 14.01.2016

Dobrý deň pani Laura, ďakujem Bohu a ďakujem aj Vám že už po toľkýkrát sa mi nedávno znova potvrdilo že ste skutočné dobrá Božia vedma. Že skutočne dokážete prijať od pána Boha odpoveď na hociakú otázku. Nech je to čokoľvek, pán Boh vždy odkáže 100%-nú pravdu!
Okrem toho že som vďaka Bohu zdravý a v minulosti mi vždy každá od Boha prijatá liečba zabrala, chcem sa teraz poďakovať za niečo iné a vyzdvihnúť aj inú stránku Vašeho daru. Aby ľudia vedeli...
Už v minulosti som na stránku písal ako mi raz Boh dal varovanie pred nekalým obchodom, ktorý
som mal uskutočniť a na ktorom by som obratom rozprávkovo zarobil. Pre istotu som zavolal pani Laure a objednal sa, že či je ten obchod v poriadku a či ho môžem kúpiť a obratom ho predať ďalej?
Nečakal som to, ale večer prišiel telefonát od pani Laury s varovaním: "tovar je pochybného pôvodu, preč ruky od tohoto na oko pekného obchodu". Dokonca neskôr, o pár mesiacov sa skutočne aj ukázalo že spomínaný tovar bol kradnutý, aj keď
o tom nevedel ani sám "obchodník", od ktorého som mal tovar kúpiť.
Keby to bolo tak ako niektorí šialenci na internete pani Lauru ohovárajú, že ako ona zarába na ľuďoch a aká je nečestná, tak verím že keby to tak ozaj bolo, tak by mi ten obchod schválila všetkými desiatimi a vzápätí by ma chcela o peniaze obrať
a dohodla by si so mnou podiel a zarobil by som aj ja aj pani Laura. Lenže títo hlúpi ľudia čo toto
o pani Laure tvrdia, dodnes nepochopili základný kameň jej liečiteľstva, ktorý položil samotný Boh a že odkazy ktoré Laura ľuďom dáva, diktuje tiež samotný Boh. Sú to tupé hovädá ktoré vôbec nechápu o čo tu ide a asi to niektorí do konca sveta ani nestihnú pochopiť.
Je mi ich ľúto, ešte viac mi je ľúto tých, ktorí u pani Laury už boli, Laura im pomohla a teraz na ňu hľadia s nenávisťou a nožom za chrbtom. Ste všetci do jedného bezcharakterní hajzli! Platí to pre každého jedného kto sa v tomto článku nájde.
Odkazy a liečby si predsa nevymýšľa Laura vy tupci, ale diktuje ich Boh. Bodka.
Ako inak by sa dalo vysvetliť aj toto, o čom som chcel pôvodne napísať. V minulosti mi pani Laura presne povedala charakterové vlastnosti každého môjho známeho na ktorého som sa opýtal. Asi v takomto znení: "Tento je sebec, tento je nečestný, tento ťa má rád, tento je dobrý kamarát, ďalší je samoľúbi, ďalší je falošný a hrá sa na kamaráta. VŠETKO SEDELO! Diktoval som len mená ľudí a pani Laura z rukáva sypala na papier presný popis ich charakteru. Nikdy v živote tých ľudí nevidela. Povedal som iba Meno a vek človeka a bum. Každého jedného Boh dokonale vystihol a čas ukázal že to bolo ozaj tak... Nedávno som si tiež potreboval preveriť zopár ľudí ohľadne práce, či sú ozaj takí čestní a zodpovední ako sa javia. Z 5 ľudí iba jeden jediný bol Bohom odporučený ako dobrý obchodný partner. Že sa môžem na neho spoľahnúť a dodrží slovo. Ostatných pani Laura opísala jednou dvomi vetami presne tak ako som si aj myslel, len človek nevie, radšej sa poradí s Bohom. Ja teda určite. Nepotrebujem riskovať svoj pokojný a pekný život za nejaku spoluprácu s pofidérnym človekom, ktorého pohnútky nie sú čestné a dostal by som sa do zbytočných problémov.
Boh zase trafil všetkých do čierneho a ja už viem, s kým sa oplatí spolupracovať, s kým sa pokojne môžem dohodnúť, podať si ruku a povedať: "Platí!"
Lebo od Boha viem, že to tak bude a nič neriskujem. Prípadov je ešte mnoho, nechcem byť dlhý, tak končím, aby som mal aj nabudúce čo písať...
Na záver: Bože, Tebe patrí celý môj život, celá moja duša, Ďakujem Ti že si ku mne taký dobrý, budem sa snažiť aby som si aj naďalej zaslúžil tvoju štedrosť a dobrotu. Milujem Ťa Bože, pomáhaj pani Laure aj pánovi Vladovi. 
O všetko som ochotný prísť, ale o Teba Bože nie!
ĎAKUJEM!

 

Veriť a mať lásku v srdci sa oplatí.

Margita | 06.01.2016

Pane Bože môj Ty si JEDINÝ BOH, STVORITEĽ NEBA i ZEME. Tebe patrí moja láska, moja vďaka za každý okamih môjho života. Opäť si mi ukázal, že stojíš pri mne stále, vždy vyriešiš každú na prvý pohľad či počutie nepríjemnú situáciu. 
Ja verím len v Teba PANE BOŽE - TEBA JEDINÉHO BOHA a moja láska patrí TEBE BOH môj. Ďakujem Ti za to že si mi doprial mať - cítiť lásku v srdci aj pre každého človeka, za to že mi "čistíš " moje myšlienky, za to že mi dávaš duševnú silu, počúvaš moje modlitby a prosby.
Najviac moju lásku cítia chorí ľudia o ktorých sa starám. Je to niekedy až neuveriteľné ako zmení moja úprimná láska agresívneho pacienta na vďačného človeka. Láska v srdci a viera v JEDINÉHO BOHA sa oplatí.
Ďakujem aj Vám pani Laura a Vášmu manželovi všetko čo pre mňa a ostatných robíte.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

 

Vďaka Božej pomoci som schudol.

Kristián | 06.01.2016

Chcem sa poďakovať Vám pani Laura a pánu Bohu za pomoc.
Vďaka Bohu a Vám sa mi podarilo odstrániť kliatbu z mojej duše čo mi pomohlo v mojom boji s nadváhou, podarilo sa mi schudnúť veľké množstvo kilogramov a viem, že by sa mi to bez Božej pomoci nikdy nepodarilo.
Ďakujem.

 

Veľká vďaka za pomoc v minulom roku.

Marek | 04.01.2016

Chcem sa veľmi poďakovať nášmu Nebeskému Otcovi za uplynulý rok. Pane, bol som slepý a Ty ma učíš dívať sa, bol som hluchý a učíš ma počúvať, bol som nemý a Ty Pane ma učíš rozprávať a to hlavne o Tebe. Bol som chorý a Ty môj Pane si mi zoslal cez posledného proroka pani Lauru liečbu a hneď dvakrát. Tú prvú som s Tvojou pomocou Pane zvládol a vyliečil sa z ťažkej alergie a tú druhú určite zvládnem samozrejme znovu s pomocou nášho Pána Boha Nebeského. Ďakujem aj Vám pani Laura za to, že ste pre mňa prijali Božiu pomoc. Samozrejme ďakujem aj Vám pán Vladimír, že mi stále odpovedáte na moje otázky. Ďakujem TI PANE BOŽE, že ma vedieš ku Tebe, že ma napomínaš a trestáš, ale hlavne miluješ. Lebo Pane Ty si jediný pravý BOH, ktorému sa treba klaňať. Milujem Ťa Pane.

 

Po zubárskom zákroku som necítil žiadnu bolesť.

Marek Mihók | 03.01.2016

Pane Bože láskavý ďakujeme za vyslyšané prosby k tebe. Prosili sme Ťa aby moja sestra spolu so synčekom dorazili domov do Berlína v poriadku a zdraví. Aj napriek tomu, že mal vlak hodinové meškanie a čakali vonku, tak došli domov v poriadku. Ďakujeme Ti Pane Bože. 
Marek a Kvetka

Chcem sa Ti poďakovať aj za seba. Šiel som k zubárke mali mi vyberať nerv. No keď som si predstavil ako opäť dopadnem s bolesťami (ako keď mi ťahali 8 čku) mal som dosť. Sadol som si do kresla a prosil som Ťa- pane Bože pomôž mi prosím aby to veľmi nebolelo a dopadlo všetko dobre. Zubárka zobrala injekciu priložila k ústam a po chvíli sa ma opýtala no ako? a ja, že čo? a ona či už to trpne, ja som ani nezaregistroval keď mi ju pichla, nič som necítil. Potom mi pichla ešte jednu. Prebehlo to úplne v poriadku. Odišiel som so stŕpnutými ústami a premýšľal a teraz to začne prídem domov injekcie prestanú účinkovať a príde bolesť. Po čase injekcie prestali účinkovať ale bolesť žiadna ani len náznak. Ďakujem Ti drahý Bože.

 

Zlý štart motora - Ďakujem láskavý Bože.

jaro | 03.01.2016

Chcel by som vám povedať o mojej včerajšej príhode. Stala sa mi taká vec, že po 40 minútovej jazde autom do mesta Košíc a krátkom nákupe v potravinách cca 15 min max, mi nechcelo naštartovať auto. Po nejakom tom telefonáte s jedným mechanikom sme skonštatovali, že mi zamrzla nafta v aute. Bol som veľmi smutný a nešťastný, keď som si pomyslel že kde budem teraz pomoc zháňať a čo to bude stáť. Bol som bezradný až na toľko, že som mal pocit akoby moje nohy mali každá po 20 kíl. Duša mi plakala ale ani na sekundu na Boha nezabudla. Sadol som si do auta a porozprával sa s Oteckom nebeským o mojom aktuálnom probléme a poprosil ho o pomoc. Hovorím že, Otecko môj nebeský, ty veľmi dobre vieš že sa k tebe nemodlím len vtedy, keď niečo potrebujem ale každý deň, každé ráno a každý večer. Prosím pomôž mi. Tak ako za pomoc tak aj za všetko zlé či dobré ti budem do konca života vďačný a nikdy ti to nezabudnem. Milujem ťa. A tak som si sedel v aute a v tom prišla sms od jedného známeho a v tom momente mi to doplo. Málo kedy si voláme či sme v kontakte ale hneď som mu zavolal a povedal čo mám za problém. Neváhal a povedal že hneď príde za mnou s pomocnou rukou. Laco prišiel a akoby zázrakom auto naštartovalo. Skoro sa ho ani nedotkol. Veľmi mi pomohol aj keď len tým, že ku mne prišiel. Cítim že Pán Boh mi poslal pomoc. Ja to vidím a aj cítim. A preto sa chcem poďakovať nielen Lacovi a P.Laure a Vladkovi za to, že ma usmernili tou správnou cestou k Bohu ale hlavne Pánu Bohu, že mi poslal takú skorú a krásnu pomoc. Tak ako som to v modlitbe povedal, NIKDY TI TO NEZABUDNEM OTECKO MÔJ NEBESKÝ.

 

9 cvikov.

miro | 01.01.2016

Bože ďakujem Ti za 9 cvikov ktoré si mi "naordinoval" cez pani Lauru na bolesti v pravom palci na ruke. Vystrelovali mi také ostré bolesti do pravého palca až od lakťa. 
A pochybujem že nejaky doktor na svete by mi dal tieto cviky na vyzdravenie! Alebo vôbec nejaky cvik z týchto deviatich. 
Akurát by mi predpísal mastičku alebo krém alebo čo ja viem čo, len aby sa ma zbavil a o mesiac na kontrole by zistil že to nepomohlo a tipoval by ďalej liečbu.
Takto som sa objednal k pani Laure, tá mi prijala od Boha presne 9 špeciálnych cvikov na môj problém a nemusím čakať v čakárni na doktorove tipy, ktoré by mi boli aj tak nanič. Tu mám istotu, Božiu istotu.
Laura - naša Božia lekárka!
Bože - ďakujeme Ti za ňu!!

 

Rok trvajúci kašeľ.

Ľuboš | 28.12.2015

Začal som pokašliavať a nepripisoval som tomu žiadnu vážnosť. Nahováral som si, že je to bežné ochorenie, ktoré si vyliečim teplým čajom, nejakými vitamínmi, vypotením sa v posteli atď.. No po mesiaci kašeľ neprestával ale práve naopak, naberal na intenzite. Začínal som mať pocit, že to asi nebude len taký obyčajný kašeľ. Druhý mesiac intenzívneho kašľania ma už donútilo navštíviť lekára, ktorý mi vyšetril krv. Výsledky krvi ukázali, že mám v tele bežnú nemenovanú baktériu na ktorú mi predpísal antibiotiká a že všetko bude v poriadku. Po desaťdňovej liečbe antibiotikami mi kašeľ mierne ustúpil, ale neprestal a neskôr sa zase naplno rozbehol. Kašľal som s prestávkami celý deň aj v noci a rušil svoje okolie. Bolo to veľmi nepríjemné. Lekár mi predpísal ďalšie silnejšie lieky, že nech skúsim tieto, či nezaberú, ale po poctivom dobratí mi nič nepomohli. Už ma z toho kašľania začalo bolieť aj brucho, z napínania brušnej steny. Cítil som sa bezradne. Lekár mi pri ďalšej návšteve predpísal nové lieky s vysvetlením, že nech ich vyskúšam, veď na trhu je dostatok rôznych liečiv a možno niektoré trafíme a zaberú. Nechcel som už byť pokusným králikom a lieky som nebral. V beznádejnej situácii som zavolal Laure a zdôveril sa jej s mojím problémom. Prišiel som si k nej pre Božiu diagnostiku a s úplnou Božou presnosťou mi povedala, že sa jedná o nebezpečný krvný zápal, ktorý sa dá vyliečiť jedine Božou prijatou liečbou, ktorú som musel podstúpiť, ak som sa chcel kašľa úplne zbaviť, lebo inak by som kašľal do smrti. Liečbu som preto s veľkou vďakou prijal. Trvala tri mesiace počas ktorých som likvidoval bacila v mojej krvi. Z tejto liečby sa mi na tvári a krku vyhádzali škaredé vyrážky ako dôkaz, že liečba zaberá a to čo v krvi nemá byť vychádza na povrch pokožky. Po ukončení tejto Božej liečby som zisťoval, že frekvencia kašľu sa znižuje, až kašeľ do roka úplne skončil a všetky vyrážky pomizli bez stopy. Teraz, keď už nekašlem, si plne uvedomujem a spomínam aké to bolo nepríjemné obdobie, keď som si s kašľom nevedel dať rady. Ale vzácna Božia pomoc, ktorú pre mňa prijala Laura mi stopercentne pomohla a ja som sa takto vyliečil. Len vďaka Bohu som sa dostal z tejto pliagy a preto Ti Bože z celej svojej duše ďakujem za pomoc, ktorú by mi nikto okrem Teba láskavý Bože nedokázal poskytnúť.

 

Liečivá sila modlitby.

Eva z Nitry | 28.12.2015

Aj keď nepoznám pani Lauru osobne, poznám ju z rozprávania a navštevovania tejto jej krásnej Božej stránky. Keď chcem riešiť nejaký problém riadim sa podľa odporúčaní nášho Otecka, ktoré nám prostredníctvom svojho proroka pani Laury posiela. Dôverujem im, pretože som sa už aj sama presvedčila,, že pomáhajú. Obyčajne keď mám problém, zájdem na stránku vyhľadám si či tu nie je niečo ako to vyriešiť. Každé ráno sa modlím ranajšie modlitby ale aj také ktoré som si sama vytvorila a tie sa modlím po ceste do práce - chodím pešo. Aj teraz počas sviatkov keď som doma ma zrazu pred dvoma dňami začalo bolieť pravé rameno. Vstala som a už som ani necvičila svoje ranné Bohom odporučené cviky lebo som nemohla ruku ani zodvihnúť.
Najskôr som prosila Otecka o pomoc iba tak vlastnými slovami, aby mi pomohol. Veď som ani nič také namáhavé nerobila a ani som neprechladla, prečo ma to rameno bolí. Potom som si spomenula, že máme od Pána Boha modlitbu k Bohu proti bolesti ramien. Tak som sa ju začala modliť viackrát za ten jeden deň a už večer som cítila, že mi bolesť poľavuje. Dnes ma už rameno nebolí. Ďakujem Ti preto Otče Bože za túto liečivú modlitbu, ďakujem Ti za pomoc. Ja viem, že mi bolo pomôžené iba Tebou. 
Ďakujem aj Vám pani Laura za to čo robíte, ako pomáhate ľuďom, ako ich liečite. Ďakujem aj za túto stránku,na ktorú vkladáte prekrásne a silné modlitby a odporúčania od Pána Boha.
Modlím sa za Vás každý deň ako aj za pána Vladka, ktorý Vám v tomto náročnom poslaní pomáha, aby Vám dal Otecko náš veľa sily a odhodlania, zdravia aby ste v tejto krásnej činnosti pokračovala aj ďalej. Bože Otče, prosím, ochraňuj nám svojho Božieho proroka, našu Lauru.

 

Ľúbim Ťa Otče môj.

Maťa | 26.12.2015

Bože môj láskavý, cítiť lásku, radosť a pohodu na duši od Teba je k nezaplateniu. Milujem Ťa Tatinko môj, ďakujem Ti, že sme prežili krásne vianoce,ďakujem Ti, že si náš ochranca, naša sila, môj účtovnik a radca. Ty sa staráš proste o všetko. S tebou ide všetko ľahúčko. Aj keď sa mi zdá niečo ako problém, ty to zakrátko vyriešiš. Ľúbim Ťa Bože môj drahý.

 

Bože ďakujem za cviky na boľavý členok.

miro | 24.12.2015

Boh môj ďakujem Ti veľmi pekne že aj pri Laurinom pracovnom vyťažení týždeň pred Vianocami, si mi poslal liečbu na môj boľavý členok. Bol som si u pani Laury pre pomoc, boli to tri jednoduché cvičenia na pravý členok. Tri cviky na tri dni. Po 3 dňoch ma členok prestal úplne bolieť a už môžem naň stúpať celou váhou tela. Predtým bol každý krok bolestivý.

Ako pani Laura povedala keď mi odovzdala cviky: mirko, Bohu poďakuj, nie mne. Tak Ti Bože ďakujem už po toľkýkrát, vždy mi pošleš liečbu keď mám trápenie. Milujem Ťa a navždy budem.

ĎAKUJEM! ďakujem pani Laura aj Vám aj pánovi Vladovi za vysvetlenie cvikov.

Pozdravujem!

 

„Nepochybujte, ale veľmi pekne poďakujte."

Peter N. | 21.12.2015

Zdravím Vás náš milovaný Pán Boh, p.Laura, p.Vladimír a všetci ktorý čítaju túto čarovnú stránku ktorá pomáha všetkym ľudom!
Neviem ako mám začat, ale skúsim popisať svoje pocity a skúsenosti s p.Laurou! Cca pred dvomi rokmi som začal pociťovať zvláštne stavy pri ktorých, mi neuveritelne bušilo srdce, mával som velke tlaky na hrudi a trpli mi ruky! Skončilo to tak, že ma dvakrát brala záchranka do nemocnice a tam napichali injekcie a poslali ma domov! Nasledoval rad vyšetrení na ktorých sa samozrejme nič nezistilo a tak ako to v týchto prípadoch končí som skončil aj ja na psychiatrií na antidepresívach!
Stretol som známeho ktorý mi odporúčil p.Lauru a vravím si nemam čo stratiť tak skúsim! ZAvolal som, dohodol stretnutie a výsledok bol "Kliatba na duši" od kolegu v práci a riešenie je zmena zamestnania a až tak môžem dostat "Božiu pomoc"! Vravím si, kde nájdem v dnešnej dobe zamestnanie s takým prímom aký mám teraz a s hypotékou na krku, žena nezamestnaná a s dvomi malými detmi to nevidím reálne? Výklad pani Laury som mal stále v hlave a s počiatku som bol tak asi ako všetci po prvej návšteve velmi zmätený! Postupom času sa mi naskytla možnosť zmeny zamestnania a tak som to riskol, ale s neuveritelným strachom čo ak to nevíde! Tak že zmenil som zamestnanie, navštívil p.Lauru s p.Vladimírom a dostal som "Božiu pomoc." Po odklínaní som sa objednal na dalsie sedenie, pre opakujúce sa bolesti s chrbticou! Bolo to velmi dlhé sedenie na ktorých mi p.Vladimír ukazoval cviky ktoré mám cvičiť 6mesiacov na uzdravenie mojej chrbtice, rozprávali sme sa o vyšetreniach ktoré ma čakajú atď! Aj po poslednom sedení som mal velmi zmiešané pocity! Postupom času som všetky vyšetrenia absolvoval a až vtedy som pochopil že Pan Boh cez p.Lauru mal pravdu a všetky vyšetrenia boli uplne zbytočné! Všetko som pochopil, vo všetkom mali pravdu, ale trocha neskoro, pretože na poslednom sedení mala na mna p.Laura s p.Vladimírom jednu prosbu (a ja som ich mal veľa na ktoré mi radi odpovedali!!!) napísať jednodúche poďakovanie Pánu Bohu! Pane Bože, pani Laura, pan Vladimír veľmi sa Vám ospravedlňujem, že som Vás sklamal a veľmi pekne Dakujem za všetko čo ste pre mňa a moju rodinu urobili, len škoda že som tomu všetkému dosť neskoro uveril na 100%! Aj ked sa už asi neuvidíme, nenechajte sa odrádzať od svojej "misie" kvoli nevďačným ľudom, pretože je veľmi veľa ľudí ktorý potrebujú Božiu a Vašu pomoc a to čo robíte, robte s láskou aj naďalej!!! A Vy všetci "Pochybovači" to o čo Vás Pán Boh s pani Laurou a panom Vladimirom požiadajú, správte to presne a hlavne na čas, lebo ak im neveríte tak ich neokrádajte o ich drahocenný čas, lebo ten čas môžu využiť pre niekoho kto to fakt potrebuje! Pán Boh, Laura, Vladimír ešte raz jedno veľke Ďakujem!!!! A všetci ktorý veríte v dobro Vám prajem Krásne prežitie Vianočných sviatkov!

 

Ďakujeme za uzdravenie syna.

Dalibor | 17.12.2015

Dobrý večer. Drahá Laura, obaja z manželkou Gabikou aj Tebe chceme po rokoch poďakovať, za až zázračný a dnes už vieme že od Pána daný cvičebný súbor pre nášho ho syna Christiana Davida, ktorý sa narodil veľmi nezrelí a doktori nás ubezpečovali že s toho dieťaťa nikdy nič nebude. Podľa cvikov, a masáží na hlavičke, vtedy nezrelého chlapca sa naše dieťa po dlhých mesiacoch cvičenia, dostalo na úroveň zdravých detí, je pravda že obrna zostala viditeľná ale mentálne je chalan v poriadku, je nezbedný ale viem že je tu pre radosť a ako si nám povedala pre veľkú vec. Za pár dní bude mať 14-násť rokov, je iný ako jeho vrstovníci, vie ukázať svoju lásku, neklame, jednoducho je čistý až moc. Ďakujeme, ešte raz, Ďakujeme.

 

Ukrutné bolesti brucha mi ustúpili.

Mária Candráková | 16.12.2015

Drahá pani Laura, musela som Vám napísať, že mi je dnes neskutočne ľahšie a že Božia pomoc ako vždy zabrala hneď v prvý deň ako som s ňou začala. Dnes nemám vôbec žiadne bolesti, to je Boží zázrak a Bohu patrí obrovské ĎAKUJEM. Tie ukrutné bolesti brucha ustúpili. Musela som Vám to napísať aby ste vedela čo je so mnou. Ja ani neviem opísať slovami ako veľmi ma to bolelo. Bolel ma každý pohyb, dýchanie, prosto som myslela že mi roztrhne ten stred pod rebrami. Všetko som hneď nasadila, ako mi láskavý Pán Boh nakázal. Dnes je mi už oveľa lepšie. Ten klystír je fakt čarovný a veru teraz viem ako sa dokáže po ňom človeku uľaviť. Žiaden lekár ho neodporučí, aj keď vedia veľmi dobre že by každému človeku iba prospel. Bola som v nemocnici na rôznych vyšetreniach, ale lekári na nič neprišli. Povedali mi že nemám žalúdočné vredy, žiaden zápal a nevidia žiadnu príčinu toho prečo mám takéto strašné bolesti brucha. Poslali ma domov akože som úplne zdravá. Tieto hrozné záchvaty bolesti brucha som mala asi 4x a zakaždým lekári na nič neprišli. Vždy som skončila na pohotovosti a bolesti pretrvávali aj tri – štyri dni. Môj manžel sa už na mňa nemohol pozerať ako trpím a „vyhnal“ ma k pani Laure. Pán Boh mi diagnostikoval dlhodobo preplnené hrubé črevo a z toho vzniknutý zápal v brušnej dutine. Je až udivujúce, že lekári po tých mnohých vyšetreniach neprišli na takú jednoduchú príčinu vzniku mojich problémov a bolestí. Nechcem si ani predstavovať, čo by sa so mnou stalo keby mi Pán Boh cez našu pani Lauru neposlal pomoc?! Hneď v ten prvý deň keď som si ho dala, ako prišiel manžel od Vás sa mi nenormálne uľavilo a každý deň to bolo lepšie. Hlavne ten stred pod rebrami ma už dnes  vôbec nebolí. Zo srdca Vám aj Vášmu manželovi patrí obrovské ĎAKUJEM. Mám Vás veľmi rada a som vďačná Pánu Bohu za Vás, že ma ku Vám nasmeroval. Vy ste ma naučila že jedine Boh je cesta a tej sa musíme držať. Som šťastná že mi Vás Pán Boh dal.