32. strana

21.01.2016 21:12

Božie križovanie - TOP!

Katarína
U mňa je Božie križovanie TOP! Je to jednotka! Proste zázračne funguje v každej situácii!
Mám to vyskúšané. Nedám na toto križovanie dopustiť, ani keby čo bolo. Vyskúšajte, keď napr. pôjdete niečo vybavovať, vybavíte to kladne, rýchlo a ľahko.
Za toto križovanie, ktoré je pravé, p. Laure a Bohu veľmi pekne ďakujem.


Táto stránka je poklad.

Katarína
Hlavne trošku starší čitatelia tejto stránky sa určite pamätajú, keď po nežnej revolúcii nastal taký bum, že sa objavila kniha od Marie Trebenovej - Božia lekáreň. Všetci zháňali túto knihu, lebo to bolo pre nás niečo nové a výnimočné a všetci sme to chceli mať. Táto kniha bola a je aj v dnešných časoch určite prospešná, pretože sa v nej píše o liečivých rastlinách a procedúrach. Určite má svoju hodnotu. Ale keď to porovnám s touto stránkou p. Laury, tak si dovolím tvrdiť, že táto stránka je poklad . Pretože neobsahuje len liečivé receptúry, ale aj modlitby, cviky, svedectvá o uzdravení, dokonca okienko, v ktorom sa môžme opýtať na svoj problém a všetky ostatné rubriky, ktoré my-ktorí sem chodíme dobre poznáme, a to všetko priamo od Boha. Uvedomme si ľudia, že táto stránka má hodnotu, ktorá sa nedá nijak vyčísliť nijakými pozemskými statkami. Ďakujme p. Bohu a p. Laure, že táto stránka vôbec existuje a že my ostatní môžme byť jej účastníkmi. Ďakujme za tento poklad.

 

Ďakujem Bože za radu.
Martin Golian, Švajčiarsko
Pane Bože, ďakujem ti, a ďakujem ďalších 1000x za tvoju radu a za to ze pri mne stojíš denno denne a vedieš ma tou správnou cestou. Ešte raz z hĺbky srdca ti ďakujem . Pozdravujem pani Lauru a Vladka som nekonečne rád že vás mame. 

 

Moje osobné poďakovanie Bohu.

Katarína
Už som sa naučila, že za všetko sa treba poďakovať Bohu, aj za maličkosti.
Pretože mám momentálne viac voľného času a ako si začínam preberať jednotlivé úseky môjho života /pretože odstupom času to človek vidí - čím si musel preskákať - celkom inak/, rozhodla som sa, že sa musím ešte dodatočne a stručne poďakovať Bohu za to, za čo som to ešte neurobila.
Pane Bože ďakujem Ti z celého srdca za to, že:
-som v školských rokoch nemusela povinne chodiť do kostola ako iní, a to aj napriek tomu, že som mala prísnych rodičov, ale v tomto som mala voľnú ruku, lebo dnes by moje názory možno boli úplne niekde inde ako dnes
-si mi dal trpezlivosť a silu, aby som zvládla ťažké situácie v mojom živote - zdravotné, pracovné, osobné a všetky ostatné a poslal mi do cesty ľudí, ktorí mi pomohli a zasiahol si vždy v pravej chvíli a na správnom mieste
-dával si na mňa pozor v nebezpečných situáciách
-si ma priviedol na túto stránku a môžem na ňu písať
-dal si mi najavo, že existuješ viacerými spôsobmi
-do budúcna ma budeš viesť už len správnymi cestami
-ďakujem za všetko, čo si pre mňa urobil a ak som ešte niečo zabudla spomenúť, tak prepáč.

 

Temné sily útočia všade aj na úradoch.

Margita

Je to až neuveriteľné ale je to skutočnosť, Ďakujem TI BOŽE za ochranu.
Pozdravujem ŤA PANE BOŽE, MOJA LÁSKA PATRÍ TEBE a VŽDY BUDE, z celého môjho srdca TI ĎAKUJEM za odkrytie dôležitých informácií pre mňa. S chvejúcim srdcom, celým telom a slzami v očiach ŤA prosím BOH môj vyrieš môj problém na úradoch a nedovoľ, aby mňa a moju rodinu temné sily odeté v ľudskej koži zničili. AMEN.
Len TY PANE BOŽE vieš, že som duša prajná, nezávidím, nikoho neokrádam, mám lásku v srdci pre každého a to sa temným silám nepáči. Ale ja VIEM a VERÍM TEBE JEDINÉMU BOHU, že len TY VŠEMOHÚCI BOH mňa a moju rodinu ochrániš. Odovzdávam TEBE BOH môj problém môj na úradoch a ja verím že to vyriešiš. Amen.
Vám pani Laura z celého srdca ďakujem za vynaloženú silu, za to že ste prosila Pána BOHA o odpoveď pre mňa. Chcem Vám povedať že si to nesmierne vážim, až teraz som pochopila ako temné sily útočia a v každej oblasti. Prajem Vám veľa sily, zdravia, vďačnosti od pacientov, lásku a všetko to čo potrebujete aj so svojím manželom, nech Vám obom BOH ŽEHNÁ.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

 

Otecko môj každý deň Ti ďakujem za moje deti.

Zuzana

Otecko môj každý deň Ti ďakujem za moje deti. Včera večer keď som si v posteli čítala Tvoju stránku sa ku mne dokotúľal synček. Už bude mať rok a pol a je to tak krásne, keď sa pritúli a láska ma. Vždy ma to hreje pri srdci a vtedy ďakujem Tebe Otecko, lebo to bol Tvoj dar pre mňa a on ma priviedol k Tebe. Doktori tvrdili, že bez ich pomoci neotehotniem, no pre Teba nie je nič nemožné a stal sa zázrak bez doktorskej pomoci. Našla som cestu k Tebe, sprevádzal si ma celým tehotenstvom všetko bez jediného problému. Vždy si stál pri mne aj pri najrýchlejšom pôrode aký si len môže každá žena priať. Staráš sa o nás,varuješ nás miluješ... A my milujeme Teba ... Každý deň si Ťa pripomínam aj svojím synčekom. Vždy keď sa na neho pozriem a poviem Matija, tak viem, že nebyť Teba, tak by som tento dar nemala a viem, že sme vybrali dobré meno pretože tak ako jeho meno znamená dar Boha, tak on je naozaj Tvoj dar pre nás. Ďakujem Otecko najviac ako len môžem a to je úprimne a z celého srdca. A samozrejme veľké poďakovanie patrí pani Laure za jej ochotu pomáhať nám. Bez vás pani Laura by som ešte blúdila a nepoznala správny smer. ĎAKUJEM.
 

Ďakujem, že vždy za mňa vyriešiš každý môj problém.

Marta M.

Pane Bože, Ty vieš, že som Ti už dnes neraz poďakovala, ale zaslúžiš si aj verejné poďakovanie. Ďakujem, že vždy za mňa vyriešiš každý môj problém. Aj tento: Som odcestovaná v zahraničí a na dokončenie mojej liečby, ktorú si mi odkázal som potrebovala Tymián, ale tu ho nebolo dostať. Nastal problém... ale vďaka Tebe sa vždy všetko vyrieši. Takže mi ho mama poslala zo Slovenska. Ďakujem, že balík už došiel a že ho nikde nezadržali ako som sa obávala. Som šťastná, že môžem v liečbe pokračovať. Verím, že ma vyliečiš. Všetko čo sa deje v mojom živote je len vďaka Tebe. Ďakujem láskavý Bože.
 

Ďakujem Ti Otče môj nebeský, že ma ochraňuješ vo dne aj v noci.

Eva

Milostivý pane Bože chcem sa Ti znovu poďakovať zato, čo pre mňa robíš a pre moju rodinku, že stojíš pri nás a dávaš nám silu isť týmto nie ľahkým životom. Ďakujem Ti za Božiu pomoc, ktorú si mi nie raz poskytol neskutočne si to vážim a budem Ti za to vďačná až do konca svojho života. Ďakujem Ti Otče môj nebesky, že ma ochraňuješ vo dne aj v noci, že dávaš pozor na moju dušičku, len mi prosím Ta pomôž zbaviť sa strachu, ktorý v sebe nosím, pomôž mi zbaviť sa ho navždy, nech môžem žít môj život radostne a šťastne. Ocko môj drahý veď vieš čím som si všetkým musela prejsť, že môj život už od detstva bol len samé trápenie a choroby, ale ty si vždy stál pri mne a dával si mi neskutočnú silu. Ľúbim Ta Bože môj drahý vždy som v Teba verila už v skole som sa bila za Tvoju existenciu. Ďakujem Ti Bože aj za Tvoje krásne modlitby, ktoré sú zázračné a dodávajú človeku veľa síl. Drahý BOZE bez Teba by tento život nemal žiaden zmysel.
Ďakujem Vám pani Laura za pomoc, ktorú nám poskytujete od nášho láskavého Boha, keby nebolo Vás nebolo ani Božej pomoci. Prajem Vám aj pánovi Vladkovi zo srdiečka veľa zdravia, síl nech Vás aj naďalej ochraňuje náš milostivý BOH.

 

Nič nie je krajšie ako veriť v Pána Boha, milovať Ho, ctiť si Ho, ďakovať Mu, snažiť sa žiť dobre, konať dobro.

Júlia P.

Ahoj Tatinko môj, Otče Bože. Chcem sa Ti poďakovať, že ma tieto dni dávaš na nohy, že mi dávaš silu. Bože, prepáč mi, že stále padám. Ty ma dvíhaš a vlievaš mi nádej. Prosím, nech sa z tohto všetkého poučím a pôjdem správnou cestou, plnou lásky, pokory. Dnes som Ti vravela, že Ti odovzdávam svoje trápenia, lebo pre Teba je maličkosť ich vyriešiť. Za odmenu žiadaš iba lásku a dôveru, tak dúfam, že Ti budem vždy dávať dostatok. Pretože Ty pri mne stojíš celý môj život a robíš mi ho krásnym.
Ešte sa chcem poďakovať Bohu, že mi zmizol taký malý kožný výrastok pod okom, už sa ho dlho neviem zbaviť a teraz ako mi odpadla chrastička, tak už tam nie je! Je to len maličkosť, ale už vyzeral tak, že nikdy nezmizne, tak som Ťa prosila Bože, nech mám už od neho pokoj. Ďakujem, že si ma vypočul aj čo sa týka takej estetickej banality. Ale podstatné je, že si ma vypočul, lebo som Ti verila.
Otče Bože, ďakujem za všetky odkazy, za posledné Božie krédo, ktorým nám pripomínaš, aká je dôvera v Tvoju silu pre nás dôležitá. To by sme mali všetci do jedného pochopiť. Aj všetky články, ktoré by mali otvárať oči katolíkom sú úžasné. Až žasnem akí sú slepí. Je pravda, že my ľudia nie sme práve najmúdrejšie stvorenia, ale keď už si človek vážne zráta koľko je 2 a 2 tak musí prísť na to, že na tejto nádhernej stránke sú zapísané slová priamo od Pána Boha a musí pochopiť, že cirkev si z nich robí srandu a máva s nimi ako s handrovými bábikami.
Nič nie je krajšie ako veriť v Pána Boha, milovať Ho, ctiť si Ho, ďakovať Mu, snažiť sa žiť dobre, konať dobro...
Nikdy nepochopím, že pre niekoho je veriť cirkvi, Márii alebo Ježišovi najviac. Nikdy!
Ako môže byť niečo viac ako Boh?
Ale nie, tí zaslepení ľudia nechcú počúvať a pritom cítia, kde je pravda...
Ďakujeme pani Laura a pán Vladimír, že plníte Božiu vôľu a šírite pravdu aj napriek všetkým sklamaniam, čo ste zažili. Vy chcete všetkým pomôcť, otvoriť oči a práve na Vás najviac útočia. Kto by toto podstupoval dobrovoľne? Jedine z lásky k Bohu.

 

Ďakujem Ti Bože za narodenie zdravej dcérky.

Dana

Drahá pani Laura a pán Vladimír,
Dovoľte mi predstaviť Vám našu dcérku Peťku, kt. sa narodila 20.02.2016. V prvom rade ďakujem z celého srdca Najdrahšiemu Pánu Bohu za zdravé dieťatko, za bezproblémové tehotenstvo a pôrod a Vám drahá pani Laura ďakujem aj za to, že sem vkladáte krásne modlitby od Pána Boha, ktoré sa môžme hocikedy modliť. Veľmi mi pomáhajú a pomáhali počas tehotenstva. Ďakujem milovanému Pánu Bohu za vypočutie každej prosby. Naozaj vždy mi pomohol. Je to krásne. A aj Vám vďačím za veľa. Prajem Vám krásny deň, veľa lásky a radosti.
S láskou Dana

 

Edita 
Ďakujem Ti môj pane za všetko, že si ma uzdravil svojou láskou. Buď so mnou Otče.
 

Ďakujem Ti Bože za ukázanie správnej cesty.

Martin
Pane Bože, úprimne ti z celého svojho srdca ďakujem za ukázanie tej správnej cesty a správneho smeru. Ďakujem že ma počúvaš, stojíš pri mne a pomáhaš mi. Ďakujem ti za všetko čo pre mňa robíš. Veľmi si to vážim a veľmi veľa to pre mňa znamená. Obrovská vďaka patrí aj Pani Laure a Pánovi Vladovi, lebo bez nich by sme to nezvládali. Bože prosím ťa žehnaj im, daj im silu a ochraňuj ich od zlých ľudí a zlých jazykov. Srdečná vďaka ešte raz za všetko. Martin


Ďakujem Ti Bože za starostlivosť o celú moju rodinu.

Elena
Otecko môj nebeský, Ty moja láska najväčšia, ďakujem Ti, že si mi šťastne dopravil syna, veľmi sa teším, ďakujem Ti za Tvoju pomoc, za ten úžasný pokoj na duši, za všetko ako sa o celú moju rodinku staráš, nekonečné ďakujem a Ty vieš, že Ťa nesmierne milujem.
Všetkým ľudom prajem krásny predĺžený víkend a krásne sviatky prichádzajúcej jari.
Pani Laura, Vladko ďakujem, že aj napriek strastiam, ktoré musíte prekonávať vždy ste nám na pomoci, vo dne v noci. Mám vás rada

 

Drahý Pane Bože ďakujem Ti za lásku, pomoc a zdravie.

Lenka B.
Drahý Pane Bože; Ďakujem Ti za Lásku, Pomoc, zdravie, Silu, ktorú mi dávaš stále pociťovať aj keď sa trápim, ale viem že pri mne napriek tomu cítim a viem ze stojíš stále pri mne!! Ďakujem za ľudí ktorých si mi zoslal ;aby pri mne stali ...Stále čakám na odpoveď ale len ty vieš prečo mi nechávaš čas a rozhodol si inak...Napriek tomu som ti vďačná lebo cítim Že si TU Samozrejme ty Vieš čo je moje trápenie a ja verím že sa všetko vyrieši a bude tak ako má byť drahý Bože. Asi musím ešte veľa napraviť......Veľmi ťa prosím veď ma správnou cestou a prosím ťa o pochopenie istých vecí! Ďakujem!! Žehnaj prosím Pane Bože aj pani Lauru, Vladimíra...Nepoznám ich osobne ale Laura náš prorok si zaslúži dobro, ochranu, nie zlé jazyky a preklínanie! Pane Bože včera mi Silvia priniesla balík šalvie a Vitamín C ..Veľmi sa teším a ďakujem !!!...Budem sa modliť o tvoje požehnanie a účinnú liečbu. Amen.

 

Bože najdrahší, milujem Ťa.

renáta
Drahý Bože, ďakujem Ti za to, že ma denne odmeňuješ radosťami...neviem, či si ich zaslúžim, vždy za nimi cítim Tvoju prítomnosť. Ďakujem, že ma držíš "nad vodou", aby som neupadla do beznádeje z mojej neľahkej situácie. Ja Ti odovzdávam svoj život do Tvojho riadenia a príjmem, čo mi do života pripravuješ. Stále sa učím načúvať a chápať, čo mi hovorí môj vnútorný pocit. Váham pri rozhodovaní, či sa ním riadiť, alebo nie, mám strach, že sa rozhodnem zle. Spätne si však uvedomujem, že tie pocity boli správne. Pri nedávnom rozhodovaní, ktoré sa týkalo môjho zamestnania, som sa milovaný Bože, zverila do Tvojich rúk, niečo síce nevyšlo, ale nebola som sklamaná, ani smutná, zostala som pokojná, bez pocitu strachu z toho, čo bude ďalej. Viem, Bože, že všetko bude tak, ako je Tvoja vôľa, pôjdem cestou, ktorú mi ukážeš. Bože najdrahší, milujem Ťa.

 

Už sa nebojím zla ani chorôb.

Dominika
Chcem sa touto cestou poďakovať Tebe môj milostivý Bože za to, že si ma zastavil v nesprávnom myslení, čo sa týka môjho zdravia. Ide o to, že keď si človek prežíva dlhú dobu ťažkým obdobím, v ktorom bol aj prekliaty a neustále mal rôzne zdravotne problémy, ktoré človeku skoro zničili život a premenili ho na trosku, tak začína mat strach, ktorý si každým dnom začína v sebe pestovať. Bola som vystrašená zo všetkého a z každého, pretože sa našli aj na ceste môjho uzdravovania určití milí ľudia, ktorí mi veľmi pekne veci do života priali a určite ešte aj zo závisti a zo sprostosti prajú, nebudem radšej ani podotýkať , že to je z väčšiny moja blízka rodina.
Každú zlu myšlienku a energiu od druhých ľudí som stiahla na seba, až som sa išla z toho zblázniť.
Musím povedať, že som mala už od malička strach zo smrti a z chorôb, lebo sa mi jeden zdravotný problém za druhým vynáral. Lenže potom zakročil Boh a zastavil tento hnusný kolobeh, problém bol že som aj napriek tomu ďalej pestovala svoj strach z budúcich chorôb a kliatieb, čo bola chyba. Bože môj ďakujem Ti za to, že sa na mňa nehneváš a prepáč mi zároveň, že s om Ti v tomto niekedy slabo dôverovala, vlastne ja ani neviem, čo sa v mojej mysli odohrávalo. Otvoril si mi oči a upozornil ma, že musím nechať minulosť a všetku tu bolesť za sebou, aby všetko zle mohlo odísť a ja mohla konečne začať nový, lepší a zdravší život. Už viem, že sa nemusím ničoho báť, lebo stojíš pri mne a dávaš na mňa pozor.
Vidíte milí čitatelia, že veľa kráť si môže človek sám sebe v šťastí brániť, tým že ma obrovský strach z budúcnosti. Keď milujete úprimne Boha, tak vás ochráni pred každým zlom a pred každou chorobou a bude vás cely život posilňovať a milovať ako nikto iný.

 

Katarína reaguje:
Milá Dominika, dobre, že ste napísali tento príbeh. Mnoho ľudí si po prečítaní uvedomí, že má zanechať za sebou minulosť a strach a nebáť sa budúcnosti. Je to veľmi ťažké, nebáť sa, lebo ten strach máme v sebe už dlhé roky. Je to aj môj prípad, ale ďakujem Vám, že po prečítaní Vášho príspevku som si uvedomila, že sa nemám báť budúcnosti a prosiť Boha, aby mi pomohol zbaviť sa toho strachu z minulosti. Ďakujem.
Michaela reaguje:
Milá Dominika, to ste napísali tak, ako keby ste čítali moje myšlienky. Presne ako hovoríte, netreba mať strach, lebo ten nás vie zničiť, ale úplne, dokáže nás dohnať do samého konca. A hlavne keď si ho začneme v hlave pestovať, dokáže sa tak zosilniť, že nás môže uplne zlikvidovať či už psychicky, alebo aj fizycky. Mám s tým veľmi dobrú skúsenosť. Ja som sa už bála všetkého, skoro aj chodiť do obchodu, ísť na dovolenku, proste všetkého. Ale teraz, keď som denno denne s mojím milovaných pánom Bohom, všetko je akosi oveľa ľahšie a krajšie. Keď aj príde dáky strach, pomodlím sa, alebo sa v mysli prihovorím pánu Bohu, poprosím ho o silu a je to preč. Som neskutočne vďačná za túto stránku, pani Laure, ktorá nám toto všetko poskytla. Ukázala nám správnu cestu. Z celého srdca ďakujem pánu Bohu a tiež Vám pani Laura. Nech ste zdravá a šťastná spolu s pánom Vladimírom.

 

Ďakujem Ti Bože za všetko čo si pre mňa urobil.

Julo
Láskavý náš milostivý Boh všemohúci, spravodlivý a múdry mnou najviac milovaný Ty náš nebesky kráľ. Rad by som sa Tebe úprimne poďakoval za všetko, čo si pre mňa urobil. Ďakujem Ti z celého srdca, že si ma prijal do svojich ochranných Božích rúk, že si mi dal šancu zbaviť sa kliatobnej duševnej záťaže, ktorá bola v mojom prípade päť násobná. Neuveriteľné! Týmto chcem zdôrazniť, že keď ma aj zradila moja najbližšia rodina, Ty si zostal pri mne a odhalil si všetkých mojich nepriateľov a otvoril mi moje zaslepene oči. Len Tebe Bože môj láskavý môžem ďakovať, že ešte vôbec žijem, že to moja duša a telo vôbec zvládlo, nakoľko som ťažko pracoval a staral sa o svoju rodinu. Nesmierna vďaka pane Bože Ti patrí zato, že si ma ochraňoval v ďalekej cudzine, že si mi dával každý deň silu o ktorú som Ta každý deň prosil cez tvoje úžasné, zázračné modlitby. Bez Teba by som to Bože nikdy nezvládol. Dakujem Ti za Tvoju Božiu liečbu, ktorú si mi prostredníctvom Tvojho proroka Lauri poskytol. Budem Ta naďalej prosiť, aby som tuto dlhu liečebnú kuru zvládol a dotiahol do šťastného konca. Úprimne poďakovanie Ti patri aj za ochranu a neuveriteľnú pomoc za moju rodinku. Samozrejme tiež veľká vďaka patri aj nasej Laure a p. Vladkovi, ktorí robia tuto náročnú prácu, ktorá sa nedá ničím zaplatiť.

 

Prekvapenie od Boha.
Katarína
Milí čitatelia tejto stránky, chcem sa s Vami podeliť o moje prekvapenie od Boha. Bola som objednaná u p. Laury s určitým problémom, ktorý sa týkal práce. Ale medzičasom sa situácia zmenila, chcela som zavolať p. Laure a p. Vladkovi a skonzultovať to, poprípade zmeniť otázku-problém na inú, ktorú považujem za prednejšiu a ktorú som chcela riešiť a ešte som potrebovala aj nejaké ďalšie organizačné informácie ohľadom už dohodnutného stretnutia.
Niekoľko dní som sa im neodvážila zavolať, aby si to nebodaj nevysvetlili nejako zle a aby sa neurazili, že čo vymýšľam, chcem meniť otázky len tak halabala... Termín návštevy u p. Laury sa blížil, a tak už bolo načase, aby som sa im ozvala, vo štvrtok večer som už nechcela vyrušovať, a tak som si povedala, že zavolám hneď v piatok ráno. Aké bolo moje prekvapenie, keď vo štvrtok večer okolo 21.00 hod. som dostala telefonát od p. Vladimíra Volal mi, preto, lebo došlo u nich k istým organizačným zmenám-ako ste si všetci všimli dotazník na hlavnej stránke bez osobnej návštevy u liečiteľky Laury. Veľmi som sa potešila, že som mohla rozprávať s p. Vladkom a zdôveriť sa mu so svojím problémom a bola pri ňom aj p. Laura a došli sme spoločne k záveru, že je treba zmeniť moju pôvodnú otázku a riešiť to, čo je prvoradé. Boli veľmi ochotní obidvaja a moje obavy, že by sa mohli uraziť boli zbytočné!!! Sú to veľmi milí ľudia, trpezliví, ústretoví, snažia sa pomôcť a vyjsť v ústrety, nemôžem povedať na nich ani jedno krivé slovo, a to ich osobne nepoznám, ale už sa teším na osobné stretnutie a prijať Božiu odpoveď na môj problém. Tento príspevok som sa rozhodla napísať hneď za čerstva, aby si ľudia uvedomili, že Boh zasiahne vždy v pravý čas, v pravú chvíľu, minútu aj sekundu a pripravuje stále nejaké prekvapenie a chce od nás len tak málo - veriť a klaňať sa len jednému a jedinému Bohu!, podľa 1. Božieho prikázania.
Ešte raz ďakujem p. Bohu, p. Laure a p. Vladimírovi za ich ústretovosť a ľudskosť.
Už som napísala viacero príspevkov na túto stránku a budem písať aj naďalej o mojich stretnutiach a prekvapeniach s Bohom a myslím, že postupne bude toho ešte dosť veľa. Budem písať pravdy o Bohu z môjho života. Budem písať pre ostatných, aby videli, že Boh existuje a pripravuje pre každého niečo, len si to neuvedomujeme a keď sa nám napr. niečo zadarí, berieme to ako samozrejmosť, ale to nie je samozrejmosť, je to prekvapenie, dar od Boha, pretože Boh nás ľúbi a chce nám robiť radosť a neberme to ako samozrejmosť, pretože si to musíme najprv zaslúžiť, aby nás mohol odmeniť. A verte, že tá radosť, keď sa niečo podarí aj hocijaká maličkosť, stojí za to, mám to vyskúšané a nie raz. Napr. skoro mesiac som sa nemohla dovolať na jednu informačnú linku, pretože je skoro stále obsadená, kde som potrebovala niečo vybaviť. No a dnes som sa dovolala na prvý krát a vybavila som všetko čo som potrebovala - zázrak! Niekto to berie ako samozrejmosť, ale ja nie - je to pre mňa boží zázrak, je to pre mňa to, že Boh zariadil, aby som sa dovolala, a to hneď na prvý krát. Takže milí návštevníci tejto stránky aj toto sú podľa mňa božie zásahy, síce maličké, ale sú a za tie, treba takisto ďakovať p. Bohu. Za všetko treba poďakovať, aj za maličkosti. A že treba ďakovať za veľké dary a prekvapenia od Boha, o tom ani nemusím písať.
Pozdravujem všetkých čitateľov aj pisateľov tejto stránky.

 

Chcem sa poďakovať Bohu, za to čo pre mňa robí.

Júlia P.
Chcem sa poďakovať Bohu, za to čo pre mňa robí, lebo ma vedie celý život a chce odo mňa v porovnaní s tým veľmi málo, iba úprimnú hlbokú lásku a dôveru.
Ďakujem Ti, že mi pomáhaš s opatrovaním malých detí. Vidím jasný rozdiel v tie dni, keď Ti zverím všetko do rúk a v tie keď iba dúfam, že všetko dobre dopadne, veď som to už zopár krát zvládla. Práve vtedy si uvedomím, že som to nezvládla ja, ale Ty. Ty Otče Bože vieš vyriešiť pre mňa nevyriešiteľné a zrazu sa dejú zázraky. Nikdy predtým som žiadne deti nevychovávala, keď som aj s nejakými bola, tak v porovnaní s týmto, len chvíľočku. Len vďaka Tebe s nimi tiež zažívam pekné chvíle.
Pane Bože, Ty vieš, že máš moju plnú dôveru v tom, aby si im nič zlé nestalo. Aj včera malý chcel vyliezť na mňa a z ničoho nič letel dole hlavou. Ani neviem ako, ale zachytila som ho 10 centimetrov od zeme. Som si istá, že to si Ty zakročil. Veľké ďakujem.
Vždy keď idem opatrovať, alebo doučovať, sa prežehnám a poprosím Ťa o pomoc. Môžem povedať, že doučovanie matematiky je pre mňa potom veľmi ľahké a teším sa, že sú so mnou spokojní. Ty mi pomáhaš pochopiť, čomu asi nerozumie a nájsť ten najjednoduchší spôsob ako to vysvetliť. Viem, že Ty si zariadil, aby som chodila doučovať práve do tejto rodiny. Vždy sa tam cítim skvelo a s ich mamou sa na veľa veciach zhodneme, čo sa týka Pána Boha a cirkvi. Vidno, že v ich srdciach je láska a nedajú sa oklamať manipulačnou a zlou cirkvou.

 

Poďakovanie Bohu a liečitelke Laure.
Katarína
Chcem sa poďakovať p. Laure za to, že otvorila na boží pokyn okienko: Liečenie bez osobnej návštevy. Veď to je niečo úžasné. Ľudia, uvedomme si, že pán Boh nám aj takýmto spôsobom prostredníctvom p. Laury podáva pomocnú ruku, pretože stačí len napísať svoj problém podľa uvedených pokynov a dostanete božiu odpoveď priamo do Vášho domova. Nemusíte nikam cestovať a ani brať si dovolenku, až na určité výnimky, keď treba prísť po božiu odpoveď k p. Laure osobne.
Možno sú tu niektorí na tejto stránke po prvý krát a takýmto spôsobom majú väčšiu odvahu, obrátiť sa na liečitelku Lauru a poprosiť o božiu pomoc. Všetky prekážky, ktoré by Vám mohli stáť v ceste - veľká vzdialenosť, financie na cestu, alebo len obyčajný strach - máte odbúrané. Myslím, že už viac nemôže pre tých, ktorí potrebujú božiu pomoc urobiť. Máme ten najjednoduchší spôsob, ako sa dostať k Bohu, aby nás naviedol na správnu cestu, lebo tí čo žiadajú, alebo budú žiadať božiu pomoc na správnej ceste určite nie sú, keby boli nepotrebovali by pomoc.
Ešte raz veľká vďaka Bohu a pani Laure za tú najjednoduchšiu cestu dostať božiu pomoc a za jej ľudský prístup.
Verím, že hovorím, aj za ostatných pisateľov tejto stránky.
Zuzana reaguje:
Veľmi pekne napísane Katka a chcem sa pridať a poďakovať pani Laure za toto okienko. Určite sa aj viac ľudí odvážiť napísať ,keď majú " strach" isť osobne k pani Laure. No niečo aj pre vás bojazlivcov pani Laura nehryzie je to skromný,dobrý človek a veľmi odvážny,lebo veľa krát musí odovzdať odkaz, ktorý sa nám nemusí páčiť. No ten odkaz je od toho najvyššieho a mali by sme ho prijať a ponaučiť sa a byť lepšími.