31. strana

21.01.2016 20:54

Ochorela som na sklerózu multiplex.
Ena und Renata Jakupovic, Zürich Switzerland | 15.12.2015
Zuerst einmal möchte ich sagen, dass egal ob Sie es glauben oder nicht, wir ohne diese wunderbare Frau nie wieder ein normales Leben geführt hätten.

Meine kleine Familie bestehend aus mir und meinen Eltern wussten schon über 12 Jahre das was nicht stimmt, nur was? Ich ehemalige Profisportlerin, meine eltern immer gesunde Menschen gewesen...und auf einmal wurde mein Vater mit MS diagnostiziert, meinr Mutter mit Krebs und ich kurze Zeit darauf auch mit Multiple Sklerose.

Alles ging in die Hose und allgemein hatten wir viel Pech, vorallem ich.
Wir waren schon bei den besten Ärzten und haben die bestmögliche Medizin bekommen aber die Krankheiten wurden nur herausgezögert und nicht wirklich bekämpft.

Nach jetzt genau 14 Jahren hat mir mein Partner von Laura erzählt und wir haben dann eine Reise ins Ungewisse unternommen. Ich ging neutral zu diesem Termin, dennoch in der Hoffnung Sie könne uns helfen.

Der Tag war da, wir sind extra aus der Schweiz angereist und hatten nicht wirklich geschlafen. Der Termin war anders als alles denkbare. Wir (Mutter und Ich) haben erfahren das wir recht hatten und beide verflucht waren, wir haben auch erfahren von wem und was wir dagegen tun können. Selbstverständlich lässt Gott jedem Menschen immer die Wahl was er tun möchte, und somit ist jeder auch für sich selber verantwortlich.
Wir haben uns entschieden etwas dagegen zu tun und haben vor kurzem damit angefangen den Fluch zu bekämpfen, und werden die "verschriebenen" 14 Tage diszipliniert und mit reinem Herzen meistern.

Viele Menschen haben den Glauben an Gott vergessen oder rufen Ihn nur wenn Sie in einer aussichtslosen Situation sind. Wir werden nicht alle Menschen überzeugen können, aber je mehr Menschen wieder an Gott glauben, desto besser kann die Welt wieder werden.

Ich stehe Ihnen bei Fragen gerne jederzeit zur Verfügung unter Ena_J@ gmx.ch

 

PREKLAD:

Ena a Renata Jakupovic, Zurich Svajciarsko, 10. oktober. 2015

V prvom prípade chcem povedať, že je jedno či verite alebo nie, bez tejto úžasnej ženy, by sme neboli schopný viesť normálny život.

Moja mala rodina sa skladá, ja a rodičia, ktorá vedela, že niečo nieje v poriadku za posledných 12 rokov a nevedeli sme čo s tým. Ja som bola kedysi profesionálna športovkyňa, a moji rodičia boli vždy zdravý. A v jeden deň môjmu otcovi diagnostikovali sklerózou multiplex, mojej mame rakovinu a ja krátko nato som tiež dostala sklerózu multiplex.

Zrazu išlo všetko dole vodou a mali sme vždy a všade neskutočnú smolu, hlavne ja. Boli sme pri tých najlepších doktoroch a dostali sme tie najdrahšie a najlepšie lieky. Choroba bola trošku potlačená, ale z ďaleka nie vyliečená.v
Teraz presne po 14 rokoch, mi môj partner povedal a porozprával o Laure, po tom sme sa rozhodli na cestu z Švajčiarska až na Slovensko, aby sme sa mohli dostať na stanovený termín s nádejou, že mi môže pomôcť v boji proti našim chorobám.

Ten deň prišiel, prišli sme extra zo Švajčiarska, skoro nič sme nespali. Ja a moja matka sme sa dozvedeli, že máme obdive kliatbu na duši a dokonca aj od koho. Náš láskavý Pán Boh, vždy dá na výber a tak dal aj nám na výber, a je len na nás ako sa k tomu postavíme.

Dostali sme, a ďakujeme za tú možnosť, zbaviť sa kliatby, a spraviť niečo proti tejto kliatbe a niečo pre naše zdravie, tých 14 dni, čo trvá odklínanie... budeme robiť disciplinovane a s radosťou.
Neskutočne množstvo na nášho Pána Boha zabudlo, alebo Ho prosí o pomoc, len už keď sú v tých najhorších situáciach. Nemôžem presvedčiť všetkých o tom, aby verili v nášho láskavého Boha... ale čím viac nás bude, tak tým bude väčšia možnosť, že môžeme spraviť tento svet lepši.


15.12.2015
Herr, unser Gott, wir danken von ganzem Herzen

Meine Mutter und Ich waren im Oktober wegen der Flüche bei Laura (siehe Beitrag Okt.). Seither fühlen Wir uns sehr viel besser und einige Dinge haben Sich zum Positiven gewendet. Wir fühlen uns so gut wie vor 10 Jahren.
********Ich gehe diesen Samstag zum 2. Mal zu Laura, da ich meine MS Medikamente die ich seit 10 Jahren nehme nicht mehr nehmen möchte. Ich möchte die komplette Heilung erzielen und nach 10 Jahren wieder fit sein und so leben wie ich möchte. Da mein Vater auch das gleiche Problem hat und gesundheitlich auch nicht mehr gut ist, hat Ihn Laura auch am Samstag zum Termin eingeschrieben. Ich hoffe, dass er die gleiche Erfahrung macht wie meine Mutter und Ich. Bei uns hat es geklappt und wie empfehlen Sie nur weiter!
Ich danke unseren lieben Got fur die ganze hilfe und dass er immer bei unz ist******

 

Preklad:
deň 15.12.2015
Pane Bože náš, ďakujeme z celého srdca

Moja mama a ja sme boli v októbri kvôli kliatbe u pani Lauri. Od vtedy ako sme od Laury odišli a prešli sme si odklínaním, veci sa začali lepšiť a všetko sa obrátilo pozitívnejšie. Cítime sa tak dobre ako pred 10 rokmi.
Idem túto sobotu za pani Laurou po druhý krát, a veľmi dúfam, že budem môcť spraviť ďalší krok a vysadiť tieto ťažké medikamenty. Rada by som chcela všetko dotiahnúť dokonca a cítiť sa tak, ako pred 10 rokmi. Kedže môj otec má ten istý problém ide aj on k nasej pani Laure, a pevne verím, že bude mať rovnakú skúsenosť ako ja. Môžem komukoľvek pani Lauru odporučiť..

Sme nesmierne vďační za túto možnosť a za pomoc od nášho Pána Boha.

 

Otče Bože, pre Teba hranice neplatia.
Martin Golian - Wil, Švajčiarsko | 15.12.2015
Bože Otče láskavý, ďakujem ti za všetko čo pre nás robíš. Ako sa o nás staráš.
Bože Otče pre Teba pozemské hranice sú neplatné, pomohol si aj mojim známym zo zahraničia Švajčiarska a pôvodom Bosna-Hercegovina. Boli prosiť o Tvoju Božiu pomoc na svoje ťažké zdravotné problémy. Bože Otče Ty si odhalil, akú ťažkú kliatbu majú na svojej duši. Už počas liečby na ich duše sa začalo im uľavovať a prišiel pokoj do duše, ale aj zdravotné problémy ustúpili, ktoré lekári diagnostikovali Ene skleróza multiplex a Renáte, jej matke- infarkty. Enu už nohy už držia pevne na zemi, bez bolesti a povaha sa jej vrátila, je to nádherné. Renata jej matka, aj ona mala na duši kliatbu. Aj jej Pán Boh pomohol a požehnal. Teraz aj jej pozemský otec videl zázrak, Boží zázrak, ako sa zmenili ich životy a objednal sa po Božiu pomoc. Videl, na vlastné oči!!! Tešia sa na ďalšie stretnutie s našou a tak isto pre všetkých, myslím aj ľudí aj zo zahraničia vzácnou dušou Laurou - posledným Božím prorokom. Tešia sa, kedy vyhodia všetky lieky od seba a budú zdravý. Tak ako to vie iba náš láskavý Pán Boh. Túto nesmierne veľkú Božiu pomoc odovzdala pani Laura ľuďom mojim známym zo Švajčiarska, Wil pre Enu, Renátu Jakupovič. Radi by prispeli na Božiu stránku, ale ich jazyk je nemčina a preto ja píšem v slovenčine, aby si mohlo prečítať viacej ľudí a konečne pochopiť, že cez Lauru sa nám prihovára samotný Boh. Jediný Boh, pre ktorého nič nie je nemožné. Jeho lásku, pomoc, požehnanie, ochranu nenahradí žiadna duša žijúca na tejto zemi.
Otče Bože ďakujem aj za nich aj za seba aj za všetkých ľudí, za Tvoju lásku, pomoc, požehnanie, ochranu a všetky dary, čo od Teba jediného Boha máme.
Milujem ťa Otče Bože.

 

Boh zmenil môj život k lepšiemu.
Júlia P. | 13.12.2015
Čítam každý deň Božiu stránku a aj teraz sú na nej krásne príspevky, z ktorých cítiť, ako nám Boh pomáha a tvaruje naše duše aby sme boli lepšími. Je pekné, že ľudia píšu na stránku aspoň vidia tí, čo to tu ešte dobre nepoznajú, aké Boh robí zázraky a verím, že im to pomôže dostať sa na cestu k Pánu Bohu. Ako som dostala liečbu na kolená, hneď mi bolo jasné, že sa budem chcieť Pánbožkovi poďakovať nie len doma, ale aj tuto na stránke, len som čakala na správnu chvíľku, ale vlastne teraz je tá správna chvíľa, nemám to prečo odkladať. Liečbu mi odovzdala pani Laura pred mesiacom a keďže bolesti som pociťovala veľa krát za deň a problémy s nimi mám už okolo 12 rokov, kúru som dostala na dva roky. Teraz som si uvedomila, že kolená ma už takmer vôbec nebolia a ten rozdiel je neuveriteľný. Už dokážem cvičiť aj drepy, čo som pred tým bez bolesti nedokázala spraviť ani jeden. Cítim sa oveľa lepšie, ale samozrejme liečbu dokončím, aby som ich ešte viac posilnila.
Ešte by som rada spomenula, že odkedy poznám Božiu stránku, sa mi začal meniť život a dnes vyzerá úplne inak. Každý deň sa modlím k Bohu. Ale už nie pre to ako voľakedy, aby som mala ja šťastný život. Modlím sa pre to, aby som bola lepší človek, aby mi Boh pomáhal kráčať takou cestou, ktorá sa Jemu bude páčiť. Aby mal Boh radosť z môjho života, aby bol plný lásky, aby som bola pokorná a skromná. Niekedy je to ťažké bojovať so sebou a je mi ľúto, aký som sebecký človek. Ale moja druhá strana chce len lásku dávať a pomáhať. Preto poslúcham všetky rady od Pána Boha. Aj keď niekedy som nechápala prečo, bola som smutná, že to tak mám spraviť, ale som to spravila a nikdy neoľutovala a som ešte šťastnejšia. Možno nereagujem najsprávnejšie, ale snažím sa plniť Božie rady do bodky, pretože si ich nadovšetko vážim. Aká to je neskutočná česť, že akurát nám tu a teraz Boh ukazuje smer. Kto by si kedy povedal, že tento krásny sen sa stane skutočnosťou? Rady priamo od Pána Boha nášho jediného láskavého!
Aj keď sa smer môjho života ešte len vyvíja, cítim, že už ide vďaka Bohu správnym smerom. Už si neprajem popri láske stíhať prácu, kde budú všetci vidieť aká som šikovná a budem ohurovať ľudí, čo dokážem. Aj keď by sa dalo vo svete fyziky, ešte čo to objaviť, domyslieť teórie, načo to je? Aj tak svet toho už pozná veľa v pomere na to, aký je z toho úžitok. Skoro žiadny. Najprv by sme sa mali my ľudia naučiť vážiť si, čo máme a využívať krásy, čo máme, šíriť okolo seba lásku. Keď nebudeme mať lásku, všetky hodnoty materiálneho sveta a všetka múdrosť je nám na nič! Svet zachráni iba láska.
A tak len prosím Boha naďalej nech sa od neho nikdy neodkloním, nech je stále pri mne a pomáha mi. Pomohol mi aj nedávno, keď cez pani Lauru odkázal, že ma deti, ktoré budem strážiť, budú mať radi. Je to pravda, stalo sa. Ich mama mi hovorí, že ma ľúbia. Aj keď som bola jeden deň smutná, že išli neskoro spať, malý trucoval, cítila som sa hrozne, bola som zo seba sklamaná a myslela som si, že tento stav už v ten deň neprekonám, rozprávala som sa Pánbožkom, modlila som sa, počúvala hudbu a zrazu cvak a cítila som sa skvele. Bola som zas plná optimizmu a dobrej nálady a už som vedela, že to bude už iba lepšie, lebo Boh mi pomáha. Hlavne aby bolo im dobre, aby pekne papali, boli zdraví a vyspinkaní. Bože, prosím, dávaj na nich naďalej pozor.
Prosím Ťa Otče Bože, nech čo najviac ľudí privedieme my Boží bojovníci k Tebe. Nech sme silní a šírime lásku, dobro, aby ľudia videli, že nás vedie Boh, aby sme im boli dobrým príkladom a takto pomáhali šíriť pravdu o Tebe a zachránili čo najviac duší. Aby sme ukázali zlu, že sa ho nebojíme. A aby aj tí, ktorí to majú veľmi ťažké sa s tvojou pomocou Bože prestali trápiť.
Ďakujem Ti za pani Lauru a pána Vladka, že napriek skazenosti tohto sveta dokážu stále bojovať a milovať. Aj za každého jedného Božieho bojovníka, ktorý ich v tom boji za Tvoju Božiu pravdu nenechá samých. Často sa za nich k Tebe modlím. Prosím, nech si už všetci ľudia začnú vážiť ich prácu a nebudú im už sťažovať život. Milujem Ťa Pane Bože celou svojou dušou. Júlia

 

Poďakovanie.
Elena | 13.12.2015
OTČE BOŽE NEBESKÝ.
Ďakujem Ti za všetko čo pre mňa robíš,že ma ochraňuješ aj celú moju rodinu a pomáhaš nám. Ďakujem že si ma priviedol na Božiu stránku kde sú odpovede,rady,liečby a modlitby od Teba Bože,ktoré nám posielaš cez pani Lauru a veľmi pomáhajú,len sa ich treba modliť s úprimnou láskou a vierou v Teba Bože.
Bývala som veľmi často chorá mávala som zápal dutín,hrdla,priedušiek,strašne ma boleli kosti, kĺby a svaly. Bola som stále na liekoch, ktoré mi niekedy vôbec nezaberali. Mala som zlé pečeňové výsledky. prekonala som infarkt a bola som operovaná na srdce.Vďaka Božej stránke som pochopila kde robím chybu.
Prestala som chodiť do kostola a začala som sa modliť len k Bohu. Objednala som sa ku pani Laure a prosila som od Pána Boha liečbu. Dostala som odpoveď,že je na mňa uvalená kliatba. Pán Boh mi s odklínaním pomáhal, zbavil ma kliatby a moje zdravotné problémy sa vytratili a som bez liekov, začo Pánu Bohu ďakujem z celého srdca. Ďakujem aj pani Laure a pánovi Vladimírovi . Za všetko veľká vďaka.
Elena

 

Pozdrav.
Peter Tary | 13.12.2015
Drahá pani Laura, pán Vladimír.
Z hĺbky svojho srdca Vás pozdravujem a chcem sa Vám poďakovať za všetko čo Ste pre mňa urobilii, za cestu k Bohu, ktorú Ste mi sprostredkovali, za všetok čas, ktorý Ste mi venovali. Chcel som Vám cez nášho nebeského Otca počas mojej modlitby a rozhovoru s Ním odoslať môj vrúcny pozdrav... Vám mojim ľudským záchrancom a sprostredkovateľom Božej pravdy, sprostredkovateľom cesty k Bohu Otcu, k liečeniu svojej zašpinenej duše od nánosov bahna hriechov a ťažoby duše. Boh Otec ma však zastavil a vnukol mi myšlienku: „ Veď im pozdrav a vďaku pošli sám“.
Myslím na Vás drahá pani Laura, aj na Vás pán Vladimír. Moje myšlienky patria v tejto chvíli aj Vám... Vám Božím anjelom v ľudských telách žijúcich na zemi so mnou... Vám ktorých Boh Otec všemohúci poslal na našu zem zachrániť ľudí od konečného zániku sveta. Prepáčte mi aj Vy moje schybenia a to, že Vám vôbec nepomáham vo Vašom poslaní tu na zemi, ospravedlňujem sa Vám z celého svojho srdca. Bože dobrotivý pomôž mi to napraviť a byť im obom nápomocný a kedykoľvek a s čímkoľvek pripravený pomôcť. Viem, že už nepatrím k božím bojovníkom a celým svojim srdcom si to uvedomujem a prijal som to od nášho nebeského Otca ako spravodlivú odplatu za neuposlúchnutie a zoslabnutie. Boh Otec ma v súčasnosti učí pokore, ktorú moja duša potrebuje ku každodennému prežitiu, učí ma tiež o mojej zlej mysli na druhých ľudí a o potláčaní svojich záujmov a dávaní jeho Božích záujmov pred moje, robíme spolu malé krôčiky deň po dni. Drahá pani Laura, pán Vladimír, keby Ste videli tie moje malé krôčiky, chcel by som Vám ich ukázať, ako keď malé dieťa ukazuje svojim rodičom niečo, čo sa práve naučilo.
S láskou a vďakou svojej duše na Vás spomínam a prajem Vám Bohom Otcom požehnané Vianoce.
P.S.: Nikdy som Vám to ešte nepovedal, ale od prvej chvíle ako som Vás spoznal, túžim sa s Vami aspoň jeden jediný raz pomodliť sa spolu k nášmu všemohúcemu Bohu odhliadnuc od všetkých svojich skrytých túžob, snov a želaní. Pocítiť všemohúceho Boha vo Vašej prítomnosti ešte viac, ako som ho doteraz vedel precítiť, počuť. Nenašiel som ani raz odvahu Vás o to požiadať. Teraz to tak jednoducho cítim, nemôžem za to. Plne si uvedomujem Vaše každodenné vyťaženie, no chcel som len, aby Ste to vedeli.

 

Boh mi zachránil zuby.
Mária C. | 12.12.2015
Rada by som sa s Vami všetkými podelila o to, že mi nedokázal pomôcť nik iný iba láskavý náš Otecko Boh. Začalo sa to úplne nevinne citlivosťou zubou. Aby som bola presná zo zubami nemám fakt žiadne problémy a ani som nikdy nemala. Nemám žiaden kaz a ani vŕtané som do zubov nemala. Jediné na čo som si musela dávať pozor bolo to, aby som si umývala zuby pastou na citlivé zuby. A ak sa stalo niečo také, že som tie zuby mala citlivé, tak som si ich cez deň viac krát umyla touto pastou a bolo to úplne v poriadku. Takto to je už roky rokúce, ale okrem toho ma iné netrápilo až sa zopakovala situácia ako vždy. Začala som pociťovať na vrchných zuboch bolesť pri chlade, pri rozprávaní mi ich trhalo a mala som pocit že mám na nich praskliny ktoré ma neskutočne boleli. Začalo sa to citlivosťou vrchných zubov, tak som si umyla zuby pastou viac krát a čakala som, že ako vždy aj teraz to prejde a bude to ok. Toto som praktizovala skoro týždeň ale bolesť sa začala stupňovať a nie ustupovať. Začali ma bolieť aj spodné zuby. Bolo to hrozné, aj keď som bola vo vnútri tá citlivosť bola pri rozprávaní už neznesiteľná. Bolo to strašne nepríjemné a to som ešte nebola vonku na chlade, to už sa fakt nedalo. Po mesačnom trápení sa ma v práci vyhnali k zubárovi, že to je len citlivosť zubov a že vraj je na to nejaký gél ktorým mi to zubárka potrie. Nemám dobrú skúsenosť s lekármi ale nakoniec na naliehanie som pristúpila na to a šla som. Veď no čo už, pozrie sa mi na zuby a hádam mi pomôže. Priznám sa že som sa tam cítila ako obyčajná chudera. Zubárka ma dobre sfúkla či neviem vydržať, že to nič nie je, len citlivosť krčkov a že či mi má každý koreň povyťahovať. Obrala mi kameň zo zubov, lebo že tú citlivosť mám kvôli tomu že mi kameň odhaľoval krčky. Kázala mi jedným smerom umývať si zuby a že to pomaly prejde. No mohla som čakať. Môj stav sa tak neskutočne zhoršoval, že ma už boleli aj zadné zuby, všetky som ich mala veľmi citlivé a boľavé. Vtedy som si povedala že to ozaj nie je nejaká maličkosť a zavolala som našej láskavej pani Laure a pánovi Vladkovi s prosbou o Božiu pomoc. Náš láskavý Otecko mi presne napísal do písma, že je to zápal v lícnych kostiach a že ten vyúsťuje do bolesti a precitlivenosti zubov. Tak veľmi to bolelo, ale príčinu a liečenie nik nevidel. Veď mi bolo povedané že nemám byť taká citlivá a musím niečo aj vydržať, že sú to len odhalené krčky a s tým mi ona nemá ako pomôcť. A vidíte, Boh Otecko náš mi diagnózu určil presne. Žiadna precitlivenosť ale zápal ktorý sa stupňoval. Liečbu mám síce na dva mesiace, ale cítim sa už oveľa oveľa lepšie. Bolesti mi pomaly ustupujú a v porovnaní s tým čo to bolo sa to nedá ani len zrovnať. Žiadne špeciálne umývanie v jednom smere, žiadny gél na zuby, nič z toho mi nepomohlo. Boh, náš Otecko Boh mi zachránil zuby, pretože keby som tento skrytý zápal nezačala liečiť postupne by som prišla o všetky zuby. Božinečku môj drahý a láskavý, tvoja Božia receptúra mi uľavila od bolestí po pár dňoch. Iba vďaka Tebe a dodržiavaní tvojich Božích rád sa mi stav zlepšuje. Milujem ťa celým srdcom, pretože každá tvoja rada ktorú som dostala od teba, bola pre mňa obrovským darom. Som šťastná že ťa mám. Ďakujem Ti Pane Bože za každodennú pomoc mne a celej mojej rodine. Pani Laura a pán Vladko Vám patrí moje veľké obrovské Ďakujem, pretože nám nesmierne pomáhate. ĎAKUJEME.

 

Okamžitá pomoc od Boha.
miro | 12.12.2015
Ahojte všetci čitatelia!
Píšem sem tento príbeh, lebo niečo sa zmenilo. Alebo je práve doba, keď sa to mení. Ja neviem, či to tu môžem napísať a či sa pani Laura a pán Vlado nebudú hnevať. Ak tento príspevok čítate, znamená to, že sa nehnevajú:-)
Lebo viem, že pri ich skromnosti neradi ospevujú dar, ktorý pani Laura od Boha dostala. Ale tento dar si zaslúži ospevovanie a ja o tom budem hovoriť kde len budem môcť a komu len budem môcť a koľko len budem vládať.
Chcem sa hlavne Bohu poďakovať a napísať Vám jeden príbeh...a to spôsob, akým Božie liečby niekedy účinkujú. A od pána Vlada viem, že v budúcnosti budeme ešte veľmi prekvapený z toho aké má Boh s pani Laurou plány.
Bolo to pred mesiacom. Bol som o 13.00hod u pani Laury objednaný pre liečbu proti bolestiam v zápästí, ktoré neprechádzali už niekoľko týždňov a nemohol som sa o ruku ani poriadne oprieť. Liečbu od pána Boha pani Laura prijala a odovzdala mi ju. Bolo v nej zopár jednoduchých cvikov, ktoré som mal cvičiť 14dní, diagnóza bola mierny kĺbový posun.
Predtým pri žiadnej liečbe sa mi to ešte nestalo, aby mi Božia liečba zabrala tak rýchlo.
Hneď v aute som cviky na zápästie odcvičil a už v ten večer som nepociťoval vôbec žiadnu bolesť. Nič. Ruka ako nová. Po pár hodinách! Nechápal som tomu a hneď som volal pani Laure, že už ma to nebolí. Že čo sa stalo, prečo tak rýchlo liečba zabrala. Bol som z toho veľmi prekvapený, lebo liečba mala byť na 14 dní, tak som sa pýtal čo sa stalo?
Zdvihol ako zvyčajne pán Vlado, Laurin manžel a pripomenul mi niečo, na čo som zabudol a to, že v Božom odkaze bolo napísané, že aj keď bolesť po pár dňoch prejde, cvičiť treba až dokonca, celých 14 dní.
A vyrozprával mi hneď niekoľko prípadov ľudí, ktorým sa to už tiež stalo a ktorým Boh už takto rýchlo pomohol - doslova okamžitá pomoc od Boha.
A vysvetlil mi, že takúto okamžitú pomoc dostanú ľudia, ktorí Bohu neochvejne veria a veria na milión percent v účinky Božej liečby. Viem od pána Vlada že vtedy Boh zakročí veľmi rýchlo a človeku pomôže.
Mne sa to stalo. Prvýkrát. Ale ako som neskôr zistil, nebol som prvý. Už sa to stalo viacerým, ale z nejakeho dôvodu to na stránku nenapísali...
Je to hanba, ale nie všetci sa za pomoc dokážu poďakovať Bohu.
Aj ja som mal už troch kamarátov ktorým som odporučil pani Lauru, boli u nej, pomohla im a Bohu sa vôbec tu na stránke nepoďakovali. Sú to zbabelci a ak toto čítajú, vedia o kom hovorím. Výhovorka typu nemám čas pre mňa osobne je trápna a znamená niečo ako "nemám čas 10 minút na napísanie vďaky Bohu za to že mi pomohol, ale keď som pomoc potreboval, mal som čas ísť navštíviť pani Lauru". Sú to zbabelí sebci. Chcú len dostať pomoc a ďakovať nevedia.

Tento prípad som uviedol ako dôkaz, že schopnosti pani Laury sú čoraz silnejšie a stále naberajú na sile. Dočkáme sa určite ešte veľkých vecí. Je jasné že pani Laura je Boží prorok, lebo keby niekto iný mal také schopnosti ako pani Laura, bral by za to neskutočné sumy peniazí a mal by krásnu nablískanú supermodernú a tú najdrahšiu webstránku a na nej krásny prehľadný cenník.
Vy, neprajníci pani Laury, vidíte tu niekde cenník????????????
Nevidíte. Lebo ho nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Na príčine bola chémia.
Elena | 12.12.2015
Bože Otče láskavý, ďakujem ti aj za ďalšiu liečbu, ktorú si mi poslal cez tvoju pokornú služobnicu Lauru,Tvojho posledného proroka na tejto zlom presiaknutej zemi.
Dostala som od nášho láskavého Pána Boha liečbu, vedela som, že liečba zaberie, nad tým som ani neuvažovala a nezaváhala som napĺňať ďalšiu liečbu na moju chorú pokožku. Mala som mnoho zdravotných problémov, ale aj moja duša bola zasiahnutá kliatbou, ktorá ma mala pripraviť o život, lebo som mala zomrieť na choroby. Pán Boh mi dal aj požehnal liečbu duše a dostávala som viacej liečebných odkazov od Pána Boha na moje choré telo, krvný zápal, psoriázu, a bolo ich dosť. Bola som úplne zdravá. Začala som pracovať a dostala som aj brigádu. Na mojej pokožke sa začali objavovať fľaky podobné psoriáze. Čas plynul a fľakov pribúdalo. Zavolala som našej vzácnej Laure, že prosím Pána Boha o pomoc. Ešte som nestihla ani riadne vysvetliť, čo od nášho láskavého Boha prosím a Boh mi hneď posielal liečbu cez pani Lauru, rôzne vitamíny. Všetko som si zapísala správne. Pán Boh mi vysvetlil, že fľaky, ktoré sa mi začali rozširovať nie sú zo stravy, nie sú z krvného zápalu, ale z chémie. Hneď mi došlo, kde som urobila chybu. Jasné bola to brigáda, kde som umývala a dezinfikovala, čo bolo potrebné. Chemické čistiace prostriedky a veľa. Zarobila som tam veľmi dobre. Ako som počula Božie slová, tak som hneď skončila brigádu. Však načo mám liečbu naplňať, keď si budem robiť zle, takto to nefunguje. Peniaze sú nie všetko! Pán Boh mi z lásky k mojej duši dal liečbu, Laura z lásky mi ju prijala a ja by som liečbu naplňala, ale stále robila s chémiou, tak potom je mi zbytočná a ja som nemusela otravovať. Veď mohol by niekto iný dostať liečbu, ktorý si ju bude vážiť a bude vďačný za dar od Boha a úsilie pani Laury. Buď moje zdravie,alebo peniaze. Tak som hneď začala zháňať všetko, čo bolo v Božom odkaze a hneď som začala s liečbou. Čas plynul, liečbu som napĺňala. Približne v polovici liečby sme si volala s pani Laurou a pani Laura mi hovorí, že mám si ešte pribrať bylinku a hneď mi nadiktovala aj dávkovanie. Pán Boh mi ešte doplnil liečbu. Nerozmýšlala som nad tým, ale tú bylinku na zemi poznáme, že je na pečeň. Tak jej hovorím, že to je na pečeň, či sa mýlim. Áno, a treba od tej chémie čistiť aj pečeň, ale túto bylinku som mala na dlhšiu dobu a ešte aj teraz sa s ňou chovám. Na posledné tri dni mi chýbal jeden druh z tých vitamínov, tak som si išla kúpiť. Vtedy som zistila, že som si zamenila jeden druh vitamínov za iný, lebo mi to lekárnička vysvetlila. Oblial ma studený pot. Hneď som volala pani Laure, že čo som dorobila a bolo mi ľúto, že som to ja pokazila, nie preto, že by mi ostali fľaky, ale že som sklamala Pána Boha a úsilie pani Laury som premrhala.
Veľká vďaka, nekonečná vďaka Pánu Bohu, aj keď liečbu som s časti pokazila Pán Boh zasiahol a doplnil mi  liečbu a požehnal a požehnáva. Žiaden chemický fľak na mojej pokožke. Boh videl, že som si vybrala Božie slová, rady, liečby a moje odhodlanie, veľkú vieru v Jeho Božie slová   a nevymenila som ich za peniaze z brigády. Bože Otče nekonečné ďakujem a moja duša len Teba Otecko nebeský miluje.
Moja veľké ďakujem patrí poslednému Božiemu prorokovi, vzácnej Laure za všetko, čo pre nás robí a jej manželovi Vladkovi
Elena

 

Poďakovanie za šťastný život.
Marta M. | 9.12.2015
Otčinko môj najláskavejší, chcem sa ti z celého srdca poďakovať za to, ako riadiš celý môj život. Za posledný rok a pol si môj život neskutočne zmenil k lepšiemu. Otočil si ho o 180 stupňov. Som veľmi šťastná a cítim tvoju lásku ku mne. Ani si to nezaslúžim aký si ku mne dobrý. Splníš mi všetko o čo ťa požiadam. A stačilo tak málo, prestať sa modliť k modlám a začať sa modliť len k Tebe jedinému Bohu. Odovzdávam celý svoj život do Tvojich rúk a verím, že ma povedieš tou najsprávnejšou cestou. A ďakujem aj za dnešný krásny deň. Bol teda je to pre mňa deň plný šťastia a vnútorného pokoja. Ďakujem za všetko a milujem Ťa.

 

Všetko zlé sa na dobré obráti.
Erika Ďugelova | 09.11.2015
Bože, chcem sa Ti poďakovať za moju dcéru. Za to že si Nám požehnal dcéru, ktorá verí a je rozumná. Musela urobiť veľké zmeny vo svojom živote. Opustiť školu, na ktorú sa hlásila a bola úspešná. Odísť študovať ďaleko od svojich najbližších. Viem, že to má teraz ťažké, ale ja ako matka jej stále opakujem, že bez boja sa nedáme. Sme ešte len na začiatku, ale ja viem a verím, že všetko zlé sa na dobré obráti.
Vďaka Ti Bože za Lauru a Vladka.

 

Pozdrav Pánu Bohu.
Margita | 09.11.2015
Pozdravujem Ťa PANE BOŽE môj a j touto cestou. Zo srdca Ti ďakujem BOH môj za každý deň, že mňa zobudíš vtedy keď to je potrebné. Pomáhaš mi každý deň tak veľmi a mňa to veľmi teší, ukľudňuješ moju trochu smutnú dušu. BOŽE môj žehnaj nášmu poslednému prorokovi pani Laure a jej manželovi na každom kroku. Vášmu manželovi Vladimírovi.
Otecko môj prosím o odpustenie mojich hriechov, schybení a ďakujem za všetko.
S láskou, úctou a pokorou Margita

 

Ďakujem Ti Pane Bože.....
Kosztolányiová Dana | 07.11.2015
...za všetko v mojom živote aj za život....Ďakujem Ti láskavý môj dobrý Bože za liečb, ktorú som včera po polroku ukončila. Ďakujem! Som Ti veľmi vďačná za to , že mi pomáhaš a miluješ ma .Tvoja láska ma lieči uzdravuje, rozpúšťa vo mne všetky bloky a schybenia a všetko zlé čo je vo mne a okolo mňa.....Milujem Ťa Bože! Vždy vypočuješ moje prosby a plnia sa mi vďaka Tebe Láska-Bože.Ďakujem za pani Lauru jej manžela , že si ma k nim priviedol....za ich dobrotu a lásku .Ďakujem Vám pani Laura pán Vladimír. Objímam Vás ,mám Vás rada. Ďakujem Ti nekonečne krát Božinku, bez Teba by som bola stratená a život môj by bol o ničom. Ľúbim Ťa a posielam Ti veľké objatie a lásku ...môj Bože dobrý.Dana.

 

Ďakujem.
Michaela | 05.11.2015
Chcela by som sa z celeho srdca podakovat Tebe Pane Boze za pani Lauru vdaka ktorej mame tuto uzasnu stranku, ktora nam dava tolko mudrosti a pravd ako ziadna kniha nam nemoze dat. Tiez za krasne a ucinne modlidby. Za vsetko vsetucko Ti Pane Boze DAKUJEM. 

 

Urobili na mňa čiernu satanskú mágiu.
Elena | 24.12.2015
Otče Bože len Tebe patrí to najväčšie poďakovanie, za ďalšiu pomoc pre moju dušu. Posielam Ti do nebíčka nekonečné ďakujem a všetko som vykonala podľa Tvojho Božieho odkazu a ako vždy, všetko odovzdávam do Tvojej spravodlivosti, láske, prozreteľnosti, dokonalosti.
Dostala som nášho láskavého Pána Boha ďalšiu pomoc. Začali mi vypadávať vlasy a v hojnom počte. Nechápala som, čo to je a prečo. Moje kroky zase smerovali k pani Laure po Boží odkaz a pomoc.
Veľké moje prekvapenie! Popálil ma pekelný oheň má svoje ďalšie pokračovanie. Tí satanský smradi urobili na mňa čiernu satanskú mágiu. To bola príčina môjho problému s vypadavaním vlasov. Takže sa pomoc sa mi znovu peklom odmenili. Smradi!!! Nejdem dupkať nohami, že nech Pán Boh hneď tera zich odmení svojou spravodlivosťou, lebo náš láskavý Boh vie presne, kedy má zasiahnuť a čo s takými zlými dušami spraviť a čo im nadeliť.
Otecko môj nebeský, všetko odovzdávam Tebe.
S pokorou a nekonečnou vďačnosťou Tebe Bože

Bože Otče ďakujem za všetky dary od Teba aj za Tvoju služobnicu a našu pomocnicu Lauru
Pani Laura, Vladko ďakujem
Elena

 

Ďakujem!!!!!!
Martin Golian | 24.12.2015
Náš láskavý Pane Bože ďakujem z celého srdca, i keď niekedy sú Tvoje správy ťažké prijať, ale koniec koncov... som všetko prijal a pochopil, že len tak môžem byť šťastný. Milujem Ťa Pane Bože..... a žasnem Tvojmu diplomatickému spôsobu ako nám ukazuješ tie správne cesty života.
Drahá pani Laura a Vladko.... Bol som u vás už po tretí krát, a nenachádzam slov... aký som rád, že ste tu pre nás a že ste naša spojka medzi našim láskavým Pánom Bohom a nami. Stále neviem pochopiť ľudí, ktorí dostanú od vás pomoc a napriek tomu dokážu byť odporní alebo dokonca aj hodiť na vás kliatbu. Každopádne.. ja aj Ena, môžme povedať aj 100000000 krát ďakujem a stále to nebude dosť Tebe Bože aj vám pani Laura! Ďakujem že ste tu Pánu Bohu, že ste nám dokázali jednoduchým spôsobom otvoriť oči. Naša ponuka na leto platí a s Enou sa na vás veľmi tešíme. Pani Laura.. s vami a Vladkom pokecať... ako len aj s normálnym človekom je tiež sranda... takže keď budem naokolo, určite sa opäť zastavím :)
Martin Golian, Švajčiarsko

 

Očkovanie proti TBC.
Ľubo | 22.12.2015
Moju dcéru zaočkovali vakcínou proti TBC(tuberkulóza). Bolo to bežné povinné očkovanie, ktoré museli podľa zákona podstúpiť všetky narodené deti. Toto očkovanie v súčasnej dobe už nie je povinné. Po zaočkovaní dcéry s odstupom času asi jeden mesiac sme si s manželkou všimli, že sa jej pod pazuchou vytvorila hrčka- uzlina veľkosti hrášku, ktorá sa pomaly zväčšovala. Bol to nepríjemný pocit. Navštívili sme doktorku, ktorá po odbornom vyšetrení, USG a odberoch jednoznačne navrhovala bezodkladnú operáciu hrčky, čiže vyrezanie hrčky v narkóze, nakoľko je to veľmi vážne a dieťaťu hrozí otrava krvi a smrť. V takejto ťažkej životnej chvíli som neváhal požiadať Lauru o prijatie Božej pomoci, s ktorou som už mal výbornú skúsenosť. Prijal som pre svoje dieťa Božiu liečbu s informáciou, že keď ju naplním a dodržím tak hrčka zmizne a dcéra sa uzdraví. Primárke pľúcneho oddelenia som oznámil, že odmietam operáciu svojej dcéry a beriem si ju do domáceho liečenia. Vysvetlil som jej, že mám svoju liečiteľku, ktorá píše pre ľudí liečby a odkazy od samotného Pána Boha a neraz mi už pomohla v neriešiteľných problémoch. Jej reakcia bola, že aké má tá žena tituly a diplomy z medicíny. Povedal som že žiadne, ale aj tak sa od ňou prijatých Božích rád ľudia uzdravujú. Potom sa na nás vykričala, že sme nezodpovední rodičia a že hazardujeme zo životom vlastného dieťaťa. Dala nám podpísať tzv. reverz, že zodpovedáme sami za svoje dieťa a nemôžeme sa sťažovať, ak by s ním bolo najhoršie. Dcére sme nasadili Božiu liečbu, tak ako ju Laura prijala a zapísala. Pozostávala z aplikovania bylinných obkladov a pitia liečivého čaju. Bola to náročná liečba, lebo dcéru sme museli zakaždým fixovať, aby sa nemrvila a obklad jej pod pazuchou držal a čaj sme jej dávkovali striekačkou, lebo jej vôbec nechutil. Liečbu sme napokon dodržali a efekt bol úžasný. Hrčka sa začala pomaly strácať a do dvoch mesiacov úplne zmizla. Ten pocit je neopísateľný. Bola to výhra nad chorobou. S dcérou sme potom zašli za doktorkou na kontrolu a tá po zistení, že hrčka je preč bez operácie, sa chvíľu zamyslela a spontánne povedala vďaka Bohu a prípad uzavrela. Jej ďalšia reakcia bola: Viete, mi lekári v Boha neveríme, ale niekedy sa stane v praxi aj takýto zázrak. Toto je jedna z mnohých mojich skúseností s Božou pomocou. Stačilo len veriť a naplniť. Veľakrát však máme s tým problém, lebo prichádzajú pochybnosti a otázky typu: Čo ak to nevyjde?, Je to naozaj tak? atď... Ale najlepšie to človek pochopí skúsenosťou, ktorú treba zažiť. Nekonečná vďaka patrí Pánu Bohu za vždy presné liečby a vyliečenia a za obrovskú pomoc v beznádeji.

 

Ďakujem za Božiu stránku.
Margita | 22.12.2015
Pozdravujem Vás pani Laura aj Vášho Vladimíra. Ja chcem poďakovať Pánu Bohu za to, že nám poslal posledného proroka, Vás pani Laura, Vy tak precízne vyberáte obrázky s pomocou nášho Pána Boha na Božiu stránku, že každý deň sa teším, že nielen sa poučím z Božej stránky ale vidím obrazy kvetov, prírodu, upravených moderných žien, detičky,ktorým svietia očká.Túto cítim pri čítaní Božej stránky veľa lásky, svetla, ktoré mi ukazuje smer môjho myslenia. Toto všetko pre mňa je príliv energie s pridanou hodnotou - modlitby diktované naším Stvoriteľom - PÁNOM BOHOM.
Srdečná vďaka Pane Bože za všetko, Vám pani Laura aj Vášmu manželovi. Pane Bože vyprosujem u Teba Požehnané Vianoce čas pokoja a lásky pre všetkých ľudí na tomto svete, usmerni kroky a myseľ všetkých ľudí na tomto svete, smerom len tým správnym, lebo len Ty to vieš.
S láskou, úctou a pokorou Margita

 

Ďakujem Ti Pane Bože môj za vyslyšanie.
Martina | 21.12.2015
Dobrý večer vám všetkým. Chcem sa tu pred všetkými poďakovať nášmu Láskavému Pánu Bohu za jeho pomoc. Hoc vás Pani Laura nepoznám len z videa ktoré máte na stránke ale aj tak vám verím, že ste boží prorok. Kto neverí vám, neverí Pánu Bohu. Náš Pán Boh mi už toľko pomohol, že ani neviem či si to zaslúžim. Príklad - nemala som na poplatky dal mi náš Boh Otec milostivý prácu z ktorej stíham platiť všetko, mala som veľké bolesti a zápal maternice a močových ciest, lieky nepomohli, prosila som o pomoc nech mi Pán Boh odoberie bolesti a nebrala som už žiadnu tabletku a hneď v ten večer mi bolo lepšie a ráno žiadne bolesti. Je to neuveriteľné ako Pán Boh dokáže robiť zázraky keď v neho veríme a prosíme o pomoc. Nedalo mi nenapísať tu o pomoci nášho milostivého Otca Boha Všemohúceho. Ďakujem Bože za túto stránku, za pomoc v živote a aj za našu ale hlavne tvoju Lauru. Prosím neobracajte sa Bohu chrbtom. Milujte ho v každom trápení, ale aj v šťastí. Raz mi jedna utrápená žena povedala s úsmevom na tvári, že aspoň vie že ju má Pán Boh rád, keď toľko trápenia jej dáva. Ten úsmev v jej tvári bol čistý a úprimný, vždy si to budem v mojom trápení jej úsmev pripomínať. Ďakujem Pani Laure aj jej manželovi za túto stránku, je to bohatstvo nad všetky poklady sveta.

 

Peľové zrná môjmu telu neublížili.
Renáta Reinová | 21.12.2015
Milovaný Otecko.
Chcela by som ti poďakovať za liečbu, ktorú si mi poslal po našej drahej Laure. Ty vieš ako veľmi som sa bála tvoju liečbu začať. Bola to liečba, kde som musela brať veľké lyžice peľových zŕn na ktoré som bola alergická. Ten strach bol taký veľký, že som celú noc som nespala. Ale ja som aj napriek strachu urobila tak ako si mi kázal a všetko bolo v úplnom poriadku. Liečbu si mi poslal na 3 mesiace cítim sa síce unavená ale už sa začínam dostávať do svojej sily. Neskutočne ti milovaný môj Otecko ďakujem za všetko čo pre nás všetkých robíš ako nám pomáhaš a mi máme stále obavy. Prosím ťa milovaný môj odpusti mi moje obavy milujem ťa a vždy ťa budem milovať celý svoj život MILUJEM ŤA! Pani Laura a pán Vladimír chcela by som sa Vám poďakovať za vašu obetu, ktorú pre nás všetkých robíte ďakujem z celého srdca a verte, že úprimne. Ďakujem ti milovaný Otecko tvoja Renata.

 

Poďakovanie Pánu Bohu za pomoc.
Gitka | 21.12.2015
Láskavý a dobrotivý Otče Bože, chcem Ti poďakovať za pomoc, ktorú si mi poslal na moju veľmi vyčerpanú a preťaženú celú nervovú sústavu. Liečbu mám na 2 mesiace, ale už po 1 týždni liečby mi je lepšie, mám viac sily a energie. Vďaka Tebe Otče Bože zvládám v práci náročnú celoročnú uzávierku. Otče Bože som na 1000% presvedčená, že mi v práci pomáháš, vedieš moju ruku, myseľ, aby som nespravila chybu a prácu mi požehnáváš. Nekonečná vďaka Ti Otče Bože za to, si moja veľká láska, moje všetko, moje nad všetko. Milujem Ťa Otče Bože a vždy budem. Posielám tiež poďakovanie Laurinke a jej manželovi Vladkovi za ich obetavosť, ochotu, nesmierne náročnú a ťažkú prácu, ktorú pre nás vykonávajú. S láskou a pokorou Gitka