30. strana

21.01.2016 20:14

Ďakujem.
Silvia Zandler | 07.10.2015
Milovaný Otecko náš nebeský, chcem sa Ti úprimne poďakovať, že si dnes ochránil Nikolku aj Borisa pred úrazom ktorý mohol dopadnuť veľmi zle. Viem Pane Bože to bola tvoja Božia ruka ktora ich ochranila. Keď si len pomyslím čo všetko sa mohlo stať. Moja Nikolka a kamaratkin syn Boris sa hrali v izbe kde majú taku mohutnú šmýkalku z dreva. A keď bol Boris hore a Nikolka dole, tak sa Boris nahol cez stranu šmýkalky a bolo počuť už len buchot a silný detský plač. Skoro nám s kamoškou srdce zastalo keď sme Nikolku videli pod tou ťažkou drevenou šmýkalkou. Ale deti utrpeli krátky šok a pár škrabancov. Hovorí sa tomu šťastie v nešťastí. Možno pre neveriacich, ja viem že to bol náš starostlivý Otecko nebeský. Úprimne ďakujem za ochranu našich detí. S láskou Silvia

 

Bohu, najvernejšiemu priateľovi.
Valéria | 06.10.2015
Milovaný Bože, mám chuť ti napísať toho trošku viacej, keďže je mi aj trošku smutno a viem, že TY ma pochopíš najlepšie ako hocikto iný. Staráš sa o mňa tak krásne. Cítim, že si pri mne nech som kdekoľvek. Chcela by som sa Ti veľmi poďakovať za život Tebou darovaný, za ten pokoj a kľud na mojej duši, za pohladenie mojej duše, už len keď ráno vstanem viem, že začína deň s Tebou. Bože pomohol si mi v mnohých veciach, vieš aj to, že ja bez Tvojej pomoci by som ich nezvládla, či to bol obchod za prácou, odchod od rodiča, či odklínanie, prepáč ak sa vraciam stále dozadu a spomínam no pre mňa je to niečo neopísateľné a zanechalo to v mojom živote stopy ale stále myslím na to s vďakou k Tebe BOŽE ako veľmi, ani opísať to neviem si mi so všetkým pomohol a neopustil si moju dušičku, práve naopak zachránil si ma, ĎAKUJEM. Snažím sa žiť v láske a pokore, stále mám čo zlepšovať, prosiť o odpustenie mojich hriechov, ktorých som si vedomá a bojujem niekedy sama so sebou, chcem sa zlepšiť a formovať sa naďalej aj keď tu Bože na tvoju stránku nechodím stále a nečítam rôzne príbehy a príspevky snažím sa učiť a byť s tebou čo najčastejšie. Môj BOŽE je mi s tebou fantasticky, nič mi s tebou nechýba, vedela by som TI ďakovať od rána do večera. Nevidím ŤA, ale verím a cítim ŤA počas každého dňa. Som TI vďačná za život, za moju milovanú maminu, že ju liečiš a nenechal si ju v ťažkých chvíľach, ďakujem, že ma ľúbi, že v našej domácnosti je láska, pokoj pochopenie ale v prvom rade si u nás TY prítomný BOŽE.
Ďakujem, že som bola prijatá na školu a ďakujem BOŽE, že som bola na zápise 9.9. TY vieš, že ŤA prosím o požehnanie štúdia aby som to zvládla a tiež som tam išla aj z iného dôvodu, ktorý poznáš... ale to už nechávam na tvoje Božie ruky ako si všetko zaslúžim a ako BOŽE uznáš za vhodné. Som rada ako to všetko je v mojom živote. Nikdy ŤA neprestanem milovať, prosiť, ďakovať. Život bez teba nemá zmysel o tom ma nikto nepresvedčí. Je krásne sa s Tebou rozprávať cítim sa tak chránená, milovaná, vypočutá. Ďakujem TI OTECKO milovaný za celú akú si ma stvoril aj s chybami, budem sa snažiť uvedomovať si chyby a odstraňovať ich. Ďakujem, ďakujem za všetko. Priala by som si Ťa poprosiť o ochranu mojej rodiny, seba, o pomoc v živote, o to aby som nikdy nezišla z tvojej cesty aj keď bude hoc ako ťažká. Milujem ŤA BOŽE z celého srdca.
Ďakujem za pani Lauru a pána Vladka sú veľmi statoční, obetaví, len ich Pánbožko ochraňuj, posilňuj aby zvládali boje s týmto skazeným svetom. Nie sú tu sami, my verní ich ľúbime ako aj TEBA BOŽE. Ďakujem TI BOŽE.

 

Úprimná vďaka.
Margita | 4.10.2015
Úprimná vďaka PANE BOŽE môj za všetko čo pre mňa robíš, že mi pomáhaš každý deň všetko zvládnuť, ďakujem Ti za pani Lauru posledného proroka na zemi, jej manžela Vladka, za receptúru proti vysokému tlaku, za  Božiu stránku, ktorá nám umožňuje učiť sa žiť podľa TVOJICH BOŽÍCH PRIKÁZANÍ a aj z príkladov ostatných prispievateľov. Som šťastná, že môžem čítať a učiť sa z BOŽEJ stránky a tak si mnohé "boľačky"ukľudniť s TVOJOU POMOCOU. Milujem ŤA Otecko môj, ďakujem za všetko a prosím o odpustenie. S láskou a pokorou Margita.

 

Veľké poďakovanie Pánu Bohu.
Gitka | 04.11.2015
Otče Bože dobrotivý, chcem Ti poďakovať za liečbu, ktorú si mi poslal na zápaly a bolesti dutin, uší a zubov, ktoré ma trápia a strpčujú mi život už skoro 30 rokov. Žiadný pozemský lekár mi pomocť nedokázal, antibiotika pomohli vždy len na krátku chvíľu. Otče Bože z celého srdca Ťa prosím staň sa liečiteľom tela a duše mojej, ktoré dokážeš len Ty sám svojou všemohúcnosťou navždy vyliečiť. Vďaka Ti Otče Bože láskavý, si moja láska a navždy budeš. Otče Bože ešte Ti chcem poďakovať za liečby, ktoré si poslal na pomoc mojmu manželovi, ktorému hrozil kolaps z dlhodobého vyčerpania jeho celého organizmu. Otče Bože posielám Ti do nebíčka mnohokrát ĎAKUJEME, prosím stoj pri nás a nikdy nás neopúšťaj. Poďakovanie posielám tiež Laurinke za odovzdanie pomoci, ochotu, obetavosť a pánu Vladkovi za vysvetlenie a čas, ktorý nám venoval. Otče Bože milujem Ťa a budem navždy. S úctou a láskou, Gitka

 

Ďakujem za brigádu.
Jaroslav | 04.11.2015
Dakujem ti Otče Bože za to, že v deň ked sa mi vyprazdnilo moje finančné konto tak si vypočul moju každodennú prozbu aby som mal stále brigádu a nemusel zajst do debetu. dakujem ti aj za to ze si mi znova pripomenul že modlenie k tebe má neskutočnú silu :) milujem ťa

 

Úžasné.
Margita | 02.11.2015
Pred mesiacom som dostala odkaz od Pána Boha - Nechoď do práce lebo ti hrozí nebezpečenstvo, tvoja agentúra je rada že ťa má prácu ti vždy nájde -a toto sa i potvrdilo slovami od agentúry sme radi že Vás máme a prácu Vám vždy nájdeme. Úprimne povedané ostala som prekvapená –presne slová od nášho Otecka. Úžasné .A čo sa týka nebezpečenstva na druhý deň som dostala vysoké teploty, nemohla som sa postaviť na nohy a v práci by som to nebola zvládla, a nemala by som ani pomoc pri chorobe, len Pán Boh vie čo by sa so mnou stalo. Ďakujem Ti Pane BOŽE za pomoc.
Týmto som chcela Vám milí čitatelia - pochybujúci o našej p. Laure ako poslednom prorokovi a našom jedinom Bohu odporučiť naštudujte si celú Božiu stránku , historiu ľudstva/i keď to stojí veľa času/ a pochopíte že že BOH je len JEDEN a SPRAVODLIVÝ a treba sa len K BOHU MODLIŤ s pokorou a úprimne, PROSIŤ O ODPUSTENIE, veď každý človek má čo ľutovať, PROSIŤ O POMOC A OCHRANU A ĎAKOVAŤ ZA VŠETKO .-Jednoducho povedáné: P ANE BOŽE ODOVZDÁVAM SVOJ ŽIVOT DO TVOJICH BOZICH RUK. Mám to odskúšané viac ako rok a môj život a práca sa zmenili na nepoznanie.
ĎAKUJEM TI PANE BOŽE, že pri mne stojíš, že mi pomáhaš vo všetkom. Milujem Ťa Boh môj.
Aj Vám pani Laura ďakujem, že ste bola ochotná pre mňa obetovať svoju energiu. Pozdravujem Vášho manžela. BOH VÁM ŽEHNAJ na každom kroku.
S láskou, s vďakou a pokorou
Margita

 

Bože ďakujem Ti za všetku Tvoju pomoc.
Tomáš | 31.10.2015
Môj BOH, musím sa Ti takto písomne poďakovať za všetku Tvoju pomoc, ktorú nie je možné si nepovšimnúť, keby si pri mne nestál, nedokážem si predstaviť ako by som to všetko zvládal. Si môj nekonečný zdroj energie z ktorého vždy dokážem načerpať nové sily s Tebou mi opadajú všetky moje starosti a strach. Je to úžasné keď Ťa napríklad poprosím o pomoc pri pití bylín, stačí keď na Teba pomyslím a tie byliny idú o značnú mieru ľahšie vypiť. Tak to funguje so všetkým, za čo som Ti nekonečné vďačný a nekonečne Ťa milujem. Pokladal som si otázku, ako to všetko budem stíhať a odkiaľ budem mať na to materiálne. A ako som začal robiť liečbu vyriešilo sa oboje. S veľkou pokorou sa Ti budem vždy verne klaňať a vďačiť za všetko. Pani Laura a pán Vladko tiež Vám ďakujem, že ste si našli na mňa čas a pomohli mi aby som si mohol tie byliny zakúpiť a zbavil sa, pre mňa odvekého problému.

 

Drahý, láskavý môj Bože.
Peter | 29.10.2015
Chcem sa Ti poďakovať za dnešný odkaz od Teba cez našu Lauru. Neskutočne sa mi uľavilo, a cítim že si mi pomohol zastaviť aspoň na čas myšlienky ktorými sa ma snažil sviniar dostať. Nebudem ho menovať lebo mi za to nestojí. Nemám na neho pekného mena. Ty vieš ako som sa bál, len Ty vieš ako som sa trápil. Veľmi Ťa ľúbim Otče Božinku môj láskavý. Viem že budeme atakovaný stále aby sme zlyhali, ale vedz že sa budem stále snažiť aby som bol silný, aby som to ustál. Posielam Ti obrovskú lásku, i Tvojej dcére Laure, i Vladimírovi najlepším ľuďom na zemi akých som kedy stretol.
Tvoj Peter

 

Ďakujem!!!!
Martin Golian | 29.10.2015
Veľká vďaka nášmu milovanému Pánu Bohu aj vám pani Laura a Vladko, poďakovanie za odpovede na moje otázky. Teším sa na ďalšie stretnutie, čo verím, že bude čoskoro. V prípade akejkoľvek pomoci mi prosím dajte vedieť a budem sa snažiť pomôcť ako sa mi len bude dať. S pozdravom Martin Golian

 

Ďakujem.
Maťa | 28.10.2015
Otecko môj drahý, včera som skončila obrady na zrušenie kliatby z mojej duše. Snažila som sa robiť všetko podľa tvojich pokynov a vysvetlení pani Laury. Verím Bože môj, že si sňal z mojej duše tú hnusnú kliatbu a že už budeme s mužom a deťmi len šťastní. Prosím ťa Pane Bože môj dozeraj na naše duše a ochraňuj ich pred každým zlom. Ďakujem Otče Bože, milujem Ťa!

 

Poďakovanie Pánu Bohu za vyliečenie.
Júlia P. | 27.10.2015
Pane Bože náš milovaný. Chcem sa Ti znovu a verejne veľmi poďakovať, že som zvládla polročnú kúru a že už som zdravá. Už sa mi na to, ako mi bolo, nechce veľmi spomínať, ale cítim obrovský rozdiel. Cítim sa teraz ako normálny človek, nie som vyčerpaná, nesvoja, zmätená ani depresívna. Aj keď som sa to vtedy snažila zakryť, teraz už nemusím, lebo som svoje zdravie vložila do Tvojich rúk Pane Bože a Ty si ma vyliečil. Okrem užívania byliniek a vitamínov som Ťa mala hlavne prosiť o pomoc. To som aj robila a snažila som sa čo najúprimnejšie a čo najčastejšie, ale nebola som si istá, či to stačí, či by som nemala viac. Už počas liečby boli dni, kedy som pocítila, že moja psychika je na tom lepšie. Bolo však asi rovnako veľa dní, kedy sa mi choroba pripomenula a necítila som sa najlepšie. Ďakujem Ti Otče Bože, že si mi zmenil život, dal si mi zdravie a priviedol ma na cestu k Tebe. Je to nádherné, žiť každý deň s Tebou. Bože, dúfam, že Ťa nikdy nesklamem. Túžim kráčať takou cestou aby som konala dobro a robila Ťa šťastným. Prosím Tatinko, pomáhaj mi v tom, buď stále pri mne. Milujem Ťa Otče Bože.
Ďakujem pani Laure za prijatie liečby a pánu Vladkovi za vysvetlenie. S Pánom Bohom vám a všetkým Božím bojovníkom.

 

Ďakujem Ti Bože Otče.
Martin | 27.10.2015
Bože otče láskavý, po dlhšej dobe sa znova ozývam. Úprimne z celého svojho srdca a hĺbky duše sa ti chcem poďakovať za všetko čo pre mňa robíš, zato že pri mne každý jeden deň stojíš, že mi pomáhaš, že ma ochraňuješ. Je to neopísateľný pocit keď viem že si so mnou. Ďakujem aj Vám p. Laura a p. Vlado za všetko čo ste pre mňa urobili, nech Vám náš Boh otec všemohúci žehná a dá Vám silu aby ste nám mohli pomáhať aj naďalej. Bože otče úprimne ťa milujem, a preto prosím o odpustenie všetkých svojich hriechov, schybení a hriechov z minulých životov. Prosím ťa stoj pri mne aj naďalej a veď moje kroky tou správnou cestou. Ďakujem ti naozaj za všetko a aj Vám p. Laura a p. Vlado.

S úctou Martin

 

Poďakovanie za dnešný deň.
Eva H | 26.10.2015
Milovaný môj Bože, cítim,že sa Ti musím poďakovať za dnešok.
Ráno keď som vstala pomodlila som sa okrem iných modlitieb aj "Modlitbu k Bohu do takého naplnenia, aké očakávam, do svojich vytýčených snov týmto dňom dostať s Božou pomocou ako reálnu skutočnosť svojich splnených a vykonaných skutov". Občas keď potrebujem cez deň posilu, sa túto modlitbu modlím a tak ako spomenul Miro, jej účinky vždy pocítim. Otecko náš sa takto o nás postará a pomôže a vedie nás tým správnym smerom. Aj dnes, keďže som vedela, že ma čaká ťažký deň v práci som sa ju pomodlila. Milý náš Otecko, ďakujem za Tvoje vednie počas dnešného dňa. Ja keď si na to spomeniem nechce sa mi ani veriť, že som to všetko zvládla. Cítila som Otče Bože Tvoju prítomnosť počas dňa, to ako si ma viedol. Uvedomovala som si, že bez Tvojej pomoci by som to nezvládla.Aj keď cítim únavu ale cítim aj Tvoju lásku.
Tak Ti aj takto posielam veľké ďakujem tam hore. Ľúbim Ťa, a svoj život bez Teba si Otecko náš ,neviem ani predstaviť. Aj keď si uvedomujem, že veľa ráz nekonám celkom správne, potom to ľutujem , aj teraz Ťa Otče Bože prosím odpusti mi, ľutujem úprimne svoje hriechy a dúfam, že mi bude odpustené a že neprestaneš nado mnou držať svoju ochrannú ruku.. Ľúbim Ťa Bože a ďakujem.
Eva

 

Ďakujem Ti Pane Bože môj za varovanie.
Margita | 25.10.2015
Nekonečne ďakujem Nášmu Jedinému Stvoriteľovi Nášmu milujúcemu BOHU za varovanie, ktoré si mi Pane Bože poslal cez nášho posledného proroka našu maminku p. Lauru. Odkázal si mi že nemám nastúpiť do práce a v tej práci ihneď skončiť, lebo mi hrozí nebezpečenstvo. Priznám sa že prvom momente  to bol pre mňa šok, trochu som sa bála urobiť ten krok, ale potom som toto všetko odovzdala do Tvojích  BOŽÍCH RÚK  a urobila potrebné kroky pre poslúchnutie. Na druhý deň som zistila prečo to tak má byť. Ďakujem TI MôJ OTECKO za toto varovanie, ďakujem TI za všetku pomoc, ktorá súvisí s prácou, za to že pri mne stojíš a pomáhaš mi, ochraňuješ mňa aj moju rodinu.
Prosím Ťa o odpustenie za moje hriechy, schybenia.
Pozdravujem aj Vás p. Laura aj Vášho manžela ďakujem Vám že ste bola ochotná pre mňa obetovať Vašu silu.
S láskou, úctou a pokorou Margita

 

Krása z môjho srdca venovaná Pánu Bohu.
Jaroslav H. | 07.12.2015
Pani Laura a Pán Vladko. Píšem vám po dnešnom možno netradičnom ale veľmi krásnom dni. Milujem Pána Boha zato ze ma stále trestá a aj odmenuje. Milujem Vás dvoch božích spojovaťeľov liečiteľku Lauru a sestričku teda brata Vladimíra. Mám nádherný deň za sebou hlavne vdaka Bohu ktorý mi dáva energiu a vedie ma za ruku. Vedie ma dokonca aj počas rozhovorov a vkláda mi slová do úst počas toho ako som pomáhal kolegovy nájsť tú správnu cestu. Je zaujímavé ako rýchlo sa dokáže život otočiť hore nohami a ešťe zaujímavejšie ako sa postavý znova na nohy. Pred týždňom som bol podľa seba najštastnejší človek na svete ktorý požiadal svoju priateľku o ruku a den nato som sa z toho krásneho sna zobudil do reality a moja snúbenica odišla nielen odo mňa ale aj z domu a nevedel som o nej nič len že je koniec. Už som na nohách nestál. Padal som stále do váčšej a temnejšej jamy. Ako tak ubehlo pár dní, otecko nebeský mi poslalo dpoveď ako to vyzerá ked ho nepočúvam ako preto musím trpieť. Trpel som a možno trocha aj teraz ale trpím rád. Lebo viem že sa zo mna stáva lepší človek. Lepšia duša. Facka od nášho otecka nebeského bolela ale aj zohriala. A dnes viem, že možem pokračovať dalej a to už na nohách a vlastných. Otecko ma nechal spadnúť na dno a potom mi podal pomocnú ruku. Dakujem. Si úžastný. A tak dnes sedím za počítačom a niekde z hľbký duše zo mňa výchádzaju tieto slova ktoré tu píšem a počúvam hudbu. Hudbu do interpreta menom Kygo. Nádherná hudba. Cítím že mi ju poslal pán Boh. Lebo ma lieči. je akoby pre mňa urobena. Dakujem otčinko ja len dúfam že sa nemílim a počúvaním tejto hudby nekonám zlo. To by som nechcel. Znova by som trpel. Znova by si trpel ty otecko lebo by som sa ranil mojimi činmy. A to nechcem. Celý život sa účím aj keď často padám ale každý moj pád na zem ma stále posilní. Posilní vo viere ku tebe otecko. Milujem ťa a budem sa snažiť do konca tvojho života, tvojho preto lebo tebe patrím, tebe patrí moja duša, do konca života sa budem len a len snažiť dobro konať. Lebo si to zaslúžiš za tú nekonečnú spravodlivosť,dobrosť a nekonečnú lásku. Lásku z ktorej je postavený tento svet. Už dnes viem ako si stvoril svet. Z lásky. Lebo Láska je najjednoduchši a najkreativnejší stavebný materiál na svete i vo vesmíre aký existuje. Lebo láska hranice nepozná. Ako nekonečný vesmír. A taka by mala byť aj láska ku tebe otčinko. Nekonečná. Snáď sa jedného dňa dožijem a to ten keď bude z neba Láska padať. Ako počas krásneho letného a teplého večerného dažďa. Túžim po tom , nazrieť do druhej dimenzie na tejto zemi, a vidiet či pocítiť svet, kde sa žije len s lásky k druhému, kďe platidlo neexistuje, niekde kde satanova moc je na nule. Ja verím, pevne verím že sa tam raz všetci dostaneme. Nadej zomiera posledna ako sa hovorí. A preto sa budem snažit aby to aspoň polovice vyzeralo tu na zemi ako tam v tej božej dimenzii. Mi to dokážeme. Spoločne. S láskou Jaro H.

 

Ďakujem!!!
Peter T. | 07.12.2015
Dakujem ti Pane Bože za všetko čo pre mna a pre moju rodinu robíš . Hlavne zato že sme zdravý a že sme spolu . Navštívil som Pani Lauru ktorá ma k tebe chvalabohu nasmerovala a od vtedy sa mi začal život menit . Mal som kliatbu ktorej si ma zbavil a hlavne som sa k tebe začal každý den modliť a prihovárať čo ma naplna energiou a štastim.Už len ked ta každé ráno pozdravím a poprajem ti pekný den , hned je aj ten moj krajší :) Takže ešte raz jedno veľké z celého srdca a z celej duše DAKUJEM tebe Pane Bože a samozrejme aj tvojej Laure a jej Vladkovi . Pomohli ste mi veľmi :)

 

Ďakujem Bože.
Marta Meričková | 03.12.2015
Láskavý Bože, chcem Ti veľmi pekne poďakovať za liečbu, ktorú som prostredníctvom pani Laury dostala. Osem rokov som mala zdravotné problémy a žiadny lekár mi nevedel určiť ani diagnózu a už vôbec nie liečbu. Asi po šiestich rokoch som sa na neustále návštevy lekárov a vyšetrenia vykašľala a naučila sa so všetkými ťažkosťami žiť... ale začiatkom tohto roka sa to ešte zhoršilo a tak som sa objednala k pani Laure. Dostala som liečbu na krvný zápal. Ešte som liečbu ani neukončila a už sa mi polepšilo. Liečba mi zaberá. Už som neverila, že mi niekto pomôže a ešte tak rýchlo. A predsa, Pán Boh mi pomohol a som mu za to veľmi vďačná. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír. Veľmi si vážim Vašu pomoc a už teraz sa teším ako navštívim svojho lekára a vyrozprávam mu ako ma Pán Boh vyliečil. Ďakujem a ľúbim Ťa Otčinko.

 

Ďakujem za kľudný život bez stresu.
Jaroslav | 01.12.2015
Otčinko môj nebeský, ako som tak sedel dnes pri skorých raňajkách, uvedomil som si že od kedy si mi prikázal aby som sa z rodného bydliska odsťahoval a urobil hrubú čiaru za viacerými vecami či osobami, môj život sa skľudnil a dal do normálu ako to má byť. Pri riešení druhého bývania mi Pán Boh hneď poskytol aj náhradné. A od vtedy sa mi komfort života neskutočne zlepšil. Chcem poukázať na to, že Pána Boha treba stále počúvať na 100%. Oplatí sa to. Ja osobne som sa súdil o vlastný rodinný dom ktorý som dostal darovacou zmluvou, dom ktorý som mal zvysoka oplakať a ujsť z neho. Každý okolo mňa ma odcudzoval ale nik nevedel čo ešte len príde. Kiež by som o tom vedel natočiť film. Bol by to klasický happy ending. Milujem Ťa Bože a stále budem.

 

Ďakujem Bože.
Peter Tary | 25.11.2015
Môj život zovšednel. Žijem, pracujem, občas behám, jem a spím. Občas pochybím, zhreším, no stojím ešte na nohách, lebo Ty Bože Otče ma nadvihuješ a znovu a znovu mi odpúšťaš. Viem to, lebo inak by som už nežil. Ďakujem Ti Bože za Tvoju lásku ku mne, za trpezlivosť, za odpustenie mojich chýb. Som však unavený Otče, cítim sa taký vyčerpaný, prázdny, sklamaný zo svojich pokleskov. Keby som Ťa bol pred nedávnom poslúchol Otče, mohol som sa teraz usmievať. Takto sa znova do bodky napĺňaTvoja vôľ Tvoje Božie slovo, že sa stanem otrokom ak neurobím to, čo si mi prikázal. Chcel si spraviť môj život krajším, radostnejším, no treba preto aj niečo obetovať, nechcel si odo mňa veľa, ja som to ale nezvládol. Ospravedlňujem sa Ti pred celýmsvetom Otče Bože všemohúci a ďakujem za lásku, ktorú si mi preukázal. Milujem Ťa Otče, som ďalšie z Tvojich neposlušných detí. No nevzdávam to ani zďaleka, lebo verím, že jedného dňa bude moja duša ako čisté trblietavé horské pleso, naplnené láskou, pokojom a šťastím.

 

Rady od Pána Boha mi pomohli.
Marek Mihók | 13.11.2015
Ďakujem Vám pani Laura. Veľmi ste mi pomohli. Rady ktoré ste mi odovzdali mi pomohli. Vysvetlili ste mi to "priľahnutie", že prečo to mávam iba ja v rodine a povedali mi čo mam robiť. Samozrejme, že rada od Pána Boha zabrala na 110%, poradili ste mi automechanika dnes som u neho bol lebo mi stále niečo búchalo pri volante aj napriek tomu, že som chodil po servisoch a nechal tam nemalé peniaze. Pozrel sa nato a opravil mi to na počkanie nakoľko to nebol vážny problém za opravu ani peniaze nechcel...a keby málo bolo ďalšiu radu ste mi odovzdali ohľadom zvýšenia chuti do jedla a cítim aj vidím na sebe, že som pribral a to v krátkej dobe(1,5 kg) čo je úžasné. lebo doteraz som mal s priberaním obrovský problém..
s pozdravom Marek